مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: ۱۳ آذر ۱۳۹۶

دانشگاه آزاد اسلامی به مدت ۳ سال است که در رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ ثبت نام دارد، این دانشگاه در مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته از متقاضیان ثبت نام می نماید.

برای بسیاری از متقاضیان این سوال پیش می آید که ثبت نام دانشگاه آزاد با کنکور در مقایسه با ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ چه تفاوتی وجود دارد؟ و یا رشته های تجربی بدون کنکور کدامند؟ بهتر است بدانید که تنها تفاوت این دو ثبت نام تنها در نوع ثبت نام آنهاست، و لیست بعضی از رشته های با آزمون است که تفات دارد و مبلغ شهریه یا ساعات تشکیل کلاسهای درسی و … در هر دو دانشگاه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی ندارد.

“نقل و انتقال در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور امکان پذیر نیست”

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸

داوطلبان متقاضی می توانند جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و در تمامی شهرهای ایران از طریق اینترنتی با ورود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org  خرید یک کارت اعتباری بدون مراجعه حضوری در زمان مقرر ثبت نام نمایند.  یا از طریق مشاوره و تماس با گروه مشاورین مجرب درخت دانش تماس گرفته و ثبت نام از رشته ی مورد دلخواه خود را به عمل آورند.

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوعات زمان، شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های تجربی نیمسال دوم بهمن ماه ۹۷-۹۸، رشته های تجربی جدید بدون کنکور ارائه شده در ترم بهمن ۹۷، رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد، رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

رشته های پزشکی بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

رشته زیست شناسی بدون کنکور

رشته دامپزشکی بدون کنکور

رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور

رشته داروسازی بدون کنکور کیش

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸

زمان آغاز ثبت نام و منتشر شدن دفترچه رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ در نیمه دوم دی ماه ۹۷ ماه منتشر خواهد شد و متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه و انتخاب رشته مورد نظر خود جهت ثبت نام اقدام نمایند.

انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون رشته های تجربی خود را به مشاوران ما بسپارید

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های تجربی بدون کنکور ۹۷-۹۸

در مقطع کاردانی پیوسته لازم نیست رشته ای را که برمی گزینید با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید، مرتبط باشد. در مقطع کاردانی ناپیوسته بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دیپلم خود رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید ولی داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامی است. جهت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک فوق دیپلم گرفته باشید. برای شرکت در کارشناسی پیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی کافی است.لازم به ذکر است جهت پذیرش داوطلبان گرامی در بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی سوابق تحصیلی تأثیری نداشته یعنی داوطلبان با هر معدلی می توانند ثبت نام نمایند.لازم به ذکر است که موسسه درخت دانش در نیمسال دوم ( بهمن ماه ) برای داوطلبان تجربی سوپرایز بزرگی دارد

رشته های موجود در بدون کنکور دانشگاه آزاد(رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد)

 دانشگاه آزاد بدون کنکوردر رشته تجربی رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، اتاق عمل، مامایی، علوم تغذیه، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، بهداشت محیط، رادیولوژی، دامپزشکی، علوم آزمایشگاهی و بهداشت حرفه ای را ندارد. البته این تعداد رشته در مقابل انبوه رشته های پرطرفدار تجربی تقریبا ناچیز است و می توان گفت ۹۵ درصد رشته های تجربی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام می کند. رشته هایی مانند گیاه پزشکی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، صنایع غذایی، شیمی و … را می توان در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در ترم بهمن ماه مشاهده کرد.

پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

هیچکدام از رشته های گروه پزشکی در دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش نمی شود. در بند قبلی کامل توضیح داده شده که فقط چند رشته از رشته های گروه تجربی مانند پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و … پذیرش نمی کند و در باقی رشته ها می توانید با شرایط مذکور جهت ثبت نام اقدام کنید.(رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد) برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع پذیرش رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پذیرش رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت مشاوره و راهنمایی درباره رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور در هر شهر می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت منزل بدون کدگیری تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

آدرس سایت دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد:AZMOON.ORG

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت شما افتخار ماست.

5 نظر