hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

خدمات قلم چی تخمین رتبه No ratings yet.

خدمات قلم چی تخمین رتبه

خدمات قلم چی تخمین رتبه

قلم چی تخمین رتبه

اخیرا هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکور برای انتخاب رشته خود به نرم افزارهای انتخاب رشته متوسل می شوند. در این میان قلم چی تخمین رتبه را به عنوان یک نیاز برای داوطلبان در نظر داشته و درصدد رفع آن برآمده است.

درخت دانش تصمیم دارد برای استفاده کارآمدتر از این نرم افزار نکات قابل توجه یی را ارائه دهد.

قلم چی تخمین رتبه خود را بر اساس 3 ملاک دسته بندی کرده است.

  • رتبه و کارنامه کنکور
  • علاقه داوطلب به رشته یا دانشگاهی خاص
  • تراز کانونی داوطلبان

 

  • کارنامه های کنکور براساس رتبه، مناسب داوطلبانی است که ورود به دانشگاه اولویت مهم تر آنهاست، یا ایده ایی برای اینکه به چه رشته و دانشگاهی وارد شوند را ندارند. از این طریق قلم چی تخمین رتبه این افراد را انجام می دهد و رشته های مختلف در دانشگاه های متفاوتی را به آنها پیشنهاد می کند. این عزیزان می توانند با وارد کردن اطلاعات کلی خود از قبیل: گروه رشته تحصیلی خود – انتخاب سهمیه منطقه خود – رتبه و سال کنکور خود، مشخصات افراد پذیرفته شده سال قبل مثل رشته و دانشگاه قبولی و کارنامه آنها را می توان دید.
  • گزینه بعدی شامل کارنامه های کنکور براساس رشته و دانشگاه است در اینجا قلم چی تخمین رتبه را بر اساس علاقه داوطلبان مورد نظر قرار داده است. داوطلبان عزیز میتوانند ابتدا سال کنکور سپس گروه آزمایشی خود بعد از آن رشته مورد علاقه و در نهایت نام دانشگاه مورد نظرشان را وارد کنند و کارنامه افراد قبول شده افراد سال های قبل را ببیند.
  • مورد آخر کارنامه های کنکور بر اساس تراز کانونی می باشد. در این بخش نیز قلم چی تخمین رتبه را بر مبنای تراز کانون داوطلبان چیده است. این قسمت بیشتر مناسب قبل از کنکور می باشد که داوطلبان طی سال، در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت می کنند و می توانند شبیه سازی کنند که اگر هنین تراز را در کنکور مثلا پارسال به دست می آوردند چه رشته یی در کدام دانشگاه با چه کارنامه یی پذیرفته می شدند.

در این راستا برای تحلیل کارنامه، برنامه ریزی تحصیلی و انتخاب رشته براساس رسیدن به تخمین رتبه مورد نظرتان می توانید همه روزه با سامانه مشاوره درخت دانش تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران مجرب این مجموعه بهره مند شوید.

راه های ارتباطی درخت دانش:

تلفن:           9099072943

http://t.me/derakhte-danesh تلگرام :

اینستاگرام:   سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-02-03T12:57:47+00:00 آگوست 1st, 2017|انتخاب رشته, خدمات, کنکور|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.