مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

دفترچه تکمیل ظرفیت

تاریخ ارسال نوشته: 7 سپتامبر 2017
نتایج تکمیل ظرفیت نیمه متمرکز و فرهنگیان

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

معمولا بعد از شروع ترم جدید و اتمام ثبت نام از ورودی های جدید، دانشگاهها از ظرفیت باقی مانده خود در رشته ها مطلع می شوند چون معمولا ظرفیت همه رشته ها تکمیل نمی شود. به همین دلیل با توجه به اعلام ظرفیت قبلی ظرفیت های باقی مانده مشخص می گردند و دفترچه تکمیل ظرفیت منتشر می شود. دفترچه تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش منتشر شد و این فرصت برای متقاضیان فراهم می شود که مجددا شانس خود را برای انتخاب رشته های جدید امتحان کنند.

رشته ها و دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ مانند انتخاب رشته کنکور سراسری باید اصول کلی انتخاب رشته رعایت شود و دسته بندی رشته را انجام دهید. دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ منتشر شده و دوستان برای مشاهده دفترچه می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری

باید این نکته را یادآور شویم که رشته های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در هر سال متفاوت می باشد اما کلیات آن را می توان یکسان دانست.

چه کسانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند ؟

اگر شما هم در کنکور سراسری شرکت کرده اید می توانید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ شرکت کنید، البته تنها نکته حائز اهمیت در این میان توجه به علاقه و شرایط خود شماست. اگر در رشته ای قبولی گرفته اید و مشغول به تحصیل در دانشگاه هستید و واقعا از رشته کنونی خود رضایت ندارید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کنید.این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دیگر نمی توانید در رشته فعلی خود ادامه تحصیل دهید.پس با دقت و سنجیده تصمیم بگیرید.

قبولی در رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

درباره احتمال و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت نمی توان نظری کلی داد، برخی احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت را بیشتر از انتخاب رشته اصلی می دانند اما این نظر درباره رشته های پرطرفدار صادق نیست میزان احتمال قبولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کاملا وابسته به تصمیم دیگر داوطلبان دارد.

رتبه و تراز قبولی رشته ها را در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ و همچنین شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷ می توانید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.(بر روی لینک های زیر کلیک نمایید)

رتبه و تراز قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

تکمیل ظرفیت سراسری در روز ۴ آذر ماه آغاز و  تا روز ۱۱ آذر ماه  ادامه خواهد داشت، دوستان عزیز می توانند برای تکمیل ظرفیت در زیرگروه های مختلف علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی و …. اقدام به ثبت نام کنند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

داوطلبان و متقاضیان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ می توانید برای آخرین خبرها از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ۹۷بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در تمامی مراحل کنکور سراسری ۹۷ در کنار شما خواهند بود. دوستان عزیز و متقاضیان کنکور ۹۷ از برنامه ریزی درسی کنکور سراسری ۹۷ چشم پوشی نکنند چون نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری معمولا با تاخیر اعلام خواهد شد.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

15 نظر