مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

سایت دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 30 ژوئن 2018
سایت دانشگاه آزاد

لینک ورود مستقیم معرفی و خدمات سایت دانشگاه آزاد azmoon.org

 • سایت دانشگاه آزاد چه خدماتی دارد؟ (مفصل در ابتدای مقاله توضیح داده شده است)
 • ورود به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد چگونه است؟(لینک مستقیم ورود به سایت azmoon.org دانشگاه آزاد )
 • برای ورود به هر کدام از قسمت های سایت azmoon.org دانشگاه آزاد چیکار کنم؟ (برای ورود در ادامه مقاله بر روی هر کدام از قسمت ها می توانید کلیک نمایید)
 • زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه ۹۸-۹۹ مشخص شد؟(زمان اعلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی بدون کنکور نیمسال دوم در مطالعه مقاله)
 • مدارک لازم و نحوه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بدون کنکور بعد از مشاهده اعلام نتایج چگونه است؟(ثبت نام ۸ مرحله ای و گرفتن شماره دانشجویی مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • و … ؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالاتی که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لینک مستقیم ورود به سایت  لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون آزمون در سایت دانشگاه آزاد ۹۸

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد امسال بر اساس معدل و بر خلاف تصور خیلی از داوطلبین که به دانشگاه مد نظرشون برای ثبت نام مراجعه می کنند کامل از طریق اینترنتی و در سایت دانشگاه آزاد انجام می گیرد، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ مخصوص افرادی است که در نتوانسته اند در رشته مورد علاقه خود مورد پذیرش قرار بگیرند.

توصیه می شود: برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام، با چه معدلی چه رشته ای؟؟ شرایط ورود به هر کدام از رشته ها، رشته ها پیراپزشکی بدون آزمون، لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ مهر و بهمن، انجامتمام مراحل ثبت نام به صورت حضوری و تلفنی و .. می توانید با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

معرفی سایت آزمون azmoon.org دانشگاه آزاد

سایت دانشگاه آزاد azmoon.org بعد از اعلام نتایج ذخیره ها و انتخاب رشته مجدد بدون کنکور ذخیره های دانشگاه آزاد در حال بروز رسانی است و چند مدتی است که از سایت azmoon.org دانشگاه آزاد بر روی سایت جدید دانشگاه آزاد به آدرس: azmoon.iau.ac.ir انتقال یافته است، سایت آزمون دانشگاه آزاد یکی از جامع ترین سایت های سنجش و پذیرش کشور می باشد که تمامی خدماتی که در ادامه توضیح خواهیم داد مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی ایران می باشد.

خدمات سایت دانشگاه آزاد و لینک مستقیم ورود به هر کدام

خدمات سایت آزاد azmoon.org از این قرار است:

 1. ثبت نام دانشگاه آزاد
 2. انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 3. اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم
 4. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر و بهمن ۹۸
 5. مشاهده نتایج دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تنها سایت انتخاب رشته و ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد، انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور سراسری و … می باشد و تمام اعلام نتایج آزمون ها و سامانه انتخاب رشته آزمونها در این سایت انجام می گیرد.

برای مشاوره ورود به سایت و نحوه صحیح ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با معدل مورد نیاز و انتخاب رشته بر اساس فاکتور های جدید و دریافت و مشاهده نتایج می توانید به راحتی از سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید

لینک مستقیم ورود به سایت azmoon.org

برای ورود به سامانه آزمون azmoon.org دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید ولی قبل از ورد به خدمات و نحوه ثبت نام و معرفی سایت و نحوه مشاهده نتایج آشنا شوید.

azmoon.org دانشگاه آزاد

نحوه ورود به سایت آزاد ۹۸

سایت azmoon.org آزاد یکی از سایت های برتر دانشگاهی کشور می باشد که معمولا دوستان برای ورود به سایت این دانشگاه می توانند اطلاعاتی از جمله ثبت نام، خرید کارت اعتباری، ارتباط با دانشگاه، تاریخچه دانشگاه آزاد، رخدادهای تحصیلی و …را دریافت نمایند. دوستان عزیز برای ورود به سایت حتما از سرورهای جستجوی آپدیت شده استفاده نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ بهمن ماه در سامانه دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ معمولا در دو دوره مهرماه ۹۸ و بهمن ماه ۹۸-۹۹ انجام می شود، که ثبت نام از نیمه دوم مرداد ماه آغاز به مدت سه هفته امکان پذیر می باشد. ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال دوم با بهمن ماه هم از دی ماه در سایت دانشگاه آزاد امکان پذیر می باشد.

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از بزرگترین جامعه آماری را شامل می شود، پیشنهاد می کنیم ثبت نام خود را با راهنمایی مشاورین درخت دانش به انجام برسانید. برای ارتباط با مشاورین درخت دانش می توانید شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در تمام نقاط کشور ارتباط برقرار نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد

 • انتخاب رشته خود را چگونه انجام دهیم؟
 • انتخاب رشته را به چه کسانی واگذار نماییم؟
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد با چه رتبه هایی و با چه سهمیه هایی انجام می گیرد؟
 • درصد قبولی برای دانشگاه آزاد در رشته های پزشکی و پیراپزشکی؟

تمامی این سوالات دغدغه های فکری داوطلبان و متقاضیان پشت کنکوری می باشند. در اینجا سعی داریم پاسخ تعدادی از این سوالات را خدمت دوستان عزیز عرض نماییم.
انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۹۸ از نیمه دوم مرداد ماه تا اوایل شهریور انجام خواهد شد.
انتخاب رشته را با مشاوران و کارشناسان تحصیلی به انجام برسانید، به این دلیل که کوچکترین اشتباه در انتخاب رشته باعث تغییر مسیر زندگی شما خواهد شد. انتخاب رشته بدون کنکور و با آزمون دانشگاه آزاد خود را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

سایت بدون کنکور از بهمن ماه ۹۶ به بعد با سوابق تحصیلی پذیرش می کند، نکته قابل توجه این است که تفاوت بدون آزمون و دانشگاه سراسری در نقل و انتقالات می باشد. دانشگاه آزاد بدون کنکور نقل و انتقالات امکان پذیر نمی باشد و داوطلبان نمی توانند از دانشگاهی به دانشگاه دیگر برای انتقالی اقدام نمایند

برای مشاوره نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ترم مهر و بهمن ۹۸ می توانید از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشند.

سایت ثبت نام بدون آزمون آزاد

قابل توجه دوستان سایت دانشگاه برای ثبت نام های بدون کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد، اعلام نتایج و .. لینک رنگی زیر می باشد برای ورود به سایت می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

azmoon.org

azmoon.net

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش در پیشبرد اهداف خود، برای سهولت دسترسی به اطلاعات دانشگاهی، معرفی تمامی دانشگاه های کشور، ثبت نام بدون کنکور ۹۸، ثبت نام بدون کنکور پیام نور، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، تحصیل درخارج از کشور، هدایت تحصیلی پایه نهم به دهم، ثبت نام مدارس شاهد و … را در سایت درخت دانش به طور مختصر و مفید توضیح داده است. (در قسمت جستجو سایت می توانید کلمات خود را درج نمایید)
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت، بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد