مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 15 دسامبر 2018
ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

خبر فوری (۱۶ اردیبهشت ۹۸): ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98 مهر ماه ۹۸ آغاز شد.

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی نیمسال اول ۹۸، شرایط ورود به هر کدام از رشته های پرطرفدار کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه، شرط تجانسی و جدول تاثیر معدل، معرفی تاپ ترین دانشگاه های بدون آزمون می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

از تغییراتی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ با سال های گذشته داشته است تغییر در زمان پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ بوده است که از جمله زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ که ثبت نام از تاریخ ۱۶ اردیبهشت آغاز و تا ۶ شهریور ۹۸ ادامه خواهد داشت.

مهلت ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون در نظر گرفتن تمدید دوباره کارشناسی ناپیوستهبد آزمون آزاد ۹۸ تا ۶ شهریور ۹۸ می باشد و تمامی مراحل پیش ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور چگونه است؟

در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های دیگر ۴ مقطع ثبت نامی داریم که شامل :

۱ – ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته

۲ – ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته

۳ – ثبت نام بدون کنکور ۹۸ ( کارشناسی ناپیوسته )

۴ – ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته ( لیسانس )

در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالات داوطلبان بدون کنکور۹۸ که سوال در مورد مقطع و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم دارند توضیح دهیم .

ثبت نام کاردانی به کارشناسی به چه معناست ؟

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) که هر ساله از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد (azmoon.org)امکان پذیر است . شایان ذکر است که کلیه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی می باشند می توانند بر اساس معدلی که اخذ نموده اند برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند . داوطلبانی که قصد ثبت نام کاردانی به کارشناسی در دانشگاه آزاد را دارند باید به صورت مجزا در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایند.

شرایط ثبتنام کارشناسی ناپیوسته۹۸-۹۹

از شرایط کارشناسی ناپیوسته ۹۸-۹۹ می توان  مدارک مورد نیاز تحصیلی و نیز معدل درج شده درمدرک اشاره کرد. .  یکی از شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسیبدون کنکور ۹۸-۹۹  در مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک فوق دیپلم می باشد. داوطلبانی که دارای شرایط فوق می باشند می توانند برای ثبت نامبدون کنکور۹۸-۹۹ اقدام نمایند .

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور شامل چه کسانی می شود ؟

متقاضیانی که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ مدرک کاردانی خود را اخذ می نمایند و نیز همچنین داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) هستند می توانند بر اساس معدل یا همان سوابق تحصیلی برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور اقدام نمایند . شایان ذکر است برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور و انتخاب رشته داوطلبان می توانند همزمان از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام نمایند و همچنین کارت اعتباری ثبت نام خریداری نمایند .

شرط معدل ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

متقاضیانی شرط معدل برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور باید بالاتر از ۱۴ باشد بر اساس ثبت نام سال های گذشته در این مقطع کارشناسی ناپیوسته معدل دوره کاردانی باید نسبت به رشته انتخابی و ظرفیت آن رشته و دانشگاه بالا باشد .

رشته های کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور

۹۵ % رشته ها را دردفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد ارائه کرده است و ما می توانیم رشته دلخواه خود را بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و ظرفیت دانشگاه آزاد بدون آزمون انتخاب نمائیم .

رشته هایی که داوطلبان می توانند ثبت نام نمایند عبارتند از :

رشته های آموزش و پرورش ابتدائی و حسابداری و تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی و تربیت دبیر تربیت بدنی وعلوم ورزشی و مهندسی تکنولوژی الکترونیک و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ومعماری و مهندسی اجرایی عمران و رشته های مهندسی کشاورزی – علوم و صنایع غذایی وعلوم آزمایشگاهی دامپزشکی و..می باشند .

شرایط انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی بدون آزمون

در این ثبت نام محدودیتی برای انتخاب رشته نداریم و تنها اگر داوطلب رشته های غیر متجانس با رشته کاردانی خود انتخاب کند باید حتما درس های پیش نیاز بگذراند که شامل ۱۲ تا ۱۸ واحد جبرانی می شود .

برای ثبت نام خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

مشاوره ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون

مشاوران مجرب درخت دانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیستبا شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصلنمایید و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید .

13 نظر