hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان 5/5 (1)

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان 97-98

دانشگاه آزاد اردکان نیز مانند بسیاری دیگر از دانشگاه های آزاد اسلامی در سطح کشور در بیش از 95 درصد کد رشته محل ها به صورت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان در دو نوبت ورودی مهرماه و بهمن ماه 97 دانشجو میپذیر، توجه داشته باشید که تنها تفاوت بین پذیرش با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد در نحوه ورود آنها به دانشگاه می باشد.

با توجه به مقاله قبلی که در موردد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان بود و اهمیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد را کامل توضیح دادیم به شما پیشنهاد میکنیم حتما قبل از اینکه انتخاب رشته نمایید با یک مشاور تحصیلی با تجربه مشورت نمایید تا در رشته و یا شهری انتخاب رشته نمایید که باعث بروز مشکلاتی از قبیل دوری از خانه و خانواده شود، شما میتوانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش گفت و گو نمایید و انتخاب رشته ای بی نقص را انجام دهید.

معرفی دانشگاه آزاد اردکان

معرفی دانشگاه اردکان در استان یزد, شهر اردکان, جاده اردکان-نایین, نرسیده به پلیس راه می باشد، دانشگاه آزاد اردکان برای دو نیم سال مهر و بهمن به صورت بدون آزمون در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی(کارشناسی پیوسته, کارشناسی ناپیوسته, کاردانی پیوسته, کاردانی ناپیوسته) دانشجو می پذیرد، از جمله مزایای دانشگاه آزاد اردکان می توان به تاثیر صفر درصدی سوابق تحصیلی در نحوه پذیرش در آن اشاره نمود.

یعنی اینکه شما با هر معدلی در صورتی که شرایط و مدارک مورد نیاز را داشته باشید در دانشگاه آزاد اردکان پذیرفته خواهید شد. سایت رسمی دانشگاه iauardakan.ac.ir می باشد، برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام مقاله مربوط به نحوه ثبت نام رشته های بدون دانشگاه آزاد اردکان را مطالعه نمایید و برای کسب اطلاع از رشته های بدون کنکور این دانشگاه تا انتهای این مقاله با ما باشید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان نیمسال دوم 97-98

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان شامل 4 مقطع و 95 درصد رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد می شود به صورتی که تنها رشته های پزشکی بدون کنکور را پذیرش ندارد و اکثر رشته های پرطرفدار را بدون آزمون ثبت نام می کنند.

در زیر رشته ها را به تفکیک مقطع توضیح داده ایم.

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کارشناسی پیوسته

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 97 در مقطع کارشناسی پیوسته حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید. یعنی فقط داوطلبانی که در یکی از رشته های نظری مدرک پیش دانشگاهی گرفته اند می توانند این رشته ها را انتخاب نمایند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کارشناسی پیوسته به شرح زیر است:

مهندسی عمران, حسابداری, روانشناسی, علوم سیاسی و علوم اقتصادی

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کارشناسی ناپیوسته

مدرک کارشناسی ناپیوسته ویژه داوطلبانی است که در رشته ای دیگر مدرک کاردانی گرفته اند این داوطلبان در صورتی که مدرک کاردانی خودرا از یکی از موسسات و دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت و آموزش پزشکی گرفته باشند می توانند در دانشگاه آزاد اردکان به صورت بدون کنکور در یکی از رشته های زیر ادامه تحصیل دهند و مدرک کارشناسی خودرا دریافت نمایند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کارشناسی ناپیوسته به شرح زیر است:

مهندس اجرایی عمران, مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیر زمینی, مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو,آموزش و پرورش ابتدایی, تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی, آموزش علوم تجربی و حسابداری

لیست رشته های بدن آزمون دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کاردانی پیوسته

برای شرکت در مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته حتما باید مدرک دیپلم داشته باشید. داوطلبانی که مدرک دیپلم گروه فنی و حرفه ای و  کاردانش دارند باید در رشته مرتبط با مدرک خود ادامه تحصیل دهند. اما داوطلبانی که مدرک دیپلم نظری دارند می توانند در کلیه رشته های بدون آزمون این مقطع ثبت نام نمایند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کاردانی پیوسته به شرح زیر است:

تربیت بدنی,  مکانیک خودرو, حسابداری, نرم افزار کامپیوتر

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کاردانی ناپیوسته

برای شرکت در رشته های کاردانی ناپیوسته شما می بایست حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشد. در واقع داوطلبان رشته های نظری که مدرک پیش دانشگاهی دارند می توانند در این رشته ها شرکت نمایند. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان در مقطع کاردانی ناپیوسته به شرح زیر است:

کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی, کاردانی حسابداری, کاردانی نرم افزار کامپیوتر

مشاور تحصیلی درخت دانش

در صورتی که در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد, زمان ثبت نام رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت بهمن ماه, در انتخاب رشته ها و شهرها و یا در باره نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز در هر دانشگاه سوالی دارید می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری پاسخ سوالات خودرا از مشاوران درخت دانش بخواهید.

 

 

Please rate this

توسط | 2019-02-03T15:41:59+04:30 دسامبر 1st, 2018|دانشگاه آزاد, دانشگاه بدون کنکور|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.