مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد

تاریخ ارسال نوشته: 30 آوریل 2019
دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 منتشر شد

سرانجام شرایط، ضوابط، لیست رشته ها و هزینه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی با دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد و داوطلبان متقاضیان شرکت و ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ به مطالعه شرایط و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ بپردازند، در این مقاله سعی داریم به قسمت های مختلف دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ بپردازیم:

خبر فوری(۷ مرداد ماه ۹۸)

آغاز تمدید مهلت ثبت نام و دریافت دفترچه کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد

امروز دوشنبه ۷ مرداد ماه فرصت مجدد برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ فراهم شده است و تا روز جمعه ۱۱ مرداد ماه ادامه خواهد داشت داوطلبان می توانند برای دریافت دفترچه کاردانی به کارشناسی و هچنین ثبت نام کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۸ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 منتشر شد
دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۸ امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد، همانطور که در مقاله شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ اشاره شد، امسال در پذیرش کاردانی به کارشناسی ۹۸ در ۵۰ رشته ازطریق بدون آزمون هست و تنها در ۱۶ رشته از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ صورت خواهد گرفت در ادامه به تشریح دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ خواهیم پرداخت.

لینک مستقیم دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد

برای دریافت و دانلود دفترجه ثبت نام رشته های بدون آزمون و با آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۸ می توانید پس از منتشر شدن بر روی لینک زیر کلیک نمایید، قبل از گرفتن دفترچه توصیه می شود مقاله را کامل مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب رشته را انجام دهید.

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

توصیه می شود: برای اطلاع از شرایط ورود به هر کدام از رشته ها، لیست رشته های کاردانی به کارشناسی ۹۸ انتخاب رشته مرتبط و یا غیر مرتبط با رشته دوره کاردانی، انجام تمام مراحل ثبت نام و انتخاب رشته به صورت تلفنی و حضوری می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ شامل چه بخش هایی است؟

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد و از سه فصل اصلی تشکیل شده است که در هر فصل به موضوعات زیر پرداخته است:

فصل اول دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

فصل اول دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ شامل ۴ بخش است که به موضوعات زیر پرداخته است:

مقدمه، تعاربف، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸، سهمیه های رزمندگان و ایثارگران ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸، مقررات وظیفه عمومی، شرایط ثبت نام اتباع خارجی در کاردانی به کارشناسی ۹۸، شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ گروه پزشکی و گروه غیر پزشکی، شرایط و ضوابط فرهنگیان، مواد امتحانی و ضرایط درسی، مدارک لازم ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ۹۸، نحوه گزینش داوطلبان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸، نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ۹۸ و…

فصل دوم دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

در فصل دوم دفترچه کاردانی به کارشناسی ۹۸ کد رشته محل های مختلف ارائه شده است در گروه های مختلف از جمله گروه های آموزشی ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ۹۸ شامل:

  • گروه پزشکی
  • گروه فنی و مهندسی
  • گروه کشاورزی و منابع طبیعی
  • گروه علوم پایه
  • گروه علوم انسانی
  • گروه هنر
  • گروه دامپزشکی

باید توجه نمود که مدرک کاردانی مورد قبول برای گروه پزشکی متفاوت از دیگر گروه های آموزشی است و با هر مدرک کاردانی نمی توان در رشته های گروه پزشکی شرکت نمود اما برای گروه غیر گزشکی این چنین نیست و داوطلبان فارغ از رشته مدرک کاردانی می توانند در هر یک از رشته های کارشناسی ناپیوسته گروه غیر پزشکی شرکت نمایند.

فصل سوم دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸

فصل سوم و آخر دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ بخش پیوست ها نام دارد که در این بخش شرایط و ضوابط اختصاصی برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، آدرس و تلفن خوابگاه ها دانشکده ها و آموزشکده های تحت پوشش دانشگاه فنی حرفه ای و فرم های مورد نیاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ۹۸ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گرفتن دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ در سایت سنجش

تمامی مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد که برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ منتشر شد می توانید بر روی لینک رنگی دریافت دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ کلیک نمایید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد