hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ذخیره دانشگاه آزاد – تحلیل کارنامه دانشگاه آزاد 5/5 (2)

ذخیره در لغت به معنی رزرو و در قبولی دانشگاه آزاد 97 به معنای جانشین می باشد، بر اساس تجربیات سالهای گذشته ذخیره در قبولی نتایج دانشگاه آزاد به این معنی است که داوطلب شانس قبولی در این رشته و دانشگاه را داشته است و باید نتایج قطعی قبولی را از دانشگاه پذیرفته شده دریافت نماید.

ذخیره دانشگاه آزاد چیست و چه کسانی تعلق می گیرد؟

ردیف ذخیره به چه معناست؟

شانس قبولی در قبولی ذخیره تا چه اندازه است؟

نتایج قبولی ذخیره کی اعلام خواهد شد؟

نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام داوطلبانی که به عنوان ذخیره در دانشگاه آزاد قبول شده اند؟

و .. ؟؟

خبر فوری:(12 آبان 97)

نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97 اعلام شد.

نتایج انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان ذخیره رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد آبان ماه بر روی سایت آزمون

کلیه داوطلبانی که مطابق اطلاعیه صادره از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از تاریخ 7 الی 9 آبان ماه نسبت به انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت ذخیره رشته های گروه علوم پزشکی اقدام نموده اند، می توانند کارنامه نهایی خود را از طریق سایت azmoon.org دانشگاه آزاد دریافت نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد آبان ماه 97

پذیرفته شدگان انتخاب رشته ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد می توانند در روزهای 12 الی 14 آبان ماه به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در آن پذیرفته شده اند، مراجعه نمایند . همچنین پذیرفته شدگان می توانند برای آگاهی از نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به وب سایت واحدهای محل پذیرش خود مراجعه نمایند.

“عدم مراجعه پذیرفته شدگان در زمان های اعلام شده به منزله انصراف خواهد بود”

برای مشاهده نتایج خود شرایط و مدارک ثبت نام، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم، رشته های پزشکی بدون کنکور و همچنین ثبت نام اینترنتی ده مرحله ای ققبل از ثبت نام حضوری مراجعه ه دانشگاه با مشاوران انتخاب رشته درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد رشته های پزشکی مهر ماه 97 به چه کسانی تعلق می گیرد؟

تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد رشته های پزشکی به آن دسته از داوطلبان ذخیره اعلام شده در 11 مهرماه که در مهلت تعیین شده نسبت به تکمیل فرم شماره 15 اقدام کرده و در هیچ یک از اعلام نتایج قبلی موفق به پذیرش قطعی نشده اند تعلق می گیرد.

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد 97

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره های دانشگاه آزاد رشته های پزشکی مهر ماه 97 از تاریخ دوشنبه 7 آبان ماه تا چهارشنبه 9 آبان ماه به سایت ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

و حال این سوال برای داوطلبین تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه آزاد 97 پیش می آید که:

اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد کی اعلام خواهد شد؟

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 این مرحله پنج شنبه 10 آبان ماه اعلام خواهد شد.

“انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ذخیره دانشگاه آزاد مهر ماه 97 اعلام شد

تمامی پذیرفته شدگان ذخیره دانشگاه آزاد مهر ماه 97 تمامی رشته ها شخصا در تاریخ سه شنبه 97/07/24 تا روز یک شنبه 97/07/29 با در دست داشتن مدارک ثبت نام (مدارک تحصیلی) و همچنین مراجعه به سایت دانشگاهی قبولی ذخیره دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

تذکر: عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز مقرر به منزله انصراف آنها بوده و هیچ اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک ثبت نام حضوری و نحوه ثبت نام اینترنتی ذخیره های دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا برای مشاهده نتایج بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نتایج ذخیره دانشگاه آزاد

ثبت نام مجدد ذخیره های دانشگاه آزاد در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام در رشته های بدون آزمون ذخیره دانشگاه آزاد 97 شامل چه افرادی می شود؟

زمان و مهلت ثبت نام بدون آزمون ذخیره های دانشگاه آزاد؟

گروه آزمایشی انتخابی بدون کنکور دانشگاه آزاد باید حتما تجربی باشد یا نه؟

برای مساعدت با داوطلبانی که در ذخیره دانشگاه آزاد پذیرفته نشده اند یا تمایل به تحصیل در رشته ای که پذیرفته شده اند را ندارند، سامانه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی(پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی) مجدداً از امروز دوشنبه 97/7/23 باز شد و تا ساعت 24 روز جمعه 97/7/27 برای انتخاب رشته داوطلبان باز خواهد بود. در این سامانه این مزیت وجود دارد که داوطلبان مستقل از گروه آزمایشی خود می توانند در هر یک از گروه های آزمایشی و حتی در چند گروه آزمایشی اقدام به انتخاب رشته نمایند.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین شرایط و معدل لازم جهت قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه و همچنین لیست جدید رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفت کد و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98

اطلاعیه اعلام نتایج قبولی ذخیره رشته های پزشکی آزمون سراسری 97 (1397/07/11)

با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد 97 در تاریخ 25 شهریور ماه، برخی از داوطلبانی که در رشته های گروه پزشکی برای آنها نتیجه اعلام شد در دانشگاه دولتی پذیرفته شدند و ثبت نام نموده اند. در نتیجه بخشی از ظرفیت زیر گروه پزشکی خالی ماند و ما اعلام دیگری امروز چهارشنبه 11 مهر ماه داشتیم تا این باقی مانده ظرفیت زیر گروه پزشکی را کامل نماییم.

این زیر گروه پزشکی شامل سه رشته دکترای حرفه ای پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی و علاوه بر آن رشته های کارشناسی و کاردانی زیر گروه پزشکی مثل علوم آزمایشگاهی ، پرستاری ، مامایی و …… می باشد. علاوه بر این رشته ها، رشته دامپزشکی هم در این اعلام نتیجه می باشد چون باهم مرتبط هستند و معمولا به این شکل می باشد که ممکن است داوطلبان از دامپزشکی به پزشکی جابه جا شوند. لذا در رشته های زیر مجموعه گروه پزشکی اعلام نتیجه مجددی انجام می­ شود.

اعلام نتایج قبولی ذخیره دانشگاه آزاد شامل چه افرادی می شود؟

اعلام نتایج ذخیره دانشگاه آزاد شامل تمامی شرکت کنندگان کنکور سراسری دانشگاه آزاد که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود کد رشته/ محل رشته های پزشکی و پیراپزشکی را انتخاب نموده اند و میخواند نتایج ذخیره و شانس قبولی در رشته های انتخابی خود را مشاهده نمایند.

برای اطلاع از رشته های پزشکی بدون کنکور در انتهای مقاله بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

نحوه اعلام نتایج ذخیره دانشگاه آزاد 97-98

شیوه اعلام نتیجه ذخیره دانشگاه آزاد به این نحوه می باشد که قبولی قبلی را قبولی اصلی تلقی می­ کنیم و آن چیزی که امروز اعلام می شود برای بخشی از داوطلبانی است که در دانشگاه آزاد اسلامی در گروه پزشکی انتخاب رشته کردند و دارای رتبه های بالا بودند.

برای این عزیزان حداکثر سه رشته/ محل به صورت ذخیره اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج ذخیره دانشگاه آزاد 97-98 رشته های پزشکی

هر داوطلب که با شناسه دانشگاه آزاد اسلامی وارد پروفایل خود در سایت azmoon می شود احتمالاً علاوه بر قبولی اصلی حداکثر سه رشته/ محل دیگر را به عنوان ذخیره مشاهده می کند. برای این رشته ها ردیف ذخیره مشخص شده است به طور مثال اگر برای داوطلبی رشته علوم پزشکی تهران اعلام شده است ردیف ذخیره آن مشخص گردیده است.

برای چه افرادی سه ذخیره اعلام خواهد شد؟

لزوماً برای همه این داوطلبان سه ذخیره اعلام نشده به این دلیل که برخی از این داوطلبان همان اولویت اول پذیرفته شده اند و دیگر نیازی به اعلام ذخیره های دیگر نمی باشد، بنابراین حداکثر سه رشته/ محل در زیر گروه پزشکی و رشته دامپزشکی برایشان اعلام خواهد شد.

بیشتر برای افرادی سه ذخیره اعلام شده که در واقع نمرات پایین تری کسب کردند.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین شرایط قبولی در ردیف های مختلف ذخیره دانشگاه آزاد 97 و همچنین ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد همراه با معدل لازم می توانید با شماره 9099072943 بدون کدگیری و از طریق شماره ثابت تماس حاصل نمایید.

داوطلبان از طریق سایت آزمون می توانند نتایج خود را مشاهده نمایند و این داوطلبان پنج شنبه و جمعه 12و 13 مهر ماه فرصت دارند تا به واحد دانشگاهی مراجعه نمایند و با تکمیل فرم شماره 15 آمادگی خود را برای ثبت نام در رشته/ محل ذخیره مورد نظراعلام نمایند. پس از این دو روز، واحدهای علوم پزشکی آمار را استخراج می کنند و بر مبنای آمار و ظرفیتی که دارند تعداد پذیرفته شده ها را در سایت واحد اعلام می کنند..

از روز شنبه تا دوشنبه 14 لغایت 16 مهر ماه داوطلبان جهت ثبت نام در محلی که قبولی اعلام گردیده به واحد دانشگاهی مذکور مراجعه نمایند.

شانس قبولی برای افراد سه ذخیره به چه صورتی است؟

این سه رشته / محل اعلام شده هر سه ذخیره می باشد و به اینگونه نمی­باشد که اعلام ذخیره حقی برای داوطلب ایجاد نماید . ذخیره بدین معنا است که در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت نام وجود دارد. یعنی احتمال پذیرش داوطلب در یکی از این سه ذخیره وجود دارد.

برای گروه غیر پزشکی اعلام جدیدی نخواهیم داشت.

ایشان توصیه نمودند: داوطلبان پس از مشاهده نتیجه در اسرع وقت به واحدهایی که ذخیره اعلام شده مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم شماره 15 اقدام نمایند و رسید لازم را دریافت نمایند تا جهت ثبت نام اعلام حضور کرده باشند. پس از مشخص شدن قبولی در سایت واحدها با توجه به تقویم آموزشی سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 97 چیست؟

در کارنامه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بعضی از داوطلبان کلمه (ذخیره) در مقابل بعضی از کد رشته محل های قبولی ذکر شده است. این افراد که کلمه ذخیره در کارنامه انتخاب رشته دانشگاه آزاد آنها قید شده، یعنی می توانند در رشته محل مذکور در زمان اعلام شده به دانشگاه محل قبولی مراجعه و با شرایط زیر ثبت نام نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام داوطلبانی که به عنوان ذخیره دانشگاه آزاد 97 قبول شده اند

اعـلام شـدگان ذخیـره نتایج دانشگاه آزاد 97 بایـد در روزهـاي تعیـین شـده، بـه واحدهاي دانشگاهی مراجعه نموده و آمادگی خود را کتباً طبـق فرم مخصوص و در قبال دریافت رسید از مسئولین مربوطه، بـراي ثبت نام اعــلام نماینــد،

داوطلبان قبول شده در ذخیره دانشگاه آزاد 97 باید در روز های دوشنبه و سه شنبه 26 و 27 شهریور 97 نسبت به تحویل برگه قبولی ذخیره خود به دانشگاه مراجعه نمایند.

نتایج قبولی ذخیره کی اعلام می شود؟

داوطلبان قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 97 در ســاعت 9 صــبح روز شــنبه 31 شهریور ماه به واحدهاي دانشگاهی مربوطه مراجعه نماینـد تـا در صورت عدم تکمیل ظرفیت با پذیرفته شدگان اصلی و وجـود ظرفیت باقی مانده، با رعایت حق تقدم نمره تا حد تکمیل ظرفیت مصوب از آنان ثبتنام به عمل آید.

نکته قابل توجه:

عدم مراجعه پذیرفتـه شـدگان در روز و سـاعت مقـرر بـه منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفتـه نخواهد شد.

قبولی عادی در ذخیره دانشگاه آزاد به چه کسانی تعلق نمی گیرد؟

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد به کسانی تعلق می گیرد که در ردیف های ذخیره پایین قبول شده باشند، هر چی نمره و عدد ردیف ذخیره پایین تر باشد شانس قبولی داوطلب بالاتر خواهد رفت.

ردیف ذخیره به چه معناست؟

در کنار کلمه ذخیره در قبولی نتایج دانشگاه آزاد نوشته شماره ردیف ذخیره داوطلب نیز درج گردیده است.

به عنوان مثال برای سال 96 داوطلب گروه علوم تجربی در ردیف 16 ذخیره پرستاری قبول شده و بعد از تحویل مدارک در دانشگاه قبولی مورد پذیرش قرا گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین شرایط قبولی در ردیف های مختلف ذخیره دانشگاه آزاد 97 و همچنین ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد همراه با معدل لازم می توانید با شماره 9099072943 بدون کدگیری و از طریق شماره ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

پزشکی بدون کنکور

شرط ثبت نام افراد ذخیره دانشگاه آزاد 97

کسانی که در مقابل کد رشته بعضی از محل های انتخابی آنها کلمه ذخیره قید شده، یعنی باید مانند بقیه افراد پذیرفته شده یک روز بعد از اتمام ثبت نام داوطلبان ورودی به دانشگاه آزاد محل قبولی نشان دار شده با کلمه ذخیره، با در دست داشتن مدارک لازم حضور داشته و رسید ثبت نام دریافت نمایند. زیرا که یک سری از پذیرفته شدگان این دانشگاه در کد رشته محل مورد نظر ثبت نام نکرده و ظرفیت خالی باقی مانده است. پس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مورد نظر با خالی ماندن ظرفیت باقی مانده از کد رشته محل مذکور، با رعایت حق تقدم ذخیره تا حد تکمیل ظرفیت از داوطلبان ذخیره ثبت نام را تکمیل می نماید.

آدرس پیگیری سازمان سنجش

اگر دانشگاهی به هر دلیلی از ثبت نام این افراد ذخیره ممانعت نمود، می توانید درخواست ثبت نام خود را با ذکر توضیحات و کارنامه پیوست شده و آدرس و نشانی کامل و ذکر شماره تماس، به آدرس زیر ارسال نمایید تا بعد از بررسی توسط مسئولین مرکز سنجش و پذیرش، پاسخ کتبا به شما ابلاغ خواهد شد. البته یک شانس دیگر هم غیر از این مرحله برای این افراد وجود دارد که مرحله تکمیل ظرفیت می باشد.

تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار حصارک سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز سنجش و پذیرش.

داوطلبان پذیرفته شده و ذخیره و متقاضیان استفاده از تکمیل ظرفیت، بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند جهت دریافت اطلاعات کامل درباره تکمیل مراحل گفته شده با مشاوران مجرب درخت دانش تماس گرفته و از شانس های موجود خود بهره ببرند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

درباره نویسنده :

455 نظر

 1. Reihan سپتامبر 14, 2017 در3:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  لطفا کمکم کنید.
  برای من هم زده “ذخیره عادی”
  میخواستم بدونم احتمال قبولیش قطعیه یا ممکنه پذیرش نکنن؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 14, 2017 در4:23 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   ترم اول امکان دارد شما پذیرش نشوید اما ترم دوم می توانید ثبت نام خود را به انجام برسانید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  • سولماز اکتبر 7, 2018 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   من پرستاری فیروز آباد و اقلید و فلاورجان قبول شدم توی هر سه هم فرم رو پرکردم . اقلید گفته قبول شدی . حالا من شانسی برای اون دوتا ندارم امکانش هست ک اونا هم قبول بشم . اخه من دوستم فرم پر نکرده بود مامایی اقلیدم بوده بهش پیام دادن بیا پرستاری اقلید قبول شدی حالا من چی میشم امکانش هست اونا هم قبول شم خودم انتخاب کنم کدومو برم ؟؟؟

   • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در11:52 ق.ظ- پاسخ

    درود
    بله شانس قبولی اون دوتای دیگرراهم داریدخودتون تصمیم نهایی رابگیریدکدوم واحددانشگاهی ورشته رادوست داریدثبت نام کنید

 2. مرضیه سپتامبر 14, 2017 در10:03 ب.ظ- پاسخ

  باسلام لطفا جواب بدید
  من برای اولویت دومم زده ذخیره عادی سوالم اینه که چرا سراغ اولویتای بعدی من نرفتن آیا من قبول شدم یانه؟؟،؟ تکلیف من‌چیه

  • Mobin Hosseini سپتامبر 14, 2017 در11:05 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز شما به عنوان ذخیره می توانید به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 3. Zizi سپتامبر 15, 2017 در5:40 ق.ظ- پاسخ

  سلام براي من زده ذخيره عادي رديف ٣
  الان من قبول شدم يا نه؟
  اخه انتخاب دومم بوده
  من اگه قبول نشم كه در حقم بي انصافي شده!توروخدا جوابمو بديد

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   قبول شدین. ولی احتملا ورودی بهمن باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید9099072943

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 16, 2017 در11:41 ق.ظ- پاسخ

   یعنی شرایط ذخیره رو در سایتمون نوشتیم در صورتی که اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می تونید با موسسه ما تمام بگیرد.

 4. مرضیه سپتامبر 15, 2017 در7:11 ق.ظ- پاسخ

  سلام خب احتمال قبولیم چقدره

 5. محمدجواد سپتامبر 15, 2017 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای من اینو نوشته
  ذخيره عادي رديف 52 در انتخاب اول
  امکانش هست قبول بشم پرستاری آزاد منطقه دو؟
  آیا اصلا امکان داره ترم دوم هم پذیرش نشم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2017 در11:31 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز شما قبول خواهید شد برای دریافت اطلاعات بشتر با مشاوران ما در تماس باشید
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 6. فاطمه حسینی سپتامبر 15, 2017 در11:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام من باتراز 7168 ذخیره پرستاری اراک قبول شدم اختلاف ترازم با نفر اخر 100تاست به نطر شما من قبول میشم خواهش میکنم زود تر جواب بدید

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2017 در11:34 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست گرام
   شما قبول خواهید شد و برای ثبت نام ه دانشگاه مورد نظر مراجعه داشته باشید.

 7. فرشید سپتامبر 16, 2017 در1:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام.واسه من زده ذخیره ردیف 18.درصورتی که ترازم 100تا و رتبه ی کلم 50نمره از اخرین نفر قبولی در کد رشته محل مذکور بهتره.شانس قبولی دارم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2017 در9:27 ق.ظ- پاسخ

   صبح بخیر
   بله شما پذیرش خواهید شد ولی چهارشنبه حتما به دانشگاه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

 8. سما سپتامبر 16, 2017 در3:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام ذخیره سهمیه ردیف پنج یعنی چی قبول میشم باید چکارکنم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شما در حالت ذخیره قبول شدید برای دریافت اطلاعات بیشتر با خط 9099072943 درخت دانش تماس حاصل بفرمایید.
   موفق و موید باشید.

 9. امید سپتامبر 16, 2017 در10:17 ق.ظ- پاسخ

  امید سلام ذخیره عادی ردیف 45 در انتخاب ششم : آیا پرستاری قبول میشم؟ لطفا جواب دهید با تشکر از شما

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در1:18 ب.ظ- پاسخ

   سلام به دانشگاه مربوطه رجوع کنید و حتما ثبت نام کنید .
   احتمالا ورودی بهمن باشید.
   موفق باشید

 10. امید سپتامبر 16, 2017 در10:18 ق.ظ- پاسخ

  سلام ذخیره عادی ردیف 45 در انتخاب ششم هستم در منطق 2: آیا پرستاری قبول میشم؟ لطفا جواب دهید با تشکر از شما

 11. امید سپتامبر 16, 2017 در11:14 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید نظر شما در انتظار تایید است یعنی چه ؟

 12. ftm سپتامبر 16, 2017 در12:24 ب.ظ- پاسخ

  درود کارنامه رو چجوری میشه ببینیم ؟؟؟؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در12:44 ب.ظ- پاسخ

   به سایت سازمان سنجش رجوع کنید

 13. ftm سپتامبر 16, 2017 در12:28 ب.ظ- پاسخ

  همون اعلام نتایجه

 14. محمدجواد سپتامبر 16, 2017 در12:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترازم 40 تا از نفر آخر بهتره
  ولی نوشته ذخیره 52 انتخاب اول
  یعنی ممکنه قبول نشم پرستاری آزاد منطقه دو؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در12:56 ب.ظ- پاسخ

   سلام. ذخیره به این معناست که شما باید از بهمن ماه وارد دانشگاه شوید.
   ولی حتماااا برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه رجوع کنید

 15. محمدجواد سپتامبر 16, 2017 در1:05 ب.ظ- پاسخ

  ممنون خیلی لطف کردین
  چشم حتما

 16. شاينا سپتامبر 16, 2017 در3:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشيد ذخيره عادي رديف ٧ انتخاب هفتم برام اومده . يعني قبول ميشم ؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در3:59 ب.ظ- پاسخ

   بله قبول شدین. حتمااااا حضوری تشریف ببرین دانشگاه فقط احتمالا ورودی بهمن باشید

 17. فاطمه جعفری سپتامبر 16, 2017 در4:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشین توروخداجواب منوبدین برامن زده مامایی جهرم انتخاب ششم ردیف۱۹توروقران بگین قبول میشم؟میتونم ثبت نام کنم؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 16, 2017 در4:23 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله قبول شدین حتما به دانشگاه رجوع کنید و ثبت نام کنید احتمالا اگر برای مهرماه ظرفیت نداشتن برای بهمن ماه وارد دانشگاه شوید

 18. مینا سپتامبر 16, 2017 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من زمان انتخاب رشته دانشگاه ازاد کدرشته های تکمیل ظرفیت رازدم بعدنتیجم مردود اومده یعنی نمیشه دیگه درتکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در1:56 ب.ظ- پاسخ

   میتونین شرکت کنین

 19. ح سپتامبر 16, 2017 در5:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من موقع انتخاب رشته ازاد کدرشته های تکمیل ظرفیت زدم بعدکه نتیجه ازاداومد مردودشده بودم یعنی نمیشه دیگه درتکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟؟؟خواهشا ج بدییید

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 16, 2017 در5:36 ب.ظ- پاسخ

   بله میشه. حتما در تکمیل ظرفیت شرکت کنید

 20. آرزو سپتامبر 16, 2017 در6:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره عادی ردیف 18انتخاب اول رشته پرستاری هستم اختلاف ترازم با آخرین نفر226 هست آیا قبول میشم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در1:47 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله شما قبول خواهید شد

 21. مهسا سپتامبر 16, 2017 در6:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام، من ذخیره عادی دانشگاه آزاد ردیف ۱۸در انتخاب اولرشته پرستاری خرم آباد پذیرفته شدم، و ترازم ۲۲۶ بالاتر از اخرین نفر قبولی است .آیا قبول می شوم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در1:49 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله افرادی که قبولی ذخیره رو دارن می تونن با مراجعه به دانشگاه مورد نظر مدارک خود را تحویل دهند

  • Danyal_ash سپتامبر 18, 2017 در10:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما چطوری این اختلاف ترازو بدست اوردی؟…تو اعلام نتایج نوشته بود؟

 22. donya سپتامبر 16, 2017 در6:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام..رشته علوم ازمایشگاهی بهتره یابیوتکنولوژی؟ازهمه نظر؟خواهشاکمکم کنید موندم چیکارکنم😢😢

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در1:51 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   علوم آزمایشگاهی بهتر می باشد.

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در9:13 ق.ظ- پاسخ

   سلام علوم ازمایشگاهی بهتر است

 23. رضا سپتامبر 16, 2017 در7:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا امکانش هست ذخیره هایی که ترازشون از آخرین نفر بهتره و نوشته ذخیره، قبول نشن؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در1:55 ب.ظ- پاسخ

   خیر

 24. محمدجواد سپتامبر 16, 2017 در8:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا امکانش هست کسانی که ترازشون از آخرین نفر قبولی بهتر باشه و نوشته ذخیره، کلا پذیرش نشن؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در1:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نگران این موضوع نباشید پذیرش خواهید شد.

 25. Rei.han سپتامبر 16, 2017 در10:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید
  من «ذخیره عادی ردیف1»هستم.
  ممکنه مهر پذیرش نشم؟؟؟امکانش هست؟
  ممنون میشم جواب بدید🙏🏻

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در9:08 ق.ظ- پاسخ

   بستگی به ظرفیت دانشگاه دارد. اگر مهر ماه نشد حتما ورودی بهمن خواهید بود

 26. فاطمه سپتامبر 16, 2017 در11:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  من ذخیره ردیف 5 مامایی تویسرکانم تراز آخرین نفر قبولی 100تا با من تفاوت داره قبول میشم؟
  هرچی ردیف بالاتر باشه بهتره با پایین تر؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در2:05 ق.ظ- پاسخ

   دوست عزیز پاسخ داده شد با سپاس فراوان

 27. فاطمه سپتامبر 16, 2017 در11:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  هرچی ردیف بالاتر باشه بهتره با پایین تر؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در2:04 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   ردیف بالا پایین کد شهرستاناست تفاوتی نخواهد داشت

 28. فاطمه سپتامبر 16, 2017 در11:59 ب.ظ- پاسخ

  پس چرا اکثرا میگن قبول نشدی؟ الان ما چیکار کنیم
  مطمئن باشیم که قبولیم؟
  خواهش میکنم جواب بدین

 29. فاطمه سپتامبر 17, 2017 در12:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام من مامایی مسجد سلیمان قبول شدم و زده ذخیره سهمیه ردیف۲
  قبول میشم؟
  من شنیدم میگن شهریه ذخیره ها دو برابر عادیه این درسته یا نه

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در2:04 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نه تفاوتی ندارد

 30. فاطمه سپتامبر 17, 2017 در1:47 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من ذخیره مامایی دانشگاه آزاد تهران قبول شدم
  کی و به چه کجا (چه آدرسی) باید مراجعه کنم؟
  ممنون میشم رودتر جواب بدید

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در1:59 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   روز چهارشنبه به دانشگاه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

 31. فرزانه سپتامبر 17, 2017 در8:04 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید هزینه ی مازاد مامایی حدودا ترمی چقدره؟؟؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در9:02 ق.ظ- پاسخ

   حدودا 4 تومن

 32. فرزانه سپتامبر 17, 2017 در8:08 ق.ظ- پاسخ

  چجوری میتونیم انتخاب های بعد ذخیره قبول شیم؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهش میکنم زودتر جواب بدین؟؟؟؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در9:04 ق.ظ- پاسخ

   تکمیل ظرفیت شرکت کنین

 33. فرزانه سپتامبر 17, 2017 در12:58 ب.ظ- پاسخ

  راه دیگه ای ندارم؟؟؟؟
  فقط تکمیل ظرفیت؟؟؟

 34. دیبا سپتامبر 17, 2017 در2:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید بیوتکنولوژی دانشگاه کاشان هم داره؟ایندش چطوره؟؟توروخدا ج بدیییید

 35. Baran سپتامبر 17, 2017 در3:08 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید اولویت اول ینی نفر اول لیست ذخیره؟
  خود دانشگاه آزاد اینو گفت.
  ینی حتی یک نفر شرکت نکنه میتونم قبول شم؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 17, 2017 در3:20 ب.ظ- پاسخ

   بله شما قبول شدین فقط یا ورودی مهر ماه هستین یا بهمن ماه.

 36. محبوبه سپتامبر 17, 2017 در4:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام خواهش میکنم کمکم کنین، توی جواب انتخاب رشته ی آزادم نوشته ذخیره عادی ردیف ۳ در انتخاب پنجم. یعنی چی؟ یعنی من قبول نشدم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:32 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیز نگران نباشید قبول خواهید شد.

 37. فريماه سپتامبر 17, 2017 در5:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، وقت بخير…در پاسخ هاتون گفتين كه شماره ي رديف اهميتي نداره و كد شهرستان رو نشون ميده اما منو دوستم هردو شيراز هستيم و شماره ي رديف من ٣هست اون ٣٠ فرقشون چيه؟ بالاتر باشه بهتره يا پايين تر؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:31 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   طبق اطلاعات دریافتی برای ذخیره ها همه در حالت تکمیل ظرفیت، ورودی های مهر و همچنین بهمن پذیرش خواهند شد پس نگران این موضوع نباشید. شماره کد واحد قبولی زیاد مهم نیست.

 38. Ati سپتامبر 17, 2017 در6:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید برای من زده ذخیره مامایی ردیف 23احتمال داره کلا قبولم نکنند؟؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:29 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما در موعد مقرر به دانشگاه مربوطه مراجعه بفرمایید. شما ثبت نام خواهید شد.
   تماس از طریق خط ثابت با شماره 9099072943

   بدون نیاز به کد یا پیش شماره

 39. Ati سپتامبر 17, 2017 در6:02 ب.ظ- پاسخ

  هزینه آزاد مامایی چقدره؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در10:35 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز هزینه هر ترم تقریبا پنج میلیون تومان است.

 40. فاطمه سپتامبر 17, 2017 در7:36 ب.ظ- پاسخ

  شمارتون نمیگیره بوق اشغال میزنه شماره رو کامل نگرفته

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:27 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بدلیل تماس های زیاد یه ذره سخت ارتباط برقرار می شود اخر شب تماس ها بهتر خواهد شد.
   تماس از طریق خط ثابت با شماره 9099072943

   بدون نیاز به کد یا پیش شماره

 41. فاطیما سپتامبر 17, 2017 در8:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من مامایی واحد ارسنجان انتخاب سومم بوده و سهمیه ی بسیج فعال داشتم
  برام نوشته دخیره سهمیه ردیف یک در انتخاب سوم
  رتبه ی من ۳۰ تا کمتر از رتبه ی اخرین نفر قبولی هست چند درصد احتمال داره منو ثبتنام کنن
  تو رو خدا جواب بدین
  امیدی هست
  میتونم ثبتنام کنم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:25 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بله ثبت نام شما انجام خواهد شد برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.
   تماس از طریق خط ثابت با شماره 9099072943

   بدون نیاز به کد یا پیش شماره

 42. فاطمه سپتامبر 17, 2017 در8:29 ب.ظ- پاسخ

  با خط ثابت و بدون پیش شماره میگیرم ولی همچنان شماره رو کامل نگرفته بوق اشغال میزنه

 43. فاطمه سپتامبر 17, 2017 در8:30 ب.ظ- پاسخ

  با خط ثابت و بدون پیش شماره میگیرم ولی همچنان شماره رو کامل نگرفته بوق اشغال میزنه😐😐

 44. فرشته سپتامبر 17, 2017 در8:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من ذخیره آزاد هستم
  امروز رفتم ثبت نام به من فرم ثبت نام ندا ند یه برگه دادن تاریخ چهارشنبه رو نوشتن گفتن چهارشنبه بیا آگه ظرفیت بود ثبت نامت میکنیم ممکنه اصن ثبت نام نشی
  حالا چیکار کنم؟ ثبت نام میشم؟ خواهش میکنم جواب بدین

  • Mobin Hosseini سپتامبر 17, 2017 در8:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   افرادی که به حالت ذخیره قبول شده اند حتما باید 4 شنبه مراجعه کنند. به احتمال زیاد ثبت نام انجام میشه

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در10:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز به احتمال خیلی قوی حتی اگر این ترم نکنن ترم اینده حتما شما رو میپذیرن و حتما تو طی این مدت خودتون هم پیگیر باشین.

  • Reza سپتامبر 18, 2017 در1:57 ب.ظ- پاسخ

   منم همینو گفتن بهم این چ وضعیه اخه

 45. فرشته سپتامبر 17, 2017 در10:05 ب.ظ- پاسخ

  یعنی احتمالش هست قبول نشم؟
  خیلی استرس دارم

  • Baran سپتامبر 17, 2017 در11:23 ب.ظ- پاسخ

   به من گفتن احتمال 95درصد برای مهر قبول میشی
   ولی هیچ تضمینی نداره

 46. محمدجواد سپتامبر 17, 2017 در10:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید ذخیره عادی در انتخاب اول یعنی چی؟
  یعنی فقط یک نفر انصراف بده من باید برم؟
  ممنون لطف میکنید

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 18, 2017 در10:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام و درود دوست عزیز.
   در دیگر کامنت های این پست به صورت کامل درمورد ذخیره ها توضیح داده شده. اما پاسخ سوال شما…
   1. یعنی شما توی اولین اولویتتون به صورت ذخیره قبول شدین
   2. به معنی انصراف بقیه نیست بلکه قبولی توی مهر ماه به تراز شما بستگی داره و اگر قبول نشید به احتمال خیلی زیاد حتما در بهمن پذیرفته میشید

 47. م ر سپتامبر 17, 2017 در11:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره عادی ردیف25 اتاق عملم اگه برای مهرماه پذیرش نشم پذیرش و قبولی بهمن ماه قطعیه؟
  امکانش هست من امسال کلا قبول نشم؟یا ترم بهمن نداشته باشن؟
  توروخدا راهنماییم میکنین
  خیلی نگرانم

  • م ر سپتامبر 18, 2017 در10:12 ق.ظ- پاسخ

   میشه لطقا جواب سوال منم بدین
   امکانش هست ک کلا ترم بهمن نداشته باشن ؟

 48. فرشته سپتامبر 18, 2017 در12:52 ق.ظ- پاسخ

  این که خیلی بده وقتی انتخاب پایینیمو قبول میشدم ذخیره دیگه چیه؟
  نهایت بی عدالتیه

  • محبوبه سپتامبر 18, 2017 در1:20 ق.ظ- پاسخ

   دوست عزیز منم شدیدن با شما موافقم این چه عدالتیه 😔شاید ما انتخاب های بعدیمونو به راحتی قبول میشدیم این عادلانه نیست که به عنوان ذخیره انتخاب های بعدیمونو ازمون بگیرن

 49. ناشناس سپتامبر 18, 2017 در12:54 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من کارنامم نوشته ذخیره واحد خرم اباد چون انتخاب اولم خرم اباد بوده ای کاش انتخاب دومم و یا سومم قبول عادی میشدم تا اینکه بشم ذخیره انتخاب اول و الان مدارک بردم ثبت نام کنم گفتن ثبت نام نمیکنیم و فقط ی تلفن ازم یادداشت کردن که خودشون اگه ظرفیت داشته باشند زنگ بزنن، تکلیف چیه؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 18, 2017 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   با سلام
   احتمال زیاد همون ترم اول ظرفیت را بالا ببرند و شما رو هم ثبت نام کنند در غیر این صورت دانشگاه موظف است که در ترم دوم شما رو پذیرش کنند چون شما احتمال داشت در انتخاب های بعدیتون قبولی عادی میشدید
   پیشنهاد ما به شما و دیگر کاربران عزیز سایتمون این است ک حتما تکمیل ظرفیت دانشکاه آزاد رو هم که هفته بعد اعلام می شود ثبت نام کنند چون احتمال بالا بردن ظرفیت با وجود این مشکلات وجود دارد و جای نگرانی نیست که شما حتما میتوانید وارد دانشکاه شوید
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و همچنین قبولی ذخیره دانشگاه آزاد و داوطلبانی که می خواهند در نیمسال اول تحصیلی 96وارد دانشگاه شوند می توانند
   با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید:شماره تماس 9099072943 تماس با تلفن های ثابت و بدون گرفتن کد

  • Zahra Valipoor سپتامبر 18, 2017 در10:46 ق.ظ- پاسخ

   کاربرگرامی در خصوص قبولی ذخیره در دانشگاه آزاد خرم آباد زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد و همچنین نحوه ی ثبت نام به ایمیلتون فرستاده می شود

 50. کاظم سپتامبر 18, 2017 در12:55 ق.ظ- پاسخ

  با سلام من کارنامم نوشته ذخیره واحد خرم اباد چون انتخاب اولم خرم اباد بوده ای کاش انتخاب دومم و یا سومم قبول عادی میشدم تا اینکه بشم ذخیره انتخاب اول و الان مدارک بردم ثبت نام کنم گفتن ثبت نام نمیکنیم و فقط ی تلفن ازم یادداشت کردن که خودشون اگه ظرفیت داشته باشند زنگ بزنن، تکلیف چیه؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:58 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر این ترم دانشگاه ظرفیت نداشته باشه برای ترم بهمن ثب نام میکنن ولی بازم خودتون پیگیر باشین.

 51. Ati سپتامبر 18, 2017 در9:01 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید پارسالی ها که ذخیره بودند و ثبت نامشون کردند؟؟؟؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:48 ق.ظ- پاسخ

   پارسال ذخیره دانشگاه آزاد نداشتیم.

 52. محبوبه سپتامبر 18, 2017 در10:13 ق.ظ- پاسخ

  بچه ها کسی میدونه که برای دانشگاه آزاد هم مثل سراسری کارنامه سبز میاد که انتخاب های بعدیمونو قبول بشیم یا نه؟؟؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در10:17 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز کارنامه سبز برای دانشگاه سراسری هست و تکمیل ظرفیت برای هم دانشگاه سراسری و هم دانشگاه ازاد هست.

   • محبوبه سپتامبر 18, 2017 در11:42 ق.ظ- پاسخ

    ببخشید میشه جواب این سوال منو هم بدید. به فرض اینکه من رفتم برای ثبتنام و ثبتنامم کردن و مشغول تحصیل در این دانشگاه آزاد بشم آیا بازم میتونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم و اگر دانشگاه آزاد در شهر دیگه ای قبول شدم به اون دانشگاه برم؟؟

 53. محمدجواد سپتامبر 18, 2017 در10:41 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من پرستاری آزاد کرمان ذخیره عادی ردیف 52 در انتخاب اول بودم
  رفتم دانشگاه ثبت نامم کردن گفت مشکلی نیست

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 18, 2017 در11:07 ق.ظ- پاسخ

   عالیه تبریک میگم
   موفق باشید

 54. سپهر مدز سپتامبر 18, 2017 در10:57 ق.ظ- پاسخ

  سلام.با عرض خسته نباشید
  عذر میخوام تو کارنامه من نوشته ذخیره عادی ردیف 3 رشته اتاق عمل ازاد تبربز.
  و رتبه ام 150 تا کمتر از نفر اخره و ترازم 300 تا بیشتر.خواستم ببینم احتمال قبولی هست؟امکان داره بعضیا ثبت نام نکنن برای من جا باز شه؟
  و اگه نشه قدم بعدی من چی باید باشه؟
  تشکر

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:53 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز نگران نباشید دانشگاه مورد نظرتون اگر برای ترم مهر شما رو نپذیره به احتمال خیلی قوی ورودی بهمن ماهشون میشی. ولی تو طی این مدت حتما خودتون پیگیر باشین.

   • سپهر مدز سپتامبر 18, 2017 در6:06 ب.ظ- پاسخ

    اخه تو دانشگاه گفت ورودی بهمن نداریم.تو کارنامه ام توضیحات چیزی ننوشته!:(
    خیلی میترسم…

    • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در8:53 ب.ظ- پاسخ

     درود
     برای مهر باید پذیرش شوید اگر در حالت ذخیره قبول شده اید.

 55. فرشته سپتامبر 18, 2017 در11:39 ق.ظ- پاسخ

  منو دانشگاه ثبت نام نکرد خودم اینترنتی ثبت نام کردم در مراحلش هیچ اسمی از ذخیره نیومد و نوشت ثبت نام با موفقیت انجام شد و شماره دانشجویی داد
  یعنی الان قبولم؟ 🤔🤔

  • محبوبه سپتامبر 18, 2017 در11:43 ق.ظ- پاسخ

   سلام، آیا اصلا تو کارنامه شما نوشته بود ذخیره؟؟؟

   • فرشته سپتامبر 18, 2017 در11:59 ق.ظ- پاسخ

    بله نوشته بود

    • سپهر مدز سپتامبر 18, 2017 در12:54 ب.ظ- پاسخ

     وا!!!مگه ممکنه؟؟؟؟؟؟؟میشه زنگ بزنی از دانشگاه بپرسی؟به منم ایمیل بزن نتیجه شو بگو!
     :{sepehrmo199858@gmail.com

 56. فاطمه حسینی سپتامبر 18, 2017 در2:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام این کلمه ردیف 4 که نوشته یعنی چی

  • Baran سپتامبر 18, 2017 در4:21 ب.ظ- پاسخ

   ینی نفر چهارم لیست ذخیره

 57. مرصاد سپتامبر 18, 2017 در3:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  برای ذخیره ها ، ردیف اول یا دوم یا مثلا ردیف دوازدهم چه فرقی داره؟
  یعنی آیا اولویت با ردیف اوله؟
  من ردیف 1 ذخیره اتاق عمل هستم

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:36 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اولویت با تراز شماست نه ردیف.

   • مرصاد سپتامبر 18, 2017 در7:53 ب.ظ- پاسخ

    ترازم 7502 هستش
    خداییش الان شدیدا استرس دارم

    • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:05 ب.ظ- پاسخ

     سلام دوست عزیز
     نگران نباشید با توجه به انتخاب رشته و نتایج مبهم آن احتمال قبولی شما وجود دارد.

     • مرصاد سپتامبر 20, 2017 در11:31 ق.ظ

      سلام
      خدا رو شکر بلاخره پذیرش شدم
      اما اینهمه استرس ، اینهمه داوطلبی که پذیرش نشدند ، …

 58. علی سپتامبر 18, 2017 در3:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای من نوشته ذخیره ازاد پرستاری گلپایگان ردیف 20 احتمال داره قبولم نکنن؟دیروز رفتم ثبت نام کردم دانشگاه رسید هم بهم دادن ولی گفتن قطعی نیست کلا هم شروع تحصیل دانشگاه پرستاری گلپایگان از بهمن ماه هست تو رو خدا جواب بدین ینی قبول میکنن منو

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:39 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز نگران نباشید به احتمال خیلی خیلی زیاد قبول میکنن ولی طی این مدت حتما خودتون پیگیر هم باشین.

  • aroosha سپتامبر 20, 2017 در5:57 ب.ظ- پاسخ

   سلام منم ذخیره پرستاری گلپایگان بودم رفتم ثبت نام گفتن احتمال اینکه قبول نشی هست گفتن چهارشنبه زنگ میزنن ولی امروز زنگ نزدند ب شما زنگ زدند ؟؟

 59. Aylin سپتامبر 18, 2017 در4:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید
  شانس اینکه آزاد خودگردان ذخیره ردیف 1،قبول بشم چقدره؟
  احتمال اینکه اصلا پذیرش نکنن هست؟

 60. محمدجواد سپتامبر 18, 2017 در6:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا امکانش هست بعد ثبت نام پذیرش نشیم کلا؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در8:55 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   امکان ثبت نام شما خیلی بالا نگران نباشید

 61. reza سپتامبر 18, 2017 در7:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام واسه من نوشته ذخيره عادي رديف 16 در انتخاب پانزدهم
  پرستاری کاشان، نمیدونم ورودی بهمن داره یا نه ممکنه منو پذیرش نکنن؟
  منظورم اینه که بعد از ثبت نام پذیرش نکنن ؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در8:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ثبت نام شما انجام خواهد شد، نگران نباشید

 62. Aylin سپتامبر 18, 2017 در7:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید
  شانس اینکه آزاد خودگردان ذخیره ردیف 1،قبول بشم چقدره؟
  احتمال اینکه اصلا پذیرش نکنن هست؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیز در صورتی که به عنوان ذخیره پذیرفته شدید مجبور به ثبت نام شما خواهند بود چون اولیویت های بعدی شما این وسط سوخته و توجه نشده پس نگران نباشید.

 63. کوثر سپتامبر 18, 2017 در7:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من ذخیره ۸ مامایی کرج شدم دیروز رفتم دانشگاه بهم گفتن خیلی درصدش کمه قبولیت.. گفتن کلا ظرفبتشون ۲۵ نفره
  الانم مووندم چیکار کنم سراسریم قبول نشدم
  اگه راهی هست بگید بهم خواهشا

  • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:01 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   حق شما رو این وسط خوردن چون اولویت های بعدی انتخابی شما به حساب نیامده است پس هم در تکمیل ظرفیت هم کارنامه سبز خود را مطالعه بفرمایید.

 64. کوثر سپتامبر 18, 2017 در7:46 ب.ظ- پاسخ

  اینم یادم رفت بگم ک گفتن ما امسال اصلا وروردی بهمن نداریم
  امکانش هست اصلا؟

 65. هدیه سپتامبر 18, 2017 در9:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر برای من زده ذخیره درسهمیه ردیف پنجم پرستاری زنجان.الان من قبول شدم یانه؟توقسمت توضیحات نوشته شروع به تحصیل براساس ظرفیت وتقدم نمره ازمهرماه یابهمن ماه سال تحصیلی خواهد بود.این یعنی من قبولم؟ذخیره درسهمیه اولویت داره یاذخیره عادی؟خواهش می کنم جواب بدید خیلی نگرانم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 18, 2017 در10:06 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   موردهای مشابه زیادی داشتیم برای ثبت اعتراض کتبی خود و حضوری سعی داشته باشید به مرکز سنجش مراجعه بفرمایید.
   تکمیل ظرفیت هم ثبت نام نمایید.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 66. Reza سپتامبر 18, 2017 در10:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام من واقعا نمیفهمم این ذخیره دیگه چ وضعیه؟؟ من رفتم دانشگاه فرم بهم نمیدن . میگن بالای ۱۰۰ تا پرونده ب ما دادن و ما باید ۳۰ نفر مهر و ۳۰ نفر بهمن پذیرش داشته باشیم
  خب اینجوری علنا یعنی ما قبول نمیشیم دیگ الان باید چیکار کنیم؟؟؟؟
  من ذخیره ردیف ۷ در سهمیه ام

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در12:49 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نسبت به تکمیل ظرفیت و همچنین ثبت شکایت و مراجعه حضوری به سازمان سنجش اقدام فرمایید. چون در واقع اولویت های بعدی شما نادیده گرفته شده

   • Reza سپتامبر 19, 2017 در9:19 ق.ظ- پاسخ

    خب آخه این چ وضعیه خدایی
    من دو روز دیگه سرباز حساب میشم
    اصلا اینا ب چ حقی من رو زدن ذخیره
    من انتخاب بعدیم حتما قبول میشم
    اما الان معلوم نیست چ اتفاقی بیفته
    تو بهترین حالت باید بیفتم بهمن اونم معلوم نیست کجا
    بی عدالتی تا این حد

    • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در10:34 ق.ظ- پاسخ

     سلام
     دوست عزیز ما هم به شما حق میدیم شما درست می فرمایید پیگیر این مووع هستیم به محض منتشر شدن اطلاعیه جدید در کانال اطلاع رسانی خواهیم کرد.ولی در هر صورت شما تکمیل ظرفیت ثبت نام کنید.

 67. Reza سپتامبر 18, 2017 در10:24 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید ی سوال دیگم داشتم اینک تو کارنامه نوشته تراز اخرین فرد قبولی چقدره
  این اخرین فرد یعنی اخرین فرد ذخیره یا اخرین فردی ک قطعی قبول شده؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید با تشکر

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در12:51 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   اخرین فرد قبولی کل مد نظر سازمان سنجش
   در صورت پذیرفته نشدن حتما پیگیر شکایت و تکمیل ظرفیت خود باشید.
   اخرین خبرهای رسمی و معتبر را می توانید از کانال تلگرام درخت دانش دریافت نمایید.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 68. سارا سپتامبر 19, 2017 در12:25 ق.ظ- پاسخ

  این ذخیره شورشو دراورده
  همش استرس
  باید تا 4شنبه صبر کنیم آخرم معلوم نیست چی میشه.
  انتخاب های بعدی هم از دست دادیم
  هرسال بدتر از پارسال
  یا قبول یا مردود دیگه ذخیره چیه؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در12:56 ق.ظ- پاسخ

   درود فراوان
   بله شما درست می فرمایید حتما پیگیر ثبت نام خود باشید.

 69. شیدا سپتامبر 19, 2017 در1:49 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ببخشید واسه من زده پرستاری نجف اباد ذخیره ردیف ۵۴ ترازمن بااخرین نفرقبولی ۱۰۰ تفاوت داره و انتخاب دومم بوده احتمال قبولی دارم؟؟توروخدا جواب بدین مرسی

  • Farzad Hosseini سپتامبر 19, 2017 در11:03 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز .با توجه به اینکه شما تراز خوبی داشتین حتما فرم تکمیل ظرفیت رو پر کنین و تو طی این مدت حتما اعتراض خودتون رو انجام بدین و به واحد دانشگاهی که قبول شدین مراجعه کنین و یا با مسئول آموزش صحبت کنین یا با رئیس دانشگاه. ولینگران نباشین چون به احتمال خیلی زیاد دانشجوی همون دانشگاه هستین. موفق باشین.

 70. رضا سپتامبر 19, 2017 در3:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  خواهش میکنم بگین اینکه ثبت نام میکنن ذخیره ها رو بعد چی میشه؟
  مثل عادی ها از مهر میرن سر کلاس؟ شهریه اش بیشتره؟ فرقش چیه آخه؟

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 19, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   سلام. ذخیره ها متاسفانه مشکلی هستش که سازمان سنجش باهاش مواجه شده. اما به احتمال خیلی زیاد ترم بهمن پذیرش میشید

 71. رضا سپتامبر 19, 2017 در3:20 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید یه سوال دیگه
  این ردیف شانزدهم و اینا یعنی چی؟ اینا تاثیر داره یا نه؟

 72. فرشته سپتامبر 19, 2017 در7:07 ق.ظ- پاسخ

  تکمیل ظرفیت چه روزیه و کجا باید مراجعه کنیم

  • Farzad Hosseini سپتامبر 19, 2017 در9:25 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما میتونین تاریخ دقیق تکمیل ظرفیت رو از طریق کانال تلگرام ما دنبال کنید.

 73. فرشته سپتامبر 19, 2017 در9:56 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  شما نمیدونین چندتا اصلی و چندتا ذخیره زدن؟
  ما داریم از استرس میمیریم آخه این مسخره بازیا چیه؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در10:39 ق.ظ- پاسخ

   درود فراوان
   این مشکل، همگانی سعی داشته باشید صبور باشید و با مراجعه حضوری به ثبت شکایت در سنجش اقدام بفرمایید. و همچنین تکمیل ظرفیت هم ثبت نام نمایید.
   تعداد ذخیره ها بستگی به واحدهای دانشگاه داره بعضی ها تعداد ذخیره ها خیلی بالا و بعضی ها پایین یعنی شما در واقعاولویت بعدی به حالت سوخته در آمده سعی داشته باشید مراجعه حضوری رو در اولویت قرار بدید.
   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 74. amirhossein.n سپتامبر 19, 2017 در10:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  فرق عادی و سهمیه تو ذخیره چیه؟
  برا من نوشته ذخیره ی سهمیه ردیف سه یعنی اولویت تو ذخیره ها اول عادی بعد سهمیه
  تازه وقتی رفتیم دانشگاه برای ثبت نام ما رو ثبت نام نکردند فقط یه فرم اعلام آمادگی دادند بهمون و گفتند احتمال زیاده قبول نشیم یعنی چی یعنی ما مردود شدیم
  نگرانم تو رو خدا زود جواب بدید

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دوست گرام فرق عادی با سهمیه در این که تعداد پذیرفته شدگان در سهمیه کمتر می باشد و در ذخیره عادی بیشتر برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.
   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  • Farzad Hosseini سپتامبر 19, 2017 در10:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز پیشنهاد ما به شما این هست که حتما فرم تکمیل ظرفیت رو پر کنین چون مطمئنا دانشگاه ازاد تو تکمیل ظرفیت این وضعیت رو جبران میکنن و در ضمن شما میونین اعتراض خودتون رو از سه طریق سایت ، تلفنی، و حضوری اعلام کنین. موفق باشین

 75. سپهر مدز سپتامبر 19, 2017 در12:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام من امروز رفتم دانشگاه پرسیدم گفتن کلا 25 نفر داریم تو این دو روز 6 نفر عادی 5 تا خودگردان تا حالا ثبت نام کردیم.منم ذخیره سوم اتاق عمل ام.گفتن اگه امروز کمتر از 12 نفر ثبت نام کنن شما هم ثبت نام میشید!به نظرتون میشم؟

 76. ابوالفضل سپتامبر 19, 2017 در2:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای من ذخیره عادی ردیف 2 است ،،آیا میتوانم در دانشگاه قبول شوم؟

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 19, 2017 در3:34 ب.ظ- پاسخ

   طی چند روز آینده مشخص میشه

 77. Melmel سپتامبر 19, 2017 در3:12 ب.ظ- پاسخ

  یه سوال الان دانشگاه پزشکی تهران ذخیره قبول نمیکنه . و میگن که باید سازمان سنجش بهمون ابلاغیه بدن که قبول کنیم …خب چرا الان سازمان هنوز ابلاغیه نداده و جزو ذخیره هاییم؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 19, 2017 در3:34 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز تا چند روز آینده حتما مشخص میشه.

 78. سارا سپتامبر 19, 2017 در3:26 ب.ظ- پاسخ

  فردا از بلاتکلیفی درمیایم بالاخره

 79. مهرسام سپتامبر 19, 2017 در4:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام.توی کارنامم زده وضعیت سهمیه بسیج فعال..توی ذخیره ها زده ذخیره عادی..یعنی چی؟ مگه نباید ذخیره در سهمیه میزدن.یعنی بسیج اعمال نشده؟

 80. سمانه سپتامبر 19, 2017 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  خب اگه ثبت نام نکنن ما ذخیره هارو چی ؟؟ به من یه رسید دادن دیروز گفتن فردا بعدازظهر بهت زنگ میزنم زنگ که نزدن فردا میرم ببینم چی میگن 😔 گناه ما چیه خب انتخابای بعدی رو میخوند .. گفتم برای نیمسال دوم نمیشه گفت نه یعنی یا مهر میشه یا نمیشه

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:54 ق.ظ- پاسخ

   به ساختمان مرکزی دانشگاه ازاد واقع در خیابان شهید ستاری تهران رجوع کنید و اعتراض یزنید

 81. علی سپتامبر 19, 2017 در6:32 ب.ظ- پاسخ

  من جزو ذخیره ها بودم امروز ثبت نامم کردن دیه نیازی نیست واسه تکمیل ظرفیت برم ؟چون نوشته بود ذخیره بهمن ولی ثب نامم کردن

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:48 ق.ظ- پاسخ

   از طریق تلفن پیگیر باشید

 82. فرشته سپتامبر 19, 2017 در6:36 ب.ظ- پاسخ

  خدا فردا رو بخیر کنه مردیم از استرس و بلاتکلیفی
  انشاءالله همه ذخیره ها قبول شن
  آمین

 83. س ۰پ سپتامبر 19, 2017 در10:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام دخترمن ذخیره خودگردان مامایی ردیف سه دانشگاه فلاورجان دراومده میگن ظرفیت تکمیل جا نداریم ترم بهمن هم نداریم تکلیف چیه جالب اینه تمام مراحل ثبت نام ب غیر از شهریه رو انجام داده بهش امروز گفتن بیا پرونده تو ببر کد دانشجویی هم بهش دادن تکلیف چیه دارم دیونه میشم

 84. مهسا سپتامبر 19, 2017 در11:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام من تو دانشگاه ازاد تبریز رشته مرستاری ذخیره ۶۰ ام به نظرتون چه قد احتمال قبولیم هس ؟؟اخرین امیدم همینه

 85. مهسا سپتامبر 19, 2017 در11:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام من تو دانشگاه ازاد تبریز رشته پرستاری ذخیره ۶۰ ام به نظرتون چه قد احتمال قبولیم هس ؟؟اخرین امیدم همینه

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در9:10 ق.ظ- پاسخ

   سلام. شما قبول شدین فقط احتمال داره به جای ورودی مهرماه ورودی بهمن باشید.و اگر ورودی بهمن نداشتن اعتراض خودتونو ثبت کنین

 86. زینب سپتامبر 20, 2017 در8:05 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید من سه شنبه رفتم ثبت نام مشروط کردم گفتن برو ما بهت زنگ میزنیم اگ نزدیم شنبه خودت زنگ بزن.نگفتن چهارشنبه بیا الان من چیکار کنم برم یا نرم؟ترازمم ۱۵۰ تا بیشتر از تراز اخرین نفر قبولیه مامایی زنجان.تورو هدا جوابمو بدین من خیلی استرس دارم.

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در9:04 ق.ظ- پاسخ

   سلام. شنبه اقدام کنید

 87. سبحان سپتامبر 20, 2017 در8:52 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید من ذخیره ردیف ششم دانشگاه آزاد پرستاری رو آوردم تو رو خدا چیکار کنم قبول میشم یانه؟
  روز دوشنبه رفتم و فرمی رو بهم دادن و پر کردم و گفتن شنبه بهت جواب میدیم!
  یعنی قبول میشم یا نه؟؟
  کمکم کنید تو رو خدا…😣😣

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در9:02 ق.ظ- پاسخ

   سلام اگه قبول نشدین اعتراض کنین

 88. سبحان سپتامبر 20, 2017 در9:13 ق.ظ- پاسخ

  یعنی امکان نداره مردود بشم؟؟

 89. زینب سپتامبر 20, 2017 در11:34 ق.ظ- پاسخ

  من پرستاری مازاد سراسری رشت هم قبول شدم.خودم قزوینم.اگ تا شنبه صبر کنم مهلت ثبت نام سراسری تموم میشه..ب نظرتون چیکار کنم.میشه سراسری ثبت نام کنم اگه ازاد گفتن قبول شدم برم ازاد؟؟مشکلی نداره

 90. مریم سپتامبر 20, 2017 در1:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره عادی ردیف ۱ قبول شدم
  رفتم دانشگاه گفتن از بچه های اصلی ۲۰ نفر ثبت نام کردن .فقط ۵ نفر دیگه میخوان که از ذخیره ها به تر تیب رتبه بر می دارن در ضمن ورودی بهمنم ندارن
  ممکنه من اگه تو اون ۵ نفر نبودم قبولم نکنن کلا😰انتخابای بعدیم چی میشه من اونا رو قبول میشدم چرا اینو ذخیره زدن نامردیه این ک

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 20, 2017 در2:41 ب.ظ- پاسخ

   متاسفانه در رابطه با ذخیره ها برنامه ریزی درست و دقیقی نداشتن و باید صبر کرد و دید چه تدبیری براش می اندیشن

 91. زهرا سپتامبر 20, 2017 در2:08 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره ریف اول سهمیه پرستاری مراغه هستم میگن ظرفیت 30 نفره و ورودی بهمنم نداریم خب الویتای بعدیمون میره اخه اینجوری بی عدالتیه کسیم جواب نمیده کجا باید اعتراض بدیم سنجش باید یه جوابی واسه این کارش بده شب و روز نداریم مردیم از استرس

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 20, 2017 در2:49 ب.ظ- پاسخ

   دوست عزیزم نگرانی شما رو کاملا درک میکنیم اما چاره یی نیست باید صبر داشته باشید و ببینید سازمان سنجش چ راهی در پیش میگیره و اگر باز هم شکایتی داشتید مراجعه حضوری به سازمان سنجش داشته باشید.

 92. سپهر مدز سپتامبر 20, 2017 در4:43 ب.ظ- پاسخ

  تموم شد بالاخره.ذخیره سوم اتاق عمل تبریز قبول شدم.تا ذخره 21 برداشتن

 93. مریم سپتامبر 20, 2017 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  می بخشید این ردیف یک و دو و سه و… یعنی چی تو ذخیره ها

 94. مریم سپتامبر 20, 2017 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید ذخیره ردیف یک و دو و سه و… یعنی چی؟

 95. فرشته سپتامبر 20, 2017 در5:19 ب.ظ- پاسخ

  خداروشکر امروز همه چی بخیر گذشت ذخیره مامایی بودم و قبول شدم

 96. aroosha سپتامبر 20, 2017 در6:00 ب.ظ- پاسخ

  حالا واقعا تکلیف ما چیه گفتن زنگ میزنن ولی نزدند من انتخابهای بعدیم خودگردان بود حتمن قبول میشدم

  • Zahra Valipoor سپتامبر 21, 2017 در9:17 ق.ظ- پاسخ

   اعتراض بزنید

 97. زهرا سپتامبر 20, 2017 در8:33 ب.ظ- پاسخ

  اینا ذخیره هاشون موندن رو هوا چه جوری میخوان تکمیل ظرفیتم بکنن؟ چه تضمینی هست که اصلا تکمیل ظرفیتم بشه؟

 98. مریم سپتامبر 20, 2017 در9:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام دوستان کسی میدونه ذخیره ردیف یک با ردیف دو و سه چه فرقی داره؟اصلا این ردیف یعنی چی خواهشا می‌دونید جواب بدید مردیم به خــدا

  • Zahra Valipoor سپتامبر 26, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   مربوط به رتبه بندی های دانشگاست

 99. سارا سپتامبر 21, 2017 در12:31 ق.ظ- پاسخ

  خداروشکر به خیر گذشت
  الکی استرس کشیدیم

 100. مریم سپتامبر 21, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

  من ذخیره ردیفم یکم یعنی اولین ذخیره منو بر می دارن؟
  دیگه ردیف یک ندارن تو اون رشته و دانشگاه ؟

 101. mohammadi سپتامبر 21, 2017 در2:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، من ردیف 2 سهمیه ی بسیجم این یعنی نفر دومم؟ بعدشم 16 نفر ذخیره برداشتن من و بر نداشتن واسه پرستاری مهاباد میگن تو نفر 26 ام بودی، الان من چیکار کنم یعنی حق من ضایع شد رفت؟ تراز من و آخرین نفر قبولی یکیه

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در10:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما می توانید حتما اعتراض خود را ثبت نمایید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 102. رویا سپتامبر 21, 2017 در4:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من تو ذخیره پرستاری نجف اباد قبول قبول شدم ولی دانشگاه ثبت نامم نکرد . حالا من چه کار باید بکنم .

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:58 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما حق خودتون پذیرش بشید پس اعتراض خود را ثبت نمایید.

 103. هاله سپتامبر 21, 2017 در11:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته ی بدون آزمون ثبت نام کردم ولی هنوز ثبت نام ادامه داره توی سایت خوندم اوایل شهریور باید بیایید برای ثبت نام . فکر می کردم نتایج رو میزنن . ایا الان واسه ثبت نام و تشکیل پرونده فرصت دارم ممنون میشم پاسخ بدهید

 104. Zizi سپتامبر 22, 2017 در12:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من ذخيره رديف ٣ پرستاري بودم اما قبولم نكردن و بهم گفتن ورودي بهمنم نداريم
  من حالا چيكار بايد كنم؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:53 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   می توانید حضوری شکایت خود را ثبت نمایید.

 105. Zizi سپتامبر 22, 2017 در1:48 ب.ظ- پاسخ

  تكميل ظرفيت هم ذخيره داره؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:51 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   نه ذخیره برای تکمیل ظرفیت موجود نمی باشد.

 106. زهرا سپتامبر 22, 2017 در8:41 ب.ظ- پاسخ

  رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری آزادتبریز 235است رتبه من نیز 235است نتیجه نوشته ذخیره عادی چرا؟؟؟؟؟
  من را نه برای مهر ونه بهمن قبول نکردن و پرت کردن ازدانشگاه بیرون وهیچ مسئولیتی قبول نکردن اولویت های بعدی من که قبولی صد در صد بود هیچ شده بی عدالتی بی عدالتی بی عدالتی و…..

  • سارا سپتامبر 22, 2017 در11:11 ب.ظ- پاسخ

   من رتبم از آخرین نفر بهتر بود ولی باز ذخیره بودم!
   حتما تکمیل ظرفیت شرکت کنید

  • Zahra Valipoor سپتامبر 23, 2017 در9:22 ق.ظ- پاسخ

   دوست عزیزم شما حتما اعتراض بزنین و در تکمیل ظرفیت شرکت کنین

 107. زهرا سپتامبر 22, 2017 در8:53 ب.ظ- پاسخ

  چرا باید رتبه مثلا4هزار ذخیره پرستاری تبریز باشه و نه برای مهر ونه بهمن ثبت نام نکنن ولی 6هزار باکمال ناباوری وخوشحالی بیاد وهوشبری تبریز ثبت نام کند ورتبه برتر باگریه فقط نگاه کند و هیچ چاره ای نداشته باشد افتضاح است

 108. Zizi سپتامبر 23, 2017 در5:23 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من كه ذخيره بودم شانس قبوليم توي تكميل ظرفيت بالاست يا نه؟

 109. nazzii سپتامبر 23, 2017 در10:04 ق.ظ- پاسخ

  سلام من زخیره بهداشت ردیف یکم رفتم واحد دانشگاهی هم گفتن اگه ظرفیت باشه زنگ میزنن ولی هنوز تماس نگرفتن .حالا تکلیف من چی میشه؟؟؟یعنی تموم دیگه پذیرش نمیشم؟؟؟خب این بی عدالتیه پس انتخابای بعدی من که راحت قبول میشدم چی؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 23, 2017 در1:14 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما باید پذیرش شوید چون اولویت های بعدی شما به حالت سوخته در آمده می توانید با مشاوران ما برای راهنمایی بیشتر تماس حاصل بفرمایید.
   شماره تماس:9099072943

 110. الهام سپتامبر 23, 2017 در2:18 ب.ظ- پاسخ

  سلام من پرستاری ظرفیت مازاد مهاباد قبول شدم الان میگن شما ذخیره ای هستید درحالی که تو کارنامه ام قید ذخیره وجود نداشته انتخاب های بعدی رو هم ازم گرفتن به نظر شما من قبول میشم یا نه 😣

  • Zahra Valipoor سپتامبر 23, 2017 در3:51 ب.ظ- پاسخ

   شما باید حضوری تشریف ببرین دانشگاه و ثبت نام کنین و اگه قبول نشدین اعتراض بزنین و در تکمیل ظرفیت شرکت کنین

 111. Zizi سپتامبر 23, 2017 در5:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من امروز زنگ زدم دانشگاهي كه به عنوان ذخيره قبول شده بودم و ثبت نامم نكردن اونا بهم گفتن ما ليست ذخيره هايي كه ثبت نام نشدن رو فرستاديم واسه سازمان سنجش،يعني احتمالش هست سازمان سنجش فكري كنه؟ممكنه جاهاي ديگه قبول بشم؟

 112. مهدی سپتامبر 24, 2017 در7:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره سهمیه ردیف 3 بودم دانشگاه من رو پذیرش نکرد اما ردیف 7 رو پذیرش کرد این یعنی چه چرا این کار را کردند

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 25, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   سلام پذیرش ها از روی تراز داوطلبان هست. ممکنه چون شما مشمول سهمیه هستید ردیف بهتر قرار داشته باشید اما ترازتون پایین تر ریف 7 باشه

 113. الناز سپتامبر 25, 2017 در6:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من بدون کنکور علمی کاربردی قبول شدم ولی نمیخوام برم.آیا من از کنکور ۹۷محروم میشم.چون میخوام امسال کنکور بدم رستم تجربی هس.لطفا راهنمایی کنید

 114. زهرا همتی سپتامبر 25, 2017 در8:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام تو تکمیل ظرفیتم ذخیره داریم یا نه؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 26, 2017 در12:31 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   در کانال تلگرام درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 115. کوثر سپتامبر 25, 2017 در11:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من پرستاری دانشگاه آزاد اراک قبول شدم ولی روزایی که گفنه بودن برای ثبت نام اصلا نتونستیم بریم چون مشهد بودیم و دستمون به جایی نرسید وقتی رفتم گفتن ظرفیت تکمیل شده فقط یه فرم دادن پر کردیم گفتن میفرستیم تهران که ببینیم جایی خالی هست یا نه.خواهش میکنم راهنماییم کنین چیکار کنم.چون من سومین سال کنکورم بود اگه قبول نشم باید بمونم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 26, 2017 در12:35 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   نه صندلی برای شما باید باشد پس از طریق ثبت اعتراض اقدام نمایید و یا با مشاوران ما در تماس باشید.

 116. سمانه سپتامبر 26, 2017 در4:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من تو کارنامم نوشته ذخیره عادی ردیف60.به دانشگاه که مراجعه کردم گفتند ممکنه بهمن ماه پذیرش بشید یعنی جواب قطعی ندادند.من دانشگاه دولتی هم قبول شدم ولی دانشگاه آزاد رو ترجیح میدم الان تکلیف من چیه؟دانشگاه دولتی ثبت نام نکنم؟دانشگاه آزاد ترم بهمن حتما من رو پذیرش میکنه؟ممکنه ذخیره ها رد بشن یعنی دانشگاه پذیرش نکنه اونارو ن مهر ماه ن بهمن ماه؟

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 27, 2017 در6:42 ق.ظ- پاسخ

   متاسفانه در قبال ذخیره ها مسول نیستنبه همین دلیل بهتره شما دانشگاه دولتی هم ثبت نام کنید چون پذیرش بهمن ماه تون هم برای ذخیره ها صد در صد نیت

 117. amirhossein.n سپتامبر 28, 2017 در11:48 ق.ظ- پاسخ

  من ذخیره سهمیه ردیف سه پرستاری بودم به من گفتن شما کلا مردود شدین نه برا مهر قبولین ونه بهمن حالا من چیکار کنم بنظرتون؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 28, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

   سلام خدمت شما
   متاسفانه امسال دانشکاه آزاد در این مورد به بسیاری از داوطلبان ظلم کرد و حق بسیاری مثل شما ضایع شد
   پیشنهاد ما ب شما و بقیه ی داوطلبان عزیزی ک به عنوان ذخیره دانشگاه آزاد قبول شدن و توسط دانشگاه پذیرفته نشدند این است که حتما تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد که تا چند روز اینده اعلام خواهد شد ثبت نام کنند و دوباره انتخاب رشته نمایند چون احنمال این وجود دارد ک ظرفیت دانشگاهها رو با وجود این نواقص نتایج بالا ببرند
   ما میتوانیم با انتخاب رشته صحیح و بررسی الویت های شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شانس شما را در قبولی افزایش دهیم با ما در تماس باشید:
   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 118. amirhossein.n سپتامبر 28, 2017 در11:55 ق.ظ- پاسخ

  به نظرتون امسال دانشگاه آزاد اعلام تکمیل ظرفیت میکنه؟ چون اگه جا داشت ذخیره هارو برمیداشت دیگه نیازی به تکمیل ظرفیت نبود که

  • Behnam QaderPour سپتامبر 28, 2017 در12:25 ب.ظ- پاسخ

   در بعضی از رشته ها ذخیره داشتیم و بستگی به محل دانشگاهی داشته ،
   بله تکمیل ظرفیت حتما اعلام خواهد شد در شهرها و رشته هایی که ظرفیت تکمیل نشده باشد

 119. Zizi اکتبر 2, 2017 در4:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  قبل از اينكه بخوان تكميل ظرفيت بزارن بايد تكليف ذخيره هارو مشخص كنن و ذخيره هارو ثبت نام كنن
  اخه اين خيلي بي انصافيه
  كي تكليف ذخيره ها مشخص ميشه؟

 120. رضا اکتبر 3, 2017 در9:47 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید یه اتفاق عجیب رخ داده
  من با یه فرد دیگه تو یه دانشگاه هردومون ذخیره ردیف اول هستیم. و تراز هامون هم شبیه به هم هست.و هردو هم بسیجی فعال داریم.
  حالا دانشگاه اون فرد رو ثبت نام نهایی کرده ولی من که روز چهارشنبه رفتم ثبت نام کنم گفتن ظرفیت 30دقیقه پیش تکمیل شد و در اون سه روز هم فرم پر کرده بودم
  حالا دانشگاه گفته واسه شما دونفر یه نامه فرستادیم سازمان مرکزی دانشگاه ازاد تا ببینیم اجازه ثبت نام ت رو میدن یانه
  خواستم بگم که احتمال اینکه اجازه ثبت نام من رو بدن جن درصدهست
  و ایا اومدن من در سازمان مرکزی تاثیری داره یا نه
  لطفا جواب بدین بسیار نگرانم.

  • Mobin Hosseini اکتبر 3, 2017 در12:58 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما حق خودتون که قبول شید برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

 121. محمد کاظم اکتبر 7, 2017 در6:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  پسرمن ترازش در کنکور امسال (96)
  ۶۸۵۰ شده چقدر احتمال داره که با سهمیه بسیج فعال در تکمیل ظرفیت آزاد (در صورت اعلام ) برای ترم بهمن۹۶ پرستاری یا اتاق عمل در شهرهایی مثل داراب ، استهبان، کازرون ، بندرعباس ، ارسنجان ، اقلید ، لار قبول بشه ؟ و به نظر شما در صورت اعلام تکمیل ظرفیت به چه ترتیب فرم انتخاب رشته رو پر کنه ؟ به نظر شما امکانش هست داراب یا استهبان قبول بشه ؟ از کجا میشه فهمید تراز آخرین نفر پذیرفته شده عادی در این دانشگاه ها چقدر بوده که بتونیم بفهمیم ۹۰ درصدش چه عددی میشه ؟ ممنون میشم سریعا راهنمایی کنید .

 122. محمد کاظم اکتبر 7, 2017 در7:47 ق.ظ- پاسخ

  ( ارسال برای دومین بار ) خوهش می کنم جواب بدید

  پسرمن ترازش در کنکور امسال (96)
  ۶۸۵۰ شده چقدر احتمال داره که با سهمیه بسیج فعال در تکمیل ظرفیت آزاد (در صورت اعلام ) برای ترم بهمن۹۶ پرستاری یا اتاق عمل در شهرهایی مثل داراب ، استهبان، کازرون ، بندرعباس ، ارسنجان ، اقلید ، لار قبول بشه ؟ و به نظر شما در صورت اعلام تکمیل ظرفیت به چه ترتیب فرم انتخاب رشته رو پر کنه ؟ به نظر شما امکانش هست داراب یا استهبان قبول بشه ؟ از کجا میشه فهمید تراز آخرین نفر پذیرفته شده عادی در این دانشگاه ها چقدر بوده که بتونیم بفهمیم ۹۰ درصدش چه عددی میشه ؟ ممنون میشم سریعا راهنمایی کنید .

  • Zahra Valipoor اکتبر 7, 2017 در10:31 ق.ظ- پاسخ

   سلام روز بخیر.
   احتمال قبولی ایشون در رشته های پیرا پزشکی شهرستان ها هست ولی باید اجازه یدین دفترچه بیاد که ببینیم رشته مورد نظر شما در این شهرها وجود داره یا خیر
   و در زمان انتخاب رشته لیست مورد نظر را با توجه به علایق خودتون مرتب کنین.
   موفق باشین

 123. فاطمه اکتبر 7, 2017 در2:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ذخیره رشته ی مامایی ارسنجان هستم به تعداد دفعات زیادی به دانشگاه مراجعه کردم و من رو ثبتنام نکردن
  درحاله حاضر به من میگن یه نامه به تهران فرستادیم که تکلیف ذخیره ها رو مشخص کنن
  باتوجه به اینکع توی رشته های تکمیل ظرفیت رشته ی مامایی قید نشده احتمال هست که ما پذیرش بشیم؟
  تکلیف ما چی هشت؟
  تو رو خدا جواب بدین

 124. فاطمه اکتبر 7, 2017 در2:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ذخیره رشته ی مامایی ارسنجان هستم به تعداد دفعات زیادی به دانشگاه مراجعه کردم و من رو ثبتنام نکردن
  درحاله حاضر به من میگن یه نامه به تهران فرستادیم که تکلیف ذخیره ها رو مشخص کنن
  باتوجه به اینکع توی رشته های تکمیل ظرفیت رشته ی مامایی قید نشده احتمال هست که ما پذیرش بشیم؟
  تکلیف ما چی هشت؟

  • Zahra Valipoor اکتبر 7, 2017 در4:10 ب.ظ- پاسخ

   دوست عزیزم دفترچه تکمیل ظرفیت هنوز اعلام نشده و شما باید منتظر نتیجه نامه تون باشین

 125. سارا اکتبر 7, 2017 در4:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام شبو روزم شده گريه من ذخيره پرستاري ام رفتم دانشگاه گفتن اول عادي ها بايد بيان هرروز رفتم دانشگاه پيگيري ب هيچ وجه منو پذيرش نكردن
  پس چرا ميگفتين ذخيره هاهم ثبت نام ميشن

  • Mobin Hosseini اکتبر 7, 2017 در5:32 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   ذخیره ها حق خودشون ثبت نامشون انجام بشه حداقل برای بهمن ماه شما می توانید اعتراض خودتون حضوری ثبت نمایید.

 126. سارا اکتبر 7, 2017 در5:05 ب.ظ- پاسخ

  ديگه دارم شروع ميكنم برا خوندن٩٧
  واي يهو همه ارزوهام ب باد رفت خدايا اين ذخيره يگه چي بود
  ميگن حتي ترم بهمنم نداريم
  ديگه داره ابان ميشه فك نكنم ديگه اصن پذيرش كنن

 127. فاطیما اکتبر 8, 2017 در7:57 ق.ظ- پاسخ

  چطور میتونیم اعتراض خودمون رو ثبت کنیم به جز اینکه نامه بفرستیم؟؟؟؟؟؟
  تو رو خدا کمک کنید

  • Zahra Valipoor اکتبر 8, 2017 در2:22 ب.ظ- پاسخ

   باید به سایت سازمان سنجش رجوع کنید و درخواست رو بفرستین.
   البته مشاورین درخت دانش هم میتوانند این کار را انجام دهند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید9099072943

 128. نیلوفر اکتبر 8, 2017 در8:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من قبولی ذخیره مامایی دانشگاه آزاد فلاورجانم.رفتم دانشگاه.ثبت نام کردم.ولی وقتی رفتم واسه ثبت نام نهایی گفتن ظرفیتمون پر شده .ترم بهمن هم نداریم.ولی سازمان سنجش از ما اسامی ذخیره رو خواسته.ماهم اسامی رو فرستادیم.من هر روز زنگ میزنم دانشگاه میگن هنوز جواب ندادن.من باید چکار کنم؟؟؟ برم سنجش تهران کاری حل میشه؟ممنون

  • Dorna Rezapour اکتبر 9, 2017 در9:29 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما هم اگر براتون مقدور هست تشریف ببرین و به صورت حضوری اعتراضتونو اعلام کنین و منتظر تکمیل ظفیت هم باشین.

  • Zizi اکتبر 9, 2017 در3:22 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   عزيزم نميخواد تا تهران بري چونكه هيچكاري واست نميكنن
   نه اعتراض نامه اي ازت ميگيرن نه جواب درستي ميدن،فقط ميگن باهاتون تماس ميگيريم،من خودم ذخيره ي پرستاري هستم و تا تهران هم رفتم و همينو بهم گفتن،تكميل ظرفيت شركت كن،اميدوارم كه قبول بشيم هرچند كه انتخابامون سوخته درحاليكه قبول ميشديم و توي تكميل ظرفيت هم همه جاهارو نزده اما متاسفانه بايد اين بي عدالتي رو بپذيريم

 129. نیلوفر اکتبر 9, 2017 در1:36 ب.ظ- پاسخ

  ببخشید اعتراض ها تا کی قبوله؟؟؟برای اعتراض الان برم یا اگه توتکمیل ظرفیت قبول نشدم برم سنجش تهران؟من اصلا قبول میشم یانه؟؟؟

 130. نیلوفر اکتبر 9, 2017 در6:43 ب.ظ- پاسخ

  آخه تکمیل ظرفیت که هیچ جا رو نداره.من اصفهانم.هیچ جای اصفهان مامایی نداره.حالا من باید چکار کنم؟راه دورم ارزش رفتن نداره.

 131. فاطمه اکتبر 10, 2017 در9:11 ق.ظ- پاسخ

  مگه دفترچه تکمیل ظرفیت اومده که میگین اصفهان اصلا مامایی نداره

  • Dorna Rezapour اکتبر 10, 2017 در11:59 ق.ظ- پاسخ

   بله. اومده برای اطلاعاتت بیشتر می تونید با مشاوران درخت دانش در تماس باشید

 132. فاطمه اکتبر 10, 2017 در9:13 ق.ظ- پاسخ

  سلام بچه ها منم ذخیره مامایی هستم و چند بار به دانشگاه مراجعه کردم ثبتنامم نکردن
  اما
  چند روز پیش از تهران یه نفر به من زنگ زد فقط ازم پرسید که ایا دانشگاه شما رو ثبتنام کرده یا نه منم گفتم نه
  با کسه دیگه ای هم تماس گرفتن؟؟؟؟؟؟

 133. نیلوفر اکتبر 10, 2017 در2:51 ب.ظ- پاسخ

  بله بامنم دیشب تماس گرفتن.پرسیدن ثبت نام شدی یانه.

  • فاطمه اکتبر 12, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

   شما چیزی نپرسیدین که تکلیف ما چی هست؟؟؟؟؟

 134. سارا اکتبر 10, 2017 در4:22 ب.ظ- پاسخ

  به منم زنگ زدن خدا كنه قبولمون كنن
  بچه ها دعا كنين
  خدا جوابمونو ميده😍

 135. سارا اکتبر 10, 2017 در10:05 ب.ظ- پاسخ

  ب منم زنگ زدن يني امكان داره ثبت ناممون كنن؟

 136. نهال اکتبر 11, 2017 در11:06 ق.ظ- پاسخ

  بچه ها از سازمان سنجش بامنم تماس گرفتن
  ب نظرتون دليل اين تماس چيه؟
  يني امكان داره مني كه ذخيره ام رو قبول كنند ؟؟؟

 137. نهال اکتبر 12, 2017 در11:27 ق.ظ- پاسخ

  دعاكنيم قبولمون كنند:(

 138. نهال اکتبر 12, 2017 در12:06 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها شماهم منتظريد قبولتون كنن يا شروع كردين برا خوندن كنكور ٩٧؟
  اخه اين ذخيره ديگه چي بود:(

 139. باران اکتبر 12, 2017 در8:00 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها به اونایی که زنگ زده شده چیزی نپرسيدین ببینین تکلیف ذخیره ها چیه؟ از سنجش چیز دیگه ای نگفتن؟؟؟

 140. Zizi اکتبر 12, 2017 در9:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  با منم تماس گرفتن از تهران،به نظرتون توي تكميل ظرفيت ممكنه همون واحد قبولمون كنن؟؟

 141. نهال اکتبر 13, 2017 در8:07 ب.ظ- پاسخ

  مال من واحدم تكميل ظرفيت نداره😫

 142. Zizi اکتبر 14, 2017 در5:19 ق.ظ- پاسخ

  واقعا اگه قبولمون نكنن خيلي مسخرست و اوج بي عدالتيه

 143. باران اکتبر 14, 2017 در8:26 ق.ظ- پاسخ

  بچه ها به اونایی که زنگ زده شده
  چیزی نپرسيدین ببینین تکلیف ذخیره ها چیه؟
  از سنجش چیز دیگه ای نگفتن؟؟؟

 144. فاطیما اکتبر 14, 2017 در9:21 ق.ظ- پاسخ

  برای منم اون واحدی که ذخیره شدم الان توی تکمیل ظرفیت نیست
  یعنی دیگه قبول نیستیم؟؟؟

 145. فاطمه اکتبر 14, 2017 در4:52 ب.ظ- پاسخ

  من نمیدونستم امروز اخرین مهلته تکمیل ظذفیت هست و ثبتنام نکردم
  یعنی دیگه هیچ امیدی نیست که ما ذخیره ها قبول بشیم؟

  • Zahra Valipoor اکتبر 14, 2017 در5:00 ب.ظ- پاسخ

   شما باید منتظر تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری باشین. دانشگاه ازاد تموم شد

 146. فاطمه اکتبر 14, 2017 در4:53 ب.ظ- پاسخ

  توی تکمیل ظرفیت هر دانشگاهی توی هر رشته ای حدودا چندتا میگیره؟؟؟؟

 147. نهال اکتبر 14, 2017 در7:48 ب.ظ- پاسخ

  نگران نباش تويي ك تكميل ظرفيت شركت نكردي چون اغلب شهرها نداشت
  مثلا من ذخيره مهاباد بودمو منتظر تكميل ظرفيت بودم نگا كردم ديدم مهاباد اصن نذاشتن براش
  فك كنم ديگه تموم شد ما ذخيره ها بايد بخونيم برا سال بعد انتظار داشتم امروز ك شنبست ي لطفي بكنن بگن ذخيره ها قبولن
  ولي نشد ك نشد برا من چهار شنبه زنك زده بودن از سازمان فقط گفتن ثبت نام كردي يا نه همين😢

 148. فاطمه اکتبر 14, 2017 در9:26 ب.ظ- پاسخ

  منم ذخیره ی مامایی بودم و توی دفترچه نبود
  شاید بخوان کسایی که به عنوان ذخیره هستن رو به عنوان قبولی خودشون اعلام کنن و به همین خاطر توی تکمیل ظرفیت اسمه اون واحد دانشگاهی که ذخیره داره رو نیاورده
  یعنی دیگه ناامیده ناامید باشیم؟؟؟؟

  • Zizi اکتبر 15, 2017 در4:07 ق.ظ- پاسخ

   سلام يعني ممكنه اينطوري كه شما ميگيد باشه؟؟
   من خيلي نااميد شدم
   چرا بايد اينقدر درحقمون بي عدالتي كنن اخه 😔

 149. فاطمه اکتبر 14, 2017 در9:30 ب.ظ- پاسخ

  برای شما چهارشنبه زنگ زدن برای من شنبه زنگ زدن شاید هنوز دارن پیگیری میکنن
  من اصلا دوست ندارم ناامید بشم‌‌‌

 150. نهال اکتبر 15, 2017 در10:21 ق.ظ- پاسخ

  فاطمه جان اميد دادي ب خدا
  واقعا شايد دارن بررسي ميكنن
  فقط نپرسيدي ايا اميدي هس؟؟

 151. نیلوفر اکتبر 15, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

  سلام عزیزم. بابای من که رفته بود تهران بهش گفته بودن هنوز داریم بررسی می کنیم.واسه همین جواب نامه ای که از دانشگاه فرستادن رو ندادیم.تا آخرمهرجواب قطعی رو میدن.امیدبه خدا

 152. نهال اکتبر 15, 2017 در11:57 ق.ظ- پاسخ

  مرسي نيلوفر جون تو ذخيري چ رشته اي و كدوم واحدي؟؟
  ايشالله كه قبول شيم دعا كنين بچه من برا همه دعا ميكنم

 153. نیلوفر اکتبر 15, 2017 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  خواهش میکنم عزیزم.ذخیره مامایی فلاورجان.ولی واحدمنم مامایی نداشت.اصلا اصفهان مامایی نداشت

 154. فاطمه اکتبر 15, 2017 در12:57 ب.ظ- پاسخ

  نهال جون منم پرسیدم وقتی از تهران بهم زنگ زدن گفتم ایا امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟
  گفتن داریم پیگیری میکنیم
  من هرروز به دانشگاه یا تلفن میزنم یا میرم سر میزنم بهمخ گفتن هنوز منتظره جوابه نامه هستن اگر از سازمان بهمون بگن ورودی بهمن دارین صددرصد همین ذخیره ها رو میگیریم

 155. فاطمه اکتبر 15, 2017 در12:59 ب.ظ- پاسخ

  فقط باید منتظر باشیم و امیدوار
  انشاا…….. که ناامید نشیممممم

 156. نهال اکتبر 15, 2017 در1:36 ب.ظ- پاسخ

  اره واقعا فقط منتظرو اميدوار
  اينقدي ك اين مدت استرس كشيدم برا كنكورو رتبم اين قد استرس نكشيدم
  خدا بخير بگذرونه😊

 157. Zizi اکتبر 15, 2017 در2:10 ب.ظ- پاسخ

  امسال نسبت به پارسال خيلي از واحدها تكميل ظرفيت نداشتن و شايد هم علتش ما ذخيره ها باشيم،شايد بخوان مارو همون محل ثبت نام كنن،دانشگاهي كه من قبول شدم بهم گفتن ورودي بهمن نداريم،و اگر بخوان مارو ثبت نام كنن احتمالا ورودي مهر باشيم مثل اونايي كه توي تكميل ظرفيت قبول ميشن

 158. نهال اکتبر 15, 2017 در3:19 ب.ظ- پاسخ

  zizi تو ذخيره چ رشته و كدوم واحدي؟

 159. فاطمه اکتبر 15, 2017 در4:38 ب.ظ- پاسخ

  فکر کنم اونایی هم که توی تکمیل ظرفیت قبول بشن ورودی بهمن باشن

 160. فاطمه اکتبر 15, 2017 در4:44 ب.ظ- پاسخ

  اما این که دانشگاهی ورودی بهمن داره یا نه هنوز که مشخص نیست چون من تماس گرفتم دانشگاه که ایا ورودی بهمن دارین یا نه گفتن مشخص نیست

 161. Zizi اکتبر 15, 2017 در6:23 ب.ظ- پاسخ

  من پرستاري دزفول هستم،دانشگاه دزفول به من گفت ورودي بهمن نداريم
  و اونايي هم كه تكميل ظرفيت مهر قبول ميشن از ابان ميرن سر كلاس،هر ساله همينطور بوده

 162. Zizi اکتبر 15, 2017 در6:44 ب.ظ- پاسخ

  خيلي از شهراي استان ما پرستاري نگرفتن و كل استان اصلا مامايي نگرفته بود كه من توي تكميل ظرفيت بزنمشون،اگه فكري به حال ما ذخيره ها نكنن خيلي بي انصافيه چونكه اونوقت من بايد برم يه استان ديگه پرستاري بخونم بعد يكي ديگه با رتبه ي پايين تر داره پرستاري استان رو ميخونه،درهرحال بايد فكري بكنن اخه همه ي ماها توي انتخاب رشته ي شهريورمون شهراي بهتر و نزديك تري زده بوديم كه الان تـوي تكميل ظرفيت نيستن،همه ي انتخاباي ما سوخته،منكه خودم روي انتخاب دومم ذخيره شدم،اگه هنوز منطق و عدالتي باشه بايد فكر كنن

 163. نهال اکتبر 15, 2017 در8:09 ب.ظ- پاسخ

  واقعا نميدونم چي بگم
  كاش ي فكري ب حال ما بكنن
  من كه تكميل ظرفيت نداشت واحدم
  شهرهاي ديگرم نزدم كلا تكميل شركت نكردم
  خدايا خودت كاري كن قبولمون كنن😭

 164. فاطمه اکتبر 16, 2017 در10:59 ق.ظ- پاسخ

  چرا مشاورای درخت دانش چیزی نمیگن ایا شما درمورد ذخیره ها چیزی دست گیرتون نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 165. نهال اکتبر 16, 2017 در12:03 ب.ظ- پاسخ

  همه چي دست سازمان سنجشه
  جز اونا كس ديگه اي خبر نداره اگه خبر داشتن هم مسولينِ واحد دانشگاهيمون سريعتر با خبر ميشدن

 166. Zizi اکتبر 16, 2017 در6:05 ب.ظ- پاسخ

  ميگم حالا اگه بخوان بهمون اطلاع بدن كه قبول شديم چجوري اطلاع ميدن؟بازم تماس ميگيرن يعني؟

 167. نهال اکتبر 16, 2017 در7:47 ب.ظ- پاسخ

  اگه اطلاع بدن به مسولين واحد دانشگاهمون اطلاع ميدن اونا هم باما تماس ميگيرم
  ب نظرت اميدي هس؟؟

 168. Zizi اکتبر 17, 2017 در12:43 ق.ظ- پاسخ

  به نظرم كه بايد كاري كنن اما نميتونم با اطمينان بگم اميدي هست

 169. ليلا اکتبر 17, 2017 در12:07 ب.ظ- پاسخ

  امروزم معلوم نشد😞

 170. فاطمه اکتبر 17, 2017 در4:42 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها به نظرتون خبری میشه؟؟؟
  من خیلی میترسم ازینکه ناامید بشم
  خداکنه تا اخره مهر یه خبر خوش بهمون برسه‌

 171. ليلا اکتبر 17, 2017 در7:52 ب.ظ- پاسخ

  نميدونم
  تا الان بايد ي خبري ميشد
  😕

 172. ليلا اکتبر 17, 2017 در7:53 ب.ظ- پاسخ

  بازم خدا هس
  ايشالله ي خبر خوب برسه بهمون بعد اين همه استرسو انتظار

 173. Zizi اکتبر 18, 2017 در8:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  چرا نزدن نتايج تكميل ظرفيت رو هنوز؟

 174. زهرا همتی اکتبر 19, 2017 در11:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیتم ذخیره میزنن مگه????لطفا جواب بدین استرس گرفتم

 175. Zizi اکتبر 19, 2017 در11:39 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ذخيره ي پرستاري بودم
  الان دوباره ذخيره ي مامايي شدم،اين چه وضعيه توروخدا؟!!!

 176. علیرضا اکتبر 19, 2017 در11:39 ق.ظ- پاسخ

  سلام با عرض خسته نباشید خواهشا جواب بدید من در علوم ازمایشگاهی دانشگاه ازاد قبول شدم حالا در تکمیل ظرفیت شرکت کرده واتاق عمل ذخیره عادی ردیف ڄهار قبول شدم اگر دانشگاه به دلیل تکمیل ظرفیت از ثبت نام اینجاب جلوگیری رشته قبلی یعنی علوم ازمایشگاه ڄه میشود تر خدا جواب بدید خواهش میکنم

  • Dorna Rezapour اکتبر 23, 2017 در9:42 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز نگران نباشید اگر توی تکمیل ظرفیت نپذیرن رشته قبلی تون رو میتونین ادامه بدید و مشکلی پیش نمیاد.

 177. ليلا اکتبر 19, 2017 در11:44 ق.ظ- پاسخ

  كاش شركت نميكردي
  ولي خب نگران نباش اين مث قبليه نيس طي چن روز وضعيتت مشخص ميشه

 178. نهال اکتبر 19, 2017 در11:45 ق.ظ- پاسخ

  بله ذخيره ميگيرن
  من از ترس ذخيره شدن تكميل اصن شركت نكردم
  اينجا ذخيره اونجا ذخيره از پس يكيش برنميام
  ولي خب ذخيره باشين چ اشكالي داره

 179. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در11:55 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید مگه تو سایت آزمون نمیزنن؟پس چرا واسه من نمیاد؟

 180. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در11:57 ق.ظ- پاسخ

  توروخدا جواب بدین

 181. Zizi اکتبر 19, 2017 در12:04 ب.ظ- پاسخ

  واي خدا دارم ديوونه ميشم

 182. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در12:05 ب.ظ- پاسخ

  میشه بگی ازکجا دیدی؟توسایت آزمون که نیست.

  • Zizi اکتبر 19, 2017 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   azmoon.net

 183. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در12:15 ب.ظ- پاسخ

  وای خدا!!!واسه من زده مردود.آخه این چه انصافیه

 184. مهدیه اکتبر 19, 2017 در2:02 ب.ظ- پاسخ

  من تو مرحله تکمیل ظرفیت ذخیره قبول شدم حالا کی باید مراجعه کنم به دانشگاه و چه مدارکی لازم داره؟اصلا امکان قبولی نیمسال اول برام نیست؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 21, 2017 در10:17 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز یکشنبه به واحد دانشگاهی مراجعه کنین و در صورت پذیرفته شدن دانشجوی نیمه دوم دانشگاه میشین

 185. نهال اکتبر 19, 2017 در2:19 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها بيخيال ذخيره شهريورتون
  من ك ديگه ميگم بيخود منتظر نشينين
  اوناييم كه تكميل ظرفيت ذخيرن اونا زود تكليفشون مشخص ميشه مث قبليه نيس نگران نباشن
  ما ك ميريم برا ٩٧ بخونيم تا اينجاشم زيادي منتظ موندم

 186. فاطیما اکتبر 19, 2017 در5:25 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها من زنگ زدم دانشگاه که ذخیره شده بودم بهم یه امیدز داد گفت احتمالا یا همینجا یا جاهای دیگه ورودی بهمن ذخیره ها رو میگیرن

 187. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در5:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام فاطیما جون.ببخشید شما تکمیل ظرفیت شرکت کردی؟نتیجه اش چی بود؟یعنی منکه ذخیره مامایی بودم و الان تو تکمیل ظرفیت مردود شدم ذخیره ی مامایی ام سوخته؟؟؟

 188. Zizi اکتبر 19, 2017 در5:51 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها من ذخيره ي پرستاري بودم اما الان توي تكميل ظرفيت ذخيره ي مامايي ام،يعني اگه قرارم بود پرستاري قبولم كنن الان ديگه نميكنن؟
  و در واقع الان ذخيره ي مامايي هستم؟؟😔

 189. فاطمه اکتبر 19, 2017 در6:24 ب.ظ- پاسخ

  نه نیلوفر جون من تکمیل شرکت نکردم
  چون وقتش تموم شده بود
  نه فکر نکنم سوخته باشه
  چون من از همین اقایی که زنگ زدم دانشگاه پرسیدم گفتم من شرکت نکردم تکمیل گفت ربطی نداره به تکمیل ظرفیت ها

 190. نیلوفر اکتبر 19, 2017 در6:37 ب.ظ- پاسخ

  یعنی امیدی هست؟من سال دومم بود کنکور میدادم.ظلمه بمونم واسه سال دیگه.

 191. Zizi اکتبر 19, 2017 در7:24 ب.ظ- پاسخ

  من سال سومم بود،تازه رتبمم از سال پيش بدتر شده بود

 192. ندا اکتبر 19, 2017 در7:30 ب.ظ- پاسخ

  من چرا شناسه انتخاب رشته رو میزنم اشتباه میگه شناسه انتخاب رشتم 8 عدد هستش ولی سامانه 7 تا حساب میکنه شما ها چطوری نتایج رو نگاه کردین؟ مال من چرا نميشه؟

  • Zahra Valipoor اکتبر 21, 2017 در10:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   شناسه انتخاب رشته پایین کارنامه سراسری تون درج شده. میتونین با مشاورین درخت دانش تماس گیرین که نتیجه رو براتون نگاه کنن. 9099072943

 193. نهال اکتبر 19, 2017 در9:01 ب.ظ- پاسخ

  خدايا خودت برامون ي كاري كن
  بچه ها اين روزا دعا كنين شايد ي فرجي شد
  پشت موندن سخته
  خدايا رحم كن 🙏

 194. Zizi اکتبر 21, 2017 در3:42 ق.ظ- پاسخ

  بيچاره ما ذخيره ها __________________

 195. فاطمه اکتبر 21, 2017 در9:09 ق.ظ- پاسخ

  خدا خودش کمکمون کنه
  بچه ها کسی زنگ نزده دانشگاه یا سر نزده بپرسه؟

 196. نیلوفر اکتبر 21, 2017 در10:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام.من امروز زنگ زدم دانشگاه گفتن هنوز جواب نامه رو ندادن.گفتن شاید تا الان جواب نامه ندادن میخوان واسه بهمن پذیرشتون کنن یا بفرستنتون یه دانشگاه دیگه.من هنوز امیدم به خداست

 197. نهال اکتبر 21, 2017 در12:09 ب.ظ- پاسخ

  منم اميدم ب خداست
  بچه ها كاش اينهمه انتظار ي نتيجه خوبي داشته باشه
  همش ميخوام نااميد شم نميتونم😢

 198. ALI اکتبر 21, 2017 در1:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من ذخیره سهمیه ردیف یک پزشکی اردبیل توی کمیل ظرفیت شدم…چقدر احتمال قبولی داارم؟؟؟

 199. ALI اکتبر 21, 2017 در2:33 ب.ظ- پاسخ

  کسی نیست جوابمو بده؟

  • فاطمه اکتبر 21, 2017 در5:10 ب.ظ- پاسخ

   علی اقا احتماله قبولی شما خیلی زیاده چون ردیف یک هستید اگر یه نفرم نیاد شما جایگزین اون میشین

 200. فاطمه اکتبر 21, 2017 در4:13 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها کسی هست که توی تکمیل قبولی ذخیره شده باشه و بهش پیام داده باشن از دانشگاه؟
  دوستم میگه بهش پیام دادن که فردا بیا برای ثبتنام اما اون توی تکمیل ذخیره شده ولی ما که از اول ذخیره بودیم تکلیفمون چیه؟

  • محمد اکتبر 22, 2017 در3:06 ب.ظ- پاسخ

   اره برای منم که ذخیره هستم اس ام اس اومد که شما پذیرفته شده اید.

 201. فاطمه اکتبر 21, 2017 در4:14 ب.ظ- پاسخ

  منم امروز زنگ زدم دانشگاه پرسیدم بهم گفت که جوابه نامه اومده اما بهمون گفتن ظرفیته این دانشگاه خودمون تکمیله و میفرستنتون به واحدهای دیگه خودشون باهاتون تماس میگیرن

 202. فاطمه اکتبر 21, 2017 در4:15 ب.ظ- پاسخ

  حالا من نمیدونم چیکار کنیم؟

 203. نیلوفر اکتبر 21, 2017 در4:40 ب.ظ- پاسخ

  فاطمه جون یعنی جوابشون به همه ی دانشگاه ها همین بوده؟

 204. نیلوفر اکتبر 21, 2017 در4:43 ب.ظ- پاسخ

  توروخدا جواب بده.کی زنگ زدی؟من صبح زده بودم گفتن جواب ندادن هنوز.

  • فاطمه اکتبر 21, 2017 در5:13 ب.ظ- پاسخ

   من صبح زنگ زدم از دانشگاه های دیگه اطلاع ندارم اینجا اینجوری گفت

 205. ALI اکتبر 21, 2017 در5:07 ب.ظ- پاسخ

  من زنگ زدم گفتن فردا بیاین واسه ثبت نام,اگه از اصلیا کسی نیاد براساس رتبه برمیداریم ذخیره هارو

 206. ALI اکتبر 21, 2017 در5:17 ب.ظ- پاسخ

  فاطمه خانوم.ممنونم از روحیه دادنتون,اخه من عادی نیستم و ذخیره سهمیه ام,فک کنم اول عادی ها رو بر میدارن حالا ده تا بیس تا بعد سهمیه دارهارو!!!

  • فاطمه اکتبر 21, 2017 در6:00 ب.ظ- پاسخ

   پس اگر سهمیه هستین فرق میکنه
   کلا اینجوری هست که بچه های ذخیره براساس تراز اسم هارو مینویسن بعد برمیدارن بستگی داره که شما تراز چند باشین
   من خودمم ذخیره ی سهمیه بودم چون ترازم از بچه های ذخیره که عادی بودن و سهمیه نداشتن کمتر بود هنوز تکلیفم مشخص نیست

 207. نیلوفر اکتبر 21, 2017 در5:24 ب.ظ- پاسخ

  فاطمه جون یه دانشگاه دیگه تو شهر خودتون یا شهر دیگه؟

 208. ALI اکتبر 21, 2017 در5:27 ب.ظ- پاسخ

  شرایط هر دانشگاه فرق میکنه,چون من هر چی از پرسش و پاسخ سایت azmoon.net پرسیدم گفتن فقط شرایط دانشگاه مورد قبولتون مهمه

  • فاطمه اکتبر 21, 2017 در6:26 ب.ظ- پاسخ

   شرمنده ببخشید این سایت که میگین سوال پرسیدی منظورتون همون سایتی هست که بعد از 48 ساعت جواب میدن؟

 209. ALI اکتبر 21, 2017 در6:08 ب.ظ- پاسخ

  فاطمه خانوم اگه اینطوری باشه که خب بهیچ عنوان هیچ سهمیه داری قبول نمیشه که!!!چون مسلمه همه عادی ها ترازشون بهتره و ماها فقط اسممون هست تا بگن سهمیه دارها هم هستن این وسط!!اگه واقعا میخان سهمیه اعمال کنن باید درصد خاصی رو مث کنکور ب پذیرش سهمیه دار ها بدن,اینطوری داذن دورمون میزنن که!!

 210. فاطمه اکتبر 21, 2017 در6:24 ب.ظ- پاسخ

  بله متاسفانه من که رفتم دانشگاه توی یه فرم دیدم که سه نفر سهمیه هستیم که هرسه نفرمون اخرین ها بودیم

 211. ALI اکتبر 21, 2017 در6:29 ب.ظ- پاسخ

  اخه من ی جایی خوندم یکی همچین اتفاقی براش پیش اومده بود بعد ب دانشگاه اعتراض کرده بود و اونام قبول کرده بودن که اصلا با این شرایط کسی از سهمیه دارها قبول نمیشه و نامه زده بودن تهران و منتظرش بودن!!الان این اتفاقای شما دور اول دانشگاه ازاد اتفاق افتاده یا همین تکمیل ظرفیت

 212. ALI اکتبر 21, 2017 در6:34 ب.ظ- پاسخ

  اونا چند نفر ذخیره بودن؟

 213. ALI اکتبر 21, 2017 در6:54 ب.ظ- پاسخ

  اره همون سایته ولی زود ج میدن,درعرض نصف روز جوابمو دادن,,,صبح بیشتر ج میدن….البته همش میگه واحد قبولیتون برین

 214. فاطمه اکتبر 21, 2017 در6:56 ب.ظ- پاسخ

  نه من همون دوره ی اول این اتفاق برام افتاده
  بهم گفتن نامه فرستادیم تهران و جوابش اومده قرار هست که بفرستنتون واحده دیگه اما قوله صددرصد بهم ندادن
  از نظره تعداد هم
  من روزی که رفتم دانشگاه ۲۴ نفر به عنوانه ذخیره بودن که حدوده ده تاشون رو پذیرفتن اما ما رو………………………………
  خدا میدونه

 215. نیلوفر اکتبر 21, 2017 در7:08 ب.ظ- پاسخ

  فاطمه جون شما۲۴نفربودین و قبول نشدی.ماکلا ۳نفریم و میگن جا نیست

 216. ALI اکتبر 21, 2017 در7:18 ب.ظ- پاسخ

  ینی بنظرشماها الان تعداد ذخیره ها کم نشده؟چون ممکنه اون تعداد افراد شاید بین الملل یا سراسری قبول شده باشن و بازم بیشتر جا باشه و با تعداد کم ذخیره ها…ینی فردا اگه منم اخر لیست بنویسن بگم نامه ب تهران بزنن؟شما کدوم دانشگاه قبول شدین؟

 217. نهال اکتبر 21, 2017 در7:42 ب.ظ- پاسخ

  تكميلا نميدونم ولي مني ك ذخيره شهريورم ديگه فك كنم قبولم نميكنن اينهمه هم منتظر موندم

 218. ALI اکتبر 21, 2017 در7:59 ب.ظ- پاسخ

  ینی هنوز تکلیف ذخیره های شهریور معلوم نشده؟؟؟مگه توی تکمیل ظرفیت نباید شرکت میکردن تا نتیجه براشون بیاد؟؟؟

 219. فاطمه اکتبر 21, 2017 در8:27 ب.ظ- پاسخ

  نه من که زنگ زدم دانشگاه پرسیدم گفتم که تکمیل شرکت نکردم گفتن ربطی نداره به این که تکمیل شرکت کرده باشین یا نه

 220. فاطمه اکتبر 21, 2017 در8:35 ب.ظ- پاسخ

  من مامایی هستم دانشگاه ارسنجان

 221. ALI اکتبر 21, 2017 در8:54 ب.ظ- پاسخ

  این دیگه چ جورشه,!خب چرا اینا اول ذخیره های دوره اولو برنداشتن تا ظرفیتشون تکمیل بشه؟؟من ک دوره اول ذخیره نبودم ولی الان ذخیره شدم,اینطور که تعداد ذخیره ها خیلی خیلی بالا میره و امید ب قبولی صفر میشه

 222. نهال اکتبر 21, 2017 در9:17 ب.ظ- پاسخ

  بله علي اقا ماها ذخيره شهريوريمو هنوزم تكليف مشخص نيس
  من ك تكميل شركت نكردم نخواستم دوباره ذخيره شم ديگه حوصلشو ندارم

 223. ALI اکتبر 21, 2017 در9:21 ب.ظ- پاسخ

  بچه ها ی سوال دارم…اینکه میگن اگه ااصلیایی که قبول شدن اگه نیان از بچه های ذخیره میگیرن,منظورشون از اصلیا کیا هستن؟همونایی که دوره اول قبول شدن هست یا اونایی که توی تکمیل ظرفیت قبول شدن؟ا

 224. نهال اکتبر 21, 2017 در9:58 ب.ظ- پاسخ

  اونايي ك تكميل ظرفيتن منظورشون هس

 225. نهال اکتبر 21, 2017 در9:59 ب.ظ- پاسخ

  ميشه بپرسم ترازتون چنده؟

 226. ALI اکتبر 21, 2017 در10:19 ب.ظ- پاسخ

  ۷۳۰۰سهمیه,رتبه۱۲۰۰

 227. نهال اکتبر 21, 2017 در11:09 ب.ظ- پاسخ

  احتمال قبوليتون بالاست
  اميدوارم ب درد ما دچار نشين

 228. ALI اکتبر 21, 2017 در11:20 ب.ظ- پاسخ

  مرسی نهال جان,ولی اونطور که بچه ها میگن اول ذخیره های عادی رو برمیدارن بعدش اگه جا بود بچه های سهمیه دارهارو…اینطوری باشه اصلا بدرد نمیخوره سهمیه

 229. نهال اکتبر 21, 2017 در11:47 ب.ظ- پاسخ

  حالا تو خوبي جاي مابودي چيكار ميكردي از تاريخ ٢٤ شهريور ما چشم انتظاريم
  كسي تكليف مارو مشخص نميكنه بابا حداقل بگن قبول نميكنيم برين پي كارتون بتونيم شروع كنيم برا ٩٧
  همينطور مارو نگه داشتن
  تنها اميدمون خدابوده تا الان ما ١ ماهه منتظريم همش ميگن معلوم نيس

 230. ALI اکتبر 22, 2017 در12:04 ق.ظ- پاسخ

  من همه کامنتای بالارو خوندم فهمیدم ک هیچ امیدی نیست چون اصلا بچه های سهمیه دار قبول نمیشن چونددارن با اونایی ک ترازشون خیلی خوبه رقابت میکنن,فقط ی اسم سهمیه چسبوندن بغلش و امید واهیمیدن!ااگه اینا میخاستن سهمیه بدن مث کنکور سراسری باید درصد خاصی رو از ذخیره ها به سهمیه دارا میدادن تا رقابت سهمیه دارا بین خودشون باشه ن با عادیا,,,,مثلا اگ ده نفر ذخیره برمیداشتن دوتاشو میدادن به بچه های سهمیه تا رقابت بین خودشون باشه…مشخصه دستایی پشت پرده هست

  • محمد اکتبر 22, 2017 در3:00 ب.ظ- پاسخ

   نه تورو خدا آزادم به ما نمیخواین رحم کنین؟چقدر دیگه سهمیه اخه همون دولتی بستونه

 231. فاطمه اکتبر 22, 2017 در9:17 ق.ظ- پاسخ

  سلام بچه ها
  من امروز زنگ زدم دانشگاه بهم گفت از طرف سازمان سنجش به بعضی از بچه های ذخیره تماس گرفتن و گفتن که برای ثبتنام مراجعه کنن به فلان واحد دانشگاهی با شما کسی تماس نگرفته؟

 232. فاطمه اکتبر 22, 2017 در9:38 ق.ظ- پاسخ

  کسی نیست جوابه منو بده؟؟؟؟

 233. سولی اکتبر 22, 2017 در9:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دانشگا ازاد اراک قبول شدم یک هفته دیر رفتم برا ثبت نام اما ثبت نامم نکردن هنوز تکمیل ظرفیت نیومده بود ولی گفتن ظرفیت پره برا بهمنم ثبت نامم نکردن ایا راهی نیست؟واقعن حقمو ضایع کردن

 234. ALI اکتبر 22, 2017 در10:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام.ما که رفتیم دانشگاه گفتن ۱۲نفر کلا اصلی برمیداریم اگه کسی نیاد از ذخیره ها برمیداریم,ی فرم دادن پرکردم و گفتن زنگ میزنیم….

  • فاطمه اکتبر 22, 2017 در11:13 ق.ظ- پاسخ

   فقط برای رشته ی پزشکی 12 نفر میخواستن؟
   از بقیه رشته ها مثله مامایی و پرستاری چیزی نفهمیدین؟

 235. نیلوفر اکتبر 22, 2017 در10:25 ق.ظ- پاسخ

  سلام فاطمه جون.نه .به من که زنگ نزدن.اصلا هنوز جواب نامه دانشگاهمون رو ندادن.یعنی به همه زنگ میزنن؟

 236. سولی اکتبر 22, 2017 در10:39 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید امکانش هس ترم بهمن اونایی ک ذخیره بودن‌رو ثبت نام کننخ

  یا همون مهر ثبت نامشون کردن؟؟؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 22, 2017 در3:17 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز این موضوع بستگی به دانشگاهتون داره ولی شما میتونین به مرکز اصلی دانشگاه ازاد مراجعه کنین .

 237. نهال اکتبر 22, 2017 در10:44 ق.ظ- پاسخ

  بيخيال بچه ها اگه ميخواين شروع كنين برا ٩٧ ب نظرم شروع كنين
  ديگه داره وقتمون تلف ميشه

 238. نهال اکتبر 22, 2017 در10:47 ق.ظ- پاسخ

  ديگه قبول كنين جا نيست

  • فاطمه اکتبر 22, 2017 در11:10 ق.ظ- پاسخ

   نهال جون اینقدر روحیه ی بد نده یکم امیدوار باش
   من که امروز زنگ زدم بهم اینجوری گفت گفتن به تعدادی از بچه ها تماس گرفتن
   اینو میدونم راست میگن چون مگه یادت نیست هم به خودت هم به من زنگ زده بودن پرسیده بودن که ایا ثبتنام شدین یا نه
   اون دفعهپقبل ساعت سه و نیم عصر بود به من زنگ زدن شاید خدا کرد باهامون تماس گرفتن
   امیدوارباش
   یه روز دو روز دیگم صبر میکنیم اگر نشد…….

 239. نهال اکتبر 22, 2017 در11:57 ق.ظ- پاسخ

  باشه عزيزم مرسي روحيه دادي

 240. فاطمه اکتبر 22, 2017 در12:57 ب.ظ- پاسخ

  من دوستم ذخیره تکمیل بوده ثبتنتمش کردن
  اخه این چه انصافیه که تکلیفه ما مشخص نیست ذخیره رو ثبتنام میکنن

 241. نهال اکتبر 22, 2017 در1:06 ب.ظ- پاسخ

  نامرديه ب خدا

 242. ALI اکتبر 22, 2017 در2:25 ب.ظ- پاسخ

  قضیه زنگ چیه؟چرا ب ما زنگ نمیزنن؟

 243. ALI اکتبر 22, 2017 در4:33 ب.ظ- پاسخ

  قابل توجه بعضیا ک میگن رحم کنین!خواستم بگم برادر من سهمیه دارها صندلی های اضافه هست ک طبق قانون کشوری اضافه شده و ب تعدا صندلی بقیه کاری نداره,شماها با عادیا رقابت میکنین ماهاهم با خودمون,پس ربطی بهم نداریم!!
  توی هر دانشگاه هم تعدا ذخیره ها و تکمیل ظرفیتا باهم فرق دارن و اینطور نیس ک همه جا یکی باشه

 244. ALI اکتبر 22, 2017 در4:37 ب.ظ- پاسخ

  من که تو کارنامه تکمیل ظرفیت ترازم بهتر از اخرین نفرقبولی هس پس چرا ذخیره شدم؟!!!!

 245. فاطمه اکتبر 22, 2017 در4:48 ب.ظ- پاسخ

  همه ی کسانی که ذخیره هستن ترازشون بهتر از نفر اخره قبولی هست

 246. محمدمبین اکتبر 22, 2017 در7:39 ب.ظ- پاسخ

  آقا اونایی که ذخیره تکمیل طرفیت هستن بگن ثبت نام شدن یا نه….منم فردا میرم ثبت نام خداکنه قبول شم…ذخیره ردیف ۱ هستم

 247. سحر اکتبر 22, 2017 در7:57 ب.ظ- پاسخ

  فقط ميتونم بگم ته ته نامردي بود اينهمه منتظر شديم قبولمون نكردن
  منم ميرم برا سال بعد

 248. دلارام اکتبر 22, 2017 در8:44 ب.ظ- پاسخ

  تو کارنامه من رتبه اخرین نفر قبول شده جاش خالی گذاشتن چیزی نوشته نشده دلیلش چیه یا چه معنی داره؟؟؟؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 23, 2017 در9:35 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز میتونه به این دلیل باشه که هنوز ظرفیت دانشگاه مشخص نشده به صورت قطعی.

 249. سحر اکتبر 22, 2017 در9:41 ب.ظ- پاسخ

  اينجا هم ديگه ادم حسابمون نميكنمو پياما ثبت نميشه😕

 250. Zizi اکتبر 23, 2017 در3:07 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من توي تكميل ظرفيت ذخيره شدم و امروز ثبت نام شدم
  توي انتخاب رشته ي شهريورم ذخيره شده بودم اما ديگه خبري از اون نشد و تماسي نگرفتن

 251. نیلوفر اکتبر 23, 2017 در7:43 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید zizi.تکمیل ظرفیت تو شهر خودتون قبول شدی یا شهر دیگه؟

  • Zizi اکتبر 23, 2017 در2:49 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   استان ما اصلا مامايي نگرفته بود،يه استان ديگه قبول شدم

 252. ALI اکتبر 23, 2017 در9:09 ق.ظ- پاسخ

  بنظرتون کسی تو تکمیل ظرفیت که نفر اصلی میشه,ااحتمال انصراف دادنش از رشته پزشکی چقدره؟ینی امکانش هس کسی انصراف بده؟معمولا کیا انصراف میدن؟

 253. نیلوفر اکتبر 23, 2017 در9:30 ق.ظ- پاسخ

  بله.به نظرمن هست.پزشکی آزاد هزینه اش زیاده.هرکسی توان پرداخت نداره.

 254. ALI اکتبر 23, 2017 در9:51 ق.ظ- پاسخ

  پس چرا باز پول میدن تکمیل ظرفیت میکنن

 255. سحر اکتبر 23, 2017 در9:59 ق.ظ- پاسخ

  zizi هم ثبت نام شد مباركت باشه عزيزم
  فك كنم خودمو به ابو اتيشم بزنم من ثبت نام نميش😂
  zizi قبولي بهمن شدي يا همين ماه ؟

  • Zizi اکتبر 23, 2017 در2:50 ب.ظ- پاسخ

   سلام،همين ماه

 256. ARMAN اکتبر 23, 2017 در10:22 ق.ظ- پاسخ

  @ALI
  خب یه عده هستند پزشکی جای بهتری تو تکمیل قبول میشن انصراف میدن میرن

 257. سحر اکتبر 23, 2017 در11:51 ق.ظ- پاسخ

  اونايي ك ذخيرنو قبول نشدنو ميخوان بمونن برا سال بعد خودتونو فريب ندين شروع كنين برا ٩٧

 258. نهال اکتبر 23, 2017 در6:21 ب.ظ- پاسخ

  منم همينو ميگم

 259. نیلوفر اکتبر 25, 2017 در8:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام.بچه ها خبری نشد؟

 260. نهال اکتبر 25, 2017 در10:31 ق.ظ- پاسخ

  نه ديگه فك نكنم ديگه خبري بشه حتي تكليف تكميلا هم مشخص شد

 261. نیلوفر اکتبر 25, 2017 در1:15 ب.ظ- پاسخ

  ببخشیدفاطمه جون.شماکه گفتی جواب نامه ی دانشگاهتون رو دادن.خبری نشد؟دیگه سرنزدی؟

 262. فاطیما اکتبر 27, 2017 در9:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام نیلوفر جون نه خبری نشد
  فکر کنم همه سرکاریم

 263. نهال اکتبر 29, 2017 در12:27 ق.ظ- پاسخ

  اره بابا😂
  من كه شروع كردم برا سال بعد ازمونم شركت كردن
  فقط ميتونم بگم ته نامردي بود

 264. فاطمه سپتامبر 17, 2018 در5:41 ب.ظ- پاسخ

  من ذخیره ردیف اول مامایی آزاد آبادان قبول شدم نوشته شروع نیم سال تحصیلی تیم سال اول الان من قبول شدم یان

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در3:56 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایداعلام آمادگی کرده باشیدتامشخص شود

 265. Ftme سپتامبر 17, 2018 در10:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من واسم زده ذخیره ردیف ۲۰ مامایی
  احتمالی وجود داره که نبمسال اول پذیرش بشم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در4:05 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایداعلام آمادگی کرده باشیددرصورت عدم تکمیل ظرفیت می توانیدپذیرش شوید

 266. نیلوفر سپتامبر 17, 2018 در10:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای من پرستاری دانشگاه ازاد فلاورجان رو زده که جزو ذخیره هستم و ردیف 10. نیم سال شروع به تحصیلم نوشته نیم سال اول. میخواستم بپرسم ایا امکان اینکه پذیرش نشم هست؟ و باتوجه به اینکه نوشته نیم سال اول امکان اینکه ترم بهمن منو بزارن به دلیل تکمبل ظرفیت مهر هست و اصلا میشه این کارو کرد؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در4:10 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایداعلام آمادگی کرده باشیدتادرصورت وجودظرفیت خالی بتوانیدپذیرش شوید

 267. نسيم سپتامبر 18, 2018 در12:43 ق.ظ- پاسخ

  سلام واسه من زده ذخيره رديف ٤٤ يعني قبول ميشم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در3:19 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمراجعه حضوری کنید واعلام آمادگی کنیددرصورت عدم تکمیل ظرفیت بارسیدثبت نام می تواننددانشگاه آزادثبت نام کنند

 268. ali سپتامبر 18, 2018 در1:07 ق.ظ- پاسخ

  با سلام واسه من اینو نوشته :داوطلب گرامي

  شما در اولويت 4 انتخابي و

  د ررشته -محل : پرستاري / .واحد تبريز-ظرفيت خودگردان پذيرفته شده ايد

  نيمسال شروع تحصيل : نيمسال دوم

  نحوه پذيرش :ذخيره رديف 1 تکلیف من چیه؟ قبول میشم؟ التماس میکمنم جواب بدین

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در11:58 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله چون درردیف یک قارداریدازشانس پذیرش بالایی درنیمسال دوم برخوردارید

 269. زهرا سپتامبر 18, 2018 در6:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام.برای من زده انتخاب بیستم،پذیرفته شده ذخیره ردیف ۶۸بهداشت اراک.ینی چی الان؟قبول میشم یا نه؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در4:07 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایداعلام آمادگی کرده باشیدتاپذیرش شوید

 270. الهام سپتامبر 18, 2018 در4:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من پرستاری کاشمر با تراز 7400 آوردم و نوشته ذخیره ردیف 2. احتمال قبولی هس؟
  میتونم شنبه برم ثبت نام؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در3:06 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمراجعه حضوری کنیدواعلام آمادگی کنیدورسیدثبت نام دریافت نمائیدچون ذخیره ردیف 2هستیداحتمال قبولی وجوددارد

 271. شقایق سپتامبر 21, 2018 در11:51 ق.ظ- پاسخ

  سلام برای من در الویت دوم زده قبولی ذخیره ردیف ۱۹ فقط دانشگاه آزاد محلی که قبول شدم نیمسال دوم نداره به نظرتون من قبول میشم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در12:53 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمراجعه حضوری کنیدواعلام آمادگی کنیددرصورت دریافت رسیدپرداخت می توانیداین کارراانجام دهیددرصورتی که ظرفیت تکمیل نشده باشد

 272. الهه سپتامبر 23, 2018 در11:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام دوستان من ذخیره ردیف 31 ورودی نیمسال اول آزاد مامایی مشهد قبول شدم ولی گفتن امکان قبولی پایینه ینی چی خوب تازه الویت اولم هم بوده لطفا خواهش جواب بدین کسی میدون راهنمایی کنه

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:34 ق.ظ- پاسخ

   درود
   عزیزم بایدمراجعه حضوری کنیدبه دانشگاه واعلام آمادگی کنیدورسیدثبت نام دریافت کنیددرصورتی ظرفیت تکمیل نشده باشدمی توانیدثبت نام نمائید

 273. مهدیس اکتبر 4, 2018 در9:10 ق.ظ- پاسخ

  سلام تو کارنامه من زده ذخیره ردیف 216 ایا قبول شدم یا نه

  • Behnam QaderPour اکتبر 4, 2018 در9:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمراجعه حضوری کنید واعلام آمادگی نمائیدورسیدثبت نام دریافت نمائید

 274. صادق اکتبر 4, 2018 در1:05 ب.ظ- پاسخ

  با سلام خانم من ذخیره ردیف اول مامایی رشت قبول شده مراجعه حضوری کردیم مسئول اموزش گفته طرفیت تکمیله احتمال قبولی شما صفره
  واقعا منتظر نتیجه نمونیم شانس قبولی صفره؟
  هیچ راهی نیست؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در11:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله اگردانشگاه اعلام کرده باشداحتمالاقبولی صفراست

 275. سعید اکتبر 5, 2018 در1:36 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید…. من تراز کنکورم 7600 شده و امروز به من از دانشگاه ازاد قم اس ام اس اومد که برای ذخیره برم دانشگاه… و بعد توتوی سایت دانشگاه از از دیدم که فقد یه کد رشته بهم دادن… و اون کد رشته مربوط میشه به اولین اولویتم… و دیگه کد رشته های پایینو بهم نداده.. با این که اون رشته ها ضعیفتر از اولویت اولم بودن…. این به این معناست که علوم ازمایشگاهی قم قطعا قبولم…. خواهشا سریعا جوابمو بدین… ممنون از سایت خوبتوبتون

  • Behnam QaderPour اکتبر 6, 2018 در3:12 ب.ظ- پاسخ

   درود
   همون کدرشته ای راکه دانشگاه بهتون داده بایدبریدوثبت نام کنید

 276. عسلك اکتبر 6, 2018 در2:30 ب.ظ- پاسخ

  اخه چرا مردمو اذيت ميكنين با اين ذخيره وتكميل ظرفيت ها بابا بزارين درسمو رو بخونيم عه يه ازمون تلف شد هي استرس هي استرس به من گفتن برو شنبه رو سايت ميزنيم يا باهاتون تماس ميگيريم هنوز خبري نشده اي خدااااااااااااااااااااااااااااااا

  • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در10:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   سازمان سنجش الان باسوابق تحصیلی تکمیل ظرفیت دانشجوپذیرش می کند

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در11:05 ق.ظ- پاسخ

   درود
   باشماره تلفن دانشگاه تماس حاصل کنیدکه بتونیدازاسامی پذیرفته شدگان مطلع شوید .تکمیل ظرفیت دانشگاه آزادنداریم .

 277. مهسا اکتبر 7, 2018 در12:56 ب.ظ- پاسخ

  سلام، واسه ی من زده ذخیره ردیف 412 پرستاری آبادان و ذخیره ردیف 171 اتاق عمل الیگودرز، این شماره ردیف به چه معناست؟ احتمال قبولیم چقدره؟ توروخدا جواب بدید. ممنون

  • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در4:49 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ذخیره ردیف هرقدرکمترباشدخب دانشگاه می تواندپذیرش ازشون داشته باشد

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شماره ردیف از شماره ردیف 1دانشگاه شروع به پذیرش دانشجومی کندوبه ترتیب ردیف های بعدی نیزپذیرش می گردند

 278. فاطمه اکتبر 7, 2018 در2:14 ب.ظ- پاسخ

  من پرستاری کرمانشاه ذخیره ردیف203 آوردم.یعنی هیچ امیدی نیست قبول بشم؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 10, 2018 در4:22 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگرفرم شماره 15راپرکرده باشیددرصورت وجودظرفیت خالی شانس قبولی دارید

 279. فاطمه اکتبر 7, 2018 در2:14 ب.ظ- پاسخ

  من پرستاری کرمانشاه ذخیره ردیف203 آوردم.یعنی هیچ امیدی نیست قبول بشم؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در4:48 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله درصورت وجود ظرفیت پذیرش دردانشگاه شانس قبولی وجوددارد

 280. فاطمه اکتبر 7, 2018 در4:43 ب.ظ- پاسخ

  پرستاری کرمانشاه ذخیره 203 هیچ امیدی به قبولی نیست؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 7, 2018 در4:45 ب.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت وجودظرفیت پذیرش دردانشگاه دررشته موردنظرتون شانس قبولی وجوددارد

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در10:48 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورتی که ظرفیت این رشته تکمیل نشده باشدبله دانشگاه پذیرش می کند

 281. Pardis اکتبر 7, 2018 در5:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من مامایی ردیف ۹۰ فلاورجان قبول شدم
  متاسفانه دیر متوجه شدم و ۱۳ مهر آخرین مهلت ثبتنام اینترنتی گذشته
  آیا میتونم حضوری ثبتنام کنم؟ ظرفیت تکمیل نشده؟ اصلا امیدی هست؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدهمون 13مراجعه حضوری میکردیدبه دانشگاه وفرم شماره 15راتکمیل میکردیدمتاسفانه دانشگاه آزادبرای تکمیل ظرفیت دانشجوپذیرش نمی کند

 282. فاطمه هارونی اکتبر 7, 2018 در9:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام. ببخشید برای من زده پرستاری ظرفیت خود گردان واحد نجف آباد ذخیره ردیف 83.من جمعه رفتم دانشگاه و فرم شماره 15را پر کردم امّا هنوز پیانوی نداده اند و میگویند قبولی ها در سایت دانشگاه نجف آباد زده شده هست (که سایت برای من باز نمیشود) و به قبولی ها دیشب پیانو داده اند. بعد از طرف دیگر جایی خوانده ام که باید بروم دانشگاه برای ثبت نام و ممکن است آغاز ترم بهمن باشد. حالا یعنی چی یعنی ؟به نظر شما یعنی احتمال قبولی وجود دارد.

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در10:38 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اول سایت دانشگاه راچک کنیدببینیداسامی پذیرفته شدگان رازدندبعداگردیدیدهیچ اطلاعیه ای راندادندمراجعه حضوری به دانشگاه داشته باشیدوپیگیری نمائید

 283. Elnaz اکتبر 8, 2018 در11:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره ردیف27ملایر ازاد خودگردان پرستاری بودم اما دانشگاه فقط 4نفر پذیرش داشته و دیدم که تا53هم ذخیره گرفته اگه فقط چهار نفر میخاسته چرا اینقد ذخیره گرفته و الکی امیدوار شدیم.ولی رییس دانشگاه ازاد گفته که قراره ظرفیت رشته ها رو بالا ببرن و فکری به حال ذخیره ها بشه درسته؟لطفا راهنماییم کنین من الان چیکار کنم توانایی یسال دیگه موندن پشت کنکور هم ندارم اگه این رتبه رو پارسال داشتم قبول بودم ولی حیف هرسال یه طرح جدید میارن

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در3:36 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه آزادبدون کنکوررابرای ورودی بهمن 97ثبت نام کنید

 284. Marzi اکتبر 8, 2018 در12:42 ب.ظ- پاسخ

  سَلام.من ذخیره ردیف 411رشته پرستاریم.احتمال قبولیم خیلی پایین؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 13, 2018 در4:38 ب.ظ- پاسخ

   درود بله متاسفانه احتمال قبولی پایین

 285. Marzi78 اکتبر 8, 2018 در12:44 ب.ظ- پاسخ

  سَلام.من ذخیره ردیف 411رشته پرستاریم.احتمال قبولیم خیلی پایین؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 10, 2018 در4:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدفرم شماره 15راپرکنیددرصورت وجودظرفیت خالی فقط می توانیدثبت نام شوید

 286. رها اکتبر 8, 2018 در2:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام اسم من در ذخیره دانشگاه ازاد رشته پرستاری واحد علی اباد در امد مثل اینکه نتایج چهارشنبه امده و تا جمعه فرصت ثبت نام دارن من تازه دیروزکه یکشنبه بود فهمیدم که ذخیره قبول شدم حالا منو ثبت نام نمیکنن خواهش میکنم راهنماییم کنین؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 8, 2018 در3:24 ب.ظ- پاسخ

   درود
   جهت ثبت نام به محل قبولی واحددانشگاهی به همراه مدارکتون مراجعه کنید

  • Behnam QaderPour اکتبر 9, 2018 در10:17 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدمراجعه حضوری کنیددانشگاه آزادودرخواست دهیدوتقاضای کتبی بدهیدشایدرسیدگی شود

 287. فاطمه اکتبر 10, 2018 در12:08 ق.ظ- پاسخ

  عذر میخوام به نظرتون این بی عدالتی نیست افرادی که نمره ی پایین تری کسب کردن چند ذخیره داشته باشند؟
  این طور احتمال قبولی اقراد ضعیف تر بیشتر از قوی ترها نیست؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 10, 2018 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   این تصمیمی بوده است که مرکزسنجش وپذیرش دانشگاه آزادگرفته است متاسفانه هیچ کاریش نمیشه کرد

  • Mobin Hosseini اکتبر 10, 2018 در3:02 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله متاسفانه پیگیری کردیم امیدواریم به نتیجه برسیم

 288. مهسا اکتبر 14, 2018 در3:56 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من ذخیره ردیف 17 مامایی ظرفیت خودگردان زنجان هستم ، مطلع شدم ک اسمم جزء 4 نفری بوده ک به تهران فرستادن برای مجوز ولی امسال با این بهم ریختگی ها بنظرتون قبول میشم ؟

  • Mobin Hosseini اکتبر 16, 2018 در10:49 ق.ظ- پاسخ

   سلام شانس قبولی شما زیاد

   • مهسا اکتبر 28, 2018 در12:16 ب.ظ- پاسخ

    سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتون ولی من تو جواب نهایی جایی قبول نشدم حالا بزای انتخاب رشته 7 آبان با تراز 6273 منطقه 3 بنظرتون شانس قبولی خودگردان مامایی زنجان و شهرهای دیگه رو دارم یا نه ؟ تو رو خدا جواب بدید

   • مهسا اکتبر 28, 2018 در12:19 ب.ظ- پاسخ

    سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتون ولی من تو جواب نهایی جایی قبول نشدم حالا بزای انتخاب رشته 7 آبان با تراز 6273 منطقه 3 بنظرتون شانس قبولی خودگردان مامایی زنجان و شهرهای دیگه رو دارم یا نه ؟ تو رو خدا جواب بدید
    و ی سوال دیگه هم دارم ک الان دیگ نمیشه از بسیج کد سهمیه بسیج فعال رو گرفت ؟ اخه میگن سایت بسته شده بنظرتون چیکار کنم ؟

 289. سایه اکتبر 17, 2018 در1:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ذخیره ردیف ۳ در رشته اتاق عمل دانشگاه ملایر هستم البته در مرحله تکمیل ضرفیت اسمم تو لیست پذیرفته شده هاهم بودوشماره دانشجویی بهم دادن ودانشگاه گفت که برای انتخاب واحد برم اما بعد از این که از دانشگاه سراسری انصراف دادم که برم اتاق عمل دانشگاه یهو اعلام کرده که سازمان سنجش اعلام کرده که ضرفیتها اشتباه شده وما حالا بلاتکلیفیم .من چه کار بکنم ؟برگردم دانشگاه سراسری انصرافم رولغوکنم .بعضی ها میگن باتوجه به این که ردیفم ۳ هست قبول میشم اما دانشگاه جواب درست حسابی نمیده .تو روخدا بگین چیکار کنم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 17, 2018 در2:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمنتظربمانیدتاسازمان سنجش تکلیف دانشجویان رامشخص کندواین مشکل شمانیست مشکل اکثرداوطلبین است واینکه چون ذخیره ردیف 3هست شانس قبول شدن دارید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.