hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور No ratings yet.

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

آیا واحد دانشگاهی وجود دارد که رشته های پیراپزشکی و پزشکی را بدون کنکور پذیرش کند ؟(واحد بین الملل یا دانشگاه آزاد ؟)

سوال مهم: آیا دانشگا های پردیس و مازاد ظرفیت پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی را دارند ؟

پرستاری یا مامایی کدام یک بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش میکنند ؟

لیست رشته و دانشگاههای بدون کنکور رشته های پیراپزشکی تهران و دیگر استانها ؟

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول 97 دانشگاه آزاد ؟

شرایط تحصیل در خارج از کشور رشته های پیراپزشکی چگونه می باشد؟

سوال پرتکرار :نحوه پذیرش داوطلبان بدون کنکور نیمسال اول 97-98 چگونه است؟ ( آیا سوابق تحصیلی ملاک پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی خواهد بود)

مراحل گام به گام ثبت نام اینترنتی بدون کنکور مهر ماه سال 97 دانشگاه آزاد با مشاوران درخت دانش چگونه است ؟

لیست رشته های علوم تجربی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 ؟

شرایط ورود به رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ؟

و … !!!؟؟

در این مقاله سعی داریم به اکثر سوالاتی که داوطلبان عزیز با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند را پاسخ دهیم.

درخت دانش در این پست قصد دارد تا واقعیت رشته های دانشگاهی بدون کنکور را برای شما دوستان عزیز تشریح نماید

دانشگاه آزاد بدون کنکور تنها دانشگاهی است که پذیرش در آن دامنه وسیعی از داوطلبان را پوشش می دهد. تا سال 1393 شرکت در دانشگاه آزاد و ورود به آن تقریبا مشکل بود و بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد موفق به پذیرش در این دانشگاه نمی شدند. اما از سال 93 به بعد با تغییر نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد 97، باعث شد که تعداد داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی روزبه روز بیشتر و بیشتر شود.

رشته های بدون کنکور نیمسال اول ورودی مهر ماه

دانشگاه آزاد بدون کنکور در بهمن ماه سال 96- 97 نیز بر همین منوال دانشجو پذیرفته است. اما برای ترم مهر ماه (نیمسال اول) سال 97-98 شرایط کاملا متفاوت خواهد بود. پذیرش بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و جذب کردن دانشجویان بر اساس استعدادهای درخشان در ترم مهر امسال این حدس را می توان زد که به لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور با توجه به افزایش جمعیت در این رشته ها،رشته های بدون کنکوری اضافه شود.

با این حساب انتظار می رود تعدادی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و شاید رشته های پزشکی بدون کنکور در دفترچه بدون کنکور مهر ماه اضافه شوند. دانش آموختگان رشته های پیراپزشکی در حفظ وبازیابی سلامت به بیماران کمک می کنند. و بعد از پایان تحصیلات خود می توانند در بیمارستان، کلینیک، در تکنیسین آزمایشگاه، به عنوان رادیولوژیست، فیزیوتراپیست، صحبت تراپیست، تکنیسین اورژانس و تکنیسین رادیوگرافی و دیالیز تراپیست و … مشغول به کار شوند.

برای اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی مهر ماه 97 و شرایط پذیرش رشته های پزشکی بدون کنکور نیمسال اول می توانید با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران درخت دانش در تماس باشید و یا بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

پزشکی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

مهندسی پزشکی بدون کنکور

 

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 برای ورودی مهر ماه 97 از نیمه دوم مرداد ماه شروع خواهد شد. ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور نیز تا نیمه دوم شهریور ماه می باشد.داوطلبان متقاضی می توانند با همراه داشتن سوابق تحصیلی مورد نیاز و مشخصات فردی به انتخابی عاقلانه اقدام نمایند.

(رشته های پیراپزشکی بدون کنکور) از آنجا که پذیرش در هر کد رشته محل تا ظرفیت مشخص شده بر اساس بالاترین معدل های ثبت نام کنندگان خواهد بود، لازم است دقت نمایید که انتخاب شما سنجیده و آگاهانه باشد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

در پستهای قبلی درخت دانش راجع به رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در هر واحد دانشگاهی ارائه شده اند و  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب، رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران شمال، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یادگار امام و …توضیح داده ایم. در این ترم نیز با مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد در هر واحد دانشگاهی می توان قبل از اعلام دفترچه اطلاعاتی راجع به رشته های مورد علاقه و شرایط احراز آن کسب نمود. البته در هر واحد دانشگاهی در ترم بهمن 96-97 تعدادی رشته جدید نیز اضافه شده است.

رشته های ارائه شده پیراپزشکی بدون کنکور ترم بهمن 96-97

تاکنون در رشته های پزشکی و رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور پذیرشی نداشته اند. اما انتظار می رود با تغییر روال پذیرش در این دانشگاه برای ترم بهمن سال 96-97 رشته هایی از گروه پیراپزشکی و شاید پزشکی نیز به رشته های ارائه شده دانشگاه آزاد اضافه شوند.

رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ترم بهمن ماه ارائه خواهند شد برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال اول رشته های پزشکی و پیراپزشکی 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و تاثیر سوابق تحصیلی

پس با توجه به اخبار رسیده از طرف سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و تصمیم جدید مسئولان، هر داوطلب علاقه مند به ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند در زمان ثبت نام خود رشته های عاقلانه و با توجه به علاقه شخصی خود را انتخاب کرده، سپس بعد از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب، نتیجه پذیرش او در رشته های انتخابی معلوم می گردد.(رشته های پیراپزشکی بدون کنکور)

به زودی در لینک زیر دفترچه بدون کنکور و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهرماه 97 منتشر خواهد شد.

دفترچه بدون کنکور و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال اول

مشاوره تحصیلی بدون کنکور

می دانید که  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 96-97 با تغییراتی روبه رو شده است، مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش جهت مشاوره و راهنمایی کردن شما دوستان گرامی در انتخابی منطقی و صحیح و پاسخ به سوالات و ابهامات شما به صورت شبانه روز با شماره تلفن 9099072943  پاسخگو می باشند. در صورت داشتن سوالی راجع به دانشگاه آزاد تهران- شمال بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران مرکز بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران- علوم تحقیقات بدون کنکور و … اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می گیرد.فراموش نکنید راهنمایی گرفتن از مشاوران مجرب و آگاه می تواند سرنوشت و آینده تحصیلی شما را تضمین نماید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: t.me/derakhte_danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

در صورت مشغول بودن خطوط بعد از دو دقیقه مجددا تماس بگیرید.

 

Please rate this

درباره نویسنده :

2 نظر

  1. اصغر کریم زاده ژانویه 16, 2018 در12:01 ق.ظ- پاسخ

    با سلام نتایج تکمیل ظرفیت رشته های پیرا پزشکی سراسری 96 مربوط به سازمان سنجش کی اعلام میشود

    • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در3:13 ب.ظ- پاسخ

      درود

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.