hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان No ratings yet.

روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان

روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان

روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان

عاقل بر سعی و کوشش های خود تکیه می کند و نادان به آرزوهای دور و دراز خویش        (امام حسین) ع

در پست های قبلی راجع به موضوعات و مباحث اصلی موفقیت در آزمون بزرگ تیزهوشان مفصل توضیح داده ایم و بارها و بارها به کلید موفقیت که همان برنامه ریزی درست است، اشاره داشته ایم. امروز هم می خواهیم راجع به یک موضوع پیشنهادی که خیلی مؤثر و مفید برای روزهای نزدیک آزمون است، توضیح دهیم امیدواریم که شما داوطلبان گرامی با راهنمایی های درخت دانش و استفاده از پیشنهادات ما به نتیجه مطلوب خود برسید.

جعبه لایتنر(روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان)

از آنجا که شما داوطلبان گرامی بر طبق برنامه خود به این مرحله از پیشرفت درسی رسیده اید، و از تمام مطالب خوانده شده نکته برداری کرده اید، پس لازم می دانم که الان روش پیشنهادی ما را(روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان) به مرحله اجرا در آورید. استفاده از جعبه لایتنر بهترین روشی است که می توان در طول روزهای مانده  تا آزمون، بر تمام مطالب خود مروری خوب داشته باشید.

جعبه لایتنر، از 5 قسمت تشکیل شده است که به ترتیب این 5 قسمت دارای عرض های زیر می باشد: 1، 2، 4، 8، 15 سانتی متر است. برای هر درس یک جعبه بسازید . هر موضوع مهم را بر روی یک برگه بنویسید و نکته لازم در این موضوع را پشت صفحه یادداشت کنید.

در روز اول کار با جعبه لایتنر، تمام برگه های نوشته شده پشت و رو را کامل چند بار مطالعه کنید و سپس این برگه ها را در خانه اول جعبه لایتنر قرار دهید. روز دوم، ابتدا برگه های روز اول را از جعبه برداشته یکی یکی همه را مطالعه و از خود راجع به آنها پرسش و پاسخ انجام دهید بعد از این که کامل آن ها را آموخته و یادآوری کردید آنها را که پاسخ درست داده اید در ردیف دوم جعبه قرار دهید  البته پشت این برگه ها را یک کاغذ رنگی با ارتفاعی بیشتر قرار دهید.و برگه های تهیه شده جدید روز دوم را در خانه اول جعبه بگذارید.

روز سوم

روز سوم به برگه های خانه دوم دست نمی زنید و باز هم از برگه های خانه اول شروع کنیدو برگه هایی را که جوابشان را بلد هستید به خانه دوم پشت برگه های کاغذ رنگی دار قرار دهید تا این برگه ها با برگه های روز گذشته مخلوط نشوند. و برگه هایی را که پاسخشان را بلد نیستید، به همراه برگه های جدیدی که امروز تهیه کرده اید در خانه اول قرار دهید.

روز چهارم

روز چهارم، چون دیگر ظرفیت خانه دوم تکمیل شده از خانه دوم شروع می کنیم ولی فقط برگه های ردیف جلوتر را برمی داریم اگر به سوالات پاسخ صحیح دادیم آنها را در ابتدای خانه سوم قرار می دهیم و پشت این برگه ها یک کاغذ رنگی با ارتفاع بیشتر قرار دهیم بعد برگه های باقیمانده در خانه دوم را جلوتر می بریم و کاغذ رنگی را در پشت این برگه ها می گذاریم. سپس به خانه اول برمی گردیم و برگه هایی را که پاسخشان را بلد نیستیم به همراه برگه های جدیدی که در امروز تهیه کرده ایم در خانه اول قرار می دهیم.

خانه سوم برای چهار گروه برگه در نظر گرفته شده و در طول چهار روز این قسمت تکمیل می شود. البته توجه داشته باشید هر روز بعد از انتقال یک سری برگه از ردیف دوم به سوم، یک کاغذ رنگی به پشت آنها بچسپانید. به این ترتیب است که خانه چهارم برای هشت روز و خانه پنجم بعد از پانزده روز تکمیل می شود. در کل سی روز طول می کشد تا تمام خانه ها پر شوند و جعبه لاینتر ما تکمیل شود. همیشه مراقب باشید با قرار دادن یک کاغذ رنگی با ارتفاع بیشتر بین برگه ها از قاطی شدن برگه های روزهای مختلف با هم جلوگیری کنید.

روز سی و یکم

از روز سی و یکم به ترتیب برگه ها از جعبه خارج شده و بایگانی می شوند چون این موضوع ثابت شده که پس از 5 با تکرار موفقیت آمیز یک موضوع در زمان های متفاوت، برای همیشه موضوع را آموخته و هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.(روش پیشنهادی مطالب آزمون تیزهوشان)

مشاوره و برنامه ریزی درسی تیزهوشان درخت دانش

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یک برنامه ریزی منظم با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید. شماره ارتباط با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 9099072943 می باشد. ارزوی ما موفقت شما دوستان عزیز می باشد.

نکته مهم:

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوع های تحصیلی و نحوه پیشرفت و موفقیت در آزمون های تیزهوشان می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

نحوه تست زنی در آزمون تیزهوشان،

برنامه ریزی درسی تیزهوشان،

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان،

افزایش خلاقیت تیزهوشان،

افزایش کیفیت مطالعه تیزهوشان،

شرایط مدارس تیزهوشان،

تاثیر تغذیه در پیشرفت درسی دانش آموزان تیزهوش،

تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان،

برنامه ریزی روزانه تیزهوشان،

شرکت در کلاس های فوق العاده تیزهوشان،

مراحل مرور و مطالعه خوب درسی تیزهوشان

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:53:15+04:30 آوریل 16th, 2017|تیزهوشان|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.