hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.
تماس

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم 5/5 (2)

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم 97-98

هدایت تحصیلی چیست و چرا باید حتما از طریق مشاور تحصیلی انجام داد ؟
سوال خیلی مهم: رشته تجربی را انتخاب کنم یا ریاضی ؟ (بازار کار یا قبولی راحت تر؟)
تفاوت شاخه های فنی حرفه ای با کاردانش ؟

معرفی پر طرفدارترین و پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای ؟
ملاک های مهم انتخاب رشته پایه نهم کدامند ؟
علاقه یا بازار کار اولویت اول ما برای انتخاب رشته باشد ؟
شرایط انتخاب رشته پایه نهم به دهم رشته تجربی و رشته انسانی و .. چگونه است ؟
سوال پرتکرار: سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم و سایت انتخاب رشته پایه نهم چه سایتی است ؟

ظرفیت ها در انتخاب رشته دبیرستان چگونه می باشند ؟
حداقل معدل لازم برای قبولی در انتخاب رشته نهم و حد نصاب نمره دریافتی برای رشته های مختلف چگونه است ؟
زمان دقیق انتخاب رشته در پایه نهم به دهم چه زمانی می باشد ؟
دریافت فرم های هدایت تحصیلی پایه نهم و نمونه برگ انتخاب رشته نهم-دهم ؟

و … ؟؟؟

در این مقاله سعی کرده ایم به این سوالات و سوال های زیادی که دانش آموزان پایه نهم در مورد انتخاب رشته با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند جواب دهیم.

هدایت تحصیلی چیست ؟

هدایت تحصیلی، همانطور که از اسم آن مشاهده می کنیم به معنای راهنمایی و مشخص کردن یک مسیر برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف می باشد تا بر اساس آن دانش آموزان بتوانند بصورت آگاهانه شاخه و رشته تحصیلی خود را انتخاب کنند.
با توجه به رشد جمعیت و افزایش تمایل افراد به تحصیل در سطوح مختلف و تراکم و تنوع واحدهای درسی و ضرورت انتخاب مناسب مشاغل و حرفه‌ها و عوامل بسیار زیاد دیگر بحث هدایت تحصیلی از اهمیت بالا برخوردار است.

اهمیت مشاوره هدایت تحصیلی در انتخاب رشته پایه نهم

درست انتخاب کردن بر اساس نیازهای فعلی جامعه (بازارکار و نیروی انسانی )، علاقه داوطلب به رشته، اطلاع کامل داشتن از رشته های دانشگاهی هر کدام از رشته ها و … میتواند آینده هر داوطلبی را رقم بزند.

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است چون دانش آموزان پایه نهم پر از انرژی، خلاقیت و استعدادهای نهفته هستند، که باید هر کدام از این استعدادها را کشف و باهمیت دانست و دانش آموز را در پی آن علایق و استعداد تشویق کرد، و راه درست و انتخاب صحیح را نشونش داد.

مشاوران درخت دانش با سابقه ای چند ساله در انتخاب رشته دبیرستان و پایه نهم، تشخیص انتخاب رشته درست برای هر داوطلب بر اساس معدل و استعداد دانش آموز و علاقه و … می توانند با انتخاب رشته ای منطقی و صحیح آینده شغلی و رضایت از رشته انتخابی را برای هر داوطلبی رقم بزنند.

“انتخاب رشته پایه نهم بکی از مهمترین تصمیمات یک دانش آموز در دوره تحصیل است که باید با اطلاعات کامل بگیرد”

سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم 97

برای ورود به سامانه و سایت هدایت تحصیلی نهم و همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در باب مشاوره انتخاب رشته پایه نهم، رشته های نظری یا فنی؟ با چه نمره هایی اولویت بندی کنیم، پردرآمدترین رشته های دانشگاهی، معرفی رشته های دانشگاهی، فاکتورهای مهم انتخاب رشته نهم و … میتوانید:

در سراسر ایران بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش با انتخاب رشته ای صحیح و ساختن آینده ای با هدف بر اساس علایق و بازار کار رشته راهنمایی نمایند، و یا بر روی پربازدیدترین مقالات انتخاب رشته نهم درخت دانش زیر کلیک نمایید:

توجه: در صورت مشغول بودن خطوط و برقرار نشدن تماس ها به دلیل ترافیک تماس بالا لطفا مجددا تماس حاصل نمایید.

با چه نمره هایی در نهم متوسطه انتخاب رشته کنیم ؟

پردرآمدترین رشته فنی حرفه ای

 

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

انتخاب شاخه و رشته تحصیلی یا همان هدایت تحصیلی بر اساس ۶ مولفه تعیین شده که عبارتند از:

 • نظر دانش‌آموز: از دانش‌آموز نظرخواهی می‌شود و ۱۰ درصد از ۱۰۰ امتیاز کل به آن اختصاص دارد.
 • نظر والدین: ۵ درصد از امتیاز کل به آن اختصاص داده شده است.
 • نظر تمام معلم‌های دوره‌ی متوسطه که ۱۰ درصد کل را شامل می‌شود.
 • نتایج آزمون‌های مشاوره‌ای: سوالات آن طوری طراحی شده تا تمام ابعاد دانش‌آموزان و رغبت واقعی و توانمندی‌های شان را به طور کامل نشان دهد. این عامل ۳۰ درصد از امتیاز کل است.
 • نتایج عملکرد تحصیلی یا همان نمرات درسی: ۳۵ درصد مجموع امتیازهاست و با توجه به کارنامه‌های پایه‌ی هفتم و هشت و نهم، محاسبه می‌شود.
 • نظر مشاور: با توجه به جمع‌بندی موارد بالا و صحبت با دانش‌آموز و خانواده‌اش انجام می‌شود و ۱۰ درصد از این ۱۰۰ امتیاز را شامل می‌شود.

راهنمایی و هدایت تحصیلی دانش آموزان عزیز (هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم) باید بر اساس توانایی آنها، علاقه، بازار کار و پیش بینی و آینده نگری انجام خواهد شد و هیچ اجباری برای دانش آموزان به سمت رشته های خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطی همچون کف نمره برای برخی رشته ها لازم است دانش اموزان به توصیه های فرم هدایت تحصیلیشان دقت کنند. برای رشته‌هایی مانند علوم تجربی ، ریاضی، علوم انسانی، فنی وحرفه ای و شاخه کاردانش در گرایش‌های صنعت و کشاورزی، باید دانش آموز در برخی دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعیین شده را کسب کند وگرنه ثبت نام او در اولویت‌های چهارگانه صورت می‌گیرد.( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

نکته مهم در انتخاب رشته پایه نهم:

نکته مهم در مشاوره انتخاب رشته نهم اگر هر یک از داوطلبان علایق، توانمندی های فردی، و از همه مهمتر خلاقیت های ذهنی خود را شناسایی کرده باشد و آنها را ملاک انتخاب رشته پایه نهم که می تواند سرنوشت هر یک از داوطلبان را رقم بزند قرار بدهد، در آینده در رشته انتخابی مورد علاقه حتما موفق خواهد شد.

“فراموش نکنیم همه افراد موفق صرفا در یک رشته موفق نشدند”

هدف اصلی هدایت تحصیلی

هدف اصلی نظام تعلیمی و تربیتی رساندن دانش آموزان به سطحی از تمایزیافتگی است که خود بصورت کاملا آگاهانه و با توجه به استعدادها توانایی‌ها و رغبت‌های خویش و همچنین ظرفیت‌ها و محدودیت‌های محیطی، آزادانه انتخاب کنند و سپس تصمیم گیری نهایی کیفی خود را در تعامل سه جانبه میان خودشان خانواده و مشاور انجام دهند.(سایت هدایت تحصیلی پایه نهم)

سال هدایت تحصیلی 97-98 یک سال متفاوتی خواهد بود چون که براساس اطلاعات منتشر شده از لحاظ انتخاب افراد شاهد افزایش ظرفیت هایی که اعلام شده هستیم.
برای هدایت تحصیلی هیچ گونه اجباری وجود ندارد و برای رشته هایی که علاقمندان آن زیاد هستند، افزایش ظرفیت وجود خواهد داشت تا اگر دانش آموزی قصد ورود به رشته ای را داشت، به تقاضای او پاسخ داده شود؛ چراکه با توجه به آمار تعداد کمی از دانش آموزان در رشته تحصیلی مورد علاقه خود مشغول به تحصیل هستند بنابراین سال نهم باید جدی گرفته شود.
در حال حاضرتعداد افراد فارغ التحصیل بیکار در کل کشور بسیار است و نسبت به هزینه های تحصیل انها، بهره برداری لازم صورت نگرفته است لذا ارائه سامانه هدایت تحصیلی راه حل مناسبی برای پیشگیری از مشکلات آتی جوانان و جامعه میباشد.

برای مشاوره انتخاب رشته درست و بر اساس شرایط خود دانش آموز میتوانید با مشاوران انتخاب رشته نهم درخت دانش از طریق شماره 9099072943 تماس حاصل نمایید.

“با انتخاب رشته درست و منطقی آینده شغلی و تحصیلی خود را رقم بزنیم”

زمان انجام هدایت تحصیلی نهم 97

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش شروع فرایند هدایت تحصیلی دانش‌آموزان را بعد از اعلام نتایج امتحانات خردادماه 97 اعلام کرد و او گفت: دانش‌آموزان پایه نهم تحصیلی 97 پس از تمام شدن امتحانات و اعلام نتایج می‌توانند نسبت به هدایت تحصیلی خود اقدام کنند.

پس از امتحانات خرداد کارنامه کتبی در اواخر خرداد صادر شده و پس از آن کارنامه هدایت تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و دانش آموزان میتوانند برای ثبت نام به مدارس متوسطه دوم مراجعه کنند. فرآیند هدایت تحصیلی از 22 تیرماه به بعد آغاز شده و اعلام زمان مراجعه به مدارس برای دریافت فرم‌های هدایت تحصیلی پس از بررسی ظرفیت‌های رشته های مربوطه از سوی مناطق مختلف صورت خواهد گرفت.

نکته قابل توجه:

همانطور که اطلاع دارید در مقاطع متوسطه اول آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم به هفتم حذف شده است و در واقع برای هدایت تحصیلی در آینده با کمی تامل و بازنگری دوباره باید انجام دهیم. همچنین طی روزهای اخیر شاهد ادغام آزمون تیزهوشان و مدارس نمونه در پایه نهم بودیم.

حد نصاب نمره درسی برای پذیرش در هر رشته

بر اساس ضوابط هدایت تحصیلی ابلاغ شده ، کف نمره تعیین شده در دروس تخصصی برای مثال در رشته های ریاضی و تجربی 14 میباشد و مبنای کف نمره، مجموع نمرات سه سال هفتم، هشتم و نهم میباشد که البته نمره سال نهم دارای ضریب ۳ و نمره سال هفتم و هشتم دارای ضریب یک هستند.

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم

دو فرم اصلی برای هدایت تحصیلی وجود دارد:

1) فرم توصیه نامه

2) فرم زمانبندی

این فرم‌ها از ۲۰ تیرماه صادر می‌شود و دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌توانند از طریق مدارس متوسطه اول نسبت به دریافت آنها اقدام کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت این فرم ها (هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت فرم های هدایت تحصیلی پایه نهم 97

فرآیند ثبت‌نام در دو هفته انتهایی تیر و دو هفته ابتدایی مردادماه صورت می‌گیرد و ثبت‌نام براساس اولویت‌های زمان‌بندی که به دانش‌آموز اعلام شده میباشد و دانش‌آموز مراجعه کرده و ثبت‌نام می‌کند.( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

اولویت های انتخابی برای دانش آموزان در دستورالعمل جدید

12 اولویت انتخابی برای هر دانش آموز در دستورالعمل جدید وجود خواهد داشت و برای هر دانش آموز با توجه به عملکرد درسی اش در هر رشته چهار فرصت ثبت نام وجود دارد تا بر اساس اولویت خود در آن رشته در دوره دوم متوسطه ثبت نام اش را انجام دهد. عملکرد تحصیلی اعم از نمرات دروس در پایه های هفتم، هشتم و نهم مد نظر قرار داده میشود.

محدودیت ثبت نام بر اساس محدوده جغرافیایی برای پایه دهم در شرایط خاص برداشته خواهد شد و برخی دانش آموزان می‌توانند در مدارس مناطق دیگر ثبت نام خود را انجام دهند( سایت هدایت تحصیلی پایه نهم )

تفاوت شاخه فنی حرفه ای با شاخه کاردانش

شاخه فنی و حرفه ای با شاخه کاردانش شباهت زیادی دارد اما تفاوت هایی نیز دارد. از جمله این تفاوت ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • شرایط ورود به شاخه فنی و حرفه ای از کاردانش دشوارتر است.
 • دروس عملی و ساعات کارگاهی شاخه کار دانش بیشتر از فنی و حرفه ای است.
 • رشته های شاخه کار دانش متنوع تر از فنی و حرفه ای است.
 • ساعات حضور در مدرسه برای دانش آموزان فنی و حرفه ای بیشتر است.

ظرفیت های مجاز برای ثبت نام دانش اموز در هر رشته

ظرفیت هرمنطقه برای رشته‌های تحصیلی مختلف مشخص شده است و هرفرد با توجه به امتیاز و رتبه ای که خود در جریان هدایت تحصیلی کسب کرده است ، وارد رشته‌ها می‌شود.

در شاخه های فنی و حرفه ای و کار دانش ظرفیت ها 17 درصد است وبرخی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای برای رشته‌های پرطرفدار همه ساله آزمون ورودی برگزار می کنند واحتمالا برای سال آینده ظرفیت ۱۷ درصدی را به ۱۹ و یا ۲۰ درصد برسانند تا دانش آموزان بیشتری در مراکز فنی و حرفه‌ای ثبت نام و تحصیل کنند.

ظرفیت ها برای پذیرش در رشته های گوناگون در مناطق مختلف متفاوت است برای مثال اگر در منطقه ای ظرفیت پذیرش در رشته ریاضی 400 نفر باشد ، این ظرفیت با توجه به عملکرد تحصیلی و داده های دانش آموزی بررسی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ظرفیت هر کدام از شاخه ها و رشته های مختلف بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ظرفیت رشته های تحصیلی دوره دوم متوسطه

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود (سامانه و سایت هدایت تحصیلی پایه نهم ) و همچنین برنامه ریزی درسی تیزهوشان و بهترین منابع تیزهوشان نهم در سراسر ایران بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

34 نظر

 1. فا گل می 14, 2018 در5:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من پایه هشتمم که برای سال نهم قصد شرکت در مدرسه نمونه را دارم…
  اما در یکی از سایت ها خواندم که حتی اگر قبول هم شویم اما آن رشته در هدایت تحصیلی ما نباشد نمیتوانیم وارد مدرسه نمونه اون رشته ایی که دوست داریم شویم
  و منی که کلی انگیزه داشتم الان دیگه هیچی از اون انگیزه باقی نمونده آموزش و پرورش ازم یه دختر افسرده و ناامید و ساخت دختری حاضر بود هر کاری واسه رسیدن به آرزو هاش انجام بده
  برای ما اینجوریه که الان هشتم یه آزمون سلامت روانی دادیم و من این ازمونو خیلی خراب کردم و حس پوچی دارم الان همین آزمون سی نمره داشت که من افتضاح دادم میترسم خیلی ایا این همون ازمون رغبت و استعداد رو تعیین میکنه؟؟ نمیدونید اون هفتاد درصد سال دیگه چطور تعیین میشه؟

  • Mobin Hosseini می 20, 2018 در7:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اصلا نگران نباشید آزمون سلامت برای تمامی دوستان امتیاز بالایی در نظر می گیرند.

 2. سارا ژوئن 20, 2018 در1:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام با نمره 13 ریاضی و علوم 15 میشه وارد رشته تجربی شد یا نه؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:36 ب.ظ- پاسخ

   درود
   احتمال داردالبته بایدمیانگین رانیزبررسی نمودولی بایدنمرات ریاضی وعلوم بالای17باشدکه بتوان واردرشته تجربی شد

 3. محمد ژوئن 23, 2018 در6:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام

 4. محمد ژوئن 23, 2018 در6:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام من خیلی میترسم از این که با تمامی تلاش هایی که کردم بخاطر یک سری از معلمان بی کیفیت نتونم رشته دل خواه خودم رو بیارم

  • Mobin Hosseini ژوئن 24, 2018 در11:17 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز نگران نباش متاسفان در بعضی از مدارس با همین مشککل مواجه بوده ایم

 5. مانیا ژوئن 24, 2018 در7:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سال نهم ریاضی و علومم رو به تر تیب 17/5و 19 شدم سال هشتم 16/5 و 18/75 شدم وسال نهم 18 و 19 شدم
  معدلاتم به ترتیب سال :19/86 و 19/90 و 19/90
  ایا میتونم برم تجربی

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:25 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به نمرات خوبی که کسب کرده ایدمی توانیدرشته علوم تجربی راانتخاب نمائید

 6. ریحانه جولای 1, 2018 در10:29 ق.ظ- پاسخ

  سلام چرا تلفن پاسخگو نیست

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به مشغول بودن خطوط امکان پاسخگویی میسرنبوده است شمامی توانیدمجددابامشاوران درخت دانش تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:49 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به اشغال بودن خطوط مخابرات لطفامجددتماس بگیرید

 7. Rezaamoamoha جولای 2, 2018 در12:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رفتم رشته انسانی و تمام درس های مربوط به رشته انسانی را نمره ۲۰اورده ام ولی ریاضی و زبان را پایین ایا من نمیتوانم انسانی را بیاورم ؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:16 ب.ظ- پاسخ

   درود
   باتوجه به این که تمام درس های مربوط به رشته انسانی را20آورده ایدبله امکانش فراهم است

 8. M جولای 4, 2018 در1:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید برای رشته فنی حرفه ای معدل چند می خواهد؟
  باسلام ووقت بخیر معدل های سال اول ودوم وسوم که معیارمعدل های 14به بالاتراست که دربحث هدایت تحصیلی بدان پرداخته می شودشمامی توانید
  برای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمائید

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در2:01 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمایید

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در3:53 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدباشرط معدل البته تاثیرمعدل به این صورت است که هرقدرمعدل بالاتری داشته باشیدشانس قبولی بیشتری برای ثبت نام دانشگاه
   علمی کاربردی بدون کنکور پیداخواهیدکردکه برای افرادی که رشته فنی حرفه ای نیزبوده اندمناسب است

   • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در3:57 ب.ظ- پاسخ

    باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
    شمامی توانیدباشرط معدل البته تاثیرمعدل به این صورت است که هرقدرمعدل بالاتری داشته باشیدشانس قبولی بیشتری برای ثبت نام دانشگاه
    علمی کاربردی بدون کنکور پیداخواهیدکردکه برای افرادی که رشته فنی حرفه ای نیزبوده اندمناسب است.شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام مشاوران
    مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل بنمایید

 9. اسما افروغ نیا جولای 7, 2018 در7:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام من با معدل 19/83 پای نهم و معدل 19 به بالای هفتم وهشتم میتونم رشته تجربی انتخاب کنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 7, 2018 در9:42 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   بله باتوجه به معدل بالایی که شمادرپایه نهم کسب کردیدمیتوانیدبااین معدل خوب رشته تجربی راانتخاب نمائید
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 7, 2018 در11:35 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   بله باتوجه به معدل بالایی که شمادرپایه نهم کسب کردیدمیتوانیدبااین معدل خوب رشته تجربی راانتخاب نمائید
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 10. ریحانه جولای 7, 2018 در2:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  به گفته آموزش و پرورش قرار بود تا ۱۵تیر نتایج رغبت تحصیلی اعلام بشه اما هنوز خبری نشده ….. شما میدونید زمان اعلام نتایج کیه؟ …… برای ثبت نام در مدارس سال دهم ب این نتایج نیاز داریم اما هنوز اقدامی برای اعلام نتایج صورت نگرفته .

  • Behnam QaderPour جولای 8, 2018 در10:20 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:48 ب.ظ- پاسخ

   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 11. sarah جولای 9, 2018 در4:18 ب.ظ- پاسخ

  سلام . می خواستم بدونم که نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان رو کی اعلام می کنند؟

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:34 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

 12. ابوالفضل جولای 10, 2018 در11:17 ق.ظ- پاسخ

  باسلام … ینده یک سوال داشتم در مورد ثبت معدل نهم … این ثبت معدل در چه زمانی خواهد بود و تاثیر نمره 50 د رصدی برای تیزهوشان هم شامل میشه؟ (50درصد نمره) و اینکه اگه میانگین نمرات سه سال اخیرم ریاضی وعلوم 19 باشه شانس قبولی در رشته تجربی رو دارم؟ …باتشکر

  • Behnam QaderPour جولای 10, 2018 در1:37 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیردرخت دانش درخدمت شماست
   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران مجرب درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید

 13. محمدحسین جولای 14, 2018 در3:30 ب.ظ- پاسخ

  باسلام سوالی داشتم بنده انتخابم در هدایت تحصیلی الف و ب فقط رشته کشاورزی می باشد راهی برای تغییر یا ثبت نام در غیرانتفاعی وجود ندارد؟

  • Behnam QaderPour جولای 15, 2018 در2:54 ب.ظ- پاسخ

   شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

 14. آلا جولای 16, 2018 در4:52 ب.ظ- پاسخ

  خواهرم با معدل بیست دوسال اخیر رشته تجربی ج شده و با مقایسه ای که کردیم حتی امتیازش از کسایی که تجربی الف شدن بیشتر بوده یعنی غیر از امتیاز از 100 چیز دیگه ای هم ملاکه؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 17, 2018 در11:39 ق.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیرخدمت شمادوست عزیزخیرملاک امتیازاست.شمامی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

  • Behnam QaderPour جولای 17, 2018 در12:36 ب.ظ- پاسخ

   باسلام ووقت بخیرخدمت شمادوست عزیزمی توانیدبرای مشاوره وثبت نام بامشاوران درخت دانش باشماره 9099072943ازطریق تلفن ثابت وبدون گرفتن
   پیش شماره تماس حاصل نمائید

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.