مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

شرایط استفاده از کارنامه سبز

تاریخ ارسال نوشته: 27 آگوست 2017
شرایط استفاده از کارنامه سبز

شرایط استفاده از کارنامه سبز ۹۸

 • زمان استفاده از کارنامه سبز؟(نیمسال اول بعد از نتایج کنکور و نیمسال دوم بهمن ۹۸-۹۹)
 • شرایط استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه نهایی؟(مطالعه مقاله)
 • دریافت کارنامه محرمانه کنکور ۹۸ برای انتقالی چگونه است؟
 • تفاوت کارنامه محرمانه با کارنامه علمی؟(مطالعه مقاله)
 • نحوه اعتراض و انتقالی به رشته بعدی از طریق رفع محرومیت کنکور ۹۸ چگونه است؟(تغییر رشته کارنامه سبز یا ارسال درخواست محرومیت!!)
 • مشاهده کارنامه سبز و کارنامه نهایی کنکور ۹۸ چگونه است؟(در انتهای مقاله لینک دریافت کارنامه سبز قرار داده شده است)

کارنامه سبز ۹۸ به این منظور منتشر می شود که داوطلبان انتخاب های بعد از رشته ای را که در آن مجاز به ثبت نام شده اند را مشاهده نمایند و در صورت تمایل به انتقال برای آن رشته اقدام نمایند.

“شرایط استفاده از کارنامه سبز برای انتقالی با کارنامه سبز به رشته های اولویت بعدی داوطلب می باشد”

در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام کنکور ۹۸ که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند و در مواردی مانند شرایط انصراف از دانشگاه روزانه، شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۸، نحوه تغییر رشته با کارنامه سبز، نحوه و شرایط انتقالی و جدیدترین شرایط استفاده از کارنامه سبز ۹۸، کارنامه محرمانه کنکور و .. پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

شرایط انتقالی با کارنامه سبز سراسری چگونه است؟

با وجود این تضمینی وجود ندارد که با وجود اینکه کارنامه سبز چیست ؟ ثابت کند شما در یکی از انتخاب های پایینی قبول می شوید، بتوانید در آن انتخاب شروع به تحصیل کنید، زیرا سازمان سنجش پس از انتشار کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه هیچ مسئولتی در مورد انتقالی یا جابجایی به اولویت ها و انتخاب های پایین تر قبول نمی کند و تنها دانشگاه مبدأ و مقصد هستند که باید با این انتقالی موافقت کنند.

شرایط استفاده از کارنامه سبز

نقش دانشگاه مبدأ در انتقالی با کارنامه سبز

دانشگاهی که پس از انتشار نتایج نهایی در آن قبول شده اید و باید مهرماه در آن ثبت نام کنید.

انتقالی و تغییر رشته دانشگاه و ارسال درخواست دانشگاه مبدا و مقصد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم، انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ را به مشاوران درخت دانش بسپارید برای ارتباط و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید از طریق شماره ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل نمایید.

نقش  دانشگاه مقصد در انتقالی با کارنامه سبز

دانشگاهی که طبق مدارک موجود در کارنامه سبز در یکی از رشته های آن در انتخاب ها و یا اولویت های پایین تر خود قبول می شدید به شرطی که آن را بالاتر از انتخاب قبولی فعلی خود می زدید. ( همان انتخابی که علاقه دارید به آن تغییر رشته و یا دانشگاه دهید)

مشاوره انتقالی و تغییر رشته با کارنامه سبز و کارنامه محرمانه ۹۷-۹۸

برای انتقالی و تغییر رشته خود با استفاده از کارنامه سبز و کارنامه محرمانه کنکور، شرایط انتقالی گرفتن با کارنامه سیز نیمسال دوم ۹۷-۹۸ و تغییر رشته با کارنامه محرمانه ترم بهمن ۹۷-۹۸ می توانید با مشاورین مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انتقالی با کارنامه سبز

راههای پیشنهادی ما برای شرایط استفاده از کارنامه سبز به شرح زیر است :

۱- استفاده از سیستم بررسی اشتباه

بهترین راه و اولین راه استفاده از سیستم بررسی اشتباه در انتخاب رشته سازمان سنجش و تقاضای بررسی اولویت بعدی شماست، این مرحله را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

۲- استفاده از کارنامه نهایی یا کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

در دانشگاهی که قبول شده اید ثبت نام کنید تا فعلا به حداقل قانع باشید. برای ترم اول دانشجو شوید و انتخاب واحد کنید اما از اوایل ترم اول با مراجعه به دانشگاه مقصد و با دردست داشتن کارنامه سبز  یا کارنامه محرمانه درخواست دهید که از ترم دوم و در انتخاب پایین تر مورد علاقه تان شما را ثبت نام کنند.

این روش امکان موفقیت بیشتری دارد. یعنی درصورتی که دانشگاه مقصد ظرفیت داشته باشد ( که معمولا دارد) با درخواست شما موافقت می کند و پس از اخذ موافقت دانشگاه مبدأ از ترم دوم می توانید در دانشگاه مقصد شروع به تحصیل کنید و واحدهای عمومی که در ترم اول پاس کردید را تطبیق بزنید. اگر هم دانشگاه مقصد با درخواست شما برای انتقالی با استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه موافقت نکرد حداقل شانس ثبت نام در قبولی اولیه تان را از دست نداده اید.

۳- استفاده از کارنامه نهایی کنکور سراسری یا کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

اگر از رشته و دانشگاهی که الان قبول شده اید خیلی متفرید و حتی یک ترم هم حاضر نیستید سر کلاس بروید با دردست داشتن کارنامه سبز به دانشگاه مقصد مراجعه کنید و درخواستتان را مطرح کنید.

این راه به احتمال زیاد منجر به موفقیت نمی شود زیرا دانشگاه مقصد درحال ثبت نام از ورودی های جدید خود است و بعید است که با درخواست شما موافقت کند.

۴- استفاده ازکارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

از رشته و دانشگاهی که الان قبول شده اید آنقدر متنفر هستید که اصلا و ابدا حاضر به ثبت نام در آن نیستید. از طرف دیگر خیالتان راحت است که رشته و دانشگاه قبولی تان روزانه نیست یعنی شبانه، پیام نور و یا غیرانتفاعی است و می توانید کنکور سال بعد هم شرکت کنید. اما بدتان نمی آید که در انتخاب ها و اولیت های پایینی که طبق کارنامه سبز یا کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه می توانستید قبول شوید شانستان را امتحان کنید. پس با خیال راحت در عین حالیکه برای کنکور سال بعد می خوانید از مهرماه سراغ دانشگاه مقصد بروید و درخواستتان را مطرح کنید به امید اینکه مورد موافقت قرار گیرد.

نکته مهم :

راه سوم برای کسانی مناسب است که مطمئن هستند به هیچ وجه قرار نیست در محل قبولی فعلی شان شرکت کنند. فقط این دوستان دقت داشته باشند که اگر محل قبولی فعلی شان یک دانشگاه روزانه باشد سال بعد از شرکت در کنکور سراسری محروم هستند. البته اگر تا به موقع اقدام کنید می توانید با استفاده از سامانه بررسی درخواست اشتباه در انتخاب رشته  از محرومیت کنکور سال بعد معاف شوید.

مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری ۹۷

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران کنکور سراسری درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

159 نظر

 • سلام من دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی رشته مدیریت دولتی قبول شدم ولی نمیخوام این دانشگاه با این رشته برم الان کارنامه سبزمو گرفتم میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ورامین رشته مهندسی کامپیوتر یا اقتصاد ثبت نام کنم
  • نویسنده
   درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مبداموافقت کنددرصورت موافقت دانشگاه مبدا ومقصدمی توان این کارراانجام د ادولی بایددرکارنامه سبزرتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشید
 • سلام ببخشید من رشته مامایی علوم پزشکی یاسوج قبول شدم ولی خب به دلایلی زیاد دوست ندارم اینجا بمونم داخل کارنامه سبز مامایی مازندران _ساری و گیلان و بابل زو آورده بودم . من الان ثبت نامم رو کردم واز شنبه ترم رو شروع میکنم .واسه انتقالی کی باید اقدام کنم ؟ترم اول رو بخونم دیر نمیششه واسه انتقالی
  • نویسنده
   درود می توانید اوایل ترم معاونت آموزشی دانشگاه تشریف ببریدکارنامه محرمانه وکارنامه سبز ونهایی شماروبررسی کنداگرموافقت کردندمشکلی نیست
 • سلام..من دانشگاه لامرد رشته مدیریت قبول شدم..توی برگه سبزم دانشگاه لار رشته صنایع هم قبول شدم...میخواستم ببینم میتونم اولویت بعدیم رو برم و هم دانشگاه و هم رشتم رو عوض کنم؟؟شرایط این کار چیه؟و کی باید اقدام کنم؟مرسی
  • نویسنده
   درود درصورت موافقت دانشگاه مبدا ومقصدمی توانیداین کارراانجام دهیدمعاونت آموزشی بایدکارنامه سبزرابررسی نمایداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدمی توانیداین کارراانجام دهید
 • باسلام خدمت شماعزیزان من درهنگام انتخاب رشته گول یک فامیل روخوردم ومهندسی نفت دانشگاه شریفوزدم درصورتی که من صنایع رومیخواستم حالاکه نتایج نهایی اومده دیدم صنایع دانشگاه شریف هم میتونستم برم من نفتوثبت نام کردم حالاکه به قسمت آموزش دانشگاه مراجعه کردم میگن بایددوترم بخونی ببینیم معدلت چندمیشه وباکارنامه سبزنمیشه تغییررشته دادمن حسابی گیج شدم خواهشامنوراهنمایی کنیدراستی درخواست بررسی اولویت های بعدی هم درسنجش ثبت کردم خیلی ممنون
 • سلام ببخشید من دانشگاه گنبد روزانه قبول شدم،ولی ميخوام از طریق کارنامه شب برم دانشگاه ساری،حالا راهی هست ک بتونم ترم مهر دانشگاه گنبد تحصیل کنم و از ترم بهمن برم دانشگاه ساری؟؟ لطفا راهنمایی کنید
 • سلام من روزانه روانشناسی اردبیل قبول شدم اما متاسفانه کارنامه ی سبزم اولویت پایین گیلان هستش و اونم به دلیل سهل انگاری کافی نتی بود که اشتباها اولویت گیلان رو بعد از اردبیل ثبت کرد اونم رشته ی مهندسی بهداشت و من میخوام که اون رشته رو برم اما گفتن حتما باید یک ترم بخونم من از طریق سازمان سنجش درخواست بررسی اشتباه انتخاب رشته رو ثبت کردم با توجه به مشکل قلبی خود حتما باید در شهر خودم و کنار خانواده ام باشم چکارکنم زودتر نتیجه بگیرم ؟ من دانشگاه محقق اردبیلی روانشناسی رو ثبت نام کردم اما میخواستم بدونم روال رو درست رفتم یا خیر به نظر شما میتونم از بهمن ماه در رشته ی مهندسی بهداشت دانشگاه گیلان مشغول به تحصیل شوم و سوال دیگری که داشتم این هستش آیا این تغییر رشته منجر به پرداخت شهریه میشه هردو رشته روزانه هستند و دانشگاه دولتی ممنون میشم راهنمایی ام کنین
 • سلام من کارشناسی ارشد شیمی معدنی شبانه کاشان قبول شدم ولی دوس ندارم میخاستم اولویت بعدی که قبول میشدم در کارنامه سبز برم بای چیکار کنم ؟چجوری با دانشگاه مقصد تماس بگیرم؟
  • نویسنده
   درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مبداکارنامه سبزرابررسی کنداگردانشگاه مبداومقصدموافقت کردند می توانداین کارراانجام دهدولی بایدرتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاورد
 • سلام من غیر انتفاعی آل ط قبول شدم ولی نمی‌خوام برم انتخاب پایینی من پیام نور تهران جنوب و فرم سازمان سنجش پر کردم احتمالش چقدر هست که پیام نور منو قبول کنند؟
 • سلام من میخواستم از آموزش ابتدایی به پرستاری انتقالی بگیرم.باتوجه به اینکه آموزش ابتدایی از رشته های دارای مصاحبه وشرایط خاص هس،آیا به من انتقالی میدن؟ حالا که فرصت اقدام بررسی اشتباه در انتخاب رشته(توی سایت سنجش)تموم شده،آیا راه دیگه ای وجود داره ک بدون مراجعه به دانشگاه برای انتقالی از آموزش ابتدایی به فرهنگیان اقدام کنم؟ با تشکر
 • سلام خسته نباشید من زیست خوارزمی تهران قبول شدم و تو کارنامه سبزم هم پرستاری خمین قبول شده بودم حالا میخام پرستاری برم.بحثی ک هست اینجاست از دانشگاهی ک زیر نظر وزارت بهداشت نیست میشه رفت ب علوم پزشکی ک زیرنظر وزارت بهداشته؟
  • نویسنده
   درود کارنامه محرمانه رابایدمعاونت آموزشی برسی کنددرصورتیکه رتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشدودرصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توان این کارراانجام داد
 • سلام . من ارشد 97 دانشگاه روزانه قبول شذم اما به دلایلی نرفتم و اصلا ثبت نام نکردم . چون روزانه بود میدونم که سال آینده نمی تونم در کنکور شرکت کنم. سوالم این است که آیا فقط نمی تونم در انتخاب رشته دانشگاه روزانه شرکت کنم و می تونم مثلا پیام نور شرکت کنم. یا کلا در هیچکدام نمی تونم شرکت کنم.؟؟
 • سلام کسی که بخوادازکارنامه سبزواولویت های پایین ترقبولی استفاده کنه آیابایدحتمادراولویت اول قبول شده ثبت نام کنه وبعداقدام کنه؟یعنی آیابدون ثبت نام دراولویت اول قبول شده ازکارنامه سبزمی توان استفاده کردودراولویت های پایین ترقبول شده ثبت نام کرد؟
  • نویسنده
   درود کارنامه سبزیامحرمانه رامعاونت آموزشی بایدبررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدودانشگاه مبداومقصدموافقت کندمی توانیداین کارراانجام دهید
 • سلام،من براساس سوابق تحصیلی از کنکور تجربی دانشگاه روزانه کاشمر رشته مهندسی کامپیوتر قبول شدم.میخواستم بدونم میشه تغییر رشته بدم به زیست مولکولی گیلان؟(چون طبق کارنامه سبز از آخرین قبولی رتبه پایینتری دارم) خودم ساکن گیلان هستم،رتبم تو منطقه ۳ شده بود۱۱۶۹۵.متاسفانه انتخاب۱۳۸ام رو قبول شدم. خواهشا راهنمایی کنید.
  • نویسنده
   درود درخواست دهیددانشگاه مبداکارنامه سبزیانهایی ومحرمانه رابررسی کنندمعاونت آموزشی دانشگاه درصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیدانتقالی بگیرید
 • سلام خسته نباشید.من رشتم ریاضی و رتبه منطقه دوم 9700 بود.من شدیدا به معماری علاقه دارم و فقط هم شهر خودم میخواستم.متاسفانه معماری نه روزانه و نه شبانه قبول نشدم و اولویت سومم یعنی روانشناسی شبانه قبول شدم.به جز معماری همه رو شبانه زدم که اگر قبول نشدم از کنکور محروم نشم.اما الان چند روزه خیلی میترسم که نکنه سال بعد رتبه ام بدتر بشه یا جریان سهمیه سی درصدی برای نظام قدیم راست باشه و موندن پشت کنکور به ضررم باشه.میخوام از کارنامه سبز استفاده کنم انتقالی بگیرم به یه رشته دیگه شاید عمران یا برق یا مکانیک شبانه قبول بشم چون با توجه به رتبه های پارسال امکانش هست.حالا میخوام بدونم میتونم هم از کارنامه سبز استفاده کنم و رشته امو تغییر بدم هم برای کنکور سال بعد بخونم؟اینم بگم هر رشته ای که با کارنامه سبز قبول بشم شبانه هست. میشه هم انتقالی گرفت هم کنکور 98 رو داد؟محرومیت از انتخاب رشته برای سال 98 نداره؟ و یه چیز دیگه اینکه چون دانشگاه مبدا و مقصد من یکیه فقط رشته من عوض میشه ،امکانش هست که از مهر برم دانشپاه نه از بهمن؟
  • سلام پیشنهاد ما مهندسی معماری دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید فقط امروز فرصت داره کارنامه سبز برای اولویت های بعدی شماست برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید
 • سلام. من فرهنگیان قبول شدم در [یکی از الویتهای بعدی]پرستاری آوردم میخوام برم پرستاری باید چیکار کنم؟ احتمالش چقدره که بتونم پرستاری برم؟ خواهش میکنم جواب بدین🙏🙏🙏
 • باسلام خدمت شما برای انتقالی گرفتن باید چه مراحل و کارهایی را انجام داد؟ مهلت انتقالی تا چه زمانی وجود دارد؟ برای انتقالی از رشته های دارای مصاحبه باید غرامت دهیم؟اصلا امکانپذیر است؟
 • سلام . من دندون پزشکی ترم بهمن قبول شدم اما نمیخوام برم...میخوام پزشکی ک جزو الویت های بعدی هست برم....اما نمیدونم چیکا کنم ..میشه راهنماییم کنین..اخه پزشکی ک میخوام برم ترم مهره...
 • با سلام من رشته ی عمران دانشگاه صنعتی سهند روزانه میخونم و الان ترم ۱ هستم و توی کارنامه ی سبز شبانه تبریز رشته ی عمران‌ هم‌ قبول شده ام.....میخواستم بدونم برای گرفتن‌ انتقالی چه کار هایی انجام بدم؟ به دانشگاه مبدا درخواست بزنم یا دانشگاه مقصد؟ ...محل زندگی اصلیم‌ تهرانه....و آیا باید نمره ی الف بشم‌ تا بهم انتقالی بدن؟
 • سلام و خسته نباشید. من ترم 4 مهندسی شیلات دانشگاه دریانوردی ورودی 96 هستم. برای ترم 4 مهمان دانشگاه گیلان هستم و تو کارنامه سبزم هم همین رشته تو دانشگاه گیلان میاوردم. حالا میخوام با استفاده از کارنامه سبز برای ترم دیگه کلا منتقل بشم. باید چیکار کنم؟ درحالیکه اطلاعات مربوط برای گرفتن کارنامه سبزم رو هم از یاد بردم. اگه میشه کمکم کنید.
  • درود بایددرخواست به دانشگاه دهیدمعاونت آموزشی درخواستتون رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاریدوکارنامه بررسی شودمی توانیداقدام کنید
 • سلام من یک ترم در دانشگاه گذروندم و الان میخوام برای انتقالی به دانشگاه اولویت پایین ترم اقدام کنم تا کی میشه از کارنامه سبز استفاده کرد؟ و اینکه من الان میخوام به سه تا انتخاب پایین تر برم امکانش هست یا حتما باید زیرش باشه؟
 • سلام من رشتمو دوست دارم اما از دانشگاهم خوشم نمياد، و همين رشته رو تو استان خودم هم قبول ميشدم اما تو انتخاب واحد نزده بودم كدش رو، راهي هست بتونم بدون اسم ميهماني با انتقالي (شهريه ندم يعني) بتونم منتقل شم دانشگاه استان خودم؟؟
 • سلام.شرایط استفاده از کارنامه سبز برای نیم سال دوم تحصیلی چیه؟ فقط رشته ای که در دانشگاه فعلی قبول شدم میتونم برم یا دانشگاه دیگه هم میشه؟
 • سلام خسته نباشید من تو کارنامه سبز تو الویت بعدیم قبول شدم همین رشته یجا دیگه اما مسئول اموزش دانشگاه خیلی بد اخلاقه و میگه کلا نمیشه به نظرتون چیکار کنم ایا میشه برم الویت بعدیم یان؟
 • سلام خسته نباشید ببخشین من من کنکور 94 شرکت کردم ولی قبول نشدم روزانه ولی کنکور95 شرکت کردم و الان دارم دانشگاه دولتی روزانه مهندسی برق میخونم میخواستم ببینم میتونم از کارنامه سبز استفاده کنم و برم فرهنگیان؟حدنصاب معدل و رتبه رو برای دانشگاه فرهنگیان داشته بودمه
  • نویسنده
   درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدباموافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید
 • سلام من دانشگاه خلیج فارس بوشهر رشته ی مهندسی کامپیوتر قبول شدم ولی میخوام تغییر رشته بدم به رشته ی مهندسی پزشکی توی همون دانشگاه آیا میتونم ؟؟ اگه میشه چیکار بایدکرد؟؟
 • سلام من دانشگاه علم و فرهنگ قبول شدم و در کارنامه سبز رتبه یکی از رشته های دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین رو هم اوردم امکانش هست بتونم برم دانشگاه قزوین؟؟
  • درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیدتاکارنامه محرمانه رابررسی کننددرصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید
  • درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه کارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدباموافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانداین کارراانجام دهید
 • سلام، من الان ترم دوم پرستاری میخونم. طبق کارنامه سبز میتونستم ترجمه دانشگاه علامه بخونم. الان میتونم اقدام کنم و شانسی وجود داره؟ و اینکه کارنامه سبز رو از سایت سنجش باید بگیرم؟
 • درود فراوان من کنکور ۹۷ در رشته مهندسی برق روزانه بجنورد قبول شدم ولی در رشته برق در شهرستان خودم شبانه نیز قبول شدم آیا میتوانم انتقالی بگیرم و به شهر خودم بروم؟ لطفا پاسخ را به ایمیلم بفرستید سپاسگزارم
  • نویسنده
   درود بایدکارنامه سبز رامعاونت آموزشی دانشگاه بررسی کند اگر رتبه قبولی رابیاوریددردانشگاه مقصدمی توانیداین کارراانجام دهید
 • سلام من با رتبه ی خوبی در دانشگاه زابل در رشته باستان شناسی قبول شدم ولی به علت بدی شرایط شهر ونگرانی زیاد خانوادگی و به علت یک سهل انگاری که میخواستم این اولویت را حذف کنم ویا به آخر بیندازم به مشکلی برخوردم وبعد از قبولی در کارنامه سبز تمام اولویت های بعدی من عالی بود مخصوصا دانشگاه دامغان من حتی ثبت نام هم نکرده ام در دانشگاه مبدا حالا باید چیکار کنم من حتی به اصفهان یا شیراز هم میتوانم بروم لطفا منو راهنمایی کنید چون من ثبت نام نکردم
  • نویسنده
   درود بایداگردانشگاه روزانه قبول شدیدثبت نام می کردیدچون ازکنکور98 محروم می شویدودراین صورتم اگرمی خواستیددانشگاه مبداکارنامه سبزرابررسی می کرداگررتبه دانشگاه مقصدرامی اوردیدمی توانستیددرخواست انتقالی دهید
 • سلام من الان تو مقطع ارشد تازه ثبت نام کردم روزانه درخواست دادم سازمان سنجش برای انتقال به پیام نور ایا اگه قبول کنن مجبورم برم یا میتونم همون روزانه بمونم
 • سلام من طراحی صنعتی دانشگاه الزهرا(س) قبول شدم،اما به دلایلی مرخصی گرفتم این یک ترم،در الویت های بعدی همین رشته اصفهان وهمدان ام قبول شدم، الان برای انتقال به اصفهان باید چیکارکنم؟ هیچ درخواستی ام برای سازمان سنجش نفرستادم...میشه دی ماه برای انتقال اقدام کرد!؟؟؟یعنی اگر دی برای رفتن به دانشگاه الزهرا مشکل پیش اومد،برم سراغ الویت بعدی!لطفا جواب بدید...
  • درود دوست عزیز شما با توجه به اینکه درخواستی ندادید برای حل این مشکل می توانید در قسمت عمومی سنجش اعتراض خود را ثبت نمایید و با برای مراجعه حضوری اقدام نمایید. در صورت تمایل به دریافت اطلاععات بیشتر با کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید.
 • سلام و خسته نباشید. من داوطلب تجربی ام که مدیریت بازرگانی شبانه یزد قبول شدم ولی در کارنامه سبزم زمین شناسی روزانه شیراز رو هم قبول شدم و حالا میخوام به شیراز انتقالی بگیرم. آیا امکانش هست بدون ثبت نام و گذراندن یک ترم در دانشگاه یزد مستقیما به شیراز منتقل بشم و از بهمن ماه سر کلاس برم؟ لطفا راهنماییم کنید.
 • سلام.من رادیولوژی یزد میخونم.ولی میخوام برا کاشان انتقالی بگیرم.چون تو کارنامه سبز قبول شدم کاشان رو.ولی موندم بین رادیولوژی و مامایی کدومش رو انتقالی بگیرم.چون هردورو کاشان اوردم.بنظرتون چیکارکنم؟؟ترم یکم
  • سلام و درود شما چون سوالتون تخصصی می توانید با شماره تماس 9099072943 با مشاوران ما در تماس باشید بهتر است اما رادیولوژی از لحاظ ریسک و خطر پذیری کاری و شرایط آن یه ذره مشکل به نظر می رسد ولی از لححاظ بازار کار و شرایط اقتصادی بهتر است.
 • با سلام من ترم ۳ پرستاری هستم از یه شهری که مرکز استان نیس میخوام به مرکز استان دیگه ای منتقل شوم تو کارنامه نهایی هم مجاز بودم به اون مرکز استان چقد احتمال داره این انتقال موفق باشه؟؟
 • سلام من پرستاری ورودی بهمن قبول شدم وثبت نام کردم با توجه به اینکه در کارنامه سبز دبیری قبول شدم ایا میتوانم تغییر رشته بدهم یا نه
 • سلام من تو همون دانشگاهی که برای انتخاب اولم ثبت نام کردم برای رشته ی دیگه ای هم توی کارنامه ی سبز برای همون دانشگاه قبول شدم حالا کارای تغییر رشته را کردم و امضای مدیر گروه و چندتا از مسولای دیگه راهم گرفتم ولی بخش ثبت نام تغییر رشته ی منو امضا نمیکنه و میگه که باید سازمان سنجش کد برای اونا بفرسته و ملاک اونا کارنامه سبز نیس میخواستم بدونم این کد چی هست و کی برای دانشگاه ها فرستاده میشه؟ هر دوتا رشته ی قبولی روزانه است ممنون
  • سلام دوست عزیز ،شما باید در قسمت سیستم پاسخگویی سایت سنجش درخواست بفرستین که میتونین تماس بگیرین و مشاورین درخت دانش درخواست شما رو ثبت کنن شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099072943
 • سلام ببخشید من باسوابق تحصیلی بدون ازمون شبانه دانشگاه شریعتی گیاهان دارویی قبول شدم ایابراسال بعد محرومیت ازکنکوردارم؟ سال بعدمبخوام تجربی کنکور بدم!
 • سلام من گرافیگ الزهرا قبول شدم در اولویت بعدی طراحی صنعتی دانشگاه تهران قبول شدم به نظرتون من الان میتونم هم انتقالی بگیرم واسه دانشگاه تهران و هم تغییر رشته بگیرم به رشته گرافیگ ؟؟؟ چون دانشگاه تهران گرافیکشو نیاوردم ولی طراحی صنعتیشو آوردم؟؟
  • سلام دوست عزیز چون گرافیک تهران قبول نشدین نمیتونین هم انتقالی بگیرین و هم تغییر رشته بدین. مگه اینکه خود دانشگاه قبول کنه و شرایط شمارو بپذیره حضوری باید صحبت کنین
 • سلام من ترم ۳ مهندسی عمران دانشگاه تهران هستم ولی به این نتیجه رسیدم که این رشته به درد من نمیخوره آیا میتونم با کارنامه سبز که برق علم وصنعت رو آوردم انتقالی بگیرم؟(کنکور ۹۵ دادم)
 • سلام من داشگاه ملایر روزانه قبول شدم بعد دانشگاه شهرخودمم شبانه قبول شدم میتونم اگه دانشگاه مقصد قبول کرد ترم اول انصراف بدم و ترم بعد به دانشگاه مقصد برم؟؟؟یا اینکه شرایط استفاده از کارنامه سبز جوریه که حتما باید یک ترم در دانشگاه مبدا بمونم؟؟؟
 • سلام من روزانه قبول شدم ولی چون دوست نداشتم ثبت نام نکردم بنظرتون الان راهی دارم که از کنکور ۹۷ محروم نشم و بتونم دوباره روزانه قبول بشم؟؟خواهش میکنم راهنماييم کنین..
  • درود دوست گرامی. برای اینکه از انتخاب رشته روزانه کنکور سال آینده محروم نشید باید درخواستی رو در سازمان سنجش با همین عنوان ثبت کنید برای گرفتن راهنمایی و یا ثبت درخواست می تونید با مشاوران ما در تماس باشید
 • سلام توی کارنامه نهایی من روی رشته های نیمه متمرکزم رنگ سبز زده میش لطفا دلیلش روبگی اگه داره بررسی میشه میدونید چ موقعی جوابش میاد
 • سلام من دانشگاه کردستان قبول شدم ثبت نام هم کردم ولی الان که کارنامه نهایی رو دیدم اولویت پایین جای نزدیکتر قبول شدم امکانش هست این ترم اول مرخصی بگیرم و بعد برا ترم بهمن برم اونجا ثبت‌نام کنم؟ ؟؟خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید
  • سلام دوست عزیز امکانش بستگی به این داره که دانشگاه مبدا و مقصد بپذیرن و در ضمن در سایت سنجش هم فرم درخواست بررسی اولویت بعدی رو پر کنین . موفق باشین.
  • نویسنده
   بله شما میتونید . شرایط استفاده از کارنامه سبز باید حتما نیمسال اول را در دانشگاه مبدا ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید
 • سلام من دو سال پيش از سيستم بررسى اشتباه استفاده كردم و تغيير دانشگاه دادم و بعد منصرف شدم الان دوباره ميخوام اينكار رو انجام بدم و رشته و دانشگاهمو عوض كنم. آيا همچين چيزى امكان پذير هست؟
 • سلام من تو کنکور ۹۶ روزانه قبول شدم ولی رشتمو دوست نداشتم ثبت نام نکردم ۲۵ مهر توی سیستم درخواست دادم که با توجه به اشتباه صورت گرفته در انتخاب رشته و قبولی در رشته روزانه تقاضای عدم محرومیت از آزمون ۹۷ را دارم اما هنوز جوابمو ندادن و نوشته در حال بررسی توسط کارشناسان بنظرتون چیکار کنم دوباره درخواست بدم آخه وقتم داره ميره ۳ماه رو از دست دادم هنوزم تکلیفم مشخص نیست تو رو خدا بگین بنظرتون چیکار کنم؟؟
 • سلام من اتنخاب اولمو که معماری کامپیوتر هست در ساری قبول شدم انتخاب دومم نرم افزاره تو همون دانشگاه مجاز شدم میتونم با کارنامه درخواست ثبت نام در نرم افزارو بدم لطفا راهنمایی کنید
 • سلام...من فیزیک دانشگاه کردستان میخونم ترم 5هستم کارنامه سبزم فیزیک دانشگاه رازی کرمانشاه آوردم میتونم انتقال بگیریم؟! اگه انتقالی بگیریم شبانه محسوب میشم؟!
 • سلام من ارشد 97 من روزانه بهشتی آوردم بعد تو ی رشته ی ديگه روزانه علم و صنعت رو آوردم اگ از بهشتی بخوام برم علم و صنعت شبانه محسوب میشم يا همون روزانه؟ ممنون ميشم جواب بديد
 • سلام من موقع انتخاب رشته ،رشته جغرافیاوبرنامه ریزی گردشگری رو زدم وهمون رشته از دانشگاه خوارزمی قبول شدم ولی الان موقع ثبت نام اینترنتی زدن طبیعت گردی درحالی که این یه رشته جداس وخیلی از دانشگاه ها جداگانه پذیرش داشتن.من چیکارمیتونم بکنم تا همون رشته باشه
 • سلام منم سوالم مشابه همين هست اگراولويت بالاتر پرديس ياظرفيت مازادقبول بشم ميتونم به اولويت پايين تردانشگاه سراسري منتقل بشم؟ واين كارازترم اول امكان پذيره ؟قبل ازثبت نام ،چون بايد شهريه بدم ؟
 • ببخشید الان اگه غیر انتفاعی قبول شم و تو انتخاب رشتم سراسریو پایین تر از غیر انتفاعیم زده باشم و تو کارنامه سبز سراسریو بیارم میتونم تغییر بدم؟
  • نویسنده
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید
 • سلام من ورودی بهمن۹۶رشته پزشکی هستم الان ک ترم یک تموم شده میتونم ترم بعد با کارنامه سبز ب دانشگا شهرم ک سطخشم پایین تره برم؟؟اگه میشه چکار باید بکنم؟؟
  • نویسنده
   سلام وقتتون بخیربرای اینکه بتوانیدبه دانشگاه شهرتون که درسطح پائین تری نیزقرارداردبایدازطریق کارنامه محرمانه ابتدااقدام نمائیدکه ببینند واحدآموزش دانشگاه مبدامی توانیدباتوجه به کارنامه محرمانه دردانشگاه مقصد قبول بشیدسپس درصورت دارابودن شرایط لازم می توانیداقدامات بعدی رابرای ثبت نام دردانشگاه مقصدانجام دهیدبرای اطلاعات بیشترمی توانیدبامشاورین ماازطریق شماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره درارتباط باشید
 • سلام من الان ترم چهار شیمی هستم و از دانشگاه خودم راضی نیستم. باتوجه به اینکه تو کارنامه سبز شهرهای دیگه هم قبول شدم ایا امکان استفاده ازون رد دارم؟؟؟
 • سلام من الان دانشجوروزانه هستم وعلاقه ایی به رشتم ندارم توکارنامه سبزمم سه تاکدرشته زده نیمه متمرکزه وتوجواب قطعیش قبول نشدم بعدالان چکارکنم؟وجریان کارنامه محرمانه چیه؟لطفاتوروخداراهنماییم کنین.ممنونم
  • سلام دوست عزیز راه اول شما اینه که تکمیل ظرفیت شرکت بکنین و دوباره منتظر نتایج باشین که مهلت تکمیل ظرفیت فقط تا امشبه یعنی 19 / 9 راه حل دوم تون کارنامه محرمانه ست که بعد از ترم یک باید از دانشگاه تون بگیرین و توی اون مشخص کرده که چه رشته هایی میتونستین قبول بشین شما میتونین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشین 9099072943
 • سلام خسته نباشید من ترم بهمن روزانه استهبان قبول شدم ولی تو کارنامه سبز گنابادم قبول شدم میشه بعد از یه ترم خوندن برم گناباد که ترم مهر قبول شدم
 • سلام من دانشجوي ترم ٢هستم و از طريق كارنامه سبزاقدام كردم و اين ترم رشته و دانشگاهم عوض شد اما حالا ميخوام به دانشگاهي كه ترم١بودم برگردم ايا امكانش هست؟واگه هم بشه الان اگه اقدام كنم (چون اخراي ترم هست)مشكلي ايجاد نميشه ؟
 • سلام آیا امکان دارد در ترم های بعدی نیز از کارنامه محرمانه استفاده کرد. مثلا من هم اکنون ترم 4 هستم و ناراضی از رشته ای که هم اکنون در آن هستم. آیا امکانش هست بتوانم از کارنامه سبز استفاده کرده و در رشته های دیگری که قبول شوم دوباره از اول شروع کنم و ادامه بدم ؟
 • سلام می خواستم بدونم کارنامه محرمانه که ی مییاد که براساس اون تغیر رشته بدم من هر روز به آموزش دانشگاه سر می زنم ولی میگن هنوز نیومده آیا امکان داره که تاقبل ترم ۲ نییاد؟
 • سلام خسته نباشید. من دانشجو پژوهشگر اجتماعی دانشگاه بیرجند هستم ولی ب خاطر شرایط زندگیم نمی‌تونم بمونم. بر اساس کارنامه سبزم دیدم که تو محل زندگیم دانشگاشو اوردم هم تغییر رشته دادم هم انتقالی.دانشگاه مبدا موافقت کرد ولی دانشگاه مقصد میگه باید صبر کنم تا کارنامه محرمانم بیاد.من این ترم و مرخصی گرفتم و نتونستم بخونم.به نظر تون امکانش هس قبول نشم.لطفا راهنماییم کنید دارم از استرس میمیرم.
 • سلام خسته نباشید من دانشگاه شاهد روزانه قبول شدم رشته ای که دوس داشتم ولی شرایطشو نداشتم که بیام تهران الان ساکن کاشان هستم رفتم سازمان سنجش درخواست اولویت بعدی تو کارنامه سبزم یعنی مطالعات خانواده ی کاشان و کردم موافقت کردن ولی از دانشگاه مبدا انصراف ندادم و هنوز اسمم هس دانشگاه مقصدم هنوز ثبت نام نهایی نشدم یه جلسه امتحانی در دانشگاه مقصد سر کلاس رفتم که فهمیدم من واقعا از این رشته متنفرم و اینکه در پردیس برگزار میشود بعد الان پشیمون شدم میتونم برگردم تهران یعنی دانشگاه مبدا بعد دوباره مهمان بشم با رشته ی خودم به خود دانشگاه کاشان ن پردیس .اگ امکان داره زودتر جواب بدید
 • سلام من از رشته خودم ناراضی هستم ولی درکارنامه سبز حسابداری دانشگاه گیلان قبول شدم زمان انتقالی براساس کارنامه سبز تموم شدع؟یا هنوز موندع اگه زمان دقیقشو میدونید لطفا اعلام کنید
 • سلام..من ورودی بهمن۹۷ هستم و الان از دانشگاهم ناراضیم..دانشگاهی هم که میخوام به اون انتقالی بگیرم جزو انتخاب های بعدیم بود و قبول هم میشدم...میخواستم ببینم الان میتونم از طریق کارنامه سبز انتقالی بگیرم و اگر میتونم چجوری باید درخواست بدم و اگر درخواستم تایید بشه آیا دروس گذرانده ام در دانشگاه مقصد تطبیق داده میشود؟خیلی ممنون میشم اگه زودتر جوابم رو بدید