مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 5 فوریه 2019

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ هم اکنون در لینک رنگی زیر(۲۴ بهمن ۹۷)

خبر فوری: دفترچه آزمون سراسری ۹۸ منتشر شد برای دریافت دفترچه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید توصیه می شود برای اطلاع از نحوه ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا ادامه این مقاله را با دقت بخوانید.

دریافت دفترچه راهنمای کنکور سراسری ۹۸

همانند سال های گذشته همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به همراه اطلاعیه های تکمیلی ثبت نام منتشر خواهد شد و متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری ۹۸ می توانند اقدام به ثبت نام کنند، در این مقاله به سوالات متداول داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در مورد دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ که از مشاوران تحصیلی درخت دانش پرسیده اند را پاسخ خواهیم داد.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به چه صورت است؟

با توجه به اینکه زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از ۲۴ بهمن ۹۷ شروع خواهد شد و تا ۲ اسفند ۹۷ ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترم با دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸  که از ۲۴ بهمن ۹۷ قابل دسترسی می باشد،

داوطلبان واجد شرایط و تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم می توانند از نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، شرایط ثبت نام کنکور ۹۸، مدارک لازم برای ثبت نام کنکور ۹۸، با مشاوران درخت دانش از طریق شماره زیر در تماس باشند.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98
دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

نحوه دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ۹۸

دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ با توجه به اینکه اولین دوره ای هست که دانش آموزان نظام جدید (نظام ۳-۳-۳-۳) در آن شرکت خواهند کرد با تغییراتی مواجه بوده است و توصیه می شود قبل از اقدام به ثبت نام دفترچه کنکور ۹۸ را دقیق مطالعه کنید که نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  و یا کلیک بر روی لینک رنگی دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ (به محض منتشر شدن لینک فعال خواهد شد) خواهد بود.

دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ را از کدام سایت بگیرم؟

تنها مرجع رسمی دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ۹۸ و شرکت در آزمون سراسری ۹۸، سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد که از منوی سراسری قابل دسترس می باشد.

برای دریافت دفترچه کنکور سراسری ۹۸ و همچنین مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از طریق تلگرام به شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ ادمین کانال تلگرام درخت دانش پیام دهید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ شامل چه بخش هایی است؟

دفترچه ثبت نام و شرکت در کنکور ۹۸ شامل دو بخش اصلی است:

  • راهنمای عملی ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
  • شرایط و مقررات شرکت در کنکور سراسری ۹۸

راهنمای عملی ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

راهنمای عملی به اقدامات قبل از ثبت نام، اقدام به ثبت نام و اقدامات پس از ثبت نام تقسیم می شود اما هر کدام از این بخش ها شامل چ موضوعاتی است:

اقدامات قبل از ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

اقدامات قبل از ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ امل اقداماتی است که داوطلب پیش از ثبت نام باید انجام دهد که شامل:

شرايط عمومي و اختصاصی، مدرك تحصيلي لازم براي شركت در آزمون سراسري، انتخاب گروه آزمايشي، نحوة شركت دانشجويان انصرافي، وضعيت نظام وظيفه برای آقایان، مدارك لازم براي استفاده از سهميه ها، هزين ههاي ثبت نام و نحوة پرداخت آن، مدارك لازم براي ثبت نام

اقدامات به ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

انجام ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می باشد که شامل:

ورود به سایت ثبت نام آزمون سراسری، تکمیل فرم ثبت نام (اطلاعات آزمون و ثبت نام جدید) و دریافت کد پیگیری ثبت نام کنکور ۹۸

اقدامات پس از ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

اگر در فرم ثبت نام خود به اشتباه اطلاعاتی وارد نموده اید و یا نیاز به ویرایش دارد می توانید در موعد مقرری که سازمان سنجش اعلام خواهد نمود با مراجعه به سایت تصحیح و ویرایش فرم ثبت نام بپردازند.

شرایط و مقررات شرکت در کنکور سراسری ۹۸

بخش دوم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ مربوط به شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری ۹۸ می باشد که اطلاعاتی که در اختیار داوطلب خواهند گذاشت شامل:

شرايط عمومي و اختصاصي ثب تنام و شركت در آزمون سراسري

مقررات وظيفه عمومي( مشاوره نظام وظیفه)

ضوابط استفاده از سهميه ها

شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجي

آشنایی با آزمو نهای عمومی و اختصاصی

شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دوره های مختلف تحصیلی

تعریف اصطلاحات دفترچه

پذيرش دانشجو در برخي از دانشگا هها با شرایط خاص

فرم ها

با توجه به اینکه مشاوران درخت دانش با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ و دریافت اطلاعات مربوط به شرایط داوطلب می توانند دقیق ترین ثبت نام را برای داوطبان شرکت در کنکور سراسری ۹۸ انجام دهند و چنانچه درمورد هر یک از بخش های دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ با ابهامی رو به رو می باشید از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

طریقه استفاده از دفترچه  ثبت نام کنکور ساسری ۹۸

در دفترچه کنکور سراسری ۹۸ همه اطلاعات در مورد شرایط و ضوابط شرکت در کنکور سراسری ۹۸، پذیرش دوره ها و دانشگاه های مختلف، شرایط تحصیل مجدد، تحصیل دانشجویان انصرافی، نحوه پذیرش داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید، شرایط نظام وظیفه، سهمیه های موجود و… کاملا تشریح شده است و داوطلب با توجه به شرایط خود و علاقه به رشته تحصیلی اقدام به ثبت نام نماید.

با توجه به اینکه لیست رشته های بدون کنکور سال ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شده است لذا اگر متقاضی رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستید نیاز نیست که در کنکور سراسری ۹۸ شرکت نمایید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری ۹۸ درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش با درک شرایط بسیاری از داوطلبان و با توجه به فرآیند مهم و خطیر کنکور و ارائه اطلاعات درست و به روز به داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری و رشته های بدون کنکور راهنما و مشاور داوطلبان در تمامی نقاط کشور چه با تماس تلفنی و چه به صورت مشاوره حضوری می باشند جهت ارائه مشاوره رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر و همچنین رشته های بدون کنکور تمامی زیر گروه های آزمایشی.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی کانال تلگرام sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال و هماهنگی مشاوره حضوری

هیچ نظری وجود ندارد