مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 3 آگوست 2019
دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98
 • راهنمای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و مطالعه بخش های مختلف؟(مطالعه مقاله)
 • سایت دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸ چگونه است؟(لینک ورود داخل دفترچه)
 • تاریخ و زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری۹۸ ؟ (نیمه اول مرداد ماه)
 • نحوه انتخاب رشته های با آزمون و بدون آزمون در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ چگونه است؟(درخت دانش)
 • آیا دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و زیر گروه های ۹۸ با یکدیگر تفاوت دارد؟

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ منتشر می شود و داوطلبان می بایست با توجه به کارنامه اولیه کنکور ۹۸ اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ نمایند.

خبر فوری:(۱۴ مرداد ماه ۹۸)

اصلاحیه سری ۲ دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ منتشر شد

امروز ۲۴ مرداد ماه ۹۸ اصلاحیه سری دوم دفترچه کنکور سراسری منتشر شد داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ خود تا روز شنبه ۱۶ مرداد انتخاب رشته خود را انجام دهند برای دریافت سری دوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید.

تمدید مهلت دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ امروز ۱۷ مرداد ماه ۹۸ بر روی سایت سنجش قرار گرفت و داوطلبان می توانند برای دانلود و دریافت دفترچه انتخاب رشته سراسری ۹۸ تمامی رشته ها تا شنبه ۲۶ مرداد ماه اقدام نماید شما می توانی برای دریافت و دانلود دفترچه سراسری ۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸

انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۹۸

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ چه رشته هایی را انتخاب کنیم؟

در کارنامه اولیه کنکور مشخص می شود که داوطلب مجاز به انتخاب رشته کد رشته محل های روزانه، شبانه(نوبت دوم)، فرهنگیان، پیام نور، غیر انتفاعی و یا پردیس خوگردان می باشد و بر اساس آن داوطلب انتخاب رشته خود با مطالعه دفترچه انجام می دهد.

آیا دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ یکی است؟

همچنین با وجود اینکه آزمون ورودی دانشگاه های دولتی و آزاد یکی است، اما پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ باشند، می بایست دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ را دریافت نموده و در سایت دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته خود را انجام دهند.

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ می توانید با شماره گیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت ویا بدون کدگیری با مشاوران درخت دانش گفت و گو نموده و انتخاب رشته خود را به مشاوران مجرب ما بسپارید.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری۹۸ شامل چه بخش هایی است؟

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ شامل بخش های زیر می باشد:

 1. تعریف میزان تاثیر سهمیه های مختلف کنکور سراسری۹۸ از جمله سهمیه مناطق و یا سهمیه جانبازان و رزمندگان
 2. مباحث و شرایط مربوط به بومی گزینی در رشته های مختلف
 3. نحوه تعهد خدمت داوطلبان با شرایط تحصیل رایگان
 4. شرایط پذیرش و تحصیل در هر کدام از موسسات آموزش عالی(دوره های روزانه و شبانه، دانشگاه فرهنگیان،دانشگاه مجازی یا به تحصیل به صورت نیمه حضوری و…)
 5. کد رشته محل های مربوط به هر کدام از دانشگاه ها ومراکز مختلف آموزش عالی و ظرفیت پذیرش در هر کدرشته محل،نحوه پذیرش در کد رشته محل(با آزمون یا بدون آزمون) ویا جنسیت مورد پذیرش ددر آن کد رشته محل
 6. سهمیه های در نظر گرفته شده برای مناطق محروم
 7. راه های ارتباطی با دانشگاه ها و مراکز اموزشی

نکته مهم و اساسی در نحوه مطالعه دفترچه کنکور سراسری ۹۸

نکته مهم: از داوطلبان گرامی خواهشمندیم قبل از انجام انتخاب رشته، دفترچه سراسری ۹۸ را به خوبی مطالعه نموده و ضمن اطلاع دقیق از کلیه شرایط و ضوابط موجود مشاوره انتخاب رشته خودرا در صفحه انتهایی دفترچه به صورت دست نویس نوشته و از درستی و صحت کد رشته محل ها مطمئن شوند و سپس در سیستم انتخاب رشته اقدام نمایند.

چگونه می توان دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ را دریافت نمود؟

دریافت دفترچه انتخاب رشته ۹۸ در گروه های تجربی، انسانی و ریاضی هر کدام به صورت جداگانه و در سایت دانلود دفترچه سراسری منتشر می شود، اما دفترچه انتخاب رشته گروه زبان خارجه و هنر هر دو باهم در یک دفترچه منتشر خواهد شد.

سایت دانلود دفترچه کنکور سراسری ۹۸

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ دفترچه کنکور سراسری۹۸ در گروه های مختلف بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت و داوطلبان می توانند آن را دانلود نمایند. همچنین می توانید برای سهولت دریافت آن دانلود دفترچه کنکور سراسری ۹۸ را از طریق سایت درخت دانش انجام داده و لینک مربوط به دفترچه هر یک از گروه ها فعال می شود.

نحوه انتخاب رشته، رشته های با شرایط پذیرش با آزمون و بدون آزمون در دفترچه کنکور ۹۸ چگونه است؟

همانگونه که اطلاع دارید دفترچه بدون کنکور سراسری ۹۸ چند ماه پیش منتشر شد که شامل کدرشته محل هایی که پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی بود، تا چند روز دیگر دفترچه انتخاب رشته ۹۸ نیز که شامل کد رشته محل های با آزمون است منتشر می شود.

اما هر داوطلب برای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ تنها ۱۵۰ انتخاب دارد و تفاوتی نمی کند که کد رشته محل های انتخابی با آزمون یا بدون آزمون باشد، میبایست این کدرشته محل های انتخابی را در مدت زمان مشخص شده در سبستم انتخاب رشته ثبت نمود.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری و آزاد درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با مجرب ترین کادر مشاوران در سطح کشور پاسخگوی تمامی سوالات درسی و تحصیلی داوطلبان عزیز در رابطه با سایت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸، سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸، شرایط قبولی و رتبه های مورد نیاز برای قبولی در رشته های مختلف و دانشگاه های مختلف و … می باشد. فقط کافی است با شماره گیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری پاسخ تمامی سوالات تحصیلی خودرا از مشاوران درخت دانش بیگیرید.

کانال تلگرام کنکور: t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی کنکور درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد