hit
counter

رشته های پزشکی بدون کنکور

رشته های پزشکی بدون کنکور

رشته های پزشکی بدون کنکور

آیا واحدهای دانشگاه آزاد داخل کشور رشته های پزشکی و پیراپزشکی را به صورت بدون کنکور پذیرش خواهند کرد؟

چه رشته هایی را در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام می کنند ؟

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مهر ماه نیمسال اول 97 ؟

آیا پذیرش رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی واقعیت دارد ؟(دانشگاه بی المللی کیش)

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد مهر ماه ؟

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول 97 دانشگاه آزاد ؟

لیست رشته های بدون کنکور رشته تجربی برای نیمسال اول مهر ماه کدامند ؟

شرایط تحصیل در خارج از کشور رشته های پزشکی بدون آزمون چگونه می باشد؟

نحوه پذیرش داوطلبان پزشکی بدون کنکور نیمسال اول 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصیلی ملاک پذیرش خواهد بود!)

و …؟؟؟

درخت دانش در این پست قصد دارد تا واقعیت رشته های دانشگاهی بدون کنکور را برای شما دوستان عزیز تشریح نماید، و پاسخ سوالات متعددی و ابهامات را که داوطلبان عزیز در ذهن داشته اند و با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند را پاسخ دهد.

پذیرش پزشکی بدون کنکور نیمسال اول ترم مهر 97

رشته های پزشکی و پیراپزشکی دو سالیست که وارد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد شده اند، و هر ترم احتمال این وجود دارد که به این لیست رشته ها، رشته های پزشکی و پیراپزشکی اضافه شوند، برای مثال ما در بهمن ماه 96 بر اساس پیش بینی هایی که مشاوران درخت دانش، در ارتباط با سنجش دانشگاه آزاد داشتند شاهد بودیم که رشته دامپزشکی جز این لیست رشته ها قرار بگیرد و نسبت به بازار کار خوب این رشته طرفداران زیادی برای ثبت نام این رشته و رشته های دیگر پزشکی بدون آزمون اقدام کردند.

برای اطلاع از لیست رشته های جدید بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی نیمسال اول مهر ماه 97 دانشگاه ازاد و پذیرش بدون کنکور پزشکی دانشگاه بین الملل کیش که بر اساس صرفا سوابق تحصیلی پذیرش خواهند کرد می توانید با مشاوران درخت دانش با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید، و یا بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

شرایط ورود به رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

 

رشته های پزشکی بدون کنکور نیمسال اول 97

رشته های پزشکی بدون کنکور

امکان تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد اسلامی، علمی کاربردی، علوم پزشکی و .. وجود ندارد. اما به صورت تکمیل ظرفیت و با شرط سوابق تحصیلی برای نیمسال دوم 96-97 و برای اولین بار طی سالهای گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش خواهد کرد.

رشته های پیراپزشکی از جمله بهداشت محیط و دامپزشکی بدون کنکور در مهرماه 96 پذیرش انجام شده است.

تحصیل در خارج از کشور

نکته مهم:

با توجه به اینکه رشته های پزشکی بدون کنکور در داخل کشور فعلا پذیرش نخواهیم داشت پیشنهاد درخت دانش به شما این است که برای خارج از کشور هرچه زودتر اقدام نمایید. تعداد زیادی از کشورهای اروپایی و آسیایی در رشته های پزشکی با شرایط فوق العاده اقدام به پذیرش می کنند. برای اطلاع از شرایط پذیرش می توانید در کانال مشاوره تحصیلی خارج از کشور درخت دانش عضو شوید.

با عضویت در کانال زیر می توانید از شرایط تحصیل پزشکی در خارج از کشور از جمله آلمان، ایتالیا، چین، روسیه به صورت رایگان و یا با هزینه حداقل پذیرش خود را به انجام برسانید، و یا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از کشور درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بذون گرفتن پیش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نمایید.

 

کانال مشاوره تحصیلی خارج از کشور 

پذیرش پزشکی در ایتالیا

برای تحصیل در رشته پزشکی به زبان انگليسي در ایتالیا باید در آزمون ورودی این رشته قبول شد. این امتحان بهIMAT معروف میباشد و سالی یکبار برگزار میشود. نهاد برگزار کننده این آزمون، دانشگاه کمریج میباشد و این آزمون در 15 کشور مختلف دنیا از جمله در شهر دبی به صورت همزمان برگزار میشود. ظرفیت برای دانشجویان غیر اروپایی 189 نفر میباشد. آزمون ورودی شامل 60 سوال میباشد و هر پاسخ درست برابر 1.5 امتیاز است و هر پاسخ غلط 0.4 امتیاز منفی خواهد داشت. از اینرو بالاترین امتیاز 90 میباشد. زمان آزمون 100 دقیقه میباشد.

تعداد سوالات هر بخش از آزمون به شرح زیر می باشد :
اطلاعات عمومی : 2 سوال
استدلال و منطق : 20 سوال
زیست شناسی : 18 سوال
شیمی : 12 سوال
فیزیک و ریاضی : 8 سوال
از جمله مزاياي تحصيل پزشكي در ايتاليا امكان گرفتن بورس و رايگان شدن شهريه رايگان و تحصيل به زبان انگليسي مي باشد.

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از پذیرش داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت در دانشگاه آزاد از بهمن خبر داد.

دکتر امیررضا شاهانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره نحوه پذیرش داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت در دوره‌های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد منحصرا در رشته‌ محل‌هایی که تکمیل نشده است، از بهمن آغاز می‌شود و رشته‌های پزشکی هم شامل این مرحله خواهد شد.»

او ادامه داد: «از این پس پذیرش داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی براساس زمان ثبت‌نام نخواهد بود و سوابق تحصیلی ملاک پذیرش درنظر گرفته می‌شود.»

سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بر اساس تصمیم جدید مسئولان، علاقه‌مندان رشته‌های بدون آزمون، در زمان ثبت‌نام رشته‌های مدنظر خود را انتخاب می‌کنند و ملاک پذیرش سوابق تحصیلی می باشد.

برای یافتن جواب سوال بسیاری از داوطلبان گرامی که پس دانشگاه های علمی کاربردی، علوم پزشکی، آزاد اسلامی برای چه رشته هایی بدون کنکور دانشجو می پذیرند باید ادامه مطلب را با درخت دانش همراه باشید.

بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی هر سال دربرخی از  رشته های پیرا پزشکی به صورت بدون کنکور فقط با شرط سوابق تحصیلی به صورت نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می کرد.  این دانشگاه در مقطع کاردانی در رشته هایی مانند اتاق عمل، هوشبری، مامایی، دامپزشکی، مهندسی پزشکی ، تکنیسین سلامت دهان، گیاه پزشکی و  … دانشجو می پذیرد.

شرط سوابق تحصیلی، قبولی در مصاحبه به دلیل نیمه متمرکز بودن آن ، بومی بودن برای تحصیل، به صورت بدون کنکور در دانشگاه علوم پزشکی مورد سنجش قرار می گیرد.

دانشگاه بدون کنکور جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز با مدرک دیپلم برای مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در رشته های مرتبط با رشته پزشکی مانند تجهیزات فنی اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی، تجهیزات فنی آزمایشگاه، تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون،  تشخیص پزشکی بدون کنکور دانشجو پذیرش میکرد. که ابتدا داوطلبان در مقطع کاردانی شروع به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می نمایند و سپس برای مقطع کارشناسی ناپیوسته اقدام به ثبت نام می کنند. این دانشگاه نیز با شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرد. و دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت کارشناسی پیوسته بدون کنکور پذیرش ندارد.

بدون کنکور پزشکی دانشگاه ازاد

دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور هم که با تنوع زیاد رشته ها یکی دیگر از دانشگاه های مهم برای پذیرش داوطلبان در تمام گروه های تحصیلی به جز رشته های گروه پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی)  و پیراپزشکی ( پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم تغذیه، بهداشت، و …)  می باشد. یعنی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مهندسی مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و متالوژی و … و در رشته های پر طرفدار علوم انسانی مانند حقوق، مدیریت، حسابداری، روانشناسی و … در رشته های پر طرفدار هنر مانند موسیقی، سینما، عکاسی و … رشته های مختلف زبان های خارجه  و رشته های تجربی مانند زیست شناسی، شیمی، مهندسی کشاورزی و شیلات و .. بدون کنکور پذیرش می نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در با موضوع رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال اول مهر

مشاوره تحصیلی درخت دانش

دانشگاه آزاد اسلامی به غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی تقریبا در 90 درصد رشته های دیگر پذیرش بدون کنکور دارد.

داوطلبان گرامی برای یافتن پاسخ سوالات خود در زمینه انتخاب دانشگاه و انتخاب رشته های بدون کنکور (رشته های پزشکی بدون کنکور) می توانند با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرند و از راهنمایی مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش بهره مند گردند. در صورت مشغول بودن خط تلفن می توانند سوالات خود را از طریق سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش مطرح کرده تا در کمترین زمان به آنها پاسخ داده شود. برای اطلاعات کافی از تمامی رشته ها کافیست بر روی اسم رشته ها کلیک کنید و یا در جستجوی سایت رشته ی مورد نظر خود را جستجو کنید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

درباره نویسنده :

89 نظر

 1. سیده فاطمه آل احمدی سپتامبر 18, 2017 در1:19 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  من ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه تبریز هستم چگونه میتوانم در رشته داروسازی تحصیل کنم اگه کنکور بدم و قبول شم واحدهای من تطبیق میخوره ؟
  با تشکر

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر میخواهید مجددا کنکور بدید و از ایتدا شروع کنین بله یکسری از واحداتونو تطبیق میدن.

 2. علی سپتامبر 19, 2017 در11:05 ق.ظ- پاسخ

  سلام من لیسانس کامپیوتر هستم آیا می تونم در رشته داروسازی در دانشگاه بین اللملل کیش ثبت نام کنم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در11:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   ما در مطالب بالا عرض کردیم رشته های پزشکی بدون کنکور ثببت نام نداریم و رشته پیراپزشکی بدون کنکور و داریم که اونم با سوابق تحصیلی و در مدت زمان معین باید برای ثبت نام حضوری مراجعه کنید

 3. محسن سپتامبر 26, 2017 در4:28 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ایا بدون کنکور می توان در رشته دندانپزشکی تحصیل کرد
  در دانشگاههای بین المللی و پردیس چطور؟؟
  با تشکر

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 27, 2017 در6:40 ق.ظ- پاسخ

   سلام. نه دوست گرامی بدون کنکور دندانپزشکی در ایران وجود ندارد

 4. غزاله سپتامبر 27, 2017 در11:45 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خواستم ببینم *دامپزشکی دکترا* بدون کنکور وجود داره؟؟؟ ضمن این که شما کاردانیش رو بیان کردید و فرمودید وجود داره…

  • Zahra Valipoor سپتامبر 28, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   سلام برای دامپزشکی فقط دوره های کاردانی بدون کنکور وجود داره و اگه شما معدل بالایی در کارشناسی ارشد کسب کنین از طریق استعداد های درخشان میتونین دکتری بدون کنکور شرکت کنین
   برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط استعداد های درخشان با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943

 5. سحر سپتامبر 30, 2017 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم ک رشته های پیرا پزشکی ک با سوابق تحصیلی دانشجو میپذیرند مهلت ثبت نامش کی هست ؟ و اگ گذشته تمدید میشه؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 2, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام مهلت ثبت نام تموم شده

 6. زهرا اکتبر 1, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

  سلام ثبتام بدون کنکور رشته های پیرا پزشکی برا امسال شروع شد؟اگه نشده کی شروع میشه؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 2, 2017 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی ها بدون کنکور ارائه نمیشن.

 7. Ramin اکتبر 23, 2017 در9:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فوق دیپلم فنی دارم میخواستم بدونم میتونم مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم

  • Azadeh Rastegar اکتبر 25, 2017 در1:06 ب.ظ- پاسخ

   بله می تونید اگه ظرفیت واحد دانشگاهی که شما بخواید تکمیل نشده باشه. و همین امروز هم آخرین مهلت ثبت نامشه. میتونید با مشاوران ما در تماس باشید که هرچه سریع تر ثبت نامتونو انجام بدید

 8. الهه اکتبر 31, 2017 در12:41 ق.ظ- پاسخ

  سلام. رشته های بدون کنکور پیراپزشکی برای ترم بهمن هم ثبت نام میکنن؟؟ چه موقع باید ثبت نام کرد؟؟؟ کدوم دانشگاه های علوم پزشکی بدون کنکور دانشجو میپذیرند؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 31, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی بدون کنکور اصلا ارائه نمیشه.

 9. امین نوامبر 3, 2017 در12:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید از این همه کمک به ما و سایت خوبتون میخواستم بگم من فوق دیپلم مکانیک دارم آیا میتونم از رشته های پیراپزشکی مثل هوشبری اتاق عمل بدون کنکور کاردانی بخونم میتونم بخونم لطفا بگید

  • Zahra Valipoor نوامبر 4, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام . مدرک فوق دیپلم شما معادل مدرک پیش دانشگاهی هستش و یه سری رشته های پیراپزشکی بومی پذیر هستند و اگه شما شرایط بومی را داشته باشین میتونین وارد این رشته ها بشین.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی دانشگاه ها میتونین با مشاورین درخت دانش در تماس باشین 9099072943

 10. سولماز نوامبر 3, 2017 در10:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ایا با مدرک دیپلم علوم تجربی بدون کنککور دانشجو میپذیرد در چه رشته هایی میتوان تحصیل کرد از چه موقع میتوان اقدام کرد منظورم ترم بعدی بهمن ماه لطفا مرا راهنمایی کنید

  • Zahra Valipoor نوامبر 4, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز. یک سری رشته های پیراپزشکی در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشجو میپذیرند که البته داوطلب باید بومی آن منطقه باشد و حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین.
   موفق باشین

 11. زهرا نوامبر 4, 2017 در8:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشتم تجربيه امسال كنكور دادم براي بهمن آيا ميتونم رشته مهندسي پزشكي ثبت نام كنم؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 5, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

   سلام. بله میتونین ثبت نام کنین

 12. سمیرا نوامبر 6, 2017 در1:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای شرکت در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در بابل چه کار باید کرد آدرس لطف کنید

  • Mobin Hosseini نوامبر 6, 2017 در4:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز رشته های پیراپزشکی برای بدون کنکور نداریم فقط دامپزشگی پذیرش داریم

 13. ﻣﺘﻴﻦ نوامبر 8, 2017 در1:18 ق.ظ- پاسخ

  ﺳﻼﻡ.ﺗﻮﻱ ﺭﺷﺖ ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻣﺪﺭﻙ ﭘﻴﺶ ﺩاﻧﺸﮕﻠﻬﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺗﻮﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﺎﻣﺎﻳﻲ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﻨﻜﻮﺭ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻛﻨﻢ?ﻣﻦ ﺑﻮﻣﻲ ﺭﺷﺖﻫﺴﺘﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﻛﺠﺎ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻨﻢ.ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ. ﻣﻤﻨﻮﻥ

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند

 14. mona نوامبر 10, 2017 در10:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام یه سوال دارم لطفا زود جواب بدید میشه با شرط معدل داروسازی بدون کنکور وبا شرط معدل یا فزیوتراپی شرط معدل برم؟اگه میشه چطور اقدام کنم

 15. mona نوامبر 10, 2017 در10:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام یه سوال دارم اگه میشه زود جواب بدید میشه داروسازی بدون کنکور باشرط معدل یا فزیوتراپی باشرط معدل رفت؟اگر میشه چطور اقدام کنم

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی به هیچ عنوان بدون کنکور پذیرش ندارند

 16. سارا نوامبر 11, 2017 در12:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  وارد شدن به دانشگاه شهید چمران بارشته پزشک زنان زایمان با چه رتبه ای است؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 11, 2017 در9:54 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما در ابتدا بای رتبه تون زیر پونصد باشه تا بتونین در رشته پزشکی عمومی وارد دانشگاه بشین و بعدا برای تخصصتون هم شرکت کنید.

 17. سارا نوامبر 11, 2017 در1:07 ب.ظ- پاسخ

  اهاا ممنون یه سوال دیگه هم داشتم رشته حسابداری بدون کنکور هست بعد تو چه دانشگاه هایی می افته تو دانشگاه ازاد یا نیمه دولتی هم هست؟

 18. ثامن نوامبر 12, 2017 در2:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام .خسته نباشید .من فوق دیپلم حقوق قضایی دارم . (همان فنی ) میخواستم بدونم .آیا میتونم بدون کنکور در رشته پرستاری بخونم .؟؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:12 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   فوق دیپلم شما معادل همان مدرک پیش دانشگاهی بچه های نظریه شما میتونین در رشته های کارشناسی پیوسته شرکت کنین ولی رشته پرستاری بدون کنکور پذیرش نداره.

 19. طاها نوامبر 12, 2017 در2:31 ق.ظ- پاسخ

  سلام .ببخشید یه سوال .هزینه هر ترم پرستاری در دانشگاه ازاد چقدر است ؟؟؟؟؟!!!!!

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شهریه ثابت و متغیر باهم حدود 3 تا 3 و 500 تومان در هر ترم

 20. فهيمه نوامبر 12, 2017 در11:22 ب.ظ- پاسخ

  باسلام
  من دامپزشكي دكتري علوم تحقيقات ميخونم ميخواستم بدونم چطور امكان داره كه به پزشكي تغيير بدم
  معدل هم هميشه الف بوده

  • Azadeh Rastegar نوامبر 13, 2017 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   این اتفاق به سختی امکان داره اما می تونید با مدیرگروه تون صحبت کنید ک ببینید دانشگاه شما این اجاره زو میده یا نه اما اگر هم اجازه ش رو داشته باشید برای خودتون پروسه سختی خواهد بود

 21. مهدی نوامبر 21, 2017 در2:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من مدرک پیش تجربی رو گرفتم میخاستم بدونم میتونم دررشته های پیرا پزشکی بدون کنکورثبت نام کنم؟؟؟

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در12:37 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشن .

   • مهدی آوریل 24, 2018 در2:42 ب.ظ- پاسخ

    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما
    من فوق دیپلم گیاه پژشکی هستم میتونم درکنکوررشته پرستاری ثبت نام کنم

   • مهدی آوریل 24, 2018 در2:46 ب.ظ- پاسخ

    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما
    من فوق دیپلم گیاه پژشکی دارم میتونم بدون کنکوردررشته پرستاری ثبت نام کنم

    • Mobin Hosseini آوریل 24, 2018 در3:49 ب.ظ- پاسخ

     سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سال قبل نداشتیم بدون کنکور بزارید فعلا لیست رشته اعلام بشه حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

 22. mehdi نوامبر 21, 2017 در2:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام. من مدرک پیش تجربی دارم ومیخواستم بدونم میتونم در رشته های پیرا پزشکی بدون کنکوراستان خوزستان ثبت نام کنم؟لطفا زود جوابمو بدید

  • Dorna Rezapour نوامبر 21, 2017 در3:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارایه نمیشن.

 23. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم به همراه پیش دانشگاهی می‌خواستم بدونم ب ای ورودی بهمن چه رشته های میتونم برم؟بخصوص اگر اطلاع داشته باشید دانشگاه استان خوزستان شهرستان بهبهان رو بگید ممنون میشم

  و اینکه برادرم هم همین شرایط رو داره فقط پیش دانشگاهی نداره اون چ رشته های می‌تونه بره؟همون ورودی بهمن امسال و همون دانشگاه های شهرستان بهبهان

  و اینکه برای ورودی بهمن امسال از چه زمان ثبت نام شروع میشه؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدید

  • Zahra Valipoor نوامبر 23, 2017 در12:32 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز برای اینکه خودتون بخوایین رشته های بومی پزشکی و پیراپزشکی رو برین باید کنکور تجربی شرکت کرده باشین و در صورتی که رتبه و تراز تون خوب بود میتونین در اون رشته محل ها ثبت نام کنین
   برادرتون چون پیش دانشگاهی نداره میتونه منتظر دفترچه دانشگاه ازاد بدون کنکور بمونهکه برای بهمن ماه رشته های کاردانی دانشگاه ازاد رو شرکت کنه

   • nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در2:08 ب.ظ- پاسخ

    من کنکور شرکت کردم اما رتبه ام خوب نبوده شنیدم ک اونایی ک دیپلم تجربی دارن با ی معدل خاص به شرط بومی بودن ی سری از رشته علی زیر مجموعه پزشکی رو میتونن بره ن خود پزشکی و پرستاری و اینا میخوام بدونم اونا چ رشته هایه و چجوری میتونم برم

 24. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:24 ب.ظ- پاسخ

  یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اون رشته های پیراپزشکی که میگید باید بومی باشی و پیش دانشگاهی داشته باشه چ رشته های و کجا و کی و چجوری باید ثبت نام کرد؟چون من خوزستانی ام و پیش دانشگاهی هم دارم

 25. nilofar.gh نوامبر 23, 2017 در12:25 ب.ظ- پاسخ

  رشته ام هم تجربی

 26. حسن نوامبر 23, 2017 در2:14 ب.ظ- پاسخ

  سلام الان تکمیل ظرفیت بعضی دانشگاهها پذیرش پزشکی ودندان پزشکی وداروسازی دارند میتوان ثبت نام کرد

  • Dorna Rezapour نوامبر 26, 2017 در12:38 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در صورتی که امسال در جلسه کنکور بوده باشید میتونین فرم تکمیل ظرفیت رو پر کنید.

 27. محمد نوامبر 27, 2017 در5:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام.یه سوال داشتم.اگر رشته کارشناسی یه فرد مهندسی کشاورزی باشه میتونه برا کارشناسی ارشد کنکور رشته های پیراپزشکی بده؟؟؟اگر میشه زود جواب بدید

  • Azadeh Rastegar نوامبر 28, 2017 در10:52 ق.ظ- پاسخ

   در دانشگاه آزاد رشته های کارشناسی غیر مرتبط میتونن آزمون ارشد شرکت کنند اما در دانشگاه سراسری نه

 28. دانش دسامبر 7, 2017 در2:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید رشته های بدون کنکور ارشد پزشکی شامل چ رشته هایی میشه

  • Zahra Valipoor دسامبر 9, 2017 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   سلام رشته های پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند

 29. Raziyeh دسامبر 10, 2017 در9:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخواستم بپرسم میتونم رشته کاردانی کاردرمانی بدون کنکور توی کرج قبول میکنن من بومی کرج هستم

  • Zahra Valipoor دسامبر 10, 2017 در11:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته کاردرمانی بدون کنکور پذیرش نداره

 30. سینا دسامبر 24, 2017 در8:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من یک واحد مانده دارم از پیش دانشگاهی
  و میخوام مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم
  میخواستم بدونم تو ثبت نام پاس کردن این واحد ضروریه یا بامدرک سوم (دیپلم)ثبت نام میکنن؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 26, 2017 در2:27 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با مشاوران تماس بگیرید

 31. الهه دسامبر 26, 2017 در11:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من لیسانس مدیریت دارم،میخواستم بدونم میتونم رشته پرستاری یا مامایی بدون کنکور ثبت نام کنم؟ اصلا‌ وجود داره؟؟؟

  • Azadeh Rastegar دسامبر 27, 2017 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   اکثر رشته های پیراپزشکی که خیلی پرمخاطبه مثل پرستاری و مامایی به صورت بدون کنکور وجود نداره

 32. mohadese ژانویه 1, 2018 در4:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام،من معدله دیپلمم ۱۷/۰۷هستش و معدله کتبیم۸/۴۴هست،میتونم رشته های حقوق یا حسابداری یا مهندسی برق یا روانشناسی یا رشته اتاق عمل یا هوشبری یا مامایی دانشگاه ازاد اهواز براساس سوابق تحصیلی که جدیدا اومده ،پذیرش بشم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 2, 2018 در3:13 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   براساس سوابق تحصیلیتون پذیرش خواهید شد بزارید شروع بشه

 33. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام . من کاردانی هنر خوندم‌ وتازه دیپلم تجربی گرفتم‌ میتونم بدون کنکوردر اصفهان هوشبری یا اتاق عمل بخونم ؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شما از نظر قانونی مشکلی ندارید ولی مشکلی که وجود داره این که این رشته ها کمتر ارائه میشن

 34. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:17 ب.ظ- پاسخ

  یه سوال دیگه چه رشته هایی بدون کنکور هس ؟؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   تمامی رشته ها ارائه خواهند شد

 35. فاطمه محرماتی ژانویه 3, 2018 در5:20 ب.ظ- پاسخ

  برای ثبت نام کاردانی پرستاری چجوری باید اقدام کنم ؟داخل دفترچه کاردانی کد پرستاری نداره ولی دفترچه کاردانی به کارشناسی پرستاری داره

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در10:00 ق.ظ- پاسخ

   سلام لطفا صبر داشته باشید لیست رشته ها ارائه بشن

 36. زينب ژانویه 9, 2018 در11:19 ب.ظ- پاسخ

  مامايي هم جزو رشته هاي بدون كنكور هست؟

 37. haniii ژانویه 10, 2018 در6:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادترم بهمن کی هست؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:33 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   وقت بخیر منتظر باشید فعلا اعلام نشده دفترچه

 38. haniiii ژانویه 10, 2018 در7:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من که رتبه ام 58000منطقه سه شده میتونم دانشگاه آزاد کرمان رشته بهداشت خانواده برم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   تا رتبه 40000 هزار پذیرش داشتیم

 39. دلارام ژانویه 19, 2018 در6:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام .ایا علوم پزشکی ازاد بهمن ماه تکمیل ظرفیت میذاره اخه نذاشته هنوز پزشکی وپیراپزشکیارو

 40. دلارام ژانویه 19, 2018 در6:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام . مشاورین محترم لطفا پاسخ بدید ایا علوم پزشکی ازاد برای ترم بهمن تکمیل ظرفیت میذاره؟

 41. یلدا فوریه 13, 2018 در8:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام.ببخشید من دانشجوی میکروبیولوژی هستم.معدل دیپلم تجربی12/60 بوده.به خاطر مشکلی که پیش اومد معدلم خراب شد.اما درسخون و زرنگم .ایا امکانش هست رشته پیراپزشکی اتاق عمل بدون کنکور ازاد یا ملی هر کجا باشه شرکت کنم.؟؟؟؟؟؟؟چون هیچ امیدی ندارم

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2018 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه بدون کنکور نداریم

 42. Somi آوریل 20, 2018 در1:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام من لیسانس شهرسازی دارم و میخام پرستاری بخونم میتونم ازاد بدون کنکور پرستاری ورودی بهمن ماه ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟

 43. لیلا آوریل 28, 2018 در9:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  برای قبولی ذدز رشته فیزیو تراپی و شنوایی یا بینایی بابد رتبه چند باشه

  • Mobin Hosseini آوریل 29, 2018 در11:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   بر اساس اطلاعات سال گذشته تقریبا پایین 4000 هزار پذیرش داشتیم

 44. مسعود آوریل 29, 2018 در11:49 ق.ظ- پاسخ

  سلام آیا رشته های بهداشت عمومی یا محیط یا بیماریها بدون کنکور دانشجو میگیره واسه کاردانی

  • Mobin Hosseini آوریل 29, 2018 در11:54 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله دوست عزیز بهداشت عمومی داریم

 45. Zahra می 8, 2018 در5:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام‌خسته نباشید من ترم ۷مامایی دانشگاه ازاد هستم ایا میتونم پردیس کیش داروسازی‌بخونم ؟

  • Mobin Hosseini می 22, 2018 در12:07 ب.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   بله مشکلی نداره از طریق آزمون تخصصی می توانید اقدام نمایید.

 46. حامد می 16, 2018 در2:15 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم و اونهم اینکه آیا بدون کنکور در رشته فیزیوتراپی می شود در دانشگاه ثبت نام کرد؟

  • Mobin Hosseini می 20, 2018 در7:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   در سال 94 پذیرش داشتیم اما برای سال 97 فعلا مشخص نیست

  • Mobin Hosseini می 21, 2018 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   با سلام
   با توجه به اینکه در سالهای پیش ثبت نام داشتیم فعلا برای مهرماه 97 مشخص نیست

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.