مطالب تصادفی

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99؟ زمان ثبت نام کنکور سراسری 99؟ مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 99؟...

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

شروط لازم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی می...

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از مهترین سوالاتی است که داوطلبان با مشاوران...

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 99

منابع آزمون لیسانس به پرشکی ۹۹

یکی از مهمترین سوالات داوطلبان ثبت نام در آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی این است که منایع اصلی امتحان کدامند؟...

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 20 آوریل 2019
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98
  • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ مهرماه و بهمن ماه؟(مطالعه مقاله)
  • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانششگاه آزاد ۹۸؟
  • تاریخ و شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸
  • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸؟
  • مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۸؟

با توجه به اینکه در سال تحصیلی ۹۸ راه ورود به دانشگاه به نسبت سالهای گذشته آسون و راحت تر انجام می شود و معمولابرای ورود به دانشگاه  در ۹۰ درصد رشته ها نیازی به آزمون نداشته و پذیرش ها براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل انجام می شود.

داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ خود می توانند از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در تمامی مقاطع

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را باید چنین توضیح داد که در واقع ثبت نام ها برای اولین بار از فروردین ۹۸ شروع و تا شهریور ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت. تمامی متقاضیان و داوطلبان مقاطع کاردانی پیوسته، ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸ و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸ باید قبل از هر فعالیتی نسبت به ثبت نام، زمان آن را مورد توجه خود قرار دهند.

زمان ثبت نام کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۸

ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته مهرماه ۹۸ براساس سوابق تحصیلی انجام خواهد شد و داوطلبان باید معدل دیپلم خود را برای ثبت نام در دسترس داشته باشند. مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد برای داوطلبانی بیشتر در نظر گرفته خواهد شد که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم می باشد و از شاخه کارودانش و فنی حرفه ایی فارغ التحصیل شده اند.

زمان ثبت نام کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ از تیرماه به بعد در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش اطلع رسانی خواهد شد. برای دریافت طلاعات دقیق تر نسبت به لیست رشته ها و شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد می توانید با برترین مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاوران تحصیلی درخت دانش

شماره تماس از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره کانال تلگرام ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

مقطع کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد از فروردین ۹۸ آغاز و تا شهریور ۹۸ ادامه خواهد داشت، داوطلبان برای ثبت نام در این مقطع باید دوره پیش دانشگاهی را گذرانده و یا اینکه مدرک کاردانی یکی از رشته ها را داشته باشند. داوطلبان برای این مقطع باید توجه داشته باشند رشته های غیرمرتبط را هم می توانند انتخاب کرده و براساس سوابق تحصیلی که انجام می شود اولویت های خود را برای هر زیرگروه به دلخواه انتخاب کرده و خرید کارت اعتباری لازم برای رشته مورد نظر را انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸ خود را با توجه به فاکتورهای لازم انتخاب رشته به مشاورین درخت دانش بسپارید.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸ براساس سوابق تحصیلی انجام خواهد شد و زمان ثبت نام از تیرماه ۹۸ آغاز و مهلت پایان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته  دانشگاه آزاد ۹۸ شهریورماه خواهد بود. ثبت نام در این دوره باید مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی یکی از رشته ها را در دسترس داشته باشید. با توجه به اینکه فارغ التحصیلان نظام جدید پیش دانشگاهی ندارند می توانند با مدرک دیپلم و معدل خود برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد مهر ۹۸ می توانید وارد سایت azmoon.org شوید و یا با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

مدرک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

مدرک کاردانی یکی از رشته ها

شناسنامه و کارت ملی

مدرک دیپلم

عکس ۳در۴

و …..

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته از فروردین ۹۸ آغاز و تا شهریور ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت، داوطلبان و متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته می توانند برای ثبت نام خود از طریق مشاورین درخت دانش اقدام نموده و با خیال راحت مهرماه ۹۸ در کلاس های درس رشته مورد نظر و دلخواه خود حضور داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش با سابقه طولانی خود در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸و تحصیل در رشته های متفاوت و همچنین تحصیل در رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی، انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ همراه کنار شما خواهند بود. با توجه به اینکه ثبت نام ها در تایم های متفاوتی انجام خواهد شد پیشنهاد می کنیم از طریق راههای زیر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاوران تحصیلی درخت دانش

شماره تماس از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره کانال تلگرام ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

هیچ نظری وجود ندارد