hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

سایت همگام هدایت تحصیلی نهم 3.4/5 (5)

 • معرفی سایت همگام هدایت تحصیلی نهم ؟ (مطالعه مقاله)
 • ثبت نام در سایت همگام هدایت تحصیلی چگونه است؟ (بررسی تمامی مراحل در ادامه مقاله)
 • نحوه ثبت نام در سایت هدایت تحصیلی؟ (راهنمای تصویری ثبت نام در مطالعه مقاله)
 • نحوه ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی؟ (لینک انتهای مقاله)
 • نحوه برگزاری آزمون همگام هدایت تحصیلی؟ تمدید مهلت شرکت در آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی در سایت همگام 98-99؟ زمان تمدید شد
 • نحوه پاسخ دهی به سوال های آزمون های رغبت و تحصیلی در سایت همگام؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

با توجه به اینکه در سالهای اخیر متقاضیان به نسبت علاقه و تا حدودی توانایی اقدام به انتخاب رشته کرده و آینده تحصیلی خود را به نسبت زمان حال بدون دشواری انجام می دادند. اما در سالهای اخیر با سیاست های آموزشی وزارت علوم فناوری و همچنین اموزش و پرورش با اتخاذ تصمیماتی نسبت به هدایت تحصیلی پایه نهم به دهم محدودیت های را برای ادامه تحصیل در هر رشته ایجاد کرده و افراد باید توانایی های لازم را برای انتخاب رشته و ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با تحصیل داشته باشند.

دز این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان پایه نهم به دهم که با راهنمایی مشاوران انتخاب رشته درخت دانش در سایت همگام ثبت نام انجام داده اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

زمان پاسخ و شرکت در آزمون های مشاوره ای سایت همگام 98-99 تمدید شد

امروز(18 فروردین 98) زمان پاسخ به آزمون های مشاوره ای سایت همگام هدایت تحصیلی نهم یا همان آزمون خودارزیابی رغبت و توانایی تمدید شد و تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه 98 مهلت پاسخ به آزمون های مشاوره ای در سایت همگام می باشد تمدید شد.

 
تمدید مهلت شرکت در آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی پایه نهم

تمدید مهلت شرکت در آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی پایه نهم

مراحل ورود به آزمون های مشاوره ای در سایت همگام 98-99

در زیر مراحل ورود به سایت همگام و نحوه پاسخ به سوالات مشاوره ای همگام را توضیح داده ایم که شامل:

گام اول ورود به صفحه داشبورد یا صفحه اصلی دانش آموز در سایت همگام و مطابق تصویر زیر کلیک بر روی آزمون های مشاوره ای

آزمون های مشاوره ای سایت همگام

آزمون های مشاوره ای سایت همگام

نحوه پاسخ به آزمون های مشاوره ای همگام هدایت تحصیلی نهم

بعد از ورود به آزمون های مشاوره ای گام دوم: بر روی آزمون های خود اریابی کلیک نمایید تا وارد صفحه سوالات شوید این قسمت یکی از مهمترین بخش های ثبت نام در سایت همگام هدایت تحصیلی نهم می باشد که بیشتر از 30% تاثیر در قبولی دانش آموز در اولویت انتخابی را دارد توصیه می شود که برای راهنمایی و پاسخ سوالات با مشاوران مجرب همگام درخت دانش در تماس باشید.

علاوه بر توانایی، علاقه، نظر مشاور مربوطه، میزان ظرفیت های موجود برای ادامه تحصیل در نظر گرفته می شود در این مقاله سعی داریم سایت همگام را برای شما دوستان عزیز به صورت مفید توضح داده و راهنمایی باشیم برای شما دوستان و متقاضیان سایت همگام و انتخاب رشته و هدایت تحصیلی نهم به دهم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام خود، دریافت فرم هدایت تحصیلی پایه نهم می توانید با شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

سایت همگام هدایت تحصیلی نهم

سایت همگام هدایت تحصیلی نهم

معرفی سایت همگام هدایت تحصیلی Hamgam.medu.ir

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم که به سایت همگام شناخته می شود معمولا در سالهای اخیر از این اسم زیاد بر روی زبان ها شنیده شده اما به طور کلی این سایت یکی از سایت های اطلاعاتی و یا بهتر بگیم بانک اطلاعاتی دانش آموزان برای انتخاب رشته و هدایت تحصیلی پایه نهم به دهم می باشد. سایت هدایت تحصیلی همگام در سال تحصیلی 98 -99 با لینک زیر فعال می باشد که داوطلبان می توانند در انتهای مقاله لینک سایت همگام هدایت تحصیلی نهم را مشاهده نمایید. قبل از اینکه بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید پیشنهاد می کنیم متن مقاله را  کامل مطالعه نمایید که زمان ورود به سایت با اطلاعات سایت آشنا باشید.

سایت همگام هدایت تحصیلی نهم به دهم شامل اطلاعات زیر می باشد:

 • المپیاد دانش آموزی
 • پرسش و پاسخ آنلاین
 • ثبت نام اوقات فراغت
 • شرکت در انتخابات
 • استعدادهای درخشان
 • آزمون آنلاین
 • و …

می باشد که در مراحل بعد بیشتر توضیحات مرتبط به این گزینه ها رو خدمت دوستان عزیز عرض خواهیم نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق تماس و مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری در ارتباط باشید.

سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم شامل چه کسانی می باشد؟

سامانه هدایت تحصیلی یک سامانه بانک اطلاعاتی برای داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته پایه نهم به دهم و به اصطلاحی دیگر  شامل اطلاعات آموزشی و تحصیلی دانش آموزان را در مقاطع مختلف می باشد.

سامانه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم همگام شامل آزمون های رغبت و تحصیلی می باشد که داوطلبان برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم باید تا حدودی به سوالات مورد نظر توجه نمایند.

سایت همگام هدایت تحصیلی نهم به دهم و مطالب و محتوای سایت مشخص می کند که دانش آموزان به چه رشته ای بیشتر علاقه مند و توانمند کدام یک از رشته ها می باشند و چگونه انتخاب رشته کنیم در پابه نهم؟

نحوه ورود به سایت همگام پایه نهم

برای وارد شدن به سایت همگام باید اطلاعات دانش آموزان که شامل شماره دانش آموزی داوطلب و رمز عبور که توسط مارس به داوطلبان داده می شود ضروری می باشد این اطلاعت باید محرمانه در اختیار دانش آموزان قرار داشته باشد و فقط داوطلب و خانواده داوطلب به این اطلاعات دسترسی داشته باشد.

برای ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی نهم لازم است که به راهمای تصویری زیر توجه لازم را بفرمایید.

کد ملی هر فرد نام کاربری ایشان در پرتال همگام می‌باشد.

برای ورود در صورتیکه شما با یکی از عناوین کاربران سطح مدرسه (نظیر: دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرایی، و … ) قصد ورود به سامانه را دارید کافی است به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید تا دسترسی مناسب نقش شما را ایجاد نموده و به شما رمز عبور جهت ورود به سامانه را تحویل دهد.

آزمون همگام چیست؟

آزمون همگام معمولا در قالب دو تا آزمون رغبت و توانایی گرفته می شود که داوطلبان به نسبت انتخاب خود در انتخاب رشته باید سوالات را به طور منظم پاسخ داده و بر اساس درجه بندی علاقه و یا همان رغبت و توانایی از عدد یک که پایین ترین و بالاترین درجه که عدد پنج می باشد را شامل شود انتخاب کرده و تا حدودی انتخاب رشته خود را برای ادامه تحصیلی در زیرگروه های مختلف از جمله علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، فنی و حرفه ای و کاردانش همچنین گروه ادبیات و هنر انجام می دهند.

آزمون همگام را می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش تجربه نمایید با شماره گیری 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

آزمون های مشاوره ای سایت همگام

سایت همگام آزمون های مشاوره که شامل آزمون های خودارزیابی شده می باشد در زیر با مشاهده تصاویر می توانید آزمون های خود را پاسخ داده و شخصیت و روانشناسی دانش آموزان در این مرحله انجام می گیرد. در زیر می توانید تصاویر مربوط به آزمون خودارزیابی یا همان آزمون های مشاوره ای را مشاهده نمایید.

ورود پرسنل اداری به سایت همگام

در صورتیکه شما یکی از پرسنل محترم آموزش و پرورش می‌باشید و می‌خواهید جهت انجام امور مربوطه به سامانه همگام دسترسی داشته باشید می‌توانید به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود مراجعه نموده و جهت دریافت دسترسی نقش مرتبط با جایگاه سازمانی خود، رمز عبور دریافت نمایید. دقت داشته باشید درصورتیکه اطلاعات فیش حقوقی خود را در سامانه fish.medu.ir مشاهده می کنید نیاز به دریافت رمز جدید نداشته و می توانید با همان رمز، در پرتال همگام نیز وارد شوید چناچه هنگام ورود با پیغام ” مشخصات وارد شده اشتباه می باشد.” یا پیغام ” حکم شما به اتمام رسیده است ” مواجه شدید، مطابق توضیحات فوق جهت دریافت رمز جدید یا تمدید حکم کاربری خود، از طریق کارشناسان ذکر شده اقدام نماید.

ثبت نام سایت هدایت تحصیلی همگام توسط مدیران مدارس و اموزش و پرورش منطقه انجام خواد شد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشیید.

همگام مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل انتخاب رشته پایه نهم به دهم با توجه به درنظر گرفتن شرایط خانوادگی، تحصیلی، بازارکار، توانایی، علاقه و رغبت دانش آموزان همراه شما خواهند بود. پیشنهاد مشاورین درخت دانش این است که با توجه به شرایط بازار کار پیش رو و تعداد زیاد داوطلبان متقاضیان در مقطع نهم به دهم برای انتخاب رشته از راهنمایی های مشاورین مجرب برای پاسخ دهی به آزمون های رغبت و توانایی استفاده شود.. مشاورین تحصیلی درخت دانش در تمامی مراحل معرفی سایت همگام هدایت تحصیلی نهم، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته، فرم های هدایت تحصیلی، ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام مدارس نمونه همراه شما خواهند بود.

 با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دانش آموزان

Please rate this

درباره نویسنده :

19 نظر

 1. کیمیا مارس 6, 2019 در7:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام امکان داره که زمان پاسخ دهی به آزمون رغبت و توانایی تمدید بشه؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در4:10 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله این آزمون از 18 فروردین تمدید شده است برای اطلاع از اخبار مرتبط عضو کانال تلگرام درخت دانش باشید.
   جهت دریافت لینک کانال با شماره 09033806196 در ارتباط باشید.

 2. Niloofar آوریل 10, 2019 در4:58 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید من میخوام آزمون رغبت و توانایی بدم میگه سایتا در دست به روز رسانیه چیکار کنم درست میشه یعنی سایتا تا قبل 18فروردین؟!

  • Mobin Hosseini آوریل 11, 2019 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   دورد این سایت هم اکنون در دسترس می باشد

 3. حسام آوریل 13, 2019 در2:39 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید من دیگه الان نمیتونم تو آزمون شرکت کنم؟

 4. اميرعلى آوریل 29, 2019 در6:27 ب.ظ- پاسخ

  من رفتم كل سوال ها زدم بعد ميگه نهايى نشده

  • Mobin Hosseini می 5, 2019 در12:30 ب.ظ- پاسخ

   لطفا با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید
   از طریق شماره ثابت و بدون پیش شماره 9099072943

 5. محمد آوریل 30, 2019 در10:09 ب.ظ- پاسخ

  خوب است اما ای کاش نتیجه پیشرفت تحصیلی را می گذاشتید

 6. زهرا می 1, 2019 در9:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام من وارد کاربریم شدم میخام آزمون های مشاوره ای رو بزنم روی اون آیکون کتاب کلیک میکنم به هیچ عنوان باز نمیشه با لپتابو با گوشی امکان کردم نشد لطفا راهنمایی

  • Mobin Hosseini می 5, 2019 در12:13 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   زمان تکمیل فرم ها تمام شده دوست گرامی

 7. meysam می 4, 2019 در12:43 ق.ظ- پاسخ

  میخوام بدونم جواب دادن سوالات ضروری ؟

  • Mobin Hosseini می 5, 2019 در11:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام بستگی به منطقه و ناحیه تحصیلتون داره برخی از شهرها از اهمیت کم تری برخوردار خواهد بود نسبت به شهرهایی همتنند تهران

 8. تینا می 10, 2019 در11:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید امکان داره دوباره تمدیدش کنید واقعا من نتونستم انجام بدم خیلی ممنون میشم ک تمدید شه

 9. علی می 11, 2019 در6:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام.اگه ممکنه زمان ازمون تمدید بشه حتی برای چند ساعت

  • Mobin Hosseini می 11, 2019 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   با سلام برای تمدید به آموزش و پرورش منطقه و یا مدیر مدرسه مراجعه بفرمایید

 10. محمد می 11, 2019 در1:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من مشاور یک مدرسه هستم که با توجه به عدم وسایل ارتباطی ونت در مدرسه ام امور مربوط به هدایت تحصیلی دانش اموزام افلاین برگزار شده وبرای وارد کردن به سامانه با توجه به تعدادشان زمان کم اوردم لطفا دو روز دیگه تمدیدش کنید .

  • Mobin Hosseini می 11, 2019 در4:10 ب.ظ- پاسخ

   با سلام و عرض ادب درخواست ارائه شده امیدوارم مورد موافقت قرار بگیره

 11. کیمیا ژوئن 10, 2019 در5:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من اولویت های خودم رو انتخاب کردم اما الان میخوام تغییر بدم.
  میشه کمک کنید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.