مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

رشته موسیقی بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 3 ژانویه 2019
رشته موسیقی بدون کنکور

آیا رشته موسیقی بدون کنکور در دانشگاه آزاد داریم؟(بله  براساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد)

معرفی رشته موسیقی بدون آزمون – بازارکار این رشته – توانایی لازم – گرایش ها ؟(مطالعه مقاله)

ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟( کارشناسی)

شرایط پذیرش رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟(مطالعه کامل مقاله)

زمان ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟(نیمه دوم دی ماه ۹۷)

نحوه ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ چگونه است؟(ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد)

کدام واحد های دانشگاه آزاد تهران رشته موسیقی را بدون کنکور ارائه می دهند؟(مقاله را مطالعه بفرمایید)

و…؟؟؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

معرفی رشته موسیقی

رشته موسیقی یا موزیک (به فرانسوی: musique) که در فارسی به آن خُنیا هم گفته می‌شد، درون مایه اصلی تشکیل دهنده  صدا و سکوت است. عناصر اصلی تشکیل ‌دهندهٔ موسیقی شامل نواک یاهمان زیروبمی (تعیین‌کنندهٔ ملودی و هارمونی) و ریتم است.

رشته موسیقی بدون کنکور از رشته هایی است که علاقه مندان آن معمولا یا به صورت آکادمیک یا دوره های آموزشی که برگزار می شود به فعالیت در این رشته خواهند پرداخت اما همواره تحصیلات آکادمیک در هر رشته ای می تواند در پیشرفت اصولی افراد مفید باشد و سوالات متداولی که داوطلبان از مشاوران درخت دانش مطرح کرده اند مبنی براینکه آیا رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه می شود؟ و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران کدامند؟ و رشته های بدون آزمون گروه هنر بهمن ماه دانشگاه آزاد چه رشته هایی هستند را در این مقاله بررسی می نماییم.

رشته موسیقی بدون کنکور

توانایی های لازم رشته موسیقی

اگر یادگیری موسیقی اصولی و درست باشد کاری دشوار نیست و اندکی ذوق و علاقه کافی است که شما بتوانید رشته موسیقی بدون کنکور را فرابگیرید اما یک عامل مه بسیار تعیین کننده است تمرین، تمرین و تمرین می باشد لذا باید آدم سخت کوشی باشید که از تمرین خسته نشوید.

بازار کار رشته موسیقی

بازار کار رشته موسیقی بدون آزمون در زمینه های موسیقی و هنر می باشد شامل:مربی آموزش موسیقی،آهنگ سازی، اجرا کننده ارکستر و فعالیت در گروه های ارکستر، کار در استودیوهای ضبط صدا و …

گرایش های کارشناسی رشته موسیقی

رشته موسیقی بدون کنکور در مقطع کارشناسی شامل شاخه های زیر است: البته نکته قابل توجه این است که هر نیمسال گرایش از رشته موسیقی بدون کنکور ارائه خواهد شد که در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد

  • آهنگسازی
  • نوازندگی موسیقی ایرانی
  • نوازندگی موسیقی جهانی

آیا رشته موسیقی بدون کنکور داریم؟

چند سالی است که دانشگاه آزاد در راستای حذف کنکور، براساس معدل دیپلم و تحت عنوان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش دارد و رشته موسیقی نیز بدون کنکور ارائه می شود اما با توجه به شرایط ویژه در پذیرش بدون کنکور رشته موسیقی دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود که برای اطلاع از معدل لازم برای ورود به این رشته، رتبه لازم برای قبولی در کنکور هنر و دانشگاه سوره تهران، دانشگاه های پذیرش این رشته و .. می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت  9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

شرایط ورود به رشته موسیقی بدون کنکور نیمسال دوم ۹۷-۹۸

از متقاضیان رشته موسیقی بدون کنکور آزاد بهمن ۹۷-۹۸ در محل دانشگاهی انتخابی، آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی به عمل خواهد آمد و در صورت قبولی می توانند در محل دانشگاهی ثبت نام نمایند لذا دریافت رسید ثبت نام براي این رشته به منزله پذیرش در این رشته نمی باشد، داوطلبان محترم همچنین در زیر رشته های پرطرفدار گروه هنر رابهتر بشناسید:

شرایط پذیرش رشته گرافیک بدون کنکور

رشته کارگردانی بدون کنکور

رشته بازیگری بدون کنکور

رشته معماری بدون کنکور

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی در مقطع کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸

از شرایط ورود به رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ لزوم داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه است و همچنین قبولی در آزمون عملی رشته موسیقی بدون کنکور آزاد ۹۷-۹۸ است.ملاک پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم  و کسب حدنصاب قبولی در آزمون عملی است و هرچه معدل کتبی دیپلم شما بالاتر باشد از شانس قبولی بیشتری برخوردار هستید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و شهرستان ها، واحد های دانشگاه آزاد نزدیک به محل سکونت خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره.

ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟

یکی از رشته های پر طرفدار دانشگاه آزاد بدون کنکور زیرگروه هنر رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد که در مقطع کارشناسی پیوسته بهمن ۹۷ دانشگاه آزاد در شاخه نوازندگی موسیقی ایرانی ارائه می شود و متقاضیان با داشتن شرایط ثبت نام که در بالا اشاره شد می توانند ثبت نام خود را انجام دهند و در آزمون عملی شرکت کنند.

واحدهای دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته موسیقی

واحدهای ارائه دهنده رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد معدود هستند در این بخش واحدهای دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها که رشته موسیقی  را ارائه می دهند را خدمت داوطلبان محترم ارائه می دهیم:

کارشناسی پیوسته رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته موسیقی در دانشگاه آزاد تهران در مقطع کارشناسی پیوسته در رشته های بدون آزمون تهران مرکزی تحت عنوان نوازندگی موسیقی ایرانی ارائه می شود و برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ احتمالا واحد های جدیدی رشته موسیقی را پذیرش نمایند به همین دلیل به خاطر ظرفیت پایین این رشته و متقاضیان زیاد جهت بالابردن شانس قبولی خود و همچنین اطلاع از واحد های دانشگاه آزاد بدون کنکور شهرستان ها با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره در ارتباط باشید .

زمان ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟

زمان ثبت نام  دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ طبق روال سال های گذشته از نیمه دوم دی ماه ۹۷ شروع خواهد شد واسامی پذیرفته شدگان برای برای آزمون عملی رشته موسیقی از اوایل بهمن ۹۷ اعلام خواهد شد و در صورت پذیرفته شدن می توانند مشغول به تحصیل شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته موسیقی

ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور در تمام واحد های دانشگاه آزاد فقط و فقط ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org  انجام می شود برخلاف سال های گذشته برای ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن ۹۷ نیاز نیست از ابتدا به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایید و مراجعه حضوری مرحله بعد از اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد می باشد.

توجه: یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن مواجه بوده اند اشتباه وارد نمودن گروه آزمایشی بوده است و اینکه رشته مورد در زیر گروه آزمایشی انتخاب شده نبوده است و پیشنهاد میشود حتما قبل از ثبت نام با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید و مجبور به خرید مجدد کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نباشید.

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون کنکور درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش راهنمای شما در معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بر اساس سوابق تحصیلی، معرفی رشته های بدون کنکور هنر نیمسال دوم ۹۷-۹۸، لیست رشته های بدون کنکوردانشگا آزاد نیمسال دوم ۹۷، رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های غیر انتفاعی، ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد واعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ خواهد بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

2 نظر