hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رفع محرومیت کنکور 98 5/5 (1)

 • لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد)
 • رفع محرومیت از کنکور ۹۸ به چه کسانی تعلق می گیرد؟(به کسانی که اشتباه انتخاب رشته انجام داده اند و نمی توانند در کنکور سال بعد شرکت کنند)
 • نحوه ارسال درخواست به رفع محرومیت کنکور۹۸ چگونه است؟(از طریق ارسال درخواست از سایت سنجش و راهنمایی گرفتن از مشاوران درخت دانش)
 • آیا ارسال درخواست لغو محرومیت کنکور سراسری 98 بازه زمانی مشخص دارد؟(بله حتما باید در زمان مشخص فرستاده شود)
 • دلایل محرومیت از کنکور 98 کدامند؟(نداشتن علاقه-اشتباه در درج کد رشته-اشتباه در اولویت بندی-انتخاب اشتباه دانشگاه و ..)
 • درخواست رفع محرومیت کنکور 98 چگونه است؟(مطالعه این مقاله)
 • و …؟؟؟

در این مقالع سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام کنکور 98 که نگرانی از محرومیت کنکور 98 و انصراف از دانشگاه را دارند پاسخ دهیم.

خبر فوری: ثبت نام کنکور 98 تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) در تاریخ 24 بهمن ماه 97 روز چهارشنبه آغاز خواد شد لطفا برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از ریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری 98 کلیک نمایید.

لغو محرویت برای داوطلبانی که دو بار در کنکور سراسری مورد پذیرش قرار گرفته اند(دوره روزانه)

بر اساس اطلاعیه دیوان عدالت اداری سازمان سنجش، داوطلبانی که از سال 64 به بعد دو بار در دوره روزانه مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند در ثبت نام کنکور سراسری 98 شرکت نمایند، این در حالی بود که سال گذشته افرادی که دوبار در کنکور روزانه شرکت کرده بودند دیگر نمی توانستند در کنکور سال بعد شرکت نمایند.

داوطلبان کنکور 98 که می خواهند درخواست لغو محرومیت از کنکور سال بعد ارسال نمایند، و یا شرایط استفاده از کارنامه سبز را بلد نیستند و می خواهند در مراحل ثبت نام و سهمیه های موجود در کنکور سراسری 98 و … مشاوره تخصصی تلفنی بگیرند می توانند با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند.

محرومیت از کنکور چیست و چه کسانی تعلق می گیرد؟

محرومیت از کنکور طی سالهای اخیر باعث شده است که داوطلبان و متقاضیان زیادی از پذیرش در حالت روزانه و بدون پرداخت هزینه بازبمانند. در کنکور سال 96-97 تعداد زیادی از دوستان با انتخاب رشته خود و قبولی در رشته غیر معمول از دیدگاه دانشجویان باعث شد گزینه ایی تحت عنوان اعتراض به نتایج و رفع محرومیت کنکور را به سامانه اضافه کرده تا داوطلبان بتوانند اشتباه خود را جبران کرده و از کنکور سل بعد محروم نشوند.

با توجه به اینکه درخواست تعداد زیادی را در سیستم سنجش برای لغو محرومیت ثبت کردیم و خوشبختانه نسبت به اعتراض داده شده و برای لغو محرومیت کنکور پیگیری های لازم انجام شد و داوطلبان کنکور سال 97 را بدون هیچ گونه مشکلی داده و به حالت دوره روزانه مبنی بر دریافت پیامک از سازمان سنجش که می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ایی در کنکور سال 98 و رفع محرومیت کنکور۹۸شرکت نمایید.

رفع محرومیت کنکور 98

راههای رفع محرومیت کنکور 98

برای رفع محرومیت کنکور 98 چه باید کرد؟ این سوالی است که داوطلبان و متقاضیان کنکور 98 که کنکور سال 97 را داده و پذیرفته شده دوره روزانه قرار گرفت برای ثبت نام در دانشگاه اقدامی نکره اند.

تنها راه حل برای رفع محرومیت کنکور 98 را از مشاوران درخت دانش بخواهید تا در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه این درخواست رفع محرومیت کنکور 98 را برای شما داوطلبان و متقاضیان کنکور 98 تنظیم نمایند.

برای رفع محرومیت کنکور 97 تعداد زیادی از دوستان درخواست های لغو محرومیت کنکور را اشتباهی داده و درخواست لغو محرومیت آنها رد و مورد پذیرش قرار نگرفت.

درخواست لغو محرومیت کنکور 98 را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

عوامل محرومیت کنکور 98

پذیرش در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 و عدم مراجعه برای ثبت نام حضوری

تقلبی در جلسه امتحان کنور 97 و مشاهده شدن توسط مدیران و کارشناس کنکور 98

اشتباهی وارد کردن کدهای انتخاب رشته کنکور 97-98

و …

محرومیت کنکور سراسری 98 شامل چه افرادی نمی شود؟

محرومیت کنکور سراسری 98 شامل افرادی که نتوانند در زمان ارسال درخواست دلایل قانع کننده بیان نمایند و همچنین دلایلی که نشان دهد انتخاب رشته داوطلب اشتباه نبوده است محرومیت کنکور سراسری 98 شامل این افراد نخواهد شد.

زمانی که محرومیت کنکور 98 شامل افراد نشود زمان اعلام نتایج رفع محرومیت کنکور 98 در نتایج داوطلب مخص می شود که داوطلب در انتخاب رشته دوره روزانه سال بعد 98 محروم خواهد شد.

“ثبت درخواست رفع محرومیت کنکور 98 را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

شرایط محرومیت در کنکور سراسری(رفع محرومیت کنکور 98)

در کنکور سراسری سالهای پیش عنوانی تحت محرومیت از شرکت در کنکور سال بعد وجود داشت. محرومیت در کنکور سراسری و در دوره های روزانه  به این صورت است که داوطلبی انتخاب رشته خود را انجام دهد و در دوره روزانه پذیرش شود برای سال بعد محروم خواهد شد، اما برای کنکور سراسری 98 این محدودیت برداشته شده است. شما اگر جزء داوطلبانی هستید که در کنکور 97 در دانشگاه های دولتی و روزانه پذیرش شده اید و قصد ادامه تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد پذیرش خود را ندارید تا تا نیمه اول مهر ماه فرصت دارید با ثبت درخواست در سایت سازمان سنچش آموزش کشور محرومیت خود را از کنکور98رفع نمایید..

برای رفع این محرومیت( رفع محرومیت کنکور 98 ) شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان پس از عضویت در سنجش گزینه اعتراض خود را نسبت به این موضوع انتخاب کرده و مراحل اعتراض را پشت سر هم انجام دهید.

مشاوره تحصیلی رفع محرومیت کنکور 98 درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمامی مراحل تنظیم درخواست و ثبت درخواست لغو محرومیت کنکور 98 همراه شما عزیزان خواهد بود، برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع لغو محرومیت کنکور 98، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته 98، مشاوره تحصیلی تکمیل ظرفیت کنکور 97، می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

برای دریافت  اطلاعات بیشتر در زمینه های برنامه ریزی های درسی برای کنکور 98،  انتقالی با کارنامه سبز، ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، می توانید با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در تماس باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

88 نظر

 1. لغو محرومیت از کنکور 98 چگونه است؟ | derakhtedanesh سپتامبر 7, 2018 در10:04 ق.ظ- پاسخ

  […] راه حل برای درخواست لغو محرومیت کنکور 98 را از مشاوران درخت دانش بخواهید تا در کمترین زمان ممکن […]

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:34 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات بیش تر دراین زمینه ازمشاوران درخت دانش می توانیدباشماره 9099072943تماس حاصل نمائید

 2. امیر سپتامبر 13, 2018 در11:44 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من در كنكور سراسري سال 94 ابتدا در رشته مهندسي پليمر روزانه قبول شدم ولي بعد از قبولي با درخواست اشتباه در انتخاب رشته وبا كارنامه سبز قبولي خود را در همان ابتدا و اوايل مهر ماه از طرف سازمان سنجش به مهندسي مكانيك شبانه تغيير دادم(سازمان سنجش به من پيام كوتاه داد و با درخواست تغيير قبولي من موافقت كرد و اعلام كرد قبولي من به مهندسي مكانيك شبانه تغيير پيدا كرده است) با توضيحات داده شده مي خواستم بدانم ايا اين اتفاق به عنوان يك نوبت از حداكثر 2 نوبت قبولي روزانه من به حساب مي ايد يا خير ؟ من امسال رشته روزانه قبول خواهم شد و مي خواستم بدانم ايا امكان شركت در كنكور مجدد و قبولي روزانه در سال هاي اتي را خواهم داشت يا خير با تشكر فراوان

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2018 در12:07 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله به عنوان یک بار دوره زوزانه برای شما در نظر گرفته خواهد شد

 3. حامد سپتامبر 17, 2018 در3:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام من داوطلب کنکور 97 هستم و انتخاب رشته اشتباه انجام دادم و میخوام درخواست الویت بعدی رو بدم ولی تو قسمت درخواست اینو میاره :
  در بين داوطلبان آزمون، داوطلبی با مشخصات شناسنامه اي شما (مطابق اطلاعات ثبت شده در صفحه مشخصات فردي) و شماره پرونده و شماره داوطلبی اعلام شده، یافت نشد.در وارد كردن شماره پرونده و شماره داوطلبي دقت كنيد و همچنين بررسي كنيد كه مشخصات فردي اين سامانه، مطابق مشخصات فردي درج شده در فرم ثبت نام باشد.

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در3:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   درتکمیل کردن اطلاعات بایددقت لازم راداشته باشید

 4. حامد سپتامبر 18, 2018 در5:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام من با این شماره تو تبریز نمیتونم تماس بگیرم و ادمین کانالتون هم پاسخگو نیستش لطفا راهنمایی کنید من میخوام درخواست انتخاب رشته اشتباه رو بدم و مجوز سال بعد رو بگریم و شما گفتید اگه درست ارسال نکم درخواست رو رد میشه .

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در2:44 ب.ظ- پاسخ

   درود
   مجدداباشماره ثابت باسامانه درتماس باشید

 5. علی اکتبر 6, 2018 در3:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام خدمت شما..من اگر محرومیتم لغو بشه بعد کی باید از دانشگاه انصراف بدم؟؟لطفا کمکم کنید ..خیلی برام مهمه تورا خدا

  • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در10:14 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمادرخواست رابدهیددانشگاه درزمان خودش موافقت خودش رااعلام می کند

 6. نگار فرجام نیا اکتبر 7, 2018 در7:57 ب.ظ- پاسخ

  با سلام. دیترسی به تلفن ثابت ندارم. چگونه میتوانم با تلفن همراه با مرز شما ارتباط برقرار کنم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در10:39 ق.ظ- پاسخ

   درود
   متاسفانه ازطریق تلفن همراه نمی توانیدباماارتباط برقرارکنید

 7. سینا اکتبر 8, 2018 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من داوطلب کنکور سراسری ۹۷ هستم شهریور درخواست شرکت در آزمون سال بعد رو دادم و چند روز صبر کردم ولی پیامی نیومد و رفتم دانشگاه ثبت نام کردم پری روز پیامی به من اومد که گفته بودند مجوز شرکت در آزمون سراسری ۹۸ برای شما صادر گردید رفتم سایت قسمت پاسخگویی ولی اونجا پاسخ نداده بودند حالا من میتونم سال آینده انتخاب رشته روزانه انجام بدم آیا الان که قبول کردند و من رفتم دانشگاه ثبت نام کردم مشکلی پیش نمیاد اگه برم انصراف بدم و سال بعد روزانه انتخاب رشته شرکت کنم ؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 9, 2018 در10:15 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامجوزشرکت درکنکورسال 98 رادارامی باشید

 8. Maedeh اکتبر 10, 2018 در2:25 ق.ظ- پاسخ

  سلام خداقوت من داوطلب کنکور۹۷هستم وتوانتخاب رشتم اشتبااااااه کردم واسه من اعتراضی زدن و متاسفااااانه برای لغومحرومیت کنکور۹۸ تیک مجوز شرکت ازمون سال بعد رو نززززدند…یاخدا لطفاااااا کمکم کنین راهنماییم کنید یعنی هیچ راه چاره ای نیسسست خاهش میکنم کنکور ساااال بعد اخرین سال نظام قدیماااست رسمن نابود میشیم توروخدا کمکون کنین…

  • Mobin Hosseini اکتبر 13, 2018 در4:37 ب.ظ- پاسخ

   سلام مشکلی نداره دمیتوانید در قسمت اولویت بعدی هم درخواست خود را ثبت نمایید

 9. M222 اکتبر 10, 2018 در2:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام خداقوت من داوطلب کنکور۹۷هستم وتوانتخاب رشتم اشتبااااااه کردم واسه من اعتراضی زدن و متاسفااااانه برای لغومحرومیت کنکور۹۸ تیک مجوز شرکت ازمون سال بعد رو نززززدند…یاخدا لطفاااااا کمکم کنین راهنماییم کنید یعنی هیچ راه چاره ای نیسسست خاهش میکنم کنکور ساااال بعد اخرین سال نظام قدیماااست رسمن نابود میشیم توروخدا کمکون کنین

  • Behnam QaderPour اکتبر 10, 2018 در11:22 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدتقاضای بررسی اشتباه انتخاب رشته وتقاضای الویت بعدی توعنوان درخواست خورده شده باشدبایدتا15مهراقدام می کردیددیراقدام کردید

 10. محمدرضا کاظم زاده اکتبر 11, 2018 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام. بنده پیامکی مبنی بر لغو محرومیت دریافت کرذه ام ایا برای ثبت نام کنکور98 نیاز به مجوز دیگری ندارم؟ همین پیامک کفایت می کند؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 13, 2018 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرمجوزشرکت درکنکور98راداریدمی توانیداقدام کنید .ولی پیامک تبلیغاتی رانبایدپاک کنید

 11. عطا اکتبر 12, 2018 در5:13 ب.ظ- پاسخ

  لطفا راهنمایی نمایید
  من کارشناسی روزانه 83 رشته مهندسی شیمی هستم و سال 91 کارشناسی ارشد روزانه پژوهشگاه شیمی ایران قبول شدم ولی به دانشگاه امیرکبیر شبانه انتقال یافتم حال میخواهم در رشته سراسری تجربی 98 شرکت کنم آیا محرومیت از رشته های روزانه را دارم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 13, 2018 در10:24 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای روزانه هااگرقبول شویدونریدثبت نام کنیدازکنکورمحروم می شوید

 12. مهدی اکتبر 12, 2018 در6:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید. من۳۱ شهریور درخواست لغو محرومیت از کنکور۹۸ رو دادم اما هنوز جواب ندادن با سایت سنجش هم تماس های زیادی گرفتم اما اصلا پاسخگو نیستن . الان چیکار باید بکنم دانشگاه ثبت نام نکردم .

  • Mobin Hosseini اکتبر 13, 2018 در4:35 ب.ظ- پاسخ

   سلام باید منتظر باشید دوست عزیز تا اواخر مهرماه

 13. مهدی اکتبر 12, 2018 در7:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام ‌خسته نباشید. من ۳۱شهریور درخواست لغو محرومیت از کنکور ۹۸ رو دادم اما هنوز جواب ندادن . به سازمان سنجش هم خیلی زنگ زدم اما هیچ وقت پاسخگو نبودن . من هنوز دانشگاه هم ثبت نام نکردم . لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 13, 2018 در10:20 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولایک ماهه جواب می دهند

 14. نسرین اکتبر 15, 2018 در11:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام .من دانشگاه روزانه اوردم رفتم دانشگاه هم ثبت نام کردم بعد رفتم انصراف دادم .حالا میتونم رفع محرومیت کنم در کنکور۹۸

  • Mobin Hosseini اکتبر 16, 2018 در10:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام نه متاسفانه دیر اقدام کردید برای روزانه نمی توانید پذیرش بشید

 15. زهرا اکتبر 15, 2018 در9:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درخواست رفع محرومیت داده بودم پیام اومده که اشتباهی در انتخاب رشته شما مشاهده نشد یعنی چی؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 16, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   سلام درخواست شما به طور منظم ارائه نشده

 16. سمانه اکتبر 16, 2018 در12:56 ب.ظ- پاسخ

  سلام…من می خوام رفع محرومیت از کنکور 98درخواست یدم اما نام کاربری ورمز عبورمو ندارم واون ایمیلی که رمزو برام بفرسته ندارم
  تورخدا کمکم کنید چکار کنم؟؟؟نمی تونم پروفایل جدید بسازم چکار کنم؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 17, 2018 در2:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدابتداعضویت درسایت داشته باشیدتابتوانیددرخواست خود راثبت نمائید

 17. مهری اکتبر 25, 2018 در4:32 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من مغایرت معدل داشتم و لغو قبولی شدم چطوری می توانم محرومیت تحصیلی برای کنکور ۹۸ بردارم

  • Behnam QaderPour اکتبر 27, 2018 در12:08 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدتا15مهرماه درخواست لغومحرومیت کنکور98را می دادید

  • Behnam QaderPour اکتبر 28, 2018 در12:23 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایددرخواست لغومحرومیت کنکور98راتوی سایت می دادید

 18. فاطمه نوامبر 1, 2018 در7:55 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.من دانشجو قبولی سال ۹۷ در رشته تاریخ میباشم.ولی علاقه ای به این رشته ندارم.آیا امکان اینکه بتوانم در همان دانشگاه در رشته مورد علاقه ام ادامه تحصیل بدهم وجود دارد.چون شنیدم اگر کسی رتبه الف در رشته خود باشد امکان اینکه بتواند با موافقت دانشگاه در رشته مورد علاقه ادامه تحصیل دهم.

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله حتماقبلش بادانشگاه هماهنگ کنیداگرمو.افقت شدبادرخواستی که دادیدحتمااین کارراانجام بدهید

 19. فهیمه نوامبر 3, 2018 در4:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام.تورو خدا جوابم رو بدید….من روزانه قبول شدم ولی از رشتم خوشم نمیاد میخوام انصراف بدم و بخونم برا رشته های پزشکی رشتم تجربیه.داخل سایت سنجش اوایل مهر درخواست مجوز برای شرکت در کنکور 98رو ثبت کردم و لی هنوز جوابم رو ندادن.هربار که سوال میپرسم داخل سایت سنجش یه بار گفتن که تعداد زیاده داره برسی میشه منتظرباشید یه بار گفتن داخل سایت ن باید فیزیکی از پست یا فکس درخواستمون رو بفرستیم بخدا الان از یه طرف داره وقتم میره و از طرفی توشهرستان و رشته ای ک عذابم میده تورو خدا بگین چه کنم ؟خداخیرتون بده

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:24 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   تعداد اندکی از درخواست ها جواب اعلام نشده لطفا صبر داشته باشید ولی شما متا اسفندماه فرصت دارید برای انصراف فعلا انصراف ندید

 20. tidli نوامبر 3, 2018 در4:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام.تورو خدا جوابم رو بدید….من روزانه قبول شدم ولی از رشتم خوشم نمیاد میخوام انصراف بدم و بخونم برا رشته های پزشکی رشتم تجربیه.داخل سایت سنجش اوایل مهر درخواست مجوز برای شرکت در کنکور 98رو ثبت کردم و لی هنوز جوابم رو ندادن.هربار که سوال میپرسم داخل سایت سنجش یه بار گفتن که تعداد زیاده داره برسی میشه منتظرباشید یه بار گفتن داخل سایت ن باید فیزیکی از پست یا فکس درخواستمون رو بفرستیم بخدا الان از یه طرف داره وقتم میره و از طرفی توشهرستان و رشته ای ک عذابم میده تورو خدا بگین چه کنم ؟خداخیرتون بده

  • Behnam QaderPour نوامبر 4, 2018 در4:23 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معمولاپروسه یک ماهه داردکه بایدطی شودچون تعدادکسانی که درخواست داده اندزیاداست

 21. فاطمه اسماعیلی نوامبر 5, 2018 در8:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ۵ مهر درخواستمو ثبت کردم هنوز جوابی ندادن حتی رنگ درخواست هنوز آبیه. کی جواب میدن پس؟؟؟ شما گفتید ۱ ماه طول میکشه؟؟ جوابا اومده؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:20 ب.ظ- پاسخ

   سلام جوب خیلی از داوطلبان اعلام شده و حدود 20 درصد از داوطلبان مونده جواب درخواستشون اعلام بشه

 22. زینب نوامبر 8, 2018 در11:02 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من دانشجو ارشد 95 هستم همون سال ثبت نام کردم ولی اصلا دانشگاه نرفتم. آیا من دانشجو هستم یا اینکه اخراج شدم برای شرکت در کنکور 98 باید چکار کنم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام شما می توانید مراجعه کنید به دانشگاه بازگشت به تحصیلی رو درخواست بدید

 23. بیتا نوامبر 20, 2018 در11:24 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من سال 88 هوشبری روزانه قبول شدم و سال 92 فارغ التحصیل شدم امسال در منمور 97 شرکت کردم و انتخاب رشته رو در کافینت انجام دادم که برام فناوری سلامت زده بود و من برای بار دوم روزانه قبول شدم متاسفانه در خواست مجوز برای کنکور 98 ندادم در موعد مقرر و الان دو ماهه دارم میخونم و فک میکردم میتونم تو کنکور 98 شرکت کنم و رشته های پردیس و دانشگاه ازادو انتخاب کنم ینی فک میکردم فقط از روزانه محروم شدم اما الان دوستام میگن تو کلا نمیتونی تو کنکور98ثبت نام کنی په رسد به انتخاب رشته ترو خدا کمک کنید الان من باید چیکار کنم که بتونم امسال تو کنکور 98 شرکت کنم و اینکه این قانون درسته؟؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 21, 2018 در10:20 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرروزانه قبول شده باشیدوثبت نام نکنیدازکنکورمحروم می شوید

 24. راحله قربان زاده نوامبر 23, 2018 در12:29 ق.ظ- پاسخ

  سلام من امسال روزانه قبول شدم و رفتم ثبت نام انجام دادم ولی همون روز انصراف دادم و مسئول اونجا گفت عدم مراجعه برات میزنیم
  من میتونم با این حساب کنکور ۹۸ رو انجام بدم و برای دانشگاه آزاد فقط بخونم؟ینی نمیخوام انتخاب رشته دولتی انجام بدم

  • Mobin Hosseini نوامبر 26, 2018 در2:18 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله مشکلی نداره

 25. سروش نوامبر 29, 2018 در5:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کنکوز 97 دادم و روزانه اوردم ولی ثبت نام نکردم و رفتم دانشگاه ازاد ثبت نام کردم حالا میتونم کنکور ۹۸ ثبت نام کنم و غیر روزانه انتخاب رشته کنم؟ینی از کنکور ۹۸ محرومم یا این ک از انتخاب رشته روزانه محروم شدم؟؟ من لغو محرومیت کنکور ۹۸ را هم تو سایت انجام ندادم ممنون میشم جواب بدید

  • Mobin Hosseini دسامبر 1, 2018 در12:37 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای روزتنه هااگرقبول شیدونریدثبت نام کنیدازکنکورسراسری محروم میشوید

 26. یونس gh دسامبر 11, 2018 در9:22 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام من امسال دانشگاه روزانه قبول شدم ولی به علت تصادف پدرم نتوانستم به دانشگاه بروم الانم حدودا 3 ماه از مهر ماه مگذره اگه من گواهی پزشکی ومدارک پزشکی رو ببرم سازمان سنجش می توانن لغو محرومیت بزنن

  • Mobin Hosseini دسامبر 12, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایددرخواست بدهیداگرموافقت کنندمی توانیداقدام کنید

 27. محمد ف دسامبر 18, 2018 در4:14 ب.ظ- پاسخ

  سلام ضمن خسته نباشید من در کنکور 97 روزانه رشته مشاوره قبول شدم ثبت نام کردم اما در آذر ماه انصراف دادم وقصد دارم در کنکور 98 شرکت کنم ودانشگاه پیام نور انتخاب رشته کنم . آیا می توانم یا محرومیت دارم؟ متشکرم

  • Mobin Hosseini دسامبر 19, 2018 در2:27 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگردانشگاه روزانه قبول شویدونریدثبت نام کنیدازکنکورمحروم می شویدمگراینکه مجوزکنکورراداشته باشید

 28. زهرا دسامبر 25, 2018 در4:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید تو روخدااا به من کمک کنین
  من درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸رو در سایت سازمان سنجش وارد کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم نه پیامکی نه اصلا در اون قسمت درخواست ها ثبت شده بود
  توروخدا به من کمک کنین الان من باید چیکار کنم چجوری لغو محرومیت بشم خواهش میکنم کمک کنین باید نامه بزنم چیکار کنم؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:46 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدحتماشماره درخواست داشته باشیدکه بتوانیدپیگیری کنید

 29. زهرا دسامبر 25, 2018 در4:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید توروخدا به من کمک کنید خواهش میکنم
  من امسال در دانشگاه روزانه قبول شدم و درخواست لغو محرومیت کنکور رو هم دادم ولی هیچ پیامکی دریافت نکردم اصلا، آیا درخواست من کلا ثبت نشده یا؟؟؟
  خواهش میکنم الان من چیکار میتونم بکنم به من کمک کنیان خواهش میکنم

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:45 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق شماره درخواست ازطریق سایت می توانیدچک کنید

 30. نیما ژانویه 2, 2019 در7:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام من امسال انتخاب رشته کردم و روزانه قبول شدم ولی منتها حتی نرفتم ثبت نامم انجام ندادم تو دانشگاه و دانشگاه پیام نور خودم موندم الان برام سواله ک آیا من از کنکور ۹۸ محرومم بخاطر ثبت نام نکردن یا ن کلا از کنکور محرومم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 2, 2019 در10:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرروزانه قبول شده باشیدونرفته باشیدثبت نام کنیدازکنکورمحروم می شوید

 31. یاسین ژانویه 3, 2019 در2:47 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.من رفتم تو قسمت ارسال درخواست دنبال رفع محرومیت ولی همچنین چیزی نبود!

  • Mobin Hosseini ژانویه 5, 2019 در11:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدتوی سایت سنجش درخواست دهید

 32. Ehsan ژانویه 4, 2019 در4:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام .من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم. ثبت نام کردم. یه هفتحه بعد انصراف دادم.آیا می تونم کنکور ۹۸ روزانه ثبت نام کنم .

  • Mobin Hosseini ژانویه 5, 2019 در10:56 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای شرکت توکنکورسراسری 98 درهررشته ای داوطلبان بایدنهایتاتااسفندماه انصراف دهند

 33. محمد ژانویه 7, 2019 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دانشجوی روزانه ورودی ۹۷ ارشدهستم میخواستم به دلایلی از دانشگاه انصراف بدم و کنکور ۹۸ بدم آیا چنین امکانی وجود دارد؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 8, 2019 در10:05 ق.ظ- پاسخ

   سلام در دوره روزانه امکان پذیر نیست

 34. آروین ژانویه 8, 2019 در12:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام و عرض ادب
  بنده در کنکور 97 مهندسی کامپیوتر روزانه قبول شدم اما میخوام انصراف بدم و در کنکور هنر 98 شرکت کنم.
  میخواستم بدونم اجازه انتخاب رشته های روزانه رو دارم یا نه؟
  اگر بجای 98 در کنکور 99 شرکت کنم فرقی میکنه؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 8, 2019 در4:30 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله چون شماقبول شدیدوثبت نام کردیدبنابراین شانس پذیرفته شدن دارید

   • آروین ژانویه 8, 2019 در5:07 ب.ظ- پاسخ

    ممنون از پاسخگوییتون.
    پس اگر انصراف بدم توی کنکور 98 میتونم رشته روزانه قبول بشم؟

 35. رضا ژانویه 8, 2019 در4:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من ارشد روزانه هستم اگه انصراف بدم دوره روزانه فقط محروم هستم یا همه دوره ها
  با تشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای کسب اطلاعات بیشتردررابطه باانصراف شمامی توانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 36. Zahra ژانویه 28, 2019 در11:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام ..من سال ۹۵ از رشته روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نرفتم…سال ۹۷ هم از روزانه قبول شدم و الان ترم ۲ هستم در صورت انصراف میتونم ۹۹ کنکور شرکت کنم برای رشته های روزانه؟ب سایت سنجش پیام دادم گفتن شما مشمول قانون دوبار قبولی در روزانه هستید ..ینی هیچ راهی نیست بتونم کنکور مجدد برای رشته روزانه بدم؟

 37. محدثه فوریه 1, 2019 در11:30 ق.ظ- پاسخ

  باسلام من داوطلب کنکور 97 بودم و در دوره روزانه پذیرفته شدم و بعد از ثبت نام در هفته اول مهرماه انصراف دادم . آیا من می توانم کنکور 98 شرکت کنم و دوره روزانه تحصیل نمایم؟

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:11 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرفرم انصراف راپرکرده باشیدمشکلی نیست شمامی توانیدبرای ارتباط بامشاوران مجرب درخت دانش باسرویس هوشمند9099072943درارتباط باشید

 38. Ehsan khoshkh فوریه 1, 2019 در7:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام .من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم . ثبت نام کردم اما یه هفتحه بعدش انصراف دادم. آیا می توانم در کنکور ۹۸ روزانه شرکت کنم؟ یا حتما باید لغو محرومیت بگیرم؟ از سایت سازمان سنجش درخواست لغو محرومیت کردم اما نتیجه مثبت ومنفی را ندادند.باتشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   چون درخواست انصراف دادیدفرم پرکردیدمی توانیداقدام کنید

 39. Ehsan khoshkhu فوریه 1, 2019 در7:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم.ثبت نام کردم اما یه هفتحه بعدش انصراف دادم.
  آیا می توانم کنکور ۹۸ روزانه شرکت کنم؟
  یا حتما باید لغو محرومیت گرفت ؟
  من از سایت سازمان سنجش چند بار درخواست لغو محرومیت کردم .اما نتیجه مثبت ومنفی نفرستادن
  باتشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 2, 2019 در12:14 ب.ظ- پاسخ

   درود
   روزانه اگرقبول شویدونریدثبت نام کنیدیکسال ازکنکورمحروم می شوید

 40. معصومه فوریه 16, 2019 در7:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ورودی سال ۹۶بودم هفته اول انصراف دادم الان میخوام کنکور ۹۸ثبت نام کنم راهنمای ثبت نام از سایت خوندنم نوشته دانشجویان دوره روزانه ورودی ۹۶وقبل از آن برای شرکت در ازمون سراسر۹۸باید تا تاریخ ۹۷/۱۲/۲۵با تکمیل فرم شماره دو که دانشگاه محل تحصیل ان را تایید نموده باشد انصراف قطعی خود را اعلام نموده وبند ۳۲را علامت بزنند منظورش اینکه فرم شماره دو رو ببرم دانشگاه من متوجه نشدم میشه راهنمایی کنید باشماره هایی که گذاشتین تماس میگیرم میگه اشتباه

  • Mobin Hosseini فوریه 17, 2019 در11:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتردررابطه بافرم شماره دومی توانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 41. محمد مارس 6, 2019 در12:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام. من ورودی ترم بهمن ماه97کارشناسی روزانه هستم. از دی ماه بود که درخواست لغو محرومیت کنکور98دادم وامروز جوابش اومد که مثبت بود. میخواستم بپرسم که ایا من میتونم در کنکور 98روزانه انتخاب رشته کنم یا اینکه این لغو محرومیت فقط برای شرکت درکنکور است؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در4:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام در پیغامی که سازمان سنجش برای شما ارسال خواهد نمود ذکر خواهد شد که لغو محرومیت شامل چیست. برای اطمینان می توانید با مشاوران درخت دانش از طرق شماره گیری 9099072943 بدون پیش شماره و با تلفن ثابت تماس بگیرید

 42. صادق می 17, 2019 در4:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  من ورودی ۹۷ ارشد دانشگاه دولتی روزانه هستم. الانم تو آخرای ترم ۲ هستم، یک ماه دیگه مونده تقریبا. اگر همین الان انصراف بدم، میتونم برای کنکور ۹۹ اقدام کنم؟ یا حتما باید ترم سوم باشم که انصراف بدم؟

  • Mobin Hosseini می 21, 2019 در4:50 ب.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب شما باید انصرافتونو در اسرع وقت تحویل دهید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران در ارتباط باشید

 43. امیر ژوئن 9, 2019 در7:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من در رشته ی روزانه سال نود و هفت پذیرفته شدم بنا ده دلایلی نرفتم ثبت نام کنم و با راهنمایی مشاور برای سازمان سنجش نامه ای به منظظور لغو محرومیت کنکور سراسری را دادم و از طرف سنجش پاسخ نامه پست شد و نوشت با درخواستم پذیرفته شد ولی اکنون نامه رو گم کردم میخواستم بدانم در زمان ثبت نام روزانه برای سال 98 در دانشگاه برایم مشکلی پیش نمی اید یا اینکه حتما باید نامه داشته باشم؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در3:02 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   مشکلی ندارید دوست عزیز

 44. مینا ژوئن 28, 2019 در6:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام من سال ۹۷ روزانه قبول شدم درخواست دادم و مجوز شرکت تو کنکور۹۸ بهم داده شد، مسئولین سازمان سنجش بهم گفتن میتونم امسالم از سهمیه ۲۵ درصدم استفاده کنم. درسته؟؟

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.