مطالب تصادفی

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

شروط لازم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی می...

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از مهترین سوالاتی است که داوطلبان با مشاوران...

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 99

منابع آزمون لیسانس به پرشکی ۹۹

یکی از مهمترین سوالات داوطلبان ثبت نام در آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی این است که منایع اصلی امتحان کدامند؟...

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 23 آوریل 2019
راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ یکی از نگرانی بسیاری از داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه در سال های گذشته مواجه شدن با کنکور و ترس از قبول نشدن در کنکور سراسری بوده است که در همین راستا، دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه هایی است که اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور نموده است و هر سال بر تعداد و تنوع رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد افزوده خواهد شد.

در این مقاله سعی داریم به موضوعات راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸، تفاوت بدون کنکور و با کنکور، اعتبار مدرک بدون کنکور، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر۹۸ و سوالات و ابهاماتی دیگر که متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران درخت دانش در میان گذاشته اند.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98
راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در مقاطع مختلف

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دومقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته برای مهر ۹۸ از اسفند ۹۷ آغاز و تا ۶ شهریور ۹۸ ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org ادامه دارد، در این قسمت از مقاله به راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته خواهیم پرداخت.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته

مدارک تحصیلی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸ در دو مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته یکی می باشد که در ادامه مدارک لازم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته را بیان می کنیم.

مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

برای همه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته داشتن یکی از مدارک تحصیلی زیر لازم است:

  • داشتن مدرک دیپلم نظام جدید ۳-۳-۶ حداکثر تا تاریخ ۳۱/۵/۹۸
  • داشتن مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۸(برای داوطلبان نظام سالی-واحدی و فنی حرفه ای و کاردانش
  • داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم آموزشی
  • داشتن مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۸

آیا می توان از زیر گروه آموزشی غیر از زیر گروه دیپلم خود انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام دهیم؟

از مزیت های پذیرش و راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ انتخاب رشته از رشته های غیر از مدرک دیپلم خود می باشد یعنی اگر شما دارای دیپلم تجربی باشید می توانید از زیر گروه ریاضی، انسانی، هنر و زبان انتخاب رشته نمایید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که درصد تاثیر سوابق تحصیلی متفاوت خواهد بود به طور مثال اگه شما دارای مدرک دیپلم ریاضی هستید و بخواهید رشته حقوق از زیر گروه انسانی را انتخاب نمایید تاثیر سوابق شما در شرایط برابر با کسی که از مدرک انسانی این رشته را انتخاب می نماید ۵۷٫۱% می باشد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ از نظام آموزشی متفاوت

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته از نظام های آموزشی متفاوت را دارند می توانند با خرید کارت اعتباری در نظام آموزشی مربوطه اقدام به انتخاب ۲۰ کد رشته/محل از زیر گروه مربوطه نمایند.

آیا مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد معتبر است؟

واژه بدون کنکور شاید این شک را در داوطلبان به وجود آورده است که باید تفاوتی از لحاظ اعتبار مدرک در بدون کنکور و با کنکور باشد اما باید بگوییم داوطلبان نباید اصلا نگران باشند زیرا مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد به همان اندازه معتبر است که برای دانشجویان پذیرش با کنکور دانشگاه آزاد صادر خواهد شد.

تفاوت بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور دانشگاه آزاد در چیست؟

سوال بسیاری از داوطلبان است که واقعا تفاوت بدون کنکور و با کنکور چیست؟ که باید گفت دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکورش تفاوتی از لحاظ اعتبار مدرک، میزان شهریه و اساتید ندارند و تنها تفاوت دانشجویان بدون کنکور با دانشجویان با کنکور در این است که دانشجوی بدون کنکور دانشگاه آزاد حق انتقالی و مهمانی را ندارند.

البته این گزینه هم راه حل هایی دارد که برای اطلاعات کامل از، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران،شرایط بدون کنکور دانشگاه آزاد و راهنمایی راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (از تلفن ثابت و بدون پیش شماره) در ارتباط باشید.

ملاک پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸ چیست؟

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی است لذا کلیه داوطلبان باید معدل کل و معدل کتبی خود را به نهایت دقت وارد نمایند زیرا در صورت مغایرت اطلاعات واردی از ثبت نام متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد به همین خاطر توصیه می شود که مراحل ثبت نام خود را از طریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(با تلفن ثابت و بدون پیش شماره) انجام دهید.

تفاوت نظام آموزشی تمام وقت و پاره وقت در چیست؟

به لحاظ اعتبار مدرک و استخدامی تفاوتی بین دانشجویان نظام آموزشی پاره وقت و تمام وقت نیست و نظام آموزشی پاره وقت به لحاظ سنوات مجاز تحصیل مناسب برای افراد شاغل و یا متاهل می باشد.

سهمیه های پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ چیست؟

دانشگاه آزاد بر اساس آیین نامه های ابلاغی درصدی از پذیرش هر کدرشته را برای داوطلبان دارای سهمیه های پذیرش دانشگاه آزاد ۹۸ در نظر می گیرید که این سهمیه شامل:

  1. سهمیه رزمندگان
  2. سهمیه ایثارگران
  3. سهمیه خانواده شهدا

جهت اطلاع کامل از سهمیه های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و نحوه درج سهمیه ها ی ثبت نام دانشگاه آزاد در سایت www.azmoon.org و دریافت کدهای ۱۲ رقمی پیگیری از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش مشاور و راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ داوطلبان محترم خواهند بود و شما متقاضیان محترم می توانید جهت انجام تمامی مراحل نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور آزاد ، شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸، معرفی لیست رشته های بدون کنکور مهر ۹۸ تهران و شهرستان ها و دیگر سوالات و ابهامات خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد