hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

شرایط استفاده از کارنامه سبز 5/5 (1)

شرایط استفاده از کارنامه سبز 97-98

 • زمان استفاده از کارنامه سبز؟(نیمسال اول بعد از نتایج کنکور و نیمسال دوم بهمن 97-98)
 • شرایط استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه نهایی؟(مطالعه مقاله)
 • دریافت کارنامه محرمانه کنکور 98 برای انتقالی چگونه است؟
 • تفاوت کارنامه محرمانه با کارنامه علمی؟(مطالعه مقاله)
 • نحوه اعتراض و انتقالی به رشته بعدی از طریق رفع محرومیت کنکور 98 چگونه است؟(تغییر رشته کارنامه سبز یا ارسال درخواست محرومیت!!)
 • مشاهده کارنامه سبز و کارنامه نهایی کنکور 97 چگونه است؟(در انتهای مقاله لینک دریافت کارنامه سبز قرار داده شده است)

کارنامه سبز به این منظور منتشر می شود که داوطلبان انتخاب های بعد از رشته ای را که در آن مجاز به ثبت نام شده اند را مشاهده نمایند و در صورت تمایل به انتقال برای آن رشته اقدام نمایند.

“شرایط استفاده از کارنامه سبز برای انتقالی به رشته های اولویت بعدی داوطلب می باشد”

در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام کنکور 98 که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند و در مواردی مانند شرایط انصراف از دانشگاه روزانه، شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98، نحوه تغییر رشته با کارنامه سبز، نحوه و شرایط انتقالی و جدیدترین شرایط استفاده از کارنامه سبز 98، کارنامه محرمانه کنکور و .. پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

شرایط انتقالی با کارنامه سبز سراسری چگونه است؟

با وجود این تضمینی وجود ندارد که با وجود اینکه کارنامه سبز چیست ؟ ثابت کند شما در یکی از انتخاب های پایینی قبول می شوید، بتوانید در آن انتخاب شروع به تحصیل کنید، زیرا سازمان سنجش پس از انتشار کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه هیچ مسئولتی در مورد انتقالی یا جابجایی به اولویت ها و انتخاب های پایین تر قبول نمی کند و تنها دانشگاه مبدأ و مقصد هستند که باید با این انتقالی موافقت کنند.

شرایط استفاده از کارنامه سبز

نقش دانشگاه مبدأ در انتقالی با کارنامه سبز

دانشگاهی که پس از انتشار نتایج نهایی در آن قبول شده اید و باید مهرماه در آن ثبت نام کنید.

انتقالی و تغییر رشته دانشگاه و ارسال درخواست دانشگاه مبدا و مقصد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را به مشاوران درخت دانش بسپارید برای ارتباط و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید از طریق شماره ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با 9099072943 تماس حاصل نمایید.

نقش  دانشگاه مقصد در انتقالی با کارنامه سبز

دانشگاهی که طبق مدارک موجود در کارنامه سبز در یکی از رشته های آن در انتخاب ها و یا اولویت های پایین تر خود قبول می شدید به شرطی که آن را بالاتر از انتخاب قبولی فعلی خود می زدید. ( همان انتخابی که علاقه دارید به آن تغییر رشته و یا دانشگاه دهید)

مشاوره انتقالی و تغییر رشته با کارنامه سبز و کارنامه محرمانه 97-98

برای انتقالی و تغییر رشته خود با استفاده از کارنامه سبز و کارنامه محرمانه کنکور، شرایط انتقالی گرفتن با کارنامه سیز نیمسال دوم 97-98 و تغییر رشته با کارنامه محرمانه ترم بهمن 97-98 می توانید با مشاورین مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انتقالی با کارنامه سبز

راههای پیشنهادی ما برای شرایط استفاده از کارنامه سبز به شرح زیر است :

1- استفاده از سیستم بررسی اشتباه

بهترین راه و اولین راه استفاده از سیستم بررسی اشتباه در انتخاب رشته سازمان سنجش و تقاضای بررسی اولویت بعدی شماست، این مرحله را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

برای اطلاع از نحوه رفع محرومیت کنکور سراسری بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رفع محرومیت کنکور 98

2- استفاده از کارنامه نهایی یا کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

در دانشگاهی که قبول شده اید ثبت نام کنید تا فعلا به حداقل قانع باشید. برای ترم اول دانشجو شوید و انتخاب واحد کنید اما از اوایل ترم اول با مراجعه به دانشگاه مقصد و با دردست داشتن کارنامه سبز  یا کارنامه محرمانه درخواست دهید که از ترم دوم و در انتخاب پایین تر مورد علاقه تان شما را ثبت نام کنند.

این روش امکان موفقیت بیشتری دارد. یعنی درصورتی که دانشگاه مقصد ظرفیت داشته باشد ( که معمولا دارد) با درخواست شما موافقت می کند و پس از اخذ موافقت دانشگاه مبدأ از ترم دوم می توانید در دانشگاه مقصد شروع به تحصیل کنید و واحدهای عمومی که در ترم اول پاس کردید را تطبیق بزنید. اگر هم دانشگاه مقصد با درخواست شما برای انتقالی با استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه موافقت نکرد حداقل شانس ثبت نام در قبولی اولیه تان را از دست نداده اید.

3- استفاده از کارنامه نهایی کنکور سراسری یا کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

اگر از رشته و دانشگاهی که الان قبول شده اید خیلی متفرید و حتی یک ترم هم حاضر نیستید سر کلاس بروید با دردست داشتن کارنامه سبز به دانشگاه مقصد مراجعه کنید و درخواستتان را مطرح کنید.

این راه به احتمال زیاد منجر به موفقیت نمی شود زیرا دانشگاه مقصد درحال ثبت نام از ورودی های جدید خود است و بعید است که با درخواست شما موافقت کند.

4- استفاده ازکارنامه سبز یا کارنامه محرمانه

از رشته و دانشگاهی که الان قبول شده اید آنقدر متنفر هستید که اصلا و ابدا حاضر به ثبت نام در آن نیستید. از طرف دیگر خیالتان راحت است که رشته و دانشگاه قبولی تان روزانه نیست یعنی شبانه، پیام نور و یا غیرانتفاعی است و می توانید کنکور سال بعد هم شرکت کنید. اما بدتان نمی آید که در انتخاب ها و اولیت های پایینی که طبق کارنامه سبز یا کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه می توانستید قبول شوید شانستان را امتحان کنید. پس با خیال راحت در عین حالیکه برای کنکور سال بعد می خوانید از مهرماه سراغ دانشگاه مقصد بروید و درخواستتان را مطرح کنید به امید اینکه مورد موافقت قرار گیرد.

نکته مهم :

راه سوم برای کسانی مناسب است که مطمئن هستند به هیچ وجه قرار نیست در محل قبولی فعلی شان شرکت کنند. فقط این دوستان دقت داشته باشند که اگر محل قبولی فعلی شان یک دانشگاه روزانه باشد سال بعد از شرکت در کنکور سراسری محروم هستند. البته اگر تا به موقع اقدام کنید می توانید با استفاده از سامانه بررسی درخواست اشتباه در انتخاب رشته  از محرومیت کنکور سال بعد معاف شوید.

مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری 97

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران کنکور سراسری درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:53:51+04:30 آگوست 27th, 2017|انتخاب رشته کنکور 97, کنکور, کنکور 97|159 دیدگاه

درباره نویسنده :

159 نظر

 1. حسین غلامی سپتامبر 24, 2017 در11:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه روزانه قبول شدهام واصلا انجا نمی خواهم بروم اما به اولویت های ÷ایینی می روم من چیکار کنم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 24, 2017 در1:50 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانید کارنامه سبز خود را مطالعه کرده و اعتراض خود را ثبت نمایید.

  • Zahra Valipoor سپتامبر 26, 2017 در9:25 ق.ظ- پاسخ

   از کارنامه سبز استفاده کنین

 2. محدثه سپتامبر 25, 2017 در11:52 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بپرسم اگه دانشگاه مقصد در رشته پایین تر قبول کرد ولی بعد پشیمون شدیم میتونیم تو دانشگاه مبدا با همون رشته ادامه بدیم?

  • Dorna Rezapour سپتامبر 25, 2017 در2:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز خیر شما نمیتونین مجددا از دانشگاه مقصد انتقالی بگیرین به دانشگاه مقصد

 3. رشا سپتامبر 28, 2017 در12:01 ب.ظ- پاسخ

  میخاستم بدونم اگه با کارنامه سبز انتقالی گرفتم …ولی نخاستم برم میتونم ….تو همون دانشگاه مبدا بمونم….؟؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 28, 2017 در12:28 ب.ظ- پاسخ

   بله شما میتونید . شرایط استفاده از کارنامه سبز باید حتما نیمسال اول را در دانشگاه مبدا ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید

 4. مهسا پهلوان اکتبر 6, 2017 در8:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه کردستان قبول شدم ثبت نام هم کردم ولی الان که کارنامه نهایی رو دیدم اولویت پایین جای نزدیکتر قبول شدم امکانش هست این ترم اول مرخصی بگیرم و بعد برا ترم بهمن برم اونجا ثبت‌نام کنم؟ ؟؟خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

  • Dorna Rezapour اکتبر 7, 2017 در9:13 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز امکانش بستگی به این داره که دانشگاه مبدا و مقصد بپذیرن و در ضمن در سایت سنجش هم فرم درخواست بررسی اولویت بعدی رو پر کنین . موفق باشین.

 5. کنکوری اکتبر 13, 2017 در5:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام توی کارنامه نهایی من روی رشته های نیمه متمرکزم رنگ سبز زده میش لطفا دلیلش روبگی
  اگه داره بررسی میشه میدونید چ موقعی جوابش میاد

  • Zahra Valipoor اکتبر 14, 2017 در9:43 ق.ظ- پاسخ

   هفته اخر مهر اعلام میشه

 6. Sh اکتبر 13, 2017 در5:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشین.من الان خوارزمی روزانه قبول شدم ولی میخام ک برم حسابداری قزوین چون اصلا نمیتونم اینجا بمونم.چیکار باید بکنم؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 14, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   مشکلی نیست میتونین برین حسابداری بخونین و از دانشگاه مبدا انصراف بدین.

 7. khadije اکتبر 17, 2017 در8:38 ق.ظ- پاسخ

  سلام من روزانه قبول شدم ولی چون دوست نداشتم ثبت نام نکردم بنظرتون الان راهی دارم که از کنکور ۹۷ محروم نشم و بتونم دوباره روزانه قبول بشم؟؟خواهش میکنم راهنماييم کنین..

  • Azadeh Rastegar اکتبر 17, 2017 در12:41 ب.ظ- پاسخ

   درود دوست گرامی. برای اینکه از انتخاب رشته روزانه کنکور سال آینده محروم نشید باید درخواستی رو در سازمان سنجش با همین عنوان ثبت کنید برای گرفتن راهنمایی و یا ثبت درخواست می تونید با مشاوران ما در تماس باشید

 8. mina_bgh اکتبر 18, 2017 در6:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام من داشگاه ملایر روزانه قبول شدم بعد دانشگاه شهرخودمم شبانه قبول شدم میتونم اگه دانشگاه مقصد قبول کرد ترم اول انصراف بدم و ترم بعد به دانشگاه مقصد برم؟؟؟یا اینکه شرایط استفاده از کارنامه سبز جوریه که حتما باید یک ترم در دانشگاه مبدا بمونم؟؟؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 19, 2017 در9:41 ق.ظ- پاسخ

   سلام . اگه هر دو دانشگاه موافقت کنن از ترم مهر ماه هم میشه پس سریع تر پیگیر شو

 9. مهدی اکتبر 25, 2017 در8:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترم ۳ مهندسی عمران دانشگاه تهران هستم ولی به این نتیجه رسیدم که این رشته به درد من نمیخوره آیا میتونم با کارنامه سبز که برق علم وصنعت رو آوردم انتقالی بگیرم؟(کنکور ۹۵ دادم)

  • Zahra Valipoor اکتبر 26, 2017 در9:20 ق.ظ- پاسخ

   سلام . خیر نمیتونین این کار رو بکنین ولی میتونین با دانشگاه صحبت کنین و اگه قبول کردن تغییر رشته بدین

 10. فاطمه نوامبر 3, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام من گرافیگ الزهرا قبول شدم در اولویت بعدی طراحی صنعتی دانشگاه تهران قبول شدم به نظرتون من الان میتونم هم انتقالی بگیرم واسه دانشگاه تهران و هم تغییر رشته بگیرم به رشته گرافیگ ؟؟؟ چون دانشگاه تهران گرافیکشو نیاوردم ولی طراحی صنعتیشو آوردم؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در9:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   چون گرافیک تهران قبول نشدین نمیتونین هم انتقالی بگیرین و هم تغییر رشته بدین. مگه اینکه خود دانشگاه قبول کنه و شرایط شمارو بپذیره حضوری باید صحبت کنین

 11. Zahra نوامبر 3, 2017 در3:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، کارنامه سبزمو ازکجا میتونم ببینم ؟؟؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 4, 2017 در9:18 ق.ظ- پاسخ

   سلام از سایت ستجش با عنوان کارنامه نهایی میتونین ببینین

 12. mari نوامبر 6, 2017 در2:07 ق.ظ- پاسخ

  سلام من طراحی صنعتی دانشگاه الزهرا(س) قبول شدم،اما به دلایلی مرخصی گرفتم این یک ترم،در الویت های بعدی همین رشته اصفهان وهمدان ام قبول شدم، الان برای انتقال به اصفهان باید چیکارکنم؟ هیچ درخواستی ام برای سازمان سنجش نفرستادم…میشه دی ماه برای انتقال اقدام کرد!؟؟؟یعنی اگر دی برای رفتن به دانشگاه الزهرا مشکل پیش اومد،برم سراغ الویت بعدی!لطفا جواب بدید…

  • Mobin Hosseini نوامبر 6, 2017 در4:07 ب.ظ- پاسخ

   درود دوست عزیز
   شما با توجه به اینکه درخواستی ندادید برای حل این مشکل می توانید در قسمت عمومی سنجش اعتراض خود را ثبت نمایید و با برای مراجعه حضوری اقدام نمایید.
   در صورت تمایل به دریافت اطلاععات بیشتر با کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید.

 13. roghaye نوامبر 9, 2017 در6:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من تو همون دانشگاهی که برای انتخاب اولم ثبت نام کردم برای رشته ی دیگه ای هم توی کارنامه ی سبز برای همون دانشگاه قبول شدم
  حالا کارای تغییر رشته را کردم و امضای مدیر گروه و چندتا از مسولای دیگه راهم گرفتم ولی بخش ثبت نام تغییر رشته ی منو امضا نمیکنه و میگه که باید سازمان سنجش کد برای اونا بفرسته و ملاک اونا کارنامه سبز نیس
  میخواستم بدونم این کد چی هست و کی برای دانشگاه ها فرستاده میشه؟
  هر دوتا رشته ی قبولی روزانه است
  ممنون

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز ،شما باید در قسمت سیستم پاسخگویی سایت سنجش درخواست بفرستین
   که میتونین تماس بگیرین و مشاورین درخت دانش درخواست شما رو ثبت کنن
   شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099072943

 14. محمدجواد نوامبر 12, 2017 در8:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام من پرستاری ورودی بهمن قبول شدم وثبت نام کردم با توجه به اینکه در کارنامه سبز دبیری قبول شدم ایا میتوانم تغییر رشته بدهم یا نه

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:22 ق.ظ- پاسخ

   سلام اگه دانشگاه مبدا و مقصدتون موافقت کنن بله

 15. ابراهیم نوامبر 18, 2017 در12:35 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من ترم ۳ پرستاری هستم از یه شهری که مرکز استان نیس میخوام به مرکز استان دیگه ای منتقل شوم تو کارنامه نهایی هم مجاز بودم به اون مرکز استان چقد احتمال داره این انتقال موفق باشه؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 18, 2017 در10:43 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیز با توجه به شرایط موجود باید دانشگاه مبدا و مبقصد برای انتقالی شما در کمیسون آموزشی تصمیم بگیرند

 16. ابراهیم نوامبر 18, 2017 در12:36 ق.ظ- پاسخ

  تو همون رشته پرستاری

 17. ناشناس نوامبر 20, 2017 در11:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام.من رادیولوژی یزد میخونم.ولی میخوام برا کاشان انتقالی بگیرم.چون تو کارنامه سبز قبول شدم کاشان رو.ولی موندم بین رادیولوژی و مامایی کدومش رو انتقالی بگیرم.چون هردورو کاشان اوردم.بنظرتون چیکارکنم؟؟ترم یکم

  • Mobin Hosseini نوامبر 20, 2017 در12:37 ب.ظ- پاسخ

   سلام و درود
   شما چون سوالتون تخصصی می توانید با شماره تماس 9099072943 با مشاوران ما در تماس باشید بهتر است اما رادیولوژی از لحاظ ریسک و خطر پذیری کاری و شرایط آن یه ذره مشکل به نظر می رسد ولی از لححاظ بازار کار و شرایط اقتصادی بهتر است.

 18. محمد نوامبر 21, 2017 در5:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشبد
  ببخشید مهلت برای استفاده از کارنامه سبز هست؟؟
  یا تموم شده؟
  اگه میشه یکم سریع بگین چون خیلی ضروریه

  • Azadeh Rastegar نوامبر 22, 2017 در11:05 ق.ظ- پاسخ

   نه دوست خوبم مهلتش تموم شده

 19. الهه نوامبر 22, 2017 در7:27 ق.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید. من داوطلب تجربی ام که مدیریت بازرگانی شبانه یزد قبول شدم ولی در کارنامه سبزم زمین شناسی روزانه شیراز رو هم قبول شدم و حالا میخوام به شیراز انتقالی بگیرم. آیا امکانش هست بدون ثبت نام و گذراندن یک ترم در دانشگاه یزد مستقیما به شیراز منتقل بشم و از بهمن ماه سر کلاس برم؟ لطفا راهنماییم کنید.

  • Dorna Rezapour نوامبر 22, 2017 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیزم طبق روال که بخواد کاراتون پیش بره همون یک ترم طول میکشه. موفق باشین.

 20. فورى نوامبر 25, 2017 در4:12 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دو سال پيش از سيستم بررسى اشتباه استفاده كردم و تغيير دانشگاه دادم و بعد منصرف شدم الان دوباره ميخوام اينكار رو انجام بدم و رشته و دانشگاهمو عوض كنم. آيا همچين چيزى امكان پذير هست؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 25, 2017 در2:38 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز هر داوطلبی در طول تحصیل فقط یک مرتبه امکان تغییر رشته و انتقالی دارد

 21. سهیلا نوامبر 27, 2017 در4:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید من باسوابق تحصیلی بدون ازمون شبانه دانشگاه شریعتی گیاهان دارویی قبول شدم
  ایابراسال بعد محرومیت ازکنکوردارم؟
  سال بعدمبخوام تجربی کنکور بدم!

  • Azadeh Rastegar نوامبر 28, 2017 در10:54 ق.ظ- پاسخ

   سلام.نه دانشگاه شبانه محرومیت نداره. موفق باشید

 22. khadije دسامبر 3, 2017 در8:50 ق.ظ- پاسخ

  سلام من تو کنکور ۹۶ روزانه قبول شدم ولی رشتمو دوست نداشتم ثبت نام نکردم ۲۵ مهر توی سیستم درخواست دادم که با توجه به اشتباه صورت گرفته در انتخاب رشته و قبولی در رشته روزانه تقاضای عدم محرومیت از آزمون ۹۷ را دارم اما هنوز جوابمو ندادن و نوشته در حال بررسی توسط کارشناسان بنظرتون چیکار کنم دوباره درخواست بدم آخه وقتم داره ميره ۳ماه رو از دست دادم هنوزم تکلیفم مشخص نیست تو رو خدا بگین بنظرتون چیکار کنم؟؟

 23. kosar دسامبر 10, 2017 در1:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام من الان دانشجوروزانه هستم وعلاقه ایی به رشتم ندارم توکارنامه سبزمم سه تاکدرشته زده نیمه متمرکزه وتوجواب قطعیش قبول نشدم بعدالان چکارکنم؟وجریان کارنامه محرمانه چیه؟لطفاتوروخداراهنماییم کنین.ممنونم

  • Zahra Valipoor دسامبر 10, 2017 در3:08 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   راه اول شما اینه که تکمیل ظرفیت شرکت بکنین و دوباره منتظر نتایج باشین که مهلت تکمیل ظرفیت فقط تا امشبه یعنی 19 / 9
   راه حل دوم تون کارنامه محرمانه ست که بعد از ترم یک باید از دانشگاه تون بگیرین و توی اون مشخص کرده که چه رشته هایی میتونستین قبول بشین
   شما میتونین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشین 9099072943

 24. سجاد دسامبر 13, 2017 در11:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام من از رشته خودم ناراضی هستم ولی درکارنامه سبز حسابداری دانشگاه گیلان قبول شدم زمان انتقالی براساس کارنامه سبز تموم شدع؟یا هنوز موندع اگه زمان دقیقشو میدونید لطفا اعلام کنید

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در1:10 ب.ظ- پاسخ

   بله زمانش تموم شده ولی میتونید باز هم از کارنامه دیگه ای به اسم محرمانه تون استفاده کنید و از اون طریق انتقالی بگیرید

 25. جانان دسامبر 30, 2017 در2:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من دانشگاه شاهد روزانه قبول شدم رشته ای که دوس داشتم ولی شرایطشو نداشتم که بیام تهران الان ساکن کاشان هستم رفتم سازمان سنجش درخواست اولویت بعدی تو کارنامه سبزم یعنی مطالعات خانواده ی کاشان و کردم موافقت کردن ولی از دانشگاه مبدا انصراف ندادم و هنوز اسمم هس دانشگاه مقصدم هنوز ثبت نام نهایی نشدم یه جلسه امتحانی در دانشگاه مقصد سر کلاس رفتم که فهمیدم من واقعا از این رشته متنفرم و اینکه در پردیس برگزار میشود بعد الان پشیمون شدم میتونم برگردم تهران یعنی دانشگاه مبدا بعد دوباره مهمان بشم با رشته ی خودم به خود دانشگاه کاشان ن پردیس .اگ امکان داره زودتر جواب بدید

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در11:20 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   لطفا با شماره 9099072943 تماس بگیرید و با مشاوران در میان بزارید

 26. Mahnaz ژانویه 12, 2018 در12:14 ق.ظ- پاسخ

  سلام .ببخشید تا چه مدت میتونم از کارنامه سبز استفاده کنم؟یعنی ترم سه میتونم؟؟

 27. Fly ژانویه 13, 2018 در1:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.
  من دانشجو پژوهشگر اجتماعی دانشگاه بیرجند هستم ولی ب خاطر شرایط زندگیم نمی‌تونم بمونم.
  بر اساس کارنامه سبزم دیدم که تو محل زندگیم دانشگاشو اوردم هم تغییر رشته دادم هم انتقالی.دانشگاه مبدا موافقت کرد ولی دانشگاه مقصد میگه باید صبر کنم تا کارنامه محرمانم بیاد.من این ترم و مرخصی گرفتم و نتونستم بخونم.به نظر تون امکانش هس قبول نشم.لطفا راهنماییم کنید دارم از استرس میمیرم.

 28. سجاد ژانویه 13, 2018 در9:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام می خواستم بدونم کارنامه محرمانه که ی مییاد که براساس اون تغیر رشته بدم من هر روز به آموزش دانشگاه سر می زنم ولی میگن هنوز نیومده آیا امکان داره که تاقبل ترم ۲ نییاد؟

 29. مهدی می 6, 2018 در1:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا امکان دارد در ترم های بعدی نیز از کارنامه محرمانه استفاده کرد. مثلا من هم اکنون ترم 4 هستم و ناراضی از رشته ای که هم اکنون در آن هستم. آیا امکانش هست بتوانم از کارنامه سبز استفاده کرده و در رشته های دیگری که قبول شوم دوباره از اول شروع کنم و ادامه بدم ؟

  • Mobin Hosseini می 22, 2018 در12:49 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بله شما می توانید از کارنامه محرمانه استفاده نمایید.

 30. ماهان ژوئن 10, 2018 در2:29 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من دانشجوي ترم ٢هستم و از طريق كارنامه سبزاقدام كردم و اين ترم رشته و دانشگاهم عوض شد اما حالا ميخوام به دانشگاهي كه ترم١بودم برگردم ايا امكانش هست؟واگه هم بشه الان اگه اقدام كنم (چون اخراي ترم هست)مشكلي ايجاد نميشه ؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:24 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی به درخواست انصراف داردکه موافقتش به چه صورتی بوده است

 31. ایمان ژوئن 12, 2018 در6:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من ترم بهمن روزانه استهبان قبول شدم ولی تو کارنامه سبز گنابادم قبول شدم میشه بعد از یه ترم خوندن برم گناباد که ترم مهر قبول شدم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:47 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیدانتقالی بگیرید

 32. Farshad ژوئن 15, 2018 در12:11 ق.ظ- پاسخ

  سلام من الان ترم چهار شیمی هستم و از دانشگاه خودم راضی نیستم.
  باتوجه به اینکه تو کارنامه سبز شهرهای دیگه هم قبول شدم ایا امکان استفاده ازون رد دارم؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:44 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شمامی توانیدانتقالی بگیرید

 33. درسا ژوئن 19, 2018 در10:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام…من فیزیک دانشگاه کردستان میخونم ترم 5هستم کارنامه سبزم فیزیک دانشگاه رازی کرمانشاه آوردم میتونم انتقال بگیریم؟! اگه انتقالی بگیریم شبانه محسوب میشم؟!

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   درود
   این امکان راداریدولی حتمابرای سراسری انتقالی بگیرید

 34. محمد جولای 2, 2018 در3:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی بهمن۹۶رشته پزشکی هستم الان ک ترم یک تموم شده میتونم ترم بعد با کارنامه سبز ب دانشگا شهرم ک سطخشم پایین تره برم؟؟اگه میشه چکار باید بکنم؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در12:16 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقتتون بخیربرای اینکه بتوانیدبه دانشگاه شهرتون که درسطح پائین تری نیزقرارداردبایدازطریق کارنامه محرمانه ابتدااقدام نمائیدکه ببینند
   واحدآموزش دانشگاه مبدامی توانیدباتوجه به کارنامه محرمانه دردانشگاه مقصد قبول بشیدسپس درصورت دارابودن شرایط لازم می توانیداقدامات بعدی رابرای
   ثبت نام دردانشگاه مقصدانجام دهیدبرای اطلاعات بیشترمی توانیدبامشاورین ماازطریق شماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره درارتباط باشید

 35. سجادسروی جولای 11, 2018 در1:56 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید من دانشجوی ورودی 95 هستم، الان که سال 97 هست میتونم از کارنامه سبزم استفاده کنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 12, 2018 در12:53 ب.ظ- پاسخ

   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 36. ایناز آگوست 9, 2018 در4:03 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید الان اگه غیر انتفاعی قبول شم و تو انتخاب رشتم سراسریو پایین تر از غیر انتفاعیم زده باشم و تو کارنامه سبز سراسریو بیارم میتونم تغییر بدم؟

  • Mobin Hosseini آگوست 10, 2018 در1:12 ق.ظ- پاسخ

   سلام بله مشکلی نداره

 37. سيما آگوست 10, 2018 در4:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام منم سوالم مشابه همين هست اگراولويت بالاتر پرديس ياظرفيت مازادقبول بشم ميتونم به اولويت پايين تردانشگاه سراسري منتقل بشم؟ واين كارازترم اول امكان پذيره ؟قبل ازثبت نام ،چون بايد شهريه بدم ؟

  • Mobin Hosseini آگوست 10, 2018 در5:34 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   وقتتون بخیر بله مشکلی نداره

 38. جعفری سپتامبر 4, 2018 در4:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام، این راه‌هایی که گفتید برای ارشد هم قابل انجامه؟ احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   درود
   کدام راه هارامی فرمائید سوالتون راواضح تربپرسیدتابتوانم پاسخگویی نمایم

 39. فاطمه سپتامبر 6, 2018 در8:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام من موقع انتخاب رشته ،رشته جغرافیاوبرنامه ریزی گردشگری رو زدم وهمون رشته از دانشگاه خوارزمی قبول شدم ولی الان موقع ثبت نام اینترنتی زدن طبیعت گردی درحالی که این یه رشته جداس وخیلی از دانشگاه ها جداگانه پذیرش داشتن.من چیکارمیتونم بکنم تا همون رشته باشه

  • Behnam QaderPour سپتامبر 10, 2018 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدارسال درخواست راازطریق سایت سازمان سنجش بفرستید یابامشاوران درخت دانش درتماس باشیدتامابراتون درخواست دهیم

 40. زهرا سپتامبر 6, 2018 در10:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من ارشد 97
  من روزانه بهشتی آوردم بعد تو ی رشته ی ديگه روزانه علم و صنعت رو آوردم اگ از بهشتی بخوام برم علم و صنعت شبانه محسوب میشم يا همون روزانه؟
  ممنون ميشم جواب بديد

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:40 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی داردعلم وصنعت دوره شبانه دانشگاه پذیرفته شده اید یاروزانه اگردر دوره ی روزانه قبول شده باشید مشکلی ندارد

 41. ati سپتامبر 8, 2018 در3:04 ق.ظ- پاسخ

  سلام من اتنخاب اولمو که معماری کامپیوتر هست در ساری قبول شدم انتخاب دومم نرم افزاره تو همون دانشگاه مجاز شدم میتونم با کارنامه درخواست ثبت نام در نرم افزارو بدم لطفا راهنمایی کنید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبه واحدآموزش دانشگاه مراجعه کنیددرصورت موافقت مسئول مربوطه دانشگاه می توانیدثبت نام کنید

 42. Fatemeh سپتامبر 11, 2018 در10:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام من انتخاب اولم قبول شدم توی انتخاب های بعدیم فرهنگیانو زدم
  میشه با کارنامه سبز اگه قبول شده باشم برم فرهنگیان؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در4:33 ب.ظ- پاسخ

   درود
   خب بایدبررسی شودرتبه قبولی وشرایط لازمه رابرای دانشگاه فرهنگیان حتمابایدداشته باشند

 43. سونیا سپتامبر 12, 2018 در10:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام . من دندون پزشکی ترم بهمن قبول شدم اما نمیخوام برم…میخوام پزشکی ک جزو الویت های بعدی هست برم….اما نمیدونم چیکا کنم ..میشه راهنماییم کنین..اخه پزشکی ک میخوام برم ترم مهره…

  • Behnam QaderPour سپتامبر 12, 2018 در11:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق بررسی کارنامه محرمانه می توانیداقدام کنید

 44. طاهره سپتامبر 13, 2018 در10:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام من الان تو مقطع ارشد تازه ثبت نام کردم روزانه درخواست دادم سازمان سنجش برای انتقال به پیام نور ایا اگه قبول کنن مجبورم برم یا میتونم همون روزانه بمونم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 15, 2018 در11:56 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگردرخواست انتقالی مکتوب شده باشدبله بایدثبت نام کنید

 45. Fatemeh Rabbanei سپتامبر 15, 2018 در2:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام.من دانشگاه فرهنگیان قبول شدم.میخوام بدونم اجازه تغییر رشته با کارنامه سبز بهم میدن؟!

  • Behnam QaderPour سپتامبر 15, 2018 در10:46 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای افرادی که مصاحبه دادندبه هیچ عنوان نمی توان چنین کاری کرد

 46. شیما سپتامبر 15, 2018 در4:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من رشتم ریاضی و رتبه منطقه دوم 9700 بود.من شدیدا به معماری علاقه دارم و فقط هم شهر خودم میخواستم.متاسفانه معماری نه روزانه و نه شبانه قبول نشدم و اولویت سومم یعنی روانشناسی شبانه قبول شدم.به جز معماری همه رو شبانه زدم که اگر قبول نشدم از کنکور محروم نشم.اما الان چند روزه خیلی میترسم که نکنه سال بعد رتبه ام بدتر بشه یا جریان سهمیه سی درصدی برای نظام قدیم راست باشه و موندن پشت کنکور به ضررم باشه.میخوام از کارنامه سبز استفاده کنم انتقالی بگیرم به یه رشته دیگه شاید عمران یا برق یا مکانیک شبانه قبول بشم چون با توجه به رتبه های پارسال امکانش هست.حالا میخوام بدونم میتونم هم از کارنامه سبز استفاده کنم و رشته امو تغییر بدم هم برای کنکور سال بعد بخونم؟اینم بگم هر رشته ای که با کارنامه سبز قبول بشم شبانه هست.
  میشه هم انتقالی گرفت هم کنکور 98 رو داد؟محرومیت از انتخاب رشته برای سال 98 نداره؟
  و یه چیز دیگه اینکه چون دانشگاه مبدا و مقصد من یکیه فقط رشته من عوض میشه ،امکانش هست که از مهر برم دانشپاه نه از بهمن؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2018 در5:02 ب.ظ- پاسخ

   سلام پیشنهاد ما مهندسی معماری دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید فقط امروز فرصت داره
   کارنامه سبز برای اولویت های بعدی شماست
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

 47. سیداحمدعلی سپتامبر 19, 2018 در12:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام،من براساس سوابق تحصیلی از کنکور تجربی دانشگاه روزانه کاشمر رشته مهندسی کامپیوتر قبول شدم.میخواستم بدونم میشه تغییر رشته بدم به زیست مولکولی گیلان؟(چون طبق کارنامه سبز از آخرین قبولی رتبه پایینتری دارم)
  خودم ساکن گیلان هستم،رتبم تو منطقه ۳ شده بود۱۱۶۹۵.متاسفانه انتخاب۱۳۸ام رو قبول شدم.
  خواهشا راهنمایی کنید.

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در11:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درخواست دهیددانشگاه مبداکارنامه سبزیانهایی ومحرمانه رابررسی کنندمعاونت آموزشی دانشگاه درصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیدانتقالی بگیرید

 48. سوده سپتامبر 20, 2018 در1:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه روزانه بجنورد قبول شدم توکارنامه سبز دانشگاه فردوسی قبول شدم و نمیتونم بجنورد برم لطفا راهنمایی کنید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در1:04 ب.ظ- پاسخ

   درود
   کارنامه سبزیامحرمانه رامعاونت آموزشی بایدبررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدودانشگاه مبداومقصدموافقت کندمی توانیداین کارراانجام دهید

 49. نادر سپتامبر 20, 2018 در6:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام کسی که بخوادازکارنامه سبزواولویت های پایین ترقبولی استفاده کنه آیابایدحتمادراولویت اول قبول شده ثبت نام کنه وبعداقدام کنه؟یعنی آیابدون ثبت نام دراولویت اول قبول شده ازکارنامه سبزمی توان استفاده کردودراولویت های پایین ترقبول شده ثبت نام کرد؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در1:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدحتمابه دانشگاه مبدامراجعه کنید وبایددانشگاه مبدا ومقصدموافقت کنندانتقالی بگیرید

 50. خضر سپتامبر 21, 2018 در6:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام . من ارشد 97 دانشگاه روزانه قبول شذم اما به دلایلی نرفتم و اصلا ثبت نام نکردم . چون روزانه بود میدونم که سال آینده نمی تونم در کنکور شرکت کنم. سوالم این است که آیا فقط نمی تونم در انتخاب رشته دانشگاه روزانه شرکت کنم و می تونم مثلا پیام نور شرکت کنم. یا کلا در هیچکدام نمی تونم شرکت کنم.؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   کلاازکنکورسال آینده محروم می شود

 51. Yh سپتامبر 22, 2018 در2:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من زیست خوارزمی تهران قبول شدم و تو کارنامه سبزم هم پرستاری خمین قبول شده بودم حالا میخام پرستاری برم.بحثی ک هست اینجاست از دانشگاهی ک زیر نظر وزارت بهداشت نیست میشه رفت ب علوم پزشکی ک زیرنظر وزارت بهداشته؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:44 ق.ظ- پاسخ

   درود
   کارنامه محرمانه رابایدمعاونت آموزشی برسی کنددرصورتیکه رتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشدودرصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توان این کارراانجام داد

 52. سمیرا سپتامبر 22, 2018 در3:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام من غیر انتفاعی آل ط قبول شدم ولی نمی‌خوام برم انتخاب پایینی من پیام نور تهران جنوب و فرم سازمان سنجش پر کردم احتمالش چقدر هست که پیام نور منو قبول کنند؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   کارنامه محرمانه رامعاونت آموزشی بررسی نمایددرصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیدانتقالی بگیرید

 53. جیلا سپتامبر 23, 2018 در12:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی رشته مدیریت دولتی قبول شدم ولی نمیخوام این دانشگاه با این رشته برم الان کارنامه سبزمو گرفتم میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ورامین رشته مهندسی کامپیوتر یا اقتصاد ثبت نام کنم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در10:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مبداموافقت کنددرصورت موافقت دانشگاه مبدا ومقصدمی توان این کارراانجام د ادولی بایددرکارنامه سبزرتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشید

 54. Ghazal سپتامبر 23, 2018 در11:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کارشناسی ارشد شیمی معدنی شبانه کاشان قبول شدم ولی دوس ندارم میخاستم اولویت بعدی که قبول میشدم در کارنامه سبز برم بای چیکار کنم ؟چجوری با دانشگاه مقصد تماس بگیرم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در10:06 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مبداکارنامه سبزرابررسی کنداگردانشگاه مبداومقصدموافقت کردند می توانداین کارراانجام دهدولی بایدرتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاورد

 55. گندم سپتامبر 24, 2018 در8:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام من روزانه روانشناسی اردبیل قبول شدم اما متاسفانه کارنامه ی سبزم اولویت پایین گیلان هستش و اونم به دلیل سهل انگاری کافی نتی بود که اشتباها اولویت گیلان رو بعد از اردبیل ثبت کرد اونم رشته ی مهندسی بهداشت و من میخوام که اون رشته رو برم اما گفتن حتما باید یک ترم بخونم من از طریق سازمان سنجش درخواست بررسی اشتباه انتخاب رشته رو ثبت کردم با توجه به مشکل قلبی خود حتما باید در شهر خودم و کنار خانواده ام باشم چکارکنم زودتر نتیجه بگیرم ؟ من دانشگاه محقق اردبیلی روانشناسی رو ثبت نام کردم اما میخواستم بدونم روال رو درست رفتم یا خیر به نظر شما میتونم از بهمن ماه در رشته ی مهندسی بهداشت دانشگاه گیلان مشغول به تحصیل شوم و سوال دیگری که داشتم این هستش آیا این تغییر رشته منجر به پرداخت شهریه میشه هردو رشته روزانه هستند و دانشگاه دولتی ممنون میشم راهنمایی ام کنین

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در9:37 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمنتظرپاسخ سازمان سنجش باشیدکه درمواردی نیزپیامک ارسال می شود

 56. محمد سپتامبر 24, 2018 در9:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من دانشگاه گنبد روزانه قبول شدم،ولی ميخوام از طریق کارنامه شب برم دانشگاه ساری،حالا راهی هست ک بتونم ترم مهر دانشگاه گنبد تحصیل کنم و از ترم بهمن برم دانشگاه ساری؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در12:06 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایددرخواست بدهیددرصورت موافقت دانشگاه میتوانیداین کارراانجام دهید

 57. علی سپتامبر 25, 2018 در9:39 ق.ظ- پاسخ

  باسلام خدمت شماعزیزان من درهنگام انتخاب رشته گول یک فامیل روخوردم ومهندسی نفت دانشگاه شریفوزدم درصورتی که من صنایع رومیخواستم حالاکه نتایج نهایی اومده دیدم صنایع دانشگاه شریف هم میتونستم برم من نفتوثبت نام کردم حالاکه به قسمت آموزش دانشگاه مراجعه کردم میگن بایددوترم بخونی ببینیم معدلت چندمیشه وباکارنامه سبزنمیشه تغییررشته دادمن حسابی گیج شدم خواهشامنوراهنمایی کنیدراستی درخواست بررسی اولویت های بعدی هم درسنجش ثبت کردم خیلی ممنون

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

 58. زهرا سپتامبر 25, 2018 در9:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام..ببخشید من کنکوری 96 بودم دانشگاه روزانه قبول شدم اما میخوام انتقالی بگیرم هنوز هم با توجه به کارنانه سبز ب من انتقالی میدن??

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2018 در2:51 ب.ظ- پاسخ

   درود
   فقط باموافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین درخواست انتقالی رادهید

 59. حمیدرضا سپتامبر 27, 2018 در9:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام..من دانشگاه لامرد رشته مدیریت قبول شدم..توی برگه سبزم دانشگاه لار رشته صنایع هم قبول شدم…میخواستم ببینم میتونم اولویت بعدیم رو برم و هم دانشگاه و هم رشتم رو عوض کنم؟؟شرایط این کار چیه؟و کی باید اقدام کنم؟مرسی

  • Behnam QaderPour سپتامبر 27, 2018 در9:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت موافقت دانشگاه مبدا ومقصدمی توانیداین کارراانجام دهیدمعاونت آموزشی بایدکارنامه سبزرابررسی نمایداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدمی توانیداین کارراانجام دهید

 60. شهرزاد سپتامبر 28, 2018 در1:13 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من رشته مامایی علوم پزشکی یاسوج قبول شدم ولی خب به دلایلی زیاد دوست ندارم اینجا بمونم داخل کارنامه سبز مامایی مازندران _ساری و گیلان و بابل زو آورده بودم .
  من الان ثبت نامم رو کردم واز شنبه ترم رو شروع میکنم .واسه انتقالی کی باید اقدام کنم ؟ترم اول رو بخونم دیر نمیششه واسه انتقالی

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در10:47 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانید اوایل ترم معاونت آموزشی دانشگاه تشریف ببریدکارنامه محرمانه وکارنامه سبز ونهایی شماروبررسی کنداگرموافقت کردندمشکلی نیست

 61. فرهاد سپتامبر 28, 2018 در10:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام. من فرهنگیان قبول شدم
  در [یکی از الویتهای بعدی]پرستاری آوردم
  میخوام برم پرستاری باید چیکار کنم؟
  احتمالش چقدره که بتونم پرستاری برم؟
  خواهش میکنم جواب بدین🙏🙏🙏

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در10:37 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت موافقت دانشگاه هابادرخواست می توانیداین کارراانجام دهید

 62. Farbod سپتامبر 30, 2018 در2:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من میخواستم از آموزش ابتدایی به پرستاری انتقالی بگیرم.باتوجه به اینکه آموزش ابتدایی از رشته های دارای مصاحبه وشرایط خاص هس،آیا به من انتقالی میدن؟
  حالا که فرصت اقدام بررسی اشتباه در انتخاب رشته(توی سایت سنجش)تموم شده،آیا راه دیگه ای وجود داره ک بدون مراجعه به دانشگاه برای انتقالی از آموزش ابتدایی به فرهنگیان اقدام کنم؟
  با تشکر

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در3:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بنابه نظروتصمیم دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

 63. فرزاد سپتامبر 30, 2018 در5:04 ب.ظ- پاسخ

  باسلام خدمت شما
  برای انتقالی گرفتن باید چه مراحل و کارهایی را انجام داد؟
  مهلت انتقالی تا چه زمانی وجود دارد؟
  برای انتقالی از رشته های دارای مصاحبه باید غرامت دهیم؟اصلا امکانپذیر است؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای کدوم دانشگاه مدنظرتون می باشدبرای آزادبایددرسامانه منادا برای نقل وانتقالی اقدام کنید

 64. حسین اکتبر 2, 2018 در4:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ببخشین من من کنکور 94 شرکت کردم ولی قبول نشدم روزانه ولی کنکور95 شرکت کردم و الان دارم دانشگاه دولتی روزانه مهندسی برق میخونم میخواستم ببینم میتونم از کارنامه سبز استفاده کنم و برم فرهنگیان؟حدنصاب معدل و رتبه رو برای دانشگاه فرهنگیان داشته بودمه

  • Behnam QaderPour اکتبر 3, 2018 در9:33 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدباموافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

 65. ملیحه اکتبر 10, 2018 در11:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با رتبه ی خوبی در دانشگاه زابل در رشته باستان شناسی قبول شدم ولی به علت بدی شرایط شهر ونگرانی زیاد خانوادگی و به علت یک سهل انگاری که میخواستم این اولویت را حذف کنم ویا به آخر بیندازم به مشکلی برخوردم وبعد از قبولی در کارنامه سبز تمام اولویت های بعدی من عالی بود مخصوصا دانشگاه دامغان من حتی ثبت نام هم نکرده ام در دانشگاه مبدا حالا باید چیکار کنم من حتی به اصفهان یا شیراز هم میتوانم بروم لطفا منو راهنمایی کنید چون من ثبت نام نکردم

  • Behnam QaderPour اکتبر 13, 2018 در10:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایداگردانشگاه روزانه قبول شدیدثبت نام می کردیدچون ازکنکور98 محروم می شویدودراین صورتم اگرمی خواستیددانشگاه مبداکارنامه سبزرابررسی می کرداگررتبه دانشگاه مقصدرامی اوردیدمی توانستیددرخواست انتقالی دهید

 66. کیوان اکتبر 14, 2018 در9:58 ق.ظ- پاسخ

  درود فراوان من کنکور ۹۷ در رشته مهندسی برق روزانه بجنورد قبول شدم ولی در رشته برق در شهرستان خودم شبانه نیز قبول شدم آیا میتوانم انتقالی بگیرم و به شهر خودم بروم؟
  لطفا پاسخ را به ایمیلم بفرستید سپاسگزارم

  • Behnam QaderPour اکتبر 14, 2018 در3:37 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدکارنامه سبز رامعاونت آموزشی دانشگاه بررسی کند اگر رتبه قبولی رابیاوریددردانشگاه مقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

 67. سهند اکتبر 18, 2018 در1:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید آیا در دی ماه یا بهمن ماه کارنامه سبز محرمانه برای دانشگاه محل تحصیل ارسال می‌شود؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 20, 2018 در12:19 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبرای کارنامه محرمانه ازمعاونت آموزشی دانشگاه پیگیرشوید

 68. علی اکتبر 25, 2018 در7:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام.ایا تغییررشته براساس کارنامه سبز منجر به شبانه شدن میشه؟؟؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 27, 2018 در12:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگررتبه قبولی رادرکارنامه سبزبرای شبانه اورده باشیدبله می توانیداقدام کنید

 69. Mahdi نوامبر 2, 2018 در4:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی ٩۶ هستم و الان ترم ٣ هستم
  ایا میتوانم این ترم اقدام کنم به تغییر رشته با استفاده از کارنامه سبز یا دیر شده؟

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:03 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدزودتراقدام می کردیدولی بازهم ریسک کنید بایدحتمابنابه نظروتصمیم رئیس دانشگاه این کارراانجام دهید

 70. Mehdi نوامبر 11, 2018 در11:46 ق.ظ- پاسخ

  سلام، من الان ترم دوم پرستاری میخونم. طبق کارنامه سبز میتونستم ترجمه دانشگاه علامه بخونم. الان میتونم اقدام کنم و شانسی وجود داره؟ و اینکه کارنامه سبز رو از سایت سنجش باید بگیرم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در12:59 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله برای ترم اینده می تانید اقدام کنید

 71. سحر نوامبر 16, 2018 در10:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه علم و فرهنگ قبول شدم و در کارنامه سبز رتبه یکی از رشته های دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین رو هم اوردم امکانش هست بتونم برم دانشگاه قزوین؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 17, 2018 در10:08 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیدتاکارنامه محرمانه رابررسی کننددرصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

  • Mobin Hosseini نوامبر 19, 2018 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه کارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدباموافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانداین کارراانجام دهید

 72. مهسا نوامبر 18, 2018 در9:14 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگاه خلیج فارس بوشهر رشته ی مهندسی کامپیوتر قبول شدم ولی میخوام تغییر رشته بدم به رشته ی مهندسی پزشکی توی همون دانشگاه آیا میتونم ؟؟ اگه میشه چیکار بایدکرد؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 19, 2018 در10:48 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبه معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه حضوری کنیدودرخواست دهید

 73. هانیه دسامبر 3, 2018 در12:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیراگه با کارنامه محرمانه انتقالی بگیریم شبانه میشیم یا نه؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 4, 2018 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورتی که رتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدمی توانیداقدام کنید

 74. سیمین دسامبر 17, 2018 در1:04 ق.ظ- پاسخ

  با سلام
  من رشته ی عمران دانشگاه صنعتی سهند روزانه میخونم و الان ترم ۱ هستم
  و توی کارنامه ی سبز شبانه تبریز رشته ی عمران‌ هم‌ قبول شده ام…..میخواستم بدونم برای گرفتن‌ انتقالی چه کار هایی انجام بدم؟ به دانشگاه مبدا درخواست بزنم یا دانشگاه مقصد؟ …محل زندگی اصلیم‌ تهرانه….و آیا باید نمره ی الف بشم‌ تا بهم انتقالی بدن؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 17, 2018 در11:00 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدکارنامه محرمانه رامعاونت آموزشی بررسی کندببینداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشیدبتوانیداقدام کنید

 75. علی دسامبر 27, 2018 در3:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من تو کارنامه سبز تو الویت بعدیم قبول شدم همین رشته یجا دیگه اما مسئول اموزش دانشگاه خیلی بد اخلاقه و میگه کلا نمیشه
  به نظرتون چیکار کنم ایا میشه برم الویت بعدیم یان؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 29, 2018 در12:53 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بنابرتصمیم ونظرریاست دانشگاه می توانیداین کارراانجام دهید

 76. علی دسامبر 31, 2018 در5:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید الان اخرای ترم هستیم میخواستم ببینم اخرین مهلت کی هست برای انتقالی

  • Mobin Hosseini ژانویه 1, 2019 در10:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   باید دی ماه یاحتی جلوتردرخواست داده باشیدتابررسی شود

 77. اسما ژانویه 9, 2019 در12:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام.شرایط استفاده از کارنامه سبز برای نیم سال دوم تحصیلی چیه؟ فقط رشته ای که در دانشگاه فعلی قبول شدم میتونم برم یا دانشگاه دیگه هم میشه؟

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:07 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای گرفتن مشاوره دررابطه باکارنامه سبزبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 78. Sham ژانویه 10, 2019 در11:05 ب.ظ- پاسخ

  میشه از شبانه به رشته ای که روزانه قبول شدم برم؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 12, 2019 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدکارنامه محرمانه بررسی شدبنابه نظروتصمیم ریاست دانشگاه می توانیداقدام کنید

 79. زهرا ژانویه 17, 2019 در2:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشتمو دوست دارم اما از دانشگاهم خوشم نمياد، و همين رشته رو تو استان خودم هم قبول ميشدم اما تو انتخاب واحد نزده بودم كدش رو، راهي هست بتونم بدون اسم ميهماني با انتقالي (شهريه ندم يعني) بتونم منتقل شم دانشگاه استان خودم؟؟

 80. اسما ژانویه 26, 2019 در12:56 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من یک ترم در دانشگاه گذروندم و الان میخوام برای انتقالی به دانشگاه اولویت پایین ترم اقدام کنم
  تا کی میشه از کارنامه سبز استفاده کرد؟
  و اینکه من الان میخوام به سه تا انتخاب پایین تر برم امکانش هست یا حتما باید زیرش باشه؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 26, 2019 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدهرچه زودتردرخواست دهیدکارنامه رابررسی نمایندبله درصورت موافقت دانشگاه می توانیداین کارراانجام دهید

 81. barana فوریه 8, 2019 در5:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید. من ترم 4 مهندسی شیلات دانشگاه دریانوردی ورودی 96 هستم. برای ترم 4 مهمان دانشگاه گیلان هستم و تو کارنامه سبزم هم همین رشته تو دانشگاه گیلان میاوردم. حالا میخوام با استفاده از کارنامه سبز برای ترم دیگه کلا منتقل بشم. باید چیکار کنم؟ درحالیکه اطلاعات مربوط برای گرفتن کارنامه سبزم رو هم از یاد بردم. اگه میشه کمکم کنید.

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در11:00 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایددرخواست به دانشگاه دهیدمعاونت آموزشی درخواستتون رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاریدوکارنامه بررسی شودمی توانیداقدام کنید

 82. فاطمه جولای 1, 2019 در5:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام..من ورودی بهمن۹۷ هستم و الان از دانشگاهم ناراضیم..دانشگاهی هم که میخوام به اون انتقالی بگیرم جزو انتخاب های بعدیم بود و قبول هم میشدم…میخواستم ببینم الان میتونم از طریق کارنامه سبز انتقالی بگیرم و اگر میتونم چجوری باید درخواست بدم و اگر درخواستم تایید بشه آیا دروس گذرانده ام در دانشگاه مقصد تطبیق داده میشود؟خیلی ممنون میشم اگه زودتر جوابم رو بدید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.