hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته های پزشکی بدون کنکور 5/5 (4)

رشته های پزشکی بدون کنکور داخل و خارج کشور 98-99

آیا واحدهای دانشگاه آزاد داخل کشور رشته های پزشکی و پیراپزشکی را به صورت بدون کنکور پذیرش خواهند کرد؟(آیا دانشگاه بین الملل کیش رشته پزشکی را بدون کنکور پذیرش می کند؟!(مطالعه مقاله)

سوال پرتکرار: ده رشته بدون کنکور پیراپزشکی کدامند و شرایط و نحوه ثبت نام در این رشته ها؟(مطالعه مقاله)

چه رشته های تجربی را در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ترم مهر 98-99 ثبت نام می کنند ؟(آیا رشته های پزشکی را بدون کنکور داریم!!)

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران برای نیمسال اول 98-99 چه رشته هایی را ارائه می دهد؟(مطالعه کامل مقاله)

آیا پذیرش رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی واقعیت دارد ؟(دانشگاه بی المللی کیش!!)

تراز قبولی رشته های پزشکی پردیس خودگردان بر اساس کنکور سراسری ؟(مطالعه مقاله و کلیک بر روی لینک پزشکی پردیس خودگردان 98-99)

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته تجربی برای نیمسال اول 98-99 کدامند ؟

شرایط تحصیل در خارج از کشور رشته های پزشکی بدون آزمون چگونه می باشد؟(کدام دانشگاه شهریه و شرایط خوبی دارد_بدون آزمون ورودی_بدون مدرک زبان_روسیه)

نحوه پذیرش داوطلبان پزشکی بدون کنکور نیمسال دوم 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصیلی ملاک پذیرش خواهد بود!یا …)

و …؟؟؟

پزشکی بدون کنکور در ایران داریم یا نه؟؟!!

درخت دانش در این پست قصد دارد تا واقعیت رشته های پزشکی بدون کنکور درایران،  رشته های پزشکی پردیس خودگردان 97-98 ( دانشگاه های بین المللی)بدون آزمون ورودی، رشته های پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور، رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و … را برای شما دوستان عزیز تشریح نماییم، و پاسخ سوالات متعددی و ابهامات را که داوطلبان عزیز در ذهن داشته اند و با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند را پاسخ دهیم.

برای اطلاع از شرایط قبولی در رشته های پزشکی بدون کنکور در ایران(انتقالی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت)، داروسازی بدون کنکور در ایران، دندان پزشکی بدون کنکور در ایران،لیست رشته های اضافه شده به رشته های پزشکی بدون کنکور، معدل لازم برای قبولی در این رشته ها، شرایط، نحوه و زمان ثبت نام این رشته ها، تحصیل رایگان خارج از کشور(بدون آزمون ورودی و مدرک زبان) و لیست بهترین و پرطرفدارترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در جواب سوال پرتکرار علاقمندان به رشته های پزشکی بدون آزمون در ایران باید گفت که این رشته ها را در مقاطع دکتری نداریم وامید بر این داریم که نیمسال دوم تحصیلی 98-99 بهمن یکی از رشته های پزشکی بدون کنکور مثل ترم های گذشته وارد این لیست رشته های پزشکی بدون کنکور در ایران شود و مثل دانشگاه های خارج از کشور که شهریه به مراتب پایین دارند ماهم بتونیم ثبت نام داشته باشیم.

واقعیت رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل

سالهای گذشته هر داوطلب می توانست بعد از گذراندن 72 واحد در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در خارج از کشور انتقالی گرفته و ادامه تحصیل خود را در دانشگاه های بین الملل ایران در رشته های پزشکی بدون کنکور مانند: دانشگاه بین الملل کیش انجام دهد، پارسال این قانون از 72 واحد به 32 واحد تغییر کرد و طبق اطلاعیه وزارت بهداشت داوطلبان دانشگاه های خارج از کشور مورد تایید می توانند ادامه تحصیل خود را در دانشگاه بین الملل کیش انجام دهند.

اما بر اساس اطلاعیه خرداد ماه 97 وزارت بهداشت انتقالی دانشجویان متوقف شده است و منتظر اطلاعیه جدیدی هستیم که تا آخر امسال منتشر خواهد شد که داوطلبان دوباره بتوانند بدون آزمون در رشته های بدون کنکور پزشکی در ایران تحصیل کنند برای اطلاع از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و نحوه انتقالی و ثبت نام در رشته های پزشکی بدون کنکور در خارج و انتقالی گرف-تن می توانید با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید) و یا بر روی لینک رشته های بدون کنکور پزشکی در خارج از کشور کلیک نمایید.

رشته های پزشکی بدون کنکور

10 رشته بدون کنکور پیراپزشکی کدامند؟ شرایط و نحوه ثبت نام در این رشته ها

با توجه به شایعات زیاد در مورد رشته های پزشکی بدون کنکور و رشته های پیراپزشکی بدون آزمون مانند اتاق عمل بدون کنکور- هوشبری بدون کنکور- مامایی بدون کنکور- علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و … باید واقعیت در مورد این رشته ها را بیان کرد:

تنها این رشته ها را در مقطع کاردانی به صورت پذیرش بدون کنکور سراسری پیراپزشکی داریم، و فعلا این 10 تا رشته در لیست رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور و دیگر دانشگاه های بدون کنکور قرار نگرفته اند به غیر از پذیرش بدون کنکور دامپزشکی، که برای مهر ماه 98 پذیرش داریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام، نحوه و شرایط ورود به این رشته ها، لیست رشته های جدید دانشگاه آزاد، تحصیل در روسیه بدون کنکور و آزمون ورودی، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 رشته های پزشکی می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون 98

پذیرش بدون کنکور سراسری پیراپزشکی

همان طور که در عکس مشاهده میکنید لیست رشته های پیراپزشکی علوم پزشکی بدون کنکور سراسری در مقطع کاردانی شامل: (برای اطلاع از هر کدام از رشته ها می توانید بر روی نام رشته کلیک نمایید)

رشته علوم آزمایشگاهیرشته تکنسین سلامت دهان و دندان
 پذیرش بدون کنکور دامپزشکیمامایی
هوشبریاتاق عمل
رشته مهندسی پزشکی بدون کنکوررشته آزمایشگاه تشخیص پزشکی
رشته تجهیزات فنی اتاق عمل گیاه پزشکی

پذیرش پزشکی بدون کنکور نیمسال دوم ترم مهر 98

رشته های پزشکی و پیراپزشکی دو سالیست که وارد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد شده اند، و هر ترم احتمال این وجود دارد که به این لیست رشته ها، رشته های پزشکی و پیراپزشکی اضافه شوند، برای مثال ما در بهمن ماه 96 و مهر ماه 97 بر اساس پیش بینی هایی که مشاوران درخت دانش، در ارتباط با سنجش دانشگاه آزاد داشتند شاهد بودیم که رشته دامپزشکی بدون کنکور جز این لیست رشته ها قرار بگیرد و نسبت به بازار کار خوب این رشته طرفداران زیادی برای ثبت نام این رشته و رشته های دیگر پزشکی بدون آزمون اقدام کردند.

رشته های پزشکی بدون کنکور نیمسال اول 97

برای ثبت نام در رشته های پزشکی بدون آزمون دانشگاه های داخل و خارج کشور و همچنین پاسخ به سوال پرتکرار رشته های تجربی بدون کنکور کدامند؟ با مشاوران درخت دانش به راحتی از سراسر ایران با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل در تماس باشید و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

رشته زیست شناسی بدون کنکور

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

مهندسی پزشکی بدون کنکور

تحصیل رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور 98

برای تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور خارج از کشور به زبان انگليسي در ایتالیا باید در آزمون ورودی این رشته قبول شد. این امتحان بهIMAT معروف میباشد و سالی یکبار برگزار میشود. نهاد برگزار کننده این آزمون، دانشگاه کمریج میباشد و این آزمون در 15 کشور مختلف دنیا از جمله در شهر دبی به صورت همزمان برگزار میشود. ظرفیت برای دانشجویان غیر اروپایی 189 نفر میباشد. آزمون ورودی شامل 60 سوال میباشد و هر پاسخ درست برابر 1.5 امتیاز است و هر پاسخ غلط 0.4 امتیاز منفی خواهد داشت. از اینرو بالاترین امتیاز 90 میباشد. زمان آزمون 100 دقیقه میباشد.

تعداد سوالات هر بخش از آزمون به شرح زیر می باشد :

  • اطلاعات عمومی : 2 سوال
  • استدلال و منطق : 20 سوال
  • زیست شناسی : 18 سوال
  • شیمی : 12 سوال
 • فیزیک و ریاضی : 8 سوال

“از جمله مزاياي تحصيل پزشكي بدون کنکور در ايتاليا امكان گرفتن بورس و رايگان شدن شهريه رايگان رشته های پزشکی بدون کنکور و تحصيل به زبان انگليسي مي باشد”

با افزایش قیمت دلار در چندین ماه گذشته شاهد این بودیم که اکثر داوطلبین رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور از تصمیم خود منصرف و یا دنبال دانشگاهی هستند که هزینه تحصیل و شرایط ادامه تحصیل رشته های پزشکی بدون کنکور راحتتری داشته باشد.

موسسه اعزام دانشجو خارج از کشور درخت دانش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور کشور روسیه را پیشنهاد داده و تمامی مراحل ثبت نام و شرایط تحصیل در این دانشگاه را برای شما داوطلبان رشته های پزشکی بدون کنکور توضیح می دهد، برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی خارج از کشور روسیه بدون کدرک زبان و حتی آزمون ورودی می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان 98-99

بر اساس اطلاعات افراد پذیرفته شده در کنکور سال 97 در پردیس دانشگاه خودگردان، در زیر کارنامه قبولی رشته پزشکی 3 نفر از پذیرفته شدگان کنکور 97 در مناطق 1_2_3 را برای شما قرار داده ایم تا نمونه ای باشد برای انتخاب رشته پزشکی کنکور سراسری 97 برای دانشگاه پزشکی پردیس خودگردان 97-98 و تا حدی بتوانیم برا اساس همین رتبه ها و درصدها درصد قبولی خود را بالاتر ببریم.

ادبیات فارسی56%74%52%
عربی62%55%52%
دین و زندگی76%82%52%
زبان انگلیسی 24%59%46%
زمین شناسی-2%0%2%
ریاضی14%39%26%
زیست شناسی48%55%66%
فیزیک43%27%35%
شیمی45%34%38%
منطقه321
رتبه در منطقه295643692860
رتبه کشوری1433591939099
شهر محل سکونتزاهدانگرگانمشهد
 

 

رشته محل قبولی

پردیس خودگردان- علوم پزشکی زاهدان-نیم سال دومپردیس خودگردان-علوم پزشکی زاهدان-نیم سال دومپردیس خود گردان-علوم پزشکی زاهدان-نیم سال دوم

رشته های پزشکی بدون کنکور 1398

امکان تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد اسلامی، علمی کاربردی، علوم پزشکی و .. وجود ندارد. اما به صورت تکمیل ظرفیت و با شرط سوابق تحصیلی برای نیمسال دوم 96-97 و برای اولین بار طی سالهای گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش خواهد کرد.

رشته های پیراپزشکی از جمله بهداشت محیط و دامپزشکی و میکروبیولوژی و … بدون کنکور در مهرماه 96 پذیرش انجام شده است.

برای اطلاع از لیست رشته های جدید بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی نیمسال دوم بهمن ماه 97 دانشگاه ازاد و پذیرش بدون کنکور پزشکی دانشگاه بین الملل کیش که بر اساس صرفا سوابق تحصیلی پذیرش خواهند کرد می توانید با مشاوران درخت دانش با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید، و یا بر روی لینک های رنگی رشته ها کلیک نمایید:

واقعیت رشته های پزشکی بدون کنکور !!!

با توجه به اینکه رشته های پزشکی بدون کنکور در داخل کشور فعلا پذیرش نخواهیم داشت پیشنهاد درخت دانش به شما این است که برای خارج از کشور هرچه زودتر اقدام نمایید. تعداد زیادی از کشورهای اروپایی و آسیایی در رشته های پزشکی با شرایط فوق العاده اقدام به پذیرش می کنند. برای اطلاع از شرایط پذیرش می توانید در کانال مشاوره تحصیلی خارج از کشور درخت دانش عضو شوید.

با عضویت در کانال زیر می توانید از شرایط تحصیل پزشکی در خارج از کشور از جمله آلمان، ایتالیا، چین، روسیه به صورت رایگان و یا با هزینه حداقل پذیرش خود را به انجام برسانید، و یا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از کشور درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نمایید.

بدون کنکور پزشکی دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی هر سال دربرخی از  رشته های پیرا پزشکی به صورت بدون کنکور فقط با شرط سوابق تحصیلی به صورت نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می کرد.  این دانشگاه در مقطع کاردانی در رشته هایی مانند اتاق عمل، هوشبری، مامایی، دامپزشکی، مهندسی پزشکی ، تکنیسین سلامت دهان، گیاه پزشکی و  … دانشجو می پذیرد.

شرط سوابق تحصیلی، قبولی در مصاحبه به دلیل نیمه متمرکز بودن آن ، بومی بودن برای تحصیل، به صورت بدون کنکور در دانشگاه علوم پزشکی مورد سنجش قرار می گیرد.

دانشگاه بدون کنکور جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز با مدرک دیپلم برای مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در رشته های مرتبط با رشته پزشکی مانند تجهیزات فنی اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی، تجهیزات فنی آزمایشگاه، تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون،  تشخیص پزشکی بدون کنکور دانشجو پذیرش میکرد. که ابتدا داوطلبان در مقطع کاردانی شروع به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می نمایند و سپس برای مقطع کارشناسی ناپیوسته اقدام به ثبت نام می کنند. این دانشگاه نیز با شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرد. و دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت کارشناسی پیوسته بدون کنکور پذیرش ندارد.

بدون کنکور پزشکی دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98

دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور هم که با تنوع زیاد رشته ها یکی دیگر از دانشگاه های مهم برای پذیرش داوطلبان در تمام گروه های تحصیلی به جز رشته های گروه پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی)  و پیراپزشکی ( پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم تغذیه، بهداشت، و …)  می باشد. یعنی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مهندسی مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و متالوژی و … و در رشته های پر طرفدار علوم انسانی مانند حقوق، مدیریت، حسابداری، روانشناسی و … در رشته های پر طرفدار هنر مانند موسیقی، سینما، عکاسی و … رشته های مختلف زبان های خارجه  و رشته های تجربی مانند زیست شناسی، شیمی، مهندسی کشاورزی و شیلات و .. بدون کنکور پذیرش می نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در با موضوع رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید azmoon.org مراجعه نمایید:

رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد

مشاوره تحصیلی رشته های پزشکی بدون کنکور درخت دانش

دانشگاه آزاد اسلامی به غیر از رشته های پزشکی بدون آزمون و پیراپزشکی تقریبا در 90 درصد رشته های دیگر پذیرش بدون کنکور دارد.

داوطلبان گرامی برای یافتن پاسخ سوالات خود در زمینه انتخاب دانشگاه و انتخاب رشته های بدون کنکور (رشته های پزشکی بدون کنکور) می توانند با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرند و از راهنمایی مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش بهره مند گردند. در صورت مشغول بودن خط تلفن می توانند سوالات خود را از طریق سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش مطرح کرده تا در کمترین زمان به آنها پاسخ داده شود. برای اطلاعات کافی از تمامی رشته ها کافیست بر روی اسم رشته ها کلیک کنید و یا در جستجوی سایت رشته ی مورد نظر خود را جستجو کنید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

192 نظر

 1. سیده فاطمه آل احمدی سپتامبر 18, 2017 در1:19 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  من ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه تبریز هستم چگونه میتوانم در رشته داروسازی تحصیل کنم اگه کنکور بدم و قبول شم واحدهای من تطبیق میخوره ؟
  با تشکر

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر میخواهید مجددا کنکور بدید و از ایتدا شروع کنین بله یکسری از واحداتونو تطبیق میدن.

 2. علی سپتامبر 19, 2017 در11:05 ق.ظ- پاسخ

  سلام من لیسانس کامپیوتر هستم آیا می تونم در رشته داروسازی در دانشگاه بین اللملل کیش ثبت نام کنم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در11:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   ما در مطالب بالا عرض کردیم رشته های پزشکی بدون کنکور ثببت نام نداریم و رشته پیراپزشکی بدون کنکور و داریم که اونم با سوابق تحصیلی و در مدت زمان معین باید برای ثبت نام حضوری مراجعه کنید

 3. محسن سپتامبر 26, 2017 در4:28 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ایا بدون کنکور می توان در رشته دندانپزشکی تحصیل کرد
  در دانشگاههای بین المللی و پردیس چطور؟؟
  با تشکر

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 27, 2017 در6:40 ق.ظ- پاسخ

   سلام. نه دوست گرامی بدون کنکور دندانپزشکی در ایران وجود ندارد

 4. غزاله سپتامبر 27, 2017 در11:45 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خواستم ببینم *دامپزشکی دکترا* بدون کنکور وجود داره؟؟؟ ضمن این که شما کاردانیش رو بیان کردید و فرمودید وجود داره…

  • Zahra Valipoor سپتامبر 28, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   سلام برای دامپزشکی فقط دوره های کاردانی بدون کنکور وجود داره و اگه شما معدل بالایی در کارشناسی ارشد کسب کنین از طریق استعداد های درخشان میتونین دکتری بدون کنکور شرکت کنین
   برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط استعداد های درخشان با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943

 5. سحر سپتامبر 30, 2017 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم ک رشته های پیرا پزشکی ک با سوابق تحصیلی دانشجو میپذیرند مهلت ثبت نامش کی هست ؟ و اگ گذشته تمدید میشه؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 2, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام مهلت ثبت نام تموم شده

 6. زهرا اکتبر 1, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

  سلام ثبتام بدون کنکور رشته های پیرا پزشکی برا امسال شروع شد؟اگه نشده کی شروع میشه؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 2, 2017 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی ها بدون کنکور ارائه نمیشن.

 7. Ramin اکتبر 23, 2017 در9:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فوق دیپلم فنی دارم میخواستم بدونم میتونم مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم

  • Azadeh Rastegar اکتبر 25, 2017 در1:06 ب.ظ- پاسخ

   بله می تونید اگه ظرفیت واحد دانشگاهی که شما بخواید تکمیل نشده باشه. و همین امروز هم آخرین مهلت ثبت نامشه. میتونید با مشاوران ما در تماس باشید که هرچه سریع تر ثبت نامتونو انجام بدید

 8. الهه اکتبر 31, 2017 در12:41 ق.ظ- پاسخ

  سلام. رشته های بدون کنکور پیراپزشکی برای ترم بهمن هم ثبت نام میکنن؟؟ چه موقع باید ثبت نام کرد؟؟؟ کدوم دانشگاه های علوم پزشکی بدون کنکور دانشجو میپذیرند؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 31, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی بدون کنکور اصلا ارائه نمیشه.

 9. امین نوامبر 3, 2017 در12:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید از این همه کمک به ما و سایت خوبتون میخواستم بگم من فوق دیپلم مکانیک دارم آیا میتونم از رشته های پیراپزشکی مثل هوشبری اتاق عمل بدون کنکور کاردانی بخونم میتونم بخونم لطفا بگید

  • Zahra Valipoor نوامبر 4, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام . مدرک فوق دیپلم شما معادل مدرک پیش دانشگاهی هستش و یه سری رشته های پیراپزشکی بومی پذیر هستند و اگه شما شرایط بومی را داشته باشین میتونین وارد این رشته ها بشین.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی دانشگاه ها میتونین با مشاورین درخت دانش در تماس باشین 9099072943

 10. سولماز نوامبر 3, 2017 در10:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ایا با مدرک دیپلم علوم تجربی بدون کنککور دانشجو میپذیرد در چه رشته هایی میتوان تحصیل کرد از چه موقع میتوان اقدام کرد منظورم ترم بعدی بهمن ماه لطفا مرا راهنمایی کنید

  • Zahra Valipoor نوامبر 4, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. یک سری رشته های پیراپزشکی در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشجو میپذیرند که البته داوطلب باید بومی آن منطقه باشد و حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین.
   موفق باشین

 11. زهرا نوامبر 4, 2017 در8:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشتم تجربيه امسال كنكور دادم براي بهمن آيا ميتونم رشته مهندسي پزشكي ثبت نام كنم؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام. بله میتونین ثبت نام کنین

 12. سمیرا نوامبر 6, 2017 در1:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای شرکت در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در بابل چه کار باید کرد آدرس لطف کنید

  • Mobin Hosseini نوامبر 6, 2017 در4:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز رشته های پیراپزشکی برای بدون کنکور نداریم فقط دامپزشگی پذیرش داریم

 13. ﻣﺘﻴﻦ نوامبر 8, 2017 در1:18 ق.ظ- پاسخ

  ﺳﻼﻡ.ﺗﻮﻱ ﺭﺷﺖ ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻣﺪﺭﻙ ﭘﻴﺶ ﺩاﻧﺸﮕﻠﻬﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺗﻮﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﺎﻣﺎﻳﻲ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﻨﻜﻮﺭ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻛﻨﻢ?ﻣﻦ ﺑﻮﻣﻲ ﺭﺷﺖﻫﺴﺘﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﻛﺠﺎ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻨﻢ.ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ. ﻣﻤﻨﻮﻥ

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند

 14. mona نوامبر 10, 2017 در10:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام یه سوال دارم لطفا زود جواب بدید میشه با شرط معدل داروسازی بدون کنکور وبا شرط معدل یا فزیوتراپی شرط معدل برم؟اگه میشه چطور اقدام کنم

 15. mona نوامبر 10, 2017 در10:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام یه سوال دارم اگه میشه زود جواب بدید میشه داروسازی بدون کنکور باشرط معدل یا فزیوتراپی باشرط معدل رفت؟اگر میشه چطور اقدام کنم

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی به هیچ عنوان بدون کنکور پذیرش ندارند

 16. سارا نوامبر 11, 2017 در12:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  وارد شدن به دانشگاه شهید چمران بارشته پزشک زنان زایمان با چه رتبه ای است؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 11, 2017 در9:54 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما در ابتدا بای رتبه تون زیر پونصد باشه تا بتونین در رشته پزشکی عمومی وارد دانشگاه بشین و بعدا برای تخصصتون هم شرکت کنید.

 17. سارا نوامبر 11, 2017 در1:07 ب.ظ- پاسخ

  اهاا ممنون یه سوال دیگه هم داشتم رشته حسابداری بدون کنکور هست بعد تو چه دانشگاه هایی می افته تو دانشگاه ازاد یا نیمه دولتی هم هست؟

 18. ثامن نوامبر 12, 2017 در2:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام .خسته نباشید .من فوق دیپلم حقوق قضایی دارم . (همان فنی ) میخواستم بدونم .آیا میتونم بدون کنکور در رشته پرستاری بخونم .؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:12 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   فوق دیپلم شما معادل همان مدرک پیش دانشگاهی بچه های نظریه شما میتونین در رشته های کارشناسی پیوسته شرکت کنین ولی رشته پرستاری بدون کنکور پذیرش نداره.

 19. طاها نوامبر 12, 2017 در2:31 ق.ظ- پاسخ

  سلام .ببخشید یه سوال .هزینه هر ترم پرستاری در دانشگاه ازاد چقدر است ؟؟؟؟؟!!!!!

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شهریه ثابت و متغیر باهم حدود 3 تا 3 و 500 تومان در هر ترم

 20. فهيمه نوامبر 12, 2017 در11:22 ب.ظ- پاسخ

  باسلام
  من دامپزشكي دكتري علوم تحقيقات ميخونم ميخواستم بدونم چطور امكان داره كه به پزشكي تغيير بدم
  معدل هم هميشه الف بوده

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   این اتفاق به سختی امکان داره اما می تونید با مدیرگروه تون صحبت کنید ک ببینید دانشگاه شما این اجاره زو میده یا نه اما اگر هم اجازه ش رو داشته باشید برای خودتون پروسه سختی خواهد بود

 21. مهدی نوامبر 21, 2017 در2:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من مدرک پیش تجربی رو گرفتم میخاستم بدونم میتونم دررشته های پیرا پزشکی بدون کنکورثبت نام کنم؟؟؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در12:37 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشن .

   • مهدی آوریل 24, 2018 در2:42 ب.ظ- پاسخ

    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما
    من فوق دیپلم گیاه پژشکی هستم میتونم درکنکوررشته پرستاری ثبت نام کنم

   • مهدی آوریل 24, 2018 در2:46 ب.ظ- پاسخ

    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما
    من فوق دیپلم گیاه پژشکی دارم میتونم بدون کنکوردررشته پرستاری ثبت نام کنم

    • Mobin Hosseini آوریل 24, 2018 در3:49 ب.ظ- پاسخ

     سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سال قبل نداشتیم بدون کنکور بزارید فعلا لیست رشته اعلام بشه حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

 22. mehdi نوامبر 21, 2017 در2:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام. من مدرک پیش تجربی دارم ومیخواستم بدونم میتونم در رشته های پیرا پزشکی بدون کنکوراستان خوزستان ثبت نام کنم؟لطفا زود جوابمو بدید

  • Dorna Rezapour نوامبر 21, 2017 در3:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارایه نمیشن.

 23. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم به همراه پیش دانشگاهی می‌خواستم بدونم ب ای ورودی بهمن چه رشته های میتونم برم؟بخصوص اگر اطلاع داشته باشید دانشگاه استان خوزستان شهرستان بهبهان رو بگید ممنون میشم

  و اینکه برادرم هم همین شرایط رو داره فقط پیش دانشگاهی نداره اون چ رشته های می‌تونه بره؟همون ورودی بهمن امسال و همون دانشگاه های شهرستان بهبهان

  و اینکه برای ورودی بهمن امسال از چه زمان ثبت نام شروع میشه؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدید

  • Zahra Valipoor نوامبر 23, 2017 در12:32 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز برای اینکه خودتون بخوایین رشته های بومی پزشکی و پیراپزشکی رو برین باید کنکور تجربی شرکت کرده باشین و در صورتی که رتبه و تراز تون خوب بود میتونین در اون رشته محل ها ثبت نام کنین
   برادرتون چون پیش دانشگاهی نداره میتونه منتظر دفترچه دانشگاه ازاد بدون کنکور بمونهکه برای بهمن ماه رشته های کاردانی دانشگاه ازاد رو شرکت کنه

   • nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در2:08 ب.ظ- پاسخ

    من کنکور شرکت کردم اما رتبه ام خوب نبوده شنیدم ک اونایی ک دیپلم تجربی دارن با ی معدل خاص به شرط بومی بودن ی سری از رشته علی زیر مجموعه پزشکی رو میتونن بره ن خود پزشکی و پرستاری و اینا میخوام بدونم اونا چ رشته هایه و چجوری میتونم برم

 24. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:24 ب.ظ- پاسخ

  یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اون رشته های پیراپزشکی که میگید باید بومی باشی و پیش دانشگاهی داشته باشه چ رشته های و کجا و کی و چجوری باید ثبت نام کرد؟چون من خوزستانی ام و پیش دانشگاهی هم دارم

 25. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:25 ب.ظ- پاسخ

  رشته ام هم تجربی

 26. حسن نوامبر 23, 2017 در2:14 ب.ظ- پاسخ

  سلام الان تکمیل ظرفیت بعضی دانشگاهها پذیرش پزشکی ودندان پزشکی وداروسازی دارند میتوان ثبت نام کرد

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در12:38 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در صورتی که امسال در جلسه کنکور بوده باشید میتونین فرم تکمیل ظرفیت رو پر کنید.

 27. محمد نوامبر 27, 2017 در5:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام.یه سوال داشتم.اگر رشته کارشناسی یه فرد مهندسی کشاورزی باشه میتونه برا کارشناسی ارشد کنکور رشته های پیراپزشکی بده؟؟؟اگر میشه زود جواب بدید

  • Azadeh Rastegar نوامبر 28, 2017 در10:52 ق.ظ- پاسخ

   در دانشگاه آزاد رشته های کارشناسی غیر مرتبط میتونن آزمون ارشد شرکت کنند اما در دانشگاه سراسری نه

 28. دانش دسامبر 7, 2017 در2:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید رشته های بدون کنکور ارشد پزشکی شامل چ رشته هایی میشه

  • Zahra Valipoor دسامبر 9, 2017 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   سلام رشته های پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند

 29. Raziyeh دسامبر 10, 2017 در9:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخواستم بپرسم میتونم رشته کاردانی کاردرمانی بدون کنکور توی کرج قبول میکنن من بومی کرج هستم

  • Zahra Valipoor دسامبر 10, 2017 در11:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته کاردرمانی بدون کنکور پذیرش نداره

 30. سینا دسامبر 24, 2017 در8:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من یک واحد مانده دارم از پیش دانشگاهی
  و میخوام مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم
  میخواستم بدونم تو ثبت نام پاس کردن این واحد ضروریه یا بامدرک سوم (دیپلم)ثبت نام میکنن؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 26, 2017 در2:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با مشاوران تماس بگیرید

 31. الهه دسامبر 26, 2017 در11:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من لیسانس مدیریت دارم،میخواستم بدونم میتونم رشته پرستاری یا مامایی بدون کنکور ثبت نام کنم؟ اصلا‌ وجود داره؟؟؟

  • Azadeh Rastegar دسامبر 27, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   اکثر رشته های پیراپزشکی که خیلی پرمخاطبه مثل پرستاری و مامایی به صورت بدون کنکور وجود نداره

 32. mohadese ژانویه 1, 2018 در4:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام،من معدله دیپلمم ۱۷/۰۷هستش و معدله کتبیم۸/۴۴هست،میتونم رشته های حقوق یا حسابداری یا مهندسی برق یا روانشناسی یا رشته اتاق عمل یا هوشبری یا مامایی دانشگاه ازاد اهواز براساس سوابق تحصیلی که جدیدا اومده ،پذیرش بشم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 2, 2018 در3:13 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   براساس سوابق تحصیلیتون پذیرش خواهید شد بزارید شروع بشه

 33. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام . من کاردانی هنر خوندم‌ وتازه دیپلم تجربی گرفتم‌ میتونم بدون کنکوردر اصفهان هوشبری یا اتاق عمل بخونم ؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شما از نظر قانونی مشکلی ندارید ولی مشکلی که وجود داره این که این رشته ها کمتر ارائه میشن

 34. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:17 ب.ظ- پاسخ

  یه سوال دیگه چه رشته هایی بدون کنکور هس ؟؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   تمامی رشته ها ارائه خواهند شد

  • یعقوب مارس 13, 2019 در11:58 ق.ظ- پاسخ

   سلام من فوق دیپلم معماری دارم دیپلمم هم فنیه آیا میتونم در رشته دامپزشکی ثبت نام کنم

   • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:31 ب.ظ- پاسخ

    سلام برای کاردانی می توانید شرکت نمایید

 35. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:20 ب.ظ- پاسخ

  برای ثبت نام کاردانی پرستاری چجوری باید اقدام کنم ؟داخل دفترچه کاردانی کد پرستاری نداره ولی دفترچه کاردانی به کارشناسی پرستاری داره

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:00 ق.ظ- پاسخ

   سلام لطفا صبر داشته باشید لیست رشته ها ارائه بشن

 36. زينب ژانویه 9, 2018 در11:19 ب.ظ- پاسخ

  مامايي هم جزو رشته هاي بدون كنكور هست؟

 37. haniii ژانویه 10, 2018 در6:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادترم بهمن کی هست؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:33 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   وقت بخیر منتظر باشید فعلا اعلام نشده دفترچه

 38. haniiii ژانویه 10, 2018 در7:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من که رتبه ام 58000منطقه سه شده میتونم دانشگاه آزاد کرمان رشته بهداشت خانواده برم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   تا رتبه 40000 هزار پذیرش داشتیم

 39. maryam ژانویه 13, 2018 در11:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من میخوام رشته دامپرشکی بدون آزمون برم چه کاری باید انجام بدم ؟
  من ساکن شهرستان نیشابور هستم و میخوام ترجیها در شهرهای نزدیک تحصیل کنم

 40. فائزه ژانویه 13, 2018 در2:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  اگر بخوام در رشته های پیرا پزشکی بخوام شرکت کنم شرایطش چی هست شرایط سنی هم داره
  ممنون

 41. Azim ژانویه 17, 2018 در2:19 ق.ظ- پاسخ

  با عرض سلام خدمت مشاورین محترم
  ببخشید من شهریور 97 فارغ التحصیل میشم رشته شیمی از دانشگاه دولتی میخاستم بدونم میتونم این رشته های پیرا پزشکی 97ثبتنام کنم؟خدمتم نرفتم
  معدل کتبی ام16/80هست معدل کل18/90 بومی هستم اگ امکان ثبتنام باشه امکان قبولیم هست؟ ممنون از لطفتون

 42. ع ژانویه 18, 2018 در9:08 ق.ظ- پاسخ

  من لیسانس ریاضی کاربردی دارم میتونم رشته پزشکی در کنکور شرکت کنم؟ پیش دانشگاهی هم ریاضی خوندم.

 43. ع ژانویه 18, 2018 در9:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام .من لیسانس ریاضی کاربردی دارم میتونم رشته پزشکی در کنکور شرکت کنم؟ پیش دانشگاهی هم ریاضی خوندم.

 44. دلارام ژانویه 19, 2018 در6:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام .ایا علوم پزشکی ازاد بهمن ماه تکمیل ظرفیت میذاره اخه نذاشته هنوز پزشکی وپیراپزشکیارو

 45. دلارام ژانویه 19, 2018 در6:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام . مشاورین محترم لطفا پاسخ بدید ایا علوم پزشکی ازاد برای ترم بهمن تکمیل ظرفیت میذاره؟

 46. مهتاب ژانویه 21, 2018 در6:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام هیچ دانشگاهی چه آزاد چه پردیس چه مازادظرفیت باپول میشه داروسازی رو خرید مثلا 400میلیون نقد بدم و بشینم سر کلاس داروسازی?

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در3:59 ب.ظ- پاسخ

   درود
   منظورتون خریدصندلیست امکانش هست

 47. Fati ژانویه 21, 2018 در8:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام آیا رشته سونوگرافی بدون کنکور داریم؟

 48. masume rabani ژانویه 26, 2018 در6:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم و 1 ترم مدیریت دولتی پاس کردم ولی از رشتم خوشم نیومده و میخوام حقوق تو این دانشگاه بخونم آیا میتونم بدون کنکور تو دانشگاه آزاد واحد کرج ثبت نام کنم

 49. حجت ژانویه 26, 2018 در10:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فوق دیپلم رشته کامپیوتر میخاستم دررشته پرستاری بدون کنکورثبت نام کنم لطفا اسامی دانشگاههایی که دراستان اذربایجان شرقی بدون کنکورثبت نام میکنند رو بهم بگین ممنون میشم سریع پاسخ بدین

 50. رامین ژانویه 28, 2018 در8:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام کارشناسی زراعت از دانشگاه ازاد دارم میخوام پزشکی بخونم اونم که بدون کنکور نیس لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم از جزوه گرفته تا اخر بعد بعضی واحدها رو تطابق میدن ممنون

 51. نیلوفر فوریه 2, 2018 در12:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام خواستم بدونم چطور میتوان با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ژنتبک و میکروبیولوژی ازمون علوم پایه داد و دندانپزشکی دانشگاه ازاد بخونم ؟

 52. نیلوفر فوریه 2, 2018 در12:50 ق.ظ- پاسخ

  ایا میتوانم با مدرک ارشد میکروبیولوژی در ازمون علوم پایه دانشگاه ازاد شرکت کنم و دندانپزشکی بخونم ؟

 53. نیلوفر فوریه 2, 2018 در12:50 ق.ظ- پاسخ

  چگونه میتوانم ؟

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در1:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   سوالتون رولطف کنیدبپرسم ممنون میشم

 54. دریا فوریه 2, 2018 در2:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من دانش اموز پایه یازدهم تجربی هستم میخواستم ببینم میتونم بعد از اینکه کنکور تجربی دادم بدون کنکور در رشته کامپیوتر دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در1:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدتوی دفترچه آزادبدون کنکورکدرشتشوچک کنیدکارت اعتباری ثبت نام تهیه کنید

 55. ayob فوریه 4, 2018 در10:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشی من معدل دیپلمم 17/58 بوده پیش دانشگاهی هم تموم کردم سال 96 هم کنکور دادم ولی رتبم خوب نبود
  آیا میتونم رشته های پیراپزشکی بودن کنکور برم برای ترم بهمن؟؟ اگ میتونم برم کجا باید اقدام کنم ؟ تا کی مهلت داره؟ لطفا راهنمایی کنی تو رو خدا زود ج بدین

 56. یلدا فوریه 13, 2018 در8:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام.ببخشید من دانشجوی میکروبیولوژی هستم.معدل دیپلم تجربی12/60 بوده.به خاطر مشکلی که پیش اومد معدلم خراب شد.اما درسخون و زرنگم .ایا امکانش هست رشته پیراپزشکی اتاق عمل بدون کنکور ازاد یا ملی هر کجا باشه شرکت کنم.؟؟؟؟؟؟؟چون هیچ امیدی ندارم

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2018 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه بدون کنکور نداریم

 57. داود وزیری فوریه 15, 2018 در1:59 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم کارو دانش دارم،امکانش هست که در یکی از رشته پرستاری یا اطاق عمل در دانشگاه ادامه تحصیل بدم،واگر کاردانی علمی کاربردی بگیرم برای کارشناسی پرستاری امکان ادامه تحصیل در دانشگاه ازاد یا دولتی را دارم؟

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در9:49 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدکاردانی علمی کاربردی رابگیریدورشته های مشابه راماننددارویاری که همون نسخه خوانی ونسخه پیچی است ثبت نام کنید

 58. ریحان فوریه 16, 2018 در2:44 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم گرایش آب مدرک دیپلمم تجربی بوده
  میتونم بهداشت بخونم حالا ارشد یا از اول ؟؟؟
  خیلی برام مهمه خواهش میکنم جواب بدین
  و اینکه اگه میتونم چطور باید ثبت نام کنم آخه شنیدم بهداشت بدون آزمون هم دانشجو میپذیره

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در10:29 ق.ظ- پاسخ

   درود
   مقطع ارشدامکان تغییررشته راداریداگرشرایط استعداددرخشان راداشته باشیدمیتوانیدبدون کنکوروارددانشگاه شوید

 59. امیر فوریه 18, 2018 در2:50 ق.ظ- پاسخ

  سلام من پیش تجربی دارم ومیخواستم بدون کنکور رششته پرستاری انتخاب کنم ولی شمامیگین اصلا وجود نداره.ولی شنیدم ک میگن هرسال تعدادمحدودی از دانشگاه هها پرستاری بدون کنکور قبول میکنن فقط هزینه ترماش گرون. تره ممنون میشم راهنماییم کنید.
  یه سوال دیگم داشتم سقف قبولی پرستاری تو کنکور (رتبه)چقدر است؟

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   درود
   منظورتون احتمالاپردیس هاست

 60. Farhoodi فوریه 21, 2018 در3:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام،ممنون از سايت خوب و راهنمائيهاتون.ميخواستم بپرسم اگه بخوام رشته پزشكي دانشگاه آزاد تهران يا اطراف تهران قبول بشم،رتبه ام بايد چند باشه

 61. Farhoodi فوریه 21, 2018 در3:28 ب.ظ- پاسخ

  ببخشيد يه سوال ديگه.من ديپلم فني-كامپيوتر و كارداني it و كارشناسي مهندسي نرم افزار دارم،ميخواستم بدونم كه ميتونم توو كنكور تجربي دانشگاه آزاد شركت كنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در12:47 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای کنکور وکارشناسی پیوسته آزادبایدمدرک پیش دانشگاهی داشته باشید

 62. ازاده فوریه 25, 2018 در12:30 ق.ظ- پاسخ

  من فوق ديپلم مامايي هستم دلم ميخواد رشته خودمو ادامه بدم ولي چندين بار فوق ديپلم به ليسانس مامايي دادم ولي قبول نشدم وخيلي سخته ميشه راهنمايي كنيد مامايي بدون كنكور هم واسه تكميل ظرفيت داره يا نه؟ لطفا راهنمايي كنيد

 63. مصطفی فوریه 27, 2018 در3:31 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  من فوق دیپلم رشته تجهیزات اتاق عمل هستم.میخواستم بدونم آیا من میتونم برای کارشناسی در رشته تکنسین اتاق عمل ادامه تحصیل بدم یا نه.ممنون میشم که به سوالم جواب بدید.

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در12:46 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته های پیراپزشکی چون مقطع کاردانی وکارشناسی مرتبط هست می توانیدادامه تحصیل دهید

 64. کامران میثاقی مارس 25, 2018 در11:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام من لیسانس معماری هستم میخواستم در رشته های پزشکی ادامه تحصیل بدم خواستم بدونم چه رشته ای و چه زمانی میتونم ثبتنام کنم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در4:27 ب.ظ- پاسخ

   درود
   تحصیل درپزشکی درخارج ازکشوررامی توانیدبرای ادامه تحصیل بدون کنکورادامه دهید

 65. کامران میثاقی مارس 27, 2018 در4:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سوال کردم کسی جواب نداد میشه لطفا جواب بدین

  لطفا

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در4:26 ب.ظ- پاسخ

   درود
   سوالتون رونفرمودیدکه ماپاسخگوباشیم

 66. سادات قاضوی آوریل 2, 2018 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام اقای حسینی من کاردانی تربیت بدنی دانشگاه ازاد رو دارم میخوام برای لیسانس علوم ازمابشگاهی شرکت کنم بدون ازمون بنظرتون.میتونم اینکاررو کنم انجام بدم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در4:20 ب.ظ- پاسخ

   درود
   علوم آزمایشگاهی پیراپزشکی بایدمقطع کاردانی وکارشناسی رشته ها مرتبط باشد

 67. پریان آوریل 10, 2018 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بپرسم بارتبه35000منطقه 2میشه دانشگاه ازاد دررشته پرستاری یامامایی یکی ازشهرهاقبول شد؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در4:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانندالبه بازبستگی به کنکورامسال دارداگررتبه هاتکون نخورده باشد

 68. حسین آوریل 11, 2018 در8:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید بنده کارشناسی مدیریت دارم میخواستم بدونم میتونم تو رشته های پزشکی یا پیرا پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم یا خیر؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در3:56 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته پزشکی بدون کنکوراز طریق تحصیل درخارج ازکشورمی توانیداقدام کنید

 69. لیلا آوریل 17, 2018 در10:06 ق.ظ- پاسخ

  سلام من کارشناسی روانشناسی بالینیم ودیپلم انسانی بامعدل 16/23دارم میتونم بدون کنکور رشته هوشبری یااتاق عمل برم؟؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در3:26 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته پیراپزشکی نیمه متمرکزمختص رشته هوشبری است

 70. Somi آوریل 20, 2018 در1:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام من لیسانس شهرسازی دارم و میخام پرستاری بخونم میتونم ازاد بدون کنکور پرستاری ورودی بهمن ماه ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟

 71. Shabnm آوریل 22, 2018 در10:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام .ایا مهندسی پزشکی بدون کنکور تو مهرماه ۹۷ وجود داره؟شهریه هر ترمش چقدره؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق دانشگاه آزادمی توانیداقدام نمایید

 72. لیلا آوریل 28, 2018 در9:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  برای قبولی ذدز رشته فیزیو تراپی و شنوایی یا بینایی بابد رتبه چند باشه

  • Mobin Hosseini آوریل 29, 2018 در11:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   بر اساس اطلاعات سال گذشته تقریبا پایین 4000 هزار پذیرش داشتیم

 73. مسعود آوریل 29, 2018 در11:49 ق.ظ- پاسخ

  سلام آیا رشته های بهداشت عمومی یا محیط یا بیماریها بدون کنکور دانشجو میگیره واسه کاردانی

  • Mobin Hosseini آوریل 29, 2018 در11:54 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله دوست عزیز بهداشت عمومی داریم

 74. Zahra می 8, 2018 در5:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام‌خسته نباشید من ترم ۷مامایی دانشگاه ازاد هستم ایا میتونم پردیس کیش داروسازی‌بخونم ؟

  • Mobin Hosseini می 22, 2018 در12:07 ب.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   بله مشکلی نداره از طریق آزمون تخصصی می توانید اقدام نمایید.

 75. حامد می 16, 2018 در2:15 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم و اونهم اینکه آیا بدون کنکور در رشته فیزیوتراپی می شود در دانشگاه ثبت نام کرد؟

  • Mobin Hosseini می 20, 2018 در7:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   در سال 94 پذیرش داشتیم اما برای سال 97 فعلا مشخص نیست

  • Mobin Hosseini می 21, 2018 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   با سلام
   با توجه به اینکه در سالهای پیش ثبت نام داشتیم فعلا برای مهرماه 97 مشخص نیست

 76. شقایق می 24, 2018 در8:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام ..میشه لطفا کمکم کنین خواهش میکنم
  من میخوام رشته ی مامایی یا هوشبری یا فیزوتراپی دانشگاه آزاد در اصفهان درس بخونم . یکی بهم میگه رشته مامایی نمیشه آزاد رفت یکی میگه نه . لطفا بگین و لیست رشته هایی که میتونم آزاد بدون کنکور ثبت نام کنم بگین کمکککککککککک

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:12 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق پیراپزشکی بدون کنکوراقدام نمائید

 77. وحید ژوئن 1, 2018 در10:31 ق.ظ- پاسخ

  با سلام
  بنده لیسانس حقوق دارم آیا میتونم برای مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد دامپزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در1:38 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای ارشدبایدمقطع ارشدکنکورشرکت کنید

 78. nastaran ژوئن 3, 2018 در1:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام.میشه نام وادرش دانشگاه علمی کاربردی که رشته های پیراپزشکی بدون کنکوردانشجومیپذیرندروبرامون بزارین؟ممنونم ازتون

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در1:32 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته دارویاری رادانشگاه های بدون کنکورارائه می دهند

 79. نوید سبزی ژوئن 20, 2018 در1:50 ق.ظ- پاسخ

  سلام من بهورز هستم میخام ادامه تحصیل بدم .پیش دانشگاهی تجربی دارم ایا میتونم برای رشته بیماریها یا بهداشت محیط یا بهداشت حرفه ای بدون کنکور وارد دانشکاه بشم یا اینکه باید کنکور بدم

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:39 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدبرای دانشگاه پیراپزشکی اقدام نمائید

 80. محمد ژوئن 28, 2018 در8:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من دانشجو ترم اخر رشته علوم دام هستم
  و تقرببا بعضی از دروس دامپزشکی رو هم پاس کردم
  سوالم اینه ک خواستم بدونم
  شرط معدل چ مقداره
  و نمره چه درسایی مهمه و چ مقدار باید باشه
  و واقعاا علاقه دارم ب دامپزشکی ولی متاسفانه نمیتونم دوباره کنکور بدم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:37 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیزشمامقطع تحصیلیتون رونفرمودیداگرکاردانی هستیدبرای کارشناسی می توانیداقدام کنید

 81. mona جولای 2, 2018 در3:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم و میخواستم اگه میشه تو رشته های صنعت مثل شیمی یا متالوژی و مواد بدون کنور ثبت نام کنم ایا میشه؟

  • Behnam QaderPour جولای 4, 2018 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقتتون بخیر برای انتخاب رشته های دلخواهتون باید منتظر بشیم تا دفترچه بدون کنکور منتشر بشه، رشته ها رو کامل مطالعه نماییم و شرط کاردانی پیوسته این است که رشته دیپلم با رشته ادامه تحصیل در مقطع کاردانی تجانس داشته باشد برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید.

 82. Shaili آگوست 1, 2018 در10:22 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم امسال هم کنکور دادم میتونم دانشگاه آزاد تهران رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • Mobin Hosseini آگوست 1, 2018 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   درود برای مهندسی پزشکی باید پیش دانشگاهی داشته باشید

 83. Fatemej آگوست 1, 2018 در1:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ….من رتبم ۵۶هزار شده…برای خرید صندلی پزشکی چه دانشگاهی میتونم اقدام کنم …ممنون میشم پاسخ بدید

  • Behnam QaderPour آگوست 7, 2018 در11:29 ق.ظ- پاسخ

   درود
   یکی ازدانشگاه هاکه خریدصندلی راانجام می دهنددانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد

 84. مریم آگوست 3, 2018 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته دبیرستانم کامپیوتر بوده و الان مدرک پیش دانشگاهی رشته تجربی رو دارم و کنکور ثبت نام نکردم میخواستم ببینم چه رشته هایی رو میتونم بدون کنکور شرکت کنم میشه راهنمایی کنید

  • Behnam QaderPour آگوست 4, 2018 در4:56 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته های دامپزشکی ورشته حسابداری ومدیریت و…رامی توانند برای دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام ویارشته های مدیریت بازرگانی وآمارو….دانشگاه آزاد رادرمقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام برای ورودی مهروبهمن انجام دهند

  • Behnam QaderPour آگوست 5, 2018 در1:46 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته های مدیریت بازرگانی ورشته مهندسی نساجی ومهندسی معدن و روانشناسی ومهندسی شیمی و…رادرمقطع کارشناسی پیوسته می توانیدثبت نام کنید

 85. سعید آگوست 12, 2018 در11:21 ق.ظ- پاسخ

  با عرض سلام
  ایا میشه صندلی رشته پزشکی خرید؟ چه مقدار هزینه خرید این صندلی است
  ممنون سعید

  • Behnam QaderPour آگوست 12, 2018 در2:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی به نوع دانشگاه داردولی خریدصندلی باقیمت 200میلیون تومان نیزانجام می شود

 86. maryam آگوست 26, 2018 در5:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام من قبلا باهاتون تماس گرفتم حدود 10 دقیقه, کلی هم هزینه انداخت واسم اما تمام اطلاعاتی که بهم دادین اشتباه و غیرواقعی بودن! میشه بگید چرا وقتی چیزیو نمیدونین مشاوره میدین, پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد آخه ؟!!!

  • Behnam QaderPour آگوست 27, 2018 در10:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه آزادبدون کنکورپیراپزشکی ندارد

 87. y@$¡ سپتامبر 15, 2018 در1:58 ب.ظ- پاسخ

  خب من امسال کنکور دادم 97
  اما خراب خوب کردم انقدی که انگاری اصلن ندادم کنکور
  میخوام رشته ی دندان پزشکی برم با هزینه بین الملل هم خعلی مشکلی ندارم ولی کم چرا دادم آخه خیلی هزینش سنگینه
  دیدم شما نوشتین که رتبه کنکور که اهمیتی نداره مشکل مالی هم داشته باشید اشکالی نداره اما سوابق تحصیلیم اوکی هست
  چکار میتونم بکنم که به رشته دندان پزشکی برسم؟

 88. ¥@$¡ سپتامبر 15, 2018 در2:01 ب.ظ- پاسخ

  خب من امسال کنکور دادم 97
  اما خراب خوب کردم انقدی که انگاری اصلن ندادم کنکور
  میخوام رشته ی دندان پزشکی برم با هزینه بین الملل هم خعلی مشکلی ندارم ولی کم چرا دادم آخه خیلی هزینش سنگینه
  دیدم شما نوشتین که رتبه کنکور که اهمیتی نداره مشکل مالی هم داشته باشید اشکالی نداره اما سوابق تحصیلیم اوکی هست
  چکار میتونم بکنم که به رشته دندان پزشکی برسم؟
  توروخدا کمک
  پشت کنکور دشوار هست

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2018 در5:05 ب.ظ- پاسخ

   سلام فقط از طریق تحصیلی درخارج از کشور می توانیم به شما کمک کنیم

 89. فاطمه سپتامبر 22, 2018 در10:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر من امسال کنکور دادم با معدل 19.20 و رتبه 4500 و الان هم دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدم میخاستم بدونم میتونم تغییر رشته بدم و پزشکی بخونم؟

 90. شقایق سپتامبر 24, 2018 در6:18 ب.ظ- پاسخ

  سلام/من امسال کنکور دادم وانتخاب رشته کردم اما متاسفانه هیچ جا قبول نشدم….آیا میتونم رشته پیراپزشکی تو دانشگاه آزاد ثبت نام کنم بدون کنکور؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در12:11 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله رشته میکروبیولوژی رابرای ورودی بهمن می توانیدثبت نام کنید

 91. Pari سپتامبر 28, 2018 در4:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من ساکن خوزستان هستم،دیپلم وپیش دانشگاهی تجربی دارم میخواستم بدونم کدوم شهر رشته‌ی پیراپزشکی‌تعهدی بدون کنکورداره‌ لطفاجواب‌بدیدممنونم

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در3:04 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته میکروبیولوژی واحدنائین وفلاورجان استان اصفهان ارائه کرده است که بدون کنکورپذیرش دانشجومی کنند

 92. Pari سپتامبر 28, 2018 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشیدمن‌ ساکن خوزستان هستم دیپلم وپیش دانشگاهی تجربی دارم میخواستم بدونم کدوم شهرودانشگاه درخوزستان‌ رشته پیراپزشکی تعهدی و بدون کنکور داره لطفا جواب بدیدممنونم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در10:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   واحدمسجدسلیمان رشته میکروبیولوژی راارائه کرده است

 93. آوا اکتبر 2, 2018 در8:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام، خسته نباشید، دامپزشکی در مقطع دکترا، پذیرش بدون کنکور داریم؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 2, 2018 در9:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درمقطع دکتری بدون کنکور نداریم ولی می توانیدازمقطع کاردانی ناپیوسته شروع کنیدتامقطع کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ادامه تحصیل دهیدحتی اگرمدرک لیسانس نیزداشته باشیداین رشته راتامقطع ارشدنیزمی توانیدادامه دهید

 94. somayeh beigy اکتبر 18, 2018 در10:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  یه راهنمایی از حضورتون میخوام، من ارشد ژنتیک مولکولی دارم و می خوام تو رشته پزشکی شرکت کنم تو دانشگاه های پردیس بین الملل گفته شده می تونم، منتها پروسه شرکت در امتحانو نمی دونم ، باید همون کنکور سراسری شرکت کنم ؟ یا خود دانشگاه بین الملل جداگانه کنکور برگزار میکنه ؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 20, 2018 در12:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدکنکورسراسری شرکت کنید

 95. ندا اکتبر 22, 2018 در5:33 ب.ظ- پاسخ

  با عرض خسته نباشيد
  براي خريد صندلي پزشكي با هر مبلغي در دانشگاه ايران كه گفتيد بايد از چه راهي اقدام كنيم؟
  با رييس دانشگاه بايد صحبت كنيم؟
  ايا مدرك نهاييش از طرف وزارت بهداشت تاييد ميشه و قابل ارايه جهت كار كردن هست؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 24, 2018 در10:22 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایداول بارئیس دانشگاه صحبت کنیداگرموافقت کردنداقدام به ثبت نام نمائید

 96. Violet نوامبر 9, 2018 در5:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام من کارشناس مامایی از علوم پزشکی (سراسری)هستم خیلی سال پیش فارق التحصیل شدم و الان تمایل به ادامه در رشته پزشکی عمومی دارم چطور میتونم اقدام کنم و کدوم دانشگاه بدون کنکور باشه ؟و اگر کشور دیگری بورسیه یا فاند میدن ؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:06 ب.ظ- پاسخ

   سلام می توانید با مشاوران تحصیلی خارج از کشور درخت دانش در تماس باشید تا راهنمایی لازم انجام بگیره

 97. سپیده دسامبر 25, 2018 در12:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  اطلاعات مربوط به ثبت نام نیمسال دوم رو کامل خوندم…من میخوام که برای رشته اموزش زبان اقدام کنم ولی هنوز ک هنوزه سایت باز نشده و مراحل ثبت نام رو نمیدونم…امروز 4دی هست…ایا ثبت نام کامل حضوری انجام میشه؟نیازی هست به دانشگاه مراجعه کنم؟
  مدارک لازم چه چیزایی هست؟
  برای دانشگاه ازاد شیراز میخواستم اقدام کنم.
  اگه میشه جواب رو به ایمیل من ارسال کنید خیلی ممنون.

  • Mobin Hosseini دسامبر 25, 2018 در1:09 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ثبت نام اینترنتی می باشدنهایتاتا11دی ثبت نام آغازمی گردد

 98. خانم قنبری دسامبر 29, 2018 در12:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی دارم بنا به دلایلی سال 95 کنکور شرکت کردم ولی انتخاب رشته نکردم الان بعده دوسال تصمیم دارم درس بخونم وارد دانشگاه بشم با توجه به اینک رشتم تجربیه میتونم باهمین کارت اعتباری تجربی رشته های دیگه ای مثه هنر و معماری و حقوق یا روانشناسیو بزنم یا باید حتما کارت اعتباری هر شاخه رو داشته باشم

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:35 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتردراین رابطه بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 99. محمدی ژانویه 3, 2019 در1:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام من معدل سال سومم16.68هست و دروس اختصاصیم 14.5امکان ندارە بعد ازشرکت تو کنکور98پردیس کیش برم؟
  دیپلم من ریاضی هست امکان اخذ مجدد دیپلم تجربی هست یا اون درس ها تطبیق میخورە؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 5, 2019 در11:58 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگردانشجوپذیرش کندمی توانیداقدام کنید

 100. عارف ژانویه 7, 2019 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام.وقت بخیر.من ساکن استان آذربایجان غربی هستم..آیا برای قبولی بدون کنکور در رشته پیراپزشکی ..باید حتما بومی باشی..یعنی شامل حال من نمیشه.هیچ راهی نیست که بتونم یکی از این رشته ها رو بخونم لطفا راهنمایی کنید …ممنون

  • Mobin Hosseini ژانویه 8, 2019 در10:05 ق.ظ- پاسخ

   درود
   سلام فعلا در دسترس نیست لطفا صبر داشته باشید

 101. Camelia فوریه 18, 2019 در12:01 ق.ظ- پاسخ

  باسلام اگر لطف کنید پاسخ سوال من بدید
  من امسال درکنکور۹۸شرکت کنم
  امکانش هست در رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان تحصیل کنم؟؟
  حداقل معدلی که برای رشته دندانپزشکی میخواهد برای ورود چند هست؟
  لازم به ذکر است که دیپلم تجربی دارم و فوق دیپلم رشته نرم افزار
  ورتبه شرکت درکنکور حداقل بایدچه رتبه ای باشدبرای رشته دندانپزشکی دردانشگاه های پردیس ؟
  باتشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 18, 2019 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره دانشگاه های پردیس خودگردان بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 102. مریم سلطانی مارس 18, 2019 در2:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام روزتون بخیر
  من کاردانی مامایی خوندم میخواستم بدونم میتونم کارشناسی بدون کنکور ثبت نام کنم شرایطش چجوریه اصلا میشه

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام پذیرش این رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق کنکور سراسری است و همچنین در دانشگاه آزاد که جهت پذیرش باید در کنکور مربوطه شرکت کنید

 103. ا لهام آوریل 21, 2019 در1:22 ق.ظ- پاسخ

  سلام ایا از رشته تکنسین سلامت دهان میتوان کاردانی به کارشناسی بهداشت عمومی شرکت کرد؟

  • Mobin Hosseini آوریل 22, 2019 در11:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله با کاردانی بهداشت دهان و دندان می توان در کارشناسی بهداشت عمومی شرکت نمود

 104. ميترا ژوئن 16, 2019 در8:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ميخوام داروسازي بدون كنكور شركت كنم ايا امكانش هست دانشگاه ازاد؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 18, 2019 در2:34 ب.ظ- پاسخ

   سلام نه متاسفانه فعلا پذیرشی نیست شیمی کاربردی هستش

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.