hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 No ratings yet.

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 چه تاریخی است ؟(از 24 بهمن ماه)

مهلت ثبت نام کنکور 98 چند روز است؟(حداقل 9 روز)

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 چیست؟(ادامه مقاله)

نحوه ثبت نام کنکور چگونه است؟(از طریق سایت سازمان سنجش)

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری(نظام قدیم و نظام جدید) چیست؟(در ادامه مقاله)

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری 98(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

و…؟؟

در این مقاله سعی براین داریم به سوالات متداول داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 که طی ارتباط با مشاوران درخت دانش مطرح نموده اند را به طور کامل پاسخ دهیم

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 کی خواهد بود؟

براساس آخرین اطلاعات به دست آمده از سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 از روز چهارشنبه 24 بهمن 97 تا روز پنجشنبه 2 اسفند 97 خواهد بود که البته هر ساله به دلیل ازدحام داوطلبان در ساعات انتهایی ثبت نام این تاریخ دوباره تمدید خواهد شد.

اما داوطلبان نباید منتظر تاریخ تمدید باشند و در زمان مقرر شده می بایست ثبت نام خود را تکمیل نمایند و کد پیگیری ثبت نام دریافت نمایند. البته هر ساله پس از اتمام تاریخ ثبت نام کنکور سراسری و مدتی پس از آن سازمان سنجش زمان دیگری را برای آن دسته از داوطلبان که از ثبت نام جا مانده اند و یا آن دسته از داوطلبان که می خواهند یکی از بند های ثبت نام را اصلاح نمایند در نظر می گیرد.

آیا زمان ثبت نام کنکور انسانی، ریاضی و تجربی 98 با هم متفاوت است؟

شاید یکی از تصورات اشتباه بسیاری از داوطلبان همین مسئله می باشد که زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 زیر گروه های ریاضی، تجربی و انسانی در کنکور باهمدیگر متفاوت می باشد اما اینگونه نیست و ثبت نام همهی زیر گروه های آزمایشی کنکور سراسری در زمان مقرر صورت خواهد پذیرفت.

نکته مهم: با توجه به فرآیند حذف رشته های براساس سوابق تحصیلی از کنکور سراسری 98 اتفاقی که در کنکور سراسری 98 خواهد افتاد به این صورت است که کنکور سراسری 98 برای رشته های پرمتقاضی برگزار خواهد گردید.

برای اطلاع از جزئیات نحوه برگزاری کنکو 98، شرایط کنکور سراسری 98 نحوه پذیرش رشته های بر اساس سوابق تحصیلی و رشته های پر متقاضی کنکور سراسری 98 با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98 چند روز است؟

مهلت و زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 به مدت 9 روز می باشد اما به دلیل تعداد فراوان شرکت کنندگان و تقاضای داوطلبان هر ساله مهلت ثبت نام کنکور  به مدت 2الی 3 روز تمدید خواهد شد.

چگونه ثبت نام کنکور سراسری 98 را انجام دهیم؟

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت خواهد پذیرفت و داوطلبان با شروع زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 پس از خرید کارت اعتباری و تکمیل فرم ثبت نام،اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی در پایان ثبت نام آزمون سراسری 98 می توانند کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمایند.

توصیه مشاورین تحصیلی درخت دانش به داوطلبان کنکور سراسری 98

مجموعه مشاوره تحصیلی درخت دانش از کلیه ی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری 98 خواهشمند است به دلیل ازدحام تعداد شرکت کنندگان, ثبت نام خود را در همان روزهای اولیه انجام دهند و به روزها و ساعات پایانی موکول ننمایند چراکه ممکن است به دلیل شلوغی سیستم ثبت نام و یا برخی اشکالات فنی سایت, از ثبت نام در زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 جا بمانند.

روزشمار برگزاری آزمون سراسری 98

براساس اطلاعات به دست آمده تاریخ دقیق برگزاری آزمون سراسری 98 در روز های 13و 14 تیرماه 98 خواهد بود. البته با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان پایه دوازدهم در همین ماه امتحانات نهایی خود را سپری می کنند و می بایست بین برگزاری آخرین امتحان نهایی داوطلبان و تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 که وقفه ی چند روزه باشد.

گفت و گوها حاکی از تغیر تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 و شاید موکول آن به نیمه ی دوم تیر ماه باشد تا داوطلبان زمان بیشتری برای مطالعه داشته باشند. البته این گفته هنوز تایید نشده و تاریخ دیگری برای کنکور سراسری اعلام نشده است.

در صورتی که این اتفاق بیوفتد شما می توانید از تاریخ جدید برگزاری و زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 از طریق سایت درخت دانش و یا دنبال کردن کانال تلگرامی ما مطلع شوید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارابودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی تمامی سوالات شما زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 و تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری خواهد بود.

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش گام به گام تا رسیدن به موفقیت در کنکور با شما خواهد بود و کنارتان خواهد ماند. شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران متخصص و باتجربه ما در تماس باشید.

Please rate this

توسط | 2019-01-08T11:28:04+00:00 نوامبر 4th, 2018|اخبار, کنکور سراسری 98, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.