hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017
  • ثبت نام کنکور ارشد 98

ثبت نام کنکور ارشد 98

دسامبر 8th, 2018|بدون دیگاه

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام کنکور سراسری 98 No ratings yet.

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98؟

ثبت نام کنکور سراسری نظام قدیم و نظام جدید؟

راهنمای عملی ثبت نام کنکور سراسری 98؟

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98؟

شرایط و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98؟

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98؟

کنکور سراسری 98 و یا بهتر است بگوییم بزرگترین ماراتن علمی کشور یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان و متقاضیان کنکور و همچنین خانواده آنها می باشند در این مقاله سعی داریم مراحل ثبت نام کنکور سراسری 98 را به طور مفصل توضیح داده و دغدغه های ثبت نام داوطلبان کنکور 98 را به حداقل برسانیم.

کنکور سراسری 98 به چه معناست؟

کنکور سراسری 98 هر سال برای گزینش و پذیرش داوطلبان برای ادامه نحصیلی می باشد، و معمولا بیشترین تعداد داوطلبان . متقاضیان را به خود اختصاص می دهد. کنکور سراسری سال 98 با تفاوت هایی نسبت به ثبت نام کنکور 98 سالهای گذشته مواجه شده است، چون که متقاضیان نظام جدید کنکور سراسری 98 برای اولین بار داوطلب آزمون سراسری می باشند و این مراحل ثبت نام و شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 را به کمی تغییرات مواجه کرده است.

ثبت نام کنکور سراسری 98

مشاورین تحصیلی درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری 98 و مشاوره و برنامه ریزی درسی همراه شما عزیزان می باشند.

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

ثبت نام کنکور سراسری 98 طبق روال سالهای گذشته در نیمه اول بهمن ماه انجام می شود و معمولا در اواخر اسفندماه به مدت یک هفته ثبت نام با تاخیر و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98 انجام می گیرد. داوطلبان می توانند برای ثبت نام خود با مشاوران درخت دانش به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشند.

برنامه ریزی درسی کنکور 98 خود را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

قابل توجه دوستان عزیز ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید هم مانند ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام قدیم در نیمه اول بهمن ماه انجام خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید و نظام قدیم

  1. شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده
  2. کد سوابق تحصیلی و کد سوابق پیش دانشگاهی
  3. شناسنامه و کارت ملی
  4. کد منطقه و کدپستی محل سکونت
  5. کد نظام وظیفه(متقاضیان مرد)
  6. معدل کتبی دیپلم
  7. کد پیگیری سهمیه رزمندگان(برای داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان)
  8. فایل عکس اسکن شده

مشاوران ما در ارائه اطلاعات لازم برای ثبت نام همراه شما خواهند بود برای ارتباط با منشاوران تحصیلی درخت دانش می توانید از طریق تلفن ثابت شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد تماس حاصل بفرمایند.

متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

هر داوطلب در گروه آزمایشی رشته های نظری می تواند علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی خود در گروه زبان یا هنر نیز شرکت نماید. که البته در صورت تمایل برای شرکت در کنکور هنر یا زبان علاوه بر شرکت در گروه خود باید یک کارت اعتباری دیگری نیز خریداری نماید. برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی نیز باید کارتی جداگانه خریداری کنید.

و کد رهگیری ثبت نام خود را نزد خود نگه دارید. جهت شرکت در آزمون سراسری 98 داوطلب باید مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی داشته باشد. و برای داوطلبان داشتن کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی الزامی است.

آزمون سراسری سال 98 در روزهای پنجشنبه و جمعه در تاریخ 7/4/98 و 8/4/98 برگزار می شود. شرایط و ضوابط  کنکور سراسری 98 و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 در پستهای بعدی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نکته قابل توجه در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸:

قبل از ثبت نام خود دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود بفرمایید و بعد از منطالعه کردن دفترچه ثبت نام را به انجام برسانید درصورت بروز هرگونه مشکل در مراحل ثبت نام می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در میان بزارید.

گروه های آزمایشی مورد ثبت نام در کنکور سراسری 98

در کنکور سراسری 98 همانند سال های گذشته آزمون سراسری 98 در پنج گروه آزمایشی انسانی, تجربی, ریاضی, هنر و زبان برگزار می شود. که از این پنج گروه سه گروه (ریاضی, تجربی, انسانی) به عنوان گروه های اصلی در نظر گرفته می شوند و داوطلب می بایست از میان این سه گروه تنها در یکی از آنها عضویت داشته باشد.

اما رشته های هنر و زبان رشته فرعی در نظر گرفته می شوند و داوطلب می تواند در کنار رشته اصلی خود در یکی از این رشته های فرعی و یا در هردو آنها نیز شرکت نماید. یا برخی از داوطلبان که قصد شرکت در گروه های اصلی را ندارند می توانند در یکی یا هردوی رشته های فرعی در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند. اما می بایست در هنگام ثبت نام کنکور سراسری 98 برای هرکدام از رشته های مورد آزمون کارت اعتباری خریداری نمایند. که در قسمت شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 به آن خواهیم پرداخت.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98

با افزایش داوطلبین کنکور سراسری 98 و همچنین تمرکز انتخاب رشته بر روی رشته های پرطرفدار و پردرآمد گروه های آزمایشی مثل رشته های پزشکی کنکور سراسری 98 و رشته های مهندسی و رشته های برتر علوم انسانی کنکور 98، تفاوت سوال های نظام قدیم با نظام جدید در برگزاری کنکور سراسری 98 می تواند امر مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را بیشتر با اهمیت سازد، برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 خود بر اساس رتبه قبولی در زیر گروه، قطبی یا بومی بودن رشته ها، ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها، و فاکتورهای مهم قبولی در کنکور 98 می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98

برای ثبت نام خود می توانید دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 را مطالعه بفرمایید در لینک زیر می توانید دفترچه ثبت نام کنکور 98 را دانلود بفرمایید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید

دفترچه ثبت نام نظام قدیم کنکور سراسری 98

تذکر: به محض منتشر شدن دفترچه های کنکور سراسری 98 تمامی رشته ها لینکهای دفترچه فعال خواهند شد.

برای کنکور سراسری سال 98 می توانید بندهای زیر را حتما مطالعه نمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای مربوطه کلیک نمایید.

بهترین منابع کنکور سراسری 98

بودجه بندی کنکور سراسری 98

 

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش با ترکیبی از مشاورین مجرب خود در تمامی مراحل ثبت نام کنکور، محیط آموزشی مناسب به صورت پانسیون مطالعاتی در تهران، برنامه ریزی درسی کنکور 98 برای تمامی شهرستان ها به نسبت توانایی داوطلبان، معرفی منابع کنکور سراسری 98، حذفیات کنکور سراسری 98 همراه شما خواهند بود. با توجه به اینکه کنکور 98 برای داوطلبان نظام جدید با نظام قدیم متفاوت خواهد بود پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت برنامه ریزی های درسی خود را برای کنکور 98 شروع نمایید.

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

به امید موفقیت داوطلبان پر تلاش ایران عزیز

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.