مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 19 می 2019
سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99

داوطلبان و متقاضیان ورود به مدارس شاهد تمامی مراحل ثبت نام خود را از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ انجام خواهند داد که بسیاری از داوطلبان به اشتباه این سامانه را سامانه سجاد یا سجام می شناسند در این مقاله سعی داریم به معرفی سایت سجا ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸ بپردازیم.

خبر فوری( ۱ مرداد ماه ۹۸):ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir سایت میان پایه ای ها آغاز شد و تا ۱۰ مرداد ماه مهلت ثبت نام در سایت سجا را دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

اطلاعیه: اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ از ۱۸ تیر ماه ۹۸ بر روی سامانه اعلام نتایج مدرسه شاهد قرار خواهد گرفت.

سامانه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸-۹۹

سایت ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه دوم پایه نهم به دهم از ۵ تیر ماه ۹۸ آغاز و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت، امسال برای مقطع دوم متوسطه شرط معدل خواهیم داشت که معدل هر کدام از دانش آموز ها جز امتیاز محسوب شده و با مقاطع دیگر متفاوت می باشد نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه دهم دوره دوم متوسطه در انتخاب رشته و مدرسه با مقاطع دیگر متفاوت می باشد.

توصیه می شود قبل از ورود به سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد تمام پایه ها و میان پایه ای حتما برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بر روی ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ (دبیرستان متوسطه اول) ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ ( متوسطه دوره دوم ) کلیک نمایید و برای انجام تمامی مراحل ثبت نام و درج امتیاز و انتخاب مدرسه با مشاوران سجا درخت دانش با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم دبیرستان دوره اول متوسطه

بعد از ثبت نام اول ابتدایی شاهد و اعلام نتایج آن سامانه برای ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان دوره اول ۹۸ پایه ششم به هفتم (اول راهنمایی) فعال خواهد شد، زمان دقیق فعال شدن سامانه ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد ۹۸-۹۹ saja.medu.ir در تاریخ ۹۸/۰۴/۰۱ (اول تیر ماه ۹۸) آغاز و تا ۱۴ تیر ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام مدارس دوره اول متوسطه ( پایه هفتم ) با پایه اول ابتدایی کاملا متفاوت است و نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ و امتیاز های علمی دانش آموز تاثیر در قبولی ثبت نام در سایت مدارس شاهد دارد که توصیه می شود حتما بعد از مطالعه مقاله برای ثبت نام از مشاوران درخت دانش مشاوره نحوه درج امتیاز دریافت نمایید و یا مقالات پربازدید ما را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید:

ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا

فرم ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

آنچه باید در مورد سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ بدانیم:

در زیر ورود مستقیم به سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد را قرار داده ایم ولی توجه داشته باشید امسال امتیاز بندی و دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ برای تمامی مقاطع تغییر داشته و سهمیه های جدید به ثبت نام سامانه سجا اضافه شده است به همین منظور ثبت نام تخصصی خود را رایگان به مشاوران درخت دانش بسپارید، کافیست برای انجام تمام مراحل نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ (انتخاب مدرسه – درج دقیق امتیاز – خرید کارت ثبت نام) با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

ورود مستقیم به سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ از مشاوران درخت دانش پرسیده اند از نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد saja بوده است و اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ در سامانه سجا به چه صورت است در ادامه مقاله هر آنچه در مورد سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ باید داوطلبان بدانند را توضیح داده ایم که لینک ورود مستقیم را در زیر قرار داده ایم که با اطلاعات بالا وارد سایت شوید.

آدرس سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

تنها سامانه رسمی ثبت نام مدارس شاهد سایت سجا به آدرس saja.medu.ir می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و کلیک بر روی لینک sajaa.ir اقدام به پیش ثبت نام مدرسه شاهد می نمایند و تا اعلام نتایج مدارس شاهد منتظر خواهند ماند مراجعه حضوری به مددارس شاهد رانخواهیم داشت.

داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه سوالا و ابهام در نحوه ورد به سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹- saja، نحوه امتیاز بندی سهمیه های مدارس شاهد ۹۸، ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد در مدارس شاهد و انتخاب مدارس شاهد از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و از تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

معرفی سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

سامانه saja.medu.ir سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران می باشد و تنها سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می باشد که می توانید لیست مدارس شاهد تهران و شهرستان ها را مطالعه بفرمایید، لذا اکیدا توصیه می شود از مراجعه حضوری به مدارس شاهد جهت ثبت نام خودداری نمایید و ثبت نام دانش آموزان و فرزندان خود را از طریق سایت مدارس شاهد ۹۸ و با راهنمای مشاور انجام دهید.

سایت ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد ۹۸

سامانه سجا یا همان سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد ۹۸ از بهار ۹۴ جهت یکپارچه سازی تمامی فعالیت ها و ثبت نام های مدارس شاهد و ایثارگران کشور راه اندازی شده است که تمامی فعالیت های مربوط به مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹، برگزاری کلاس های جبرانیو تقویتی، گزارشگیری و… از طریق سامانه شاهد سجا انجام خواهد شد.

در سامانه سجا شاهد چگونه مدرسه انتخاب کنیم؟

با توجه به اظهارات مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش  و پرورش در سال ۹۸ مدرسه شاهد تازه تاسیس نداریم و ظرفیت مدارس شاهد ۹۸-۹۹ تفاوتی با سال گذشته نکرده است لذا دانش آموزان باید با توجه به منطقه سکونت خود اقدام به انتخاب مدرسه شاهد مورد نظر نمایند و انتخاب مدرسه خارج از محل سکونت شانس قبولی دانش آموز را کم خواهد کرد در ادامه لیست مدارس شاهد تهران و شهرستان هارا با کلیک بر لینک مورد نظرمی توانید مطالعه بفرمایید.

سامانه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم دبیرستان دوره اول متوسطه در ۱۴ خرداد ماه ۹۸ بر روی سامانه اعلام نتایج سجا student.saja.medu.ir قرار خواهد گرفت توصیه می شود برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج اولیه مدارس شاهد پایه اول ابتدایی ۹۸ و همچنین اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج، تکلیف اسامی که به عنوان ذخیره قبول شده اند و مدارک ثبت نام و از همه مهمترنحوه ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان دوره اول با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

لیست مدارس شاهد کل کشور در سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

جهت اطلاع از لیست کامل مدارس شاهد تهران و شهرستان ها و لیست مدارس شاهد پسرانه و دخترانه ۹۸ به تفکیک منطقه از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و با تلفن ثابت ) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

لیست مدارس شاهد تهران

لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان

لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان

لیست مدارس شاهد کرمانشاه

لیست مدارس شاهد تبریز

لیست مدارس شاهد ابتدایی مشهد

لیست مدارس شاهد راهنمایی مشهد

آدرس مدارس راهنمایی شاهد

لیست مدارس ابتدایی شاهد

خدمات سامانه saja.medu.ir ثبت نام مدارس شاهد

سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران سامانه سجا شاهد ۹۸-۹۹ برای ورود سه دسته از افراد خدمات ارائه خواهد داد:

  1. پنل کاربری مسئولان
  2. پنل ثبت نام دانش آموزان
  3. پنل کاربری مدارس

پنل کاربری مسئولان در سامانه سجا

پنل کاربری مسئولان جهت ورود مسئولان ادارات شاهد و ایثارگران می باشد و پنل کاربری مدارس جهت ورود مدیران مدارس شاهد و ایثارگران می باشد.

پنل ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

پنل نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ برای ورود دانش آموزان متقاضی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ جهت انجام ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد ۹۸-۹۹ می باشد و با توجه به اینکه حتی ۵ امتیاز در سرنوشت قبولی دانش آموز تاثیر گذار هست لذا پیشنهاد می شود که :

شانس قبولی فرزندان و دانش آموزان خود را در مدارس شاهد ۹۸ با مشاوران درخت دانش بالا ببرید

ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ برای ورود به سه پایه تحصیلی انجام خواهد شد:

  • ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه اول ابتدایی (دوره ابتدایی)
  • ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه هفتم (دوره اول متوسطه)
  • ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه دهم (دوره دوم متوسطه)

برای هر کدام از مقاطع زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ متفاوت خواهد بود لذا دانش آموزان با توجه به مقطعی که درحال ورود به آن هستند در مهلت تعیین شده برای ثبت نام مدارس شاهد به سامانه سجا مراجعه نمایند.

مشاوره سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ saja

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای پاسخگوی سوالات و ابهامات نمامی دانش آموزان و والدین محترم در نحوه ثبت نام در سامانه سجا، نحوه ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیر شاهد در saja.medu.ir ، نحوه امتیاز دهی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد و… از سراسر کشور و به صورت تمام وقت می باشند از طریق تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره و یا عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش که در زیر آدرس صفحات مجازی درخت دانش را ارائه داده ایم.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب شاهد درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام سجا درخت دانش: t.me/derakhte-danesh(اطلاع از زمان شروع پیش ثبت نام)

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد