hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم No ratings yet.

سایت آزمون تنها سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 می باشد و آزمون مدارس نمونه دولتی آزمونی است که هر ساله وزارت آموزش و پرورش برای شناخت دانش آموزان با استعداد و نمونه جهت ورود به کلاس دهم یا متوسطه دوم برگزار می کند که ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 در پایه نهم به دهم ادغام و به صورت هماهنگ کشوری است و از طریق سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99 می باشد که در این مقاله سعی داریم زمان دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال 1398، بخشنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98-99، معرفی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی – تیزهوشان و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان 98-99 بپردازیم.

خبر فوری: ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان 98-99 آغاز شد (20 فروردین 98) برای اطلاعات بیشتر و همچنین ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه کشور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی azmoon.medu.ir برای چه مقاطعی می باشد؟

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم از سال تحصیلی 97-98 با تغییراتی همراه بوده است که آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شد و پذیرش در مقطع اول متوسطه به هیئت امنایی(طرح شهاب) تغییر یافت.

برای مقطع متوسطه دوم (ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم) نیز ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 نهم به دهم با هم ادغام شد و آزمون آنها به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود که برای مطالعه جزئیات کامل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم
سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

معرفی سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 98-99

داوطلبان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 در زمان مقرر به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مراجعه نمایند و دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و راهنمای شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 را دریافت نمایند و با تهیه مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان اقدام نمایند.

نحوه ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی

جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم داشتن کد ملی و رمز همگام( سایت همگام هدایت تحصیلی نهم) hamgam.medu.ir الزامی است که رمز همگام را می توانید از مدرسه محل تحصیل خود دریافت نمایید.

در صورت هر گونه مشکل در ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، دریافت نمونه سوالات آزمون و بودجه بندی، برنامه ریزی اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

ورود مستقیم به سایت azmoon.medu.ir مدارس نمونه دولتی

برای ورود به تنها سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان و سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم می توانید به سایت آزمون مدارس نمونه دولتی به آدرس Azmoon.medu.ir مراجعه نمایید.

برای ورود به سایت ثبت نام مدارس استعداد درخشان بر روی لینک بالا کلیک نمایید توصیه می شود قبل از ورود حتما مطالب راهنمای نحوه ثبت نام را در ادامه مقاله مطالعه نمایید.

مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سامانه آزمون

تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت و سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد و به صورت گام به گام شامل موارد زیر می باشد:

  1. تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم 98-99
  2. بارگذاری عکس پرسنلی دانش آموز و ثبت اطلاعات مورد نیاز.
  3. پرداخت هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به مبلغ 18000 تومان از طریق درگاه بانکی و به صورت انیترنتی
  4. تکمیل مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری.

ثبت نام و معرفی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 98-99 خود را با خیال راحت به مشاوران درخت دانش بسپارید

زمان شروع ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سامانه azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99  برای آزمون ورودی پایه دهم از روز چهارشنبه 28/1/98 آغاز و به مدت یک هفته و تا روز پنج شنبه 5/2/9826 ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 98-99

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 98-99 و مدارس استعداد درخشان 98-99 در روز جمعه مورخ 31/3/98 به صورت همزمان و در سراسری کشور برگزار می شود که داوطلبان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پایه دهم از 26/3/98 به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99 مراجعه نمایند.

بخشنامه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99

بخشنامه آزمون نمونه دولتی شامل شرایط و ضوابط شرکت در آزمون نمونه دولتی و استعداد درخشان، سهمیه های اختصاصی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، ضوابط پذیرش داوطلبان در مدارس نمونه دولتی، مواد امتحانی و ضرایب دروس آزمون نمونه دولتی، نحوه نقل و انتقال دانش آموز در سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و… می باشد.

توصیه می شود که داوطلبان برای اطلاع از بخش نامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 و پایه ششم به هفتم می توانند از طریق شماره گیری 9099072943(بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

مشاوره انتخاب بهترین مدرسه نمونه دولتی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در باب موضوعات؛ لیست مدارس نمونه دولتی تهران، لیست مدارس تیزهوشان تهران و ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، نحوه ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943  تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی: azmoon.medu.ir

سایت وزارت آموزش و پرورش: www.medu.ir/fa

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.