مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

شرایط کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 20 جولای 2018
شرایط کنکور سراسری 98

شرایط  کنکور سراسری ۹۸ چگونه است؟

تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ و چگونه خواهد بود؟

تکلیف خروجی های نظام قدیم برای کنکور سراسری ۹۸ چگونه خواهد بود؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ چگونه انجام شود؟(کلیک بر رو لینک مورد نظر)

زمان برگزاری کنکور ۹۸ برای ورودی های نظام جدید و نظام قدیم؟(مطالعه مقاله)

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ به چه اندازه خواهد بود؟

پذیرش بدون کنکور سال تحصیلی ۹۸ تا چه میزان افزایش پیدا خواهد کرد؟

و …؟؟

خبر فوری: ثبت نام کنکور ۹۸ تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) تمدید شد فردا یک شنبه ۱۹ اسفند ۹۷ آغاز و به مدت ۴ روز تا ۲۲ اسفند ماه ادامه دارد لطفا برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از ریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید.

شرایط  برگزاری کنکور سراسری 98

دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور گفت ثبت نام کنکور ۹۸ با شرایط کنکور سراسری ۹۸ متفاوت برگزار خواهد شد.

دفترچه سوالات کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم

در کنکور سراسری ۹۸ سوالات به دو صورت منتشر خواهند شد، سولات دفترچه اول برای داوطلبان و متقاضیانی که خروجی نظام جدید می باشند و دفترچه دوم مختص به داوطلبان متقاضیان و داوطلبانی که خروجی نظام قدیم می باشند.

پس با این شرایط سوالات کنکور سراسری ۹۸ در قالب دو دفترچه جداگانه منتشر خواهند شد.

دکتر ابراهیم خدایی در روز ۲۸/۰۴/۹۷ در طی مصاحبه خود با مهر نیوز این نکته را اظهار داشتند که افرادی که خروجی نظم جدید هستند سوال های دروسی را که خوانده اند را پاسخ می دهند و افرادی که خروجی نظام قدیم هستند سوالات مربوط به خود را پاسخ می دهند.

زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۸ چه تاریخی است؟

کنکور سراسری ۹۸ در سراسر کشور در تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد و سوالات برای ورودی های متفاوت اما زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۸ یکی می باشد و هیچ تغییری نخواهد داشت(شرایط کنکور سراسری ۹۸) و همه همزمان باهم آزمون سراسری ۹۸ را تجربه خواهند کرد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۸

با افزایش داوطلبین کنکور سراسری ۹۸ و همچنین تمرکز انتخاب رشته بر روی رشته های پرطرفدار و پردرآمد گروه های آزمایشی مثل رشته های پزشکی کنکور سراسری ۹۸ و رشته های مهندسی و رشته های برتر علوم انسانی کنکور ۹۸، تفاوت سوال های نظام قدیم با نظام جدید در برگزاری کنکور سراسری ۹۸ می تواند امر مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ را بیشتر با اهمیت سازد، برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ خود بر اساس رتبه قبولی در زیر گروه، قطبی یا بومی بودن رشته ها، ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها، و فاکتورهای مهم قبولی در کنکور ۹۸ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور درباره صحبت‌هایی که در زمینه تأثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸ بیان شده نیز به مهر گفت: صحبت‌های متعددی در این زمینه شده، اما ما بر اساس آنچه که قانون می‌گوید، عمل کرده‌ایم.

وی گفت: در حال حاضر با همین میزان سوابق تحصیلی ناقصی که وجود دارد، ۱۷ درصد رشته‌های روزانه و حدود ۴۰ درصد رشته‌های دوره‌های شبانه یا نوبت دوم، بدون آزمون پذیرش دارند؛ این در حالی است که دانشگاه آزاد و پیام‌نور نیز بیش از ۹۵ درصد ظرفیتشان بدون کنکور است.

وی یادآور شد: برداشت غیرمستقیم موضوع افزایش تأثیر سوابق تحصیلی این است که این ۲۵ درصد تأثیر طی چهار، پنج سال به ۱۰۰ درصد می‌رسد، اما این‌گونه نبود. البته در قانون نیز صراحتاً گفته نشده است که به ۱۰۰ درصد تأثیر برسد.

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور ادامه داد: بنابراین ما منع قانونی در زمینه افزایش تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور نداریم.

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در مصاحبه خود با مهرنیوز تأکید کرد: شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تأثیر سوابق تحصیلی(شرایط کنکور سراسری ۹۸) را برای سال ۹۵، ۹۶ و ۹۷ به صورت مثبت حفظ کرد و برای سال ۹۸، آن را به صورت قطعی مصوب کرد.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در راهنمایی و برنامه ریزی درسی کنکور سراسری ۹۸، معرفی بهترین منابع نظام جدید کنکور سراسری ۹۸، بهترین منابع کنکور ۹۸ و هدایت تحصیلی از مقطع پایه دبستان تا مقطع تحصیلات تکمیلی دکتری در کنار شما خواهند بود برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد با تلفن ثابت تماس حاصل بفرمایند.

موفقیت شما اعتماد ماست.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد