مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

رفع محرومیت کنکور ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 2 سپتامبر 2019
رفع محرومیت کنکور 98
 • لغو محرومیت از کنکور ۹۸ چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد)
 • رفع محرومیت از کنکور ۹۸ به چه کسانی تعلق می گیرد؟(به کسانی که اشتباه انتخاب رشته انجام داده اند و نمی توانند در کنکور سال بعد شرکت کنند)
 • نحوه ارسال درخواست به رفع محرومیت کنکور ۹۹ چگونه است؟(از طریق ارسال درخواست از سایت سنجش و راهنمایی گرفتن از مشاوران درخت دانش)
 • آیا ارسال درخواست لغو محرومیت کنکور سراسری ۹۸ بازه زمانی مشخص دارد؟(بله حتما باید در زمان مشخص فرستاده شود)
 • دلایل محرومیت از کنکور ۹۸ کدامند؟(نداشتن علاقه-اشتباه در درج کد رشته-اشتباه در اولویت بندی-انتخاب اشتباه دانشگاه و ..)
 • درخواست رفع محرومیت کنکور ۹۸ چگونه است؟(مطالعه این مقاله)
 • و …؟؟؟

در این مقالع سعی بر این داریم به تمامی سوالات متقاظیان انتقالی با کارنامه سبز کنکور ، نگرانی از محرومیت کنکور ۹۹ و انصراف از دانشگاه را دارند پاسخ دهیم.

رفع محرومیت از کنکور ۹۸ _ ۹۹

رفع محرومیت از کنکور ۹۹ یکی از مهمترین سوالات متقاظیان کنکور ۹۸ بوده است که با مشاوران ما در تماس بوده اند، تمامی دانش آموزانی که درخواست رفع محرومیت از کنکور ۹۹ را داشته اند یا از طریق کافی نت انجام داده اند، و یا فک کرده اند در آن رشته قبول نخواهند شد و یا کد رشته را اشتباهی وارد کرده اند که سازمان سنجش از سال گذشته سیستم ارسال درخواست را جهت رسیدگی به این موارد قرار داده است که در ادامه کامل توضیح خواهیم داد.

نکته خیلی مهم: ارسال درخواست رفع محرومیت از کنکور ۹۹ (سال بعد) تا ۳۱ شهریور ماه ۹۸ ادامه دارد که توصیه می شود: برای ثبت نام در سایت سنجش و ارسال درخواست و ارائه متن و توضیحات جهت لغو محرومیت از کنکور سال بعد حتما با مشاوران ما در تماس باشید و ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

رفع محرومیت از کنکور ۹۸-۹۹ چگونه است؟

رفع محرومیت از کنکور ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و قسمت ارسال درخواست می باشد که داوطلبان می توانند درخواست لغو محرومیت از کنکور سراسری ۹۹، اشتباه در انتخاب رشته و بررسی اولویت بعدی، تغییر دوره آموزشی، ثبت اعتراض به نتایج کنکور ۹۸، اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد ۹۸ و … را ثبت نمایند و منتظر شوند تا توسط کارشناسان پاسخ داده شود توصیه مهم:

به تمامی داوطلبان توصیه می شود برای ارسال درخواست و پیگیری مشکلات انتخاب رشته، مجوز شرکت در کنکور سال بعد، برسی انتخاب رشته اشتباه، پرکردن فرم تغییر رشته و بررسی اولویت بعدی و .. حتما از طریق کارشناسان ما از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

لغو محرویت برای داوطلبانی که دو بار در کنکور سراسری مورد پذیرش قرار گرفته اند(دوره روزانه)

بر اساس اطلاعیه دیوان عدالت اداری سازمان سنجش، داوطلبانی که از سال ۶۴ به بعد دو بار در دوره روزانه مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ شرکت نمایند، این در حالی بود که سال گذشته افرادی که دوبار در کنکور روزانه شرکت کرده بودند دیگر نمی توانستند در کنکور سال بعد شرکت نمایند.

داوطلبان کنکور ۹۸ که می خواهند درخواست لغو محرومیت از کنکور سال بعد ارسال نمایند، و یا شرایط استفاده از کارنامه سبز را بلد نیستند و می خواهند در مراحل ثبت نام و سهمیه های موجود در کنکور سراسری ۹۸ و … مشاوره تخصصی تلفنی بگیرند می توانند با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند.

محرومیت از کنکور چیست و چه کسانی تعلق می گیرد؟

محرومیت از کنکور طی سالهای اخیر باعث شده است که داوطلبان و متقاضیان زیادی از پذیرش در حالت روزانه و بدون پرداخت هزینه بازبمانند. در کنکور سال ۹۶-۹۷ تعداد زیادی از دوستان با انتخاب رشته خود و قبولی در رشته غیر معمول از دیدگاه دانشجویان باعث شد گزینه ایی تحت عنوان اعتراض به نتایج و رفع محرومیت کنکور را به سامانه اضافه کرده تا داوطلبان بتوانند اشتباه خود را جبران کرده و از کنکور سل بعد محروم نشوند.

با توجه به اینکه درخواست تعداد زیادی را در سیستم سنجش برای لغو محرومیت ثبت کردیم و خوشبختانه نسبت به اعتراض داده شده و برای لغو محرومیت کنکور پیگیری های لازم انجام شد و داوطلبان کنکور سال ۹۷ را بدون هیچ گونه مشکلی داده و به حالت دوره روزانه مبنی بر دریافت پیامک از سازمان سنجش که می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ایی در کنکور سال ۹۸ و رفع محرومیت کنکور ۹۸شرکت نمایید.

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

راههای رفع محرومیت کنکور ۹۸

برای رفع محرومیت کنکور ۹۸ چه باید کرد؟ این سوالی است که داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸ که کنکور سال ۹۷ را داده و پذیرفته شده دوره روزانه قرار گرفت برای ثبت نام در دانشگاه اقدامی نکره اند.

تنها راه حل برای رفع محرومیت کنکور ۹۸ را از مشاوران درخت دانش بخواهید تا در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه این درخواست رفع محرومیت کنکور ۹۸ را برای شما داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸ تنظیم نمایند.

برای رفع محرومیت کنکور ۹۸ تعداد زیادی از دوستان درخواست های لغو محرومیت کنکور را اشتباهی داده و درخواست لغو محرومیت آنها رد و مورد پذیرش قرار نگرفت.

درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸ را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

عوامل محرومیت کنکور ۹۸

پذیرش در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و عدم مراجعه برای ثبت نام حضوری

تقلبی در جلسه امتحان کنور ۹۸ و مشاهده شدن توسط مدیران و کارشناس کنکور ۹۹

اشتباهی وارد کردن کدهای انتخاب رشته کنکور ۹۸-۹۹

و …

محرومیت کنکور سراسری ۹۸ شامل چه افرادی نمی شود؟

محرومیت کنکور سراسری ۹۸ شامل افرادی که نتوانند در زمان ارسال درخواست دلایل قانع کننده بیان نمایند و همچنین دلایلی که نشان دهد انتخاب رشته داوطلب اشتباه نبوده است محرومیت کنکور سراسری ۹۹ شامل این افراد نخواهد شد.

زمانی که محرومیت کنکور ۹۸ شامل افراد نشود زمان اعلام نتایج رفع محرومیت کنکور ۹۸ در نتایج داوطلب مخص می شود که داوطلب در انتخاب رشته دوره روزانه سال بعد ۹۸ محروم خواهد شد.

“ثبت درخواست رفع محرومیت کنکور ۹۹ را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

شرایط محرومیت در کنکور سراسری(رفع محرومیت کنکور ۹۸)

در کنکور سراسری سالهای پیش عنوانی تحت محرومیت از شرکت در کنکور سال بعد وجود داشت. محرومیت در کنکور سراسری و در دوره های روزانه  به این صورت است که داوطلبی انتخاب رشته خود را انجام دهد و در دوره روزانه پذیرش شود برای سال بعد محروم خواهد شد، اما برای کنکور سراسری ۹۸ این محدودیت برداشته شده است. شما اگر جزء داوطلبانی هستید که در کنکور ۹۷ در دانشگاه های دولتی و روزانه پذیرش شده اید و قصد ادامه تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد پذیرش خود را ندارید تا تا نیمه اول مهر ماه فرصت دارید با ثبت درخواست در سایت سازمان سنچش آموزش کشور محرومیت خود را از کنکور۹۸رفع نمایید..

برای رفع این محرومیت( رفع محرومیت کنکور ۹۸ ) شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان پس از عضویت در سنجش گزینه اعتراض خود را نسبت به این موضوع انتخاب کرده و مراحل اعتراض را پشت سر هم انجام دهید.

مشاوره تحصیلی رفع محرومیت کنکور ۹۸ درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمامی مراحل تنظیم درخواست و ثبت درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸ همراه شما عزیزان خواهد بود، برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع لغو محرومیت کنکور ۹۸، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته ۹۸، مشاوره تحصیلی تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷، می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

برای دریافت  اطلاعات بیشتر در زمینه های برنامه ریزی های درسی برای کنکور ۹۸،  انتقالی با کارنامه سبز، ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، می توانید با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در تماس باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

<?php echo do_shortcode(“[breadcrumb]”); ?>

88 نظر

 • […] راه حل برای درخواست لغو محرومیت کنکور 98 را از مشاوران درخت دانش بخواهید تا در کمترین زمان ممکن […]
 • سلام و عرض ادب بنده در کنکور 97 مهندسی کامپیوتر روزانه قبول شدم اما میخوام انصراف بدم و در کنکور هنر 98 شرکت کنم. میخواستم بدونم اجازه انتخاب رشته های روزانه رو دارم یا نه؟ اگر بجای 98 در کنکور 99 شرکت کنم فرقی میکنه؟
 • با عرض سلام من امسال دانشگاه روزانه قبول شدم ولی به علت تصادف پدرم نتوانستم به دانشگاه بروم الانم حدودا 3 ماه از مهر ماه مگذره اگه من گواهی پزشکی ومدارک پزشکی رو ببرم سازمان سنجش می توانن لغو محرومیت بزنن
 • سلام ضمن خسته نباشید من در کنکور 97 روزانه رشته مشاوره قبول شدم ثبت نام کردم اما در آذر ماه انصراف دادم وقصد دارم در کنکور 98 شرکت کنم ودانشگاه پیام نور انتخاب رشته کنم . آیا می توانم یا محرومیت دارم؟ متشکرم
 • سلام خسته نباشید تو روخدااا به من کمک کنین من درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸رو در سایت سازمان سنجش وارد کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم نه پیامکی نه اصلا در اون قسمت درخواست ها ثبت شده بود توروخدا به من کمک کنین الان من باید چیکار کنم چجوری لغو محرومیت بشم خواهش میکنم کمک کنین باید نامه بزنم چیکار کنم؟؟؟؟
 • سلام خسته نباشید توروخدا به من کمک کنید خواهش میکنم من امسال در دانشگاه روزانه قبول شدم و درخواست لغو محرومیت کنکور رو هم دادم ولی هیچ پیامکی دریافت نکردم اصلا، آیا درخواست من کلا ثبت نشده یا؟؟؟ خواهش میکنم الان من چیکار میتونم بکنم به من کمک کنیان خواهش میکنم
 • سلام من امسال انتخاب رشته کردم و روزانه قبول شدم ولی منتها حتی نرفتم ثبت نامم انجام ندادم تو دانشگاه و دانشگاه پیام نور خودم موندم الان برام سواله ک آیا من از کنکور ۹۸ محرومم بخاطر ثبت نام نکردن یا ن کلا از کنکور محرومم؟
 • سلام من امسال روزانه قبول شدم و رفتم ثبت نام انجام دادم ولی همون روز انصراف دادم و مسئول اونجا گفت عدم مراجعه برات میزنیم من میتونم با این حساب کنکور ۹۸ رو انجام بدم و برای دانشگاه آزاد فقط بخونم؟ینی نمیخوام انتخاب رشته دولتی انجام بدم
 • سلام ..من سال ۹۵ از رشته روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نرفتم...سال ۹۷ هم از روزانه قبول شدم و الان ترم ۲ هستم در صورت انصراف میتونم ۹۹ کنکور شرکت کنم برای رشته های روزانه؟ب سایت سنجش پیام دادم گفتن شما مشمول قانون دوبار قبولی در روزانه هستید ..ینی هیچ راهی نیست بتونم کنکور مجدد برای رشته روزانه بدم؟
 • باسلام من داوطلب کنکور 97 بودم و در دوره روزانه پذیرفته شدم و بعد از ثبت نام در هفته اول مهرماه انصراف دادم . آیا من می توانم کنکور 98 شرکت کنم و دوره روزانه تحصیل نمایم؟
  • نویسنده
   درود اگرفرم انصراف راپرکرده باشیدمشکلی نیست شمامی توانیدبرای ارتباط بامشاوران مجرب درخت دانش باسرویس هوشمند9099072943درارتباط باشید
 • سلام .من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم . ثبت نام کردم اما یه هفتحه بعدش انصراف دادم. آیا می توانم در کنکور ۹۸ روزانه شرکت کنم؟ یا حتما باید لغو محرومیت بگیرم؟ از سایت سازمان سنجش درخواست لغو محرومیت کردم اما نتیجه مثبت ومنفی را ندادند.باتشکر
 • سلام.من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم.ثبت نام کردم اما یه هفتحه بعدش انصراف دادم. آیا می توانم کنکور ۹۸ روزانه شرکت کنم؟ یا حتما باید لغو محرومیت گرفت ؟ من از سایت سازمان سنجش چند بار درخواست لغو محرومیت کردم .اما نتیجه مثبت ومنفی نفرستادن باتشکر
 • سلام من ورودی سال ۹۶بودم هفته اول انصراف دادم الان میخوام کنکور ۹۸ثبت نام کنم راهنمای ثبت نام از سایت خوندنم نوشته دانشجویان دوره روزانه ورودی ۹۶وقبل از آن برای شرکت در ازمون سراسر۹۸باید تا تاریخ ۹۷/۱۲/۲۵با تکمیل فرم شماره دو که دانشگاه محل تحصیل ان را تایید نموده باشد انصراف قطعی خود را اعلام نموده وبند ۳۲را علامت بزنند منظورش اینکه فرم شماره دو رو ببرم دانشگاه من متوجه نشدم میشه راهنمایی کنید باشماره هایی که گذاشتین تماس میگیرم میگه اشتباه
 • سلام. من ورودی ترم بهمن ماه97کارشناسی روزانه هستم. از دی ماه بود که درخواست لغو محرومیت کنکور98دادم وامروز جوابش اومد که مثبت بود. میخواستم بپرسم که ایا من میتونم در کنکور 98روزانه انتخاب رشته کنم یا اینکه این لغو محرومیت فقط برای شرکت درکنکور است؟
  • نویسنده
   سلام در پیغامی که سازمان سنجش برای شما ارسال خواهد نمود ذکر خواهد شد که لغو محرومیت شامل چیست. برای اطمینان می توانید با مشاوران درخت دانش از طرق شماره گیری 9099072943 بدون پیش شماره و با تلفن ثابت تماس بگیرید
 • سلام وقتتون بخیر من ورودی ۹۷ ارشد دانشگاه دولتی روزانه هستم. الانم تو آخرای ترم ۲ هستم، یک ماه دیگه مونده تقریبا. اگر همین الان انصراف بدم، میتونم برای کنکور ۹۹ اقدام کنم؟ یا حتما باید ترم سوم باشم که انصراف بدم؟
  • نویسنده
   سلام و عرض ادب شما باید انصرافتونو در اسرع وقت تحویل دهید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران در ارتباط باشید
 • سلام.من در رشته ی روزانه سال نود و هفت پذیرفته شدم بنا ده دلایلی نرفتم ثبت نام کنم و با راهنمایی مشاور برای سازمان سنجش نامه ای به منظظور لغو محرومیت کنکور سراسری را دادم و از طرف سنجش پاسخ نامه پست شد و نوشت با درخواستم پذیرفته شد ولی اکنون نامه رو گم کردم میخواستم بدانم در زمان ثبت نام روزانه برای سال 98 در دانشگاه برایم مشکلی پیش نمی اید یا اینکه حتما باید نامه داشته باشم؟
 • سلام من کنکوز 97 دادم و روزانه اوردم ولی ثبت نام نکردم و رفتم دانشگاه ازاد ثبت نام کردم حالا میتونم کنکور ۹۸ ثبت نام کنم و غیر روزانه انتخاب رشته کنم؟ینی از کنکور ۹۸ محرومم یا این ک از انتخاب رشته روزانه محروم شدم؟؟ من لغو محرومیت کنکور ۹۸ را هم تو سایت انجام ندادم ممنون میشم جواب بدید
 • با سلام من سال 88 هوشبری روزانه قبول شدم و سال 92 فارغ التحصیل شدم امسال در منمور 97 شرکت کردم و انتخاب رشته رو در کافینت انجام دادم که برام فناوری سلامت زده بود و من برای بار دوم روزانه قبول شدم متاسفانه در خواست مجوز برای کنکور 98 ندادم در موعد مقرر و الان دو ماهه دارم میخونم و فک میکردم میتونم تو کنکور 98 شرکت کنم و رشته های پردیس و دانشگاه ازادو انتخاب کنم ینی فک میکردم فقط از روزانه محروم شدم اما الان دوستام میگن تو کلا نمیتونی تو کنکور98ثبت نام کنی په رسد به انتخاب رشته ترو خدا کمک کنید الان من باید چیکار کنم که بتونم امسال تو کنکور 98 شرکت کنم و اینکه این قانون درسته؟؟
 • با سلام من در كنكور سراسري سال 94 ابتدا در رشته مهندسي پليمر روزانه قبول شدم ولي بعد از قبولي با درخواست اشتباه در انتخاب رشته وبا كارنامه سبز قبولي خود را در همان ابتدا و اوايل مهر ماه از طرف سازمان سنجش به مهندسي مكانيك شبانه تغيير دادم(سازمان سنجش به من پيام كوتاه داد و با درخواست تغيير قبولي من موافقت كرد و اعلام كرد قبولي من به مهندسي مكانيك شبانه تغيير پيدا كرده است) با توضيحات داده شده مي خواستم بدانم ايا اين اتفاق به عنوان يك نوبت از حداكثر 2 نوبت قبولي روزانه من به حساب مي ايد يا خير ؟ من امسال رشته روزانه قبول خواهم شد و مي خواستم بدانم ايا امكان شركت در كنكور مجدد و قبولي روزانه در سال هاي اتي را خواهم داشت يا خير با تشكر فراوان
 • لطفا راهنمایی نمایید من کارشناسی روزانه 83 رشته مهندسی شیمی هستم و سال 91 کارشناسی ارشد روزانه پژوهشگاه شیمی ایران قبول شدم ولی به دانشگاه امیرکبیر شبانه انتقال یافتم حال میخواهم در رشته سراسری تجربی 98 شرکت کنم آیا محرومیت از رشته های روزانه را دارم؟
 • سلام من داوطلب کنکور 97 هستم و انتخاب رشته اشتباه انجام دادم و میخوام درخواست الویت بعدی رو بدم ولی تو قسمت درخواست اینو میاره : در بين داوطلبان آزمون، داوطلبی با مشخصات شناسنامه اي شما (مطابق اطلاعات ثبت شده در صفحه مشخصات فردي) و شماره پرونده و شماره داوطلبی اعلام شده، یافت نشد.در وارد كردن شماره پرونده و شماره داوطلبي دقت كنيد و همچنين بررسي كنيد كه مشخصات فردي اين سامانه، مطابق مشخصات فردي درج شده در فرم ثبت نام باشد.
 • سلام من با این شماره تو تبریز نمیتونم تماس بگیرم و ادمین کانالتون هم پاسخگو نیستش لطفا راهنمایی کنید من میخوام درخواست انتخاب رشته اشتباه رو بدم و مجوز سال بعد رو بگریم و شما گفتید اگه درست ارسال نکم درخواست رو رد میشه .
 • سلام خسته نباشید من داوطلب کنکور سراسری ۹۷ هستم شهریور درخواست شرکت در آزمون سال بعد رو دادم و چند روز صبر کردم ولی پیامی نیومد و رفتم دانشگاه ثبت نام کردم پری روز پیامی به من اومد که گفته بودند مجوز شرکت در آزمون سراسری ۹۸ برای شما صادر گردید رفتم سایت قسمت پاسخگویی ولی اونجا پاسخ نداده بودند حالا من میتونم سال آینده انتخاب رشته روزانه انجام بدم آیا الان که قبول کردند و من رفتم دانشگاه ثبت نام کردم مشکلی پیش نمیاد اگه برم انصراف بدم و سال بعد روزانه انتخاب رشته شرکت کنم ؟
 • سلام خداقوت من داوطلب کنکور۹۷هستم وتوانتخاب رشتم اشتبااااااه کردم واسه من اعتراضی زدن و متاسفااااانه برای لغومحرومیت کنکور۹۸ تیک مجوز شرکت ازمون سال بعد رو نززززدند...یاخدا لطفاااااا کمکم کنین راهنماییم کنید یعنی هیچ راه چاره ای نیسسست خاهش میکنم کنکور ساااال بعد اخرین سال نظام قدیماااست رسمن نابود میشیم توروخدا کمکون کنین...
 • سلام خداقوت من داوطلب کنکور۹۷هستم وتوانتخاب رشتم اشتبااااااه کردم واسه من اعتراضی زدن و متاسفااااانه برای لغومحرومیت کنکور۹۸ تیک مجوز شرکت ازمون سال بعد رو نززززدند...یاخدا لطفاااااا کمکم کنین راهنماییم کنید یعنی هیچ راه چاره ای نیسسست خاهش میکنم کنکور ساااال بعد اخرین سال نظام قدیماااست رسمن نابود میشیم توروخدا کمکون کنین
  • درود بایدتقاضای بررسی اشتباه انتخاب رشته وتقاضای الویت بعدی توعنوان درخواست خورده شده باشدبایدتا15مهراقدام می کردیددیراقدام کردید
 • سلام. بنده پیامکی مبنی بر لغو محرومیت دریافت کرذه ام ایا برای ثبت نام کنکور98 نیاز به مجوز دیگری ندارم؟ همین پیامک کفایت می کند؟
 • سلام خسته نباشید. من۳۱ شهریور درخواست لغو محرومیت از کنکور۹۸ رو دادم اما هنوز جواب ندادن با سایت سنجش هم تماس های زیادی گرفتم اما اصلا پاسخگو نیستن . الان چیکار باید بکنم دانشگاه ثبت نام نکردم .
 • سلام من دانشجو ارشد 95 هستم همون سال ثبت نام کردم ولی اصلا دانشگاه نرفتم. آیا من دانشجو هستم یا اینکه اخراج شدم برای شرکت در کنکور 98 باید چکار کنم؟
 • سلام ‌خسته نباشید. من ۳۱شهریور درخواست لغو محرومیت از کنکور ۹۸ رو دادم اما هنوز جواب ندادن . به سازمان سنجش هم خیلی زنگ زدم اما هیچ وقت پاسخگو نبودن . من هنوز دانشگاه هم ثبت نام نکردم . لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
 • سلام...من می خوام رفع محرومیت از کنکور 98درخواست یدم اما نام کاربری ورمز عبورمو ندارم واون ایمیلی که رمزو برام بفرسته ندارم تورخدا کمکم کنید چکار کنم؟؟؟نمی تونم پروفایل جدید بسازم چکار کنم؟؟
 • با سلام.من دانشجو قبولی سال ۹۷ در رشته تاریخ میباشم.ولی علاقه ای به این رشته ندارم.آیا امکان اینکه بتوانم در همان دانشگاه در رشته مورد علاقه ام ادامه تحصیل بدهم وجود دارد.چون شنیدم اگر کسی رتبه الف در رشته خود باشد امکان اینکه بتواند با موافقت دانشگاه در رشته مورد علاقه ادامه تحصیل دهم.
 • سلام.تورو خدا جوابم رو بدید....من روزانه قبول شدم ولی از رشتم خوشم نمیاد میخوام انصراف بدم و بخونم برا رشته های پزشکی رشتم تجربیه.داخل سایت سنجش اوایل مهر درخواست مجوز برای شرکت در کنکور 98رو ثبت کردم و لی هنوز جوابم رو ندادن.هربار که سوال میپرسم داخل سایت سنجش یه بار گفتن که تعداد زیاده داره برسی میشه منتظرباشید یه بار گفتن داخل سایت ن باید فیزیکی از پست یا فکس درخواستمون رو بفرستیم بخدا الان از یه طرف داره وقتم میره و از طرفی توشهرستان و رشته ای ک عذابم میده تورو خدا بگین چه کنم ؟خداخیرتون بده
  • نویسنده
   سلام تعداد اندکی از درخواست ها جواب اعلام نشده لطفا صبر داشته باشید ولی شما متا اسفندماه فرصت دارید برای انصراف فعلا انصراف ندید
 • سلام.تورو خدا جوابم رو بدید....من روزانه قبول شدم ولی از رشتم خوشم نمیاد میخوام انصراف بدم و بخونم برا رشته های پزشکی رشتم تجربیه.داخل سایت سنجش اوایل مهر درخواست مجوز برای شرکت در کنکور 98رو ثبت کردم و لی هنوز جوابم رو ندادن.هربار که سوال میپرسم داخل سایت سنجش یه بار گفتن که تعداد زیاده داره برسی میشه منتظرباشید یه بار گفتن داخل سایت ن باید فیزیکی از پست یا فکس درخواستمون رو بفرستیم بخدا الان از یه طرف داره وقتم میره و از طرفی توشهرستان و رشته ای ک عذابم میده تورو خدا بگین چه کنم ؟خداخیرتون بده
 • سلام من ۵ مهر درخواستمو ثبت کردم هنوز جوابی ندادن حتی رنگ درخواست هنوز آبیه. کی جواب میدن پس؟؟؟ شما گفتید ۱ ماه طول میکشه؟؟ جوابا اومده؟؟
 • سلام من سال ۹۷ روزانه قبول شدم درخواست دادم و مجوز شرکت تو کنکور۹۸ بهم داده شد، مسئولین سازمان سنجش بهم گفتن میتونم امسالم از سهمیه ۲۵ درصدم استفاده کنم. درسته؟؟