hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد No ratings yet.

خبر فوری(27 اسفند ماه 97) دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته م منتشر شد

بر اساس اطلاعیه مشاوره تحصیلی درخت دانش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم و نیمسال اول مهر ماه 98 از 27 اسفند ماه 98 آغاز و تا 6 شهریور 98 مهلت ثبت نام دارد برای دانلود و دریافت دفترچه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته نیمسال اول 98

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته نیمسال اول 98

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین شرایط لازم برای ورود به هر کدام از رشته ها، با چه معدلی چه رشته ای، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد جدید ارائه شدهمی توانند با شماره 9090902943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) با مشاوان مجرب درخت دانش تماس اصل نمایید

زمان منتشر شدن دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 ترم بهمن

زمان منتشر شدن دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 نیمسال دوم از 29 دی ماه 97 به بعد می باشد که داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق شروع ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند در انتهای مقاله عضو کانال تلگرام موسسه تحصیلی درخت دانش شوند.

بندهای موجود در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ شامل کلیاتی از قبیل سهمیه ها و شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی و مقررات وظیفه عمومی بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط عمومی دانشگاه آزاد بدون کنکور و اختصاصی داوطلبان مقررات و مقدمه و اهداف و تعاریف است.

داوطلبانی که متقاضی دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند باید طبق دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور طبق توضیحات داده شده نسبت به درج مشخصات شناسنامه ای کدملی و نام خانوادگی و ارسال عکس و تعیین دانشگاه مورد نظر وتمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند.

“در انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته وجود ندارد و داوطلبین هر رشته ای را می توانند انتخاب کنند”

دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه مقاطی است؟

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 شامل چهار دفترچه می باشد:

  1. دفترچه بدون کنکور کاردانی پیوسته
  2. دفترچه بدون کنکور کاردانی ناپیوسته
  3. دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته
  4. دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 97

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دارای قسمت هایی مبنی بر مواد امتحانی در کلیه گروه های آزمایشی کد و نام استان ها و رشته ها آمده است که بخش های بسیار مهمی هستند.

داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد درج معدل کتبی دیپلم و یا کتبی پیش دانشگاهی توضیحات مربوطه را دریافت نموده و به کار گیرند.

تذکر مهم: با توجه به این هیچ گونه ویرایشی در ثبت اطلاعات ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور نمی باشد و با هر کد ملی می تواند یک کارت در هر گروه انتخاب کرد به همین منظور توصیه می شود که ثبت نام بدون کنکور خود را حتما از طریق مشاور انجام دهید که هم تجربه کافی در انتخاب رشته دارد و هم می تواند با درج کردن صحیح اطلاعات و انتخاب رشته بر اساس معدل داوطلب شانس قبولی را بالا ببرد، برای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش میتوانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دفترچه بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی خود شامل دو دفترچه و شامل 95 درصد رشته های با آزمون می باشد، رشته های مهندسی بدون کنکور، رشته های انسانی بدون کنکور، پزشکی بدون کنکور و زبان و هنر و غیره در این مقطع و دفترچه می باشند.

این دوره به دو دوره کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته تقسیم می شود که هر کدام از این دوره ها شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند.

دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97-98

دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند می توانند در دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و پس از گذراندن واحدهای دوره کارشناسی مدرک لیسانس خود را دریافت نمایند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته

دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دوره کارشناسی ناپیوسته برای آن دسته از داوطلبانی است که دارای مدرک کاردانی می باشند و قصد ادامه تحصیل دارند. داوطلبان می توانند با ثبت نام در دوره کارشناسی ناپیوسته در رشته خود و در دانشگاه مورد علاقع نسبت به ادامه تحصیل خود اقدام نمایند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته

دفترچه بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

دوره کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای برخی از رشته ها دانشجو می پذیرد این دوره به دو دوره کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود که هر کدام از این دوره ها شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند.

دفترچه بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که دارای مدرک دیپلم می باشند و مدرک پیش دانشگاهی را اخذ نکرده اند این  داوطلبان می توانند با ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهند و در ابتدای ادامه تحصیل کاردانی ناپیوسته واحدهای پیش نیاز دروس خود را باید همزمان با دروس اصلی بگذرانند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی پیوسته

“باید بدانید: امسال بیش از 95 درصد رشته ها را در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 پذیرش می کنیم”

دفترچه بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی باشند می توانند در دوره کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند. دانش آموزانی  که در دوره کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل میدهند حتما نباید رشته ی انتخابی شان با مقطع دوران دبیرستان شان یکی باشد بلکه از تمامی گروه ها میتوانند رشته انتخاب کنند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 97 دانشگاه آزاد،نحوه ثبت نام بدون کنکور مهر 97، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه تجربی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه ریاضی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه انسانی، مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور و ….. می توانید با شماره 9099072943 بدون کدگیری ازطریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب و با تجربه درخت دانش تماس گرفته و آینده تحصیلی وشغلی خود را با راهنمایی های مشاوران درخت دانش هموار سازید.

نکته مهم:

ثبت نام بدون کنکور ورودی های جدید 97، دو مرحله ایی شد:

مرحله اول:

ثبت نام اینترنتی و دریافت رسید انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

مرحله دوم

ثبت نام 10 مرحله ای اینترنتی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه بدون کنکور مربوطه

ثبت نام بدون کنکور مهر 97-98 در نیمه دوم مرداد ماه شروع خواهد شد برای اطلاع از چگونگی ثبت نام نیمسال تحصیلی بر روی لینک زیر می توانید کلیک نمایید.

سایت ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد: azmoon.org

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-03-18T19:40:02+04:30 آگوست 16th, 2017|دانشگاه آزاد, دانشگاه بدون کنکور|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.