مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 29 دسامبر 2017
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97
شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۸ یکی ار مهمترین و پرتکرارترین سوالات متقاضیان واجد شرایط بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که در چهار مقع در ترم مهر ماه ۹۸ ثبت نام و انتخاب رشته داریم.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در مقاطع مختلف

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ برای تمامی مقاطع با هم تفاوت دارد و به این صورت می باشد که براب انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در هر کدام از ۴ مقطع شرایط خاص و مدارک تحصیلی لازم برای ورود به آن را دانشجو باید داشته باشد که در این مقاله کامل در مورد آن توضیح خواهیم داد، قبل از توضیح ۴ مقطع شامل:
 • شرایط ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹
 • شرایط ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹
 • شرایط ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹
 • شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

مقطع کاردانی پیوسته بیشتر مد نظر داوطلبانی است که از فنی حرفه ای و یا کاردانش فارغ التحصیل شده اند که  شرایط لازم برای ثبت نام کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ داشتن دیپلم نظام چهارساله قدیم، دیپلم نظری یا فنی حرفه ای یا کاردانش در نظام سالی-واحدی و یا دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ می باشد.

شرایط ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

ثبت نام کاردانی ناپیوسته آزاد ۹۸-۹۹ شامل چه کسانی می شود:
 • داشتن دیپلم چهار ساله نظام قدیم
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی
 • داشتن دیپلم نظام جدید ۳-۳-۶
 • داشتن مدرک کاردانی

شرایط ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

بیشترین متقاضیان شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته ۹۸-۹۹ در مقطع کاردانی پیوسته می باشند به دلیل تنوع زیاد در لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد که حداقل مدارک لازم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد شامل:
 • مدرک دیپلم نظام جدید آموزشی یا همان ۳-۳-۶
 • مدرک دیپلم نظام آموزشی قدیم یا همان نظام چهار ساله قدیم
 • مدرک پیش دانشگاهی برای نظام آموزشی سالی-واحدی
 • مدرک کاردانی یا فوث دیپلم

شرایط ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

مقطع کارشناسی ناپیوسته برای داوطلبانی است که دارای مدرک فوق دیپلم هستند و قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند که شرایط لازم برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ داشتن مدرک کاردانی (پیوسته یا ناپیوسته) الزامی است.
شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد مهر ۹۸

داوطلبان ثبت نام برای مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی باشند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط سوابق تحصیلی برای ترم مهر ماه لحاظ خواهد شد و همچنین ظرفیت رشته ها ملاک قرار میگیرد . رشته های دانشگاه آزاد به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم می شوند، ثبت نام بدون کنکور برای رشته های غیر پزشکی می باشد و بعضی از رشته های پزشکی تنها از طریق برگزاری آزمون دانشجو پذیرش می کنند. داوطلیان می توانند برای دریافت جزئیات بیشتر درباره رشته های پزشکی بدون کنکور با مشاوران ما در ارتباط باشند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۸

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ورودی مهر ماه ۱۳۹۸ از نیمه دوم شهریور ماه ۹۸ آغاز می شود و تا یک هفته قبل شروع کلاس ها در مهر ماه ۹۸ ادامه دارد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۸

منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد می باشد.ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و متقاضیان می توانند تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند.تنها نکته قابل توجه در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته این است که اگر رشته درخواستی برای ادامه تحصیل با عنوان رشته مدرک کاردانی داوطلب متجانس نباشد داوطلب باید حداقل تا ۱۲ واحد و حداکثر تا ۱۸ واحد جبرانی گذرانده و بستگی به مرتبط یا نیمه مرتبط بودن رشته باید واحد جبرانی بگذراند، برای اطلاع دقیق از ثبت نام کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول ۹۷ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۸

شرایط ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸-۹۹

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که پپذیرش انجام می شود به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و در این مقاله و یا در مقالات مربوطه منتشر خواهند شد اما طبق اطلاعات بدست آمده تمامی رشته های مهندسی شامل مهندسی نفت، مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی نرم افزار کامپیوتر و …. پذیرش انجام خواهد شد.

شرایط ورود به رشته های زیرگروه علوم انسانی بدون آزمون آزاد نیمسال اول ۹۸

شرایط ورود به رشته های انسانی شامل تمامی افرادی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستند می شود ولی تاثیر معدل برای داوطلبانی که دیپلم انسانی دارند ۱۰۰% می باشد، آنها رشته های که در دانشگاه آزاد مورد پذیرش قرار می گیرند برای زیرگروه علوم انسانی شامل مدیریت ها، حسابداری، حقوق، روانشناسی، تاریخ و … پذیرش انجام خواهد شد.

شرایط ورود به رشته های زیر گروه علوم تجربی بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر ماه

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مهرماه ۹۸ شامل میکروبیولوژی، دامپزشکی، زیست شناسی، زمین شناسی، علوم مهندسی صنایع غذایی، شیمی کاربردی، تولید و ژنتیک گیاهی و ….. پذیرش انجام خواهد شد.پذیرش در رشته های هنر و زبان خارجه هم در مقطع کارشناسی انجام خواهد شد که شامل موسیقی، بازیگری، تئاتر، مترجمی زبان های خارجی که شامل روسی، انگلیسی، المان، چینی و …. پذیرش انجام خواهد شد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر ۹۸

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول معمولا از مرداد به بعد آغاز و به مدت یک ماه ادامه خواهد شد.در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. برای عضویت از آخرین خبرهای تحصیلی می توانید در کانال تلگرام که در آخر صحفه درج شده است عضو شوید.

اطلاعیه جدید خبرگزاری آنا در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا می گوید: از دکتر امیر رضا شاهانی درباره آغاز مرحله تکمیل ظرفیت تمامی مقاطع تحصیلی در دوره های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و مقطع دکتری خبرهای جدیدی کسب کرده ایم.دکتر شاهانی می گوید: با توجه به آمایش سرزمینی در دانشگاه آزاد و ادغام واحد، ظرفیتهای خالی بررسی شده و در همان کدرشته ها تکمیل ظرفیت نیز اجرایی می شود. البته رشته های جدید دارای مجوز در سایت azmoon.org نیز در این مرحله تکمیل ظرفیت اضافه خواهد شد که داوطلبان بیشتری متقاضی انتخاب این رشته ها خواهند بود. و موضوع مهم دیگر این است که از این به بعد طبق اطلاعیه جدید پذیرش داوطلبان در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بر اساس زمان ثبت نام نخواهد بود و تنها سوابق تحصیلی ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت.رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ورودی نیمسال اول ۹۸  و نتایج آنها در سایت azmoon.net ارائه خواهند شد.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

دیگر مانند گذشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ِ، بدون کنکور علمی کاربردی، بدون کنکور پیام نور، با آرامش و یقین دنبال نخواهد شد. از تمامی داوطلبان گرامی دعوت می شود  با توجه به اضافه شدن یک سری رشته های جدید جهت دریافت اطلاعات کامل درباره رشته های ارائه شده در هر کد رشته محل و بازار کار آنها و انتخاب رشته های متناسب، نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول با سوابق تحصیلی و …. با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری از تلفن ثابت منزل تماس بگیرید تا با اطمینان خاطر بیشتری در بدون کنکور نیمسال اول ۹۸ شرکت نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: t.me/derakhte_danesh اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

62 نظر