hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه No ratings yet.

انصراف از دانشگاه روزانه تا چندین سال قبل دغدغه خیلی از داوطلبان کنکور و دانشجویان دانشگاه روزانه و دولتی و حتی دانشگاه آزاد بوده است و به نحوی که دانشجویان به دلیل عدم آگاهی از شرایط انصراف از دانشگاه روزانه و شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 سال بعد آگاه نبودند و مجبور شدند رشته ای که مورد علاقه خود ندارند را ادامه داده و بعدا پشیمان باشند که چرا از اول شرایط انصراف از دانشگاه روزانه، و یا رفع محرومیت از کنکور را نمی دانستند.

دراین پست به شرایط انصراف از دانشگاه روزانه، نحوه ثبت نام کنکور 98، انصراف دانشگاه دولتی روزانه شامل چه افرادی می شود و نحوه انصراف از دانشگاه روزانه 97 چگونه است؟ می پردازیم.

خبر فوری: ثبت نام کنکور 98 تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) تمدید شد، از فردا 19 اسفند ماه 97 تا 22 اسفند ماه 98 مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98 داریم، لطفا برای اطلاع از نحوه ثبت نام، برنامه ریزی کنکور 98 و انتخاب رشته کنکور سراسری 98 با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و برای ورود بدون کنکور به دانشگاه بر روی لینک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول مهر 98 کلیک نمایید.

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه

انصراف از دانشگاه روزانه شامل چه کسانی می شود؟

دانشجویان دوره روزانه که قصد انصراف از دانشگاه روزانه و شرکت دوباره و ثبت نام کنکور 98 را دارند به چهاردسته تقسیم می شوند:(شرایط انصراف از دانشگاه روزانه)

 1. دسته اول: در صورتی که دانشجویی پس از انتخاب رشته 98 در دانشگاه و رشته ی روزانه پذیرفته شود و پس از قبولی, از انتخاب رشته خود پشیمان شده و در رشته ای که پذیرفته شده است ثبت نام ننماید باز هم به دلیل اینکه مانع قبولی فرد دیگری در آن رشته و دانشگاه شده و خود نیز در آن رشته تحصیل ننموده نمی تواند در کنکور سراسری 99 بعد شرکت نماید.
 2. دسته دوم: در صورتی که داوطلبی در رشته روزانه پذیرفته شود و در آن ثبت نام نماید, اما در کلاس ها حاضر نشود. این غیاب او منزله انصراف از تحصیل است و در این صورت نیز داوطلب نمی تواند در کنکور سراسری 98 شرکت نماید.
 3. دسته سوم: در صورتی که دانشجویی در رشته ای روزانه پذیرفته شود و ثبت نام نماید و وارد دانشگاه شود ولی در ترم های اول یا دوم اقدام به انصراف از تحصیل نماید باز هم نمی تواند در کنکور 98 شرکت نماید و مشمول محرومیت یک ساله از کنکور سراسری می شود.
 4. دسته چهارم: داوطلبانی که در دوره روزانه در مقاطع کارشناسی (ترم سوم و بعد از آن) کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند و تصمیم به انصراف از تحصیل و شرکت دوباره در کنکور سراسری 98 می نمایند. این داوطلبان می بایست حتما تا قبل از تاریخ 30 بهمن ماه برای دانشجویان کارشناسی و 10 دی ماه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا, فرم شماره3, انصراف از تحصیل را پر کنند و تحویل دانشگاه دهند. یعنی در صورتی که قبل از تاریخ مقرر شده از دانشگاه خود انصراف دهند شرکت آن ها در کنکور 98 بلامانع است.

برای اطلاعات بیشتر در باب انصراف از دانشگاه و درخواست رفع محرومیت کنکور سراسری، شرایط تحصیل مجدد در کنکور، هزینه رایگان دوبار تحصیل در دوره روزانه رشته های پزشکی را به مشاوران کنکوری درخت دانش بسپارید برای ارتباط غیر حضوری می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه 98

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه سال 97 هر داوطلب تنها یک بار در طول تحصیل خود در دوره روزانه می تواند اقدام به انصراف از دانشگاه دولتی نماید و پس از آن در کنکور سراسری شرکت و دوباره در دوره روزانه پذیرفته شود.

داوطلبان آقا در صورت انصراف از دانشگاه 97 ممکن است دچار مشکل خدمت وظیفه سربازی شوند و در صورتی می توانند در کنکور سال بعد شرکت نمایند و از معافیت تحصیلی بهره ببرند که در ترم مجاز از تحصیل انصراف داده باشند و یا پس از انصراف هیچ گونه مدرکی اعم از کاردانی برای داوطلبان دوره کارشناسی دریافت نکرده باشند.

برای مطالعه پربازدیدترین مقاله های سایت جامع درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رفع محرومیت از کنکور 98

هزینه انصراف از دانشگاه روزانه 97

در صورتی که دانشجوی دوره روزانه انصرافی درسال اول تحصیلی باشد لزومی به پرداخت هزینه انصراف از دانشگاه روزانه به ازای انصراف از تحصیل و تحصیل در دوره روزانه دیگر نمی باشد.

اما در صورتی که داوطلب در ترم سوم یا بعد از آن باشد و در صورتی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع  روزانه در رشته ای دیگر باشد می بایست هزینه ای را بابت انصراف از تحصیل پرداخت نماید. که در پست هزینه انصراف از دانشگاه 97 به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه مقطع کاردانی 97

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه مقطع کاردانی در صورتی که تا تاریخ 31/6/98 فارغ التحصیل شوند نیازی به انصراف از دانشگاه نخواهند داشت و می توانند در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند البته توجه داشته باشید که در صورتی می توانند در کنکور سراسری شرکت نمایند که در مقطع کاردانی در رشته های غیر پزشکی تحصیل کرده باشند و مشمول طرح نیروی انسانی نشوند اما در صورتی که مشمول این طرح شوند می بایست ابتدا طرح خود را بگذرانند و پس از آن شرکت آن ها در کنکور سراسری بلامانع است.

مشاوره شرایط انصراف از دانشگاه روزانه درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی تمامی سوالات تحصیلی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری از شرایط و نحوه  زمان انصراف از دانشگاه روزانه 97 و شرایط انصراف از دانشگاه آزاد, شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور و سایر موسسات آموزش عالی و هزینه انصراف از دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد باخبر شوید.

برای عضویت در خبرنامه اینستاگرام درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

127 نظر

 1. Sami سپتامبر 16, 2018 در12:36 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  وقت بخیر من در انتخاب رشته اشتباه کردم آیا هیچگونه راه حلی برای جلوگیری از محرومیت در کنکور۹۸ وجود ندارد؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در10:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای روزانه هااگرقبول شویدثبت نام نکنیدازکنکورسال بعد محروم می شویدکه بایددرخواست لغومحرومیت کنکوررادهید

 2. فایزه گلمحمدی سپتامبر 25, 2018 در5:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام من برای رفع محرومیت ازکنکور ۹۸ درخاست دادم و عصو سایت سنجششدم
  اما الان نزدیک ب دوروزه ک برای من نام کاربری و رمز ورود ارسال نشده هرچی میزنم میگن ک صبر کنید تا ۲۴ساعت اینده
  اما هرچی وایمیستم این نام کاربری و رمز ورود ب ایمیلم ارسال نمیشه
  چکار کنم توروخدا من نمیخام محروم بشم ازکنکور ۹۸

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2018 در2:53 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دوباره عضویت درسایت رابزنید

 3. محمد اکتبر 14, 2018 در12:45 ق.ظ- پاسخ

  سلام من الان ترم پنج هستم و اصلا هیچ علاقه ای به رشتم ندارم جوری که دیگه حالم از زندگی هم بهم میخوره میخوام بدونم اگر کاردانی بگیرم چقدر باید پول بدم تا بتونم مدرکم بگیرم یعنی این که پولش به تعداد ترم هایی که گذروندم داره یا تعداد واحد هایی که برداشتم و آیا راهی هست که بتونم مبلغش کم کنم یا اصلا جریمه ندم

  • Mobin Hosseini اکتبر 16, 2018 در10:52 ق.ظ- پاسخ

   درود دوست عزیز می توانید کاردانی رو بگیرید جریمه هم پرداخت نکنید

 4. Rosi اکتبر 21, 2018 در12:44 ب.ظ- پاسخ

  من ورودی97روزانه هستم. اگر بعد از تحصیل دوترم از دانشگاه انصراف بدم، میتونم که در کنکور 99 شرکت کنم ووارد دانشگاه روزانه بشم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام بعد انصراف باید یک سال گذشته باشد

 5. فاطمه اکتبر 28, 2018 در8:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشجوی ترم یک هستم و پشیمان از انتخاب رشته ام میخواهم انصراف دهم،هیچ راهی وجود ندارد ک من از شرکت در کنکور98محروم نشوم ؟؟؟😓😦😦

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمابایددرخواست لغومحرومیت کنکوررامی دادیدولی بازم افرادی که ثبت نام کرده انددانشگاه می توانندهزینه ای رابابت جریمه انصراف پرداخت کنند

 6. تبسم اکتبر 31, 2018 در3:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام.سال ۹۷ کنکور دادم و جغرافیا دانشگاه اصفهان قبول شدم و ثبت نام کردم .اگه انصراف بدم و اون جریمه ای داره رو پرداخت کنم ایا میتونم سال ۹۸ شرکت و باز به دانشگاه روزانه برم؟؟

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:22 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرثبت نام نکرده باشیدفقط به مشکل برخوردمیکنیدکه ازکنکورمحروم می شوید

 7. محمد منبری دسامبر 13, 2018 در12:06 ق.ظ- پاسخ

  سلام اگر کسی ترم پنجم دکترا باشد و بخواهد انصراف دهد و دوباره آزمون ندهد آیا باز هم مشمول خسارت و جریمه خواهد شد؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 13, 2018 در10:56 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولادانشگاه هزینه ای رابابت جریمه انصراف ازدانشجواخذمی کند

 8. آرمان دسامبر 25, 2018 در10:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترم یک خوندم و ترم دو فقط انتخاب واحد کردم سر کلاس نرفتم آیا دانشگاه از من هزینه ای دریافت خواهد کرد بابت انصراف درضمن من داشجوی معماری هستم و روزانه خوندم

  • Mobin Hosseini دسامبر 26, 2018 در11:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هزینه انصراف رادانشگاه دریافت می کند

 9. رضا دسامبر 30, 2018 در1:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشجوی ترم سه روزانه ام
  اگه بخوام انصراف بدم برم دانشکده افسری امام حسین یا امام علی که روزانه هستن باید جریمه پرداخت کنم ؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 31, 2018 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی به نظروتصمیم ریاست دانشگاه داردولی برخی دانشگاه ها 1.5برابرشهریه ثابت رابابت جریمه انصراف ازدانشجومی گیر ند

 10. nilofar ژانویه 4, 2019 در10:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام میشه لطفا منظورتونو از درخواست لغو محرومیت از کنکور توضیح بدین؟من ترم یک فیزیوتراپی روزانه هستم میخوام کنمور ۹۸شرکت کنم توروخدا راهنماییم کنید.و اینکه اگه درخواست لغو محرومیت بدم میتونم کنکور ۹۸شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 5, 2019 در10:54 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگردانشگاه روزانه قبول شویدونریدثبت نام کنیدازکنکورمحروم می شویدوبایددرخواست لغومحرومیت کنکوردهید

 11. محمد طاهریان ژانویه 19, 2019 در12:25 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  من ۵ ماه از سربازیم مونده و دانشجوی دکترا هستم و دفاعم مونده و الان دو ترمه ک دانشگاه نمیرم و شغلم مربوط به رشته تحصیلیم نیست آیا حتما باید انصراف بدم؟
  و علت اینکه برای انصراف اقدام نکردم اینه ک از هزینه هاش میترسم

  • مرتضی ژوئن 2, 2019 در6:13 ب.ظ- پاسخ

   با سلام.
   من دانشجوی روزانه ارشدم.، واحدهای تئوریمو تو سه ترم گذروندم و فقط پایان نامم مونده که به خاطر کارم نمیتونم انجام بدم چون نیاز به کار مزرعه ای داره.
   الان اگه بخوام انصراف بدم باید پولی پرداخت کنم یا نه؟
   با تشکر

   • Behnam ghaderPour ژوئن 9, 2019 در1:42 ب.ظ- پاسخ

    سلام
    بله متاسفانه باید هزینه انصراف پرداخت شود

 12. فاطمه ژانویه 24, 2019 در8:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی ۹۷ ارشد شیمی آلی هستم ترم یک رو مرخصی گرفتم، ترم دو هم هنوز انتخاب واحد نکردم
  اگه بخام انصراف بدم جریمه باید پرداخت کنم؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 24, 2019 در10:50 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولادانشگاه هاهزینه ای رابت جریمه انصراف یاهزینه انصراف ازدانشجومی گیرند

 13. صدرا ژانویه 24, 2019 در9:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من سال ۹۷ رادیولوژی روزانه قبول شدم
  فقط ترم یک رو ثبت نام کردم و اصلا سر کلاس نرفتم
  برای انصراف حدودا چقدر باید جریمه بدم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 24, 2019 در10:47 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولادانشگاه ها1.5برابرشهریه ثابت رابابت هزینه انصراف می گیرند

 14. محدثه ژانویه 27, 2019 در1:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی ۹۷ رشته عربی دانشگاه بین الملل قزوین قبول شدم ولی رشتمودوست ندارم میخوام برم آزادروانشناسی بخونم آیابرای انصراف ازدانشگاه باید پول بدم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 28, 2019 در10:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله معمولادانشگاه هاهزینه رابابت جریمه انصراف بپردازیدکه معمولا دانشگاه هااین هزینه رادریافت می کنند

 15. Bahar ژانویه 28, 2019 در3:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترم یک رو پاس کردم و میخوام انصراف بدم ولی انتخاب واحدنکردم ایا باید هزینه ای پرداخت کنم برای انصراف؟.؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 29, 2019 در2:22 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معمولادانشگاه هاهزینه ای رابابت جریمه انصراف ازدانشجومی گیردکه بایددانشجومبلغش راپرداخت کند

 16. فاطمه سجادی فوریه 2, 2019 در3:23 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  آیا در صورتی که در دانشگاه دولتی روزانه در یک رشته ثبت نام کرده باشیم و ورودی بهمن باشیم
  ولی بعد از آن از ثبت نام و انتخاب رشته پشیمان شویم و بدون اینکه در کلاس ها شرکت کنیم و درهمان اوایل بهمن از دانشگاه انصراف بدهیم
  باید مبلغی را به عنوان جریمه بپردازیم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:02 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرثبت نام شده باشیدبرای اینکه بتوانیدمدارکتون رابگیریدبایدهزینه انصرافی راکه دانشگاه تعیین کرده است بپردازیدشمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتردررابطه باانصراف بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 17. علي فوریه 3, 2019 در3:47 ق.ظ- پاسخ

  من ترم ٦ كارشناسي هستم و ٨٠ واحد پاس كردم در دانشگاه. دولتي دوره شبانه
  ميشه كه انصراف بدم يا مدرك معادل بگيرم و ادامه ي اونو در دانشگاه ازاد ادامه بدم؟؟؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درخواست دهیدتامدرک معادل بگیریدشمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتربامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 18. مرتضی فوریه 4, 2019 در10:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من یه بار انصراف دادم.هیچ راهی نداره دوباره انصراف بدم کنکور شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمابرای گرفتن مشاوره دررابطه انصراف می توانید بامشاوران مجرب درخت دانش درتماس باشید

 19. آرزو فوریه 5, 2019 در1:07 ق.ظ- پاسخ

  سلام.صمن کنکور۹۷شرکت کردم.رشته علوم مهندسی آب روزانه قبول شدم.یکی ازدرس های پیش مونده بود،امتحان دادم وقبول نشدم.حالانه میتونم دانشگاه ثبت نام کنم ونه میتونم کنکوربدم.منوراهنمایی کنیدکه چطورانصراف بدم ودوباره کنکورشرکت کنم

  • Mobin Hosseini فوریه 5, 2019 در9:39 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرتک ماده کرده باشیدهم می توانیداقدام کنید

 20. خسته فوریه 6, 2019 در9:48 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  ورودی سال97 هستم ترم یک روزانه روانشناسی را گذرانده ام و برای ترم 2 ثبت نام کرده ام و میخواهم انصراف بدهم آیا میتوانم برای کنکور سال 98 روزانه و شبانه شرکت کنم؟
  برای لغو محرومیت کنکور باید چکار کنم؟
  خواهشا مرا راهنمایی کنید. با تشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 7, 2019 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای انصراف بایدتااسفندماه انصراف بدهیدکه بتوانیداقدام کنید

 21. آیت فوریه 7, 2019 در10:57 ق.ظ- پاسخ

  سلام من سال آخر پی اچ دی دانشگاه دولتی هستم و الان در مرحله کار پایان نامه هستم و متوجه شدم که بازار کار خوبی این رشته ندارد. الان می خواهم که انصراف بدم و بعد برای یه پی اچ دی دیگه اقدام کنم. می خواستم ببینم هزینه انصراف چنده و آیا از شرکت در آزمون پی اچ دی محروم نمیشم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:29 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای اطلاع دقیق ازهزینه انصراف می توانیدازطریق سرویس هوشمند9099072943بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 22. آیت فوریه 7, 2019 در10:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام من سال آخر پی اچ دی دانشگاه دولتی هستم و الان در مرحله کار پایان نامه هستم و متوجه شدم که بازار کار خوبی این رشته ندارد. الان می خواهم که انصراف بدم و بعد برای یه پی اچ دی دیگه اقدام کنم. می خواستم ببینم هزینه انصراف چنده و آیا از شرکت در آزمون پی اچ دی محروم نمیشم؟ و تا کی باید انصراف بدم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هزینه انصراف رامعمولا1.5برابرشهریه ثابت ازداوطلب می گیرندولی برای کسب اطلاعات بیشترمیتوانیدبامشاوران درخت دانش درارتباط باشید

 23. mm فوریه 7, 2019 در11:43 ق.ظ- پاسخ

  سلام من یه بار انصراف دادم اگه یه بار دیگه انصراف بدم برم خدمت در سربازی هم میتونم کنکور بدم یا باید تا اخر سربازی کنکور ندم.ممنون اگه جواب بدین

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:25 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای کسب اطلاعات بیشتردررابطه باانصراف می توانیدباسرویس هوشمنددرخت دانش9099072943بامشاوران مجرب مادرارتباط باشید

 24. هادی فوریه 8, 2019 در2:50 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم شبانه میخاستم ببینم برای اینکه بتونم تو کنکور سالل اینده شرکت کنم میشه الان انطاف بدم چون که کفته بودین باید تا ده دی انطاف داده باشن ولی کارشناسی ارشد ثبت نام دباره داره اول اسفند میخاستم ببینم میتونم شرکت کنم یا دیر شده با تشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در10:15 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله تا10دی می تواندانصراف دهدودوباره برای کارشناسی ارشدشرکت کندشمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتربامشاوران مجرب درخت دانش ازطریق سرویس هوشمند9099072943درارتباط باشید

 25. .. فوریه 11, 2019 در7:18 ب.ظ- پاسخ

  سلام.
  اگه دانشجو اخراجی هم باشیم.باید جریمه ب دانشگاه پرداخت کنیم؟؟ وآیا تا یکسال محرومیت از کنکور وجود داره یا نه؟؟
  سپاس از راهنماییتون

  • Mobin Hosseini فوریه 12, 2019 در9:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نه فقط اگردانشگاه قبول شویدونریدروزانه ثبت نام کنید محروم می شوید

 26. amin فوریه 13, 2019 در3:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشجوی ترم 7 روزانه هستم و میخوام در کنکور سراسری 98 شرکت کنم و رشته مد نظر من پزشکی دانشگاه آزاد هست آیا با این وجود باید قبل ثبت نام در کنکور انصراف از تحصیل دهم یا برای دانشگاه آزاد بعد قبولی هم میشود انصراف داد؟؟

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در3:55 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای دریافت اطلاعات بیشترمیتوانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشیدبله نهایتاتا25اسفندماه نیزبایددرخواست انصراف دهید

 27. محمد فوریه 13, 2019 در3:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترم یک ارشد اقلیم رو در دانشگاه ملی روزانه گذراندم ولی به دلیل اینکه آموزش پرورش باید دوره مهارت آموزی رو در شهر دیگه ای بگذرونم نیاز به انصراف دارم آیا دانشگاه از من جریمه رو دریافت میکنه؟

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در3:53 ب.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشترباسرویس هوشمند09099072943بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 28. محمد فوریه 13, 2019 در4:17 ب.ظ- پاسخ

  درود تلفن زنگ نمیخوره

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در4:49 ب.ظ- پاسخ

   درود
   متاسفانه به دلیل حجم بالای تماس ها می توانیدچندبارتماس بگیریدتاارتباط بامشاورین برقرارشود

 29. T.k فوریه 16, 2019 در8:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من دانشجوی ورودی سال ۱۳۹۷ کارشناسی روانشناسی دوره روزانه هستم که در تاریخ ۲۴ /۱۱/۹۷ از دلنشگاه انصراف دادم و الان میخواهم درخواست لعو محرومیت کنکور بدهم خواهشمندم شماره فاکس و متن لغو محرومیت از کنکور را برایم بنویسید؟

  • Mobin Hosseini فوریه 17, 2019 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمابرای دریافت متن درخواست می توانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 30. .. فوریه 19, 2019 در3:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر بنده دانشجو روزانه مقطع کارشناسی ترم دو هستم و قصد انصراف دارم اما به گفته ریاست دانشگاه مشمول پرداخت جریمه ای به مبلغ یک میلیون و نیم هستم درحالی که در سایت شما مطالعه کردم ” دانشجوهای روزانه سال اول بدون پرداخت جریمه میتونن انصراف بدن” کجا و چطور باید اقدام کنم تا بدون پرداخت هزینه انصراف داده باشم

  • Mobin Hosseini فوریه 19, 2019 در3:45 ب.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 31. میثم فوریه 22, 2019 در1:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام، خسته نباشید، من دانشجوی روزانه ترم 6 هستم و کارت معافیت سربازی دارم، میخاستم ببینم اگه بخام از دانشگاه انصراف بدم باید جریمه انصرافی رو پرداخت کنم

  • Mobin Hosseini فوریه 24, 2019 در11:15 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 32. نگار فوریه 26, 2019 در7:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام در صورتی که بخوام ترم دوی کارشناسی از دانشگاه انصراف بدم و دیگه هم کنکور ندم و کلا ادامه تحصیل ندم بازم باید هزینه بپردازم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 27, 2019 در1:39 ب.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران درخت دانش درارتباط باشید

 33. محمدحسین فوریه 28, 2019 در11:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام و درود خدا بر شما باد
  من الان ترم دوم کارشناسی ناپیوسته هستم.اگه بخوام انصراف بدم باید جریمه ام پرداخت کنم یا خیر؟

  • Mobin Hosseini مارس 2, 2019 در4:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله مگر اینکه در صورتی که بزارید برای سال اینده مدارکتونو تحویل نگرفته باشید

 34. سمیرا مارس 7, 2019 در1:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام!روز بخیر
  من ورودی97 هستم شیمی دولتی قبول شدم ثبت نام کردم ولی اصلا دانشگاه نرفتم!کنکور 98 رو محروم هستم،کنکور99 رو میتونم شرکت کنم و دانشگاه دولتی برم؟

  • Mobin Hosseini مارس 11, 2019 در12:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله مشکلی نداره کنکور 99 می توانید شرکت کنید

 35. حسن مارس 15, 2019 در1:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی بهمن ماه 96 هستم الان ترم ۳ هستم وتعهد به خدمت دادم به مدت ۱۲ سال اگه بخوام انصرافی بدم میتونم کنکور 99 شرکت کنم؟کنکور نظام قدیم

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در4:02 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   داوطلبانی که در دوره روزانه در مقاطع کارشناسی (ترم سوم و بعد از آن) کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند و تصمیم به انصراف از تحصیل و شرکت دوباره در کنکور سراسری 99 می نمایند. این داوطلبان می بایست حتما تا قبل از تاریخ 20 اسفند ماه برای دانشجویان کارشناسی و 10 دی ماه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا, فرم شماره2, انصراف از تحصیل را پر کنند و تحویل دانشگاه دهند. یعنی در صورتی که قبل از تاریخ مقرر شده از دانشگاه خود انصراف دهند شرکت آن ها در کنکور 99 بلامانع است.
   برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با شماره گیری 9099072943 با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید

 36. حسن مارس 15, 2019 در1:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی بهمن ماه 96 هستم الان ترم ۳ هستم اگه بخوام ز دانشگاه انصراف بدم کنکور 99 میتونم شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:10 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله می توانید.

 37. احمد رجبی مارس 18, 2019 در8:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من ترم 4 دکترا روزانه هستم و می خوام انصراف بدم و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم. من مدارک لیسانس و ارشدم آزاد نیستن. اگه الان بخوام انصراف بدم باید برای ترم هایی که دکترا خوندم پول بدم؟ نامه اداره کاریابی رو برای آزادسازی مدارک لیسانس و ارشد دارم. چجوری می تونم بدون پرداخت هزینه از دکترا انصراف بدم و مدارکو آزاد کنم؟
  با تشکر

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   برای آزاد کردن مدارکتون باید حتما هزینه هر مقطع را پرداخت نمایید برای اطلاعات بیشتر و نحوه آزاد سازی مدارک مقاطع مختلف با مشاورین ما از طریق شماره گیری 9099072943 بدون پیش شماره و با تلفن ثابت در ارتباط باشید.

 38. محدثه مارس 28, 2019 در9:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ورودی ۹۷ دولتی و الان ترم دوم هستم
  میخواستم بدونم اگر الان انصراف بدم میتونم کنکور۹۹برای رشته دولتی دیگه ای اقدام کنم؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در2:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله در صورتی که تا اواخر سفند 98 انصراف خود را اعلام نمودید می توانید برای سال 99 از رشته های روزانه انتخاب نمایید.

 39. سهراب آوریل 5, 2019 در7:16 ب.ظ- پاسخ

  درود برشما
  بنده ترم 2 ارشد روزانه هستم اگر انصراف بدم باید هزینه پرداخت کنم ؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در12:14 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله شما برای انصراف شامل پرداخت جریمه خواهید بود.

 40. مارال آوریل 10, 2019 در1:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید میخواستم بدونم هزینه ی انصراف از دانشگاه دولتی برای فردی که ترم ۳ پرستاری هست چقدره؟

  • Mobin Hosseini آوریل 11, 2019 در11:00 ق.ظ- پاسخ

   درود
   امور مالی هر دانشگاه بر اساس آیین نامه های دانشگاه تعیین خواهد نمود که معمولا هزینه انصراف برای هر ترم مابین نصف شهریه تا اندازه شهریه دانشجوی شبانه همان رشته می باشد

 41. fateme آوریل 17, 2019 در1:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم دو هستم البته روزانه میخواستم ببینم که اگه انصراف بدم الان میتونم سال 99 کنکور بدم و روزانه قبول شم و اینکه هزینه انصراف هم باید بدم ؟

  • Mobin Hosseini آوریل 17, 2019 در1:58 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز زودتر باید اقدام نمایید برای انصراف مشکلی نداره چون پذیرش کنکور سال 97 بودید انصراف هم هزینه داره لطفا برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید

 42. fateme آوریل 17, 2019 در1:56 ب.ظ- پاسخ

  معذرت میخوام و اگه ترم سه انصراف بدم هزینه انصراف و شرایط کنکور 99 برام چی میشه؟

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست گرامی سوالات دیگر داوطلبان را مطالعه بفرمایید پاسخ داده شده است . در صورت انصراف باز کنکور 98 می توانید شرکت کنید

 43. nima آوریل 17, 2019 در5:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ترم سه هستم اگه انصراف بدم میتونم دوباره سال 99 دوره روزانه قبول شم و هزینه انصراف باید پرداخت کنم

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام بله میشه با انصراف از دانشگاه و پرداخت هزینه باز در کنکور 99 برای روزانه نیز شرکت کنید

 44. nima آوریل 17, 2019 در5:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید دانشجوی ترم سه کارشناسی روزانه هستم می تونم انصراف بدم دوباره دوره روزانه قبول شم وهزینه انصرافم چقدر میشه ؟ممنون میشم توضیح بدید

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   درورد بله می تونید باز شرکت نمایید و انصراف بستگی به رشته و شهریه شبانه داره و امور مالی دانشگاه براتون تعیین میکنه

 45. کامران آوریل 17, 2019 در10:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام و وقت بخیر
  من ترم دوم دکتری روزانه دانشگاه تبریز هستم میخواستم برای ادامه تحصیل خارج از کشور برم برای انصراف جریمه شامل من میشه؟ مدارک کارشناسی و ارشدم آزاد هست چون شبانه بودم

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:28 ق.ظ- پاسخ

   سلام جهت انصرافتون باید جریمه پرداخت کنید اما چون مدارک کارشناسی و ارشد آزاد هست می تونید جهت اپلای تون اقدام نمایید

 46. امین آوریل 17, 2019 در11:59 ب.ظ- پاسخ

  سلام. اینکه میگید دانشجویان ترم دو به بعد روزانه برای انصراف و شرکت در رشته روزانه دیگه، ملزم به پرداخت جریمه هستن، برای اینه که بشه روزانه رفت؟ یعنی اگه جریمه رو نپردازیم باید بریم شبانه؟
  بعد یه سوال دیگه. ترم 6 ارشد، ترم مجازه؟ میشه توش انصراف داد؟
  با تشکر

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر جهت شرکت در کنکور باید انصزاف بدید و ملزم به پرداخت هزینه هستید

  • جامعی می 9, 2019 در1:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر من سال94ارشد دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم ولی ترم 1را حذف و بعد تصمیم به انصراف گرفتم و با انصرافم موافقت و تکمیل شد حالا میخواستم مدرکمو از دانشگاه بگیرم به خاطر اینکه شهرستانی هستم انصرافم غیر حضوری بود ایا باید جریمه پرداخت کنم؟با تشکر از شما

 47. اسماعیل آوریل 22, 2019 در11:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ترم یک کاردانی برق هستم می خواستم بپرسم اگه بخوام انصراف بدم و ادامه همین ترم را گذروندم در دانشگاه آزاد بدم باید چقدر هزینه بپردازم و بعد اگه بخوام بپردازم باید همین ترمو که گذروندم باید به دانشگاه آزاد هم بپردازم

  • Mobin Hosseini آوریل 25, 2019 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   هزینه انصراف با توجه به رشته و هزینه شبانه آن توسط امور مالی دانشگاه برای شما حساب خواهد شد.
   در دانشگاه آزاد شما نیازی به پرداخت ندارید برای واحد هایی که تطبیق انجام خواهد شد و واحد هایی که تطبیق نخواهد شد باید باز بگذرونید

 48. Shaghayegh آوریل 22, 2019 در8:58 ب.ظ- پاسخ

  من از دانشگاه دولتی روزانه بعد از ثبت نام انصراف دادم حتی یه ترمم نگذروندم مقطع کارشناسی بعد رفتم دانشگاه ازاد ثبت نام کردم الان برا ازاد کردن مدرکم باید جریمه پرداخت کنم ؟؟

  • Mobin Hosseini آوریل 25, 2019 در12:07 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   جهت دریافت مدارکتون و انصراف از دانشگاه روزانه باید جریمه پرداخت نمایید

 49. G0n3r می 2, 2019 در1:09 ق.ظ- پاسخ

  سلام ممنون بابت سایت خوبتون من ترم ۲ رشته ی ریاضیات محقق اردبیلی هستم اگه انصراف بدم جریمه پرداخت میکنم؟ با تشکر

  • Mobin Hosseini می 5, 2019 در12:00 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   اگر دانشجوی رشته روزانه هستید در صورت انصراف باید جریمه پرداخت کنید

 50. Mah می 9, 2019 در8:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام خواهشا پاسخ بدین مهر امسال وارد دکترا روزانه ایران اگه بشم از طرفی دنبال پذیرش خارج کشورم ولی نمیخام موقعیت اینجاهم از دست بدم و مشخص نیس چ زمانی اکسپت بشم باتوجه به شرایطی ک مدرک کارشناسیم ازاده اماارشدم بخوام ازاد کنم دو ماه کم میارم مدرکم باید تحویل دانشکاه ایران بدم بعد دو ترم اگه اکسپتم بیاد و بخام انصراف بدم شرایطم چیه چ محرومیتها و جریمه هایی متوجه من میشه

  • Mobin Hosseini می 11, 2019 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   درود دوست عزیز شما در صورت پذیرش حتما هزینه انصرراف را باید پرداخت کنید و پرداخت نکردن مدرک شما در گرو دانشگاه خواهد بود

 51. parsa می 11, 2019 در12:30 ق.ظ- پاسخ

  salam mikhastam bebinm 98 konkur bedam va bad daneshgah rozane ghabol sham beram ama sare classa hazer nasham mitonam 99 konkur bedam va reshtei ke mikham beram sale avalie ke mikham konkur bedam.

  • parsa می 11, 2019 در12:31 ق.ظ- پاسخ

   agar sare classa beram chetor

   • Mobin Hosseini می 11, 2019 در10:58 ق.ظ- پاسخ

    سلام دوست عزیز شما در صورت انصراف یک سال محروم خواهید شد

    • صادق می 17, 2019 در5:52 ق.ظ- پاسخ

     سلام وقتتون بخیر
     من ورودی ۹۷ ارشد دانشگاه دولتی روزانه هستم. الانم تو آخرای ترم ۲ هستم، یک ماه دیگه مونده تقریبا. اگر همین الان انصراف بدم، میتونم برای کنکور ۹۹ اقدام کنم؟ یا حتما باید ترم سوم باشم که انصراف بدم؟

   • مریم می 16, 2019 در4:53 ب.ظ- پاسخ

    سلام من دانشجوی ترم یک دانشگاه دولتی بودم ولی امتحانای اخرترم وندادم یعنی درکلاس هاحضورنداشتم میخواستم بدونم برای انصراف که بخوام بدم اگه بازم درکلاس هاشرکت نکنم بازم هزینه ای برام درنظرگرفته میشه؟؟

    • Mobin Hosseini می 21, 2019 در4:55 ب.ظ- پاسخ

     سلام بله حتما شما باید هزینه پرداخت نمایید

 52. مریم می 16, 2019 در4:57 ب.ظ- پاسخ

  میشع جوابموبدین خواهش میکنم

 53. صادق می 17, 2019 در4:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  من ورودی ۹۷ ارشد دانشگاه دولتی روزانه هستم. الانم تو آخرای ترم ۲ هستم، یک ماه دیگه مونده تقریبا. اگر همین الان انصراف بدم، میتونم برای کنکور ۹۹ اقدام کنم؟ یا حتما باید ترم سوم باشم که انصراف بدم؟

 54. fatemeh ژوئن 8, 2019 در6:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم دو کارشناسی روزانه هستم میخوام برای کنکور 99انصراف بدم یه مطلب در مورد هزینه انصراف که اگه دوباره 99روزانه قبول شم از هزینه انصراف معاف میشم میخواستم بدونم درسته یا نه ؟ مچکر

  • Behnam ghaderPour ژوئن 9, 2019 در1:39 ب.ظ- پاسخ

   بستگی به دانشگاهتون داره و بازگشت به تحصیل امکان داره تخفیف هزینه انصراف داشته باشه ولی توصیه می شود که برای نرخ هزینه انصراف از تمامی دانشگاه ها با مشاوران ما در تماس باشید

 55. مهرداد قربانی فرد ژوئن 10, 2019 در12:46 ب.ظ- پاسخ

  کمک.سوال.دو سال پیش از دانشگاه تهران رشته حقوق پذیرفته شدم ولی ثبت نام نکردم.الان از سنجش پیام اومده که فرم انصراف از تحصیل براشون به شماره نمابر ارسال کنم…اونم تا دو روز.. یعنی تا ۲۲وم. در غیر این صورت از گزینش نهایی ازمون حذف خواهم شد 09145990549 اگه کسی میتونه مشاوره بده ….

 56. مهرداد قربانی فرد ژوئن 10, 2019 در12:47 ب.ظ- پاسخ

  سوال.دو سال پیش از دانشگاه تهران رشته حقوق پذیرفته شدم ولی ثبت نام نکردم.الان از سنجش پیام اومده که فرم انصراف از تحصیل براشون به شماره نمابر ارسال کنم…اونم تا دو روز.. یعنی تا ۲۲وم. در غیر این صورت از گزینش نهایی ازمون حذف خواهم شد 09145990549 اگه کسی میتونه مشاوره بده ….

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در3:00 ب.ظ- پاسخ

   سلام خب انصرافتونو باید تحویل میدادید

 57. محمد ژوئن 10, 2019 در1:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام .من سال ۹۵ ارشد قبول شدم اما ثبت نام نکردم در اون دانشگاهی که قبول شده بودم بعد رفتم خدمت سال ۹۷ هم خدمتم تموم شد حالا اگه بخوام ارشد سال ۹۸ شرکت کنم باید فرم انصراف ازتحصیل بگیرم یا نه؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:58 ب.ظ- پاسخ

   سلام در صورتی که مدارکتونو ارائه کردی باید انصراف بدید

 58. زینب ژوئن 11, 2019 در11:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشجوی ترم6روزانه هستم ومیخوام ازرشتم انصراف بدم هزینه انصراف چقدرمیشه؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   هیئت امنای دانشگاه مشخص میکنه هزینه انصراف شمارو ول معمولا بالای 4 تومن

 59. Alireza ژوئن 12, 2019 در8:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام . من دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه سراری بودم و در ترم شش مدرک معادل فوق دیپلم گرفتم و رفتم سربازی . الان در دانشگاه آزاد رشته حسابداری ثبت نام کردم . امروز رفتم از دانشگاه سراسری که قبلا بودم ریز نمرات بگیرم که یکی از مسئولین گفت باید شش میلیون جریمه بدهم . میشه لطف کنید و تحقیق کنید ببینید درست گفته یا اشتباه ؟؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:46 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   با توجه ب اینکه انصراف ندادید و مدارکتون دنشگاه قبلی مونده باید پرداخت بشه اما نه این مبلغ

 60. Majidkhazaee جولای 2, 2019 در6:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام، سال 95 دانشگاه روزانه قبول شدم، ثبت نام غیر حضوری انجام دادم شماره دانشجوئی برام صادر شد ولی چیزی تحویل دانشگاه ندادم و نرفتم پلیس +10 برای گرفتن معافیت و رفتم سربازی، و ثبت نامم قطعی نکردم، امسال تو کنکور 98 میخوام شرکت کنم ولی یه پیام از سازمان سنجش بهم ارسال شد که تو تاریخ 25/12/97 انصراف قطعی میدادی، خب من این پیام باید جدی بگیرم؟ اخه من اصلا دانشجو نشدم، چیزی تحویل ندادم دانشگاه ندادم ، معافیتی نگرفتم ،

 61. hossein جولای 6, 2019 در11:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من اگه پرستاری روزانه کنکور ۹۸ قبول بشم
  میتونم کنکور ۹۹ کنکور بدم و اگه توی کنکور قبول بشم توی دانشگاه آزاد تحصیل کنم یا باید انصراف داد
  سراسری نمیخوام فقط میخوام ببینم میشه کنکور داد یا نه
  برای آزاد میخوام
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • Mobin Hosseini جولای 7, 2019 در1:40 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله درصورتتی که انصراف خودتونو بدید

   • hossein جولای 7, 2019 در6:32 ب.ظ- پاسخ

    نه میخوام اول کنکور بدم اگه رتبه خوبی بیارم که بشه باهاش تو دانشگاه آزاد رشته خوب قبول شد
    بعد انصراف بدم
    اونطوری میشه یا باید اول انصراف بدم؟

 62. امیرحسین جولای 19, 2019 در1:31 ق.ظ- پاسخ

  سلام من تو دانشگاه دولتی قم دارم ادبیات میخونم الان ۲ ترم پاس کردم و میخوام از ترم ۳ انصراف بدم و بیام بشینم درست و حسابی کنکور بدم لطفا بگین میشه یا نه.یابرم از سازمان امور دانشجویان بپرسم ؟؟

  • Mobin Hosseini جولای 22, 2019 در1:29 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   از طریق تماس با شماره 9099072943 تماس حاصل بفرمایید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.