مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 30 دسامبر 2018
رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد

آیا رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(بله  براساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد)

ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟( کارشناسی پیوسته)

شرایط پذیرش اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟(مطالعه مقاله)

زمان ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟(نیمه دوم دی ماه ۹۷)

نحوه ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ چگونه است؟(ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد)

کدام واحد های دانشگاه آزاد تهران رشته اقتصاد را بدون کنکور ارائه می دهند؟(مقاله را مطالعه بفرمایید)

آیا با دیپلم تجربی و ریاضی می توان رشته اقتصاد بدون کنکور خواند؟(بر اساس جدول میزان تاثیر سوابق تحصیلی  زیر گروه های آزمایشی در پذیرش بدون کنکور)

و … ؟؟

هر ساله از طریق اطلاع رسانی و ایجاد آگاهی در میان داوطلبان بر متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ افزوده می شود که در این مقاله سعی داریم به سوالاتی که متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد و رشته های بدون کنکور آزاد تهران و شهرستان ها با مشاوران درخت دانش در میان گذاشته اند را پاسخ دهیم.

رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد

معرفی رشته اقتصاد بدون کنکور

رشته و علوم اقتصاد (در انگلیسی Economics) شاخه ای از علوم اجتماعی می باشد که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد، کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند به زبان ساده تر رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد به این مسئله می پردازد که میزان منابعی که در اختیار داریم در چه زمینه ای توزیع و مصرف شود که که به تولید و صنعت حداکثر برسیم.

توانایی های لازم برای انتخاب رشته اقتصاد

رشته اقتصاد چون بیش از هر چیزی یک رشته محاسباتی است دانشجوی این رشته باید در درس ریاضی قوی باشد و از آنجا که اقتصاد و زمینه های اجتماعی، علمی و صنعتی تاثیرات متقابلی بر همدیگر دارند لذا دانشجوی رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد باید شناختی از مباحث اجتماعی، روانشناسی و علوم سیاسی داشته باشند.

گرایش های رشته اقتصاد

گرایش های رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی شامل گرایش های زیر است، که رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تنها در مقطع کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸ داریم و میتوان برای ادامه تحصیل منابع ارشد رشته اقتصاد را کامل مطالعه کرد و در مقاطع بالاتر این رشته را ادامه داد.

شرایط پذیرش رشته اقتصاد بدون کنکور ؟

چند سالی است که دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی و تحت عنوان دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش دارد و رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز جز بهترین رشته های بدون آزمون ۹۷-۹۸ می باشد اما با توجه به متقاضیان زیاد این رشته داوطلبان باید دقت نمایند برای بالا بردن شانس قبولی خود از معدل لازم برای پذیرش در رشته اقتصاد واحدهای دانشگاه آزاد، شرایط ورود و پذیرش در این رشته، بازار کار و توانایی های شخصی و دانشگاه های که این رشته را برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ پذیرش دارند، می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت  9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

شرایط ورود به رشته اقتصاد بدون کنکور آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

از شرایط ورود به رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ داشتن مدرک پیش دنشگاهی است و ملاک پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم است و هرچه معدل کتبی دیپلم شما بالاتر باشد از شانس قبولی بیشتری برخوردار هستید .

شرایط ثبت نام بدون کنکور اقتصاد در مقطع کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸

جهت ثبت نام کارشناسی پیوسته اقتصاد بدون کنکور داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه، یا مدرک کاردانی مورد تایید الزامی است..

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها می توانید با مشاوران مجرب بدون کنکور درخت دانش در ارتباط باشید و یا رشته های پرطرفدار بدون کنکور آزاد را بشناسید:(برای اطلاع بر روی نام رشته کلیک نمایید)

رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور

رشته حسابداری بدون کنکور

رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور

رشته حقوق بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته تربیت بدنی بدون کنکور

ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟

یکی از رشته های پرطرفدار فارغ التحصیل رشته های نظری رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد که از طریق بدون آزمون دانش آموزان زیر گروه های ریاضی، تجربی و انسانی می توانند وارد این رشته شوند و در مقطع کارشناسی پیوسته می توانید وارد رشته اقتصاد بدون آزمون آزاد شوید.

چه دانشگاه هایی بدون کنکور رشته اقتصاد را بدون کنکور بهمن ماه پذیرش دارند؟

رشته اقتصاد بدون کنکوردانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی پذیرش دارد و شما برای اطلاع از لیست کامل رشته های بدون کنکور پیام نور، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷، رشته های بدون آزمون ۹۷ بر لینک های رنگی کلیک نمایید.

واحدهای دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته اقتصاد

در این بخش به واحد های دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها که رشته اقتصاد را ارائه می دهند را خدمت داوطلبان محترم ارائه می دهیم:

کارشناسی  پیوسته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

در مقطع کارشناسی پیوسته  بیشتر واحدهای دانشگاه آزاد تهران بدون آزمون رشته اقتصاد را ارائه می دهند از جمله:اسلامشهر، تهران جنوب، تهران مرکزی، رودهن، فیروزکوه و…

با توجه به موقعیت مکانی خود برای انتخاب نزدیک ترین و بهترین واحد دانشگاه آزاد تهران می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ درارتباط باشید.

کارشناسی  پیوسته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها:

تبریز، ارومیه، اهواز، زنجان،سمنان، شیراز، قزوین، سنندج، کرمان، کرمانشاه،یاسوج، اراک، بندرعباس، یزد و شهرهای دیگر ایران

زمان ثبت نام رشته اقتصاد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ کی خواهد بود؟

زمان ثبت نام  دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از نیمه دوم دی ماه ۹۷ می باشد و پذیرفته شدگان برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ می توانند بهمن ۹۷ وارد دانشگاه شوند و مشغول به تحصیل شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته اقتصاد

ثبت نام بدون کنکور در تمام واحد های دانشگاه آزاد فقط و فقط ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می شود برخلاف سال های گذشته برای ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۷ نیمسال دوم بهمن ماه نیاز نیست از ابتدا به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایید و مراجعه حضوری مرحله بعد از اعلام نتایج بدون کنکور آزاد ۹۷ می باشد.

برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ در هر زیر گروه آزمایشی می توان ۲۰ کد رشته/ محل را بر طبق اولویت بندی انتخاب نموداز آنجا که رشته اقتصاد در زیر گروه انسانی می باشد باید با زیر گروه آزمایشی انسانی وارد شوید.

توجه: یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن مواجه بوده اند اشتباه وارد نمودن گروه آزمایشی بوده است و اینکه رشته مورد در زیر گروه آزمایشی انتخاب شده نبوده است و پیشنهاد میشه حتما قبل از ثبت نام با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید و مجبور به خرید مجدد کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نباشید.

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون کنکور درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش راهنما شما در معرفی رشته های بدون کنکور و دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بر اساس سوابق تحصیلی لیست رشته های بدون کنکوردانشگا آزاد نیمسال دوم ۹۷، ثبت نام بدون کنکور اقتصاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد، ثبت نام بدون کنکور پیام نور، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ،اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ خواهد بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد