hit
counter

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

تکمیل ظرفیت چیست؟

شرایط ثبت نام برای سهمیه ها در تکمیل ظرفیت چگونه می باشد؟

خرید کارت اعتباری تکمیل ظرفیت سراسری 96 چگونه انجام خواهد شد؟

بهترین انتخاب ها را در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چگونه انجام دهیم؟

رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت سراسری چگونه می باشد؟

لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را از کجا می توانیم دریافت کنیم؟

….

تعداد زیادی از این سوالات دغدغه های داوطلبان کنکور سراسری 96 برای تکمیل ظرفیت می باشد. برای دریافت پاسخ سوالات می توانید مطالب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

(با اعلام ثبت نام تکمیل ظرفیت سراسری 96 مشاوران درخت دانش با انتخاب رشته واقع بینانه و اولویت بندی بر اساس علائق و بازار کار رشته ها بهترین انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت برای شما انجام خواهند داد. کافی است انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به ما بسپارید)

تکمیل ظرفیت چیست؟

دانشگاه های دولتی و غیر دولتی معمولا هر سال برای پرکردن صندلی های خود اقدام به انتخاب رشته مجدد به عنوان تکمیل ظرفیت انجام می دهند. تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته سراسری اعلام خواهد شد، این در حالی است که کنکور سراسری 96 در دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد به حالت تجمیع درآمده و نکته قابل توجه این است که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 فقط برای رشته پیراپزشکی و پزشکی اعلام شد. اما برای انتخاب رشته دانشگاه سراسری در مازاد ظرفیت و دانشگاه فرهنگیان در تاریخ 30 آبان منتشر می شود و به مدت 4 روز به طول خواهد انجامید.

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

تکمیل ظرفیت برای داوطلبانی است که در کنکور سراسری سال 96 شرکت کرده اند و برای آنها کارت ورود به جلسه صادر شده است. تکمیل ظرفیت برای تمامی داوطلبانی که در کنکور قبول شده اند امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت را فراهم کرده و داوطلبانی که چه در رشته ای قبول شده اند و چه نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. در صورتی که داوطلبانی که انتخاب رشته موفق داشته اند و در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، در صورت عدم قبولی در تکمیل ظرفیت، هیچ چیزی را ازدست نداده اند و فقط شانس خود را برای انتخاب رشته یا دانشگاه بهتر امتحان کرده اند.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ( شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری )

برای مواقعی است که داوطلبان عزیز ، در انتخاب رشته یا دقت نکرده اند و انتخاب رشته بدی داشته اند و یا برای زمانی است که حتی در رشته مورد نظر قبول نشده اند و این یک فرصت دوباره برای انتخاب رشته صحیح در کنکور است تا بتوانند مزد زحمات چند ساله خود را به خوبی دریافت کنند. انتخاب رشته بطور کلی یک پروسه با دقت است و اگر در انتخاب رشته دقت لازم را به عمل نیاورید، احتمال اینکه درآینده از رشته تحصیلی خود راضی نباشید بسیار است.

زمان اعلام دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 96

طبق اطلاعات بدست آمده از سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 در تاریخ 30 آبان ماه منتشر خواهد شد. تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد متفاوت خواهد بود به طوری که دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری منتشر خواهد شد و به صورت پی دی اف در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت در حالی که دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت 96 خود فقط  رشته های پزشکی و پیراپزشکی را ارائه داد.

نحوه ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت 96(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)اخرین قطعه پازل کنکور سراسری خواهد بود، پس با توجه به ظرفیت های موجود رشته ها و همچنین تمرکز زیاد در هنگام انتخاب رشته خود، از وجود اشتباهات جلوگیری بفرمایید. اولویت های انتخابی شما در تکمیل ظرفیت مهم است در صورتی که اولویت های بعدی خود را در تکمیل ظرفیت بخواهید امکان اعتراض برای نتایج تکمیل ظرفیت نخواهید داشت.

لیست رشته های تکمیل ظرفیت سراسری

در واقع برای همه سوال پیش می آید که چه رشته های برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 ارائه خواهند شد، نکته قابل توجه این است که رشته های پزشکی و پیراپزشکی ها خودگردان و مازاد ظرفیت در میان این رشته ها خواهند بود. رشته های دیگر نسبت به صندلی های خالی دانشگاه اعلام ظرفیت خواهند شد یعنی بعضی از واحدها صندلی های بیشتری برای اعلام پذیرش خواهند داشت و این بستگی به شرایط دانشگاه ها و همچنین افزایش ظرفیت این واحد ها دارد.

تعداد زیادی از دوستان ثبت نام خود را در واحدهای مازاد و پردیس های خودگردان انجام نداده اند و همین مورد باعث شده است که صندلی خالی زیادی برای رشته های مذکور داشته باشیم. تعداد زیادی از دوستان دفترچه تکمیل ظرفیت دولتی سال 95 را دریافت کرده اند که این کار اشتباهی است و با تکمیل ظرفیت روزانه 96 کاملا متفاوت می باشد.

درصد و احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

( شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری )

در رابطه با احتمال و درصد قبولی در تکمیل ظرفیت در رشته مورد نظر خودتان باید عرض کنیم که درصد قبولی بسته به تقاضای داوطلبان کنکور درباره یک رشته متفاوت است و اما ناامید نباشید چون بارها مشاهده شده که داوطلبان از جمله خود بنده توانستم در رشته مورد نظر خودم که در انتخاب اول قبول نشده بودم حتی در یک دانشگاه بالاتر قبول شوم. البته نکته قابل توجه این است که دانشگاه آزاد بعد از اعلام تکمیل ظرفیت خود برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی تعداد زیادی از داوطلبان را مورد پذیرش قرار داد و همچنین از طرف مقابل بدون کنکور دانشگاه آزاد و بدون کنکور پیام نور باعث شد که تعداد زیادی از متقاضیان رشته های غیر پزشکی به حالت بدون کنکور برای وردی مهرماه اقدام کرده و مورد پذیرش واحدهای دانشگاهی قرار گرفته اند.

لیست رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد در روزهای آتی بر روی سایت درخت دانش و همچنین در داخل کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد. اما برای بدون کنکور پیام نور می توانید تا اواخر آبان ماه ثبت نام خود را انجام دهید. برای دریافت اطلاعات ثبت نام بدون کنکور پیام نور می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 

نحوه پیگیری نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

داوطلبان عزیز، به منظور پیگیری نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 ، به سایت اینترنتی سازمان سنجش وارد شوید و سپس از سمت راست گزینه کنکور سراسری را انتخاب کنید و سپس بر روی لینک اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری) ، اطلاعات خود اعم از کد داوطلبی و شماره پرونده و سایر مشخصاتی را که میخواهد وارد نمایید و نتیجه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را مشاهده نمایید.

چه کسانی مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستند؟

تنها شرط مجاز بودن در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری96 حضور در جلسه ی کنکور و داشتن شماره پرونده و شماره داوطلبی می باشد.
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را بهتر است کسانی انجام دهند که از قبولی اولیه خود راضی نیستند و در بین کد رشته های دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سازمان سنجش، دانشگاهها و رشته های بهتری از قبولی اولیه خود پیدا می کنند. همچنین تمامی کسانی که قبول نشده اند نیز می توانند از این شانس مجدد استفاده کنند.

آیا درصورت قبولی در رشته مورد نظر در تکمیل ظرفیت روزانه، باید از رشته قبلی انصراف دهیم(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)؟

درصورتی که در تکمیل ظرفیت قبول شوید ، دیگر نمیتوانید رشته قبلی را ادامه دهید و حتما باید انصراف دهید. طبق اطلاعیه جدید سازمان سنجش افرادی که برای تکمیل ظرفیت خود اقدام می کنند در صورتی که قبلا مورد پذیرش واحد دانشگاهی قرار گرفته باشند، می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند اما در صورت پذیرش در تکمیل ظرفیت حتما باید ثبت نام خود را در واحد قبولی مربوطه در تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.

تکمیل ظرفیت پرستاری و رشته های پیراپزشکی

با توجه به افزایش پذیرش رشته های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد تعداد زیادی از داوطلبان انتخاب های خود را در دانشگاه آزاد به انجام رسانیده و در واحد آزاد ثبت نام انجام داده اند، و این منجر به این موضوع می شود که پذیرش برای رشته های مذکور افزایش یافته و متقاضیان عزیز تکمیل ظرفیت سراسری 96 برای انتخاب های خود از این رشته ها استفاده نمایند.

برای دریافت نمره تراز و رتبه قبولی رشته پرستاری و پیراپزشکی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رتبه قبولی پرستاری در تکمیل ظرفیت

میزان تاثیر سهمیه ها در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بسیار اهمیت دارد. بطور مثال یکی از داوطلبان که رتبه 45 هزار را در کنکور داشت ، در یکی از بهترین دانشگاههای دولتی  کشور مشغول درس خواندن است، به همین دلیل سهمیه ایثارگران در تکمیل ظرفیت کنکور دولتی بسیار مهم است و شانس قبولی را تراز پایین را هم افزایش میدهد. اما با توجه به بررسی های انجام شده ، سهمیه بسیج در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 تأثیر فراوانی ندارد و تنها یک امتیاز در دانشگاه آزاد است.داوطلبانی که از سهمیه 5 درصد و 25 درصد استفاده نموده در تکمیل ظرفیت هم برای دوستان لحاظ خواهد شد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تکمیل ظرفیت سراسری در تاریخ مذکور به مدت 4 روز به طول خواهید کشید، اما برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 96 باید تا بهمن ماه 96 صبر داشته باشید. نکته قابل توجه این است که بدلیل به تاخیر افتادن اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 دوستان توجه داشته باشند که از برنامه ریزی درسی کنکور 97 خود چشم پوشی نکنند. انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)

دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور سراسری 96

داوطلبان و متقاضیان تکمیل ظرفیت روزانه 96 در صورتی که شماره داوطلب و شماره پرونده ثبت نام خود را به فراموشی سپرده اند می توانند. به بند زیر توجه نمایند:

در صورتي كه در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون يا اعلام نتايج آزمون ها به شماره پرونده، شماره داوطلبي، شماره سریال ثبت نام و … دسترسی ندارید يا آنها را فراموش کرده اید، پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جديد، پس از انتخاب آزمون و سال م(ربوطه، درخواست با عنوان “دريافت شماره پرونده یا داوطلبی” را انتخاب كنيد تا فرم مربوطه براي شما نمايش داده شود.
در اين فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردي ثبت شده در سامانه پاسخگويي با اطلاعات مندرج در پايگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام مي شود.

مشاوران درخت دانش برای دریافت شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام (در صورت گم کردن شماره داوطلبی) با دوستان عزیز همراه خواهند بود.

مشاوره تحصیلی درخت دانش(شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری)

مشاوران و کارشناسان درخت دانش در گذاشتن آخرین قطعه پازل کنکور سراسری 96 که تکمیل ظرفیت دولتی و شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری می باشد در خدمت شما دوستان عزیز خواهند بود. دوستان عزیز برنامه ریزی درسی کنکور 97 را از مشاوران ما می توانید دریافت نمایید. برنامه ریزی درسی کنکور 97 را با پویش های هفتگی و ماهانه درخت دانش همراه باشید. برای ارتباط با مشاوران و کارشناسان درخت دانش می توانید با شماره تلفن دیجیتال 999072943 بدون گرفتن کد ارتباط برقرار نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

توسط | 2017-11-20T14:23:32+00:00 سپتامبر 4th, 2017|انتخاب رشته, تکمیل ظرفیت, مهم ترین مقالات|83 دیدگاه

درباره نویسنده :

83 نظر

 1. نسیم سپتامبر 10, 2017 در1:34 ب.ظ- پاسخ

  جواب بدین لطفا

  • Mobin Hosseini نوامبر 15, 2017 در11:43 ق.ظ- پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در خدمتیم سوال خود را مطرح نمایید.

 2. M سپتامبر 17, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  اگه رشته ایی رو در سال 96 قبول شده باشی و در اون ثبت نام نکنی هم میشه با تکمیل ظرفیت رشته و دانشگاه رو عوض کنی. یا حتما باید تو دانشگاه قبول شده ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی تا بتونی رشته ایی که در تکمیل ظرفیت قبول شدی و بری؟؟

 3. Mah سپتامبر 17, 2017 در12:21 ب.ظ- پاسخ

  اگه رشته ایی رو در سال 96 قبول شده باشی و در اون ثبت نام نکنی هم میشه با تکمیل ظرفیت رشته و دانشگاه رو عوض کنی. یا حتما باید تو دانشگاه قبول شده ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی تا بتونی رشته ایی که در تکمیل ظرفیت قبول شدی و بری؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در12:32 ب.ظ- پاسخ

   برای تکمیل ظرفیت احتیاجی نیست که حتما در دانشگاهی ثبت نام کنین

 4. علیرضا سپتامبر 21, 2017 در8:39 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.من توی بخاطر این که انتخاب رشته خوب نکردم هیچ دانشگاهی قبول نشدم و الان خیلی استرس و ناراحتی دارم.ایا میشه با تکمیل ظرفیت بتونم برم دانشگاه یا نه منظورم فقط پیام نور هستش که ورودی مهرماه باشه؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:56 ب.ظ- پاسخ

   سلام امتحان نمایید.
   در صورت اعلام شدن دفترچه تکمیل ظرفیت می توانید شانس خود را برای پذیرش امتحان نمایید.
   موفق و موید باشید

 5. Azar سپتامبر 28, 2017 در4:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه روزانه آمل قبول شدم ولی ثبت نام نکردم میتونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم واگه قبول شدم برای ثبت نام محل قبولی جدیدم مشکلی پیش نمیاد خواهش میکنم پاسخ بدید؟؟؟؟؟؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 2, 2017 در10:28 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونین شرکت کنین

 6. Azar سپتامبر 28, 2017 در4:08 ب.ظ- پاسخ

  لطفا پاسخ بدید

 7. Azar سپتامبر 29, 2017 در11:03 ق.ظ- پاسخ

  پس کی جواب میدید؟

 8. Azar سپتامبر 30, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام

 9. ساجده اکتبر 5, 2017 در1:59 ب.ظ- پاسخ

  ایاتکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم ملزم به پرداخت شهریه است؟واینکه اگه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازادقبول شیم هم بایدحتمابریم ودیگه نمیتونیم اون رشته ای که ثبت نام کرده بودیم روادامع بدیم؟ میه جواب بدید خیلی نگرانم

  • Dorna Rezapour اکتبر 7, 2017 در9:29 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر دانشگاه سراسری روزانه نباشه ملزم به پرداخت شهریه میباشین. و اگر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شین باید تو اون رشته ثبت نام کنین.موفق باشین

 10. اسلامی اکتبر 7, 2017 در10:37 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من امسال سال دوم بود که کنکور دادم و در انتخاب رشته اشتباه کردم و رشته ای که نمیخواستم قبول شدم و ثبت نام نکردم حال میخواهم با تکمیل ظرفیت رشته خود را عوض کنم چون ثبت نام من بعد شهریور انجام میشود ایا مشکل نظام وظیفه برام ایجاد میشود؟ لطفا جواب بدید

 11. آزی اکتبر 9, 2017 در10:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اگه با درخاستم موافقت بشه باید از دانشگاهی که الان تحصیل میکنم انصراف بدم؟
  تکمیل ظرفیت نمیتونم شرکت کنم؟

 12. مری اکتبر 9, 2017 در11:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اگه با درخاستم موافقت بشه باید از دانشگاهی که الان تحصیل میکنم انصراف بدم؟
  تکمیل ظرفیت نمیتونم شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 10, 2017 در8:54 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شما می توانید تکمیل ظرفیت شرکن کنید مشکلی برای تحصیل و یا اعتراض شما بوجود نمیاد.

 13. کوثر اکتبر 10, 2017 در11:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام، کسی ک انتخاب رشته نکرد نمیتونه تکمیل ظرفیت بزنه؟ خواستم بمونم برا سال بعد ولی حالا پشیمون شدم 🙁

  • Dorna Rezapour اکتبر 10, 2017 در11:56 ق.ظ- پاسخ

   سلام اگر روز کنکور در جلسه باشه میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه. برای اطلاعات بیشتر می تونید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 در تماس باشید

 14. Mahdis اکتبر 15, 2017 در1:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری تاریخ قبول شدم ولی به دبیری عربی علاقه دارم ولی متاسفانه نمرم نرییگ

  میخاستم ببینم منم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم و مانعی نداره؟ یا اینکه باید از فرهنگیان انصراف بدم تا برای تکمیل ظرفیت مجاز بشم؟؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 17, 2017 در1:00 ب.ظ- پاسخ

   سلام دانشگاه های فرهنگیان و کلا رشته های نیمه متمرکز تکمیل ظرفیت ندارند

 15. گلسا اکتبر 19, 2017 در12:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام من 15واحد درس دارم و کنکور دادم.شبانه تهران علم و صنعت قبول شدم.میخوام بدونم تکمیل ظرفیت نیمه بهمن میتونم شرکت کنم؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 21, 2017 در10:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما میتونین شرکت کنین.

 16. علی اکتبر 28, 2017 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته تعهدی وزارت بهداشت قبول شدم.آیا مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستم؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 29, 2017 در10:43 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در صورتی که در ازمون عملی قبول شدید باید رشته نیمه متمرکز رو بخونید. ولی میتونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و مشکلی پیش نمیاد.

 17. پریسا اکتبر 31, 2017 در1:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام درصورت قبولی در تکمیل ظرفیت شبانه اگر ثبت نام نکنیم باید جریمه ای پرداخت شه؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 1, 2017 در12:17 ب.ظ- پاسخ

   نه جریمه یی لازم نیست

 18. فرزانه نوامبر 2, 2017 در9:54 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ده هزار انساني منطقه ٢ ببخشيد كجاهارو روزانع ياك شبانه ميارم ممنون لطفا جواب بدين

  • Zahra Valipoor نوامبر 2, 2017 در11:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام باید ببنیم چه دانشگاه هایی اعلام ظرفیت میکنن که با توجه به دفترچه به شما بگیم. ولی احتمالا در شهرستان ها شانس قبولی بالاتری دارین

 19. Azar نوامبر 4, 2017 در3:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من درخواست بررسی در انتخاب رشته دادم برام پیام اومداز سازمان که میتونم درکنکور ۹۷ شرکت کنم یعنی سال اینده دوره روزانه مجاز هستم؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در4:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله مجاز هستین

 20. مریم نوامبر 5, 2017 در1:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام با رتبه ۷۱ هزار منطقاه ۳ اسمم تکمیل ظرفیت نمیاد؟تو رو قران ج بدین

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در9:20 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نه دوست عزیز متاسفانه رتبه تون خیلی بالاست

 21. Azar نوامبر 5, 2017 در10:41 ق.ظ- پاسخ

  جواب بدید خواهشا

 22. عسلی نوامبر 12, 2017 در3:49 ب.ظ- پاسخ

  من رتبه م۳۰۰۰ سهمیه پنج درصدی شدم.ب ولی هیچی قبول نشدم .ب نظرتون پرستاری در تکمیل ظرفیت میاد؟؟؟قبول میشم تو این رشته

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در4:44 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   لطفا تراز تونو بگین

 23. آسمان نوامبر 12, 2017 در4:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته امسال دبیری خواهد بود؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بله دانشگاه فرهنگیان اعلام نیاز کردند.

 24. زهرا نوامبر 12, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام من بالارتبه ی 4000وتراز4800وسهمیه5درصدی توتکمیل ظرفیت شرکت کنم حقوق میارم اگر میشه جواب بدید لطفا

 25. محمد نوامبر 13, 2017 در9:18 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من در دانشگاهی روزانه ثبت نام کردم اما بلافاصله انصراف دادم زیرا رشته مورد نظر را دوست نداشتم ایا تکمیل ظرفیت میتوانم شرکت کنم؟ لطفا جواب بدید بسیارمهم است

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:29 ق.ظ- پاسخ

   سلام. بله می تونید

 26. مریم نوامبر 13, 2017 در10:04 ق.ظ- پاسخ

  باسلام.میخواستم بدونم با رتبه ی 72000 منطقه دو میتونم شانس قبولی پرستاری پردیس رو داشته باشم؟ کنکور 96 در جلسه حضورداشتم ولی انتخاب رشته نکرده بودم.ممنون از پاسخگویی به موقع شما

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. نه امکان قبولی تون نیست

 27. محبوبه نوامبر 13, 2017 در10:24 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من رتبه ی۸۸۸۷منطقه یک وتراز۷۰۹۴رودارم وسهمیه ی پنج درصدی ام،بنظرتون شانس قبولی توی فرهنگیان ویامامایی رودارم؟ممنونم

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   سلام. ممنون. متاسفانه به دلیل ظرفیت محدود رقابت در سهمیه های 5 درصدی خیلی بالاس. با توجه به تراز و سهمه تون رشته هایی رو که فرمودید شانس قبولی تون پایینه

 28. یلدا نوامبر 13, 2017 در3:15 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  میخواستم بدونم پذیرفته شدگان در تکمیل ظرفیت دانشگاه روزانه موظف به پرداخت شهریه میباشند خواهش میکنم جواب بدین ممنون

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:16 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه دوست خوبم . کاملا رایگانه

 29. زهرا نوامبر 13, 2017 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید جواب منوندادید من حقوق رومیارم بالارتبه 4000

 30. فاطمه نوامبر 14, 2017 در12:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام .من در حال حاضر دانشگاه امیر کبیر با رتبه ۱۵۰۰ منطقه ۳ درس میخونم…میخواستم بدونم امیدی هست ک فرهنگیان و یا دانشگاه هنر کرج قبولم کنند؟؟؟؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز واضح تر بگید. ورودی چه سالی هستید؟ و سنتون؟ چون دانشگاه فرهنگیان محدودیت سنی داره

 31. زهرا نوامبر 14, 2017 در11:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بدونم با رتبه ی ۷۶۰۰ منطقه ی ۲ و تراز ۸۷۹۹ امکان قبولی در رشته ی داروسازی پردیس در تکمیل ظرفیت دارم؟

 32. زهرا نوامبر 14, 2017 در11:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بدونم با رتبه ی ۷۶۰۰ منطقه ی ۲ و تراز ۸۷۹۹ امکان قبولی در رشته ی داروسازی یا پزشکی و فیزیو تراپی و بینایی سنجی پردیس در تکمیل ظرفیت دارم؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 14, 2017 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز برای مازاد ها و پردیس احتمال قبولی دارید و لی روزانه رو نه

 33. عسلی نوامبر 14, 2017 در7:21 ب.ظ- پاسخ

  من تراز ۸۵۰۰ رو دارم .

 34. علی75 نوامبر 14, 2017 در11:08 ب.ظ- پاسخ

  سلااام برای بار چندم میپرسم اگه کسی میدونه جوابمو بده لطفاااا خواستم بدونم من با رتبه 17 هزار و تراز زیر گروه یک 4300 ولی تراز نمره کل 5770 هست در سهمیه 5 درصد منطقه 3 امکان قبول شدن پرستاری تو تکمیل ظرفیت را دارم؟؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 15, 2017 در9:18 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   متاسفانه امکان قبولی شما وجود ندارد

   • علی75 نوامبر 15, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

    پس چطوررر پارسال دوستام با رتبه 16 هزار و 15 هزار منطقه 3 پرستاری روزانه قبول شدن

    • Zahra Valipoor نوامبر 15, 2017 در1:06 ب.ظ- پاسخ

     به این دلیل که شما با سهمیه 5 درصد به این رتبه رسیدید و همین سهمیه 5 درصد رتبه شما رو کاهش داده ولی ترازتون پایینه

 35. محمد99 نوامبر 16, 2017 در9:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید، میخواستم بدونم در تکمیل ظرفیت آیا با رتبه 26000 منطقه 2 و تراز 7300 امکان قبولی در پرستاری یا هوشبری و یا اتاق عمل میتونم قبول بشم

  • Zahra Valipoor نوامبر 16, 2017 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز.
   با رتبه 26 هزار امکانقبولی ندارین
   ولی فکر میکنم منظورتون 2600 بوده که با این رتبه امکان قبولی دارین

 36. مریم نوامبر 16, 2017 در2:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام من یه درس از پیش افتادم ولی شبانه قبول شدم که گفتن منوط به قبولی میتونم ثبت نام کنم موندم تا دی امتحان بدم آیا در تکمیل ظرفیت دولتی میتونم امید وار باشم که امسال برم دانشگاه

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بستگی به رتبه و تراز نمره شما داره دوست عزیز ولی از بابت یه درس مونده باید با اموزش و پرورش منطقه خود در تماس باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

 37. محمد نوامبر 16, 2017 در6:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من تو انتخاب رشته نکردم اول اینکه میتونم تو تممیل ظرفیت شرکت کنم و بعد اینکه با سهمیه ۵درصدی با رتبه ۲۶۰۰۰منطقه دو میتونم عمذان یا صتایع یا معدن روزانه تو شهر های اطراف استان مرکزی مثلا قم یا کاشان یا سمنان و یا هر شهر و استانی که نزدیه قبول شم؟؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:35 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزی بله مشکلی نداره برای تکمیل ظرفیت ولی باید منتظر باشید اطلاعیه جدید سازمان سنجش برای امسال منتشر بشه دوم اینکه برای بولی شما بستگی به ظرفیت های اعلام شده در دانشگاه ها داره

 38. مکس نوامبر 16, 2017 در10:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.
  خواهشا بهم جواب بدید…..اگه کسی قبل از اومدن دفترچه تکمیل ظرفیت از دانشگاش انصراف بده….میتونه تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنه؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:37 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز انصراف هم نمیخاد بعد جواب تکمیل ظرفیت می توانید انصراف خود را ثبت نمایید.

 39. Davud نوامبر 16, 2017 در11:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام …خسته نباشید..من الان شبانه مکانیک دانشگاه تبریز میخونم..میتونم تو تکمیل ظرفیت روزانه مکانیک تبریزو بزنم؟و اینکه شرایط تکمیل ظرفیت چیه؟مثلا باید انصراف بدم این واحدایی رو که الان میخونم از اول بخوتم؟؟مرسی از پاسخگوییتون

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:38 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست گرام
   نکته اول این که شما می توانید در تکمیل ظرفیت هر رشته ای را انتخاب کرده و پذیرش شوید انصراف شما در مرحله بعد پذیرش خواهد بود لزومی نداره الان انصراف بدید

 40. دانیال نوامبر 18, 2017 در1:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با رتبه ۳۶۱۸منطقه سه میتونم اموزش ابتدایی فرهنگیان دربیام سری اول تو مصاحبه اختصاصی رد شدم

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سهمیه کدوم مناطق هستید؟

 41. لاله نوامبر 18, 2017 در3:59 ب.ظ- پاسخ

  سلام.چندرشته میتونیم انتخاب کنیم؟آیا روزانه یاشبانه بودن رشته ودانشگاه روخودمون بایدانتخاب کنیم موقع تکمیل ظرفیت ؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:27 ق.ظ- پاسخ

   ای بابا شما محسنی یا لاله :/
   گفتم عزیزم

 42. Mohsen نوامبر 18, 2017 در4:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام.چندرشته میتونیم انتخاب کنیم؟آیا روزانه یاشبانه بودن رشته ودانشگاه روخودمون بایدانتخاب کنیم موقع تکمیل ظرفیت ؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام. به سازمان سنجش بستگی داره که اجازه انتخاب چه تعداد رشته رو بده. انتخاب روزانه و شبانه هم دست خودتونه

 43. elham نوامبر 19, 2017 در12:38 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید اگه در تکمیل ظرفیت قبول بشیم
  چه زمانی باید برای ثبت نام بریم وکلا از کی باید بریم

  چون من شنیدم با کسانی که در تکمیل ظرفیت قبول میشن مثله دانشجو انتقالی برخورد میشه واز مهر ماه سال بعد میتونه بره

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در9:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست خوبم سازمان سنجش تاریخ دقیق ثبت نام رو مجددا اعلام میکنه اما ورودی بهمن ماه خواهد شد

 44. طناز نوامبر 20, 2017 در1:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بپرسم آیا با رتبه14965منطقه 2 و تراز8500امکان قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم ازمایشگاهی یا هوشبری وجود داره ویا خیر؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در5:26 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رتبه و ترازتون رو چک کنید لطفا و مجددا کامنت بذارید چون این دوتا باهم هم خوانی ندارند

 45. نازنین نوامبر 20, 2017 در5:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با رتبه 23هزار منطقه 3 امکان قبولی پرستاری رو دارم؟؟؟؟؟

  • Azadeh Rastegar نوامبر 20, 2017 در5:24 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه شانس قبولی برای شما وجود نداره

 46. طناز نوامبر 20, 2017 در6:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  آیا با رتبه 14965منطقه 2احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت رشته علوم ازمایشگاهی و یا هوشبری وجود داره یا خیر؟

 47. طناز نوامبر 20, 2017 در6:55 ب.ظ- پاسخ

  باعرض پوزش
  رتبه14965 و تراز 8050

ارسال نظر