مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه

تاریخ ارسال نوشته: 4 دسامبر 2017

رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷-۹۸ و رشته های تجربی بدون کنکور و انسانی  مشکل بسیاری از علاقه مندان به تحصیل را که به دلایلی مانند نداشتن وقت کافی برای آزمون دادن(کنکور ۹۸) یا داشتن استرس در سر جلسه کنکور و … حل کرده و داوطلبان را بر اساس علاقه به رشته تحصیلی بدون توجه به معدل دیپلم پذیرش می کند.

از آنجایی که هیچگونه تفاوتی در مبلغ شهریه یا ساعات درس در دانشگاه و مدرک تحصیلی و … بین ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم و دانشگاه آزاد با کنکور وجود ندارد، لذا داوطلبان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها سراسر کشور از ۳ سال گذشته تا کنون روز به روز بیشتر و بیشتر شده است.

تفاوت اصلی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور؟ 

تنها نکته حائز اهمیت در دانشگاه آزاد بدون کنکور این است که دانشجویان حق نقل و انتقال ندارند لذا توصیه می شود با شناخت کافی رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند زیرا که هر واحد دانشگاهی یک سری از رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷-۹۸ را داراست.

باید حتما دید که واحد دانشگاهی که شما قصد ادامه تحصیل دارید چه رشته هایی را بدون کنکور پذیرش می کند و آیا رشته مورد علاقه شما را پذیرش می کند یا کدام واحد دانشگاهی صلاحیت انتخاب را به عنوان دومین گزینه مورد نظر دارد؟ و ….

نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در گروه ریاضی

داوطلبان متقاضی می توانند جهت نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ در تمامی شهرهای ایران از طریق اینترنتی با ورود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزادبه آدرس azmoon.org  خرید یک کارت اعتباری بدون مراجعه حضوری در زمان مقررثبت نام نمایند و یا:

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوعات زمان، شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷-۹۸، جدیدترین رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه ، رشته مهندسی عمران بدون کنکور، مهندسی کامپیوتر بدون کنکور، رشته حسابداری بدون کنکور   و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

زمان رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷-۹۸

زمان شروع و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از نیمه دوم دی ماه ۹۷-۹۸ ماه به بعد منتشر خواهد شد و متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه و انتخاب رشته مورد نظر خود جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های ریاضی بدون کنکور نیمسال دوم

در مقطع کاردانی پیوسته حتما لازم نیست رشته ای را که برمی گزینید با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید، مرتبط باشد. در مقطع کاردانی ناپیوسته باید حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید. جهت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک فوق دیپلم گرفته باشید. برای شرکت در کارشناسی پیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی کافی است.لازم به ذکر است جهت پذیرش داوطلبان گرامی در بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی سوابق تحصیلی تأثیری نداشته یعنی داوطلبان با هر معدلی می توانند ثبت نام نمایند. (رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه)

رشته های موجود در بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه ریاضی فیزیک

اکثر رشته ها در بدون آزمون دانشگاه آزاد ارائه شده است البته تنها باید دید که در هر واحد دانشگاهی کدام رشته ها پذیرش می کنند. در مقطع کاردانی رشته های پر طرفداری مانند معماری، برق صنعتی، علمی کاربردی کامپیوتر، نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی الکتروتکنیک و …

در مقطع کارشناسی نیز رشته هایی مانند مهندسی تکنولوژی برق- قدرت، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، ریاضیات و کاربردها، مهندسی رباتیک، مهندسی عمران و …

مشاوره تحصیلی درخت دانش(رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه)

جهت مشاوره و راهنمایی درباره رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور در هر شهر و انجام ثبت نام  می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت منزل بدون کدگیری تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

سایت رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه: www.azmoon.org

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت شما افتخار ماست.

هیچ نظری وجود ندارد