مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
ثبت نام کنکور سراسری تجربی 98

زمان ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸ همزمان با سایر گروه های آزمایشی مانند ریاضی، انسانی، هنر و زبان از روز چهارشنبه در تاریخ ۲۴/۱۱/۹۷ آغاز خواهد شد و مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به مدت ۹ روز می باشد و هیچ تفاوتی در نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ وجود نخواهد داشت.

در این مقاله سعی داریم به نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از سایت سازمان سنجش sanjesh.org  و ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸، ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸ و ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸، تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم بپردازیم.

ثبت نام کنکور سراسری تجربی 98
ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ سازمان سنجش

برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ بالغ بر ۱ میلیون داوطلب اقدام خواهند نمود که امسال تعداد داوطلبانی که برای ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸ افدام خواهند کرد بیش از ۶۰۰ هزار نفر خواهد بود که تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  انجام خواهد شد برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در سایت سازمان سنجش

تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ تمامی زیر گروه های آزمایشی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود که نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به این صورت است:

اولین گامی که داوطلب متقاضی کنکور سراسری ۹۸ باید بردارد دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری ۹۸ می باشد و با مطالعه کامل دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ آماده نمودن مدارک لازم ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و تعیین گزوه آزمایشی اصلی و گروه آزمایشی دوم و سوم می باشد.

دومین گام برای ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸ خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری ۹۸ به تعداد گروه های آزمایشی اصلی (تجربی، انسانی، ریاضی) و گروه آزمایشی دوم و سوم(هنر و زبان) و دریافت کد سریال اعتباری ۱۲ رقمی می باشد .

گام نهایی انجام ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری ۹۸ می باشد که شما داوطلبان کنکور ۹۸ برای اطلاعات کامل از نحوه ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸، نحوه ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸، نحوه ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸، جزئیات دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در سایت سازمان سنجش

راهنمای ثبت نام کنکور ۹۸ در سایت سازمان سنجش همزمان با شروع ثبت نام از سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد که شامل اقدامات قبل از ثبت نام، اقدام به ثبت نام و اقدامات پس از ثبت نام می باشد که داوطلبان نیاز هست برای شرکت در کنکور سراسری ۹۸ رعایت نماید.

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور ۹۸ اولین کنکور سراسری هست که برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید به صورت همزمان برگذار می شود لذا اینکه در کدام نظام آموزشی فارغ التحصیل شده باشید نقش تعیین کننده ای برای انجام ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ خواهد داشت در نتیجه حتما توجه داشته باشید که در نظام آموزشی شرکت نمایید که در آن نظام آموزشی فارغ التحصیل شده باشید.

ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸

ثبت نام ککور سراسری انسانی ۹۸ نیز همزمان با ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸ از ۲۴ بهمن ۹۷ لغایت ۲ اسفند ۹۷ انجام خواهد شد که طی سال های اخیر بعد از گروه آزمایشی تجربی دومین زیر گروه پرطرفدار آزمون سراسری می باشد که بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر در زیر گروه انسانی ثبت نام خواهند کرد.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸

نحوه ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸ نیز همانند نحوه ثبت نام کنکور تجربی ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد و لازم هست که داوطلب قبل از ثبت نام با دریافت دفترچه ثبت نام کنکور ۹۸ از اقدامات لازم برای ثبت نام مطلع شوند که نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ سامل موارد زیر است:

ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸

هر ساله از متقاضیان گروه ریاضی در کنکور سراسری نسبت به سال های گذشته کاسته شده است و تعداد متقاضیان گروه ریاضی کنکور ۹۸ به ۱۵۰ هزار نفر رسیده است که ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸ نیز همزمان با سایر زیر گروه های آزمایشی کنکور سراسری ۹۸ ازروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز ۲ اسفند ۹۷ ادامه خواهد داشت.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ریاضی ۹۸ همانند سایر زیر گروه های آزمایشی از طریق سایت سازمان سنجش صورت خواهد گرفت و فارغ از زیر گروهی که شما در آن فارغ التحصیل شده اید می توانید در یکی از زیر گروه های اصلی شکنکور سراسری ۹۸ شرکت کنید.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸، دریافت کد سوابق تحصیلی، انجام ثبت نام کنکور سراسری۹۸، تعیین زیر گروه آزمایشی کنکور سراسری۹۸ و تعیین نظام آموزشی و هرگونه سوال و ابهام در مراحل ثبت نام می توانید از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری ۹۸ درخت دانش

-مشاوره تحصیلی درخت دانش با درک شرایط بسیاری از داوطلبان و با توجه به فرآیند مهم و خطیر کنکور و ارائه اطلاعات درست و به روز به داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری ۹۸ و رشته های بدون کنکور راهنما و مشاور داوطلبان در تمامی نقاط کشور چه با تماس تلفنی و چه به صورت مشاوره حضوری می باشند جهت ارائه مشاوره رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر و همچنین رشته های بدون کنکور تمامی زیر گروه های آزمایشی و انجام ثبت نام کنکور سراسری تجربی ۹۸، ثبت نام کنکور ریاضی ۹۸ و ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۸ و گروه های آزمایشی زبان و هنر.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی کانال تلگرام کنکور درخت دانش sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال و هماهنگی مشاوره حضوری

سایت دریافت کد دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۸: http://dipcode.medu.ir

هیچ نظری وجود ندارد