hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال 5/5 (1)

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

  • آدرس دانشگاه آزاد تهران شمال؟
  • رشته های بدون کنکور تهران شمال؟
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور تهران شمال؟
  • افتخارات کسب شده دانشگاه آزاد تهران شمال؟
  • تاریخچه و دستاوردهای دانشگاه آزاد تهران شمال؟

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

تاریخچه و دستاوردها دانشگاه تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۶۵ تاسیس گردید و با ۳۰ نفر دانشجو شروع به کار کرد. فضای آموزشی این واحد دانشگاهی در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار متر مربع می‌باشد که با انتقال کامل دانشکده‌های این دانشگاه به پردیس حکیمیه (به مساحت ۲۱۱۷۶۰ متر مربع)، سرانه فضای آموزشی، رفاهی و ورزشی هر دانشجو به ۱۰ متر مربع افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر 555 نفر عضو هیأت علمی تمام‌وقت و نیمه‌وقت در این دانشگاه مشغول به کار هستند. همچنین ۶۴۴ نفر پرسنل اداری در این دانشگاه مشغول به کار هستند. این دانشگاه در هر سال تحصیلی حدود ۱۶۰۰ نفر دانشجوی مهمان را نیز پذیرا می‌باشد.

افتخارات دانشگاه آزاد تهران شمال

این دانشگاه دارای ۲۹ انجمن علمی، ادبی و هنری می‌باشد. علاوهٔ بر آن چاپ و انتشار ده‌ها نشریهٔ دانشجویی در زمینه‌های علمی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی نیز از دست‌آوردهای این دانشگاه‌است. این دانشگاه همچنین به کسب عناوین قهرمانی در مسابقات ورزشی منطقه ۸ و سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، کسب عنوان بهترین میزبان رقابت‌های فوتبال در منطقهٔ ۸، کسب جایزهٔ مدیر نمونهٔ فرهنگی طی سال‌های مختلف و کسب رتبهٔ اول جشنوارهٔ نشریات دانشگاهی منطقه ۸ نیز نائل شده‌است. ثبت ۳۶ اختراع از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان واحد تهران شمال، با ۴۴۹ عضو و ۲۱۰ عنوان فعالیت پژوهشی، از دیگر افتخارات این دانشگاه محسوب می‌شود. شایان ذکر است که چاپ 1085 مقاله  (ISI ( wos- listed  و 1235مقاله ISC و 1145 مقاله در مجلات علمی-ترویجی و سایر مجلات علمی از دیگر افتخارات این دانشگاه محسوب می‌شود.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه تهران شمال

آدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در استان تهران ، شهر تهران بزرگراه شهید بابایی ( غرب به شرق ) خروجی حکیمیه – خیابان شهید صدوقی – بلوار وفادار واقع شده است. کل دانشجویان این واحد دانشگاهی تا پایان سال تحصیلی 1394-1395، 34864 نفر است که شامل 21945 دانشجو در مقطع کارشناسی، 11354 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 1565 نفر در مقطع دکترا است. هم‌چنین بالغ بر 91000 دانشجو نیز از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال

دانشگاه آزاد تهران شمال معمولا رشته های زیادی را مورد پذیرش قرار می دهد از جمله مدیریت بازرگانی بدون کنکور، حسابداری، مترجمی زبان، مدیریت مالی، مهندسی شهرسازی، مهندسی کامپیوتر و ….

برای ثبت نام خود می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک بفرمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

برای ثبت نام خود می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش  از طریقخط تلفن ثابت  9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد تماس حاصل بفرمایید.

دانشکده ها و رشته ها

1- دانشکده الهیات و معارف اسلامی 2- دانشکده برق و کامپیوتر3- دانشکده زبانهای خارجی 4- دانشکده شیمی 5- دانشکده علوم انسانی 6- دانشکده علوم پایه 7- دانشکده علوم زیستی 8- دانشکده علوم و فنون دریایی 9- دانشکده فنی و مهندسی 10-دانشکده مدیریت و علوم اجتماعی

امکانات دانشگاه آزاد تهران شمال

این واحد دانشگاهی دارای ۴ لابراتوار زبان، ۵۴ آزمایشگاه و ۱۱ کارگاه مجهز به امکانات و دستگاه‌های پیشرفته از جمله دستگاه جذب اتمی، FT-IR،GC/MS و XRD می‌باشد. تمام دانشکده‌های این واحد به سیستم مکانیزهٔ کتابخانه‌ای مجهز هستند که در آن‌ها می‌توان از خدمات کتابخانهٔ دیجیتالی نیز استفاده نمود. در این کتابخانه‌های این واحد ۹۳۰۰۰ جلد کتاب با ۵۵۹۲۳ عنوان و بیش از ۱۰۰۷۸ جلد مجلهٔ فارسی، لاتین و عربی در ۱۹۷۵ عنوان، موجود می‌باشد. تعداد نشریات این دانشگاه ۱۴ عنوان می‌باشد که شامل ۸ عنوان علمی-پژوهشی، یک عنوان علمی-ترویجی و ۵ عنوان علمی-عمومی می‌باشد.

راههای ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال :

فکس : 02177317998     کدپستی : 1651153311

وبسایت دانشگاه     

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.