مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: ۱۴ آذر ۱۳۹۶
رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد
 • رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد کدامند؟(کارگردانی، بازیگری، نقاشی ،گرافیک، معماری و…)
 • شرایط پذیرش بدون کنکور رشته های هنر آزاد ۹۷-۹۸ چیست؟(مطالعه مقاله)
 • آیا موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(نوازندگی موسیقی ایران!)
 • نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ به چه صورت است؟(سایت ثبت نام دانشگاه آزاد )
 • لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ کدامند؟(ادامه مقاله)
 • و…؟؟

دراین مقاله سعی داریم پاسخ سوالات متعددی و ابهامات را که داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در ذهن داشته اند در مورد رشته های بدون کنکور گروه هنرو رشته های بدون کنکور تجربی کدامند؟ و با مشاوره تحصیلی درخت دانشتماس گرفته اند را پاسخ دهد.

معرفی رشته های هنر بدون کنکور

رشته های هنر بدون کنکور مجموعه ای از آثار و پروژه های می باشد که که به منظور انتقال حس، معنا و مفهوم در جهت اثر گذاری بر احساسات، عواطف و هوش انسانی خلق می شوند و شامل رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد قرار می گیرند، برای آثار هنری نمی توان ضابطه و فرمول تعیین نمود زیرا هرچه هست بر عاطفه و احساس تاثیر می گذارد، در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد هنر را آورده ایم.

رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد کدامند؟

رشته ها با تنوع زیادی در دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه شده اند و تقریبا ۹۵ درصد از رشته های با آزمون در بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه می شوند. اما در این میان مسئله حائز اهمیت این است که دانشگاه انتخابی توسط شما آیا رشته مورد علاقه شما را پذیرش می کند یا نه؟ جهت اطلاع از رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸، موسیقی بدون کنور، کارگردانی بدون کنکور، رشته بازیگری بدون کنکور ، شرایط پذیرش رشته گرافیک بدون کنکور و نقاشی، طراحی لباس و پارچه، فناوری صدا، نوازندگی موسیقی ایرانی، واحدهای دانشگاه آزاد نزدیک به محل سکونت شما با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

آیا رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟

رشته موسیقی بدون کنکور از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۷-۹۸ حذف شد اما این احتمال وجود دارد رشته موسیقی بدون آزمون جز رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ تحت عنوان نوازندگی موسیقی ایرانی به لیست رشته های هنر بدون کنکورآزاد بهمن ۹۷ اضافه شود و باید توجه نمود که از متقاضیان رشته موسیقی بدون کنکور در محل دانشگاهی انتخابی،آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی به عمل خواهد آمد و در صورت قبولی می توانند در محل دانشگاهی ثبت نام نمایند لذا دریافت رسید ثبت نام رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد براي این رشته به منزله پذیرش در این رشته نمی باشد.

آیا رشته بازیگری بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟

در جواب سوال پرتکرار داوطلبین گروه هنر بدون آزمون که از مشاوران ما می پرسند که آیا رشته بازیگری جز رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد قرار می گیرد؟ باید گفت که بله

رشته بازیگری بدون آزمون جز لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد می باشد و برای نیمسال اول دانشگاه آزاد تهران مرکز رشته بازیگری بدون کنکور را پذیرش داشته است، برای اطلاع از شرایط ورود به این رشته، معدل لازم برای قبولی در این رشته و نحوه ثبت نام و .. می توانید با مشاوران ما از طریق شمارهگیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های هنر بدون کنکوردانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل:

فرش، صنایع دستی، آشنایی با رشته های بازیگری-کارگردانی، نوازندگی موسیقی ایرانی، نمایش عروسکی، عکاسی، گرافیک، ادبیات نمایشی، نقاشی، طراحی پارچه وطراحی صحنه ، ارتباط تصویری و …. می باشند.

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته های هنر چیست؟

در مقطع کاردانی پیوسته لازم است رشته ای را که برمی گزینید با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید، مرتبط باشد در واقع یعنی تجانس رشته مهم است. در مقطع کاردانی ناپیوسته بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دیپلم خود رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید. جهت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته(رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد) لازم است مدرک فوق دیپلم گرفته باشید. برای شرکت در کارشناسی پیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی کافی است.لازم به ذکر است جهت پذیرش داوطلبان گرامی در بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی معدل کتبی دیپلم ملاک پذیرش می باشد.

رشته های هنر به ۷ بخش تقسیم می شوند که به هنرهای هفت گانه معروفند:

 • هنر اول : موسیقی
 • هنر دوم : حرکات نمایشی و رقص
 • هنر سوم : هنرهای ترسیمی، (نقاشی ، خطاطی و …)
 • هنر چهارم : هنرهای تجسمی، (معماری، مجسمه سازی ، شیشه گری و …)
 • هنر پنجم : ادبیات (نویسندگی، شامل شعر ، داستان ، فیلمنامه و…)
 • هنر ششم : هنرهای نمایشی، تئاتر و …
 • هنر هفتم : سینما

قبل از اینکه در مورد رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد حرف بزنیم ابتدا تفاوت رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه آزاد را بررسی نماییم.

تفاوت دانشگاه آزاد بدون کنکور هنر و با کنکور در چیست؟

دانشگاه آزاد اسلامی مشکل بسیاری از علاقه مندان به تحصیل را که به دلایلی مانند نداشتن وقت کافی برای آزمون دادن یا داشتن استرس در سر جلسه کنکور و … حل کرده و داوطلبان را بر اساس علاقه به رشته تحصیلی بدون توجه به معدل کتبی دیپلم پذیرش می کند. از آنجایی که هیچگونه تفاوتی در مبلغ شهریه یا ساعات درس در دانشگاه و مدرک تحصیلی و … بین دانشگاه آزاد بدون کنکور و دانشگاه آزاد با کنکور وجود ندارد، لذا داوطلبان دانشگاه آزاد بدون کنکور از ۳ سال گذشته تا کنون روز به روز بیشتر و بیشتر شده است.

تنها نکته حائز اهمیت در دانشگاه آزاد بدون کنکور این است که دانشجویان حق نقل و انتقال ندارند لذا توصیه می شود با شناخت کافی رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند زیرا که هر واحد دانشگاهی یک سری از رشته ها را داراست. باید حتما دید که واحد دانشگاهی که شما قصد ادامه تحصیل دارید چه رشته هایی را بدون کنکور پذیرش می کند وآیا رشته مورد علاقه شما را پذیرش می کند یا کدام واحد دانشگاهی صلاحیت انتخاب را به عنوان دومین گزینه مورد نظر دارد؟ و ….

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد گروه هنر چگونه است؟

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم می باشد و هرچه معدل داوزطلب بالاتر باشد شانس پذیرفته شدن در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ بالاتر می باشد.

نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در گروه هنر

داوطلبان متقاضی می توانند جهت ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در تمامی شهرهای ایران از طریق اینترنتی با ورود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org  و خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور بدون مراجعه حضوری در زمان مقررثبت نام نمایند.

با توجه به حساسیت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در وارد نمودن معدل کتبی، سوابق تحصیلی، و گروه های آزمایشی پیشنهاد می شود برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ از طریق مشاوره با مشاورین مجرب درخت دانش با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد از تلفن ثابت منزل تماس گرفته و ثبت نام از رشته ی مورد دلخواه خود را به عمل آورند. نکته قابل توجه در مورد ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد نیمسال دوم این است که ثبت نام اینترنتی دو مرحله ایی می باشد.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در بهمن ماه ۹۷

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از نیمه دوم دی ماه آغاز خواهد شد و داوطلبان با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن ۹۷ می توانند از شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد و رشته های پزشکی بدون کنکور و رشته های بدون کنکور آزاد تهران و شهرستان ها  با خبر شوند و با نهایت دقت ثبت نام آزاد بدون کنکور بهمن ۹۷ خود را انجام دهند.

 مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت مشاوره و راهنمایی درباره رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد در هر شهر و انجام ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت منزل بدون کدگیری تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن

برای اطلاعاتی در باب موضوعات مختلف از جمله مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه علوم انسانی ، رشته های بدون کنکور تجربی بهمن دانشگاه آزاد و همچنین ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن و بدون کنکور هنر می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت شما افتخار ماست.

هیچ نظری وجود ندارد