hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

رشته داروسازی بدون کنکور در کیش No ratings yet.

 • سوال مهم: آیا پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش برای سال 98 خواهیم داشت ؟(مطالعه مقاله)
 • نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 برای قبولی رشته پزشکی، آخرین رتبه قبولی؟(کلیک بر روی لینک رنگی)
 • دانشگاههایی که رشته های پزشکی را بدون کنکور پذیرش می کنند در داخل کشور کدامند ؟
 • لیست رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور سال 98 کدامند ؟(دانشگاه بین الملل کیش_ دانشگاه آزاد_ تحصیل رشته های پزشک خارج از کشور)
 • سوال پرتکرار: آیا دانشگاه بین الملل تهران و رشته داروسازی بدون کنکور در کیش برای سال 98 پذیرش خواهند داشت؟
 • زمان دقیق نتایج اولیه کنکور سراسری 98 ؟ (نیم اول مرداد ماه 98)
 • آیا ثبت نام بدون کنکور در رشته داروساری – رشته دندانپزشکی و رشته دامپزشکی در دانشگاه آزاد واقعیت دارد؟(خرید صندلی!!!)
 • شرایط تحصیل رایگان در خارج از کشور رشته ی داروسازی و پزشکی بدون آزمون چگونه می باشد؟(بدون آزمون ورودی و مدرک زبان)
 • نحوه پذیرش داروسازی بدون کنکور 98-99 چگونه است؟ (سوابق تحصیلی ملاک اصلی پذیرش خواهد بود یا استعداد درخشان!)

و …؟؟؟

درخت دانش در این مقاله قصد دارد تا واقعیت رشته های پزشکی بدون کنکور را برای شما دوستان عزیز تشریح نماید، و پاسخ سوالات متعددی و ابهامات را که داوطلبان عزیز در ذهن داشته اند و با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند را پاسخ دهد.

رشته های

پذیرش رشته داروسازی در کیش بدون کنکور مهر – بهمن 98

رشته های پزشکی و پیراپزشکی، رشته داروسازی ، پذیرش دامپزشکی بدون کنکور، رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور در کیش دو سالیست که وارد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شده اند، و هر ترم احتمال این وجود دارد که به این لیست رشته ها، رشته های پزشکی و پیراپزشکی اضافه شوند، برای مثال ما در بهمن ماه 97 بر اساس پیش بینی هایی که مشاوران درخت دانش، در ارتباط با سنجش دانشگاه آزاد داشتند شاهد بودیم که رشته دامپزشکی جز این لیست رشته ها قرار بگیرد و نسبت به بازار کار خوب این رشته طرفداران زیادی برای ثبت نام این رشته و رشته های دیگر پزشکی بدون آزمون اقدام کردند.

برای اطلاع از لیست رشته های جدید بدون کنکور مهر و بهمن ماه 98 دانشگاه ازاد و پذیرش بدون کنکور رشته های دانشگاه بین الملل کیش که بر اساس صرفا سوابق تحصیلی و استعداد درخشان پذیرش خواهند کرد و همچنین، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98، تحصیل رایگان بدون کنکور پزشکی خارج از کشور می توانید با مشاوران درخت دانش با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کیش به غیر از داروسازی

دانشگاه پزشکی پردیس خودگردان کیش در سه گروه آزمایشی بدون کنکور دانشجو پذیرش دارد که به ترتیب:

 1. علوم ریاضی و فیزیک
 2. علوم انسانی
 3. رشته های هنر

رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کیش 98-99

 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی عمران
 • مهندسی هوافضا
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی مواد و متالوژی
 • حقوق
 • طراحی صنعتی
 • و …

شرایط و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش تا 6 شهریور ماه 98 فرصت ثبت نام داریم توصیه می شود برای اطلاع از لیست کامل رشته های این دانشگاه شرایط و نحوه ثبت نام، با چه معدلی چه رشته ای ؟ و … با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (لدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

توجه: مدرک صادره فارغ التحصیلان دانشگاه پردیس کیش از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران می باشد.

داروسازی بدون کنکور 97-98

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر – بهمن 98

با توجه به اینکه سالهای قبل بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم معمولا از نیمه ی دوم آذر ماه آغاز میشد و تا بهمن ماه ادامه داشت پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 97 نیز در همین تاریخ برای نیم سال دوم 98 شروع خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات نحوه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 97، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه تجربی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه ریاضی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه انسانی، که احتمال زیاد همین رشته ها را برای نیمسال اول سال 98 دانشگاه آزاد پذیرش داشته باشد و در دفترچه بدون کنکور لیست رشته های پزشکی و پیراپزشکی نیز به همین لیست رشته های بدون کنکور مهر 98 اضافه شوند.

برای اطلاع از لیست رشته های جدید بدون کنکور سال 98 و همچنین رشته های پیراپزشکی بدون کنکور با مشاوران بدون آزمون درخت دانش در تماس باشید یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

تنها موضوعی که باعث شده برای داوطلبان این ابهام به وجود بیاید این است که در سالهای گذشته در بعضی شهرها به صورت نیمه متمرکز در مقطع کاردانی، دانشگاه علوم پزشکی بر اساس سوابق و معدل بدون کنکور بعضی رشته های پیراپزشکی را پذیرش نموده است. رشته هایی مانند اتاق عمل، هوشبری، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط و یک سری دیگر از رشته های تجربی و پیراپزشکی.

در مقطع کاردانی دوره روزانه دانشگاه علوم پزشکی و کارشناسی در دانشگاه پردیس تهران و صنعتی شریف در کیش یک سری رشته های گروه تجربی و مهندسی را بدون کنکور پذیرش می نماید. کسانی که مشکل مادی ندارند و دوری راه و غربت برای آنان مشکلی ایجاد نمی کند، می توانند با اطلاع از شهریه سنگین دانشگاه های پردیس(کیش، دانشگاه تهران و …) بدون کنکور شرکت نمایند.

لازم به ذکر است تنها هزینه این دانشگاه دشوار است وگرنه از لحاظ مدرک فرقی با دانشگاه دولتی روزانه ندارد.

در رشته ریاضی فیزیک هم بعضی رشته های آن در دانشگاه پردیس کیش به صورت بدون کنکور پذیرش دارد. اما رشته های علوم انسانی در این دانشگاه جایی ندارند(رشته داروسازی بدون کنکور در کیش). امکانات رفاهی دانشگاه پردیس کیش خوابگاه – سلف سرویس- سالن ورزشی سرپوشیده –– سالن آمفی تئاتر- آزمایشگاههای مجهز ( آزمایشگاه تخصصی ژنتیک، آزمایشگاه ایمنی شناسی، آزمایشگاه بیوشیمی، آزمایشگاه آناتومی، آزمایشگاه فیزیولوژی ، آزمایشگاه میکروب شناسی، کشت سلول و ………) می باشد. برای شرکت در دانشگاه پردیس کیش فقط از طریق دیپلم می توان شرکت نمود و شرکت در مقاطع بالاتر انجام نخواهد گرفت.

نکات قابل توجه برای پذیرش در دانشگاه بین المللی کیش

شرط دیگر ورود به دانشگاه بین المللی کیش داشتن معدل نهایی کتبی سال سوم حداقل 16 و نمره کتبی سال سوم دبیرستان در هر یک از درس های شیمی، زیست و فیزیک هم حداقل 16 باشد. البته برای رشته ریاضی فیزیک به جای درس زیست شناسی درس حسابان را حداقل 16 کسب کرده باشند. امکان انتقالی در این دانشگاه وجود ندارد ولی بعد از امتحان جامع علوم پایه، می توانند در دانشگاه پردیس بین الملل واقع در تهران ادامه تحصیل دهند. برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و … در پردیس کیش باید از طریق آزمون سراسری قبول شده و برای قبولی در این دانشگاه رتبه زیر 2000 مورد نیاز است.

برای کسانی که در آزمون دولتی یا آزاد پذیرفته شده و شروع به تحصیل نموده اند سپس در جواب پذیرش دانشگاه پردیس کیش قبول خواهند شد باید گفت که به صورت دانشجوی انتقالی به دانشگاه بین الملل می توانند ثبت نام کرده و واحدهای گذرانده شده را پس از دریافت کارنامه تحصیلی مطابقت داده و نیازی به گذراندن مجدد ندارند.

جهت دریافت اطلاعات لازم در خصوص دانشگاه های بدون کنکور و رشته های قابل اجرا در طرح بدون کنکور ( رشته داروسازی و دندانپزشکی و پزشکی) می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید . در صورت اشغال خطوط می توانید سوالات خود را در سایت مشاوره تحصیلی مطرح کنید تا مشاوران متخصص درخت دانش به شما پاسخ دهند.

راه ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

61 نظر

 1. ارش آگوست 2, 2017 در6:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام ايا راهي هستش بدون كنكور وشرط معدل رشته پزشكي بخونم

  • Mobin Hosseini آگوست 6, 2017 در2:34 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز شما می توانید در دو حالت دانشگاه پردیس بین الملل و یا در دانشگاه های خارج از کشور که حال حاضر در حال بورسیه هستن شانس خود را امتحان نمایید.

 2. الي آگوست 17, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

  ايا واقعا بدون كنكور ميتوان در رشته داروسازي دانشگاه كيش تحصيل كرد و اگر اينطور است شهريه ان مثل پرديس تقريبا سالي ٣٠ ميليون است يا بيشتر؟

  • Zahra Valipoor آگوست 19, 2017 در10:48 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   هیچ یک از واحد های دانشگاهی پذیرش رشته های پزشکی را به صورت بدون کنکور ندارند و به این شایعات توجهی نکنید.

 3. م سپتامبر 16, 2017 در3:17 ق.ظ- پاسخ

  اخر نفهمیدیم داروسازی بدون کنکور میشه یا نمیشه

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2017 در9:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش نداریم فقط رشته دامپزشکی می توانید بدون کنکور ثبت نام نمایید.

 4. نرگس سپتامبر 21, 2017 در1:12 ق.ظ- پاسخ

  سلام.من رتبه2228 منطقه سه کنکور96 در رشته علوم آزمایشگاه جندی شاپور قبول شدم.معدل کتبی18.تمام نمرات سال سوم بالای16.
  با این شرایط میتونم رشته پزشکی،دندان پزشکی یا داروسازی دانشگاه بین المللی کیش قبول بشم؟
  برای پذیرش در این رشته ها باید چه کارهایی انجام بدم؟
  لطفا جواب بدید

  • Zahra Valipoor سپتامبر 21, 2017 در9:14 ق.ظ- پاسخ

   سلام شما باید علوم آزمایشگاهی ثبت نام کنین بعد برای تکمیل ظرفیت اقدام کنین و اگه قبول شدین از ترم بهمن رشته تونو عوض کنین .
   ولی متاسفانه شانس قبولی شما پایینه

 5. محمد حاجی محمد زارع اکتبر 7, 2017 در4:11 ب.ظ- پاسخ

  باسلام اگر رتبه کنکور پسرم 5000 باشه در تکمیل ظرفیت پردیس کیش شانسی داره لطفا راهنمایم کنید.البته در کنکور 97.چون هنوز کنکور نداده.مشکلی از نظر پرداخت هزینه ها نداریم

  • Zahra Valipoor اکتبر 7, 2017 در4:19 ب.ظ- پاسخ

   سلام امکان قبولی ایشون در رشته های پیراپزشکی مثل پرستاری هست. ولی میتونین با یک برنامه ریزی خوب و دقیق روی رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی سرمایه گذاری کنین. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943

 6. امير اکتبر 8, 2017 در12:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام راستى در دانشگاه پرديس سن مطرحه منظورم ٤٠ سال ميتونه شركت كنه و پيش دانشگاهى رشته پزشكى لزوما بايد تجربى باشه

  • Dorna Rezapour اکتبر 8, 2017 در9:19 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز دانشگاه پردیس محدودیت سنی ندارد و شما میتونین با پیش دانشگاهی یک رشته دیگه هم در کنکور تجربی شرکت کنید. موفق باشید.

 7. miss.x نوامبر 10, 2017 در7:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من رتبه م 55هزار شده بود آیا شانسی برای قبول شدن در ظرفیت مازاد دارم ؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 11, 2017 در9:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   متاسفانه شانسی برای قبول شدن ندارین.

 8. مريم نوامبر 29, 2017 در6:55 ب.ظ- پاسخ

  با سلام خدمت شما ميتونم بپرسم امكان پذيرش دخترم از دانشگاه پزشكي مجارستان به كيش هستش يا نه ايشون سال دوم پزشكي هستن و ميخوان اگه بشه در انتهاي امسال اقدام كنن واسه برگشتن به ايران

  • Mobin Hosseini نوامبر 29, 2017 در8:10 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیز با انشگاه مقصد باید هماهنگی های لازم انجام بشه

  • Zahra ژانویه 15, 2018 در10:24 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در خصوص تحصیل در مجارستان می تونم چندتا سوال از شما بپرسم چون قصد تحصیل در کشور مجارستان را دارم

 9. فائزه دسامبر 19, 2017 در1:57 ق.ظ- پاسخ

  سلام آخرین نفر قبول شده در کیش رشته پزشکی چه رتبه و ترازی داشته در کنکور ۹۶
  منطقه ۱

  • Mobin Hosseini دسامبر 19, 2017 در1:15 ب.ظ- پاسخ

   درود
   تراز نمره 9234

 10. فائزه دسامبر 19, 2017 در3:50 ب.ظ- پاسخ

  ممنون از پاسخ شما
  میشه درصد دروس را هم بفرمایید

 11. علی ژانویه 29, 2018 در4:39 ب.ظ- پاسخ

  آیا بدون کنکور میتونیم در دانشگاه آزاد پردیس داروسازی بخونیم؟

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در4:26 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای رشته داروسازی بدون کنکوربایدبرای تحصیل درخارج ازکشوراقدام کنیدکه البته بایدشرایط پذیرش راداشته باشید

 12. Sogand فوریه 5, 2018 در10:17 ب.ظ- پاسخ

  خسته نباشيد
  من همه ي نمرات اختصاصي نهايي سومم بالاي ١٦ هست به جز زيست شانس براي ثبت نام در چه رشته هايي رو دارم؟

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در1:53 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته علوم انسانی ورشته فنی حرفه ای وکاردانش رامیتوانیدانتخاب کنید

 13. حدیث فوریه 11, 2018 در10:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من رشته ام رساضی بوده لیسانس ایتی سال ۸۸ رو دارم به خاطر علاقه فروان به تحصیل تمایل دارم تو رشته داندان پزشکی تحصیل کنم مدل دیپلم ۱۸ بوده و رتبه دانشگاهم در سال ۸۳ .(۴۰۰۰)می خواستم بدونم میتونم بدون کنکور در این رشته تحصیل کنم یا راه خارج از کشور رو پیگیری کنم ؟

 14. ساناز فوریه 13, 2018 در12:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشيد ميشه لطف كنيد بگين هزينه هر سال دندانپزشكي و پزشكي ودارو چقد هست 🙏🙏

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2018 در12:10 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   22 تا 24 تومن میرسه

 15. نگین مارس 3, 2018 در1:05 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ، می خواستم بپرسم علت اینکه پردیس کیش امسال پذیرش در رشته دندان پزشکی نداشت چی بود ؟؟؟ و اینکه برای کنکور ۹۷ هم پذیرش نداره ُ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  • Mobin Hosseini مارس 5, 2018 در1:55 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   متاسفانه بدلیل اینک سالهای قبل پذیرش زیاد داشت امسال هیچگونه پذیرش برای دانشگاه مربوطه نداشتیم و نخواهیم داشت

 16. محسن آوریل 18, 2018 در12:23 ق.ظ- پاسخ

  سلام ایا با داشتن مدرک فوتدیشن از انگلیس ميتوان دارو سازی ثبت نام کرد

 17. parinaz می 2, 2018 در11:23 ب.ظ- پاسخ

  بدون كنكور ميشه داندانپزشكي بخونم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:38 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازطریق تحصیل درخارج ازکشور میتوانیداقدام کنید

 18. amir می 15, 2018 در2:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام به شما ایا میشه داخل ایران داروسلزی بدون کنکورو شرط معدل قبول شد هزینه اش هم مشکلی ندارد

  • Mobin Hosseini می 20, 2018 در7:55 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 19. مليكا آگوست 2, 2018 در11:21 ب.ظ- پاسخ

  سلام ايا ميشه در رشته داروسازى بدون كنكور و شرط معدل قبول شد؟

  • Behnam QaderPour آگوست 4, 2018 در5:01 ب.ظ- پاسخ

   درود
   داروسازی بدون کنکوربایدتحصیل درخارج ازکشوراقدام نماینذ

  • Behnam QaderPour آگوست 5, 2018 در2:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته داروسازی بایدبرای تحصیل درخارج ازکشور اقدام کنید

 20. سارا نوامبر 16, 2018 در8:53 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید می خواستم بپرسم امکان اینکه رشته دندان پزشکی بدون کنکور بریم هست ؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 26, 2018 در3:31 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدبرای تحصیل درخارج اغزکشوراقدام نمائید

 21. حمیذ نوامبر 27, 2018 در1:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام می خواستم بدونم رشته میکرو بیولوژی بدون کنکور هستش

  • Mobin Hosseini نوامبر 27, 2018 در3:46 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله برای ورودی بهمن بدون کنکوردانشجوپذیرش دارد

  • Mobin Hosseini نوامبر 29, 2018 در10:59 ق.ظ- پاسخ

   درود
   آزادبدون کنکوررشته میکروبیولوژی ارائه میکند

 22. امير دسامبر 6, 2018 در2:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام ميخوام تو ايران يكي از رشته هاي پزشكي رو برم بدون كنور از بهمن ماه ميشه بگيد كدوم دانشگاه و چه رشته اي رو ميشه رفت مشكل هزينه هم ندارم؟؟؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 8, 2018 در11:34 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بدون کنکورفقط خریدصندلی پزشکی راداریم که صحت نداردوکلاهبرداریست ورشته هایی مثل میکروبیولوژی زیست شناسی سلولی ومولکولی وشیمی محض و….دانشگاه آزادبدون کنکورارائه شده است

 23. نسیم دسامبر 9, 2018 در8:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام میشه بگید برای سال ۹۸ بدون کنکور پزشکی یا داروسازی دارید یا نه ؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 11, 2018 در12:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای تحصیل درخارج ازکشوراقدام کنید

 24. sh ژانویه 3, 2019 در12:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام من معدل سال سومم 16.68هست اما نمرە اون دروسم 14.5امکان ندارە بتونم پردیس کیش برم؟ من رشتە ریاضی بودم امکانش هست بتونم اون دروس رو امتحان بدم واسە دیپلم تجربی؟

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:27 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ترمیم معدل رااگرمنظورتون باشدشمامی توانیدبامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 25. مسعود ژانویه 8, 2019 در8:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ایا برای رشته داروسازی دانشگاه آزادبدون کنکور کیش برای ترم بهمن ۹۷ میتونم اقدام کنم یا نه؟
  در صورتیکه پاسخ مثبت هست از کجا باید شروع کنم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  • Mobin Hosseini ژانویه 8, 2019 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام فعلا نه در صورتی که اعلام بشه در کاانل تلگرام اطلاع رسانی می شود

 26. حامد ژانویه 8, 2019 در6:53 ب.ظ- پاسخ

  تحصیل در خارج از کشور با معدل کتبی 12.48 امکانش وجود داره یا نه؟؟
  رشته ریاضی ام هستم
  لیسانس کامپیوتر هم دارم
  ولی میخوام پرستاری یا پزشکی بخونم . راهنمایی کنید

  • Mobin Hosseini ژانویه 9, 2019 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معدل دیپلم بالای 12 یکسری کشورهامثل هلنددانشجوپذیرش می کند

 27. مسعود ژانویه 8, 2019 در11:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام شب بخیر
  اگه ممکنه ادرس کانال تلگرام رو بفرستید

  • Mobin Hosseini ژانویه 9, 2019 در10:18 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شماره تلگرام 09033806196می باشد

 28. سينا صالحي ژانویه 13, 2019 در7:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام براي تحصل در رشته دارو يا دندون يا پزشكي در خارج كشور
  مشه شرايطشرو بگين؟

 29. Setayesh فوریه 19, 2019 در6:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام مي خواستم بدونم كه رشته فيزيو تراپي رو در دانشگاه بين الملل ازاد ميشه بدون كنكور و با شرط معدل وارد شد؟

  • Mobin Hosseini فوریه 25, 2019 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 30. نگین شهبازی مارس 14, 2019 در8:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید خواستم بپرسم آیا در ایران شرایط داروسازی بدون کنکور در دانشگاه کیش برای سال 98 وجود دارد!؟ بسیار برام مهمه ممنون میشم جواب بدین

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:32 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   داخل ایران بدون کنکور ارائه نمیشه

 31. نگین مارس 16, 2019 در8:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام. ببخشید خواستم بدونم داروسازی بدون کنکور برای سال 98داریم!؟ علاقه بسیاری به داروسازی دارم خیلی برام مهمه اگه ایران میگیره یا نه اطلاع بدین

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام در داخل ایران این رشته ارائه نخواهد شد.

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.