hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم 4/5 (4)

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم 98-99

هدایت تحصیلی یکی از مهمترین موضوعات و تصمیمات دانش آموز در اولین انتخاب تحصیلی یعنی انتخاب رشته پایه نهم می باشد و به قدری با اهمیت است که تمامی دانش آموزان برای انتخاب در این مرحله نیاز به مشاوره تحصیلی رایگان و انتخاب مسیر درست یا همان هدایت تحصیلی پایه نهم دارند.

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم همیشه یکی از پرتکرارترین سوالات خانواده ها و دانش آموزان بوده است که چه زمانی باید به این سایت مراجعه کنیم؟ چه مدارکی را باید ارسال کنیم؟ سوالات هدایت تحصیلی به چه صورتی می باشند؟ فرم های هدایت تحصیلی پایه نهم کدامند؟ معرفی و نحوه ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم در این مقاله سعی داریم به پرسش های مهم دانش آموزان که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند هم به صورت کوتاه و هم به صورت مفصل پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

هدایت تحصیلی خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید تماس از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل)

زمان و مهلت مراجعه به سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم

یکی از سوالات دانش آموزان از مشاوران درخت دانش این است که تا چه زمانی مهلت داریم به سوالات آزمون رغبت و توانایی پاسخ دهیم و این سوالات چه تاثیری خواهند داشت؟ در جواب باید گفت که زمان ورود به سایت هدایت تحصیلی پایه نهم 97/11/20 از ساعت 00:00 تا (98/01/15) می باشد، لذا داوطلبان باید توجه نمایند در زمان مققر شده حتما به سایت همگام هدایت تحصیل پایه نهم که لینک آن در ادامه مقاله گذاشته شده است وارد و به سوالت پاسخی متناسب با رشته دلخواه (اولویت انتخابی) خود دهند.

“توصیه می شود برای مشاوره و نحوه پاسخ به سوالات مهم هدایت تحصیلی با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید”

داشبورد اصلی سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم 98-99

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم (سامانه همگام) دارای قسمت های مختلفی است که به ترتیب اهمیت شامل:

 1. آزمون های مشاوره ای
 2. هدایت تحصیلی
 3. آزمون آنلاین
 4. استعداد درخشان
 5. پرسش و پاسخ آنلاین
 6. انضباطی و تشویقی
 7. و …

که مهمترین قسمت آن آزمون های مشاوره ای که شامل 320سوال می باشد که داوطلب باید از نمره 1 الی 5 به هرکدام از سوالات با توجه به اولویت بندی هدایت تحصیلی خود پاسخ دهد.

ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم

نحوه ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی به این صورت می باشد که دانش آموز با وارد کردن کد ملی 10 رقمی همراه با وراد کردن رمز عبور (دریافتی از مدرسیه یا منطقه آموزش و پرورش) با ورود به سایت هدایت تحصیلی پایه نهم با آدرس: hamgam.medu.ir سایت همگام هدایت تحصیلی وارد شوند.

مشاوره هدایت تحصیلی، نحوه اولویت بندی! فاکتورهای انتخاب رشته، ریاضی؟انسانی یا تجربی، چرا رشته های فنی حرفه ای و کشف استعداد دانش آموز و نحوه پاسخ به سوالات آزمون مشاوره ای رغبت در سایت همگام می توانید با مشاوران مجرب هدایت تحصیلی درخت دانش با شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

پربازدید ترین مقالاط مرتبط با انتخاب مدرسه پایه نهم:(برای مطالعه کلیک نمایید)

ثبت نام مدارس شاهد 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99

برای قبولی در اولویت اول هدایت تحصیلی پایه نهم باید چیکار کنیم؟

ما در اینجا درصد های تاثیر بر انتخاب اولویت ها را موردی توضیح خواهیم داد که دانش آموز اطلاع داشته باشد که هر کدام از قسمت های سایت هدایت تحصیلی پایه نهم چه درصد و امتیاز و در نهایت چه تاثیری بر انتخاب رشته پایه نهم وی دارد:

 1. نظر مشاور: با توجه به جمع‌ بندی موارد بالا و صحبت با دانش‌آموز و خانواده‌ اش انجام می‌شود و 10 درصد از این 100 امتیاز را شامل می‌شود.
 2. نحوه پاسخ به آزمون‌ های مشاوره‌ ای: سؤالات آن طوری طراحی شده تا تمام ابعاد دانش‌آموزان و رغبت واقعی و توانمندی‌ های‌شان را به طور کامل نشان دهد. این عامل 30 درصد از امتیاز کل است.
 3. نظر دانش‌آموز: از دانش‌آموز نظرخواهی می‌شود و 10 درصد از 100 امتیاز کل به آن اختصاص دارد.
 4. نظر والدین: 5 درصد از امتیاز کل به آن اختصاص داده شده است.
 5. نظر تمام معلم‌های دوره‌ی متوسطه:  که 10 درصد کل را شامل می‌شود.
 6. کارنامه تحصیلی یا همان نمرات درسی: 35 درصد مجموع امتیازهاست و با توجه به کارنامه‌های پایه‌ی هفتم و هشت و نهم، محاسبه می‌شود.

اولویت‌بندی رشته‌های تحصیلی بر اساس امتیاز کسب‌ شده‌ی شما از 100 تعیین می‌شود

با ارتباط با مشاوران درخت دانش شانس قبولی در اولویت هدایت تحصیلی خود را افزایش دهید

مهمترین سوالات دانش آموزان هدایت تحصیلی پایه نهم همراه پاسخ(پرسش و پاسخ آنلاین)

 • هدایت تحصیلی چیست و چرا باید حتما از طریق مشاور تحصیلی انجام داد ؟(مطالعه کامل مقاله)
 • سوال خیلی مهم: رشته ای تجربی را انتخاب کنم یا ریاضی ؟ ( لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز )
 • تفاوت شاخه های فنی حرفه ای با کاردانش ؟( آیا زود تر می خواهیم وارد بازار کار شویم!)
 • معرفی پر طرفدارترین و پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای ؟( تماس با مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • شرایط انتخاب رشته پایه نهم به دهم رشته تجربی و رشته انسانی و .. چگونه است ؟
 • سوال پرتکرار: سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم و سایت انتخاب رشته پایه نهم چه سایتی است ؟(بعد از مطالعه در انتهای مقاله لینک قرار داده شده است+سایت همگام)
 • حداقل معدل لازم برای قبولی در انتخاب رشته نهم و حد نصاب نمره دریافتی برای رشته های مختلف چگونه است ؟(معدل 14)
 • زمان دقیق انتخاب رشته در پایه نهم به دهم چه زمانی می باشد ؟(مطالعه کامل مقاله)
 • آیا رشته های پزشکی بدون کنکور واقعیت دارد؟ (کلیک بر روی لینک مورد نظر رنگی برای داوطلبان متقاضی  زیر گروه تجربی)

در این مقاله سعی کرده ایم به این سوالات و سوال های زیادی که دانش آموزان پایه نهم در مورد انتخاب رشته با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند مفصل پاسخ دهیم.

هدایت تحصیلی چیست ؟

هدایت تحصیلی، همانطور که از اسم آن مشاهده می کنیم به معنای راهنمایی و مشخص کردن یک مسیر برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف می باشد تا بر اساس آن دانش آموزان بتوانند بصورت آگاهانه شاخه و رشته تحصیلی خود و با چه نمره هایی در نهم متوسطه انتخاب رشته کنیم؟ را انتخاب کنند.
با توجه به رشد جمعیت و افزایش تمایل افراد به تحصیل در سطوح مختلف و تراکم و تنوع واحدهای درسی و ضرورت انتخاب مناسب مشاغل و حرفه‌ها و عوامل بسیار زیاد دیگر بحث هدایت تحصیلی از اهمیت بالا برخوردار است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ورود به سایت هدایت تحصیلی و زمان ثبت فرم ها و مشاوره بهترین رشته ها و پرکردن فرم های هدایت تحصیلی پایه نهم، معرفی رشته های پردرآمد، کدام رشته را باید انتخاب کنیم تجربی بهتر است یا ریاضی و یا اصلا انسانی بازار کار بهتری دارد؟ با حجم زیاد داوطلبان رشته تجربی آیا از هر 30 نفر یک نفر قبول خواهد شد!! ورود به سامانه سجا 98 ثبت نام مدارس شاهد پایه نهم و .. شما می توانید سوالات خود را از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با شماره گیری 9099072943 با مشاوران درخت دانش در میان بزارید و راهنمایی و مشاوره هدایت تحصیلی دریافت نمایید.

اهمیت مشاوره هدایت تحصیلی در انتخاب رشته پایه نهم

درست انتخاب کردن بر اساس نیازهای فعلی جامعه (بازارکار و نیروی انسانی )، علاقه داوطلب به رشته، اطلاع کامل داشتن از رشته های دانشگاهی هر کدام از رشته ها و … میتواند آینده هر داوطلبی را رقم بزند.

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است چون دانش آموزان پایه نهم پر از انرژی، خلاقیت و استعدادهای نهفته هستند، که باید هر کدام از این استعدادها را کشف و باهمیت دانست و دانش آموز را در پی آن علایق و استعداد تشویق کرد، و راه درست و انتخاب صحیح را نشونش داد.

مشاوران درخت دانش با سابقه ای چند ساله در انتخاب رشته دبیرستان و پایه نهم، تشخیص انتخاب رشته درست برای هر داوطلب بر اساس معدل و استعداد دانش آموز و علاقه و … می توانند با انتخاب رشته ای منطقی و صحیح آینده شغلی و رضایت از رشته انتخابی را برای هر داوطلبی رقم بزنند.

“انتخاب رشته پایه نهم بکی از مهمترین تصمیمات یک دانش آموز در دوره تحصیل است که باید با اطلاعات کامل بگیرد”

سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم 98

برای ورود به سامانه و سایت هدایت تحصیلی نهم و همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در باب مشاوره انتخاب رشته پایه نهم، رشته های نظری یا فنی؟ با چه نمره هایی اولویت بندی کنیم، پردرآمدترین رشته های دانشگاهی، معرفی رشته های دانشگاهی، فاکتورهای مهم انتخاب رشته نهم و … میتوانید:

در سراسر ایران بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش با انتخاب رشته ای صحیح و ساختن آینده ای با هدف بر اساس علایق و بازار کار رشته راهنمایی نمایند، و یا بر روی پربازدیدترین مقالات انتخاب رشته نهم درخت دانش زیر کلیک نمایید:

توجه: در صورت مشغول بودن خطوط و برقرار نشدن تماس ها به دلیل ترافیک تماس بالا لطفا مجددا تماس حاصل نمایید.

پردرآمدترین رشته فنی حرفه ای

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

انتخاب شاخه و رشته تحصیلی یا همان هدایت تحصیلی بر اساس ۶ مولفه تعیین شده که عبارتند از:

 • نظر دانش‌آموز: از دانش‌آموز نظرخواهی می‌شود و ۱۰ درصد از ۱۰۰ امتیاز کل به آن اختصاص دارد.
 • نظر والدین: ۵ درصد از امتیاز کل به آن اختصاص داده شده است.
 • نظر تمام معلم‌های دوره‌ی متوسطه که ۱۰ درصد کل را شامل می‌شود.
 • نتایج آزمون‌های مشاوره‌ای: سوالات آن طوری طراحی شده تا تمام ابعاد دانش‌آموزان و رغبت واقعی و توانمندی‌های شان را به طور کامل نشان دهد. این عامل ۳۰ درصد از امتیاز کل است.
 • نتایج عملکرد تحصیلی یا همان نمرات درسی: ۳۵ درصد مجموع امتیازهاست و با توجه به کارنامه‌های پایه‌ی هفتم و هشت و نهم، محاسبه می‌شود.
 • نظر مشاور: با توجه به جمع‌بندی موارد بالا و صحبت با دانش‌آموز و خانواده‌اش انجام می‌شود و ۱۰ درصد از این ۱۰۰ امتیاز را شامل می‌شود.

راهنمایی و هدایت تحصیلی دانش آموزان عزیز (هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم) باید بر اساس توانایی آنها، علاقه، بازار کار و پیش بینی و آینده نگری انجام خواهد شد و هیچ اجباری برای دانش آموزان به سمت رشته های خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطی همچون کف نمره برای برخی رشته ها لازم است دانش اموزان به توصیه های فرم هدایت تحصیلیشان دقت کنند. برای رشته‌هایی مانند علوم تجربی ، ریاضی، علوم انسانی، فنی وحرفه ای و شاخه کاردانش در گرایش‌های صنعت و کشاورزی، باید دانش آموز در برخی دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعیین شده را کسب کند وگرنه ثبت نام او در اولویت‌های چهارگانه صورت می‌گیرد.( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

نکته مهم در انتخاب رشته پایه نهم:

نکته مهم در مشاوره انتخاب رشته نهم اگر هر یک از داوطلبان علایق، توانمندی های فردی، و از همه مهمتر خلاقیت های ذهنی خود را شناسایی کرده باشد و آنها را ملاک انتخاب رشته پایه نهم که می تواند سرنوشت هر یک از داوطلبان را رقم بزند قرار بدهد، در آینده در رشته انتخابی مورد علاقه حتما موفق خواهد شد.

وی افزود : شاخه نظری شامل معرفی رشته های انتخاب رشته پایه نهم، شرایط انتخاب رشته تجربی در نهم، انتخاب رشته انسانی در نهم و معارف اسلامی است و شاخه فنی حرفه ای و کار و دانش هم بیش از 150 رشته ی تحصیلی مختلف دارد .

“فراموش نکنیم همه افراد موفق صرفا در یک رشته موفق نشدند”

هدف اصلی هدایت تحصیلی

هدف اصلی نظام تعلیمی و تربیتی رساندن دانش آموزان به سطحی از تمایزیافتگی است که خود بصورت کاملا آگاهانه و با توجه به استعدادها توانایی‌ها و رغبت‌های خویش و همچنین ظرفیت‌ها و محدودیت‌های محیطی، آزادانه انتخاب کنند و سپس تصمیم گیری نهایی کیفی خود را در تعامل سه جانبه میان خودشان خانواده و مشاور انجام دهند.(سایت هدایت تحصیلی پایه نهم)

سال هدایت تحصیلی 97-98 یک سال متفاوتی خواهد بود چون که براساس اطلاعات منتشر شده از لحاظ انتخاب افراد شاهد افزایش ظرفیت هایی که اعلام شده هستیم.
برای هدایت تحصیلی هیچ گونه اجباری وجود ندارد و برای رشته هایی که علاقمندان آن زیاد هستند، افزایش ظرفیت وجود خواهد داشت تا اگر دانش آموزی قصد ورود به رشته ای را داشت، به تقاضای او پاسخ داده شود؛ چراکه با توجه به آمار تعداد کمی از دانش آموزان در رشته تحصیلی مورد علاقه خود مشغول به تحصیل هستند بنابراین سال نهم باید جدی گرفته شود.
در حال حاضرتعداد افراد فارغ التحصیل بیکار در کل کشور بسیار است و نسبت به هزینه های تحصیل انها، بهره برداری لازم صورت نگرفته است لذا ارائه سامانه هدایت تحصیلی راه حل مناسبی برای پیشگیری از مشکلات آتی جوانان و جامعه میباشد.

برای مشاوره انتخاب رشته درست و بر اساس شرایط خود دانش آموز میتوانید با مشاوران انتخاب رشته نهم درخت دانش از طریق شماره 9099072943 تماس حاصل نمایید.

“با انتخاب رشته درست و منطقی آینده شغلی و تحصیلی خود را رقم بزنیم”

زمان انجام هدایت تحصیلی نهم 97

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش شروع فرایند هدایت تحصیلی دانش‌آموزان را بعد از اعلام نتایج امتحانات خردادماه 97 اعلام کرد و او گفت: دانش‌آموزان پایه نهم تحصیلی 97 پس از تمام شدن امتحانات و اعلام نتایج می‌توانند نسبت به هدایت تحصیلی خود اقدام کنند.

پس از امتحانات خرداد کارنامه کتبی در اواخر خرداد صادر شده و پس از آن کارنامه هدایت تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و دانش آموزان میتوانند برای ثبت نام به مدارس متوسطه دوم مراجعه کنند. فرآیند هدایت تحصیلی از 22 تیرماه به بعد آغاز شده و اعلام زمان مراجعه به مدارس برای دریافت فرم‌های هدایت تحصیلی پس از بررسی ظرفیت‌های رشته های مربوطه از سوی مناطق مختلف صورت خواهد گرفت.

نکته قابل توجه:

همانطور که اطلاع دارید در مقاطع متوسطه اول آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم به هفتم حذف شده است و در واقع برای هدایت تحصیلی در آینده با کمی تامل و بازنگری دوباره باید انجام دهیم. همچنین طی روزهای اخیر شاهد ادغام آزمون تیزهوشان و مدارس نمونه در پایه نهم بودیم.

حد نصاب نمره درسی برای پذیرش در هر رشته

بر اساس ضوابط هدایت تحصیلی ابلاغ شده ، کف نمره تعیین شده در دروس تخصصی برای مثال در رشته های ریاضی و تجربی 14 میباشد و مبنای کف نمره، مجموع نمرات سه سال هفتم، هشتم و نهم میباشد که البته نمره سال نهم دارای ضریب ۳ و نمره سال هفتم و هشتم دارای ضریب یک هستند.

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم

دو فرم اصلی برای هدایت تحصیلی وجود دارد:

1) فرم توصیه نامه

2) فرم زمانبندی

این فرم‌ها از ۲۰ تیرماه صادر می‌شود و دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌توانند از طریق مدارس متوسطه اول نسبت به دریافت آنها اقدام کنند.

فرآیند ثبت‌نام در دو هفته انتهایی تیر و دو هفته ابتدایی مردادماه صورت می‌گیرد و ثبت‌نام براساس اولویت‌های زمان‌بندی که به دانش‌آموز اعلام شده میباشد و دانش‌آموز مراجعه کرده و ثبت‌نام می‌کند.( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

اولویت های انتخابی برای دانش آموزان در دستورالعمل جدید

12 اولویت انتخابی برای هر دانش آموز در دستورالعمل جدید وجود خواهد داشت و برای هر دانش آموز با توجه به عملکرد درسی اش در هر رشته چهار فرصت ثبت نام وجود دارد تا بر اساس اولویت خود در آن رشته در دوره دوم متوسطه ثبت نام اش را انجام دهد. عملکرد تحصیلی اعم از نمرات دروس در پایه های هفتم، هشتم و نهم مد نظر قرار داده میشود.

محدودیت ثبت نام بر اساس محدوده جغرافیایی برای پایه دهم در شرایط خاص برداشته خواهد شد و برخی دانش آموزان می‌توانند در مدارس مناطق دیگر ثبت نام خود را انجام دهند( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

تفاوت شاخه فنی حرفه ای با شاخه کاردانش

شاخه فنی و حرفه ای با شاخه کاردانش شباهت زیادی دارد اما تفاوت هایی نیز دارد. از جمله این تفاوت ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • شرایط ورود به شاخه فنی و حرفه ای از کاردانش دشوارتر است.
 • دروس عملی و ساعات کارگاهی شاخه کار دانش بیشتر از فنی و حرفه ای است.
 • رشته های شاخه کار دانش متنوع تر از فنی و حرفه ای است.
 • ساعات حضور در مدرسه برای دانش آموزان فنی و حرفه ای بیشتر است.

ظرفیت های مجاز برای ثبت نام دانش اموز در هر رشته

ظرفیت هرمنطقه برای رشته‌های تحصیلی مختلف مشخص شده است و هرفرد با توجه به امتیاز و رتبه ای که خود در جریان هدایت تحصیلی کسب کرده است ، وارد رشته‌ها می‌شود.

در شاخه های فنی و حرفه ای و کار دانش ظرفیت ها 17 درصد است وبرخی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای برای رشته‌های پرطرفدار همه ساله آزمون ورودی برگزار می کنند واحتمالا برای سال آینده ظرفیت ۱۷ درصدی را به ۱۹ و یا ۲۰ درصد برسانند تا دانش آموزان بیشتری در مراکز فنی و حرفه‌ای ثبت نام و تحصیل کنند.

ظرفیت ها برای پذیرش در رشته های گوناگون در مناطق مختلف متفاوت است برای مثال اگر در منطقه ای ظرفیت پذیرش در رشته ریاضی 400 نفر باشد ، این ظرفیت با توجه به عملکرد تحصیلی و داده های دانش آموزی بررسی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت هدایت تحصیلی پایه نهم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ورود به سایت هدایت تحصیلی

ورود به سایت همگام

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود (سامانه و سایت هدایت تحصیلی پایه نهم ) و همچنین برنامه ریزی درسی تیزهوشان و بهترین منابع تیزهوشان نهم در سراسر ایران بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

167 نظر

 1. فا گل می 14, 2018 در5:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من پایه هشتمم که برای سال نهم قصد شرکت در مدرسه نمونه را دارم…
  اما در یکی از سایت ها خواندم که حتی اگر قبول هم شویم اما آن رشته در هدایت تحصیلی ما نباشد نمیتوانیم وارد مدرسه نمونه اون رشته ایی که دوست داریم شویم
  و منی که کلی انگیزه داشتم الان دیگه هیچی از اون انگیزه باقی نمونده آموزش و پرورش ازم یه دختر افسرده و ناامید و ساخت دختری حاضر بود هر کاری واسه رسیدن به آرزو هاش انجام بده
  برای ما اینجوریه که الان هشتم یه آزمون سلامت روانی دادیم و من این ازمونو خیلی خراب کردم و حس پوچی دارم الان همین آزمون سی نمره داشت که من افتضاح دادم میترسم خیلی ایا این همون ازمون رغبت و استعداد رو تعیین میکنه؟؟ نمیدونید اون هفتاد درصد سال دیگه چطور تعیین میشه؟

  • Mobin Hosseini می 20, 2018 در7:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اصلا نگران نباشید آزمون سلامت برای تمامی دوستان امتیاز بالایی در نظر می گیرند.

  • sasan ژوئن 20, 2018 در11:36 ق.ظ- پاسخ

   نگران نباش آبجی قبول میشی.

   • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:38 ب.ظ- پاسخ

    درود
    ماهم برای ایشون آرزوی موفقیت میکنیم

  • فرا جولای 13, 2018 در7:00 ق.ظ- پاسخ

   در هدایت تحصیلی تقلب زیاد میکنند.احتیاط کنید

  • meri می 4, 2019 در11:15 ب.ظ- پاسخ

   حتی انتخاب رشته خود نهم هم ربطی ب نمونه دولتی نداره و نمونه انتخابای جدای خودشو داره

  • فقط خدا جولای 5, 2019 در2:43 ب.ظ- پاسخ

   با سلام خدمت شما عزیزان خواهش می کنم خواهش می کنم از شما عزیزان که جوابم رو بدید..
   من هفتم معدل نوبت اول ۱۹
   و معدل کل نوبت دوم ۱۸/۸۶
   و ریاضی تقریبا ۱۴ و علوم هم همینطور در نوبت دو…
   سال هشتم نوبت اول ۱۹/۴۳
   نوبت دوم معدل کل ۱۸/۲۴
   و در نوبت دو ریاضی ۱۷ علوم ۱۵
   امسال یعنی سال نهم نوبت اول معدل۱۹/۷
   و نوبت دوم هنوز کامل معلوم نیست کمتر از ۱۹نیست
   ودر نوبت دو علوم کمتر از ۱۹ نیست ریاضی هم معلوم نیست..تورو خدا خواهش میکنم بهم بگید میتونم تجربی برم یانه خیلی خیلی به تجربی علاقه دارم .. وقتی اسمش میاد قند تو دلم آب میشه خواهش مبکنم بگید میتونم یانه،؛، نمره هام رو هم همونجور که تو شرایط ورود به رشته تجربی گفته اند حساب کردم و از اونها کمتر نشدــــ
   ممنون میشم اگه کمک کنید،

   • Behnam ghaderPour جولای 6, 2019 در12:06 ب.ظ- پاسخ

    سلام
    بله شما می توانید، بشرطه اینکه در فرم زمان بندی واسه شما اولویت علوم تجربی بالا قرار بگیرد برای اطلاعات بیشتر فرم های هدایت تحصیلی می اتوانید با شماره 9099072943 (بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

  • فقط خدا جولای 5, 2019 در2:55 ب.ظ- پاسخ

   با سلام خدمت شما عزیزان خواهش می کنم خواهش می کنم از شما عزیزان که جوابم رو بدید..
   من هفتم معدل نوبت اول ۱۹
   و معدل کل نوبت دوم ۱۸/۸۶
   و ریاضی تقریبا ۱۴ و علوم هم همینطور در نوبت دو…
   سال هشتم نوبت اول ۱۹/۴۳
   نوبت دوم معدل کل ۱۸/۲۴
   و در نوبت دو ریاضی ۱۷ علوم ۱۵
   امسال یعنی سال نهم نوبت اول معدل۱۹/۷
   و نوبت دوم هنوز کامل معلوم نیست کمتر از ۱۹نیست
   ودر نوبت دو علوم کمتر از ۱۹ نیست ریاضی هم معلوم نیست..من تو سال هفتم وهشتمم معلمدعلوما اصلا اصلا خوب نبودن و من این نمرات رو آوردم،معلم ریاضی مون هم خیلی خوب نبود ،ولی امسال یه معلم علوم خیلی خوبی برا مون اومد بخاطر همین من نوبت اول علوم۲۰ نوبت دوم هم کمتر از ۱۹ نمیشم،
   من نمراتمرو دقیق یادم نیست و من کمترین مقدار رو تو سال هفتم و هشتم در نظر گرفته ام ،
   تورو خدا خواهش میکنم بهم بگید میتونم تجربی برم یانه خیلی خیلی به تجربی علاقه دارم .. وقتی اسمش میاد قند تو دلم آب میشه خواهش مبکنم بگید میتونم یانه،؛، نمره هام رو هم همونجور که تو شرایط ورود به رشته تجربی گفته اند حساب کردم و از اونها کمتر نشدــــ
   ممنون میشم اگه کمک کنید،

 2. مریم می 25, 2018 در3:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ما سال نهم هستیم و بهمون گفتن اگه معدلتون کمتر از ۱۷باشه هیچ رشته ای به غیر کودک یارب نمیتونین بریم راست میگن؟
  خب اینجوری ما نمیتونیم هیچ رشته ای بریم که

  • Behnam QaderPour جولای 21, 2018 در12:07 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کمتراز17رشته ی تجربی وریاضی فیزیک راصلاح نیست انتخاب کندچون اگرواردرشته ریاضی فیزیک یاعلوم تجربی شود نمیتواندنتیجه بگیردبه دلیل اینکه این رشته هاپایه قوی درسی می خواهند

 3. سارا ژوئن 20, 2018 در1:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام با نمره 13 ریاضی و علوم 15 میشه وارد رشته تجربی شد یا نه؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:36 ب.ظ- پاسخ

   درود
   احتمال داردالبته بایدمیانگین رانیزبررسی نمودولی بایدنمرات ریاضی وعلوم بالای17باشدکه بتوان واردرشته تجربی شد

 4. محمد ژوئن 23, 2018 در6:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام

 5. محمد ژوئن 23, 2018 در6:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام من خیلی میترسم از این که با تمامی تلاش هایی که کردم بخاطر یک سری از معلمان بی کیفیت نتونم رشته دل خواه خودم رو بیارم

  • Mobin Hosseini ژوئن 24, 2018 در11:17 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز نگران نباش متاسفان در بعضی از مدارس با همین مشککل مواجه بوده ایم

 6. مانیا ژوئن 24, 2018 در7:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سال نهم ریاضی و علومم رو به تر تیب 17/5و 19 شدم سال هشتم 16/5 و 18/75 شدم وسال نهم 18 و 19 شدم
  معدلاتم به ترتیب سال :19/86 و 19/90 و 19/90
  ایا میتونم برم تجربی

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:25 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به نمرات خوبی که کسب کرده ایدمی توانیدرشته علوم تجربی راانتخاب نمائید

 7. ریحانه جولای 1, 2018 در10:29 ق.ظ- پاسخ

  سلام چرا تلفن پاسخگو نیست

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به مشغول بودن خطوط امکان پاسخگویی میسرنبوده است شمامی توانیدمجددابامشاوران درخت دانش تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:49 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به اشغال بودن خطوط مخابرات لطفامجددتماس بگیرید

 8. Rezaamoamoha جولای 2, 2018 در12:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رفتم رشته انسانی و تمام درس های مربوط به رشته انسانی را نمره ۲۰اورده ام ولی ریاضی و زبان را پایین ایا من نمیتوانم انسانی را بیاورم ؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:16 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به این که تمام درس های مربوط به رشته انسانی را20آورده ایدبله امکانش فراهم است

 9. M جولای 4, 2018 در1:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید برای رشته فنی حرفه ای معدل چند می خواهد؟
  باسلام ووقت بخیر معدل های سال اول ودوم وسوم که معیارمعدل های 14به بالاتراست که دربحث هدایت تحصیلی بدان پرداخته می شودشمامی توانید
  برای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمائید

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در2:01 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمایید

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در3:53 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدباشرط معدل البته تاثیرمعدل به این صورت است که هرقدرمعدل بالاتری داشته باشیدشانس قبولی بیشتری برای ثبت نام دانشگاه
   علمی کاربردی بدون کنکور پیداخواهیدکردکه برای افرادی که رشته فنی حرفه ای نیزبوده اندمناسب است

   • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در3:57 ب.ظ- پاسخ

    باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
    شمامی توانیدباشرط معدل البته تاثیرمعدل به این صورت است که هرقدرمعدل بالاتری داشته باشیدشانس قبولی بیشتری برای ثبت نام دانشگاه
    علمی کاربردی بدون کنکور پیداخواهیدکردکه برای افرادی که رشته فنی حرفه ای نیزبوده اندمناسب است.شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام مشاوران
    مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمایید

 10. اسما افروغ نیا جولای 7, 2018 در7:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام من با معدل 19/83 پای نهم و معدل 19 به بالای هفتم وهشتم میتونم رشته تجربی انتخاب کنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 7, 2018 در9:42 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   بله باتوجه به معدل بالایی که شمادرپایه نهم کسب کردیدمیتوانیدبااین معدل خوب رشته تجربی راانتخاب نمائید
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 7, 2018 در11:35 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   بله باتوجه به معدل بالایی که شمادرپایه نهم کسب کردیدمیتوانیدبااین معدل خوب رشته تجربی راانتخاب نمائید
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 11. ریحانه جولای 7, 2018 در2:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  به گفته آموزش و پرورش قرار بود تا ۱۵تیر نتایج رغبت تحصیلی اعلام بشه اما هنوز خبری نشده ….. شما میدونید زمان اعلام نتایج کیه؟ …… برای ثبت نام در مدارس سال دهم ب این نتایج نیاز داریم اما هنوز اقدامی برای اعلام نتایج صورت نگرفته .

  • Behnam QaderPour جولای 8, 2018 در10:20 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:48 ب.ظ- پاسخ

   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 12. sarah جولای 9, 2018 در4:18 ب.ظ- پاسخ

  سلام . می خواستم بدونم که نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان رو کی اعلام می کنند؟

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:34 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

 13. ابوالفضل جولای 10, 2018 در11:17 ق.ظ- پاسخ

  باسلام … ینده یک سوال داشتم در مورد ثبت معدل نهم … این ثبت معدل در چه زمانی خواهد بود و تاثیر نمره 50 د رصدی برای تیزهوشان هم شامل میشه؟ (50درصد نمره) و اینکه اگه میانگین نمرات سه سال اخیرم ریاضی وعلوم 19 باشه شانس قبولی در رشته تجربی رو دارم؟ …باتشکر

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:37 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

 14. محمدحسین جولای 14, 2018 در3:30 ب.ظ- پاسخ

  باسلام سوالی داشتم بنده انتخابم در هدایت تحصیلی الف و ب فقط رشته کشاورزی می باشد راهی برای تغییر یا ثبت نام در غیرانتفاعی وجود ندارد؟

  • Behnam QaderPour جولای 15, 2018 در2:54 ب.ظ- پاسخ

   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 15. آلا جولای 16, 2018 در4:52 ب.ظ- پاسخ

  خواهرم با معدل بیست دوسال اخیر رشته تجربی ج شده و با مقایسه ای که کردیم حتی امتیازش از کسایی که تجربی الف شدن بیشتر بوده یعنی غیر از امتیاز از 100 چیز دیگه ای هم ملاکه؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 17, 2018 در11:39 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیرخدمت شمادوست عزیزخیرملاک امتیازاست.شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 17, 2018 در12:36 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیرخدمت شمادوست عزیزمی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 16. Kimia جولای 18, 2018 در6:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام دختر من در هدايت تحصيلى در فنى حرفه اى رشته كشاورزى (ب) و در كارو دانش رشته كشاورزى الف آورده و بقيه رشته ها رو نياورده در ثبت نام فنى يا كار رو دانش چه رشته هايي رو ميتونه انتخاب كنه

  • Behnam QaderPour جولای 21, 2018 در11:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   زمینه موجودرشته کاردانش صنعت رشته برق ورایانه مکانیک تعمیرونگه داری ماشین آلات وموادوفرآوری ومعماری ساختمان است رشته خدمات بهداشت وسلامت خدمات بازرگانی اموراداری ورشته کشاورزی وهنراست
   زمینه موجودرشته های فنی وحرفه ای رشته زمینه صنعت گروه مکانیک مکانیک خودروچاپ ماشین ابزارتاسیسات مکانیکی مکاترونیک صنایع فلزی صنایع چوب ومبلمان وگروه برق ورایانه شبکه ونرم افزاررایانه الکترونیک ومخابرات دریایی والکتروتکنیک وگروه معماری وساختمان اسا زمینه کشاورزی گروه کشاورزی وغذاصنایع غذایی امورزراعی وامورباغی اموردامی وماشین های کشاورزی است

 17. maral جولای 19, 2018 در1:01 ب.ظ- پاسخ

  روزبخیر.سال نهم رو تموم کردم اما درس تجربی نهم رو بنا به دلایلی تجدید اوردم.امتحان تجدید رو قبول شدم با نمره 18.علاقه به رشته تجربی ندارم.اما به زبان انگلیسی تسلط دارم. هدف من اینه برا مدرسه یه رشته ای انتخاب کنم که تو دانشگاه رشته زبان انگلیسی رو بتونم شرکت کنم.سوال کردم میگن توی خود مدرسه رشته تخصصی زبان وجود نداره اما توی دانشگاه میشه انتخاب کرد. از طرفی هم به رشته فنی حرفه ای {گرافیک} هم علاقه دارم.اما بهم گفتن که برای دانشگاه نمیتونم رشته زبان رو انتخاب کنم چون محدودیت داره. من باید چیکار کنم دقیقا؟

  • Behnam QaderPour جولای 21, 2018 در11:22 ق.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به بازارکاری خوبی که دررشته های فنی حرفه ای وجودداردوراحت ترمی توانیدواردبازارکاری شویدتوصیه من به شمادوست عزیزاین است که به دلیل علاقتون به رشته گرافیک واردرشته
   فنی وحرفه ای شوید

 18. علی شهری جولای 19, 2018 در9:41 ب.ظ- پاسخ

  باسلام و خسته نباشید پسرم کلاس نهم با معدل 15/50 قبولی خرداد بوده و در سال هفتم و هشتم نیز قبولی خرداد بعد از هدایت تحصیلی فقط رشته کشاورزی رو برای او زده اندازه برای من جای سوال شده آیا میتوانم اعتراض کنم یا نه

  • Behnam QaderPour جولای 21, 2018 در11:18 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هدایت تحصیلی قرارنیست به حرف اوناباشه لزوماولی اگرامتیازبالارادرشاخه نظری کسب کرده باشدمیتواندواردرشته ریاضی فیزیک تجربی ویاانسانی شودولی میانگین ومعدل خیلی مهم است
   برای رشته ریاضی وتجربی بایدمعدل بالای 17 داشته باشندمعدل زیر17صلاح نیست واردرشته ریاضی یاتجربی شودچون باوجوددروس حل کردنی به مشکل برخوردمیکند.پیشنهادمیکنیم رشته فنی وحرفه ای راچراکه ازبازارکاری خوبی برخورداراست

 19. آتنا ترکانی جولای 21, 2018 در1:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خواهر بنده معدل 19.5 هدایت تحطیلی الویت ااف و زده ریاضی الویت ج تجربی ولی خوب دلش میخواد تجربی بره به نظرتون مدارس قبول میکنند .

  • Behnam QaderPour جولای 21, 2018 در4:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگر نمرات درس ریاضی وعلوم باید 17 باشد می تواند باداشتن معدل بالای 17 رشته تجربی راانتخاب نماید ومدرسه نیز به احتمال زیادقبول میکندمشکلی نیست

 20. mohammad جولای 21, 2018 در7:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  داداش من امسال وارد پایه دهم میشه نمرات ریاضی سال هفتمش 11سال هشتم13.25و نهم8 و نمرات علوم سال هفتم 11سال هشتم13سال نهم13
  خاستم ببینم رشته فنی میتونه بیاره یا باید بره کاردانش؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   رشته فنی حرفه ای ازبابت بازارکاری وآینده شغلی خوبی که داردمی تواندولی قبول درکاردانش راحت تر می باشد

 21. Sina جولای 21, 2018 در8:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام من میانگین ریاضی و علومم 17 است و انتخاب خودم و پدر و مادر ریاضی بوده و اگه ازمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی رو بد شده باشم می تونم یک مدرسه خوب تو مشهد برم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:14 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شما می توانیدباتوجه به میانگین ریاضی وعلومی که داریددریک مدرسه خوب تومشهدثبت نام کنید

 22. Fateme جولای 22, 2018 در10:59 ق.ظ- پاسخ

  :|کسی که معدلش ۱۸ شده و نمرات درسی کمتر از ۱۷ نداره تو کارنامه باید انسانی رو ج بخوره آیااااا؟؟؟؟؟😐

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   نه میتواندرشته تجربی وریاضی رانیزبخواند

 23. نفس جولای 22, 2018 در4:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام میشه راهنماییم کنیدمن هدایت تحصیلی پایه نهم گرفتم متاسفانه رشته ای که دوست داشتم یعنی تجربی گزینه ج شده و گزینه های الف من ریاضی و معارف است که به هیچ کدوم علاقه ندارم رشته ی انسانی هم گزینه ی ج است حالا موندم با اینده شغلی میشه بیشتر در مورد رشته خدمات فنی صحبت کنید

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در9:14 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله زمینه خدمات گروه خدمات حمل ونقل ناوبری می توان اشاره ای نمودکه بازارکاری خوبی نیزرشته های فنی دارند

 24. Fateme جولای 25, 2018 در2:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کارنامه هدایت تحصیلی رو دریافت کردم اما مشکل در اولیت هام هست باید کجا برم برای دست کردنش

 25. Fateme جولای 25, 2018 در2:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کارنامه هدایت تحصیلی رو دریافت کردم اما مشکل در اولیت هام هست باید کجا برم برای درست کردنش

 26. Fateme جولای 25, 2018 در6:28 ب.ظ- پاسخ

  درصد هنرم از بقیه رشته ها بالاتر بوده اما هاشور خورده و فقط سه تا رشته بیشتر قبول نشدم این سه تا هم درصدش از بقیه پایین تره و کارنامم مشکل داره مدرسه هم رفتم گففتن اینجا درست نمیکنن به نظرتون کجا باید برم که درستش کنن

  • Mobin Hosseini جولای 26, 2018 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام کمیته هدایت تحصیلی استان خودتون پیگیری نمایید.

 27. منا جولای 27, 2018 در9:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام من نمره ی ریاضی سال هفتم ۱۴وهشتم۱۳نهمم رو ۱۶اوردم ونمرات علومم هم14و۱۵و نهمم۱۹هست معدل نهمم هم ۱۸/۸۶ایا میتونم رشته تجربی برم

  • Behnam QaderPour جولای 28, 2018 در2:40 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدرشته تجربی راثبت نام کنیدولی باز بستگی به فرم هدایت تحصیلی ونظرمدرسه وظرفیت مدرسه دارد

 28. سورنا کریمی نژاد آگوست 5, 2018 در12:36 ق.ظ- پاسخ

  سلام من معدل سه سال هفتم هشتم نهم 20 گرفتم در کمال تعجب با اینکه درصد بیشتری از علوم کسب کردم اما در اولویت ثبت نام علوم هاشور خورده فنی و حرفه ای هم کلا هاشور خورده. و بقیه همه الف هست. لطفا کمکم کنید تو رو خدا جواب بدید.

  • Behnam QaderPour آگوست 6, 2018 در12:38 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به عملکردتحصیلی خیلی خوبی که دارید شمامی توانیدبه اداره آموزش وپرورش منطقه استان به همراه نمون برگ هدایت تحصیلی مراجعه کنید ونامه بگیریدوببریدمدرسه وثبت نامش کنید

 29. Hdiye سپتامبر 3, 2018 در12:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام لطفا جواب بدید سوالمو من هفتمم درس علوم و ریاضیم زیاد خوب نشد بدلیل اینکه اشنایی با مدرسه نداشتم و معلماهم خوب نیودند ولی معدلم ۱۸وخورده ای شد هفتم علومم ۱۲وریاضی۱۳شد هشتم علوم۲۰وریاضی۱۸وخورده ای نهم علوم ۲۰و ریاضی۱۹ ایا میتونم برم رشته تجربی تروخدا جوابمو بدید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در10:03 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی به نمون برگ هدایت تحصیلی دارداگر دررشته تجربی الویت الف رااورده باشیدمشکلی نیست می توانیداقدام کنید

 30. Hdiye سپتامبر 3, 2018 در12:57 ق.ظ- پاسخ

  سلام من سال هفتمم بدلیل نداشتن اشناییت با مدرسه و بد درس دادن معلما نمره هام خراب شد معدلم ۱۸وخورده ای و علومم۱۳ و ریاضی۱۲ شدم و هشتمم علوم ۲۰و ریاضی۱۸ونهم علوم ۲۰و ریاضی۱۹ شدم میتونم برم رشته تجربی؟ لطفا جواب بدید ممنون از سایت خوبتون

  • Behnam QaderPour سپتامبر 3, 2018 در9:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدنمون برگ هدایت تحصیلی رابررسی نموداگرالویت الف باشدمیتونیدرشته تجربی ثبت نام کنیدبازبستگی به ظرفیت مدرسه نیزدارداگرپرنشده باشدمی توانیدثبت نام کنید

 31. Abolfazl سپتامبر 3, 2018 در9:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام من معدلم 15/50 شده ولی تو برگه هدایت تحصیلی زده فقط کشاورزی اوردی با اینکه بقیه رشته ها درصد بیشتری اوردم ولی اونا را هاشور زده و کشاورزی که درصد کمتری دارد گفتن باید بری چکار میتونم بکنم لطفا پاسخ بدید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 4, 2018 در9:58 ق.ظ- پاسخ

   درود
   میتونیداداره آموزش وپرورش استان خودتون کمیته هدایت تحصیلی مراجعه کنیدتابتوانیدپیگیری نمائید

 32. ملیکا سپتامبر 10, 2018 در3:11 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشی من برای رشته تجربی عربی و فارسی ث۰ شدم مطالعات ۱۴/۵و اولویت ج آوردم میتونم به رشته انسانی برم؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 10, 2018 در10:03 ق.ظ- پاسخ

   سلام بستگی به تعداد داوطلبان و نمره کسب شده شما داره

 33. مريم سپتامبر 10, 2018 در2:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من هفتم ام دارم مىرم هشتم .مىخواستم بدونم رشته فنى حرفه اى بهتر است يا نظرى ؟نمرات هفتمم هم همه بيست بود .علاقه اصلى من انيميشن ولى ميگن خوب نيست و كارهم داره بعضى جاها هم ميگن كه كار داره لطفا جواب بدين

  • Behnam QaderPour سپتامبر 10, 2018 در2:56 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگربه کارهای عملی علاقه داریدرشته فنی حرفه ای ثبت نام کنیداگربه دروس حفظ کردنی علاقه داریدرشته نظری ثبت نام کنیداین رشته ای روهم که فرمودیدبعضی جاهابازارکاری دارد

 34. Hadiseh اکتبر 14, 2018 در10:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید

  من متاسفانه به دلایلی در سال هفتم نمره ی ریاضیمو ۱۳ و علوم

  ۱۷ گرفتم اما درسال هشتم و نهم پیشرفت کردم و در هر دوی این دروس نمره ی بالای ۱۷ رو کسب کردم ایا میتونم وارد رشته ی تجربی بشم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 15, 2018 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگردرنمون برگ هدایت تحصیلی براتون الویت الف خورده باشدبرای رشته تجربی بله می توانیدقطعاواردرشته تجربی شوید

 35. F_M اکتبر 20, 2018 در4:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام من پایه ی نهمم و امسال باید انتخاب رشته کنم اگه خواسته باشم برم تجربی ضریب درس هایی که معدلم باید خوب باشه چیه؟ ایا از طریق علوم تجربی میشه رفت معلمی ؟چون من هم معلمی رو دوست دارم و هم پرستاری موندم تو کدوم برم البته که بابام معلمه و میگه بچه های معلم سهمیه دارن تورو خدا بهم کمک کنین اگه پاسخم رو بدید ممنون میشم.و اگه خوبی ها و بدی های هر کوم رو بگین ممنون ممنون تر میشم.

  • Behnam QaderPour اکتبر 21, 2018 در11:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیدرشته آموزش ابتدایی رابرای دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کنیدولی برای رشته پرستاری حوصله زیادبایدداشته باشیدولی اگرازکارباکودکان لذت می بریدمعلمی نیزشغل ارزشمندی است

 36. علی نوامبر 23, 2018 در6:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سال هفتم ریاضیم ۱۱.۵ شد و هشتم ۱۴.۵ واگر نهم ۱۵ یا ۱۶ بگیرم و علوم هر سه سال ۲۰ شدم و معدل هفتمم ۱۸.۵ شدم و هشتم ۱۹.۱۹ شدم میتونم برم رشته تجربی

  • Mobin Hosseini نوامبر 24, 2018 در2:18 ب.ظ- پاسخ

   درود
   نمرات درس ریاضی وعلوم بایدبالای 17باشدمعدل نیزبایدبالای 17باشد

 37. فاطمه زهرا نوامبر 24, 2018 در3:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام روز بخیر من معدل هفتمین ۱۹.۹۰شدم و معدل هشتم ۲۰ الان من نهم هستم ویک ازمون علوم و یک ازمون ریاضی رو که برای مستمرمستمرهستش رو به ترتیب ۱۷و۱۸شدم آیا ممکنه برای هدایت تحصیلی مشکلی پیش بیاد اخه من می برم تجربی باید چیکار کنم

  • Mobin Hosseini نوامبر 26, 2018 در2:15 ب.ظ- پاسخ

   سلام مشکلی نیست ولی سعی کنید پایین تر از 17 نیاد نمره های دروس تخصصی

 38. پیشوا نوامبر 27, 2018 در4:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام مخواستم بدانم که با نمری ریاضی 11و17وعلوم با19و18 وارد رشته ی تجربی شد

  • Mobin Hosseini دسامبر 15, 2018 در11:00 ق.ظ- پاسخ

   سلام نمره یازده متاسفانه یه ذره پایین ولی توکل به خدا بستگی به هدایت تحصیلی شما داره

 39. پیشوا نوامبر 27, 2018 در4:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام می خواستم بدانم که با نمری ریاضی 11و17وعلوم با19و18 وارد رشته ی تجربی شد

  • Mobin Hosseini نوامبر 28, 2018 در10:01 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نمرات درس ریاضی وعلوم باید17باشدمعدل شمانیزبایدبالای 17باشد

  • Mobin Hosseini نوامبر 29, 2018 در10:51 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نمرات درس ریاضی وعلوم بایدبالای 17باشدومعدل نیزبایدبالای 17باشد

 40. آیدا نوامبر 27, 2018 در8:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام من نهمم و مدرسه فرزانگان درس میخونم آیا این درسته که میگن برای ورودی نهم به دهم باید آزمون بدیم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 28, 2018 در10:00 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای نهم به دهم بایدازطریق مدرستون فرم هدایت تحصیلی راپرکنیدوانتخاب رشته بکنیدباتوجه به فرم شماره 6و7می توانیداین اقدامات اولیه رابرای هدایت تحصیلی انجام دهید

  • Mobin Hosseini نوامبر 29, 2018 در10:50 ق.ظ- پاسخ

   درود
   آزمون تیزهوشان مدنظرتان است یانمونه دولتی یامدارس شاهداین هاباهم فرق دارندسوالتون روواضح بپرسید

 41. زینب نوامبر 29, 2018 در2:23 ب.ظ- پاسخ

  با سلام. میخواستم بپرسم معدل ریاضی باید چند باشد تا درهدایت تحصیلی رشته تجربی الف بیاید؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 1, 2018 در12:39 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل بالای 17بایدباشدیعنی معدل 18یا19باشد

 42. مصطفی دسامبر 6, 2018 در12:05 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دوسدارم در آینده کارهای تعمیرتی و طراحی خودرو ،وسایل نظامی مخصوصا انجام بدم باید چه رشته ای انتخاب کنم از فنی برم بهتره یا از نظری

  • Mobin Hosseini دسامبر 6, 2018 در12:28 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگربه کارهای عملی علاقه زیادداریدبهتراست فنی بریداگرنه می توانیدنظری راانتخاب نمائید

 43. فاطمه دسامبر 21, 2018 در2:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من معدل هفتمم 19.46شد و هشتمم19.48والان نهمم میتونم برم تجربی

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:55 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیدثبت نام انجام دهید

 44. icegirl دسامبر 21, 2018 در6:48 ب.ظ- پاسخ

  با سلام میخواستم بدونم که میشه از رشته کودکیاری تکنسین اتق عمل شد یانه چونیکی از بستگانمون رشته کودکیای برداشته الان هم تکنسین اتاق عمل هستش لطفا جواب بدید!

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:53 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای کسب اطلاعات بیشتردررابطه بارشته می توانیدبامشاوران درخت دانش درارتباط باشید

 45. Mobina دسامبر 25, 2018 در2:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سال هفتمم رو ریاضی رو علوم رو گند زدم ولی سال هشتم نمرات 19 به بالا گرفتم تو اون درسا و الان که نهمم میخواستم بدونم اگه مثل سال هشتم نمره هام و معدلم بالا باشه میتونم برم رشته ریاضی؟؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 25, 2018 در3:03 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگرمعدلتون بالاباشدبله می توانیداقدام کنید

 46. زهرا دسامبر 28, 2018 در1:55 ب.ظ- پاسخ

  با سلام زمان تکمیل فرم انخاب رشته در سایت همگام تموم شده؟ ما هنوز به سایت مراجعه نکردیم ا یا تمدید میشه؟؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 29, 2018 در12:15 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله امکانش هست

 47. Masoomeh ژانویه 2, 2019 در2:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام من امسال نهمم و بین انتخاب رشته ی ریاضیو تجربی گیر کردم واقعا من موندم ک کدومو برم من به ریاضی بیشتر علاقه دارم ینی شغلا مهندسی رو بیشتر دوس دارم اما بازار کار نداره واسم واسه من این از همه مهمتره که رشته ایی رو ک میرم بازار کاره خوبی واسم داشته باشی یعنی برم تجربی ؟! معدله کله پایه ی هفتمو هشتمم 20 هست

  • Mobin Hosseini ژانویه 3, 2019 در10:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بازارکاررشته های تجربی هم خوب نیست آن چنان هرکدوم راکه بیشتردوست داریدومی توانیدپیشرفت بیشتری داشته باشیدثبت نام کنید

 48. مریم ژانویه 8, 2019 در6:24 ق.ظ- پاسخ

  سلام وقت شما بخیر توروخدا کمکم کنید
  من دیپلم تصویرسازی کامپیوتر ازکاردانش دارم و بخاطر کنکور در پیشدانشگاهی هنر شرکت کردم میخوام بدونم اگر بخوام دیپلم سینما زیرشاخه هنر داشته باشم باید دروس تخصصی دوم وسوم روپاس کنم؟؟؟با دروس عمومی که دادم تطبیق میدن؟؟دیگه نیازی نیست دوباره پیشدانشگاهی بخونم باوجود پیشدانشگاهی هنر؟؟
  و سوال اخر اینکه محدودیت انتخاب واحدبرای داوطلب آزاد وجود خواهدداشت یانه؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 8, 2019 در9:57 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز سوالات شما خیلی تحصصی لطفا با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

 49. پیشوا ژانویه 10, 2019 در10:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام من کلاس هفتمم وهشتم و نهم معدلم بالای نوزده است میتونم برم تجربی

 50. دنیا ژانویه 13, 2019 در10:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای رشته ی انسانی چه درس هایی باید نمرهای بالا داشته باشیم و در چه حدی

 51. رضا ژانویه 24, 2019 در9:36 ق.ظ- پاسخ

  سلام من سال هفتم ریاضیم شد۸.۵متاسفانه بنا به دلایلی ولی بخاطر مستمر ۱۴.۵قبول شدم و علوم۱۶.۵هشتم علوم۱۹ریاضی۱۴معدل هفتم۱۷.۴۳هشتم۱۸.۵ امسال باید ریاضی چند بیارم تا واسه تجربی بیارم علاقه زیادی هم دارم و اینکه این ضریب ها جیه و چجوری حساب کنم

  • Mobin Hosseini ژانویه 24, 2019 در10:49 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدنمرات 20 داشته باشیدومعدلتون نیزبایددرکل بالای 17باشد

 52. فهیمه فوریه 12, 2019 در9:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانش اموز سال نهم هستم و امسال قراره ک انتخاب رشته کنیم من هر سه سال رو معدلم کمتر از 18/70 نشده ایا من میتونم برم تجربی؟ از این نگرانم ک نتونم اولویت الف رو بیارم میشه راهنماییم کنبد ؟؟ ممنون میشم

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در10:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نگران نباشیداگرمعدل بالای 17نیزداشته باشیدمی توانیداقدام کنید

 53. فهیمه فوریه 15, 2019 در2:03 ب.ظ- پاسخ

  بله چیزی ک میگین درسته ولی خب کسایی هستن ک معدلشون بالاتر از من باشه ….

 54. Liya mira فوریه 17, 2019 در7:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام . من به رشته هنر خیلی علاقه دارم،مخصوصا نقاشی .
  اما میگن بازار کار نداره و از این حرفا .
  بعضی ها هم میگن داره و خیلی خوبه .
  من الان گیج شدم چیکار کنم . رشته هنر برم که علاقه دارم یا انسانی که خیلی بهش علاقه ندارم .

  • Mobin Hosseini فوریه 18, 2019 در11:14 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران درخت دانش درارتباط باشید

  • Mobin Hosseini فوریه 18, 2019 در11:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای گرفتن مشاوره رشته نقاشی می تو انیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 55. انا فوریه 22, 2019 در3:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید می خواستم بدونم من سال هفتم علوم 18 و ریاضی 20 و هشتم ریاضی 17.5 و علوم 20 شدم می تونم برم تجربی

  • Mobin Hosseini فوریه 24, 2019 در11:13 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شرایط راداریدشمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 56. انا فوریه 22, 2019 در3:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید اگر بخوام برم تجربی باید سوالای رغبت رو چطور بزنم

  • Mobin Hosseini فوریه 24, 2019 در11:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 57. مريم اميري مارس 1, 2019 در4:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، با معدل ١٨.٦٤ هفتم و ١٨.٥٠ هشتم و ١٩.٨٠ فرزانگان ميشه رياضي الف اورد؟؟

  • Mobin Hosseini مارس 2, 2019 در4:26 ب.ظ- پاسخ

   سلام با توجه به نمرات شما این امکان وجود دارد

 58. سوگند اسماعیل پور مارس 3, 2019 در7:30 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  ازمون هدایت تحصیلی سال 97-98 تا چه ناریخی مهات انجام داره؟

  • Mobin Hosseini مارس 5, 2019 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام تا فردا دوست عزیز

  • آبتین ژوئن 28, 2019 در4:44 ب.ظ- پاسخ

   سلام من ریاضی 17 و علومم 14-بوده توی این سه سال معدلمم بالای 17 هست آیا می توانم رشته تجربی بروم

 59. دانیال آوریل 5, 2019 در2:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  متاسفانه من دیروز رفتم تو سایت ولی نتونستم ازمونو ثبت کنم سایت مشکل داشت
  ایا مشکل برای من پیش میاد در هدایت تحصیلی؟
  و یه سوال دیگه امکان داره ارمون تمدید شه

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در12:41 ب.ظ- پاسخ

   سلام هم اکنون می توانید برای پاسخ به سوالات آزمون توانایی و رغبت اقدام نمایید که از کانال تلگرام نیز خدمت دوستان اطلاع رسانی شده است.
   سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

 60. Mm آوریل 5, 2019 در12:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من از ازمون جا موندم میشه کاریش کرد؟ واقعا نگرانم میشه سریع جواب بدین

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در12:35 ب.ظ- پاسخ

   سلام هم اکنون می توانید برای پاسخ به سوالات آزمون توانایی و رغبت اقدام نمایید که از کانال تلگرام نیز خدمت دوستان اطلاع رسانی شده است.
   سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

 61. Korosh آوریل 5, 2019 در2:27 ب.ظ- پاسخ

  ممکن هست ازمون توانایی و رغبت رو دباره تمدید منید؟خواهش می کنم.توی عید هیچ فرصتی برای انجام آزمون نداشتم

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در12:24 ب.ظ- پاسخ

   سلام هم اکنون می توانید برای پاسخ به سوالات آزمون توانایی و رغبت اقدام نمایید که از کانال تلگرام نیز خدمت دوستان اطلاع رسانی شده است.
   سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

 62. آریا آوریل 5, 2019 در2:43 ب.ظ- پاسخ

  با سلام آیا روز جمعه ۱۶ فروردین میتوان له آزمون مشاوره ای پاسخ داد اگر نمیتوان لطفا مفاد آن را ارئه کرده و بگویید مانع انتخاب رشته های خوب میشود یا خیر؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در12:22 ب.ظ- پاسخ

   سلام طبق اطلاع رسانی که از طریق کانال تلگرام نیز منتشرکردیم بله شما از امروز 18 فروردین می توانید به سایت مراجعه نمایید و با کلیک بر مقاله زیر آنرا مطالعه بفرمایید.
   سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

 63. فاطمه محمدی آوریل 6, 2019 در4:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر .. من دانش اموز پایه نهم هستم . ازمون هدایت تحصیلیمو انجام دادم ولی اون موقع چون تحت تاثیر یه حرفایی بودم سوالامو واقعی جواب ندادم . الان پشیمون شدم و میخوام اولویت بندی هامو عوض کنم . امروز مشاور مدرسمون که گفت نمیشه دیگه تغییرش داد؟ میخواستم ببینم واقعا همینطوره؟ و من هیچ راه دیگه ای ندارم ؟

 64. Fh آوریل 8, 2019 در4:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ریاضی و علومم رو در پایه هفتم شدم ۱۳ هر دو رو ولی در پایه هشتم علوم ۱۶ و ریاضی ۱۷ من میتونم برم رشته تجربی؟باید کلاس نهم نمرم چند به بالا بشه ک رفتنم به تجربی قطعی بشه(شهرستان لاهیجان

  • Mobin Hosseini آوریل 9, 2019 در2:56 ب.ظ- پاسخ

   سلام با توجه به رقابت سنگین دانش آموزان معمولا نمرات باید بالا باشه برای پذیرش
   لطفا جهت راهنمایی کامل از طریق شماره گیری 9099072943(بدون کد و از تلفن ثابت)با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

 65. فرساد آوریل 8, 2019 در4:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من نمره ی هفتم ریاضی ۱۳ و علوم ۱۳ و هشتم علوم ۱۶ و ریاضی ۱۷ پایه نهم باید چند به بالا بیارم ک بتونم برم تجربی

  • Mobin Hosseini آوریل 9, 2019 در2:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام با توجه به نمراتتون و رقابت زیاد در این رشته شانس قبولی تون زیاد بالا نیست

 66. هدی آوریل 10, 2019 در7:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام من نهمم میخواستم بدونم برای ورددیه فنی وحرفه ای معدل نوبته دومم بایدچندباشه که این رشته اروبیارم؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • Mobin Hosseini آوریل 11, 2019 در10:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   1.مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور هر یک از درس های ریاضی و علوم تجربی و حرفه و فن در سه پایه دوره راهنمایی بدون ضریب کمتر از 30 نباشد.
   2.نمره درس ریاضی (1) اول متوسطه بدون تبصره و حداقل 10 باشد.
   3.مجموع نمرات درس های مرتبط با رشته در دوره راهنمایی و پایه اول متوسطه (بدون احتساب نمره درس کارگاه خود اتکایی) باید حد اقل 120 و معدل آن ها کمتر از 12 نباشد.

 67. شیدا آوریل 16, 2019 در1:23 ب.ظ- پاسخ

  درود به شما
  من پایه نهم هستم و معدلم هفتمم ۲۰
  هشتم ۱۹
  ولی توی هشتم با اینکه معدلم بالا بود ولی ریاضیم رو خیلی خراب کردم شدم ۱۱:۵
  منم علاقه زیادی به گرافیک دارم میخواستم بدونم این نمره ریاضی هشتم من آیا مشکل ساز میشه یا نه؟
  اگه قبولم نکنن چیکار باید بکنم؟
  پایه نهمم چه نمره ریاضی ای قابل قبوله؟
  چون همه درسام خیلی خوبه

  • Mobin Hosseini آوریل 18, 2019 در10:49 ق.ظ- پاسخ

   درود
   گرافیک از رشته های فنی حرفه ای می باشد و احتمال قبولی شما زیاده

 68. Mohammad آوریل 17, 2019 در10:54 ق.ظ- پاسخ

  سلام من میخوام برم رشته کامپیوتر
  باید چه رشته ایی رو انتخاب کنم
  و نمرات چه درس هاییم بالا باشع

 69. Mohammad آوریل 17, 2019 در11:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من میخوام برم رشته کامپیوتر چه رشته ایی برم نمره ریاضی هفتمم ۱۰ علوم ۱۴
  من کلاس هشتم

  • Mobin Hosseini آوریل 17, 2019 در1:58 ب.ظ- پاسخ

   سلام کاردانش و فنی حرفه ای را انتخاب نمایید

 70. ارزو آوریل 23, 2019 در4:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با معدل 19.24 می تونم برم رشته کامپیوتر

  • Mobin Hosseini آوریل 25, 2019 در12:03 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله

 71. meysam2222 می 11, 2019 در7:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام مدرسه ما امروز گفته بزنین ولی شما میگین بسته که پس چیکار کنیم 😐

  • Mobin Hosseini می 21, 2019 در5:03 ب.ظ- پاسخ

   سلام تعدادی از مدارس بسته س

 72. ابوالفضلafg می 12, 2019 در5:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام اگر ۳۰ نمره نگیریم می توانیم وارد رشته مورد علاقه شویم

  • Mobin Hosseini می 21, 2019 در5:03 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه متاسفانه

 73. amir می 15, 2019 در7:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید پایه نهم هستم من ازمون رغبت و توانایی را نهایی کردم ولی ازمون سلامت روان را نهایی نکردم و سوال من اینه که ایا ممکنه که من رشته نیارم؟

 74. amir می 15, 2019 در7:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید پایه نهم هستم من ازمون رغبت و توانایی را نهایی کردم ولی ازمون سلامت روان را نهایی نکردم و سوال من اینه که ایا ممکنه که من رشته نیارم؟؟؟

  • Mobin Hosseini می 21, 2019 در4:57 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه مشکلی نداره دوست عزیز نگران نباشید سیستم خود به خود نهایی خواهد کرد

 75. مهدیار می 25, 2019 در11:21 ق.ظ- پاسخ

  سلام پسرم هدایت تحصیلی رو انجام داده اما مدرسه خواست که الویت رشته رو انتخاب کنه اما سایت بسته س چه اتفاقی می افته پسرم رشته ای که دوست داره نمیتونه بره

  • Mobin Hosseini می 26, 2019 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام نه مشکلی نداره دوست عزیز

 76. هاني ژوئن 3, 2019 در5:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من تو سایت همگام هرگه قدر میرفتم باز نمیشد تا همین امروز که رفتم باز شده ولی میگن مهلت ازمون تموم شده ولی فرم اولویت رو پر کردم میخواستم ببینم مشکلی برای رفتن به مقطع دهم پیش میاد یا نه

  • Behnam ghaderPour ژوئن 9, 2019 در2:02 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   در سایت ثبت بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

 77. Mobina ژوئن 11, 2019 در2:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام پایه نهم هستم معدل هم بیسته همه ی ازمون های مشاوره ای رادادم اما ازمون رغبت و توانایی نهایی نشده ایا من نمیتونم برم رشته ی تجربی؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام مشکلی نداره صبر داشته باشید تا نتایج اطلاع رسانی بشه

 78. nilo ژوئن 16, 2019 در5:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشیدببخشید من کلاس نهمم اولویتمو تجربی زدم اولیاهم تجربی معدلم 19و.. مطمینم ک میتونم برم تجربی و چون رشته انسانیو تو اولویتام 4زدم حس میکنم توی هدایت تحصیلیم نمیاد من الان نظرم عوض شده و دوسدارم برم انسانی ولی اگ تویه هدایت تحصیلیم نیاد میشه کاریش کرد،؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:35 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله مشکلی نداره نگران نباشید

 79. رها ژوئن 29, 2019 در8:09 ق.ظ- پاسخ

  سلام علوم من به ترتیب از هفتم تا نهم ۱۸/۱۹_۱۸_۲۰ هست و ریاضی ۱۶_۱۵_۱۹ هست می خواستم ببینم آیا رشته تجربی قبول میشم چون علوم خیلی دوست دارم

 80. Ruya ژوئن 29, 2019 در8:12 ق.ظ- پاسخ

  سلام علوم من به ترتیب از هفتم تا نهم ۱۸/۱۹_۱۸_۲۰ هست و ریاضی ۱۶_۱۵_۱۹ هست می خواستم ببینم آیا رشته تجربی قبول میشم چون علوم خیلی دوست دارم

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.