مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 21 می 2019

مدارس شاهد از جمله مدارس با کیفیت چه از نظر علمی و چه از نظر آموزشی می باشند که هر سال برای ورود به سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان از دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ ثبت نام به عمل خواهد آورد، در این مقاله سعی داریم به تشریح دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و ارائه توضیحات لازم به داوطلبان و والدین محترم بپردازیم.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

خبر فوری:(۵ تیر ماه ۹۸)

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸-۹۹ منتشر شد

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ چهارشنبه ۵ تیر ماه بر روی سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ قرار خواهد گرفت و بر اساس آن شرط معدل دارای امتیازی حداکثر ۳۰۰ می باشد که به همه دانش آموزان توصیه می کنیم که ثبت نام خود را حتما از طریق مشاور انجام دهند و حتما ادامه مقاله را مطالعه نمایند.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم

دفترچه راهنمای نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ از اول تیر ماه ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد و سهمیه هایی چون نوه رزمنده و .. به دفترچه امتیازبندی اضافه شده است توصیه می شود قبل از دانلود دفترچه در پایین مقاله برای ثبت نام خود (تمامی مراحل – درج امتیاز صحیح – انتخاب مدرسه و دریافت کد رهگیری ) بالا برده شانس ثبت نام، نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

توجه: به محض منتشر شدن دفترجه پایه هفتم در سایت سجا در زیر لینک دانلود آن فعال خواهد شد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ تمامی مقاطع

همزمان با شروع ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ برای پایه های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ بر روی سایت سجا قرار خواهد گرفت بر همین اساس زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ در پایه های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به شرح زیر است:

  1. زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی ۹۸ از ۴ خرداد ۹۸
  2. زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی ۹۸ یا دوره اول متوسطه از اول تیر ماه ۹۸
  3. زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان ۹۸ یا دوره دوم  متوسطه از دهه دوم تیر ماه

قبل از دریافت دفترچه مدارس شاهد پربازدیدترین مقالات درخت دانش را با کلیک بر روی آنها مطالعه نمایید:

شهریه مدارس شاهد ۹۸

ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

ثبت نام مدارس شاهد از اوایل خرداد آغاز خواهد شد و تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی است و از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir می باشد که لازم است قبل از شروع ثبت نام دانش آموزات دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ را دانلود و مطالعه بفرمایند که از لینک زیر می توانید دفترچه ثبت نام مدارس شاهد را دریافت نمایید.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

با توجه به اینکه ثبت نام در مدارس شاهد به دو دسته تقسیم خواهد شد و ثبت نام دانش آموزان طرح هدف در مدارس شاهد قطعی است لذا برای دیگر دانش آموزان نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ بسیار مهم است که توصیه می شود نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ فرزندان خود را به مشاوران با تجربه درخت دانش واگذار نمایید از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد از سراسر کشور.

توصیه های قبل از دریافت دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

توصیه مشاوران درخت دانش به متقاضیان پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ در تمامی مقاطع این است که ثبت نام دانش آموزان خود را( چه دانش آموزان شهد و چه دانش آموزان غیر شاهد) در مدارس شاهد از طریق مشاوره انجام دهند زیرا که نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد بسیار مهم است و در سال های گذشته بسیاری از دواطلبان که شرایط پذیرش مدارس شاهد را داشته اند به دلایلی وارد نمودن امتیاز اشتباه از قبولی در مدارس شاهد باز مانده اند.

دریافت دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

داوطلبان و متقاضیان ورود به مدارس شاهد ۹۸ می توانند از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir و یا از طریق لینک زیر اقدام به دریافت دفترچه مدارس شاهد ۹۸-۹۹ نمایند.

لینک دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ به زودی فعال خواهد شد.

هزینه دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

هزینه دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸ رایگان می باشد و تنها داوطلبان برای انجام ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ از طریق خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام نمایند به مبلغ صفر تومان که قابل پرداخت از تمامی کارت های عضو شتاب می باشد.

مشاوره دفترچه ثبت نام مدارس شاهد درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش با داشتن چندین سال تجربه و سابقه در ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیر شاهد مشاور و راهنمای دانش آموزان و والدین محترم در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، شرایط عمومی و علمی ثبت نام مدارس شاهد، چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟ انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و… خواهند بود از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و با تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباط با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش

کانال تلگرام سجا

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

2 نظر