hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.
تماس

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور No ratings yet.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور آغاز شد.

همان طور که می دانید ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد به صورت فراگیر پیام نور در رشته های مختلف برای ورودی مهر 96 به پایان رسید اما برای ورودی بهمن در تاریخ 23 مهر آغاز شد. بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و فوق لیسانس فراگیر پیام نور بهمن ماه می رسانیم که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصرا بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

برای مشاهده دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانید بر روی لیک زیر کلیک نمایید.

دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

مهلت و زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه 96 از تاریخ 23/7/96 شروع و تا تاریخ یکشنبه 30/7/96 ادامه دارد.

دوستان و متقاضیان این آزمون در نظر داشته باشند که به محض منتشر شدن اطلاعات تکمیلی و دفترچه انتخاب رشته ثبت نام خود را انجام دهند.

از کلیه متقاضیان خواهشمندیم در مهلت مقرر شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما ثبت نام خود را انجام داده و به روزهای پایانی موکول ننمایند.

نحوه ثبت نام:

نحوه ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور به صورت اینترنتی و با خرید کارت اعتباری به مبلغ 700000 هزار ریال انجام خواهد شد.

زمان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر  پیام نور بهمن ماه 96

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه 96 در روز جمعه مورخ 8/10/96 برگزار خواهد شد. این آزمون به صورت سراسری در رشته های مختلف برگزار خواهد شد.

قابل توجه دوستان عزیز برای کارشناسی بدون کنکور می توانید همین امروز ثبت نام خود را انجام دهید و این فرصت را از دست ندهید.

نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي اين مرحله در روز سه‌شنبه مورخ 96/11/17 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني سایت سنج اعلام مي‌گردد. لذا از داوطلباني كه در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي قرار مي‌گيرند دعوت مي‌شود، با توجه به مندرجات اطلاعيه‌اي كه در اين خصوص به‌طور همزمان با اعلام نتايج منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اينترنتي دانشگاه پيام نور و كسب ‌اطلاع از برنامه زماني و مدارك اعلام شده مربوط به هر كد رشته‌محل، در زمان مقرر براي ثبت‌نام به نشاني مشخص شده مراجعه نمايند.

 

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در راستای اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود در تمامی مقاطع تحصیلی در خدمت شما دوستان عزیز خواهند بود در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر در باب موضوعات مختلف تحصیلی و آموزشی می توانید با کارشناسان درخت دانش مجرب در ارتباط باشید. در صورت متقاضی دریافت اطلاعات به روز آموزشی می توانید در کانال تلگرام درخت دانش عضو شوید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.