hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

حسابداری بدون کنکور پیام نور No ratings yet.

حسابداری بدون کنکور پیام نور

دیگر آن زمان که داوطلبان ورود به دانشگاه ها بعد از سال ها رنج و زحمت خود را در اتاقی محبوس می کردند و با تمام توان تلاش می نمودند و در زمان کنکور به دلیل اضطراب و استرس پذیرفته نشدن در آزمون، نمی توانستند آنچه را که آموخته اند استفاده نمایند، گذشت. دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور این مشکل بزرگ داوطلبان ورود به دانشگاه ها را حل نموده و بدون اضطراب و استرس ناشی از جلسه آزمون داوطلبان گرامی را پذیرش می نمایند.

حسابداری بدون آزمون

حسابداری به دلیل بازار کار خوب آن جزء رشته های جذاب دانشگاه ها می باشد که امتیاز دیگر این رشته نسبت به رشته های دیگر همه گیر بودن آن است. زیرا که داوطلبان در هر سه گروه آزمایشی هم داوطلبان گروه علوم انسانی، هم داوطلبان گروه علوم تجربی و هم داوطلبان گروه علوم ریاضی می توانند رشته حسابداری را برای ادامه تحصیل خود بدون شرکت در آزمون انتخاب نمایند.

داوطلبان گرامی برای شرکت در رشته حسابداری بدون کنکور در دانشگاه آزاد و پیام نور ورودی مهر ماه و بهمن ماه در تمامی شهرستان ها و استان تهران می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند. افراد برای ثبت نام لازم نیست  در آزمون سراسری شرکت نموده باشند  در هر صورت می تووانند شرکت کنند. مقاطع تحصیلی برای رشته حسابداری بدون کنکور شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. البته در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد شرط معدل باید رعایت شود اما در مقطع کاردانی و کارشناسی شرطی برای پذیرش وجود ندارد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور و دانشگاه آزاد رشته حسابداری

داشتن دیپلم 4 ساله نظام قدیم

داشتن مدرک پیش دانشگاهی

داشتن مدرک فوق دیپلم کاردانی

 مهلت و زمان ثبت نام حسابداری بدون کنکور پیام نور

با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش متقاضیان بدون کنکور پیام نور می توانند در روز 1/8/96 تا تاریخ 30/8/96 برای ثبت نام خود اقدام کنند. دوستان می توانند با خرید کارت اعتباری 20000 هزار تومانی از سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام داده و روز بعد برای ثبت نام حضوری و دریافت برنامه های هفتگی خود به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش(حسابداری بدون کنکور پیام نور تهران)

متقاضیان بدون کنکور و تکمیل ظرفیت(مهندسی پزشکی، مهندسی نفت، روانشناسی،حقوق و …) اطلاع داشته باشند که تکمیل ظرفیت سراسری روزهای آینده منتشر خواهد شد و همچنین برای دانشگاه های بدون کنکور پیام نور، بدون کنکور دانشگاه آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را در اسرع وقت به انجام برسانند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.