مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 30 ژوئن 2018
رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

آیا رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(بله مطالعه مقاله)

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته میکروبیولوژی؟ (کارشناسی پیوسته، مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی)

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته های تجربی نیمسال دوم ۹۷-۹۸ چه زمانی است؟(نیمه دوم دی ماه ۹۷)

میکروبیولوژی پزشکی به چه معناست؟(مطالعه مقاله)

لیست دانشگاه هایی که رشته میکروبیولوژی بدون آزمون دارند کدام اند؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

شهریه رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد چند است ؟(مطالعه مقاله)

بازارکار رشته میکروبیولوژی در ایران به چه صورتی است؟

و… ؟

در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم بهمن ۹۷ و متقاضی رشته های بدون کنکور تجربی که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام بدون کنکور رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷-۹۸

نام رشته میکروبیولوژی بدون کنکور از بهمن سال ۹۶ در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار گرفت و تحصیل متقاضیان این رشته را راحت تر کرد؛ به طوری که دیگر نیازی به کنکور دادن نیست و داوطلبان بدون کنکور رشته میکروبیولوژی که علاقه خیلی زیادی به کارهای آزمایشگاهی و کار های تحقیقاتی دارند میتوانند بدون آزمون وارد دانشگاه شوند.

ورود به رشته میکروبیولوژی بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی (معدل) می باشد و تضمینی در قبولی ثبت نام این رشته به صورت بدون کنکور نیست، لذا داوطلبان برای انتخاب این رشته باید دقت کنند که اولا معدل لازم برای قبولی در این رشته؟ چه دانشگاه هایی این رشته را بدون آزمون ارائه می دهند؟ شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی، زمان و نحوه گرفتن کارت و … می توانند با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام رشته میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد

رشته میکروبیولوژی بدون آزمون را تنها در مقطع کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۹۷ داریم شرط اساسی لازم داشتن مدارک لازم:

  • مدرک پیش دانشگاهی
  • مدرک دیپلم چهار ساله (نظام قدیم)
  • مدرک کاردانی

از آنجایی که رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دارای اهمیت بالایی است و هر دانشگاهی پذیرش بدون کنکور این رشته را دارا نیست؛ برای ورود به این رشته شرایطی خاصی وجود دارد، که شما میتوانید با تماس با مشاورین درخت دانش از شرایط و رتبه لازم برای رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ثبت نام اطلاعات کسب کنید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت دو مرحله ای است که مرحله اول خرید کارت اعتباری و انتخاب رشته از دانشگاه مورد تقاضا می باشد. و مرحله دوم از حساسیت بیشتری برخوردار است که داوطلبان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، زیرا با رعایت مرحله دوم ثبت نام میتوانید سرعت ثبت نام را بالا ببرید. در سالهای نه چندان دور همواره راهیابی به دانشگاه برای بسیاری از متقاضیان از طریق کنکور و آزمون سراسری مشکل و طاقت فرسا بود. در سالهای اخیر دانشگاه آزاد بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف و دانشگاه های مختلف بدون کنکور نموده است. بیش از ۴ سال می باشد که این دانشگاه بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

 بازار کار رشته میکروبیولوژی

رشته میکروبیولوژی دارای بازارکار پویایی است؛ به سه دسته پزشکی، غذایی و صنعتی تقسیم می شود. اکثر این کار ها در محیط های آزمایشگاهی هستند،نمونه های این مشاغل در ادامه آورده شد.

صنایع غذایی و دارویی، سازمان های حوزه بهداشت و درمان، کشاورزی، محیط زیست، آزمایشگاه پاتولوژی،میکروب شناسی، آزمایشگاه واکسن و سرم، کارشناس مواد خوراکی و… .

درآمد میکروبیولوژیست

در زمینه درآمد در کشور ایران میزان مشخصی نمی باشد و گستردگی زیادی دارد؛ میزان تحصیلات و تجربیات و سابقه شما میتواند درمیزان درآمد زایی شما تاثیر بگذارد.

در صورت ابهام ویا سوال در مورد انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور، رشته میکرو بیولوژی بدون کنکور، و ارتباط با مشاورین مجرب برای دیافت مشاوره تحصیلی می توانید با ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

سایت ثبت نام رشته میکروبیولوژی بدون کنکور: www.azmoon.org

شماره تماس۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

85 نظر