مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 3 ژانویه 2019
شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد چگونه است؟(مطالعه مقاله)

آیا در دانشگاه آزاد رشته گرافیک بدون کنکور داریم؟(بله  براساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد)

ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟( کاردانی و کارشناسی)

زمان ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟(نیمه دوم دی ماه ۹۷)

نحوه ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ چگونه است؟(ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد)

یا رشته گرافیک بدون کنکور در دانشگاه آزاد تهران ارائه می شود؟(مقاله را مطالعه بفرمایید)

معرفی رشته گرافیک -توانای های لازم – بازارکار در ایران به چه صورت است؟(انتهای مقاله)

و …؟؟؟

در این مقاله سعی داریم به اکثر سوالات داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

معرفی رشته گرافیک

گرافیک از واژهٔ یونانی graphikos است و به معنای آنچه است که مربوط می‌شود به طرح زدن و طراحی و همه پدیده هایی که به شکل یک نشانه، علامت، نقشه، طراحی، کشیدن از روی یک چیز و به ویژه طراحی خطی یک پدیده را شامل می شود.

رشته گرافیک از گدشته دور و از پیدایش تمدن های اولیه تا دنیای مدرن امروز زبان نوشتاری انسان بوده است زمانی که انسان های اولیه با تصویرگری بر روی غارها پیام ها، احساسات و نیازهای خود را منتقل می کردند تا به انسان مدرن امروزی که آرم، لوگو و نشانه های خود را با استفاده از علم و هنر گرافیک بیان می کند.

اما سوالات متداولی که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مورد شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد از مشاوران درخت دانش مطرح کرده اند مبنی براینکه آیا رشته گرافیک بدون آزمون دانشگاه آزاد ارائه می شود و رشته های بدون کنکور آزاد تهران و رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد چه رشته هایی هستند را در این مقاله به بررسی این موضوعات خواهیم پرداخت.

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد

آیا رشته گرافیک بدون کنکور آزاد را داریم؟

چند سالی است که دانشگاه آزاد در راستای حذف کنکور، براساس سوابق تحصیلی و تحت عنوان دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش دارد و رشته گرافیک نیز از رشته هایی است که بدون کنکور ارائه می شود اما با توجه به اینکه در مقاطع مختلف با عناوین مختلفی ارائه می شود پیشنهاد می شود که:

برای اطلاعات کامل در مورد شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد، معدل لازم برای ورود به رشته گرافیک بدون آزمون، مدارک تحصیلی لازم و معرفی لیست رشته های دیگر رشته های هنر بدون آزمون ۹۷-۹۸، شهریه بدون آزمون رشته گرافیک می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت  9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

شرایط ورود به رشته گرافیک بدون کنکور آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

از شرایط ورود به رشته گرافیک بدون کنکور نیمسال دوم ۹۷-۹۸ و ملاک پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم است اما برای هر مقطع تحصیلی داشتن مدارک که در زیر اشاره شده است الزامی است.

شرایط ثبت نام بدون کنکور گرافیک در مقطع کاردانی پیوسته ۹۷-۹۸

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ۹۷-۹۸ داشتن دیپلم در یکی از شاخه هاي فنی و حرفه اي یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسطه نظري یا دیپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه الزامی است.

شرایط ثبت نام بدون کنکور گرافیک در کاردانی ناپیوسته ۹۷-۹۸


شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته ۹۷-۹۸ داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.

شرایط ثبت نام بدون کنکور معماری در مقطع کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸ داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.

شرایط ثبت نام بدون کنکور معماری در مقطع کارشناسی ناپیوسته ۹۷-۹۸

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته ۹۷-۹۸ با دارا بودن مدرك کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) میتوانند در هر رشته اي در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام نمایند.

اگر مایل به ادامه تحصیل در رشته گرافیک هستید عرض کنیم که نگران نباشید زیرا مقطع و واحد دانشگاهی  ارائه دهنده بدون کنکور رشته گرافیک به اندازه کافی وجود دارد تنها کافی است با توجه به موقعیت مکانی و معدل کتبی دیپلم واحد دانشگاهی که احتمال قبولی در آن برای شما زیاد است را بشناسید که به همین منظور برای شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟

رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ در ۴ مقطع تحصیلی ارائه خواهد شد:

 1. گرافیک-گرافیک در مقطع کاردانی پیوسته در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
 2. هنرهای تجسمی_گرافیک در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور
 3. کارشناس حرفه ای گرافیک-تصویر سازی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور
 4. ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و شهرستان ها، واحد های دانشگاه آزاد نزدیک به محل سکونت خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره، داوطلبان محترم همچنین در زیر رشته های پرطرفدار گروه هنر را بهتر بشناسید:

رشته کارگردانی بدون کنکور

رشته موسیقی بدون کنکور

رشته بازیگری بدون کنکور

رشته معماری بدون کنکور

واحدهای دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته گرافیک

در این بخش به معرفی واحد های ارائه دهنده رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها و شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت:

کاردانی پیوسته رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ۹۷-۹۸

آموزشکده فنی وحرفه ای سما اسلامهر، آموزشکده فنی وحرفه ای سما اندیشه، پرند، آموزشکده فنی وحرفه ای سما تهران، تهران شرق، رودهن، آموزشکده فنی وحرفه ای سما رودهن، یادگار امام، شهرقدس، شهریار، فیروزکوه، ورامین،

کاردانی پیوسته رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها

بیرجند، اهواز، کرمان، همدان و…

کاردانی ناپیوسته رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

پرند، یادگار امام، قرچک ورامین و…

کاردانی ناپیوسته رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها

شهرکرد، زنجان، سنندج و…

کارشناسی ناپیوسته رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران:

پرند، یادگار امام، قرچک ورامین و…

زمان ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟

زمان ثبت نام رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ طبق روال سال های گذشته از نیمه دوم دی ماه ۹۷ شروع خواهد شد واسامی پذیرفته شدگان برای آزمون عملی رشته موسیقی از اوایل بهمن ۹۷ اعلام خواهد شد و در صورت پذیرفته شدن می توانند مشغول به تحصیل شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته گرافیک

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته گرافیک در تمام واحد های دانشگاه آزاد فقط و فقط ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org  انجام می شود برخلاف سال های گذشته برای ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن ۹۷ نیاز نیست از ابتدا به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایید و مراجعه حضوری مرحله بعد از اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد می باشد.

توجه: یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن مواجه بوده اند اشتباه وارد نمودن گروه آزمایشی بوده است و اینکه رشته مورد در زیر گروه آزمایشی انتخاب شده نبوده است و پیشنهاد میشود حتما قبل از ثبت نام با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید و مجبور به خرید مجدد کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نباشید.

توانایی های لازم رشته گرافیک

اصولا رشته های هنری نیاز به تمرین دارند برای کسب مهارت لازم به همین سبب رشته گرافیک بدون کنکور نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای ورود به این رشته داوطلب باید قبل از هرچیزی به گرافیک علاقه داشته باشد، دست توانا برای طراحی و دیدهنری داشته باشد و در طول دوران تحصیل با شاخه های مختلف هنر(عکاسی، نقاشی، طراحی صنعتی و…) و با توجه به مخاطب طرح گرافیکی خود با علوم روانشاسی، جامعه شناسی و… آشنایی پیدا خواهد کرد.

بازار کار رشته گرافیک

بازار کار رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد بسیار گسترده است ازجمله:

 • طراحی آگهی های تبلیغاتی،بنر،پوستر، کاتالوگ
 • تصویر سازی کتاب های کودک، علمی و آموزشی
 • طراحی های لازم در صنعت چاپ
 • طراحی جلد
 • طراحی گرافیک صفحات وب
 • صفحه آرایی کتب و نشریات
 • طراحی لوگو و آرم شرکت ها و سازمان ها
 • طراحی حروف

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون کنکور درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش راهنمای شما در معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بر اساس سوابق تحصیلی، معرفی رشته های بدون کنکور هنر نیمسال دوم ۹۷-۹۸، لیست رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷، شرایط پذیرش بدون کنکور رشته گرافیک دانشگاه آزاد بهمن ماه، ثبت نام بدون کنکور رشته گرافیک، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد واعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ خواهد بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد