مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 20 می 2019
سایت انتخاب رشته کنکور 98

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ داوطلبان به تکاپو خواهند افتاد برای انجام انتخاب رشته کنکور ۹۸ خود اما همانطور که مطلعید کنکور سراسری برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد چندسالی است که ادغام شده است و تنها سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ برای این دانشگاه ها با هم دیگر متفاوت است در این مقاله سعی داریم به سوالات و ابهامات کنکوری های عزیز درمورد سایت سنجش و سایت آزمون انتخاب رشته بپردازیم.

سایت انتخاب رشته کنکور 98
سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸

سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ سنجش

سایت سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org تنها سامانه انتخاب رشته کنکور ۹۸ برای دانشگاه های سراسری می باشد و داوطلبانی که در کارنامه اولیه خود تراز قابل قبول برای انتخاب رشته را کسب نموده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸ و سایر گروه آزمایشی ها اقدام نمایند.

سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ آزمون

سایت آزمون به نشانی azmoon.org تنها سایت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ برای دانشگاه های آزاد می باشد و داوطلبان با در دست داشتن کد دانشگاه آزاد که در انتهای کارنامه اولیه کنکور ۹۸ می باشد و مراجعه به سایت دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته کنکور آزاد اقدام نمایند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸، معرفی رشته ها، بازار کاری رشته های دانشگاه، ظرفیت و آخرین رتبه قبولی دانشگاه های سراسری، آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد، آخرین رتیه قبولی پزشکی و … از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و با تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

معرفی سایت سنجش sanjesh.org

سازمان سنجش آموزش کشور وابسته به وزارت علوم می باشد و هرساله آزمون های مختلفی را در ابران برگزار می نماید که تمامی مراحل آزمون ها از طریق خود سایت انجا خواهد شد از جمله آزمون کنکور سراسری، آزمون کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی فنی حرفه ای، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون های استخدامی و …

معرفی سایت آزمون azmoon.org

سایت دانشگاه آزاد از معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور است که برای پذیرش دانشجو از طریق انتخاب رشته کنکور ۹۸ و هم بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در سامانه آزمون ثبت نام انجام می دهد که چند سالی است به دلیل ارائه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد محبوبیت فراوانی دارد.

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۸

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ از سرنوشت ساز ترین مراحل در فرآیند آزمون سراسری تا ورود به دانشگاه می باشد، لذا اینکه چه دانشگاهی دوست دارید برید و چه دانشگاهی انتخاب خواهید کرد با توجه به هزینه های تحصیل، هزینه های رفت و آمد، آینده کاری رشته و … این موضوع را ضروری خواهد کرد که انتخاب رشته کنکور ۹۸ خود را به کمک مشاوران درخت دانش انجام دهید.

نحوه انتخاب رشته کنکور ۹۸ خود به دو دسته تقسیم خواهد شد:

  1. نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سنجش
  2. نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در سایت آزمون

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سنجش سراسری

داوطلبانی که در جلسه کنکور سراسری ۹۸ شرکت نموده اند و برای آنها کارنامه صادر شده و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از دو طریق زیر اقدام به انتخاب حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل نمایند:

  • ورود به سایت انتخاب رشته با وارد نمودن شماره داوطلبی
  • ورود به سایت انتخاب رشته با وارد نمودن شماره پرونده

نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در سایت آزمون

انتخاب رشته کنکور ۹۸ دانشگاه آزاد جدا از سایت سنجش می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت آزمون و از طریق لینک ثبت نام و انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ و وارود نمودن کد ملی و شناسه دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل نمایند.

مشاوران درخت دانش با جندین سال سابقه در مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری، انتخاب رشته کنکور ۹۸ دانشگاه آزاد، تراز قبولی دانشگاه سراسری ۹۸، تراز قبولی دانشگاه آزاد ۹۸، اولویت بندی انتخاب رشته کنکور ۹۸و… با ارائه راهنمای صحیح انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ چه به صورت حضوری و یا از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(بدون کد و با تلفن ثابت) در خدمت داوطلبان محترم می باشند.

دانلود دفترچه در سایت انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۳۹۸

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ نیز برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد متفاوت خواهد بود لذا متقاضیان محترم می توانند جهت دانلود دفترچه کنکور ۹۸ به سایت سنجش کنکور ۹۸ و سایت آزمون کنکور ۹۸ مراجعه نمایند.

معرفی سایت انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

در کنار رشته های با آزمون کنکور ۹۸ می توان به رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سراسر کشور اشاره نمود از جمله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۸، بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ و… که سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ از طرق زیر انجام می شود.

  1. سامانه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ۹۸ دانشگاه های سراسری
  2. سامانه گذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۸ یا بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

مشاوره سامانه انتخاب رشته کنکور ۹۸ درخت دانش

مشاوران مجرب و با تجربه مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش با ارائه اطلاعات کامل درباره هر رشته و هر دانشگاه و بازار کار و آینده شغلی هر رشته و همچنین بهترین انتخابها متناسب با تراز کسب شده هر فرد با شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در طول ۲۴ ساعته شبانه روز آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما کنکوریهای گرامی است.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام کنکور سراسری: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد