hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017
  • ثبت نام کنکور ارشد 98

ثبت نام کنکور ارشد 98

دسامبر 8th, 2018|بدون دیگاه

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

زمان مصاحبه نیمه متمرکز No ratings yet.

زمان مصاحبه نیمه متمرکز

اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز که اعلام شد،(زمان مصاحبه نیمه متمرکز) برای انجام آزمون عملی، مصاحبه و معاینه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز باید در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه محل مصاحبه مراجعه نمایند.

اطلاعات درباره رشته های نیمه متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی

با توجه به اطلاعیه منتشر شده سازمان سنجش متقاضیان پذیرفته شده با در دست داشتن وسایل ورزشی خود و همچنین 6قطعه عکس 3در4، فیش واریزی25000 هزارتومانی برای تست پزشکی و واریزی مبلغ 20 هزار تومانی برای مبلغ هزینه آزمون ضروری می باشد.

اسامی افراد پذیرفته شده در کد رشته های تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی قبلا در سایت سازمان سنجش اعلام شده است. این افراد باید مبلغ 20000 تومان بابت هزینه آزمون عملی را به صورت اینترنتی از طریق کارت های بانکی تا تاریخ 30 مهر پرداخت نمایند.  نتایج نهایی گزینش و تمام مراحل در بهمن ماه اعلام خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه منتشر شده سازمان سنجش متقاضیان پذیرفته شده با در دست داشتن وسایل ورزشی خود و همچنین 6قطعه عکس 3در4، فیش واریزی25000 هزارتومانی برای تست پزشکی و واریزی مبلغ 20 هزار تومانی برای مبلغ هزینه آزمون ضروری می باشد.

در زیر آدرس شهرستان ها و استان ها را برای آزمون عملی و تست بهداشت و سلامت جسمانی می توانید مشاهده نمایید.

زمان مصاحبه نیمه متمرکز

اطلاعات درباره رشته نیمه متمرکز موسیقی نظامی.

كليه داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان معرفي‌شده چند برابر ظرفيت ‌رشته‌‌ ‌‌‌‌تحصيلي موسيقي نظامي (كد 27111) ‌دانشگاه هنر (محل تحصيل پرديس كرج) – بورسيه ارتش جمهموري اسلامي ايران اعلام شده است و هزينه انجام آزمون عملي را در زمان مقرر پرداخت نموده‌اند ضرورت دارد برای شرکت در آزمون عملی با همراه داشتن يك قطعه عكس 4×3 و اصل شناسنامه و يا كارت ملي درروز جمعه مورخ 96/09/10 راس ساعت 8:30 دقيقه صبح (براي تعيين نوبت) و شركت در آزمون عملي، به آدرس تهران- خيابان كريمخان زند-بين استاد نجات الهي و سپهبدقرني-پلاك 204-سازمان سنجش و آموزش كشور مراجعه نمايند. كارت شركت در آزمون در همان محل برگزاري آزمون عملي به داوطلبان تحويل خواهد شد.

نحوه برگزاري آزمون موسيقي نظاميتسلط لازم به يكي از سازهاي بادي، چوبي يا بادي- برنجي، اركسترهاي سمفونيك (به استثناي سازهاي ضربي يا كوبه‌اي) و نيز تسلط به سرايش و شنوايي.همراه داشتن ساز تخصصي توسط داوطلبان ضروري است.

 نتایج نهایی گزینش و تمام مراحل در بهمن ماه اعلام خواهد شد.(زمان مصاحبه نیمه متمرکز)

معرفی شدگان رشته های تحصیلی دوره مشترک دانشگاه تهران با دانشگاه ایندیانا پردو آمریکا

افرادی که اسامی آنها در رشته های تحصیلی مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر اعلام شده باید جهت اطلاع از زمن و مکان مصاحبه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس ut.ac.ir  مراجعه نمایند(زمان مصاحبه نیمه متمرکز).

اطلاعات لازم راجع به رشته های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

افراد معرفی شده در این آزمون به صورت خصوصی و مستقیم از طرف دانشگاه جهت مصاحبه و گزینش دعوت خواهند شد. لازم نیست جهت دریافت زمان و مکان مصاحبه به سایت خاصی مراجعه نمایند.

اطلاعات مصاحبه راجع به رشته های دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر

افراد با رشته های تحصیلی مهندسی دریا-دریانوردی با کد27001  شنبه تاریخ 6 آبان ، مهندسی ماشین آلات دریایی با کد 27002 در روز یکشنبه 7 آبان ماه جهت مصاحبه باید ساعت هفت و نیم صبح در تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان شهید عاطفی شرقی، ساختمان شرکت ملی نفتکش مراجعه نمایند(زمان مصاحبه نیمه متمرکز).

اطلاعات راجع به رشته های نیمه متمرکز پرستاری بانک ملی ایران(زمان مصاحبه نیمه متمرکز)

افراد معرفی شده در رشته پرستاری با کد 27007 باید در ساعت 8 صبح در آدرس تهران، خیابان فردوسی جنوبی، ادارات مرکزی بانک ملی، بیمارستان بانک ملی، طبقه هفتم واحد آموزش با همراه داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه، کارنامه سازمان سنجش و همچنین کارنامه پیش دانشگاهی بر اساس اول نام خانوادگی به شرح زیرجهت انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

آقایان با اول اسم خانوادگی از (الف) تا (ی) در تاریخ 13 آبان ماه

خانمها با اول اسم خانوادگی (الف) تا (د) در تاریخ 14 آبان

خانمها با اول اسم خانوادگی از (ذ) تا (ع) در تاریخ 16 آبان ماه

خانمها با اول اسم خانوادگی از (غ) تا (ی) در تاریخ 17 آبان ماه

اطلاعات مصاحبه راجع به معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی بقیه اله (عج) و ارتش

رشته تحصیلی پزشکی کاردانی فوریت های پزشکی با کدهای 27053، 27054، 27886 و رشته تکنیسن دهان دندان با کد 27037 و رشته دندانپزشکی با کد 27014 سهمیه سپاه برای مصاحبه باید در روز دوشنبه 1 آبان ماه با همراه داشتن 12 قطعه عکس 3 در 4اصل و کپی شناسنامه خود و پدر و مادر و در صورت متاهل بودن اصل و کپی شناسنامه همسر اصل و کپی مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی گواهی مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه و گواهی عضویت بسیج و در صورت داشتن سوابق ایثارگری و … از ساعت 7 صبح به تاریخ تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، کوچه شهید نصرتی، دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله مراجه نمایند.

اطلاعات مصاحبه برای رشته های تحصیلی تربیت مروج سیاسی و مربیگری عقیدتی

افراد معرفی شده رشته تربیت مروج سیاسی و مربیگری عقیدتی با کدهای 27117، 27165 با در دست داشتن شناسنامه وکارت ملیو کپی پشت و رو از هر دو و کپی گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی، ریز نمرات سه ساله متوسطه و پیش دانشگاهی، کلیه مدارک ایثارگری و جانبازی و خانواده شهید و … 6 قطعه عکس سه در چهار با زمینه سفید در صورت داشتن اول حرف اسم خانوادگی (الف تا س) در روز 6 آبان و در صورت داشتن اول اسم خانوادگی (ش تا ی) در روز 7 آبان در ساعت 8 صبح در آدرس قم، بلوار الغدیر، بعد از دانشگاه قم، مجتمع آموزش عالی نمایندگی در سپاه، دانشکده عقیدتی سیاسی شهید محلاتی(ره) معاونت آموزش جهت مصاحبه مراجه نمایند. جهت دریافت اطلاعات کامل قبل از مراجعه به مکان مزبور به سایت www.Smc.ac.ir  مراجعه کنید.

اطلاعات راجع به مصاحبه معرفی شدگان رشته تحصیلی کاردانی علوم انتظامی

افراد معرفی شده جهت مصاحبه و دیگر مراحل پذیرش نهایی بایدبا همراه داشتن شماره داوطلبی آزمون سراسری، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 6 قطعه عکس سه در چهار، اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و کپی آنها، پرینت قبولی اولیه در آزمون سراسری و اصل و کپی مدرک نظام وظیفه به هسته گزینش استان محل سکونت خود مراجعه نمایند البته آدرس محل گزینش هر استان را می توانید در پایگاه اینترنتی www.estekhdam.police.ir  بیابید. البته قد کمتر از سانتی متر170 و معدل کمتر از 14 پذیرفته نخواهند شد. سن لازم 18 سال تمام می باشد.

بر اساس حرف اول نام خانوادگی مراجعه کنید:

از حرف (الف تا ب) اول آبان ماه

از (پ تا ح) دوم آبان ماه

از (د تا ش) سوم آبان ماه

از (ط تا گ) چهارم آبان ماه

از (ل تا م) پنجم آبان ماه

از ن تا ی ششم آبان ماه

اطلاعات راجع به رشته های تحصیلی بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران

پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی پزشکی با کد 27009، دندانپزشکی27013، پرستاری 27006 و کاردانی فوریت های پزشکی 27045 با در دست داشتن مدارک لازم شامل 6 قطعه عکس سه در چهار، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی کامل، اصل و کپی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی، کپی قبولی اولیه در ازمون، و شماره داوطلبی ازمون، اصل و کپی از مدارک نظام وظیفه و مدارک جانبازی و ایثارگری، لباس و کفش ورزشی بر اساس اول اسم خانوادگی از (الف تا ش دوشنبه 18 آبان ماه و از (ص تا ی) در سه شنبه 9 آبان ماه به مدیریت های گزینش و استخدام استانها مراجعه نمایند. البته آدرس را می توانید از سایت www.estekhdam.polaice.ir دریافت کنید.

اطلاعات مصاحبه برای معرفی شدگان رشته تحصیلی علوم پزشکی بورسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران(زمان مصاحبه نیمه متمرکز)

لازم است معرفی شدگان رشته های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، علوم آزمایشگاهی، کارشناسی تکنولوژی پرتوشناسی، کارشناسی فناوری سلامت، هوشبری، کاردانی فوریت های پزشکی، کاردانی تکنیسین سلامت دهان، اتاق عمل، موسیقی نظامی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران با در دست داشتن 12 قطعه عکس سه در چهار، اصل و سه برگ کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی کپی شناسنامه پدر و مادر در صورت متاهل بودن همسر، سه برگ کپی مدرک پیش دانشگاهی،سه برگ کپی گواهی پیش دانشگاهی، مدرک پایان متوسطه، گواهی موقت پایان دوره متوسطه، ریز نمرات پایان دوره متوسطه، پرینت کارنامه کل تحصیلی، مدرک وضعیت نظام وظیفه، گواهی مربوط به ایثارگری و لباس و کفش ورزشیدر ساعت 6 صبح در آدرس تهران، میدان حر، خیابان امام خمینی(ره) نرسیده به چهار راه کمالی، مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران  برای مصاحبه مراجعه نمایند.

کلا خانمها در تاریخ 13 آبان 96 به دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی مراجعه کنند.(زمان مصاحبه نیمه متمرکز)

مردها پرستاری با کد 27005، هوشبری با کد 27110، اتاق عمل با کد 27003، تکنولوزی پرتوشناسی با کد 27011 در تاریخ 14 آبان ماه

مردها در علوم آزمایشگاهی با کد 27015، کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت با کد 27016، کاردانی تکنیسین سلامت دهان با کد 27036 و کاردانی فوریت های پزشکی با کد 27046 در تاریخ 15 آبان ماه

مردها در پزشکی با کد 27008، دندانپزشکی با کد 27012، موسیقی نظامی با کد 27111 در تاریخ 16 آبان ماه مراجعه نمایند.

اطلاعات راجع به رشته های تحصیلی کاردانی دانشگاه های علوم پزشکی(زمان مصاحبه نیمه متمرکز)

معرفی شدگان در رشته های کاردانی فوریت های پزشکی، کاردانی مامایی، اتاق عمل، هوشبری، بهداشت محیط، علوم آزمایشگاهی، بهداشت حرفه ای، تکنولوژی رادیولوژی دهان، فک و صورت و تکنیسین سلامت دهان، بهداشت عمومی گرایش های مبارزه با بیماریها و بهداشت خانواده جهت دریافت اطلاعات لازم راجع به زمان مصاحبه و دیگر مراحل به پایگاه اطلاع رسانی موسسه محل معرفی مراجعه نمایند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش( زمان مصاحبه نیمه متمرکز )

معرفی شدگان می توانند جهت دریافت اطلاعات کامل جهت انجام مصاحبه و گزینش به مشاوران متخصص درخت دانش از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کد گیری با تلفن 9099072943 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران ما بخواهند.

متقاضیان بدون کنکور و تکمیل ظرفیت(مهندسی پزشکی، مهندسی نفت، روانشناسی،حقوق و …) اطلاع داشته باشند که تکمیل ظرفیت سراسری روزهای آینده منتشر خواهد شد و همچنین برای دانشگاه های بدون کنکور پیام نور، بدون کنکور دانشگاه آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را در اسرع وقت به انجام برسانند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت شما افتخار ماست.

 

Please rate this

توسط | 2017-11-06T16:01:51+00:00 اکتبر 28th, 2017|اخبار, اعلام نتایج آزمون, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.