hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 No ratings yet.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 یکی از مهمترین سوالات است که دانش آموزان و والدین فرهنگی و دارای سهمیه و حتی سهمیه های آزاد از مشاورین درخت دانش سوال می پرسند، در این مقاله سعی بر این داریم کامل در مورد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 در سامانه سجا توضیح دهیم .

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98
شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم با تمامی مقاطع متفاوت است زیرا معدل دانش آموز خود حداکثر شامل 300 امتیاز می باشد و برای دانش آموزانی که سهمیه های بالا ندارند خود یه شانس قبولی می باشد که در این مقطه دوره دوم متوسطه ما داریم.

چهارشنبه 5 تیر ماه 98 پیش ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان دوره دوم متوسطه آغاز خواهد شد و به مدت دو هفته در سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 ادامه خواهد داشت توصیه می شود: حتما قبل از ثبت نام این مقاله را کامل مطالعه نمایید و برای بالا بردن شانس قبولی در این دوره از ثبت نام، درج امتیاز های عادی و ایثارگری و فرهنگی و ..( درج امتیاز نوه رزمنده (جدید) و .. اتتخاب مدرسه در رشته دلخواه با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 را برای 3 مقطع داریم اول ابتدایی، ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان دوره اول و دوم متوسطه که همان (پایه اول و پایه هفتم و پایه دهم) می باشد . به عبارتی دیگر یعنی تنها افرادی می توانند در ورود به سامانه سجا 98 اقدام کنند که اولا شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران را دارند که به نوعی می توان گفت داوطلبان باید اول سال تحصیلی در هر یک از مقاطع باشند.

برای مطالعه مقاله های مفید پربازدید مدارس شاهد درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98

مشاهده نتایج مدارس شاهد 98

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 98

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 98

شهریه مدارس شاهد 98

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

ثبت نام مدارس شاهد شامل چه کسانی می شود؟

 1. دانش آموزان دارای سهمیه ایثارگری
 2. دانش آموزان دارای سهمیه فرهنگیان
 3. دانش آموزان ممتاز
 4. دانش آموزان که مقام های اول تا سوم کشوری – استانی – منطقه ای دارند
 5. دانش آموزان حافظ جزء از قرآن کریم باشند
 6. دانش آموزان دارای سهمیه عادی

در زیر شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 هر کدام را جداگانه توضیح خواهیم داد، لطفا برای کسب اطلاعات نحوه و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد در سایت سجا، انتخاب بهترین مدرسه نزدیک به محل سکونت دانش آموز، نحوه صحیح پرکردن فرم ثبت نام مدارس شاهد، راهنمایی درج سهمیه و افزایش شانس قبولی داوطلب، لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک منطقه ای و .. می توانید با مشاره 9099072943 (بدونگرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد و ایثارگر در مدارس شاهد 98

با توجه به شرایط دانش آموزان شاهد و ایثارگر و از آن جا که به فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان 50 درصد و بالاتر فرزندان شاهد می گویند می توان  گفت الویت نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 به دانش آموزانی است که درای امتیاز بالاتر از 2000 باشند و یا فرزند جانباز بالای 50درصد و فرزند شهید و … .

تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در ثبت نام دانش آموزان شاهد و ایثارگر

از دیگر شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 در سامانه سجا  برای داوطلبانی که جزء فرزندان جانباز 25 الی 49 درصد  محسوب می گردند کسب حداکثر دو نمره خوب می باشد ولی برای سایر داوطلبان پایه هفتم که  منظور همان دوره اول متوسطه می باشد کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس یا حداکثر در یک درس کسب مقیاس خوب در سایر دروس در امتحانات خرداد ماه پایه ششم ابتدایی 98 می باشد

برای پایه دهم نیز کسب حداقل نمره سالانه 14 در پایه نهم برای درس هایی که در نمونه برگ هدایت تحصیلی برای رشته انتخابی درج شده است و نیز داوطلب می بایست در پایه نهم قبولی خرداد با حداقل معدل کل 16 باشد.

لیست سهمیه های فرزندان شاهد و ایثارگر

داوطلبینی که شرایط دانش آموزان شاهد و ایثارگر را دارند می بایست حتما مطابق با امتیاز بندی که مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثارگر می باشد که در ادامه بدان خواهیم پرداخت عمل نمایند، این امتیازات شامل مواردیست که در زیر بدان اشاره شده است که توصیه می شود دانش آموزان شاهد و ایثارگر در صورت  داشتن امتیاز مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثارگر نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا اقدام نمایند .

 • نوه شهید و جانباز70 درصد و بالاتر
 • فرزند جانباز تا25درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر
 • فرزند همسر شهید
 • فرزند جانباز با حداقل 20 درصد از کار افتادگی
 • فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
 • فرزند مدافعین حرم
 • فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
 • خواهر زاده یا برادر زاده شهیدشهید و جانباز بالای70 درصد
 • دانش آموز جانباز
 • فرزند جانباز 25 تا49 درصد
 • نوه آزاده و جانباز50 تا69 درصد

نحوه محاسبه امتیاز سهمیه های شاهد و ایثارگر سال 1398

نحوه محاسبه امتیاز سهمیه های شاهد و ایثارگر 98 و شهریه مدارس شاهد 98-99 به ترتیب:

 • به ازای حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر90 ماه به ازای هر ماه2 امتیاز تعلق می گیرد
 • ونیزبه نوه آزاده 100 امتیاز(حداکثر 2 مورد)  و یا نوه جانباز50 تا69 درصد 100 امتیاز(حداکثر 2 مورد )  تعلق می گیرد
 • و نیزامتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتیاز خواهد بود
 • و نیز به ازای حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس(شهریور59 تا شهریور67) حداکثر96 ماه هر ماه15 امتیاز تعلق می گیرد
 • و نیز به ازای حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر60 ماه به ازای هرماه یک امتیاز تعلق می گیرد
 • امتیاز فرزند رزمنده جبهه, مقاومت مدافعین خرم هر ماه30 امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت نام قطعی خواهد شد.

برای محاسبه امتیاز خود و همچنین افزایش امتیاز با درج کردن سهمیه های آزاد می توانید با مشاوران مجرب انتخاب مدرسه درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد دانش آموزان فرهنگیان سال 98

از جمله شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 دانش آموزان فرهنگیان این است که داوطلبان در صورت داشتن آخرین حکم استخدامی صادره  شده برای شاغلین در سال جاری یا آخرین حکم کار گزینی ( برای باز نشستگان ) و گواهی سوابق خدمت در آموزش و پرورش ( برای مامورین و انتقالی ) می توانند حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند را که 300 امتیاز است را بیارند و همچنین شایان ذکر است به ازای هر سال سابقه خدمت رسمی یا پیمانی 5 امتیازدارد .

شرایط ثبت نام دانش آموزان سهمیه عادی 98

برای پرداختن به لیست شرایط ثبت نام دانش آموزان سهمیه عادی 98 ابتدا توصیه می شود دانش آموزان در صورت  داشتن هرگونه امتیازغیر بنیادی نسبت به وارد نمودن امتیاز خود در سایت سجا اقدام نمایند . شایان ذکر است که سعی نموده ایم در زیر به لیست شرایط ثبت نام دانش آموزان  سهمیه عادی 98 اشاره نمائیم:

 • حافظ قرآن کریم
 • دانش آموز دارای رتبه‌های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج‌البلاغه در سطح منطقه، استان و کشور
 • فرزند کارمند رسمی بنیاد شهید  یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر
 • و …

تعلق خواهد گرفت.

افزایش شانس قبولی خود را در نحوه درج سهمیه های آزاد مدارس شاهد را به مشاوران درخت دانش بسپارید

شرایط انتخاب مدرسه شاهد 98

انتخاب مدرسه یکی از مهمترین بحث های ثبت نام مدرسه شاهد در سایت سجا می باشد و انتخاب مدرسه درست می تواند خود شامل امتیاز باشد قبل از توضیح در مورد نحوه صحیح انتخاب کردن مدرسه شاهد می خواهیم در مورد اینکه اصلا سامانه سجا چیست؟ و یا مدرسه شاهد را چگونه انتخاب کنیم؟

مدرسه شاهد را حتما باید در منطقه محل سکونت دانش ا»وز انتخاب کرد و تنها سایت ثبت نام مدارس شاهد سامانه سجا شاهد می باشد که خیلیل به اشتباه آن را سجاد سرچ می کنند.

مثال: انتخاب مدرسه شاهد در منطقه محل سکونت

البته شایان ذکر است اگر دانش آموز منطقه 13 زندگی می کند می تواند مدرسه ای شاهد در همان منطقه 13 را انتخاب نماید و برای ثبت نام مدارس شاهد 98 اقدام نماید .

شرایط ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد 98

داوطلبان می توانند از طریق سلایت saja.medu.ir بصورت اینترنتی  درسامانه مدارس شاهد برای نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 اقدام نمایند.

از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98 سامانه سجا دانش آموزان می بایست ابتدا مبلغ 22 هزار تومان را پرداخت نمایند . سپس با درج کردن مشخصات فردی یعنی با وارد کردن شماره ملی خود زمانی که موفق به ورود سامانه سجا شدند تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد را می توانند از طریق سایت سجا انجام دهند .

مشاوره شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا و درج صحیح امتیاز بندی و نیز همینطور افزایش شانس قبولی راهنمایی انتخاب مدرسه نزدیکترین مدرسه به محل سکونت انجام دادن تمام مراحل ثبت نام بصورت حضوری و غیرحضوری می توانید با مشاورین ما از طریق 9099072943 ( بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل ) تماس حاصل نمایید .

Please rate this

توسط | 2019-06-25T12:12:04+04:30 مارس 2nd, 2019|مدارس شاهد|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.