hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری No ratings yet.

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

تکمیل ظرفیت چیست؟(مطالعه مقاله)

چه کسانی مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 بهمن ماه هستند؟(تمام افراد واجد شرایط و حتی افرادی که کنکور 97 شرکت نکرده اند)

میزان تاثیر سهمیه ها در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 نیمسال دوم به چه میزان می باشد؟(مطالعه مقاله)

زمان اعلام دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 97 نیمسال دوم و بدون کنکور سراسری چه زمانی است؟(15 دی ماه 97)

رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت سراسری ۹۷ چه رتبه هایی هستند؟(با 20000 تجربی در تکمیل ظرفیت سراسری 97 چه رشته ای پذیرش خواهیم شد)

سوال پرتکرار: تکمیل ظرفیت پرستاری و رشته های پیراپزشکی و رتبه لازم برای قبولی در این رشته ها؟؟

نحوه ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 چگونه است؟

لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷بر اساس سوابق تحصیلی را از کجا می توانیم دریافت کنیم؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

و …???

تعداد زیادی از این سوالات دغدغه های داوطلبان کنکور سراسری 97 برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نیمسال دوم می باشد. برای دریافت پاسخ سوالات می توانید مطالب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور سراسری بهمن ماه 97-98 اعلام شد

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم 97 که بر اساس شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری نیمسال دوم بهمن 97 و معدل کتبی دیپلم می باشد در تاریخ 25 دی ماه 97 دفترچه بدون کنکور سراسری منتشر خواهد شد.

داوطلبین واجد شرایط برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری نیمسال دوم 97-98،  لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم دانشگاه سراسری، پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی دانشگاه سراسری و معدل لازم برای ورود به هر کدام از دانشگاه ها می توانند با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نماید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98  و همچنین دفترچه پذیرش براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 97 می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

تکمیل ظرفیت سراسری چیست؟

دانشگاه های دولتی و غیر دولتی معمولا هر سال برای پرکردن صندلی های خود اقدام به انتخاب رشته مجدد به عنوان تکمیل ظرفیت انجام می دهند. تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته سراسری اعلام خواهد شد، این در حالی است که کنکور سراسری 97 در دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد به حالت تجمیع درآمده و نکته قابل توجه این است که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 فقط برای رشته پیراپزشکی و پزشکی اعلام خواهد شد.

تکمیل ظرفیت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

در پاسخ به سوال پرتکرار تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 به چه کسانی تعلق خواهد گرفت:

تکمیل ظرفیت به داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 خود موفق نشدند و نتوانستند رشته ای را مورد پذیرش قرار بگیرند و یا پذیرش شده اند و به رشته ی انتخابی خود علاقه ای ندارند و قصد دارند شانس خود را برای قبولی در کنکور سراسری 97 امتحان نمایند تعلق می گیرید.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 97

تکمیل ظرفیت برای داوطلبانی است که در کنکور سراسری سال97 شرکت کرده اند و برای آنها کارت ورود به جلسه صادر شده است. تکمیل ظرفیت برای تمامی داوطلبانی که در کنکور قبول شده اند امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت را فراهم کرده و داوطلبانی که چه در رشته ای قبول شده اند و چه نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

در صورتی که داوطلبانی که انتخاب رشته موفق داشته اند و در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، در صورت عدم قبولی در تکمیل ظرفیت، هیچ چیزی را ازدست نداده اند و فقط شانس خود را برای انتخاب رشته یا دانشگاه بهتر امتحان کرده اند.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ( شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷ )

تکمیل ظرفیت به افرادی تعلق می گیرد که در انتخاب رشته یا دقت نکرده اند و انتخاب رشته بدی داشته اند و یا برای زمانی است که حتی در رشته مورد نظر قبول نشده اند و این یک فرصت دوباره برای انتخاب رشته صحیح در کنکور است تا بتوانند مزد زحمات چند ساله خود را به خوبی دریافت کنند. انتخاب رشته بطور کلی یک پروسه با دقت است و اگر در انتخاب رشته دقت لازم را به عمل نیاورید، احتمال اینکه در آینده از رشته تحصیلی خود راضی نباشید بسیار است.

مقاله های پربازدید مرتبط با تکمیل ظرفیت 97 را می توانید مطالعه نمایید(بر روی لینک های رنگی کلیک نمایید)

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

کارنامه محرمانه کنکور سراسری 97

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

زمان اعلام دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 97

طبق اطلاعات بدست آمده از سازمان سنجش، دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 در تاریخ 30 آبان ماه منتشر  شد. تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد متفاوت خواهد بود به طوری که دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری منتشر خواهد شد و به صورت پی دی اف در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت در حالی که دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت 97 خود فقط  رشته های پزشکی و پیراپزشکی را ارائه داد.

نحوه ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت 97(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)اخرین قطعه پازل کنکور سراسری خواهد بود، پس با توجه به ظرفیت های موجود رشته ها و همچنین تمرکز زیاد در هنگام انتخاب رشته خود، از وجود اشتباهات جلوگیری بفرمایید. اولویت های انتخابی شما در تکمیل ظرفیت مهم است در صورتی که اولویت های بعدی خود را در تکمیل ظرفیت بخواهید امکان اعتراض برای نتایج تکمیل ظرفیت نخواهید داشت.

لیست رشته های تکمیل ظرفیت سراسری

در واقع برای همه سوال پیش می آید که چه رشته های برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ ارائه خواهند شد، نکته قابل توجه این است که رشته های پزشکی و پیراپزشکی ها خودگردان و مازاد ظرفیت در میان این رشته ها خواهند بود.

رشته های دیگر نسبت به صندلی های خالی دانشگاه اعلام ظرفیت خواهند شد یعنی بعضی از واحدها صندلی های بیشتری برای اعلام پذیرش خواهند داشت و این بستگی به شرایط دانشگاه ها و همچنین افزایش ظرفیت این واحد ها دارد.

تعداد زیادی از دوستان ثبت نام خود را در واحدهای مازاد و پردیس های خودگردان انجام نداده اند و همین مورد باعث شده است که صندلی خالی زیادی برای رشته های مذکور داشته باشیم. تعداد زیادی از دوستان دفترچه تکمیل ظرفیت دولتی سال 96 را دریافت کرده اند که این کار اشتباهی است و با تکمیل ظرفیت روزانه 97 کاملا متفاوت می باشد.

درصد و احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

( شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری )

در رابطه با احتمال و درصد قبولی در تکمیل ظرفیت در رشته مورد نظر خودتان باید عرض کنیم که درصد قبولی بسته به تقاضای داوطلبان کنکور درباره یک رشته متفاوت است و اما ناامید نباشید چون بارها مشاهده شده که داوطلبان از جمله خود بنده توانستم در رشته مورد نظر خودم که در انتخاب اول قبول نشده بودم حتی در یک دانشگاه بالاتر قبول شوم. البته نکته قابل توجه این است که دانشگاه آزاد بعد از اعلام تکمیل ظرفیت خود برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی تعداد زیادی از داوطلبان را مورد پذیرش قرار داد و همچنین از طرف مقابل بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 97-98 و بدون کنکور پیام نور باعث شد که تعداد زیادی از متقاضیان رشته های غیر پزشکی به حالت بدون کنکور برای وردی مهرماه اقدام کرده و مورد پذیرش واحدهای دانشگاهی قرار گرفته اند.

نحوه پیگیری نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

داوطلبان عزیز، به منظور پیگیری نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 ، به سایت اینترنتی سازمان سنجش وارد شوید و سپس از سمت راست گزینه کنکور سراسری را انتخاب کنید و سپس بر روی لینک اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری) ، اطلاعات خود اعم از کد داوطلبی و شماره پرونده و سایر مشخصاتی را که میخواهد وارد نمایید و نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را مشاهده نمایید.

چه کسانی مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ هستند؟

تنها شرط مجاز بودن در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری97 حضور در جلسه ی کنکور و داشتن شماره پرونده و شماره داوطلبی می باشد.
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را بهتر است کسانی انجام دهند که از قبولی اولیه خود راضی نیستند و در بین کد رشته های دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سازمان سنجش، دانشگاهها و رشته های بهتری از قبولی اولیه خود پیدا می کنند. همچنین تمامی کسانی که قبول نشده اند نیز می توانند از این شانس مجدد استفاده کنند.

آیا درصورت قبولی در رشته مورد نظر در تکمیل ظرفیت روزانه، باید از رشته قبلی انصراف دهیم(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)؟

درصورتی که در تکمیل ظرفیت قبول شوید ، دیگر نمیتوانید رشته قبلی را ادامه دهید و حتما باید انصراف دهید. طبق اطلاعیه جدید سازمان سنجش افرادی که برای تکمیل ظرفیت خود اقدام می کنند در صورتی که قبلا مورد پذیرش واحد دانشگاهی قرار گرفته باشند، می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند اما در صورت پذیرش در تکمیل ظرفیت حتما باید ثبت نام خود را در واحد قبولی مربوطه در تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.

تکمیل ظرفیت پرستاری و رشته های پیراپزشکی

با توجه به افزایش پذیرش رشته های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد تعداد زیادی از داوطلبان انتخاب های خود را در دانشگاه آزاد به انجام رسانیده و در واحد آزاد ثبت نام انجام داده اند، و این منجر به این موضوع می شود که پذیرش برای رشته های مذکور افزایش یافته و متقاضیان عزیز تکمیل ظرفیت سراسری 97 برای انتخاب های خود از این رشته ها استفاده نمایند.

برای دریافت نمره تراز و رتبه قبولی رشته پرستاری و پیراپزشکی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رتبه قبولی پرستاری در تکمیل ظرفیت

(با اعلام ثبت نام تکمیل ظرفیت سراسری 97 مشاوران درخت دانش با انتخاب رشته واقع بینانه و اولویت بندی بر اساس علائق و بازار کار رشته ها بهترین انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت برای شما انجام خواهند داد. کافی است انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به ما بسپارید)

انتخاب رشته کنکور سراسری 97 دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد را می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش تجربه کنید.

مشاوره غیر حضوری با شماره 9099072943 با تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در تمام نقاط کشور

مشاوره حضوری خود را می توانید با شماره تلگرام 09033806196 رزرو نمایید.

میزان تاثیر سهمیه ها در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 بسیار اهمیت دارد. بطور مثال یکی از داوطلبان که رتبه 45 هزار را در کنکور داشت ، در یکی از بهترین دانشگاههای دولتی  کشور مشغول درس خواندن است، به همین دلیل سهمیه ایثارگران در تکمیل ظرفیت کنکور دولتی بسیار مهم است و شانس قبولی را تراز پایین را هم افزایش میدهد. اما با توجه به بررسی های انجام شده ، سهمیه بسیج در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 تأثیر فراوانی ندارد و تنها یک امتیاز در دانشگاه آزاد است. داوطلبانی که از سهمیه 5 درصد و 25 درصد استفاده نموده در تکمیل ظرفیت هم برای دوستان لحاظ خواهد شد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تکمیل ظرفیت سراسری در تاریخ مذکور به مدت 6 روز به طول خواهید کشید، اما برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 باید تا بهمن ماه 97 صبر داشته باشید. نکته قابل توجه این است که بدلیل به تاخیر افتادن اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 دوستان توجه داشته باشند که از برنامه ریزی درسی کنکور 97 خود چشم پوشی نکنند. انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)

دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور سراسری 97

داوطلبان و متقاضیان تکمیل ظرفیت روزانه 97 در صورتی که شماره داوطلب و شماره پرونده ثبت نام خود را به فراموشی سپرده اند می توانند. به بند زیر توجه نمایند:

در صورتي كه در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون يا اعلام نتايج آزمون ها به شماره پرونده، شماره داوطلبي، شماره سریال ثبت نام و … دسترسی ندارید يا آنها را فراموش کرده اید، پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جديد، پس از انتخاب آزمون و سال م(ربوطه، درخواست با عنوان “دريافت شماره پرونده یا داوطلبی” را انتخاب كنيد تا فرم مربوطه براي شما نمايش داده شود.
در اين فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردي ثبت شده در سامانه پاسخگويي با اطلاعات مندرج در پايگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام مي شود.

تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری

فرصتی برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند و یا نتوانسته اند در کنکور سراسری 97 نتیجه دلخواه خود را کسب کنند و غیر مجاز بوده اند.
علاوه بر تکمیل ظرفیت در رشته هایی که پذیرش بر اساس شرط شرکت در کنکور یعنی بر اساس کارنامه نتایج کنکور می باشد، برای گروه دیگر هم یعنی کسانی که تمایل دارند در تکمیل ظرفیت در رشته هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است، شرکت نمایند اعلام شد.

لیست رشته های ریاضی در تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی

اقتصاد کشاورزی، ریاضیات و کاربردها، فیزیک، علوم کامپیوتر، آمار، کاردانی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی، شیمی کاربردی، مهندسی شهرسازی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، مهندسی مواد و متالورژی و..
برای اطلاع از لیست رشته های رشته تجربی و همچنین انسانی،هنر و زبان خارجه در تکمیل ظرفیت سراسری 97 با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

گفتیم که اولین قدم برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور، دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ و اطلاع از لیست رشته ها و ظرفیت رشته های ارائه شده می باشد. پس از این مرحله داوطلبان باید کارنامه سبز کنکور سراسری ( کارنامه نهایی ) را دریافت کنند تا فاصله رتبه خود با رتبه آخرین نفر قبولی در رشته های مورد نظر خود را تخمین بزنند و سپس بر اساس اولویت بندی خود فرم انتخاب رشته را تکمیل نمایند.

مشاوران درخت دانش برای دریافت شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام (در صورت گم کردن شماره داوطلبی) با دوستان عزیز همراه خواهند بود.

برای دریافت دفترچه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)

مشاوران و کارشناسان درخت دانش در گذاشتن آخرین قطعه پازل کنکور سراسری ۹۷ که تکمیل ظرفیت دولتی و شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری می باشد در خدمت شما دوستان عزیز خواهند بود. دوستان عزیز برنامه ریزی درسی کنکور 97 را از مشاوران ما می توانید دریافت نمایید. برنامه ریزی درسی کنکور 98 را با پویش های هفتگی و ماهانه درخت دانش همراه باشید. برای ارتباط با مشاوران و کارشناسان درخت دانش می توانید با شماره تلفن دیجیتال 9099072943 بدون گرفتن کد ارتباط برقرار نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

296 نظر

 1. نسیم سپتامبر 10, 2017 در1:34 ب.ظ- پاسخ

  جواب بدین لطفا

  • Mobin Hosseini نوامبر 15, 2017 در11:43 ق.ظ- پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در خدمتیم سوال خود را مطرح نمایید.

 2. M سپتامبر 17, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  اگه رشته ایی رو در سال 96 قبول شده باشی و در اون ثبت نام نکنی هم میشه با تکمیل ظرفیت رشته و دانشگاه رو عوض کنی. یا حتما باید تو دانشگاه قبول شده ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی تا بتونی رشته ایی که در تکمیل ظرفیت قبول شدی و بری؟؟

 3. Mah سپتامبر 17, 2017 در12:21 ب.ظ- پاسخ

  اگه رشته ایی رو در سال 96 قبول شده باشی و در اون ثبت نام نکنی هم میشه با تکمیل ظرفیت رشته و دانشگاه رو عوض کنی. یا حتما باید تو دانشگاه قبول شده ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی تا بتونی رشته ایی که در تکمیل ظرفیت قبول شدی و بری؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در12:32 ب.ظ- پاسخ

   برای تکمیل ظرفیت احتیاجی نیست که حتما در دانشگاهی ثبت نام کنین

 4. علیرضا سپتامبر 21, 2017 در8:39 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.من توی بخاطر این که انتخاب رشته خوب نکردم هیچ دانشگاهی قبول نشدم و الان خیلی استرس و ناراحتی دارم.ایا میشه با تکمیل ظرفیت بتونم برم دانشگاه یا نه منظورم فقط پیام نور هستش که ورودی مهرماه باشه؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:56 ب.ظ- پاسخ

   سلام امتحان نمایید.
   در صورت اعلام شدن دفترچه تکمیل ظرفیت می توانید شانس خود را برای پذیرش امتحان نمایید.
   موفق و موید باشید

 5. Azar سپتامبر 28, 2017 در4:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه روزانه آمل قبول شدم ولی ثبت نام نکردم میتونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم واگه قبول شدم برای ثبت نام محل قبولی جدیدم مشکلی پیش نمیاد خواهش میکنم پاسخ بدید؟؟؟؟؟؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 2, 2017 در10:28 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونین شرکت کنین

 6. Azar سپتامبر 28, 2017 در4:08 ب.ظ- پاسخ

  لطفا پاسخ بدید

 7. Azar سپتامبر 29, 2017 در11:03 ق.ظ- پاسخ

  پس کی جواب میدید؟

 8. Azar سپتامبر 30, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام

 9. ساجده اکتبر 5, 2017 در1:59 ب.ظ- پاسخ

  ایاتکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم ملزم به پرداخت شهریه است؟واینکه اگه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازادقبول شیم هم بایدحتمابریم ودیگه نمیتونیم اون رشته ای که ثبت نام کرده بودیم روادامع بدیم؟ میه جواب بدید خیلی نگرانم

  • Dorna Rezapour اکتبر 7, 2017 در9:29 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر دانشگاه سراسری روزانه نباشه ملزم به پرداخت شهریه میباشین. و اگر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شین باید تو اون رشته ثبت نام کنین.موفق باشین

 10. اسلامی اکتبر 7, 2017 در10:37 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من امسال سال دوم بود که کنکور دادم و در انتخاب رشته اشتباه کردم و رشته ای که نمیخواستم قبول شدم و ثبت نام نکردم حال میخواهم با تکمیل ظرفیت رشته خود را عوض کنم چون ثبت نام من بعد شهریور انجام میشود ایا مشکل نظام وظیفه برام ایجاد میشود؟ لطفا جواب بدید

 11. آزی اکتبر 9, 2017 در10:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اگه با درخاستم موافقت بشه باید از دانشگاهی که الان تحصیل میکنم انصراف بدم؟
  تکمیل ظرفیت نمیتونم شرکت کنم؟

 12. مری اکتبر 9, 2017 در11:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اگه با درخاستم موافقت بشه باید از دانشگاهی که الان تحصیل میکنم انصراف بدم؟
  تکمیل ظرفیت نمیتونم شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 10, 2017 در8:54 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شما می توانید تکمیل ظرفیت شرکن کنید مشکلی برای تحصیل و یا اعتراض شما بوجود نمیاد.

 13. کوثر اکتبر 10, 2017 در11:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام، کسی ک انتخاب رشته نکرد نمیتونه تکمیل ظرفیت بزنه؟ خواستم بمونم برا سال بعد ولی حالا پشیمون شدم 🙁

  • Dorna Rezapour اکتبر 10, 2017 در11:56 ق.ظ- پاسخ

   سلام اگر روز کنکور در جلسه باشه میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه. برای اطلاعات بیشتر می تونید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 در تماس باشید

 14. Mahdis اکتبر 15, 2017 در1:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری تاریخ قبول شدم ولی به دبیری عربی علاقه دارم ولی متاسفانه نمرم نرییگ

  میخاستم ببینم منم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم و مانعی نداره؟ یا اینکه باید از فرهنگیان انصراف بدم تا برای تکمیل ظرفیت مجاز بشم؟؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 17, 2017 در1:00 ب.ظ- پاسخ

   سلام دانشگاه های فرهنگیان و کلا رشته های نیمه متمرکز تکمیل ظرفیت ندارند

 15. گلسا اکتبر 19, 2017 در12:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام من 15واحد درس دارم و کنکور دادم.شبانه تهران علم و صنعت قبول شدم.میخوام بدونم تکمیل ظرفیت نیمه بهمن میتونم شرکت کنم؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 21, 2017 در10:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما میتونین شرکت کنین.

 16. علی اکتبر 28, 2017 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته تعهدی وزارت بهداشت قبول شدم.آیا مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستم؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 29, 2017 در10:43 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در صورتی که در ازمون عملی قبول شدید باید رشته نیمه متمرکز رو بخونید. ولی میتونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و مشکلی پیش نمیاد.

 17. پریسا اکتبر 31, 2017 در1:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام درصورت قبولی در تکمیل ظرفیت شبانه اگر ثبت نام نکنیم باید جریمه ای پرداخت شه؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 1, 2017 در12:17 ب.ظ- پاسخ

   نه جریمه یی لازم نیست

 18. فرزانه نوامبر 2, 2017 در9:54 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ده هزار انساني منطقه ٢ ببخشيد كجاهارو روزانع ياك شبانه ميارم ممنون لطفا جواب بدين

  • Zahra Valipoor نوامبر 2, 2017 در11:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام باید ببنیم چه دانشگاه هایی اعلام ظرفیت میکنن که با توجه به دفترچه به شما بگیم. ولی احتمالا در شهرستان ها شانس قبولی بالاتری دارین

 19. Azar نوامبر 4, 2017 در3:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من درخواست بررسی در انتخاب رشته دادم برام پیام اومداز سازمان که میتونم درکنکور ۹۷ شرکت کنم یعنی سال اینده دوره روزانه مجاز هستم؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در4:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله مجاز هستین

 20. مریم نوامبر 5, 2017 در1:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ۷۱ هزار منطقاه ۳ اسمم تکمیل ظرفیت نمیاد؟تو رو قران ج بدین

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در9:20 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نه دوست عزیز متاسفانه رتبه تون خیلی بالاست

 21. Azar نوامبر 5, 2017 در10:41 ق.ظ- پاسخ

  جواب بدید خواهشا

 22. عسلی نوامبر 12, 2017 در3:49 ب.ظ- پاسخ

  من رتبه م۳۰۰۰ سهمیه پنج درصدی شدم.ب ولی هیچی قبول نشدم .ب نظرتون پرستاری در تکمیل ظرفیت میاد؟؟؟قبول میشم تو این رشته

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در4:44 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   لطفا تراز تونو بگین

 23. آسمان نوامبر 12, 2017 در4:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته امسال دبیری خواهد بود؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بله دانشگاه فرهنگیان اعلام نیاز کردند.

 24. زهرا نوامبر 12, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام من بالارتبه ی 4000وتراز4800وسهمیه5درصدی توتکمیل ظرفیت شرکت کنم حقوق میارم اگر میشه جواب بدید لطفا

 25. محمد نوامبر 13, 2017 در9:18 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من در دانشگاهی روزانه ثبت نام کردم اما بلافاصله انصراف دادم زیرا رشته مورد نظر را دوست نداشتم ایا تکمیل ظرفیت میتوانم شرکت کنم؟ لطفا جواب بدید بسیارمهم است

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:29 ق.ظ- پاسخ

   سلام. بله می تونید

 26. مریم نوامبر 13, 2017 در10:04 ق.ظ- پاسخ

  باسلام.میخواستم بدونم با رتبه ی 72000 منطقه دو میتونم شانس قبولی پرستاری پردیس رو داشته باشم؟ کنکور 96 در جلسه حضورداشتم ولی انتخاب رشته نکرده بودم.ممنون از پاسخگویی به موقع شما

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. نه امکان قبولی تون نیست

 27. محبوبه نوامبر 13, 2017 در10:24 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من رتبه ی۸۸۸۷منطقه یک وتراز۷۰۹۴رودارم وسهمیه ی پنج درصدی ام،بنظرتون شانس قبولی توی فرهنگیان ویامامایی رودارم؟ممنونم

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   سلام. ممنون. متاسفانه به دلیل ظرفیت محدود رقابت در سهمیه های 5 درصدی خیلی بالاس. با توجه به تراز و سهمه تون رشته هایی رو که فرمودید شانس قبولی تون پایینه

 28. یلدا نوامبر 13, 2017 در3:15 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  میخواستم بدونم پذیرفته شدگان در تکمیل ظرفیت دانشگاه روزانه موظف به پرداخت شهریه میباشند خواهش میکنم جواب بدین ممنون

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:16 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه دوست خوبم . کاملا رایگانه

 29. زهرا نوامبر 13, 2017 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید جواب منوندادید من حقوق رومیارم بالارتبه 4000

 30. فاطمه نوامبر 14, 2017 در12:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام .من در حال حاضر دانشگاه امیر کبیر با رتبه ۱۵۰۰ منطقه ۳ درس میخونم…میخواستم بدونم امیدی هست ک فرهنگیان و یا دانشگاه هنر کرج قبولم کنند؟؟؟؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز واضح تر بگید. ورودی چه سالی هستید؟ و سنتون؟ چون دانشگاه فرهنگیان محدودیت سنی داره

 31. زهرا نوامبر 14, 2017 در11:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بدونم با رتبه ی ۷۶۰۰ منطقه ی ۲ و تراز ۸۷۹۹ امکان قبولی در رشته ی داروسازی پردیس در تکمیل ظرفیت دارم؟

 32. زهرا نوامبر 14, 2017 در11:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بدونم با رتبه ی ۷۶۰۰ منطقه ی ۲ و تراز ۸۷۹۹ امکان قبولی در رشته ی داروسازی یا پزشکی و فیزیو تراپی و بینایی سنجی پردیس در تکمیل ظرفیت دارم؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز برای مازاد ها و پردیس احتمال قبولی دارید و لی روزانه رو نه

 33. عسلی نوامبر 14, 2017 در7:21 ب.ظ- پاسخ

  من تراز ۸۵۰۰ رو دارم .

 34. علی75 نوامبر 14, 2017 در11:08 ب.ظ- پاسخ

  سلااام برای بار چندم میپرسم اگه کسی میدونه جوابمو بده لطفاااا خواستم بدونم من با رتبه 17 هزار و تراز زیر گروه یک 4300 ولی تراز نمره کل 5770 هست در سهمیه 5 درصد منطقه 3 امکان قبول شدن پرستاری تو تکمیل ظرفیت را دارم؟؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 15, 2017 در9:18 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   متاسفانه امکان قبولی شما وجود ندارد

   • علی75 نوامبر 15, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

    پس چطوررر پارسال دوستام با رتبه 16 هزار و 15 هزار منطقه 3 پرستاری روزانه قبول شدن

    • Zahra Valipoor نوامبر 15, 2017 در1:06 ب.ظ- پاسخ

     به این دلیل که شما با سهمیه 5 درصد به این رتبه رسیدید و همین سهمیه 5 درصد رتبه شما رو کاهش داده ولی ترازتون پایینه

 35. محمد99 نوامبر 16, 2017 در9:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید، میخواستم بدونم در تکمیل ظرفیت آیا با رتبه 26000 منطقه 2 و تراز 7300 امکان قبولی در پرستاری یا هوشبری و یا اتاق عمل میتونم قبول بشم

  • Zahra Valipoor نوامبر 16, 2017 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز.
   با رتبه 26 هزار امکانقبولی ندارین
   ولی فکر میکنم منظورتون 2600 بوده که با این رتبه امکان قبولی دارین

 36. مریم نوامبر 16, 2017 در2:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام من یه درس از پیش افتادم ولی شبانه قبول شدم که گفتن منوط به قبولی میتونم ثبت نام کنم موندم تا دی امتحان بدم آیا در تکمیل ظرفیت دولتی میتونم امید وار باشم که امسال برم دانشگاه

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بستگی به رتبه و تراز نمره شما داره دوست عزیز ولی از بابت یه درس مونده باید با اموزش و پرورش منطقه خود در تماس باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

 37. محمد نوامبر 16, 2017 در6:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من تو انتخاب رشته نکردم اول اینکه میتونم تو تممیل ظرفیت شرکت کنم و بعد اینکه با سهمیه ۵درصدی با رتبه ۲۶۰۰۰منطقه دو میتونم عمذان یا صتایع یا معدن روزانه تو شهر های اطراف استان مرکزی مثلا قم یا کاشان یا سمنان و یا هر شهر و استانی که نزدیه قبول شم؟؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:35 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزی بله مشکلی نداره برای تکمیل ظرفیت ولی باید منتظر باشید اطلاعیه جدید سازمان سنجش برای امسال منتشر بشه دوم اینکه برای بولی شما بستگی به ظرفیت های اعلام شده در دانشگاه ها داره

 38. مکس نوامبر 16, 2017 در10:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.
  خواهشا بهم جواب بدید…..اگه کسی قبل از اومدن دفترچه تکمیل ظرفیت از دانشگاش انصراف بده….میتونه تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنه؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:37 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز انصراف هم نمیخاد بعد جواب تکمیل ظرفیت می توانید انصراف خود را ثبت نمایید.

 39. Davud نوامبر 16, 2017 در11:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام …خسته نباشید..من الان شبانه مکانیک دانشگاه تبریز میخونم..میتونم تو تکمیل ظرفیت روزانه مکانیک تبریزو بزنم؟و اینکه شرایط تکمیل ظرفیت چیه؟مثلا باید انصراف بدم این واحدایی رو که الان میخونم از اول بخوتم؟؟مرسی از پاسخگوییتون

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:38 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست گرام
   نکته اول این که شما می توانید در تکمیل ظرفیت هر رشته ای را انتخاب کرده و پذیرش شوید انصراف شما در مرحله بعد پذیرش خواهد بود لزومی نداره الان انصراف بدید

 40. دانیال نوامبر 18, 2017 در1:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با رتبه ۳۶۱۸منطقه سه میتونم اموزش ابتدایی فرهنگیان دربیام سری اول تو مصاحبه اختصاصی رد شدم

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سهمیه کدوم مناطق هستید؟

 41. لاله نوامبر 18, 2017 در3:59 ب.ظ- پاسخ

  سلام.چندرشته میتونیم انتخاب کنیم؟آیا روزانه یاشبانه بودن رشته ودانشگاه روخودمون بایدانتخاب کنیم موقع تکمیل ظرفیت ؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:27 ق.ظ- پاسخ

   ای بابا شما محسنی یا لاله :/
   گفتم عزیزم

 42. Mohsen نوامبر 18, 2017 در4:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام.چندرشته میتونیم انتخاب کنیم؟آیا روزانه یاشبانه بودن رشته ودانشگاه روخودمون بایدانتخاب کنیم موقع تکمیل ظرفیت ؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام. به سازمان سنجش بستگی داره که اجازه انتخاب چه تعداد رشته رو بده. انتخاب روزانه و شبانه هم دست خودتونه

 43. elham نوامبر 19, 2017 در12:38 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید اگه در تکمیل ظرفیت قبول بشیم
  چه زمانی باید برای ثبت نام بریم وکلا از کی باید بریم

  چون من شنیدم با کسانی که در تکمیل ظرفیت قبول میشن مثله دانشجو انتقالی برخورد میشه واز مهر ماه سال بعد میتونه بره

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست خوبم سازمان سنجش تاریخ دقیق ثبت نام رو مجددا اعلام میکنه اما ورودی بهمن ماه خواهد شد

 44. امیر نوامبر 20, 2017 در12:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام میتونم از رشته عمران بازم عمران یه دانشگاه دیگه بخونم؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در12:40 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونین.

 45. طناز نوامبر 20, 2017 در1:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بپرسم آیا با رتبه14965منطقه 2 و تراز8500امکان قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم ازمایشگاهی یا هوشبری وجود داره ویا خیر؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در5:26 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رتبه و ترازتون رو چک کنید لطفا و مجددا کامنت بذارید چون این دوتا باهم هم خوانی ندارند

 46. نازنین نوامبر 20, 2017 در5:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با رتبه 23هزار منطقه 3 امکان قبولی پرستاری رو دارم؟؟؟؟؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در5:24 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه شانس قبولی برای شما وجود نداره

 47. طناز نوامبر 20, 2017 در6:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  آیا با رتبه 14965منطقه 2احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم ازمایشگاهی و یا هوشبری وجود داره یا خیر؟

 48. طناز نوامبر 20, 2017 در6:55 ب.ظ- پاسخ

  باعرض پوزش
  رتبه14965 و تراز 8050

 49. زانیار نوامبر 21, 2017 در6:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام دوتا سوال!
  ۱\اگه من در نکمیل ظرفیت سراسری ظرفیت مازاد داروسازی رو قبول شم و در تکمیل ظرفیت بهمن ازاد داروسازی تکلیف چیه؟!
  ایا باید خسارت بدم برا ظرفیت مازاد سراسری؟
  ۲-زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت سراسری و ازاد یکیه؟!

  • Azadeh Rastegar نوامبر 22, 2017 در11:13 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوتا جواب
   1- نه خسارتی لازم نیست
   2- تکمیل ظرفیت سراسری 4 آذر شروع میشه و آزاد تموم شده

 50. مهناز نوامبر 21, 2017 در9:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید بارتبه ی5000امکانش هست پرستاری قبول بشم؟البته تو اناخالص رشته تکمیل ظرفیت

  • Azadeh Rastegar نوامبر 22, 2017 در10:59 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. بله احتمال قبولی شما هست

 51. مهناز نوامبر 21, 2017 در9:30 ب.ظ- پاسخ

  خواهشا کمک کنین

 52. صابر نوامبر 21, 2017 در9:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رتبه ی 13497 در رشته ی ریاضی در منطقه 3 آوردم در تکمیل ظرفیت در چه رشته ای میتوانم قبول شوم؟ انتخاب رشته کرده بودم ولی قبول نشده بودم اهل ارومیه ام

  • Zahra Valipoor نوامبر 22, 2017 در11:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   تعداد رشته هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام شدن کم و محدود است برای اینکه شانس قبولی تون بالا بره شهرستان های مختلف رو انتخاب کنین و اگه رشته تحصیلی براتون مهم نیست تمام رشته هارو بزنین

 53. محمد نوامبر 22, 2017 در1:05 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا به سوال من پاسخ دهید، ایا من با رتبه 12858 علوم انسانی میتونم داخل تکمیل ظرفیت قبول بشم یا نه تو رو خدا پاسخ دهید ممنون.

  • Dorna Rezapour نوامبر 22, 2017 در3:51 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز چه رشته ای مد نظرتون است؟

   • محمد نوامبر 22, 2017 در7:37 ب.ظ- پاسخ

    سلام رشته علوم تربیتی یا حسابداری یا زبان و ادبیات فارسی فرق نمیکنه هر کدوم باشه میرم
    ممنون از زحماتت لطفا پاسخم را بده

 54. محمد نوامبر 22, 2017 در2:16 ب.ظ- پاسخ

  البته روزانه منظورم بود.

 55. مریم نوامبر 22, 2017 در2:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام اصلا تو تکمیل ظرفیت پرستاری دولتی نیست حالا چیکار کنم…….دیگه شانس دیگه ای نداریم…..یعنی همه چیز تموم شد……بعد دو ماه معطلی بشینم از دوباره درس بخونم…لطفا جواب بدید من9000منطقه سه بودم….

  • Azadeh Rastegar نوامبر 22, 2017 در4:31 ب.ظ- پاسخ

   نه متاسفانه دیگه فرصتی نیست. البته اگر هم بود با رتبه 9000 تقریبا شانسی برای پرستاری نداشتید

 56. امیرحسین احمدی نوامبر 22, 2017 در5:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام، با نمره زیر گروه یک 9405 احتمال قبولی پزشکی یا دندان پزشکی ،تکمیل ظرفیت کجا دارم؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • Azadeh Rastegar نوامبر 23, 2017 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست خوبم امکان قبولی روزانه و حتی پردیس با این رتبه وجود نداره

 57. محمد نوامبر 22, 2017 در7:40 ب.ظ- پاسخ

  خواهش میکنم جوابم رو بدید

 58. بابک نوامبر 22, 2017 در9:05 ب.ظ- پاسخ

  با سلام،تو رو خدا لطفا به من جواب بدین،من میخام تکمیل ظرفیت شرکت کنم.گروه خودم ریاضی هست و تصمیم دارم به علاوه ی گروه آزمایشی خودم ،گروه آزمایشی زبان نیز شرکت کنم.اگر در هر دو گروه ریاضی و زبان خارجه،رشته محل روزانه قبول شم،در نهایت باید به کدوم رشته برای تحصیل برم?

 59. بابک نوامبر 22, 2017 در9:39 ب.ظ- پاسخ

  منظورم اینه که درصورتی که هم در رشته محل روزانه ی گروه علوم ریاضی قبول بشم و هم در رشته محل روزانه ی زبان خارجه در تکمیل ظرفیت قبول شم،در نهایت سازمان سنجش آموزش تصمیم می گیره که کدوم رشته محل روزانه باید تحصیل کنم یا این که خودم تصمیم می گیرم که رشته محل روزانه ی ریاضی یا زبان خارجه تحصیل کنم. تو رو خدا لطفا بهم جواب بدید. با تشکر فراوان

 60. مریم نوامبر 22, 2017 در9:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام با9000منطقه سه برای پرستاری پردیس هم شانسی ندارم؟

 61. محمد نوامبر 22, 2017 در10:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام جوابم رو ندادید خواهش میکنم کمکم کنید ایا با رتبه 12858 علوم انسانی شانس قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم تربیتی یا حسابداری یا زبان و ادبیات فارسی یا رشته علوم قران حدیث رو دارم یا نه
  تو رو خدا کمکم کنید

 62. شیما نوامبر 23, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

  سلام،بنده رتبم ۱۷۰۷۳ در سهمیه ۵ درصدیه،در تکمیل ظرفیت امکان قبولی پرستاری رو تو پردیس و مازاد دارم؟ اگه کسی قبول بشه و نخاد بره کنکور ۹۷ محروم میشه؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 23, 2017 در12:30 ب.ظ- پاسخ

   سلام. با این رتبه امکان قبولی برای شما نیست.
   اما در کل قبولی و انصراف در پردیس و مازاد محرومیت نداره

 63. محمد نوامبر 23, 2017 در12:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام جوابم رو ندادید خواهش میکنم کمکم کنید ایا با رتبه 12858 علوم انسانی شانس قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم تربیتی یا حسابداری یا زبان و ادبیات فارسی یا رشته علوم قران حدیث روزانه رو دارم یا نه
  تو رو خدا کمکم کنید

 64. شیما نوامبر 23, 2017 در1:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی پردیس خودگردان درتکمیل ظرفیت چنده؟ همچنین تاچه رتبه ای میشه با تکمیل ظرفیت در پزشکی تعهدی ایلام قبول شد؟لطفا پاسخ بدید مرسی!!

  • Zahra Valipoor نوامبر 25, 2017 در2:40 ب.ظ- پاسخ

   سلام تراز های بالای 9 هزار امکان قبولی دارند

 65. مریم نوامبر 23, 2017 در4:01 ب.ظ- پاسخ

  لطفا اینبار جواب بدید با9000منطقه ی سه پرستاری پردیس میارم؟چقدر احتمال داره؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 25, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز لطفا ترازتون رو بگید ولی احتمال قبولیتون است.

 66. محمد نوامبر 23, 2017 در4:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام تو را به خدا جوابم رو بدید خواهش میکنم کمکم کنید ایا با رتبه 12858 علوم انسانی شانس قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم تربیتی یا حسابداری یا زبان و ادبیات فارسی یا رشته علوم قران حدیث رو دارم یا نه
  تو رو خدا کمکم کنید

 67. عارف نوامبر 23, 2017 در5:58 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  و عرض خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم با رتبه 7700 منظقه 2حتمال اینکه پرشکی پردیس تکمیل ظرفیت قبول بشم هست؟ چقدر احتمال داره؟امیدوار باشم؟
  با تشکر

  • Dorna Rezapour نوامبر 25, 2017 در10:13 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز نمیشه گفت احتمالش زیاده ولی خوب شما میتونین جز اولویت هاتون انتخاب کنید شاید خوش شانس باشید. موفق باشید

 68. محمد نوامبر 23, 2017 در8:31 ب.ظ- پاسخ

  لطفا جواب من رو بدید

 69. محمد نوامبر 23, 2017 در9:26 ب.ظ- پاسخ

  یکی جواب من رو بده

 70. ماهان نوامبر 25, 2017 در12:45 ق.ظ- پاسخ

  من کنکورِ امسال، کارشناسی “پرستاری روزانه”، ورودی بهمن قبول شدم و اینترنتی هم ثبت‌نام کردم و فعلاً زمان ثبت‌نام حضوری نرسیده.
  آیا میتونم تویِ تکمیل‌ظرفیت ، انتخاب رشته کنم واسه روزانه؟(حتی واسه رشته‌ای غیر از پرستاری).
  ظاهراً این‌کار انتقالی محسوب میشه، حالا اگه حتی روزانه باشه،آیا شهریه میخواد و چقدر؟ هزینه‌ای بابت انتقالی یا انصراف نمی‌گیرن؟ بعداً مشکل یا محدودیتی رو واسم به‌وجود نمیاره چه قبول بشم و چه نشم؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 25, 2017 در10:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنید و هیچ محدودیتی ندارید. موفق باشید.

 71. شیرین نوامبر 25, 2017 در12:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رتبه 16000 با تراز 5955 و 5% سهمیه جانبازی دانشگاه روزانه سبزوار رشته زیست سلولی قبول شدم حالا احتمال قبولیم تو تکمیل ظرفیت واسه رشته میکروبیولوژی دانشگاه روزانه ملایر چقدره و اینکه آیا در صورت قبولی دانشگاه مورد نظر شهریه میگیرد؟ لطفا جواب بدید

  • Zahra Valipoor نوامبر 25, 2017 در2:37 ب.ظ- پاسخ

   سلام اگه در کنار رشته مورد نظرتون دانشگاه پردیس قید نشده باشه و صرفا روزانه باشه شهریه ای دریافت نمیکنن

   • زهرا نوامبر 25, 2017 در9:41 ب.ظ- پاسخ

    خیر

 72. محمد نوامبر 25, 2017 در12:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  من قبلا یه بار از دانشگاه انصراف دادم،امسال کنکور شرکت کردم و پرستاری (نیمسال دوم) قبول شدم.الان اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم(در صورت قبولی) باید دوباره انصراف بدم یا انتقالی به دانشگاه جدید حساب میشه؟؟؟
  در صورت انصراف مشکل سربازی پیش نمیاد؟
  لطفا جواب بدید.ممنون

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در9:39 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در صورتی که از رشته ای در تکمیل ظرفی پذیرفته شدید قبولی قبلی شما لغو میشه و احتیاج به اقدامی از جانب شما نیست.

 73. شیرین نوامبر 25, 2017 در12:54 ب.ظ- پاسخ

  لطفا واسه اینکه روزانه تکمیل ظرفیت شهریه میگیره یا نه جواب بدین ممنون

 74. صنم نوامبر 25, 2017 در3:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید اگر من مازاد امسال قبول شم آیا می تونم سال بعد هم کنکور شرکت کنم؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در9:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز میتونید کنکور شرکت کنید ولی بایدیک مبلغی رو به عنوان ضرر زیان به دانشگاه پرداخت کنید.

 75. زهرا نوامبر 25, 2017 در9:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام کسانی که تو کارنامه برای روزانه مجاز نبودن در تکمیل ظرفیت مجاز هستن؟؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در9:28 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز کسانی که در ازمون حضور داشتن چه مجاز شده باشند چه نشده باشند میتوانند فرم تکمیل ظرفیت را پر کنند.

 76. زهرا نوامبر 25, 2017 در9:42 ب.ظ- پاسخ

  خیر

 77. الهه نوامبر 27, 2017 در1:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام دوست گرامی. در انتخاب رشته با توجه به رتب که 43000 چهل وسه هزار شد البته در تراز استانی در کشوری رتب شش رقمی شد.ایا میتونم علوم تربیتی یا روانشناسی در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری قبول بشم؟؟؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 28, 2017 در10:57 ق.ظ- پاسخ

   روزانه ک نه اما پیام نور و غیر انتفاعی بله میتونید

 78. ShiW نوامبر 28, 2017 در9:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  بنظرتون با رتبه 3200 سهمیه 5درصدی و تراز 8500 میتونم در تکمیل ظرفیت دارو دندان یا پزشکی قببول شم خودگردان؟
  چقدر احتمال داره

  • Azadeh Rastegar نوامبر 29, 2017 در9:09 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. احتمالش کمه چون سهمیه 5 درصدی دارید و ظرفیت برای شما کمتره

 79. محمد نوامبر 29, 2017 در3:04 ق.ظ- پاسخ

  با عرض سلام ایا با رتبه 12858علوم انسانی منطقه 3 شانس قبولی در رشته حسابداری دانشگاه بجنورد یا سراوان رو دارم

 80. مرضیه ازادی نوامبر 29, 2017 در8:46 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من درامتحان کار شناسی ارشد 96 شرکت کرده ودارای رتبه 1400 می باشم. ایا میتوانم در تکمیل ظرفیت در رشته دارو سازی شرکت کنم.

  • Dorna Rezapour دسامبر 2, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز لطفا کامل سوالتونو مطرح کنید.

 81. مرضیه ازادی نوامبر 29, 2017 در8:49 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من درامتحان کار شناسی ارشد 96 شرکت کرده ودارای رتبه 1400 می باشم. ایا میتوانم در تکمیل ظرفیت در رشته دارو سازی شرکت کنم.

  • Dorna Rezapour دسامبر 2, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سام دست عزیز شما در ه رشته ای کنکور دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 82. محمد نوامبر 29, 2017 در10:35 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام ایا با رتبه 12858علوم انسانی منطقه 3 شانس قبولی در رشته حسابداری دانشگاه بجنورد یا سراوان رو دارم لطفا یکی کمکم کنه

 83. عابد نوامبر 30, 2017 در10:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام فرزند من پیام نور ثبت نام نموده اگر تکمیل ظرفیت قبول شود قطعا باید انصراف از پیام نور دهد .چون امسال می خواهد مجدد کنکور دهد آیا می تواند از رشته قبولی پردیس پزشکی ترم دوم مرخصی بگیرد .لطفا راهنمابیم کنید

  • Dorna Rezapour دسامبر 2, 2017 در9:43 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر رشته ای رو توی تکمیل ظرفیت قبول بشن انتخاب نهاییشون محسوب میشه و خودبه خود انتخاب و دانشگاه قبلی حذف میشه و اگر این انتخاب از بین دانشگاه های پردیس یا مازاد باشه و نخوان که برند باید مبلغی رو به عنوان ضرر و زیان به دانشگاه پرداخت کنند. در مورد مرخصی که سوال کردید بله میتونن با مسولیین اموزش دانشگاه صحبت کنند.

 84. علی عارفی دسامبر 1, 2017 در8:49 ب.ظ- پاسخ

  ضمن عرض سلام و احترام خدمت شما و تشکر از زحمات تون میخواستم ببینم من رتبم 18000 منطقه ی 3 هست رشته ی منم ادبیات و علوم انسانیه میخواستم ببینم آیا میشه با این رتبه تو دانشگاه این چند تا شهر قبول بشم یا نه مشهد تهران اصفهان اهواز شیراز هر رشته ای باشه مهم نیست روزانه شبانه مهم نیست فقط دولتی باشه لازم به ذکره که من سهمیه ی بومی و استانیه خراسان رضوی شهر مشهد رو هم دارم و اولویتم دانشگاه فردوسی هست با این تفاسیر احتمال قبولیم تو فردوسی هست آیا؟

  • Zahra Valipoor دسامبر 2, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر رشته هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام شده بسیار کم و محدود هستند و با توجه به رتبه ی شما شرایط پذیرش تون سخت تر میشه برای اینکه شانس قبولی تون بالا بره بهتره رشته هایی رو که بر اساس سوابق تحصیلی هستند رو هم انتخاب کنید

 85. علی دسامبر 2, 2017 در12:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام.روزبخیر.با۱۸۶۲منطقه۳احتمال قبولی دردندان پردیس( مهم نیست چه شهری)هست یانه

  • علی دسامبر 3, 2017 در10:35 ق.ظ- پاسخ

   خواهشانظرتون روبگید

 86. بهناز دسامبر 2, 2017 در8:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کارت تکمیل ظرفیت براساس سوابق تحصیلی گرفتم واسه شخص دیگه ای اما انتخاب رشته نمیکنه من میتونم از کارتش استفاده کنم واسه خودم ؟؟ کارت به اسم ی نفر دیگه باشه ولی من باهش انتخاب رشته رو انجام بدم؟؟؟

  • Dorna Rezapour دسامبر 3, 2017 در9:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز متاسفانه نمیتونین استفاده کنید.

 87. علی دسامبر 3, 2017 در4:17 ب.ظ- پاسخ

  .رتبه۱۸۶۲ منطقه۳ وتراز۹۲۲۵ امکان قبولی دردندان پردیس تکمیل ظرفیت هست؟؟

 88. علی دسامبر 3, 2017 در4:18 ب.ظ- پاسخ

  ۱۸۶۲ منطقه۳ دندان پردیس میاره

 89. علی دسامبر 3, 2017 در4:19 ب.ظ- پاسخ

  ۱۸۶۲منطقه۳ تکمیل ظرفیت دندان امکانش هست؟

 90. علی دسامبر 3, 2017 در4:20 ب.ظ- پاسخ

  ۱۸۶۲منطقه ۳دندون میاره

 91. علی دسامبر 3, 2017 در4:21 ب.ظ- پاسخ

  لطفا مرامطلع کنید

 92. شیدا دسامبر 3, 2017 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام مشاور من بعد خوندن تمام مطالب ونظرات بچهها متوجه شدم که کسانی میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنند که همون سال درکنکورش شر کت کرده باشن وتکمیل ظرفیت بر اساس همونرتبه کنکور حساب میشه ببخشید من درس متوجه شدم؟؟لطفا

  • Dorna Rezapour دسامبر 4, 2017 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام بله تکمیل ظرفیت فقط برای دانش آموزانی هست که امسال در کنکور شرکت کردند و تراز و رتبه اون ها در نهایت توی قبولیشون تاثیر داره.

 93. شیدا دسامبر 3, 2017 در5:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام کسانی که تو تکمیل ظرفیت شر کت کنن وقبول نشن میتونن تو کنکور سال بعد شر کت کنن؟

  • Dorna Rezapour دسامبر 4, 2017 در9:53 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونن و مشکلی پیش نمیاد.

 94. محمد حسین پور دسامبر 3, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام به خدا من چند بار این مطلب رو نوشتم ولی متاسفانه کسی پاسخم رو ندادند خواهش میکنم این دفعه دیگه جوابم رو بدید
  ایا من با رتبه ۱۲۸۵۸ منطقه ۳ رشته انسانی شانس قبولی در رشته حسابداری دانشگاه بجنورد یا سراوان رو دارم ی

  • Dorna Rezapour دسامبر 4, 2017 در9:53 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز احتمال قبولیتون در این رشته هست ولی برای اطمینان شهرهای دیگر رو هم بزنید.

 95. امیر دسامبر 3, 2017 در8:25 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید من تکمیل ظرفیت زدم ولی حالامیخام از این تکمیل ظرفیت انصراف بدم و رشته خودمو ادامه بدم چطوری باید از تکمیل ظرفیت انصراف بدم

  • Dorna Rezapour دسامبر 4, 2017 در9:50 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیزم انصراف نمیشه داد اگر از رشته ای در تکمیل ظرفیت پذیرفته شدید رشه قبلی شما حذف میشه.

 96. علی دسامبر 4, 2017 در7:08 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام به خدا من چند بار این مطلب رو نوشتم ولی متاسفانه کسی پاسخم رو ندادند خواهش میکنم این دفعه دیگه جوابم رو بدید
  ایا من با رتبه 1862 منطقه ۳ شانس قبولی در دندان پردیس رو دارم

  • سیما دسامبر 4, 2017 در7:15 ب.ظ- پاسخ

   شانس داری

 97. علی دسامبر 5, 2017 در9:29 ق.ظ- پاسخ

  خواهش میکنم بگین بارتبه1862منطقه۳دندان پردیس تکمیل ظرفیت میارم یا نه

  • Dorna Rezapour دسامبر 5, 2017 در11:38 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز احتمال قبولی تون در رشته پزشکی بیشتره

 98. علی دسامبر 5, 2017 در4:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من روزانه کارشناسی قبول شدم ومشغول به تحصیل شدم.اگه توی تکمیل ظرفیت، شبانه رابیارم آیا بازم قبولی فعلی من در دانشگاه روزانه لغو میشه؟توروخدازودجوابمو بدین.متشکرم

 99. علی دسامبر 5, 2017 در4:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام نمیدونم سوال منو دریافت کردید یانه؟خواهش میکنم جواب بدین.آیا با قبولی درتکمیل ظرفیت((شبانه))هم قبولی فعلی در دانشگاه روزانه لغو میشه؟

  • Zahra Valipoor دسامبر 7, 2017 در9:28 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله لغو میشه

 100. zahra دسامبر 5, 2017 در6:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام من تو تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری، ظرفیت مازاد پرستاری انتخاب رشته کردم الان پشیمونم .سهمیه ی پنج درصدی هم دارم! نمیتونم تا اعلام نتایج انصراف بدم؟ واگه قبول شم نمیتونم تو کنکور 97 شرکت کنم؟

 101. ...zahra دسامبر 5, 2017 در6:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام من تو تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری، ظرفیت مازاد پرستاری انتخاب رشته کردم الان پشیمونم .سهمیه ی پنج درصدی هم دارم! نمیتونم تا اعلام نتایج انصراف بدم؟ واگه قبول شم نمیتونم تو کنکور 97 شرکت کنم؟

  • Zahra Valipoor دسامبر 7, 2017 در9:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیزم
   ظرفیت مازاد محرومیت نداره نگران نباشین

 102. حامد دسامبر 5, 2017 در10:54 ب.ظ- پاسخ

  من رشته آیتی رو سال 94قبول شدم و دارم میخوام اگه تکمیل ظرفیت قبول شم آب تی خود بخود حذف میشه؟؟

  • Zahra Valipoor دسامبر 7, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله حذف میشه

 103. ...zahra دسامبر 5, 2017 در11:18 ب.ظ- پاسخ

  با رتبه ی 27000 مازاد پرستا ی قبول میشم؟سهمیه پنج درصدی هم هست. امکان انصراف نداره؟؟؟

  • Zahra Valipoor دسامبر 7, 2017 در9:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   با توجه به رتبه تون قولی شما امکان پذیر نیست

 104. عباسی دسامبر 6, 2017 در7:54 ق.ظ- پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم رتبه اخرین فرد قبولی با سهمیه منطقه 3 در رشته حسابداری دانشگاه سروان سیستان و بلوچستان در
  سال 96 چند هزار بوده لطفا پاسخم رو بدید خیلی ممنون

  • Zahra Valipoor دسامبر 7, 2017 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   برای رشته حسابداری دوره شبانه حدودا تا 30 هزار پذیرش داشتند

 105. عباسی دسامبر 7, 2017 در11:44 ق.ظ- پاسخ

  نه منظورم روزانه بود، ممنون

 106. عباسی دسامبر 7, 2017 در9:55 ب.ظ- پاسخ

  با سلام میشه بگید روزانه تا چند هزار پذیرش داشتند

 107. پویا دسامبر 8, 2017 در9:50 ق.ظ- پاسخ

  با سلام خدمت همه ی کسانی که به سوالات دوستان پاسخ میدن
  من میخواستم بدونم رتبه اخرین فرد قبولی علوم انسانی منطقه ۳ دانشگاه سروان روزانه رشته حسابداری چند بوده واین اتفاقا یکی از سوالات دوستان هم بوده ممنون میشم اگر پاسخ دهید

  • Zahra Valipoor دسامبر 9, 2017 در11:06 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   حدودا تا رتبه 30 هزار رو پذیرش کردند ولی شرایط برای کنکور 97 تغییر میکند پس حتما برای کنکور درس بخونین
   موفق باشین

 108. محسن دسامبر 8, 2017 در11:14 ب.ظ- پاسخ

  سلام خواهشا جواب بدید رتبه 6000 شدم…شانس رشته های پزشکی رو دارم…سهمیه 25% دارم…البته من دارم واسه کنکور بعدی میخونم اما گفتم شانسمو امتحان کنم….خاهشا جواب بدید

  • Zahra Valipoor دسامبر 9, 2017 در11:01 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه با توجه به رتبه تون امکان قبولی شما وجود ندارد

 109. ثنا دسامبر 9, 2017 در11:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم برای قبولی تکمیل ظرفیت روزانه نیاز به پرداخت شهریه هست مثلا اینم مثل پردیس و ظرفیت مازاد هست یا نه ممنون

  • Dorna Rezapour دسامبر 9, 2017 در12:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز روزانه احتیاج به پرداخت شهریه ندارد.

 110. دریا دسامبر 9, 2017 در12:04 ب.ظ- پاسخ

  من رتبه ی 2580م1 و 2480زیر گروه 1 تراز 9351 میتونم از تکمیل ظرفیت پزشکی قبول شم؟؟ البته من تعهد نزدم فقط پردیس و مازاد

  • Zahra Valipoor دسامبر 9, 2017 در12:44 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   با توجه به تراز شما احتمال اینکه در شهرستان ها قبول بشین زیاد هست

 111. ارش دسامبر 9, 2017 در8:16 ب.ظ- پاسخ

  با سلام ببخشید من داخل تکمیل ظرفیت شرکت کردم و و نوشتم برای سربازی برج یازده هم اعزام میشم، اگه داخل تکمیل ظرفیت قبول بشم ایا سربازی من لغو میشه ؟ و اصلا جواب تکمیل ظرفیت کی میاد. لطفا پاسخم رو بدید خیلی ممنون

  • Dorna Rezapour دسامبر 10, 2017 در9:20 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز تکمیل ظرفیت ها برای پذیرش دانشجو در نیم سال دوم است و تا برج یازده جوابش میاد و در صورت قبولی سربازی شما کنسل میشود.موفق و پیروز باشین.

 112. رسول دسامبر 9, 2017 در11:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  خدا قوت
  من رتبه 7200 منظقه 2 رشته تجربی هستم تکمیل ظرفیت شرکت کردم و رشته های پزشکی و دندون و دارو پردیس هر چی داشت زدم میخواستم بدونم شانسی برا من هست که قبول بشم
  یا بیخیال و بچسبم برا سال دیگه
  ممنونم از لطفتون
  باتشکر

  • Dorna Rezapour دسامبر 10, 2017 در9:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز متاسفانه احتمالش خیلی خیلی ضعیف هست اگر هدفون قبولی در این رشته ها هست بهتره برنامه خوبی برای سال آیندتون داشته باشیو موفق و سربلند باشید.

 113. هادی دسامبر 10, 2017 در10:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام خدا قوت و خسته نباشید
  میشه بگید جواب تکمیل ظرفیت دقیقا چندمه برج یازده اعلام میشه

  • Dorna Rezapour دسامبر 11, 2017 در9:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید هنوزتاریخ مشخصی اعلام نشده.

 114. رضا دسامبر 11, 2017 در1:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید برای چندمین باره دارم نظر میذارم ولی کسی جوابمو نمیده من سهمیه ۲۵درصدی دارم و تراز۷۰۰۰چقد احتمالش هست پزشکی تعهد ایلام تکمیل ظرفیت قبول شم؟؟

  • Azadeh Rastegar دسامبر 11, 2017 در2:41 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست خوبم. تراز 7000 برای رشته پزشکی خیلی کمه حتی با سهمیه 25 درصدی. و ایلام هم امسال تعهدی پزشکی نداشت

  • Azadeh Rastegar دسامبر 12, 2017 در11:03 ق.ظ- پاسخ

   ایلام پزشکی تعهدی نداره دوست خوبم. اگر هم داشت باید بومی اونجا می بودید

 115. رضا دسامبر 11, 2017 در3:16 ب.ظ- پاسخ

  چرا داشت هشت نفر پسر و دختر میخوان..ینی احتمالش نیست?😣

 116. سهیل دسامبر 11, 2017 در6:18 ب.ظ- پاسخ

  با سلام ببخشید من اگه داخل تکمیل ظرفیت قبول بشم میتونم بعد از یه ترم ،انتقالی بگیرم بیام شهر خودم یا شهر نزدیک تر

  • Azadeh Rastegar دسامبر 12, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   نه متاسفانه چون با قبولی های تکمیل ظرفیت شبیه دانشجوی انتقالی برخورد میشه یعنی شما با تکمیل ظرفیت انگار که یک بار از انتقالی استفاده کردی

 117. لیلا دسامبر 11, 2017 در8:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام.میشه راجع به سهمیه خانواده شهدا(خواهر و برادر شهید)یکم توضیح بدین؟راسته ک سهمیشون خیلی کمه حتی کمتر از بسیجی فعال؟؟توروخدا ج بدین

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در9:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام تا منظورتون از سهمیه خیلی کم چی باشه….
   خواهر و برادر شهید سهمیه 5 درصدی دارن اما برای کسب اطلاعات دقیق تر با بنیاد امور ایثارگران و شهدا بخش آموزش عالی تماس بگیرید

 118. حسین دسامبر 12, 2017 در11:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید یعنی دانشجوی قبولی تکمیل ظرفیت باید چهار سال رو داخل همون دانشگاه بمونه و نمیتونه به هیچ وجع انتقالی بگیره

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در9:32 ق.ظ- پاسخ

   بله چون قبلا از امتیاز انتقالی استفاده کرده اما در شرایط خاص که دانشگاه کمسیون تشکیل بده ممکنه باز هم اجازه بدن. با واحد آموزش دانشگاه هم صحبت کنید

 119. علیرضا دسامبر 12, 2017 در5:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام.خواهش میکنم جوابمو بدین.
  من دانشگله آزاد پرستاری میخونم
  با رتبه 12000 منطقه2 انتخاب رشته هوشبری قبول شد ولی نرفتم
  ترازم هم 8280 هس
  تو تکمیل ظرفیت پرستااری رو زدم روزانه
  میخاستم بدونم قبول بشم باید هزینه انصراف باید بدم یا نه ؟س

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   ممکنه شهریه ثابت یک ترم تا یک سال رو از شما بگیرن

 120. لیلا دسامبر 12, 2017 در5:56 ب.ظ- پاسخ

  سلام راجع به سهمیه خانواده شهدا لطفا اگر اطلاعاتی دارین بگینننن

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در9:37 ق.ظ- پاسخ

   جواب دادم 🙂

 121. لیلا دسامبر 13, 2017 در1:59 ب.ظ- پاسخ

  شماره اموزش عالی رو باید از کجا گیرربیارم؟شما ندارین؟

 122. اشکان دسامبر 13, 2017 در7:09 ب.ظ- پاسخ

  با سلام خسته نباشید
  من داخل تکمیل ظرفیت رشته حسابداری رو انتخاب کردم ،اما بعضیا میگن رشته حسابداری خیلی سخته بازار کار خوبی هم نداره، خواهش میکنم اگه شما اطلاعاتی در این زمینه دارید کمکم کنید

  • Azadeh Rastegar دسامبر 14, 2017 در9:48 ق.ظ- پاسخ

   سلام ممنون. به علاقه و استعدادتون هم بستگی داره اما رشته حسابداری خیلی اشباع شده ولی خب توی هر رشته ای اگر عالی باشید براتون کار پیدا میشه

 123. نیما دسامبر 14, 2017 در7:58 ب.ظ- پاسخ

  با سلام لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه من داخل تکمیل ظرفیت شرکت کردم اما ۱۰/۱۹ باید برم خدمت سربازی
  حالا اگه من داخل تکمیل ظرفیت قبول بشم و حین اموزش خدمت باشم تکلیفم چی میشه ایا سربازی من لغو میشه برم دانشگاه؟ و اگه میدونید سربازیم لغو نمیشه ،تا خدمتم رو بیندازم ۱۱/۱۹، یعنی بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت.
  لطفا کمکم کنید خیلی مهمه

  • Zahra Valipoor دسامبر 16, 2017 در10:02 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   مشکلی نداره سربازی شما لغو میشه و میتونین دانشگاه ثبت نام کنین

 124. نیما دسامبر 16, 2017 در10:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام ممنون از پاسختون، یعنی من برج ۱۰ برم خدمت؟ ولازم نیست سربازیم رو بیندازم عقب؟
  خواهش میکنم کمکم کنید

 125. تعلی دسامبر 21, 2017 در10:11 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ببخشید شما ننیدونین که سهمیه جانبازان ۵درصد بالاتره یا سهمیه خانواده شهدا؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2017 در11:41 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   خانواده شهدا بالاتر دوست عزیز

 126. نرگس دسامبر 21, 2017 در11:02 ق.ظ- پاسخ

  سلام نتایج دقیق تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2017 در11:40 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   در بهمن ماه اعلام خواهد شد

 127. محمد حسین دسامبر 24, 2017 در1:38 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید.میخواستم بپرسم با رتبه ی 4102 منطقه 2 و تراز 9284 آیا امیدی به پزشکی روزانه ی ابادان برای تکمیل ظرفیت هست؟ببخشید میپرسم ولی خواهشا جواب بدین حتی اگر شده به صورت درصدی

 128. علی دسامبر 28, 2017 در1:12 ق.ظ- پاسخ

  سلام ب نظر شما با رتبه ۲۷ هزار منطقه سه سهمیه 5درصدی ایثارگران چن درصد شانس قبولی در رشته پرستاری دردانشگاه پردیس(مازاد) رو دارم؟؟؟ممنون میشم اگ جواب بدین❤

  • Mobin Hosseini دسامبر 28, 2017 در1:28 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   لطفا تراز خودتونو بفرمایید

 129. جواد دسامبر 30, 2017 در11:11 ق.ظ- پاسخ

  سلام..
  من فوریت پزشکی قبول شدم و مصاحبه هاشو هم رفتم..از طرفی تکمیل ظرفیت هم شرکت کردم..
  بعد اگه هم فوریت قبول شم و همچنین یکی از رشته های تکمیل ظرفیت..ایا میتونم فوریت رو نرم؟؟؟اخه میگفتن اولویت با نیمه متمرکزاس

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام رشته های نیمه متمرکز حتما باید برید

 130. زهره دسامبر 30, 2017 در11:35 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ظرفیت مازاد ثبت نام کردم اگه قبول شم دوباره میتونم کنکور بدم یا نه ممنون میشم جوابو به ایمیل بفرستید

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در11:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله مشکلی نداره

 131. ساحل ژانویه 2, 2018 در3:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام با تراز 7300 در سهمیه 5درصدی احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت برای دامپزشکی شبانه است ممنون

  • Mobin Hosseini ژانویه 2, 2018 در5:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   ما تا تراز نمره 7700 پذیرش داشتیم برای سالهای قبل

 132. مصطفی ژانویه 2, 2018 در11:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من در رشته ی عمران شبانه قبول شدم تکمیل ظرفیت ثبت نام کردم ب نظرتون اگه رشته ی جدید ک توی تکمیل ظرفیت زدم رو قبول نشم مشکلی برای رشته ی قبلیم ‍‍‍ییش میاد؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نه مشلی نخواهد داشت

 133. Ramin ژانویه 8, 2018 در9:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام.ببخشید اگه تکمیل آزادو سراسریو انتخاب رشته کنم هر جفتشو قبول شم میتونم بینشون یکیو انتخاب کنم؟از مهردانشگاه روزانه قبول شدم.مرسی اگه جواب بدید

  • Mobin Hosseini ژانویه 9, 2018 در1:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام در تکمیل ظرفیت رشته پذیرش شده را باید انتخاب کنید و قبولی قبلی شما لغو خواهد شد

 134. کاوه ژانویه 9, 2018 در5:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام با تراز ۷۰۰۰شانس قبولی پرستاری پردیس یزد یا گرگان رو دارم؟

 135. کاوه ژانویه 9, 2018 در5:18 ب.ظ- پاسخ

  جواب بدین لطفا

 136. سعید ژانویه 13, 2018 در12:39 ق.ظ- پاسخ

  سلام من او کنکور 96 تراز 8900 و رتبه 3900 منطقه یک شدم میخاستم ببینم تو تکمیل ظرفیت 96 پزشکی و دندون و دارو بین الملل میارم یا ن؟

 137. سعید ژانویه 13, 2018 در12:42 ق.ظ- پاسخ

  لطفا جوابم رو بدید مرسی

 138. صابر ژانویه 14, 2018 در6:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رتبه ی 13497 رشته ی ریاضی منطقه 3 آوردم امیدی برای قبولی در تکمیل ظرفیت سراسری 96 در رشتهی مهندسی بقر بناب دارم یا نه؟

 139. باران ژانویه 15, 2018 در3:14 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من رتبه م ۱۲۸۲۲منطقه سه رشته ریاضی هستم آیا با این رتبه به قبولی در مهندسی های بناب میتونم امیدوار باشم

  • Dorna Rezapour ژانویه 15, 2018 در3:49 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز احتمال قبولیتون در رشته های مهندسی هست.

 140. اصغر کریم زاده ژانویه 15, 2018 در11:57 ب.ظ- پاسخ

  با سلام جواب تکمیل ظرفیت رشته پیرا پزشکی کی اعلام می شود . با تشکر

 141. مهران ژانویه 16, 2018 در10:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام. من از یه بار فرصت انصراف از تحصیلم استفاده کردم پارسال(و بعدش دوباره کنکور دادم). امسال روزانه دانشگاه خوارزمی قبول شدم ولی باز تکمیل ظرفیت شرکت کردم. با توجه به این که در صورت قبولی تو تکمیل ظرفیت،از رشته قبلیم باید بالاجبار انصراف بدم، حالا اگه قبول شم، نظام وظیفم چی میشه؟! همش نگران اینم که قبولی تکمیل ظرفیت باعث انصراف از دانشگاه فعلیم بشه و انصراف دومم محسوب بشه و جوری بشه که نه رشته قبولی جدیدو بتونم برم(به خاطر صادر نشدن دوباره معافیت تحصیلی جدید) و نه قبلی رو بتونم ادامه بدم… لطفا راهنماییم کنید

 142. کاوه ژانویه 17, 2018 در3:09 ب.ظ- پاسخ

  جواب منو چرا نمیدین

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در3:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   سوالی نپرسیدیدکه جواب بدم

 143. زهرا طاهری ژانویه 18, 2018 در5:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رتبه ۶۰۰۸ انسانی شدم و تهران هستم حالا برای تکمیل ظرفیت رشته ی تاریخ دانشگاه علامه شرکت کردم چند درصد شانس قبولی دارم؟
  لطف میکنید جواب بدید

 144. شیرین ژانویه 18, 2018 در6:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  اگر تکمیل ظرفیت سراسری پردیسشو قبول شیم و نخوایم بریم ایا محرومیت داریم برای کنکور ۹۷؟ برای رفع محرومیت چیکار کنیم؟

 145. دلارام ژانویه 19, 2018 در1:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام .علوم پزشکی ازاد تکمیل ظرفیت میذاره یا نه؟ لطفا جواب بدید چرا کسی پاسخگو نیست

  • کوثر ژانویه 23, 2018 در2:44 ب.ظ- پاسخ

   واقعا،اصلا تکلیف مون معلوم نیست ،دارم از استرس می میرم ،اگه نمیخواستن بذارن مهر اعلام میکردن دیگه😭😭😭😭

 146. باران ژانویه 21, 2018 در9:42 ب.ظ- پاسخ

  با سلام میشه بگید رتبه اخرین فرد قبولی رشته علوم تربیتی دانشگاه ملایر چند هزار بوده

 147. کوثر ژانویه 23, 2018 در2:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام ،من در تکمیل ظرفیت مهر پرستاری شهر بابک کرمان قبول شدم ولی چون خیلی دور بود واسه ثبت نام نرفتم
  الان میگن بهمن دانشگاه آزاد واسه پیراپزشکی تکمیل ظرفیت نداره،این درسته؟
  الان نمیتونم شهربابک ثبت نام کنم؟😭
  خواهش میکنم جواب بدید

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در3:52 ب.ظ- پاسخ

   درود

 148. عماد ژانویه 24, 2018 در12:57 ق.ظ- پاسخ

  سلام.من در شهریور پزشکی ظرفیت مازادیاسوج آوردم.الآن در تکمیل ظرفیت پزشکی پردیس یزد قبول شدم.آیا میتونم همون دانشگاه یاسوج رو برم؟

 149. Narjes ژانویه 24, 2018 در8:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید اگ تکمیل ظرفیت همون رشته ای ک این ترم خوندم رو زده باشم و الان آورده باشم ممکنه که نرم اون دانشگاه رو و تو دانشگاه خودم بمونم؟یا اجباریه؟

 150. معین ژانویه 27, 2018 در11:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام من در تکمیل ظرفیت قبول شدم میخواستم بدونم ایا میتونم انتقالی بگیرم ؟چون پدرم 55 سال سن و 30 درصد جانبازی دارن و 2 سال اسارت و ب مراقبت احتیاج دارن و من تک پسر هستم.؟؟؟لطفا جواب بدید

 151. امیر ژانویه 28, 2018 در2:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام تورو خدا یکی جواب منو بده ، من شبانه ی یه دانشگاه دولتی قبول شدم ، بعد تکمیل ظرفیت شرکت کردم ، و رفتم دانشگاه غیر انتفاعی برای ثبت نام و اونجا هم بعد از حدودا دو ماه ثبت نامم کردن ولی خب تو سایت سنجش که میرم برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت و اطلاعات رو وارد میکنم ، اصلا وارد نمیشه ، ولی خب دانشگاه میگه که مشکلی ندارین ، حالا اینها ب کنار ، میخواستم بدونم من میتونم همینطور که ادامه میدم این دانشگاه رو ، کنکور ۹۷ هم شرکت کنم؟؟؟ تورو خدا جواب بدین

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در2:25 ب.ظ- پاسخ

   درود

 152. ریحون ژوئن 7, 2018 در2:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای دانشگاه دولتی حدااقل رتبه باید چندباشه

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:31 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه دولتی هرقدررتبه بهترباشدسریع ترپذیرفته می شوید

 153. gh آگوست 1, 2018 در1:13 ق.ظ- پاسخ

  سلام من مجاز ب انتخاب رشته روزانه نشدم . میتونم در تکمیل ظرفیت سراسری شرکت کنم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 6, 2018 در1:54 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیددرنیمه دوم مردادماه برای ورودی مهردانشگاه آزادبدون کنکورثبت نام کنید

 154. مهسا آگوست 2, 2018 در3:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید رتبه من 22هزار منطقه یک شده احتمالش هست ک با یک انتخاب رشته درست پیراپزشکی قبول شم شهرش مهم نیس

 155. Ftme آگوست 9, 2018 در5:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام نمیشه هزینه مازاد پرستاری و مامایی رو بگین؟؟

  • Mobin Hosseini آگوست 10, 2018 در1:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   هزینه مازاد برای سال 97 فعلا دقیق مشخص نیست اما مانند پردیس

 156. زهرا سپتامبر 13, 2018 در7:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام واسه تکمیل ظرفیت اون دانشگاهی رو ک قبول شدی باید ثبت نام کنی بعد از تکمیل ظرفیت استفاده کنی؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 13, 2018 در11:37 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرتکمیل ظرفیت قبول شدی بایدثبت نام کنی

 157. فاطمه سپتامبر 17, 2018 در3:18 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور دادم دانشگاه فرهنگیان قبول شدم و توی مصاحبه هم با بالاترین نمره قبول شدم ولی الان برای ثبت نام اینترنتی زمان کم آوردم و انجام ندادم کامل بنظر شما میشه برای ثبت نام حضوری برم بدون ثبت نام اینترنتی یا اینکه جزو انصرافی ها محسوب میشم؟لطفا جواب بدید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 17, 2018 در11:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ریسک نکنید برای ثبت نام حضوری تشریف ببریدتاثبت نام شوید

 158. نسیم سپتامبر 19, 2018 در12:06 ق.ظ- پاسخ

  سلام من درکنکور سراسری قبول شدم اگر در تکمیل ظرفیت از آزاد قبول شوم و از دانشگاه آزاد انصراف دهم می توانم در کنکور سراسری سال بعد برای رشته های روزانه قبول شوم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در2:33 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه آزادمشکلی نداردچون محرومیت ندارد

 159. Zahra سپتامبر 21, 2018 در3:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من برای کنکور زبان مجاز نشدم و رتبه ام ۱۷۰۰۰ منطقه سه شده و بخاطر کمبود وقت در عمومی ها انقدر خراب شد رتبه ام نمیخوام سال دیگ بمونم ولی نتونستم انتخاب رشته کنم تو تکمیل ظرفیت هم نمیتونم شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 3, 2018 در10:36 ق.ظ- پاسخ

   درود در صورتی که بدون کنکور میخواید می تونید ثبت نام کنید امروز

 160. صدیق سپتامبر 24, 2018 در9:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ۲۳ هزار وتراز ۵۹۰۰ وسهمیه ی۵ درصدی آیا احتمال قبولی در بهداشت عمومی وجود دارد؟

 161. صدیق سپتامبر 24, 2018 در9:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ی ۲۳هزار وتراز ۵۹۰۰ وسهمیه ی ۵درصدی آیا احتمال قبولی در بهداشت عمومی وجود دارد؟لطفا زود جواب بدهید.

 162. صدیق سپتامبر 24, 2018 در9:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ی ۲۳هزار وتراز ۵۹۰۰ وسهمیه ی ۵درصدی آیا احتمال قبولی در بهداشت عمومی وجود دارد؟لطفا زود جواب بدهید.خواهشا

 163. صدیق سپتامبر 24, 2018 در10:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ی ۲۳هزار وتراز ۵۹۰۰ وسهمیه ی۵ درصدی آیا احتمال قبولی در بهداشت عمومی روزانه وجود دارد؟ لطفا خیلی زود جواب دهید.

 164. صدیق سپتامبر 25, 2018 در4:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ی23 هزار وتراز 5900 وسهمیه ی 5 درصدی آیا احتمال قبولی در بهداشت عمومی روزانه وجود دارد؟ چند درصد؟ لطفا خیلی زود جواب بدهید.

  • Mobin Hosseini اکتبر 3, 2018 در10:00 ق.ظ- پاسخ

   درود بله احتمال قبولی بالا

 165. محمد اکتبر 4, 2018 در1:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه فرهنگیان رشته جغرافی میخونم الان این رشته رو دوست ندارم میتونم تکمیل ظرفیت یه دونه رشته دیگه داخل دانشگاه فرهنگیان بزنم

  • Mobin Hosseini اکتبر 13, 2018 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه متاسفانه امکان پذیر نمی باشد

 166. کیمیا اکتبر 4, 2018 در2:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم تکمیل ظرفیت با دخیره فرق داره؟ اگه فرق دارن پس احتمال برگذاری تکمیل ظرفیت هست

  • Behnam QaderPour اکتبر 6, 2018 در3:16 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ذخیره بعدازاینکه آمارردیف های ذخیره استخراج اعلام شدقبولی مشخص می شود ولی تکمیل ظرفیت درصورتی که ظرفیت رشته دردانشگاه تکمیل نشده باشددانشجوپذیرش می شود

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله فرق دارندولی امسال تکمیل ظرفیت ارائه نمی شودواصلانداریم

 167. محمد علی اکتبر 14, 2018 در1:47 ق.ظ- پاسخ

  سلام تاریخ تکمیل ظرفیت ۹۷ کی هست؟
  فرهنگیان هم میگیره؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 14, 2018 در3:40 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی دارداگرظرفیت رشته دراین دانشگاه ورودی بهمن تکمیل نشده باشد برای تکمیل ظرفیت دانشجو می گیرد زمان تکمیل ظرفیت اواسط پائیز می باشد

 168. آوا نوامبر 10, 2018 در11:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  تکمیل ظرفیت ب همه رشته ها تعلق میگیره درسته؟
  من با رتبه ۱۳ هزار از رشته هنر موقع تکمیل ظرفیت شانس قبولی در دانشگاه سراسری دارم؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:01 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله در صورتی که اعلام بشه شانس قبولی دارید

 169. هما نوامبر 12, 2018 در8:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من در دانشگاه ازاد تحصیل میکنم و میخوام تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم سوالم اینه که اگر من توتکمیل ظرفیت،دانشگاه دولتی قبول بشم وبخوام از ازاد انصراف بدم باید جریمه انصراف از تحصیل بدم؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 15, 2018 در11:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام نه دوست عزیز

 170. هما نوامبر 12, 2018 در8:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم رشته پرستاری میخوام تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم.اگر تو تکمیل ظرفیت یه دانشگاه دولتی قبول بشم برای انصراف از دانشگاه ازاد باید جریمه بپردازم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 15, 2018 در11:50 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولابرخی دانشگاه هاهزینه ای رابابت انصراف می گیرندکه همان جریمه انصراف می باشد

 171. ابوالفضل نوامبر 16, 2018 در4:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید

  من امسال کنکور ۹۷ شرکت کردم
  به دبیری علاقه دارم و تمام شرایط به غیر از تراز 6500 رو دارم
  5 درصد سهمیه کنکور رو هم دارم

  میشه تو تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و قبول بشم ؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 19, 2018 در11:24 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرشرایط سنی حداکثر22سال وشرایط دیگرراداشته باشیدبله می توانیداقدام کنید

 172. r;kh نوامبر 19, 2018 در5:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فرهنگیان مجاز به انتخاب رشته نشدم ولی واسه تکمیل ظرفیت انتخال رشته کردم …الان میبینم نوشته اگه کسی شرایطشونداشته باشه وانتخاب رشته کنه مجازات میشه…رفتم که انصراف بدم نشدچیکارکنم توروخدابگینآیدیم….raziye79 هرطورشده بهم بگین

  • Mobin Hosseini دسامبر 15, 2018 در11:05 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیزم به این خط تلگرام پیام بدید 09033806196

 173. آوا دسامبر 1, 2018 در7:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری کِی اعلام میشه؟باید فقط از طریق سازمان سنجش مطلع بشیم؟؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 2, 2018 در12:20 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق سایت سنجش براساس جستجوی کدرشته محل یک اطلاعیه داده شد

 174. Tamana ژانویه 6, 2019 در2:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام آیا امکانش هست دانشگاه فرهنگیان دوباره تکمیل ظرفیت برگزار کنه؟ آخه من از تکمیل ظرفیت آبان ماه مطلع نشدم. خواهش میکنم جواب بدید

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2019 در3:11 ب.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   احتمالش بسیار کم هست که نیمسال دوم تکمیل ظرفیت داشته باشند چون نتایج به تازگی اعلام شده و برای نیمسال دوم پذیرش انجام داده اند

 175. سروش ژانویه 19, 2019 در9:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام ميخواستم بدونم ميشه با اينكه تاريخ دفترچه انتخاب رشته تكميل ظرفيت گذشته براي تكميل ظرفيت اقدام كرد؟

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.