مطالب تصادفی

زمان ثبت نام کنکور 99

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 یکی از مهمترین سوالات داوطلبان متقاظی آزمون سراسری امسال می باشد خیلی از دانش...

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

راههای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99؟(مطالعه مقاله) مطالب مهم دفترچه ثبت نام آزمون سراسری 99؟ زمان ثبت نام...

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 99 کدامند؟ شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری 99؟ ایا دانشجویان انصرافی می توانند...

ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99؟(16 مهر ماه) دانلود و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 99؟ شرایط ثبت نام...

ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 15 ژانویه 2018
دریافت کد سوابق تحصیلی

ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد . در تاریخ ۱/۱۱/۹۶ روز یکشنبه ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه ازاد اسلامی آغاز می شود.

ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ از تاریخ ۱۳/۱۲/۹۶ تا تاریخ ۱۴/۱۲/۹۶ فراهم شده است دوستان عزیز می توانند برای ویرایش اطلاعات خود و یا ثبت نام کنکور سراسری با مشاوران ما در تماس باشند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۷-۹۸

پيرو اطلاعيه‌ مورخ ۹۶/۱۱/۰۱ بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال ۱۳۹۷ براي‌ پذيرش در دوره‌هاي:‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه‌حضوري، مجازي، پرديس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي، دانشگاه‌ پيام‌ نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ و همچنين متقاضيان تحصيل در آن دسته از كد رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي كه پذيرش دررشته‌هاي مذكور براساس آزمون صورت مي‌پذيرد، مي‌رساند كه به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (۹۶/۱۱/۱۱) براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که جاماندگان کنکور ۹۷ از ۱۳ اسفند ماه امسال نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نمايند.

لذا متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.

در گفتگویی که خبرنگار مهر با حسین توکلی انجام داده اعلام نموده است که ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ شامل تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و همچنین رشته های با آزمون دانشگاه آزاد در تاریخ ۸/۱۱/۹۶ پایان می یابد.(ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷)و داوطلبان باید سعی کنند ثبت نام خود را در روزهای ابتدای هفته انجام دهند و به روزهای پایانی مهلت یک هفته ای موکول نکنند. ثبت نام کنکور آزاد و سراسری همزمان و در سایت سنجش صورت می گیرد.

هر ۵ گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر) واجد شرایط ثبت نام کنکور سال ۹۷ می باشند.

نحوه ثبت نام کنکور ۹۷

هر داوطلب در گروه آزمایشی رشته های نظری می تواند علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی خود در گروه زبان یا هنر نیز شرکت نماید. که البته در صورت تمایل برای شرکت در کنکور هنر یا زبان علاوه بر شرکت در گروه خود باید یک کارت اعتباری دیگری نیز خریداری نماید. برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی نیز باید کارتی جداگانه خریداری کنید.

و کد رهگیری ثبت نام خود را نزد خود نگه دارید. جهت شرکت در آزمون سراسری ۹۷ داوطلب باید مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی داشته باشد. و برای داوطلبان داشتن کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی الزامی است.

آزمون سراسری سال ۹۷ در روزهای پنجشنبه و جمعه در تاریخ ۷/۴/۹۷ و ۸/۴/۹۷ برگزار می شود. شرایط و ضوابط  کنکور سراسری ۹۷ و نحوه ثبت نام در پستهای بعدی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت مشاوره و راهنمایی درباره ثبت نام آزمون سراسری ۹۷ ، برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷، معرفی منابع درسی کنکور ۹۷، حذفیات کنکور ۹۷ می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق تلفن ثابت منزل بدون کدگیری با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از سراسر ایران تماس گرفته و سوالات خود را با مشاوران ما در میان گذاشته و با یقین ثبت نام نمایید.

در پناه حق موفق و مؤید باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد