مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

تاریخ ارسال نوشته: 19 جولای 2017
رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق
 • معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق؟ (آدرس دانشگده ها – شماره تلفن )
 • دانشگاه آزاد تهران شرق بدون کنکور؟ (ایست رشته ها – با آزمون)
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق؟ (میکروبیولوژی – زیست شناسی – روانشناسی و ..)
 • نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق نیمسال دوم؟(نا اواخر دی ماه ۹۸ ادامه دارد)

در این مقاله سعی بر این داریم سوالات زیادی از متقاضیان و دانشجویان این دانشگاه  و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق و معدل لازم برای قبولی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم را پاسخگو باشیم در صورت هر گونه ابهام در اطلاعات معرقی رشته ها و بازارکار می توانید با مشاورین درخت دانش دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید. مشاورین درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام و ارائه اطلاعات در کنار شما خواهند بود.

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران شرق

قبل از اینکه به توضیحاتی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد تهران شرق و معرفی لیست رشته های بدون کنکور بپردازیم، تاریخچه و دستاوردهای این دانشگاه را به صورت خلاصه و مفید خدمت دوستان ارائه دهیم.

تاریخچه و دستاوردها دانشکاه تهران شرق

این واحد با تصویب هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان واحدتهران شرق در چهارم اسفند ماه سال ۱۳۷۸ تاسیس و فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ درقالب مرکز آموزشی زیر نظر واحد تهران مرکز با جذب تعداد ۴۰۰ نفر دانشجو آغاز کرد وبا پذیرش دانشجوی بیشتر در سالهای بعد با اجاره بخشی از پاساژ بازار مصالح در ۳ کیلومتری سه راه افسریه به کار خود ادامه داد.

این واحد دانشگاهی هم اکنون با درجه بسیار بزرگ  ودر منطقه شرق تهران در سایتی به مساحت ۵۴ هکتار  با بیش از ۵۳۰۰۰ هزار متر مربع فضای مسقف ،۵۰۰۰ متر مربع فضای آزمایشگاهی وکارگاهی ۱۲۹۰۰ متر مربع فضای ورزشی مجهز، ۱۹۸ نفر عضو هیات علمی ، ۵۰۰نفر استاد مدعو ،۱۷۸ نفر پرسنل اداری وخدماتی ، بیش از ۱۲۳۰۰ نفر دانشجوی فعال ،۴ دانشکده مصوب دارای ۱۰۳رشته مصوب فعال تا مقطع دکتری تخصصی، کتابخانه مرکزی مجهز،مرکز سلامت ومشاوره ، مرکز رشد نانو وانرژی های نو داری ۴ واحد فناور وانجمن های فعال دانشجویی از جمله انجمن رباتیک با چندین ثبت اختراع  فعالیت می کند، این واحد دانشگاهی با انواع استراتژی های و برنامه های آموزشی،پژوهشی ،فرهنگی ودانش بنیان خود چشم انداز روشنی را برای توسعه وگسترش آموزش عالی ودانشگاهی متصور است. ریاست این دانشگاه در حال حاضر بر عهده دکتر احمد سیف می باشد.

آدرس دانشگاه آزاد تهران شرق

آدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

در مقاله معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق موقعیت مکانی دانشگاه آزاد تهران شرق شامل :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق (قیامدشت) در ۱۸ کیلومتری شرق تهران در شهرک قیامدشت قرار دارد و از نظر تقسیمات مناطق شهری تهران، در منطقه ۱۵ شهرداری واقع شده است شهرک قیامدشت در بخش خاوران قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران ، جمعیت آن ۱۰۰۳۹۶ نفر (۲۰۷۸۱خانوار) بوده‌است..

دانشکده ها و رشته های دانشگاه تهران شرق

۱- دانشکده علوم پایه

۲- دانشکده فنی و مهندسی

۳- دانشکده علوم انسانی

۴- دانشکده هنر و معماری

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق نیمسال دوم ۹۸-۹۹

دانشگاه آزاد تهران شرق بزرگترین دانشگاه آزاد کشور از لحاظ تعداد دانشجو می باشد و به این دلیل متقاضیان و داوطلبان زیادی را به خود برای ثبت نام بدون کنکور اختصاص می دهد. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق متنوع و شامل ۸۵ درصد می باشند و معمولا تمامی رشته ها را به صورت بدون کنکور و با آزمون بر اساس دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرش می کند.

 1. میکروبیولوژی
 2. زیست شاسی سلول مولکولی
 3. روانشناسی
 4. مهندسی عمران
 5. برق
 6. نقاشی
 7. . …

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق ترم بهمن ۹۸-۹۹

دانشگاه آزاد هر سال در دو دوره زمانی مهرماه و بهمن ماه پذیرش خود را انجام می دهد، پذیرش ها معمولا در قالب بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی می باشد. بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه(معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق) به مشکل برمی خورند چرا که ثبت نام های خود را به واحدهای کافی نت و یا مشاوره های تحصیلی غیر استاندارد واگذار می کنند که این کار اشتباهی است چون ویرایش اطلاعات ثبت نام و نحوه انتخاب رشته و انتخاب اولویت ها در انتخاب رشته از ارزش قابل توجهی برخوردار می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شرق می توانید بر روی لینک های رنگی قرمز رنگ کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور خود را با خیالی راحت به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تافن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد به مشاورین درخت دانش بسپارید.

دوستان عزیزی که متقاضی ثبت نام برای رشته های بدون کنکور بهمن ماه ۹۷ می باشند برای اطلاع از رشته های بدون کنکور واحدهای دانشگاهی تهران می توانند بر روی لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه مورد نظر کلیک بفرمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام 

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تمامی رشته های موجود در هر پنج گروه آزمایشی و همچنین ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در واحد دانشگاه تهران شرق، می توانند با مشاوران متخصص و مجرب درخت دانش با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریقتلفن ثابت منزل بدون نیاز به کدگیری تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران ما بهره مند شوند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

ملاحظات

راههای ارتباط با معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق :

تلفن : ۰۲۱۳۳۵۹۴۹۵۰      فکس :  ۰۲۱۳۳۵۸۴۰۱۱    کدپستی : ۱۸۶۶۱۱۳۱۱۸    صندوق پستی : ۱۳۶-۱۸۷۳۵

وبسایت دانشگاه

هیچ نظری وجود ندارد