مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

سجا

تاریخ ارسال نوشته: 27 فوریه 2018
سجا
 • سایت سجا ۹۸ چیست؟(سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران)
 • مدارس شاهد چه مدارسی هستند؟(مزایا و معرفی، مطالعه مقاله)
 • ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ درسایت سجا چگونه است؟(سایت ثبت نام مدارس شاهد)
 • نحوه ورود به سایت سجا ۹۸؟(مطالعه کامل مقاله)
 • شرایط و نحوه پذیرش مدارس شاهد ۹۸؟( امتیاز بندی- معدل-فرهنگیان- و…)
 • مقاطع مدارس شاهد و زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ هر کدام و شهریه پایه ها؟(اول ابتدایی-پایه هفتم-پایه دهم)
 • چرا باید حتما از طریق مشاور ثبت نام مدارس شاهد خود را انجام دهیم؟(لزوم صحیح وارد کردن امتیاز و سهمیه های آزاد و انتخاب نزدیک ترین مدرسه و ..)(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • و …؟؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ و ورود به سامانه سجا ۹۸ و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

خبر فوری( ۱ مرداد ماه ۹۸):ثبت نام مدارس شاهدمیان پایه ای ها آغاز شد و تا ۱۰ مرداد ماه مهلت ثبت نام در سایت سجا را دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا saja.medu.ir

سایت ثبت نام مدارس شاهد به اختصار: سایت سجا ۹۸ تنها سامانه ثبت نام دانش آموزان دارای سهمیه بنیادی و غیر بنیادی می باشد که در این مقاله و پست پربازدید نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ به آن پرداخته ایم، برخلاف تصور خیلی از دانش آموزان باید گفت سایت سجا تنها برای ورود پیش ثبت نام پایه های اول هر کدام از مقاطع می باشد.

توجه (۲۸ خرداد ۹۸): ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ از اول تیر ماه شروع خواهد شد، بر اساس آمار خوب نتایج قبول شدگانی که از مشاوران ما در ثبت نام پایه اول ابتدایی شاهد امسال مشاوره گرفته اند و امتیاز خود را بالا برده اند توصیه می شود که ثبت نام مدارس شاهد پایه اول متوسطه وثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ در سایت سجا را به مشاوران مجرب ما در انتخاب مدرسه و درج امتیاز بندی از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل بسپارید.

هدف اصلی ورود به سایت سجا

قبل از هر چیز حتی معرفی مدارس شاهد و سامانه سجا قصد داریم که به سوال اصلی دانش آموزان واجد شرایط و خانواده های نگرانی که با مشاوران ما تماس میگیرند و می خواهند ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ خود را انجام دهند پاسخ دهیم که هدف اصلی ورود به سایت سجا و کانال سجا در پیش ثبت نام این سامانه چیست؟

بر خلاف چندین سال گذشته که ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸-۹۹ در تمامی مقاطع در خود مدرسه و به صورت حضوری انجام می شد اما دو سالی است که پیش ثبت نام مدارس ایثارگران و فرهنگیان و خانواده شهدا و حتی دانش آموزانی سهمیه های عادی و ممتاز که به اصطلاح مدارس شاهد می گویند به دلیل (شفاف سازی و رعایت عدالت) تنها در سامانه سجا saja.medu.ir امکان پذیر می باشد.

سایت سجا چیست؟

سامانه سجا چیست؟ به معنای سایت جامع امور شاهد و ایثارگران می باشد که خیلیا به اشتباه آن را سامانه سجاد و یا سامانه سجام می دانند سامانه سجا تنها پایگاه اینترنتی ای می باشد که فرزندان شاهد و ایثارگر می توانند تحصیل به صورت رایگان و با درجه علمی بالا و امکانات تفریحی داشته باشند برای اطلاع از لیست بهترین مدارس جانبازان کل کشور و لیست مدارس شاهد تهران (بهترین؟) به تفکیک منطقه کلیک نمایید.

“ثبت نام در سایت سجا مدارس شاهد شامل حتی دانش آموزان با سهمیه عادی و دارای معدل ممتاز نیز می باشد”

سجا

آدرس سایت سجا saja.medu.ir

آدرس سایت سجا و ورود مستقیم به آن نیز یکی دیگر از سوالات پرتکرار است، برای ورود به سامانه پیش ثبت نام سجا باید وارد سایت saja.medu,ir شوید توصیه می شود قبل از ورود به سجا آموزش و پرورش حتما کامل اطلاعات ثبت نام و نحوه امتیاز بندی، سهمیه های عادی، نحوه انتخاب مدرسه، را در این مقاله کامل مطالعه نمایید.

توصیه می شود که: برای بالا بردن شانس قبولی، انجام تمامی مراحل ثبت نام هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری، آپلود عکس، درج امتیاز های عادی و معدل و انتخاب بهترین مدرسه و نزدیک به محل سکونت دانش آموز در سراسر کشور، شهریه مدارس شاهد ۹۸ و … به مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

توجه: در صورت عدم ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (به دلیل بالا بودن تماسها – اختلال در سیستم شبکه های هوشمند) لطفا مجدد چند بار تماس بگیرید.

معرفی مدارس شاهد

معرفی مدارس شاهد: مدارسی با کیفیت بالای تحصیل و کمترین هزینه در خدمت تمامی دانش آموزان است، اولویت در مدرسه شاهد با دانش آموزانی است که دارای امتیاز بالاتری هستند، ثبت نام در مدارس شاهد در پایه شروع هر مقطع و میان دوره می باشد به طوری که شامل:

 • پایه اول ابتدایی
 • پایه اول متوسطه یا هفتم
 • پایه دوم متوسطه یا دهم
 • میان دوره

در مدارس شاهد (سامانه سجا) فرزندان شهدا, آزادگان, جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و پایین تر، نوه شهید، برادر زاده و خواهرزاده شهید و همچنین دانش آموزانی که حافظ  قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ, مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه, استان و کشور و فرزند کارمندان رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در مدارس شاهد می توانند پیش ثبت نام مدارس شاهد انجام دهند.

برای ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ و مشاوره شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ در بهترین مدارس با کمترین هزینه می توانید از طریق شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

ورود به سامانه سجا ۹۸

saja تنها سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد می باشد، برای ورود به سامانه سجا ۹۸ با وارد کردن شماره ملی دانش آموز وارد شده و می توان تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا به نشانی saja.medu.ir را انجام داد.

امکان ویرایش اطلاعات در ثبت نام مدارس شاهد وجود ندارد لطفا برای ثبت نام صحیح و مشاوره مدارس شاهد با مشاوران درخت دانش در تماس باشید و تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

توجه: برای ثبت نام به صورت حضوری مدارس شاهد، دریافت فرم ثبت نام مدارس شاهد می توانید از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱ هماهنگی لازم و رزرو وقت مشاوره حضوری را انجام دهید.

“ثبت نام مدارس شاهد فرزند خود را به ما بسپارید”

نحوه امتیازدهی مدارس شاهد ۹۸ چگونه است؟

 • سوال بیشتر داوطلبان مدارس شاهد از مشاوران ما این است که با ۵۰ امتیاز چند درصد قبول خواهیم شد؟(مطالعه ادامه مقاله)
 • امتیاز فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه چگونه حساب می شود؟
 • امتیاز دانش آموزان با سهمیه عادی چگونه حساب می شود؟
 • اولویت پذیرش در مدارس شاهد با چه دانش آموزانی است؟
 • و …؟؟؟

امتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر هر مورد ۵۰۰ امتیاز

امتیاز فرزند رزمنده جبهه مقاومت (مدافعین حرم) هر ماه ۳۰ امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته‌اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت‌نام قطعی خواهد شد.

امتیاز فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس (شهریور ۵۹ تا شهریور ۶۷) حداکثر ۹۶ ماه، هر ماه ۱۵ امتیاز

حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر ۶۷ به بعد حداکثر ۹۰ ماه به‌ازای هر ماه دو امتیاز

حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر ۶۷ به بعد حداکثر ۶۰ ماه به‌ازای هر ماه یک امتیاز

حضور در مناطق امنیتی شمال غرب ایران از تاریخ اول فروردین ۵۸ تا ۳۱ شهریور ۵۹ به‌مدت ۱۸ ماه هر ماه ۱۵ امتیاز

نوه آزاده: ۱۰۰ امتیاز (حداکثر دو مورد)، نوه جانباز ۵۰ تا ۶۹ درصد ۱۰۰ امتیاز (حداکثر دو مورد)

امتیاز برای فرزندان بدون سهمیه و با سهمیه در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

امتیاز حائز رتبه اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ مفاهیم، قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بین المللی ۶۰ امتیاز و حداکثر امتیاز در این بخش ۱۵۰ امتیاز است.

امتیاز حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح‌های شاهد و ایثارگران و مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در سطح بین المللی ۶۰ امتیاز و حداکثر امتیاز ۱۵۰ امتیاز است.

امتیاز فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش، بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته، مأمور یا انتقالی به ادارات دیگر هر سال سابقه خدمت رسمی ۵ امتیاز (حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند ۳۰۰ امتیاز)

امتیاز فرزند یا نوه خیّر مدرسه‌ساز: احداث و ساخت مدرسه ۱۲۰ امتیاز، اهدای زمین ۸۰ امتیاز، تجهیز مدرسه به‌نسبت هزینه‌کرد (مدارس شاهد ۵۰ امتیاز و مدارس غیرشاهد ۲۰ امتیاز) است. حداکثر امتیاز در این بخش ۱۲۰ امتیاز است.

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

مشاوران درخت دانش با سابقه ی چند ساله در ثبت نام ورودی مدارس شاهد با امتیاز بندی سهمیه فرزندان شما، ثبت کد شغلی والدین، اعلام نتایج از طریق پیامک به والدین، انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی در سامانه سجا شاهد، انتخاب مدرسه در محدوده محل سکونت و درج کردن سهمیه های آزاد شامل سهمیه های حفظ قران، بسیجی و … در کنار شما خواهد بود، تا با وارد کردن اطلاعات صحیح و درست واردن کردن سهمیه خود و حتی بدون سهمیه بتوانید ثبت نام با درصد قبولی بالاتر انجام دهید.

برای ورود و ثبت نام در سامانه مدارس شاهد ۹۸ می توانید یا با گرفتن شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت به مشاوران مجرب درخت دانش ارتباط برقرار کنید و ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید و یا برای انتخاب بهترین مدرسه بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

لیست مدارس ابتدایی شاهد مشهد

آدرس مدارس راهنمایی شاهد

لیست مدارس ابتدایی شاهد

اولویت پذیرش در مدارس شاهد با چه کسانی است؟

 1. فرزند جانباز تا ۲۵ درصد، خواهر و برادر شهیدو جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
 2. خواهر زاده یا برادرزاده شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد
 3. فرزندان جانباز با حداقل ۲۰ درصد از کارافتادگی
 4. فرزندان و جانبازان ۲۵ تا ۴۹ درصد متوفی
 5. نوه شهید و نوه جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
 6. نوه آزاده و جانباز ۵۰ تا ۶۹ درصد
 7. فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
 8. فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
 9. فرزند جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد
 10. فرزند همسر شهید
 11. دانش آموز جانباز

ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸ در سامانه سجا

ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ در سامانه سجا چون دارای ۲۲ منطقه می باشد دارای حساسیت بیشتری نسبت به دیگر شهرهای کشورمان را دارد چون داوطلب حتما باید در محدوده و منطقه مورد نظر خود مدرسه شاهد را انتخاب کند و امتیازبندی و ظرفیت هر منطقه متفاوت می باشد.

برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران و همچنین معرفی لیست مدارس ابندایی شاهد تهران به تفکیک مناطق(دخترانه – پسرانه – تمامی مقاطع) و انجام تمامی مراحل ثبت نام هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاص نمایید.

نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد سجا ۹۸

در زیر نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی ۹۸ را مقطع ابتدایی مشاهده می نمایید.

نمونه برگ ثبت نام مدارس سجا شاهد ۹۸

نمونه برگ ثبت نام مدارس سجا شاهد 98
نمونه برگ ثبت نام مدارس سجا شاهد ۹۸

نمونه برگ شماره ۲ ثبت نام مدارس سجا شاهد ۹۸

نمونه برگ شماره 2 ثبت نام مدارس سجا شاهد 98
نمونه برگ شماره ۲ ثبت نام مدارس سجا شاهد ۹۸

“ثبت نام مدارس شاهد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نحوه ورود به مدارس سجا شاهد ۹۸

در هر سال تحصیلی یک نوبت ثبت نام مدارس شاهد داریم برای مثال برای سال ۹۸ باید بعد از تمام شدن مدرسه و گرفتن کارنامه برای ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ اقدام نمود، نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸: در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول یا همان راهنمایی و متوسطه دوم یا همان دبیرستان ثبت نام مدارس شاهد انجام می گیرد.

“ثبت نام در سامانه سجا مدرسه شاهد ۹۸-۹۹ خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نکته قابل توجه :

با توجه به اینکه نحوه ثبت نام و درج کردن امتیاز بندی خیلی ضروری می باشد، پیشنهاد می کنیم ثبت نام را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

بعد از ثبت نام و بررسی امتیازات هر داوطلب، نتایج نهایی بر روی همان سایت سجا اعلام می شود. سپس شما باید جهت تکمیل ثبت نام نهایی به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کرده و سایر مراحل ثبت نام را انجام دهید.

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ در نیمه اول خرداد ۹۸، 10/03/98 می باشد.

پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم خود را باید حتما از طریق سایت سجا انجام دهیم، در سال ۹۸ پیش ثبت نام مدارس شاهد دیگر در مدارس حضوری انجام نخواهد گرفت، همین مساله اهمیت نحوه صحیح ثبت نام کردن اینترنتی مدارس شاهد ۹۸ در سایت سجا را بالاتر برده است، اهمیت مشاور در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می تواند درصد قبولی دانش آموزان به میزان قابل توجه ای بالاتر ببرد

مقاطع تحصیلی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

مقاطع تحصیلی در ثبت نام مدارس شاهد پایه اول هر کدام از مقاطع است و نیز میان دوره برای افرادی که می خواهند در بین مقاطع ثبت نام در مدارس شاهد انجام دهندو این ثبت نام باید از طریق خود مدرسه و در صورت وجود ظرفیت خالی مدرسه باشد.

میزان شهریه مدارس شاهد سال تحصیلی ۹۸

شهریه تحصیل در مدارس شاهد: میزان شهریه در مقطع ابتدایی از سیصدو هشتاد تا پانصد و هشتاد هزار تومان ، در مقطع راهنمایی از چهارصد و چهل تا ششصد و شصت هزار تومان، در مقطع دبیرستان از پانصد و سی هزار تا هشتصد و شصت هزار تومان بوده است.

مبلغ شهریه برای فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان پنجاه درصد و فرزندان ایثارگران و آزادگان کاملا رایگان بوده است.

شرایط ثبت نام مدارس سجا شاهد ۹۸-۹۹

۱- سکونت در محدوده تعیین شده

۲- رعایت و مقررات انضباطی و تربیتی آموزشی

۳- دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری

۴- رعایت احکام شرعی و پوشش مناسب.

شرایط علمی برای دانش آموزان مقطع دوم تا ششم :

کسب کردن نمرات خیلی خوب در تمام درس های خرداد ماه.

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه هفتم

باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر در یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب نموده باشد، البته فرزندان جانبازان ۲۵ الی ۴۹ درصد حداکثر دو مورد درسی خوب و بقیه خیلی خوب مورد پذیرش قرار می گیرند.

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم

باید در خرداد سال تحصیلی قبلی در دروس اختصاصی حداقل نمره سالانه ۱۶ را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدرسه شاهد را داشته باشد، باید در سال قبل حداقل نمره پایانی ۱۴ و نمره سالانه ۱۳ را در دروس اختصاصی کسب کرده باشد.

پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

مدارس شاهد مدارسی ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر با شرایطی خاص و ویژه با بالاترین کادر علمی و آموزشی و دبیرانی با سطح بالای علمی می باشد که تحصیل در این مدارس آرزوی بسیاری از دانش آموزان و خواسته خانواده های آنهاست.

در مدارس شاهد(سجا) فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان پنجاه درصد و بالاترو همچنین دانش آموزانی که حافظ قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه، استان و کشور، فرزند کارمن رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در این مدارس ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ نمایند. این مدارس اکثرا هوشمند هستند.

پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

زمان ثبت نام و اعلام نتایج نهایی در مدارس شاهد سال ۹۸

در مقطع اول ابتدایی سوم تا پانزدهم خرداد ماه، در پایه هفتم یکم تا چهاردهم تیر ماه در پایه دهم از هفتم تا بیستم تیر ماه ۹۸ ثبت نام انجام می گیرد.

البته برای دانش آموزان غیر شاهد دارای شرایط ثبت نام مدارس شاهد در دو مرحله موقت و قطعی انجام می گیرد. زیرا که داوطلبان را بر اساس امتیاز اولویت بندی می کنند.

اگر در زمان مقرر جهت ثبت نام اقدام نکنند ثبت نام آنها در یک تاریخ دیگر امکان ندارد. همراه داشتن مدارک لازم با حضور یکی از والدین جهت ثبت نام داوطلبان غیر شاهد الزامی است.

از طرف مدرسه اعلام نتایج مدارس شاهد نتایج نهایی برای پایه اول در چهارم تیر ماه، برای پایه هفتم چهارم مرداد ماه و برای پایه دهم در تاریخ هفتم مرداد ماه اعلام می شود.

لازم به ذکر است که برای دانش آموزان میان پایه که تصمیم به ادامه تحصیل در مدرسه شاهد دارند، از یکم تا دهم مرداد ماه باید به صورت حضوری ثبت نام کنند.

لینک ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

پیش ثبت نام مدرسه شاهد سال ۹۷ از طریق سایت سجا saja.medu.ir  به صورت اینترنتی انجام می شود.(برای ورود به سامانه سجا بر روی لینک قرمز رنگ کلیک نمایید)

ثبت نام میان دوره مدارس شاهد سال ۹۷ از طریق سایت سناد به صورت اینترنتی انجام می گیرد برای ورود به سامانه سناد بر روی لینک آن کلیک نمایید.

مشاوره مدارس شاهد درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش با مشاوره تحصیلی و آگاهی و اطلاعات کامل در زمینه موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، فرم های هدایت تحصیلی؛ لیست بهترین مدارس راهنمایی مدارس شاهد به صورت شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما دانش آموزان گرامی است.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام سجا درخت دانش: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

سایت سجاد: سایت امور دانش آموزی

موفقیت شما نونهالان ایران عزیز افتخار و سربلندی ماست. (مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش)

34 نظر