hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017
  • ثبت نام کنکور ارشد 98

ثبت نام کنکور ارشد 98

دسامبر 8th, 2018|بدون دیگاه

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته های بدون کنکور مشهد No ratings yet.

رشته های بدون کنکور مشهد

رشته های بدون کنکور مشهد دانشگاه آزاد؟

رشته های بدون کنکور پیام نور مشهد؟

رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد؟

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مشهد؟

مشاوره  انتخاب رشته کنکور سراسری و بدون آزمون مشهد؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 مشهد؟

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول 97 دانشگاه آزاد مشهد؟

در اینجا سعی بر این داریم پاسخ سوالات بالا را خدمت دوستان عزیز به صورت مفید عرض نماییم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های مشهد

هر سال تعداد زیادی از دانشگاه ها (دانشگاه آزاد بدون کنکور، علمی کاربردی بدون کنکور، پیام نور بدون کنکور غیرانتفاعی بدون کنکور)برای پذیرش بدون کنکور در تعدادی از رشته ها اقدام کرده و ثبت نام متقاضیان و داوطلبان بدون کنکور را به انجام می رسانند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

دانشگاه آزاد بدون کنکور در مشهد رشته های از جمله مهندسی معماری بدون کنکور، مهندسی عمران بدون کنکور، مهندسی کامپیوتر بدون کنکور مشهد، مهندسی پزشکی بدون کنکور مشهد و … برای نیمسال اول 97 پذیرش خواهیم داشت.

برای زیرگروه علوم تجربی رشته های از جمله دامپزشکی بدون کنکور مشهد، میکروبیولوژی بدون کنکور، زیست شناسی سلولی مولوکولی بدون کنکور، علوم تغذیه بدون کنکور مشهد، بهداشت عمومی و …. پذیرش انجام خواهد شد.

بدون کنکور زیر گروه علوم انسانی

در زیرگروه علوم انسانی رشته های برتری از جمله: روانشناسی بدون کنکور مشهد، حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد، آموزش و پرورش ابتدایی، رشته های مدیریت بازرگانی بدون کنکور،  حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد، امور بانکی بدون کنکور و … پذیرش انجام خواد شد.

رشته های بدون کنکور مشهد در زیر گروه هنر و زبان های خارجه هم شامل مترجمی زیان، آموزش زبان، زبان روسی، زبان چینی، سینما، کارگردانی، بازیگری، موسیقی و … می باشند.

ثبت نام بدون کنکور بازیگری

دانشگاه های علمی کاربردی مشهد و دانشگاه پیام نور مشهد هم رشته های مذکور را برای ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 پذیرش خواهند کرد.(رشته های بدون کنکور مشهد)

شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مشهد

ثبت نام بدون کنکور از بهمن ماه سال 96 بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل انجام می شود. دانشگاه آزاد به نسبت رشته های و به نسبت تعداد متقاضیان برای پذیرش متفاوت می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر (رشته های بدون کنکور مشهد)می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره تماس 9099072943 تماس حاصل بفرمایید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از نیمه دوم مرداد ماه 97 به بعد انجام خواهد شد، و در قالب انتخاب رشته می توانید 20 انتخاب داشته باشید. همانطور که در بالا ذکر نمودیم ثبت نام معمولا در براساس سوابق تحصیلی(رشته های بدون کنکور مشهد برای دانشگاه ها و واحدها انجام می گیرد. دانشگاه علمی کابردی و پیام نور هم از شهریور ماه ثبت نام انجام خواهد شد.

انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مشهد

با آرزوی موفقیت برای تمامی متقاضیان و داوطلبان در بزرگترین ماراتن علمی کشور، کنکور سراسری 97 مشاورین درخت دانش در مرحله انتخاب رشته منظم و هدفمند همرا با شما خواهند بود برای اطلاعات بیشتر می توانید بر رولینک زیر کلیک نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری 97

مشاوره انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون مشهد

مشاوره در انتخاب رشته به معنای راهنمایی در انتخاب بهترین مسیر تحصیلی از لحاظ بازار کار و همچنین علاقه افراد می باشد. با توجه به تعداد زیاد فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی و حتی کارشناسی ارشد و اشباع شدن بازار کار در تعداد زیادی از رشته  ها ضرورت انتخاب رشته مفید و منظم به چشم می آید.

انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون خود را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

تفاوت دانشگاه بدون کنکور و با آزمون

نکته قابل توجه این است که مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد و با آزمون هیچ تفاوتی ندارد(رشته های بدون کنکور مشهد) همچنین از لحاظ شهریه هم شبیه به هم می باشند و تفاوت ها فقط در نقل و انتقالات دانشگاه می باشند که برای دانشگاه بدون کنکور امکان پذیر نمی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه بدون کنکور

تفاوت دروه های پار وقت و تمام وقت

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل بزرگترین ماراتن علمی کشور ، کنکور سراسری 97، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، رشته های بدون کنکور پزشکی در کنار شما خواهند بود. انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور را به مشاوران درخت دانش بسپارید برای ارتباط با مشاوران درخت دانش می توانید با شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد تماس حاصل بفرمایید.

 

 

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.