hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور 5/5 (1)

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

آیا میکروبیولوژی رشته خوبی است؟

میکروبیولوژی پزشکی به چه معناست؟

پذیرش رشته میکروبیولوژی بدون کنکور چگونه است؟

شرایط ورود به رشته میکروبیولوژی بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور چه زمانی است؟

لیست دانشگاه هایی که رشته میکروبیولوژی بدون آزمون دارند کدام اند؟

شرایط ثبت نام رشته میکرو بیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور چگونه است؟

چارت درسی رشته میکروبیولوژی ؟

میزان درآمد میکروبیولوژیست چگونه است؟

شهریه رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد چند است ؟

بازارکار رشته میکروبیولوژی در ایران و… .

این سولات پرسش هایی است که اغلب، داوطلبان ابهام داشته اند و با مشاورین درخت دانش تماس گرفته اند؛ در ادامه به پاسخ آنها خواهیم پرداخت.

خبر فوری:

مهلت ثبت‌نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون این دانشگاه تا روز شنبه 31 شهریور 97 تمدید شد.

ثبت نام بدون کنکوررشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد

نام رشته میکروبیولوژی از بهمن سال 96 در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار گرفت و تحصیل متقاضیان این رشته را راحت تر کرد؛ به طوری که دیگر نیازی به کنکور دادن نیست و داوطلبان بدون کنکور رشته میکروبیولوژی که علاقه خیلی زیادی به کارهای آزمایشگاهی و کار های تحقیقاتی دارند میتوانند بدون آزمون وارد دانشگاه شوند.

زمان ثبت نام رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 در دو نوبت نیمه دوم مرداد و نیمه اول دی ماه برای نوبت های مهر ماه (نیمسال اول 97) و بهمن ماه (نیمسال دوم 97-98)صورت میگیرد؛ داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه، زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد 97، اطلاع از حداقل معدل لازم برای ورود به رشته میکروبیولوژی بدون آزمون و بالا بردن شانس قبولی با انتخاب رشته صحیح بر اساس سوابق تحصیلی، لیست رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد تهران بدون کنکور مهر 97 داوطلب میتوانند از طریق تلفن ثابت با شماره گیری شماره 9099072943  بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور 97

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 97

شرایط ثبت نام میکروبیولوژی دانشگاه آزاد

از آنجایی که رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دارای اهمیت بالایی است و هر دانشگاهی پذیرش بدون کنکور این رشته را دارا نیست؛ برای ورود به این رشته شرایطی خاصی وجود دارد، که شما میتوانید با تماس با مشاورین درخت دانش از شرایط و رتبه لازم برای رشته میکروبیولوژی برای ثبت نام اطلاعات کسب کنید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ( مهر ماه 97 )

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت دو مرحله ای است که مرحله اول خرید کارت اعتباری و انتخاب رشته از دانشگاه مورد تقاضا می باشد. و مرحله دوم از حساسیت بیشتری برخوردار است که داوطلبان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، زیرا با رعایت مرحله دوم ثبت نام میتوانید سرعت ثبت نام را بالا ببرید. در سالهای نه چندان دور همواره راهیابی به دانشگاه برای بسیاری از متقاضیان از طریق کنکور و آزمون سراسری مشکل و طاقت فرسا بود. در سالهای اخیر دانشگاه آزاد بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف و دانشگاه های مختلف بدون کنکور نموده است. بیش از 4 سال می باشد که این دانشگاه بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

 بازار کار رشته میکروبیولوژی

رشته میکروبیولوژی دارای بازارکار پویایی است؛ به سه دسته پزشکی، غذایی و صنعتی تقسیم می شود. اکثر این کار ها در محیط های آزمایشگاهی هستند،نمونه های این مشاغل در ادامه آورده شد.

صنایع غذایی و دارویی، سازمان های حوزه بهداشت و درمان، کشاورزی، محیط زیست، آزمایشگاه پاتولوژی،میکروب شناسی، آزمایشگاه واکسن و سرم، کارشناس مواد خوراکی و… .

درآمد میکروبیولوژیست

در زمینه درآمد در کشور ایران میزان مشخصی نمی باشد و گستردگی زیادی دارد؛ میزان تحصیلات و تجربیات و سابقه شما میتواند درمیزان درآمد زایی شما تاثیر بگذارد.

در صورت ابهام ویا سوال در مورد انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور، رشته میکرو بیولوژی بدون کنکور، و ارتباط با مشاورین مجرب برای دیافت مشاوره تحصیلی می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

 

 

 

 

 

 

 

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.